Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-29, 21:39   #1141
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

snowhitee kiedy Ty wyhodowałaś takie długie włosy?
A tak na powaznie, śliczny kolor, długość i gestosc.
Długo Ci rosły z takich jak ja mam?

Yatamanka pytałam o odbior osobisty ale nie można wiec zamowiłam, przyjdzie pocztą

Musze Wam zdradzic (pewnie ja tylko tak mam)że moglabym już zaożyc sklep z farbami, mam w domu kilka pudełek Gromadzę ciągle nowe
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 21:44   #1142
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dziewczynki wklejam foto jak wloski jasnieja niestety przy swietle sztucznym ale bez lampy i nawet dobrze oddaja kolor jutro moge nie zdazyc wiec robie to dzis. No nic lece dalej myc fructisem podziwiam te, ktore codziennie myja wlosy Dobranoc wszystkim

diamondrose mozesz wydluzyc ten czas, ja tez kiedys dawno jej uzywalam i dobrze wspominam pozdrawiam
śliczne te twoje włoski
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 21:47   #1143
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dziewczynki wklejam foto jak wloski jasnieja niestety przy swietle sztucznym ale bez lampy i nawet dobrze oddaja kolor jutro moge nie zdazyc wiec robie to dzis. No nic lece dalej myc fructisem podziwiam te, ktore codziennie myja wlosy Dobranoc wszystkim

diamondrose mozesz wydluzyc ten czas, ja tez kiedys dawno jej uzywalam i dobrze wspominam pozdrawiam
śliczne włoski ten kolor uzyskany jest tylko i wyłącznie stockholmem?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 21:47   #1144
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
śliczne te twoje włoski
I jeszcze narzeka, jakby miała na co
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 22:05   #1145
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
snowhitee kiedy Ty wyhodowałaś takie długie włosy?
A tak na powaznie, śliczny kolor, długość i gestosc.
Długo Ci rosły z takich jak ja mam?

Yatamanka pytałam o odbior osobisty ale nie można wiec zamowiłam, przyjdzie pocztą

Musze Wam zdradzic (pewnie ja tylko tak mam)że moglabym już zaożyc sklep z farbami, mam w domu kilka pudełek Gromadzę ciągle nowe
A to dziwny typ bo w opisie jest, że można osobiście.. no ale trudno, najważniejsze by Ci odpowiadała i zadziałała jak należy. możesz się nam później w trakcie używania chwalić efektami

Ja mam tak samo Mam czarną farbę i szamponetki czarne, miodowy karmel castinga, skandynawski i wellaton wszystko chowam skrzętnie w szafie żeby mąż nie widział
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 22:12   #1146
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dziewczynki wklejam foto jak wloski jasnieja niestety przy swietle sztucznym ale bez lampy i nawet dobrze oddaja kolor jutro moge nie zdazyc wiec robie to dzis. No nic lece dalej myc fructisem podziwiam te, ktore codziennie myja wlosy Dobranoc wszystkim

diamondrose mozesz wydluzyc ten czas, ja tez kiedys dawno jej uzywalam i dobrze wspominam pozdrawiam
Snow no prześlicznie! i kolor i długość i gładkość!
Zawsze będę pełna podziwu dla Twoich włosków!


Ewcia Tobie jest ślicznie w takich jasnych! Widać, że o nie dbasz, są w lepszej kondycji niż misiąc temu no i ładnie rosną


Ehh ja jutro działam..
Dzisiaj fryzjerka u której chciałam robić tylko rano była więc na jutro się umówiłam zobaczymy co to bydzie...
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 22:31   #1147
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Yatamanka pochwalę się na pewno jak sie maska spisuje
Ja tez chowam po szafach te farby Widze, że mamy podobnie

Ewcia szybko rosną Ci włosy. Widac roznice, a minał tylko miesiąc. I pomyslec że nie używasz zadnych dopalaczy
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-30, 08:46   #1148
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dziewczynki wklejam foto jak wloski jasnieja niestety przy swietle sztucznym ale bez lampy i nawet dobrze oddaja kolor jutro moge nie zdazyc wiec robie to dzis. No nic lece dalej myc fructisem podziwiam te, ktore codziennie myja wlosy Dobranoc wszystkim

diamondrose mozesz wydluzyc ten czas, ja tez kiedys dawno jej uzywalam i dobrze wspominam pozdrawiam
No jaśnieją i to to jak
Ja to zawsze będę fanka Twoich włosów,może się powtarzam ale to właśnie moje wymarzone.A o długości nie wspomnę.Moze za dwa lata będę mogla kolo Ciebie stanąć.
A co do mycia włosów codziennie to współczuje ,ja myje co drugi dzień i mam takie nerwy.Moze nie tyle co myc ale suszyć i je układać to mnie doprowadza do szalu.No ale nie ma zlituj się.Jeszcze raz gratuluje.A powiedz skoro się tak ładnie wypłukują to będziesz kładła stokholm? Czy na razie odpuszczasz?
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 08:49   #1149
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Mysia jak balsamy prostujace zdaja egzamin to nic prostszego - przed modelowaniem balsam prostujacy na sama grzywke . Ja jak wyszusze na szczotce to sie juz potem nie wykreca, wiec nic z tym nie robie, tylko wlazi do oczu wiec na jakies wyjscia psikne lakierem. Swoja droga mocno u nas ostatnio reklamuja lakiery Syossa - no i jest taki jeden nablyszczajacy, na ktory moze sie skusze, ma miec niby efekt pielegnacyjny, ale skladu jeszcze nie widzialam. Chwilowo na podstawie reklamy moge tylko poradzic zerkniecie na nie w drogerii A, na nastrochacza mozesz tez sprobowac jakichs lakierow czy sprejow czy balsamow przeciw puszeniu, ale jak wlosy podrosna to kucyk bedzie tez dobra opcja (u mnie zawsze bad hair day=kucyk )
lakier to opcja idealna, nie mam po nim żadnych nastrochów ani paprotek, niestety każdy mnie uczula. Co gorsza własnie odkryłam, że pianka welli tez. Wieczorem zaczełam się tak drapac, bo mi sie porobiły wybroczyny a dzis mam mase strupków w tych miejscahc, gdzie pianka dotknęła skóry głowy a wiec w miare nisko i troche na grzywce, ale masakra, musze wyrzucic kolejną piankę! Co za szajs. Popsikałam sie radicalem i przeszło- to najlepszy patent na moje kłopoty z uczuleniem na kosmetyki do włosów. Seboradin tez dawał radę w takich wypadkach. Musze chyba zwrócic sie do natury i upichcic żel lniany, a niestety troche mnie to brzydzi i zrobię to w ostateczności. Teraz musze odpoczac przez tydzien od pianek. Spróbuję tego balsamu z nivei flexible curly. Moze on podtrzyma skręt wystarczająco.

Syoss ma chwytliwa reklamę, ale pamiętam jak go zjechali za szmapony i odzywki, ze tak naprawde to daleko im do profesjonalnych. natomiast farby sa niezłe- wychodz ajak na opakowaniu, moze wiec i seria lakieró się sprawdzi?

ale musze powiedziec, że jestem zadowolona i tak z włosów, bo sa takie dynamiczne, pełne życia, nawet powykrecane i nieregularne. Mnie dobrze w takiej zmietej fryzurce. Poza tym są takei mieciutkie, że mój synek cały czas się do nich przytula.

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dziewczynki wklejam foto jak wloski jasnieja niestety przy swietle sztucznym ale bez lampy i nawet dobrze oddaja kolor jutro moge nie zdazyc wiec robie to dzis. No nic lece dalej myc fructisem podziwiam te, ktore codziennie myja wlosy Dobranoc wszystkim

diamondrose mozesz wydluzyc ten czas, ja tez kiedys dawno jej uzywalam i dobrze wspominam pozdrawiam
cudo!!! cudo! cudo! Zreszta moja wymarzona długośc i rodzaj fryzurki!
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 09:09   #1150
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

snowhitee właśnie robisz Stockholmem?
Jaka masz długość w najdłuzszym miejscu włosa mierząc od cebulki? Tak sie zastanawiam, mi chyba za 5 lat takie urosna
Długo zapuszczałaś z mojej długości?

Adzi kiedy kładziesz Viking? A on nie jest za popielaty dla Ciebie?

ifrit jak sie pojawisz na forum, napisz mi jak mieszanka Wellatonów zlapala Ci odrost?
Na jaki kolor kładłaś?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 09:10   #1151
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dziewczynki wklejam foto jak wloski jasnieja niestety przy swietle sztucznym ale bez lampy i nawet dobrze oddaja kolor jutro moge nie zdazyc wiec robie to dzis. No nic lece dalej myc fructisem podziwiam te, ktore codziennie myja wlosy Dobranoc wszystkim

diamondrose mozesz wydluzyc ten czas, ja tez kiedys dawno jej uzywalam i dobrze wspominam pozdrawiam
snowhite prześliczny masz ten kolor pisałaś gdzieś czym taki uzyskujesz? mogłabyś napisać jaki masz naturalny kolor? wizyta u fryzjera dopiero za miesiąc a ja już nie moge wytrzymac.... mam nadzieje, że na palecie farb alfaparf znajde coś podobnego

doczytałam-stockholm po prostu przepiękny...

Edytowane przez paulcia666
Czas edycji: 2010-09-30 o 09:13
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-30, 09:18   #1152
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

zrobiłam włśnie zdjecie jak wyglada odrost praktycznie miesiac od farbowania,doradżcie mi kochane czym pofarbować,czy ta mieszanka o której pisałam wcześniej rozjaśni mi ten odrost?czy sam syoss poradzi sobie?
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...

Edytowane przez HopeMAGDA
Czas edycji: 2010-09-30 o 09:20
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 09:31   #1153
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Syoss jest ponoć bardzo dobry, moze nim sprobuj?

Podobno ma jakiś nowy kolor? Dziewczyny wklejały zdjęcie parę stron temu.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-09-30 o 09:32
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 09:43   #1154
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

To jakby co ewciu zrobie syossa , ale nie ukrywam ze licze na delux
Agatau88, ewcia i bunny mówiły ze syoss delikatny i fajne włosy po nim
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 09:49   #1155
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

No wlasnie o tym mówie Ja spotkalam się z opiniami znajomych, ze to bardzo dobra farba, dobrze farbuje a przy tym bardzo delikatna.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 09:57   #1156
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
snowhitee właśnie robisz Stockholmem?
Jaka masz długość w najdłuzszym miejscu włosa mierząc od cebulki? Tak sie zastanawiam, mi chyba za 5 lat takie urosna
Długo zapuszczałaś z mojej długości?

Adzi kiedy kładziesz Viking? A on nie jest za popielaty dla Ciebie?

ifrit jak sie pojawisz na forum, napisz mi jak mieszanka Wellatonów zlapala Ci odrost?
Na jaki kolor kładłaś?
No ja właśnie jeszcze nie wiem czym się pomaluje.Ale na razie stawiam na vikinga.No chyba ze znajdę garniera nutriss 9,1 tutaj lub 89 to może zmienię zdanie.Na razie mam jeszcze dwa tyg,do farbowania.Podejrzewam ze nawet viking zrobi mi odrost bardziej w kierunku cieplejszego odcienia.
A wiecie co? Ja to już chyba świruje na punkcie mojego przyszłego farbowania.Dziś śniło mi się ze pofarbowałam vikingiem.Odrost był nie naruszony a resztę zrobił szare i ciemne ze prawie się zlały z moim odrostem.Ale okropnie się w tym czułam.To może oznaczać ze będzie okAlbo totalna lipa
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 10:01   #1157
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Mi tez sie czasem tak sni
Ja nie wiem własnie czy Viking nie bedzie za szary?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 10:04   #1158
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
No ja właśnie jeszcze nie wiem czym się pomaluje.Ale na razie stawiam na vikinga.No chyba ze znajdę garniera nutriss 9,1 tutaj lub 89 to może zmienię zdanie.Na razie mam jeszcze dwa tyg,do farbowania.Podejrzewam ze nawet viking zrobi mi odrost bardziej w kierunku cieplejszego odcienia.
A wiecie co? Ja to już chyba świruje na punkcie mojego przyszłego farbowania.Dziś śniło mi się ze pofarbowałam vikingiem.Odrost był nie naruszony a resztę zrobił szare i ciemne ze prawie się zlały z moim odrostem.Ale okropnie się w tym czułam.To może oznaczać ze będzie okAlbo totalna lipa
andzi nie przejmuj sie snem wszystko będzie dobrze! mi to sie zawsze sni na odwrót ale z pieniędzmi to mi sie sni ze mam duzo, wiec tez na odwrót...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 10:07   #1159
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Mi tez sie czasem tak sni
Ja nie wiem własnie czy Viking nie bedzie za szary?
No ja kiedyś nim robiłam na całości dodał ładna poświatę ale odrost nie chycil za dobrze.Ale wtedy miałam dużo jaśniejsze włosy.Ale garnier nutriss chyba bardziej rozjaśniają.No nie wiem już.

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
andzi nie przejmuj sie snem wszystko będzie dobrze! mi to sie zawsze sni na odwrót ale z pieniędzmi to mi sie sni ze mam duzo, wiec tez na odwrót...
No u mnie tez jest wszystko na odwrót.Nie tylko u Ciebie.Ale dziękuje za pocieszenie.To może to był znak abym farbowała.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-09-30 o 10:06
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-30, 10:27   #1160
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Mysia mi ten balsam nivei podpasowal calkiem niezly byl. Tyle ze mialam juz ta nowsza wersje zmieniona.
a wlasnie jak dziala ten zel lniany?

Adzio nie wydaje mi sie zeby ci przyciemnil viking to co masz rozjasnione. Ja mam duzo ciemniejsze wlosy niz ty i mi mocno wysrebzyl i rozjanil. U mnie problemem bylo to ze nie ladnie rozjasnil moje naturalne.
mialas moze garnier birkin?

a ja nie farbuje bo mialam a tu nagle sie zjawila.... znak ze trzeba sie zastanowic

Laski dzien faceta dzisaj to trzeba byc milym
__________________
Paulinka 13.11.2006

Natalia 24.09.2008


1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 10:29   #1161
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

blond bunny a ja mam do Ciebie pytanie, może glupie, ale nasuwa mi sie od rana

Jesli chcialabym np malować wlosy Stockholmem (mi wychodzi złotawy odrost po nim) to czy bardzo szkodliwe jest malować raz na miesiać na przykład? Chodzi mi o to ze jak sie maluje tą samę farbę jakis czas to potem kolor ładnie sie wyrównuje, mimo że odrost wychodzi troszkę inny, ale to chyba mniej inwazyjne niz rozjasnianie?

snowhitee powiedz mi Ty tak jak pisalas malujesz Stockholmem a na to robisz pasemka, ale rozjasniaczem?
Tobie odrost wychodzi od razu taki jasny?
A probowałaś kiedys Wellatonu, może masz jakieś porównianie tych farb?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 10:30   #1162
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

dziewczyny a ta farbka garnier 101 to jest bardzo bardzo jasny bezowy blond superrozjasniający??
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 10:45   #1163
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
Mysia mi ten balsam nivei podpasowal calkiem niezly byl. Tyle ze mialam juz ta nowsza wersje zmieniona.
a wlasnie jak dziala ten zel lniany?

Adzio nie wydaje mi sie zeby ci przyciemnil viking to co masz rozjasnione. Ja mam duzo ciemniejsze wlosy niz ty i mi mocno wysrebzyl i rozjanil. U mnie problemem bylo to ze nie ladnie rozjasnil moje naturalne.
mialas moze garnier birkin?

a ja nie farbuje bo mialam a tu nagle sie zjawila.... znak ze trzeba sie zastanowic

Laski dzien faceta dzisaj to trzeba byc milym
No u mnie tez się pojawia problem z odrostem.O resztę się nie martwię.Tylko chodzi mi o to aby się odrost który będę robić wyrównał się z reszta.Ja mam włosy które ciężko się rozjaśniają.Dla tego się tego obawiam.
A co ten garnier birkin? To jest jakiś tonik bo szukam po necie ale tylko to mi wyszukuje.
Tak dziś dzień faceta??
Zorbie mojemu masaż z olejkiem.Wystarczy:hahaha :

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
dziewczyny a ta farbka garnier 101 to jest bardzo bardzo jasny bezowy blond superrozjasniający??
Widziałam foto Twoich włosków.Mogę powiedziec ze odrost mamy bardzo podobny.A kiedy masz zamiar sie farbowac?
Moze coś podkukam.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 10:51   #1164
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Adzio niby ma byc tonik olejowy lub bez. Ponoc dobry a na skladach wyszlo ze ma szanse byc skuteczny. W edece mam klika rodzajow tych birkin i szukalam czy to jakos skuteczne.

eeeeeeeeeeee jak bedzie masaz to naprawde poswietuje facet
__________________
Paulinka 13.11.2006

Natalia 24.09.2008


1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 10:51   #1165
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Agatau nie bardzo rozumiem
Przecież sztokholm to farba rozjaśniająca a więc włosy i tak poddajemy zabiegowi rozjaśniania i farbowania w jednym.
Każda farba rozjaśniająca niszczy włosy mniej jak żywy rozjaśniacz.
A co miesiąc chcialabys farbować całóść o to ci chodzi? Trochę bez sensu.
Kolor stopniowo się wyrówna, nawet przy malaksowaniu reszty co miesiąc z okazji odrostów.
Jednak jeżeli masz poziom natury dajmy na to 6 a sztokholm ma wodę powiedzmy 6% to nie ma co marzyć- wyjdzie nam poziom 7 i nie będzie z upływem czasu jaśniejszy tylko zawsze 7.
A jeśli by miał wodę 9% to da nam poziom 7-8.
Wszystko zależy od natury naszych włosów i ich podatności na rozjaśnianie.


Powiem wam że właśnie obejrzałam film Mój przyjaciel Hachiko.
O psie co czekał na kolei na swojego pana-Richard Gere- a tamten umarł i pies kolejne 10 lat na niego czekał aż na koniec też umarł
Spłakałam się jak bóbr- oczy i nos czerwone jak burak...
Polecam zwłaszcza psiarkom.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 10:56   #1166
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Snowhitee mnie rowniez Twoje wlosy bardzo sie podobaja. Ciekawa jestem jak wygladaja w swietle dziennym, bo z lazienkowym swiatlem juz sa dosc jasne.

Mysia a moze spojrz na sklady tych wszystkich lakierow i zoabacz jaki maja wspolny skladnik, ktory moze Cie uczulac - moze istnieje cos bez tego skladnika, jakis lakier bio czy cus.

Hopemagda - na zdjeciu odrostu reszte wlosow masz w bardzo ladnym kolorze - jestes pewna, ze chcesz zmieniac? Ten nutris jest superrozjasniajacy, powinien dac rade z odrostem. U mnie ich nie ma, ale zwrocilam na nie juz jakis czas temu uwage i chcialabym sprobowac. Tylko uwazaj z przeciaganiem na calosc bo moze mocno wybielic na dlugosci, chyba ze dazysz do jeszcze wiekszego rozjasnienia.

Adzi mnie tez sie pare razy snilo, ze nie wiem jaka farbe wybrac. Moze za duza wage do tego przywiazujesz
TLU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 10:59   #1167
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
Adzio niby ma byc tonik olejowy lub bez. Ponoc dobry a na skladach wyszlo ze ma szanse byc skuteczny. W edece mam klika rodzajow tych birkin i szukalam czy to jakos skuteczne.

eeeeeeeeeeee jak bedzie masaz to naprawde poswietuje facet
Ja bardziej obstawiam na naturalna pielęgnacja.Jak już kupuje jakieś kosmetyki to dobrze je sprawdzam.Kiedyś kupowałam co mi podpadło aż mi łazienki prawie zabrakło.Wiedz poszperaj po necie może znajdziesz już jakieś opinie.
A no masaże to bardzo lubi wiec wystarczy mu.

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Snowhitee mnie rowniez Twoje wlosy bardzo sie podobaja. Ciekawa jestem jak wygladaja w swietle dziennym, bo z lazienkowym swiatlem juz sa dosc jasne.

Mysia a moze spojrz na sklady tych wszystkich lakierow i zoabacz jaki maja wspolny skladnik, ktory moze Cie uczulac - moze istnieje cos bez tego skladnika, jakis lakier bio czy cus.

Hopemagda - na zdjeciu odrostu reszte wlosow masz w bardzo ladnym kolorze - jestes pewna, ze chcesz zmieniac? Ten nutris jest superrozjasniajacy, powinien dac rade z odrostem. U mnie ich nie ma, ale zwrocilam na nie juz jakis czas temu uwage i chcialabym sprobowac. Tylko uwazaj z przeciaganiem na calosc bo moze mocno wybielic na dlugosci, chyba ze dazysz do jeszcze wiekszego rozjasnienia.

Adzi mnie tez sie pare razy snilo, ze nie wiem jaka farbe wybrac. Moze za duza wage do tego przywiazujesz
No myślę ze to od ostatniego intensywnego myślenia o tym.
Musze wyluzować ale jak jak nie wiem co tu robić.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 11:00   #1168
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Powiem wam że właśnie obejrzałam film Mój przyjaciel Hachiko.
O psie co czekał na kolei na swojego pana-Richard Gere- a tamten umarł i pies kolejne 10 lat na niego czekał aż na koniec też umarł
Spłakałam się jak bóbr- oczy i nos czerwone jak burak...
Polecam zwłaszcza psiarkom.
Chyba oglądałam ten film! Nie pamiętam co prawda jego tytułu, ale właśnie taki motyw pamiętam i muszę przyznać,że też okropnie na nim płakałam... Ale ja to się właściwie bardzo łatwo wzruszam...

Byłam przed chwilą w rossmanie i kupiłam sobie dwa szampony do zmywania olejów, jeden Johnson's baby z rumiankiem w jakimś nowym opakowaniu (edycja limitowana) -skusiłam się, bo pisało "naturalnie błyszczące włosy" i drugi lilliputz dla księżniczek ten zauroczył mnie zapachem i ogólnie swoim wyglądem, a że nie mogłam się zdecydować na jeden... wziełam dwa
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 11:00   #1169
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Adzio w planach mam przyszły tydzień bo mam te dni teraz wiec poczekam.Mysle ze przyszły piatek,a co do farby nie moge sie zdecydowac o Vikingu tez myślałam,z stockholmem miałam do czynienia i włoski na odroście miały ciepły odcień.wellaton fajnie rozjasnił ale zżółkł wiec juz odpada.czasmi pisze tez na forum na kafeterii opisałam moje włosy i pewna fryzjerka poradziła mi zmieszanie tych dwóch farbek ze niby uzyskam taki bezowy blond sama niewiem.
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 11:12   #1170
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
Adzio w planach mam przyszły tydzień bo mam te dni teraz wiec poczekam.Mysle ze przyszły piatek,a co do farby nie moge sie zdecydowac o Vikingu tez myślałam,z stockholmem miałam do czynienia i włoski na odroście miały ciepły odcień.wellaton fajnie rozjasnił ale zżółkł wiec juz odpada.czasmi pisze tez na forum na kafeterii opisałam moje włosy i pewna fryzjerka poradziła mi zmieszanie tych dwóch farbek ze niby uzyskam taki bezowy blond sama niewiem.
A to nie byla przypadkiem majrel? Moze sprobuj? Z tego co widzialam dziewczyny byly zadowolone z jej porad.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:59.