Kosmetyki Essence - cz. XII - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-08, 10:08   #1801
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;31481690][/B]


ja też chcę baaaaaardzo dużo!
i wiem jakie to trudne nie mieć stałego dochodu....
kiedy mniej więcej wejdą te nowości ??? trzeba założyć skarbonkę i pomaleńku ją uzupełniać [/QUOTE]

wiosna/lato 2012

Cytat:
Napisane przez nieznajoma19 Pokaż wiadomość
Nowości super znowu wydam pół wypłaty
W ogóle miałam sen, że był sklep essence w Polsce (nie jakaś tam szafa tylko cały sklep ) i ekspedientka powiedziała mi że jestem 100000. klientem i wygrałam darmowe zakupy, mogę brać wszystko co tylko chcę za darmo ale się wkurzyłam jak mnie Tż rano obudził
piękny sen
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 10:10   #1802
wiorkens
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 16
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

O mamuniu, co za nowości !!! Tylko czemu dopiero na wiosnę - lato Ale mi smaka narobiłyście ... aż muszę zrobić listę co z tego chcę
wiorkens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 10:17   #1803
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
One są w kremie nie w żelu, wcale nie są twarde. W konsystencji podobne do tych ze stałej oferty, ale trochę mniej tępe. Świetnie nadają się pod inne cienie, są trwałe, na bazie wytrzymują cały dzień.
Mam nadzieję, że nie macałaś ich w sklepie.

a ja powiedziałabym, że one są takie kremowo - żelowe, są twarde, ale przy mazianiu paluchem topią się i bardzo gładko prowadzą się po powiece, łatwo się rozcierają, u mnie wytrzymują cały dzień na korektorze Rimmel... Raise The Curtain For jest tak piękniasty, że za nic w świecie nie przykryłabym go innym cieniem
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 10:18   #1804
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez madzia0007 Pokaż wiadomość
Rany, moze macala testery, tez czasem zapominam dodac ze macalam [tester] kosmetyku a nie sam kosmetyk. Nie wiem jak w Polsce ale u mnie byly testery do cieni z circusa (i chyba tylko do nich z tej limitki).
U mnie nie było, dlatego o tym piszę.

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;31481690]
kiedy mniej więcej wejdą te nowości ???[/QUOTE]
W okolicach marca.

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;31482038]Raise The Curtain For jest tak piękniasty, że za nic w świecie nie przykryłabym go innym cieniem [/QUOTE]
Ja przykrywam, dzięki temu na nowo odkrywam wiele starych cieni.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 10:21   #1805
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
wiosna/lato 2012



piękny sen


dopiero ????????????????
ja chcę juuuuuuuuż....
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 10:22   #1806
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez nieznajoma19 Pokaż wiadomość
Nowości super znowu wydam pół wypłaty
W ogóle miałam sen, że był sklep essence w Polsce (nie jakaś tam szafa tylko cały sklep ) i ekspedientka powiedziała mi że jestem 100000. klientem i wygrałam darmowe zakupy, mogę brać wszystko co tylko chcę za darmo ale się wkurzyłam jak mnie Tż rano obudził
Raaaajjjj.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 10:42   #1807
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
One są w kremie nie w żelu, wcale nie są twarde. W konsystencji podobne do tych ze stałej oferty, ale trochę mniej tępe. Świetnie nadają się pod inne cienie, są trwałe, na bazie wytrzymują cały dzień.
Mam nadzieję, że nie macałaś ich w sklepie.
Cytat:
Napisane przez madzia0007 Pokaż wiadomość

Rany, moze macala testery, tez czasem zapominam dodac ze macalam [tester] kosmetyku a nie sam kosmetyk. Nie wiem jak w Polsce ale u mnie byly testery do cieni z circusa (i chyba tylko do nich z tej limitki).
[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;31482038]a ja powiedziałabym, że one są takie kremowo - żelowe, są twarde, ale przy mazianiu paluchem topią się i bardzo gładko prowadzą się po powiece, łatwo się rozcierają, u mnie wytrzymują cały dzień na korektorze Rimmel... Raise The Curtain For jest tak piękniasty, że za nic w świecie nie przykryłabym go innym cieniem [/QUOTE]


dzieki za wyjasnienia

uspokajam, macalam tester niestety z braku czasu tylko lekko go dotknelam i mialam wrazenie, ze jest bardzo twardy, wiec odpuscilam...zrobie drugie podejscie zatem
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-08, 11:22   #1808
e_liska
Raczkowanie
 
Avatar e_liska
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 338
GG do e_liska
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Dziewczyny,może to głupie ale...w moim lakierze z Crystalliced coś pływa. A właściwie dwa cosie, takie jakby małe kuleczki Też to macie, czy ja dostałam jakiś egzemplarz z "niespodzianką" ??
__________________
Tomorrow may rain, so I'll follow the sun
e_liska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 11:23   #1809
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez e_liska Pokaż wiadomość
Dziewczyny,może to głupie ale...w moim lakierze z Crystalliced coś pływa. A właściwie dwa cosie, takie jakby małe kuleczki Też to macie, czy ja dostałam jakiś egzemplarz z "niespodzianką" ??
to dobrze dzięki temu łatwiej wymieszać lakier, kiedy się nim potrząsa.
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 12:00   #1810
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Ok, tyle musiałam nadrabiać że już nawet nie cytuję i nie odpowiadam

Nowości fajne, llki, liner w żelu, róże, rozświetlacz... I ciekawa jestem nowych paznokciowych ulepszaczy.

Mnie malowanie górnej wodnej tak łaskocze że mi łzawią oczy ze śmiechu I irytuje mnie, że moje kredki mi się odbijają na dolnej a ja mam małe oczy więc na dolną wodną ciemnych kolorów nie nakładam...

Co do kosmetyków "codziennych" to ja mam je w koszyczku na komodzie, cała reszta jest w szufladach. Pod ręką mam też na wierzchu tusze i kredki, bo te wybieram w zależności od nastroju Ale teraz przearanżowałam sobie szuflady i jeszcze nie zdążyłam wszystkiego ułożyć i mam zawaloną moją stację roboczą
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 12:26   #1811
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez madzia0007 Pokaż wiadomość
Ja w ten sposob obkupilam sie tydzien temu w roze w sztyfcie z natventuristy i papageny, rozswietlacz z papageny i rzesy z tejze limitki (beznadziejne, mam ochote je wyrzucic). Za wszystko dalam 4 euro.
Madzia, spowiadaj się jak się używa tych róży w sztyfcie
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-08, 12:32   #1812
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez nieznajoma19 Pokaż wiadomość
Nowości super znowu wydam pół wypłaty
W ogóle miałam sen, że był sklep essence w Polsce (nie jakaś tam szafa tylko cały sklep ) i ekspedientka powiedziała mi że jestem 100000. klientem i wygrałam darmowe zakupy, mogę brać wszystko co tylko chcę za darmo ale się wkurzyłam jak mnie Tż rano obudził
taki piękny sen, też bym się wkurzyła jakby mnie ktoś z takiego obudził, raj

Cytat:
Napisane przez e_liska Pokaż wiadomość
Dziewczyny,może to głupie ale...w moim lakierze z Crystalliced coś pływa. A właściwie dwa cosie, takie jakby małe kuleczki Też to macie, czy ja dostałam jakiś egzemplarz z "niespodzianką" ??
w moich też są kuleczki, dzięki nim łatwier rozmieszać lakier
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 12:34   #1813
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez e_liska Pokaż wiadomość
Dziewczyny,może to głupie ale...w moim lakierze z Crystalliced coś pływa. A właściwie dwa cosie, takie jakby małe kuleczki Też to macie, czy ja dostałam jakiś egzemplarz z "niespodzianką" ??
Też mam, to dobrze Mi zwykle w lakierach latają takie metalowe kulki, lakier się lepiej miesza
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 12:36   #1814
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Ja mam w pokoju taką udawaną toaletkę,na której stoją wszystkie moje szpargały do malowania Jest to "udawana" toaletka bo jest to po prostu taki stolik na kółkach.Lusterko mam kiepskie więc chyba muszę pomyśleć nad zainwestowaniem w nowe ale jak na razie daje radę się przy nim malować Większość kosmetyków stoi w plastikowych,kolorowych koszyczkach i wszystko mam pod rękę więc rano biorę,to co mi odpowiada i miziam się do momentu aż wyglądam jak człowiek i wychodzę z domu
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 12:46   #1815
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Achtung! Achtung! VelvetGoldmine, Anesthesia, Lungo rozświetlacze dla Was załatwione. Mam już odłożone. W poniedziałek Mąż pojedzie i odbierze . Niestety dla pozostałych Dziewczy nie dam rady kupić. Wzięłam wszystkie, jakie były :-(

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

A i tak jak podejrzewałam, u nas wszystko jeszcze (teraz już poza rozświetlaczami) dostępne., więc jeśli coś jeszcze któraś z Was potrzebuje, to pisać na pw. zrobię Mężowi listę i kupi.
Dziękuję ach dziękuję! Nie mogę się doczekać aż trafi w moje ręce

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
nowości w asortymencie - mają być dostępne na wiosnę/lato 2012
http://zakupowebestie.blogspot.com/2...ment-2012.html

są róże w musie!!!!!
O matko! Róże w musie to chyba moje największe Essencowe marzenie, podobnie jak fioletowa kredka LL. Bardzo podobają mi się też marmurkowe błyszczyki. Pędzelki oczywiście też kuszą Jak sobie przypomnę pogoń za nowościami rok temu... w tym roku będzie chyba jeszcze gorzej

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Ja o dziwo, nie mam obecnie ANI JEDNEJ czarnej, zwykłej koszulki z krótkim rękawem, długim zresztą też, ale za to każdy odcień fioletu
Ja czarnych ubrań nadal mam sporo ale moja mania odnośnie fioletu zaczyna wyglądać podobnie :P
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 13:10   #1816
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Essence Studio Nails naklejki na paznokcie

http://zakupowebestie.blogspot.com/2...d-koronka.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-01-08_133723.jpg (63,0 KB, 78 załadowań)
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 13:36   #1817
Katarynka92
Rozeznanie
 
Avatar Katarynka92
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 598
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Zakochałam się! Cuuuuuda!
pędzelki (czym się różni ten 2 od skośnego, który jest obecnie? Przypadkiem to nie jest ten sam? Widzicie coś?)
bursztynowa LL, fioletowa!
baza
1 i 3 róż!
brązowy i brązowo-złoty lakier!

To absolutnie muszę mieć!

Jak chodzi o malowanie górnej linii wodnej, sama praktykuję I noszę soczewki. Najlepiej do tego mi się używa Professional Eye Pencil (Lovely). Jest strasznie miękka i trwała jak dla mnie. Wstyd się przyznać, ale nie mam żadnej LL. Zgłupiałam którą polecacie i wzięłam Kajal Pencil. I to też, kolory których nie mam (czyli oczywiście nie czarną). O, fajnie też się sprawuje do takiego makijażu Max Factor (Kohl Pencil).

Ale żal, jak chcą nam pozabierać jakieś produkty, to trzeba się zastanowić czego się nie ma i co się mieć chce!
Jedynie obawiam się, że zechcą wycofać róż mozaikowy . Tych "nowości" (z ubiegłego roku) przecież nie wycofają.
Katarynka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 13:36   #1818
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Jak wy mało wiecie o kreskach, baby xD
Cytat:
Napisane przez choco loco Pokaż wiadomość
Nawet nigdy nie pomyślałam, że można malować górną linię wodną, ale efekt końcowy jest rewelacyjny i też na pewno spróbuję
Polecam, aż tak strasznie nie jest, wiem po sobie :P a ja sobie nie lubię utrudniać czy zbrzydzać życia
Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Widziałam, ale u mnie takie coś powoduje automatyczne łzawienie i łaskotanie
Da się przywyknąć, ja dla jednego i drugiego oka mam osobną technikę, bo lewe mam bardziej czułe na łaskotanie
Cytat:
Napisane przez madzia0007 Pokaż wiadomość
a czy zelowy liner nadaje sie do tego zeby go tam pchac? probowalam zwykla kredka i nie zostaje mi tam zaden kolor
Nadaje się - próbowałam ale z racji tego, że pędzelek łaskocze, to raczej używam kredek :P najlepiej póki co się sprawdza llka, a próbowałam ich parę, między innymi manhattan, burżujka, żelowa avonka. One są fajne, ale na powiekę, pod najlepsza jest jak narazie ll.
[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;31481690][/B]ja też chcę baaaaaardzo dużo!
i wiem jakie to trudne nie mieć stałego dochodu....
kiedy mniej więcej wejdą te nowości ??? trzeba założyć skarbonkę i pomaleńku ją uzupełniać [/QUOTE]
mam takie pudełko po masce herbal essences, gdzie zbieram dwuzłotówki, wprawdzie głównie na bilety autobusowe, ale tam jest ponad 200zł, więc chyba jak wejdą nowości to te żelazne rezerwy rozgonię
Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Mnie malowanie górnej wodnej tak łaskocze że mi łzawią oczy ze śmiechu I irytuje mnie, że moje kredki mi się odbijają na dolnej a ja mam małe oczy więc na dolną wodną ciemnych kolorów nie nakładam...

Co do kosmetyków "codziennych" to ja mam je w koszyczku na komodzie, cała reszta jest w szufladach. Pod ręką mam też na wierzchu tusze i kredki, bo te wybieram w zależności od nastroju Ale teraz przearanżowałam sobie szuflady i jeszcze nie zdążyłam wszystkiego ułożyć i mam zawaloną moją stację roboczą
Ano, łaskocze, ale da sie przyzwyczaić, ano, dobry patent z podręcznym koszyczkiem

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Ja czarnych ubrań nadal mam sporo ale moja mania odnośnie fioletu zaczyna wyglądać podobnie :P
To uważaj, ani się obejrzysz, a nie będziesz miała nic niefioletowego :P
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!

Edytowane przez dzolls
Czas edycji: 2012-01-08 o 13:39
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 13:50   #1819
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Kolejny link do nowości
http://www.innenaussen.com/2012/01/e...mmer-2012.html
Mnie kuszą róże w musie i lakiery nude.
Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, to nie koniec radości - nowości w drugiej szafie!
http://zakupowebestie.blogspot.com/2...ncie-2012.html
Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
nowości w asortymencie - mają być dostępne na wiosnę/lato 2012
http://zakupowebestie.blogspot.com/2...ment-2012.html
Dzięki wielkie za info ...
Różne w musie to chyba najfajniejsza rzecz!! Potem nudiakowe lakiery, pędzelki, kredki LL, liner z broaktem (chyba to jest to),a z drugiej szafy niebieski podwójny lakier

ALE zapewne kupię więcej, jak tu zaczniecie opisywać, że wszystko dosłownie wszystko jest must have....

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
Essence Studio Nails naklejki na paznokcie

http://zakupowebestie.blogspot.com/2...d-koronka.html
Ładnie Ci to wyszło. Mi te nalepki nie odpowiadają, trwałość nijaka na moich paznokciach...


Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
śmiejcie się, w ten sposób zaczynałam :P

chciałyście wiedzieć, jak mieszkają moje kosmetyki - macie ten bałagan -> klik
I tak nieźle jak na początek

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Ja nie umiem się znieść w czarnych kreskach, ale obowiązkowo daję na górną linię wodną ;]
Wiecie co w tym jest najgorsze? Moje kreski są ładne, proste, ale nie noszę
Ja ćwiczę i męczę się i pomimo, że lubię kreski nadal mam problemy z idealnością....ale to starość, bo ręka mi się telepie

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Wiesz, u mnie od pobudki do wyjścia z domu mija mniej więcej 15-20 minut :d z tym, że śniadanie jem w aucie, ale całe to mycie, ubieranie się, malowanie - no szybciej ja wychodzę z mejkapem niż mój bro na imprezę
Czasem robię tak jak mówiłam, kompletnie żaden makijaż, a czasem z cieniami, łączone kolory, zawsze te same ramy czasowe, zależnie od dnia. Płynne kosmetyki akurat są dla mnie szybsze, bo w sumie używam do nich palców, a nie pędzli (taaa, półprzytomna dzolls myjąca o 7 rano pędzle ) i jakoś leci

A kresek nie robię (tylko kolorowe, do czarnych nadal nie umiem się przekonać u siebie, a właśnie, miałam Wam zrobić zdjęcie), więc 3/4 czasu makijażu mi odpada

A jak z mojej sterty kredek miałabym rano szukać tej do brwi czy do linii wodnej, to nie dość że hałas, to na dodatek zamieszanie :d Chyba pora pokazać, jak mieszkają moje kosmetyki
Też szybciej udaje mi sie palcam nałożyć podkład w płynie... przy minerałach się męczę czasem jeszcze....
A brązowe kreski robisz?

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Teraz będzie to co zawsze. Wszystkie marudzą, że nic nie ma powalającego, a jak się pojawią nowości w którymś mieście, to będziemy codziennie odwiedzać drogerie susząc głowy ekspedientkom. Jak już je dorwiemy, to zaczniemy wypisywać na wizażu " O matko, kupiłam 4 lakiery nude, trzy błyszczyki, róż, rozświetlacz i teraz nie mam na chleb"
Powinni mieć w naturach terapeutów, a stałe klientki dostawac info na meila od swoich Naturzystek, że "jutro o godz. 13 zapraszam po odbiór odłożonych dla Pani kosmetyków, jeśli zdecydowała sie Pani zrezygnowac lub dobrać kosmetyki z limitowanki proszę o informację w ciągu 8 godzin od otrzymania tego emaila, jednocześnie informuję, że może Pani przetestowac każdy z produktów ponieważ mamy tester do każdego limitowanego produktu"
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-08, 13:51   #1820
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

róż w musie chcę go!
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 13:57   #1821
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez siwa anka Pokaż wiadomość

I tak nieźle jak na początek



Ja ćwiczę i męczę się i pomimo, że lubię kreski nadal mam problemy z idealnością....ale to starość, bo ręka mi się telepie




Też szybciej udaje mi sie palcam nałożyć podkład w płynie... przy minerałach się męczę czasem jeszcze....
A brązowe kreski robisz?

Ale że jaki początek? :P
To jest mój stan obecny, a ja raczej zaawansowana kosmetykoholiczka


starość i telepanie no nie żartuj kreska nie jest trudna, jak się je ciągle robi i próbuje

Czasem, ale zazwyczaj robię kolorowe, albo samą pod rzęsami, o której było już dużo powiedziane. Często maluję się pojedynczym cieniem, z braku czasu czy weny ale za to na wyjścia to jest szau
Ale pod rzęsami czarna krecha OBOWIĄZKOWO
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!

Edytowane przez dzolls
Czas edycji: 2012-01-08 o 13:58
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 14:00   #1822
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
i będzie szary eyeliner ostatnio wszędzie szukałam szarego matowego i nawet Inglot nie ma a tu proszę, oby nie miał drobinek
Inglotowy chyba nie ma drobinek... przymierzałam się do niego, ale to teraz wiem że poczekam sobie na Essencowy

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
Essence Studio Nails naklejki na paznokcie

http://zakupowebestie.blogspot.com/2...d-koronka.html
Bardzo ładnie wyglądają! Ciekawe ile wytrzymają...

Cytat:
Napisane przez siwa anka Pokaż wiadomość
Ładnie Ci to wyszło. Mi te nalepki nie odpowiadają, trwałość nijaka na moich paznokciach...

Powinni mieć w naturach terapeutów, a stałe klientki dostawac info na meila od swoich Naturzystek, że "jutro o godz. 13 zapraszam po odbiór odłożonych dla Pani kosmetyków, jeśli zdecydowała sie Pani zrezygnowac lub dobrać kosmetyki z limitowanki proszę o informację w ciągu 8 godzin od otrzymania tego emaila, jednocześnie informuję, że może Pani przetestowac każdy z produktów ponieważ mamy tester do każdego limitowanego produktu"
Ad. 1) tzn ile Ci się utrzymały?
Ad. 2)
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 14:07   #1823
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez siwa anka Pokaż wiadomość

Powinni mieć w naturach terapeutów, a stałe klientki dostawac info na meila od swoich Naturzystek, że "jutro o godz. 13 zapraszam po odbiór odłożonych dla Pani kosmetyków, jeśli zdecydowała sie Pani zrezygnowac lub dobrać kosmetyki z limitowanki proszę o informację w ciągu 8 godzin od otrzymania tego emaila, jednocześnie informuję, że może Pani przetestowac każdy z produktów ponieważ mamy tester do każdego limitowanego produktu"
powinni!
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 14:10   #1824
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Inglotowy chyba nie ma drobinek... przymierzałam się do niego, ale to teraz wiem że poczekam sobie na Essencowy


Bardzo ładnie wyglądają! Ciekawe ile wytrzymają...


Ad. 1) tzn ile Ci się utrzymały?
Ad. 2)
2 dni niecałe z topem

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Ale że jaki początek? :P
To jest mój stan obecny, a ja raczej zaawansowana kosmetykoholiczka

starość i telepanie no nie żartuj kreska nie jest trudna, jak się je ciągle robi i próbuje

Czasem, ale zazwyczaj robię kolorowe, albo samą pod rzęsami, o której było już dużo powiedziane. Często maluję się pojedynczym cieniem, z braku czasu czy weny ale za to na wyjścia to jest szau
Ale pod rzęsami czarna krecha OBOWIĄZKOWO
Ups, ja coś źle doczytałam o tych początkach i końcach. Ja mam całą kolorówkę w pudle, plus:kredki, linery w słoiku po świecy cynamonowej i pędzle w kubku....ale minimalistka jestem...

Obiecałam sobie, że będę ćwiczyć te kreski bo po co mam żelowe linery w końcu!! A jara mnie makijaż oczu z czerwoną kreską, i tylko delikatny popiel na powiece plus tusz! i czerwony eye-liner się zachciał mi jakieś pół roku temu, a jeszcze Zoila swoje na blogu chciejstwo dorzuciła to już muszę, naprawdę muszę ćwiczyć kreski

Ja wgóle kredka to linię cud miód zrobię, ale linerem w żelu, czy pędzelu no za żadne skarby dwie takie same mi nie wyjdą
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 14:11   #1825
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Katarynka92 Pokaż wiadomość
Jedynie obawiam się, że zechcą wycofać róż mozaikowy . Tych "nowości" (z ubiegłego roku) przecież nie wycofają.
Kto wie, w końcu w zeszłym roku wycofali we wrześniu parę nowości z marca.

Powiedzcie mi, czemu tyle osób tak się cieszy z fioletowej LL, przecież dopiero co taką wycofali we wrześniu.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 14:12   #1826
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez siwa anka Pokaż wiadomość
2 dni niecałe z topem



Ups, ja coś źle doczytałam o tych początkach i końcach. Ja mam całą kolorówkę w pudle, plus:kredki, linery w słoiku po świecy cynamonowej i pędzle w kubku....ale minimalistka jestem...

Obiecałam sobie, że będę ćwiczyć te kreski bo po co mam żelowe linery w końcu!! A jara mnie makijaż oczu z czerwoną kreską, i tylko delikatny popiel na powiece plus tusz! i czerwony eye-liner się zachciał mi jakieś pół roku temu, a jeszcze Zoila swoje na blogu chciejstwo dorzuciła to już muszę, naprawdę muszę ćwiczyć kreski

Ja wgóle kredka to linię cud miód zrobię, ale linerem w żelu, czy pędzelu no za żadne skarby dwie takie same mi nie wyjdą
żelowe też mam i spoko mi krecha wychodzi, mam różne kolory, czekam jeszcze na dostawę do inglota i będę mieć żelowy liner zielone jabłuszko
Powiedzcie, że nie potrzebuję
A do czerwonej kreski też się przymierzam, już od dość dawna, w ogóle do czerwonego cienia na powieki ;D

Em, wycofali taką ciemniejszą (ta, co miałaś słocze na blogu, czyż nie? touch of glam) a ta wydaje się śliczna jaśniejsza, ze widać będzie, ze jest fioletowa a nie taka ciemna
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!

Edytowane przez dzolls
Czas edycji: 2012-01-08 o 14:16
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 14:17   #1827
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
nowości w asortymencie - mają być dostępne na wiosnę/lato 2012
http://zakupowebestie.blogspot.com/2...ment-2012.html

są róże w musie!!!!!
Ha, przewidziałam to
Jeju, tyle rzeczy mi się podoba nie było mnie tu od wczoraj a tu takie wieści
__________________

adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 14:22   #1828
Truflowa Babeczka
Raczkowanie
 
Avatar Truflowa Babeczka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 320
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Aż się boję myśleć ile wspaniałości wycofają...są już jakieś przecieki?

Z nowości chętnie przytulę środkowy róż w musie, szary liner w żelu (kocham je), granatowy glam liner, marmurkowe błyszczyki (chociaż kolekcja błyszczyków niebezpiecznie mi się rozrosła w przeciągu roku...kiedyś wydawało mi się, że 4 błyszczyki to ilość nie do zużycia). Przyjrzę się podwójnym lakierom, niebieski, szary i czarno-brązowy wyglądają kusząco...

fioletową ll posiadam jeszcze z poprzedniej serii, która niestety została już wycofana, ale essence często na miejsce wycofywanych produktów wprowadza całkiem podobne
Truflowa Babeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 14:31   #1829
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Inglotowy chyba nie ma drobinek... przymierzałam się do niego, ale to teraz wiem że poczekam sobie na Essencowy


Bardzo ładnie wyglądają! Ciekawe ile wytrzymają...


Ad. 1) tzn ile Ci się utrzymały?
Ad. 2)
Inglotowy jest bez drobinek, ale jest strasznie ciemny, ja bym chciała jasny szary a nie taki ciemny, że prawie pod czerń ;/
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 14:47   #1830
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

O matko, piękne te nowości
Osobiście mam smaka na:
- róże w musie
- fioletową ll
- lakiery Nude Glam - wszystkie
- rozświetlacz z pędzelkiem
-glam liner

Z pewnością lista ulegnie powiększeniu, jak zobaczę na żywo
__________________
KUPUJĘ TYLKO KOSMETYKI NIETESTOWANE NA ZWIERZĄTKACH


Mój blog modowy - zapraszam

http://ana-collection.blogspot.com


Mój instagram: https://instagram.com/anacollection83/





Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:36.