Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-03, 12:12   #721
BabaZMiasta
Rozeznanie
 
Avatar BabaZMiasta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 781
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość

A co do metallics z essence to jeszcze resztki można wygrzebać w co po niektórych drogeriach. U mnie w Douglasie widziałam jakieś końcówki.

Wiecie może gdzie mozna dorwać złoty metaliczny lakier? Ale nie taki zwykły, z drobinkakmi, tylko żeby był gładziutki :3 Coś jak tutaj ale nie taki drogi
a stosowała któraś ten metallics?
wycofali je?

a może magnetyczny Pixie Dust? Tutaj na pazurkach ewalucji (mam nadzieję, ze się nie gniewasz, ale chyba najlepiej widać kolor)
__________________
Jestem z miasta.....


Nakarm głodne brzuszki

www.pustamiska.pl
www.pajacyk.pl
BabaZMiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 12:13   #722
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

rudasie, a Ty robilas kuracje czy tylk jak base coat ? ja narazie robie kurację ;p
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 12:16   #723
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
a stosowała któraś ten metallics?
wycofali je?

a może magnetyczny Pixie Dust? Tutaj na pazurkach ewalucji (mam nadzieję, ze się nie gniewasz, ale chyba najlepiej widać kolor)
Oj, sorry! Widziałam Magnetics, nie Metallics, ups ^^ Pomieszały mi się nazwy. MEtallics to limitka, a magnetyczne chyba i tak widziałam na liście produktów wycofywanych?

ten Pixie Dust też jest z essence? (:
trufle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 12:25   #724
BabaZMiasta
Rozeznanie
 
Avatar BabaZMiasta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 781
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Oj, sorry! Widziałam Magnetics, nie Metallics, ups ^^ Pomieszały mi się nazwy. MEtallics to limitka, a magnetyczne chyba i tak widziałam na liście produktów wycofywanych?

ten Pixie Dust też jest z essence? (:
Pixie Dust jest z essence. Ja wzięłam ostatnią buteleczkę, ale fuks
To u mnie w Naturze pewnie tych metallics nie będzie... Widziałam je na necie, w jakimś sklepie.
__________________
Jestem z miasta.....


Nakarm głodne brzuszki

www.pustamiska.pl
www.pajacyk.pl
BabaZMiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 12:25   #725
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Mgiełka - śliczne te Twoje w pierwszej wersji bez mgiełki bardziej mi się podobają

A ja się skusiłam na lakier w naklejkach. Na razie mnie nie przekonuje ta forma, choć efekt jest śliczny:

lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 12:28   #726
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
rudasie, a Ty robilas kuracje czy tylk jak base coat ? ja narazie robie kurację ;p
Ja jako bazę ją używam. nie mam nerwów d takich kuracji

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
A ja się skusiłam na lakier w naklejkach. Na razie mnie nie przekonuje ta forma, choć efekt jest śliczny:
Pięęęknie
Ja czekam na walentynki, żeby wypróbowac te wygrane
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 12:31   #727
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

ja w sumie tez nie mam ale myslalam ze na moje ohydne pazury nie zadziala.
narazie paznokcie mam widocznie utwardzone, minimalnie mniej zolte.
po feriach wracam do malowania, teraz juz mnie szlag trafia. ale mam silna wole walki

a mozesz wrzucic zdjecia przed i po ? jak masz?
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-03, 12:42   #728
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

A wiecie, że jest teraz promocja na catrice - jak kupujecie dwa produkty to można wybrać trzeci. Ja kupiłam dwa lakiery i dwa cienie i dostałam w prezencie cień i tusz
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 12:54   #729
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Mgiełka - śliczne te Twoje w pierwszej wersji bez mgiełki bardziej mi się podobają

A ja się skusiłam na lakier w naklejkach. Na razie mnie nie przekonuje ta forma, choć efekt jest śliczny:

Łaa! Ślicznie Ci wyszły, nie miałaś problemów z rozmiarami? Mam takie same naklejki, czekają na specjalną okazję, bo idealnie pasują mi do sukienki na bal I mam jeszcze drugie, takie różowe w fioletowe kwiatki - tato mi kupił w Niemczech

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
ja w sumie tez nie mam ale myslalam ze na moje ohydne pazury nie zadziala.
narazie paznokcie mam widocznie utwardzone, minimalnie mniej zolte.
po feriach wracam do malowania, teraz juz mnie szlag trafia. ale mam silna wole walki

a mozesz wrzucic zdjecia przed i po ? jak masz?
Wspieram, serio. Ja jestem aktualnie na etapie oglądania całego asortymentu essence i bycia sercem w drogerii Ale wytrzymam i nie pomaluję, o!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
A wiecie, że jest teraz promocja na catrice - jak kupujecie dwa produkty to można wybrać trzeci. Ja kupiłam dwa lakiery i dwa cienie i dostałam w prezencie cień i tusz
!!
trufle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 12:59   #730
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Ruda! Żebyś Ty wiedziała jak bardzo jesteś kochana to byś po prostu padła na cycki!
Bardzo, bardzo, bardzo dziękuję Ci za pamięć kartka jest piękna, a życzenia takie, że aż mi się ciepło zrobiło . Dziękuuuuję **
Oranyrany!!!!! Kurcze, ja Cię bardzo przepraszam.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Już już zaraz będą pazurki. No może aż tak oszałamiające nie są ale nie ma pościeli! Łuuuhu!



Hmmm na pewno Metallics z essence są super, ale ich już nigdzie nie ma... a takie z wykończeniem metalicznym to chyba loteria.

A co do paznokci to:
1 zdj bez mgiełki wibo, ale oczywiście nie widać tego shimmerka różowego w lakierze... ale obejrzyjcie butelkę w sklepie - gwarantuję ze znajdzie sie w waszej kolekcji.

jasny fiolet - Virtual Fruit Cocktail 143 berry&milk
ciemny fiolet - Joko FYC J117 Sweet Plum

a na to mgiełka Wibo 142

i jak ? (oczywiście mam ostatnio problemy ze zdecydowaniem się na jeden kolor bo mam tyle lakierów - także teraz będzie cała seria łączonych mani )

a jak kształt ? dalej wskazujący jakoś odbiega od reszty

Zaj....te są. Jak To się robi takie cuda?

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Mgiełka - śliczne te Twoje w pierwszej wersji bez mgiełki bardziej mi się podobają

A ja się skusiłam na lakier w naklejkach. Na razie mnie nie przekonuje ta forma, choć efekt jest śliczny:
Rzeczywiście uroczy

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Ja jako bazę ją używam. nie mam nerwów d takich kuracji
Hehe to tak jak ja

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
A wiecie, że jest teraz promocja na catrice - jak kupujecie dwa produkty to można wybrać trzeci. Ja kupiłam dwa lakiery i dwa cienie i dostałam w prezencie cień i tusz
Ty jesteś ZUO! Miałam liner kupić... Na catricowy się chciałam rzucić...
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 13:06   #731
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Dziewczyny - ale nie jestem pewna czy to w każdej drogerii, lepiej najpierw spytajcie przy kasie, zeby nie było, że źle mówię :P

Śniegowa - to jeszcze nie dziś w niedzielę dopiero ale dziękuję
Od rudej dostałam dzisiaj śliczną kartkę

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

A, no i nie wybiera się z całego asortymentu. U mnie pani przy kasie miała kilka rzeczy - tusze, cienie i kredki. I z tego wybierałam.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-03, 13:08   #732
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Śniegowa - to jeszcze nie dziś w niedzielę dopiero ale dziękuję
Od rudej dostałam dzisiaj śliczną kartkę
W niedzielę to ja się do kompa nie dobiję

Więc awansem.

A jeszcze- moje Szczęście powiedział, że fantastycznie byś w gotyckim makijażu wyglądała
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 13:18   #733
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

To znaczy ze konkretnie w jakim?

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Bo ja jak jeszcze byłam mhroczniakiem (a byłam!) to tylko smokey robiłam i tyle. Albo czerwoną szminkę.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 13:24   #734
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
To znaczy ze konkretnie w jakim?

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Bo ja jak jeszcze byłam mhroczniakiem (a byłam!) to tylko smokey robiłam i tyle. Albo czerwoną szminkę.
No to juz autora bym musiała popytać, ale podejrzewam, że szczegółowo to juz by nie potrafił. Powiedział, że w takim mocnym gotyckim...
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 13:30   #735
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

babo z miasta skad wygrzebałaś to zdjęcie? juz go nie pamiętam jasne ze sie nie gniewam

nie zdąrze napisac posta juz jest kolejny Spamereczki urocze
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 13:30   #736
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Musze znów sproóbować i poczuć sie jak licealistka
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 13:38   #737
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Lolli- rzeczywiśnie ciekawy granacik, i wydaje mi się, że mam podobny do 100AMC ;D

elunia- ależ mi się podobają twoje pazurki, a ten GR dał super efekt całości ;D

Mgiełka- ten ciemny jest boski ;D ^^

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Mgiełka - śliczne te Twoje w pierwszej wersji bez mgiełki bardziej mi się podobają

A ja się skusiłam na lakier w naklejkach. Na razie mnie nie przekonuje ta forma, choć efekt jest śliczny:

mi się tam podoba, równiutko tylko szkoda,że pazurki nie są tej samej długości...;D ale ogólnie super ;D
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 13:40   #738
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Dodi - one są piłowane z linijką...
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 13:48   #739
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
a pazurki super i z mgiełka i bez mgiełki bardzo mi się podoba ten pomysł, na pewno zgapię jak moje odrosną
a dziękuję zgapiaj śmiało

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Jak nie znajdziesz klientów na fifth avenue/fuchsie albo recycle to się zgłaszam
się zobaczy jakby co bede dawac znac.

Cytat:
Mgiełka
Cytat:
uwielbiam Twoje paznokcie, są zawszetak starannie pomalowane... Śliczności! I jeszcze ten kształt 8)
no to fajnie ze kształt jest ok, ja to jestem przewrażliwiona na tym punkcie

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Mgiełka cuuuuuudo jak zrobiłas srodkowy?
heheh wbrew pozorom prosto. To od pasków do french'a takich ząbkowanych.

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Mgiełka - śliczne te Twoje w pierwszej wersji bez mgiełki bardziej mi się podobają
hehehe a mnie skusiła mgiełka, nie moglam się doczekać zeby użyc. A u ciebie śliczności

Urodzinowe takie sobie strzelilas. Wszystkiego naj naj

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Zaj....te są. Jak To się robi takie cuda?
hehehe dzieki od pasków właśnie. Kiedyś dawno temu kilka wątków temu robiłam tez takie jak w załączniku.

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
Mgiełka- ten ciemny jest boski ;D ^^
poczekaj az na zywo zobaczysz w butelce Masz je gdzieś u siebie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Me Secret Lilac + Teddy Bare.jpg (25,7 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Me Secret Lilac + Teddy Bare+ mgiełka.jpg (26,3 KB, 37 załadowań)
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-03, 13:57   #740
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
hehehehe nooo burżuj ze mnie jak cho**a mam jednego Essie
Ale poważnie ubóstwiam joko/Virtuale autentycznie chciałam zmalować coś moja niegdyś ulubioną Chinką i jakoś źle mi się maluje... zmyłam i sięgnęłam po Fruit cocktaila... (coś się dzieje...). A przypomnę, że mam pól hektara Chinek bo były moimi ulubionymi lakierami :/ słabo trochę... zaczynam myślec o wyprzedawaniu ich... al to po feriach wyniose troche na uczelnię..
ja nie mam żadnego Essie i Zoya, chyba muszę to zmienić, tak chociaż po jednym na spróbowanie. Chociaż wydaje mi się ,że Essie mają za wąski pędzelek dla mnie, najbardziej lubię taki jak ma Opi.

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
w zasadzie nie wiem jeszcze bo się nie zastanawiałam tak na 100%. Re-fresh mint, for audrey (ale nie wiem czy koleżanka nie zechce bo go uwielbia)... na razie tyle mi do głowy przyszło... tak na już.
re fresh mint to moja mięta idealna, to jeden chyba z kilku lakierów, które zużyłam tak 1/3, 1/4 A for audrey o dziwo nie rozumiem jego popularności, co prawda nie miałam w ręce,ale po swatchach to taki średni.. Fifth avenue mnie możesz oddać A jak masz takie co mają duży ubytek a już ich nie chcesz, to mi to nie przeszkadza, i tak mają dużą pojemność. Tylko nie wiem jak z kolorami Jak na uczelni coś nie pójdzie, to pamiętaj o mnie

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Moi rodzice mieszkają pod takim co prowadzi stały remont od 27 lat...
wyobraziłam to sobie

Cytat:
Napisane przez elunia_r Pokaż wiadomość
a ja teraz w odskoczni od tematu pokazuję moje pazurki opiłowane jeszcze odrobinę z warstwą eveline 8w1, zaczynam z nim przygodę chcę wzmocnić pazurki i używać go jako bazę pod kolorowe lakiery,niestety nie wyjdę bez koloru na pazurkach( zauważyłąm że na tej bazie dłużej schnie lakier)
i kolejna fotka kolorek kawa z mlekiem vipera nr892 i na serdecznym pociągnięty scale effect nr 04 GR
jaką masz długą płytkę

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Dodi - słocz dla Ciebie
Ingloty są cienkie

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Ruda! Żebyś Ty wiedziała jak bardzo jesteś kochana to byś po prostu padła na cycki!
Bardzo, bardzo, bardzo dziękuję Ci za pamięć kartka jest piękna, a życzenia takie, że aż mi się ciepło zrobiło . Dziękuuuuję **
Aaaaa wszystkiego najlepszego Loli, wysokiej samooceny, poczucia spełnienia, opanowania czegoś do perfekcji i spełnienia marzeń Nie wiem czy w niedzielę będę na kompie, więc przyjmij wcześniej

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
A co do paznokci to:
1 zdj bez mgiełki wibo, ale oczywiście nie widać tego shimmerka różowego w lakierze... ale obejrzyjcie butelkę w sklepie - gwarantuję ze znajdzie sie w waszej kolekcji.

jasny fiolet - Virtual Fruit Cocktail 143 berry&milk
ciemny fiolet - Joko FYC J117 Sweet Plum

a na to mgiełka Wibo 142

i jak ? (oczywiście mam ostatnio problemy ze zdecydowaniem się na jeden kolor bo mam tyle lakierów - także teraz będzie cała seria łączonych mani )

a jak kształt ? dalej wskazujący jakoś odbiega od reszty
suuuper wczoraj znalazłam sklep internetowy gdzie są właśnie Virtuale/joko , po niecałe 8zł.. Ile dajesz stacjonarnie?

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość

http://img11.imageshack.us/img11/7302/dscf0224gd.jpg[/IMG]
Fajnie wyglądają, dobrze się trzymają, nie odkleja się nic ?
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.

Edytowane przez Pilar1899
Czas edycji: 2012-02-03 o 14:01
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 14:04   #741
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Pilar - ingloty są boskie :P wielbię je

Dziękuję za życzenia

A naklejki są hmm... robią się na nich zagniecenia, które czuć i które przeszkadzają. Niektóre się nie przykleiły jak należy przy wolnym brzegu. Trochę to wkurza. Zobaczymy ile one wytrzymają ze mną, a ja z nimi .
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 14:30   #742
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

pokaze wam moje mani ale nie smiac sie z krzywizn szczegolnie malego palca
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (159,9 KB, 122 załadowań)
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 14:43   #743
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Lolli- może to takie wrażenie bo na zdjęciu może inaczej wyglądać niż w rzeczywistości... ale i tak są śliczne ;D

Mgiełka- może gdzieś są u mnie, ale ci nie powiem bo ostatnio nie chodze po sklepach.. zwyczajnie brak mi czasu... ale jak będę chodziła i znajde to z pewnością coś kupie sobie... ;D

ewalucja- ty chyba jeszcze krzywizny nie widziałaś... jest całkiem ok.. najbardziej podoba mi sie fakerek ^^
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 15:04   #744
elunia_r
Rozeznanie
 
Avatar elunia_r
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 591
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Oranyrany!!!!! Kurcze, ja Cię bardzo przepraszam.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!




Zaj....te są. Jak To się robi takie cuda?



Rzeczywiście uroczy



Hehe to tak jak ja


Ty jesteś ZUO! Miałam liner kupić... Na catricowy się chciałam rzucić...
to ja też dołączam się do życzeń wcześniej bo wątpię że w niedzielę uda mi się do kompa zasiąść
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
W niedzielę to ja się do kompa nie dobiję

Więc awansem.

A jeszcze- moje Szczęście powiedział, że fantastycznie byś w gotyckim makijażu wyglądała
ja bym też chciała lolli zobaczyć, wy macie swój klub gdzie się ujawniacie, a nie mam tam wstępu...

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Musze znów sproóbować i poczuć sie jak licealistka
to pokaż się jako licealistka
Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
Lolli- rzeczywiśnie ciekawy granacik, i wydaje mi się, że mam podobny do 100AMC ;D

elunia- ależ mi się podobają twoje pazurki, a ten GR dał super efekt całości ;D

Mgiełka- ten ciemny jest boski ;D ^^

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------



mi się tam podoba, równiutko tylko szkoda,że pazurki nie są tej samej długości...;D ale ogólnie super ;D
dziękuję bardzo cieszę się że komuś się podobają
Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Ingloty są cienkie

suuuper wczoraj znalazłam sklep internetowy gdzie są właśnie Virtuale/joko , po niecałe 8zł.. Ile dajesz stacjonarnie?


Fajnie wyglądają, dobrze się trzymają, nie odkleja się nic ?
ja chwalę sobie ingloty, ale cena przewyższa jakość

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Pilar - ingloty są boskie :P wielbię je

Dziękuję za życzenia

A naklejki są hmm... robią się na nich zagniecenia, które czuć i które przeszkadzają. Niektóre się nie przykleiły jak należy przy wolnym brzegu. Trochę to wkurza. Zobaczymy ile one wytrzymają ze mną, a ja z nimi .
ale te naklejki superowo wyglądają, ten wzór przypomina mi tapetę u mojej szwagierki, bardzo pozytywnie się prezentuje, nie widać zagnieceń

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
pokaze wam moje mani ale nie smiac sie z krzywizn szczegolnie malego palca
mi kojarzą się z marynarskimi wzorami i ja tam żadnych rzywizn nie widzę,

mam smutek, mój mąż wyjeżdża na 2 miesiące do Wawki na służby,, a ja sama z mała zostaję, wszystko na mojej głowie .... i walentynki samotnie, urodzinki małej samotnie, nasza 11-rocznica...samotnie...bed e wam się zaliła...
elunia_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 15:08   #745
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
a mozesz wrzucic zdjecia przed i po ? jak masz?
Wrzucam

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
A wiecie, że jest teraz promocja na catrice - jak kupujecie dwa produkty to można wybrać trzeci. Ja kupiłam dwa lakiery i dwa cienie i dostałam w prezencie cień i tusz
Serio? to ja muszę iść

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Hehe to tak jak ja


Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Od rudej dostałam dzisiaj śliczną kartkę
Nie, żeby coś, ale ja ją pisałam na kolanie, bo chciałam zdążyc wysłać, to kupiłam, napisałam i wysłałam

Mgielka, bardzo proszę Ciebie ładny mani

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
pokaze wam moje mani ale nie smiac sie z krzywizn szczegolnie malego palca
Krzywizny? Gdzie niby?

Orchid: zdjecia są z końca października i z tamtego tygodnia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PRZED.jpg (46,1 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PO.jpg (48,4 KB, 64 załadowań)
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 15:14   #746
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Wrzucam



Serio? to ja muszę iść







Nie, żeby coś, ale ja ją pisałam na kolanie, bo chciałam zdążyc wysłać, to kupiłam, napisałam i wysłałam

Mgielka, bardzo proszę Ciebie ładny mani



Krzywizny? Gdzie niby?

Orchid: zdjecia są z końca października i z tamtego tygodnia.


Ruuuda, obydwa zdjęcia to Twoje paznokcie?
Jesteś chodzącą reklamą tej odżywki

Całą noc nie zmrużyłam oka, jestem wykończona
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 15:26   #747
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Elunia - dziękuję za życzenia
Moim zdaniem cienie inglot wychodzą tanio, 10zł za sztukę to mniej niż kobo, niż catrice, nie mowiąc o pojedynczych cieniach rimmel, maybelline itp. itd. Cenowo do MACa nie ma co porównywać nawet (nie mówię o jakości bo nigdy nawet nie powąchałam żadnego maczka :P). Wiadomo, że paleta wyjdzie już dużo drożej, ale można kompletować stopniowo . Ja swoje palety kompletuje (bo jeszcze nie skończyłam:P) od trzech lat i dzięki temu nie szarpie mnie to po kieszeni. A jakościowo tylko kobo wg mnie się do inglota zbliża, ale paleta jest dużo uboższa .

Ewalucja - fajne pasiaki Wcale nie są krzywe.

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

A, przypomniało mi się że mam zdjęcie w takim "gotyckawym" (chociaż wygląda raczej jak królewna śnieżka) makijażu. Tylko jakość ssie.

TUTA! (jak to mówi moja dwuletnia kuzyneczka)

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Żeby nie było - z tymi polikami to ja tak na co dzień nie-e :P
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 15:44   #748
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Pilar - ingloty są boskie :P wielbię je

Dziękuję za życzenia

A naklejki są hmm... robią się na nich zagniecenia, które czuć i które przeszkadzają. Niektóre się nie przykleiły jak należy przy wolnym brzegu. Trochę to wkurza. Zobaczymy ile one wytrzymają ze mną, a ja z nimi .
to daj znać jak się będą trzymać ja mam kilka inglotów, ale kupowałam je ze 4 lata temu? I były kiepskie, źle napigmentowane, źle się rozcierają, długo by wyliczać. Ale ostatnio jak tam byłam i macałam kilka to wydawały się jakieś lepsze, może coś zmienili, formułę. Zastanawiam się nad zakupem kilku nowych w sumie

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
pokaze wam moje mani ale nie smiac sie z krzywizn szczegolnie malego palca
Fajnie wyszło świeżo piłowane? bo mają takie coś, co ja miałam zawsze jak świeżo piłowałam kwadraty,że środek jest minimalnie bardziej hm wklęsły niż brzegi

Cytat:
Napisane przez elunia_r Pokaż wiadomość

mam smutek, mój mąż wyjeżdża na 2 miesiące do Wawki na służby,, a ja sama z mała zostaję, wszystko na mojej głowie .... i walentynki samotnie, urodzinki małej samotnie, nasza 11-rocznica...samotnie...bed e wam się zaliła...
a nie da rady do niego pojechać na przykład na urodziny małej, albo wzsystkie okazje razem połączyć w jeden weekend?
Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość

Orchid: zdjecia są z końca października i z tamtego tygodnia.
to z nami tak ci się poprawiły ,mamy dobry wpływ

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
[/COLOR]Żeby nie było - z tymi polikami to ja tak na co dzień nie-e :P
aaaaaaaa to ja kiedyś ten makijaż na MM widziałam teraz skojarzyłam
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 15:48   #749
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Pilar tak swiezutkie hehe ale masz oko

dzięki dziewczyny
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 15:58   #750
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez elunia_r Pokaż wiadomość
to ja też dołączam się do życzeń wcześniej bo wątpię że w niedzielę uda mi się do kompa zasiąść

ja bym też chciała lolli zobaczyć, wy macie swój klub gdzie się ujawniacie, a nie mam tam wstępu...


to pokaż się jako licealistka


dziękuję bardzo cieszę się że komuś się podobają

ja chwalę sobie ingloty, ale cena przewyższa jakość


ale te naklejki superowo wyglądają, ten wzór przypomina mi tapetę u mojej szwagierki, bardzo pozytywnie się prezentuje, nie widać zagnieceń



mi kojarzą się z marynarskimi wzorami i ja tam żadnych rzywizn nie widzę,

mam smutek, mój mąż wyjeżdża na 2 miesiące do Wawki na służby,, a ja sama z mała zostaję, wszystko na mojej głowie .... i walentynki samotnie, urodzinki małej samotnie, nasza 11-rocznica...samotnie...bed e wam się zaliła...
Do klubu to musi Nikki wysłać zaproszenie....

Ale może w wekendy będzie przyjeżdżać?

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Orchid: zdjecia są z końca października i z tamtego tygodnia.

WOW!!!!
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:30.