Dziwne przywiązanie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-12, 19:37   #1
_Mala_Czarna_
Raczkowanie
 
Avatar _Mala_Czarna_
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Zawsze przy Tobie Skarbie :*
Wiadomości: 178
Question

Dziwne przywiązanie...


Witam wszystkie Panie
Ten wątek jest skierowany do tych Pań,
które już rodziły.
Dziwnie się z tym czuję i nie za bardzo wiem jak zacząć,
by nie zostać wyśmianą.
Gdy byłam w ciąży (dokładnie 14 miesięcy temu) chodziłam na
badania do szpitala.
Nie byłam tam często, bo tylko 2 razy.
Jednak za każdym razem trafiałam do tego samego lekarza.
Nie ukrywam, że facet jest bardzo przystojny, imponował mi.
Był opiekuńczy i troskliwy (czułam się przy nim taka bezpieczna )
Może zabrzmi to śmiesznie ale zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia, a później to się tylko pogłębiało.
Przy porodzie również trafiłam na niego. Bałam się, ponieważ czekała mnie cesarka. Jednak strach odszedł, gdy zobaczyłam kto będzie operował I właśnie po tej cesarce poczułam te dziwne uczucie, jakby więź emocjonalną. Wydaje mi się, że to przez to, że to właśnie on odbierał poród. On jako pierwszy miał moją córeczkę na rękach i jako pierwszy w ogóle mężczyzna tak mnie traktował.
Czy Wy też czułyście takie cos?
Pozdrawiam

Edytowane przez _Mala_Czarna_
Czas edycji: 2013-02-12 o 19:41
_Mala_Czarna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 19:51   #2
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Dziwne przywiązanie...

Jestes w zwiazku?
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 19:58   #3
_Mala_Czarna_
Raczkowanie
 
Avatar _Mala_Czarna_
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Zawsze przy Tobie Skarbie :*
Wiadomości: 178
Dot.: Dziwne przywiązanie...

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Jestes w zwiazku?
Nie, nie jestem w związku. Jeśli o to chodzi to ojciec dziecka zobaczywszy ile trzeba poświęcać czasu maluchowi zawinął się...
_Mala_Czarna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 20:05   #4
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Dziwne przywiązanie...

Mysle, ze sie nie zakochalas tylko poczulas, ze ktos sie o Ciebie martwi i troszczy.. Tak naprawdę nie znasz tego czlowieka? Potrzebujesz uwagi i wsparcia. Pomaga Ci rodzina? Ktokolwiek?
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 20:18   #5
_Mala_Czarna_
Raczkowanie
 
Avatar _Mala_Czarna_
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Zawsze przy Tobie Skarbie :*
Wiadomości: 178
Dot.: Dziwne przywiązanie...

Tak pomagają mi rodzice. Całe szczęście, że ich mam. A co do tego lekarza to ja ciągle o nim myślę mimo, że minęło tyle czasu. Teraz nie mam okazji być w tym szpitalu, gdzie on pracuje. Jednak moja siostra jest w ciąży to mam cichą nadzieję, że któregoś dnia przy odwiedzinach spotkam go. Mam związany z tym pewien cel do którego chcę dążyć.
_Mala_Czarna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 21:52   #6
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: Dziwne przywiązanie...

d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 08:50   #7
Marika_1987
Rozeznanie
 
Avatar Marika_1987
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: w swoim świecie
Wiadomości: 879
Dot.: Dziwne przywiązanie...

Taaaaa do mojej pani doktor odwiedzam ją do dzisiaj
albo w poprzedniej ciąży do starszego pana doktora
__________________
Tylko człowiek mądry, nigdy nie przestaje się dziwić. Dla ludzi głupich jest to zbyt trudne, przyzwyczajeni do szarości dnia nie zauważają kolorów, jakie daje świat

Moje maluchy

większy maluch
Dawid ur. 28.09.2008 g. 7:58, 56/3030

mniejszy maluch
Liliana ur. 06.10.2012 g. 01:25, 48/2560

Marika_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-13, 09:11   #8
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Dziwne przywiązanie...

dziewczyny nie ma co sie smiac. jest chyba cos takiego w psychologii jak durzenie sie w lekarzu- i jak dla mnie klasyczny przyklad. dziewczyna nie majaca oparcia w partnerze spotyka mezczyzne ktory okazuje jej troske, cierpliwosc, interesuje sie jej zdrowiem, samopoczuciem (nie ujmujac ale najprawdopodobniej robi to na tle zawodowym i tak samo mily jest dla 60- letniej babci. tez mialam takiego gina, mlody i przystojny, szarmancki- az jedna babcia go podsumowala ze jest taki przystojny az to niemoralne a lekarz byl szczesliwym mezem i ojcem)
latwo kogos takiego sobie wyidealizowac, pomylic jego czesto zawodowe zainteresowanie i troske z jakimis przejawami zainteresowania osobistego pacjetka, mozna mu dorobic cechy ktore chce sie w danej osobie widziec ( a Autorka widzi go zapewne jako ideal mezczyzny, troskliwy, delikatny, wie jak sie obchodzic z kobieta i dziekiem)- i blednie brac to za milosc
na dodatek obecnosc przy porodzie, mysle ze uczucie do lekara "poplynelo" na falii poporodowej euforii, wdziecznosci, ulgi ze juz po wszystkim, lekarz pasuje do wizerunku ksiecia- wybawiciela na bialym koniu no bo w koncu pomogl w porodzie, byl pierwszym ktory trzymal coreczke itd
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose

Edytowane przez glamourous
Czas edycji: 2013-02-13 o 09:15
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 10:17   #9
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Dziwne przywiązanie...

Jest jest. Kobiety dość często zakochują się w swoich lekarzach.
Tylko większość o tym milczy. Zwłaszcza gdy jest to ginekolog.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 10:20   #10
Ineczka33
Wtajemniczenie
 
Avatar Ineczka33
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 067
Dot.: Dziwne przywiązanie...

Rozumiem, że potwierdziłaś dokładnie, że pan doktor jest stanu wolnego, nie ma partnerki/ partnera i ma ochotę się z tym związać?

Rozumiem, że szukasz ojca dla swojego dziecka, ale nie rzucaj się desperacko na każdego przystojnego faceta.
__________________
Życie na czas?
Czas na życie!
Ineczka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 10:45   #11
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: Dziwne przywiązanie...

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
dziewczyny nie ma co sie smiac. jest chyba cos takiego w psychologii jak durzenie sie w lekarzu- i jak dla mnie klasyczny przyklad. dziewczyna nie majaca oparcia w partnerze spotyka mezczyzne ktory okazuje jej troske, cierpliwosc, interesuje sie jej zdrowiem, samopoczuciem (nie ujmujac ale najprawdopodobniej robi to na tle zawodowym i tak samo mily jest dla 60- letniej babci. tez mialam takiego gina, mlody i przystojny, szarmancki- az jedna babcia go podsumowala ze jest taki przystojny az to niemoralne a lekarz byl szczesliwym mezem i ojcem)
latwo kogos takiego sobie wyidealizowac, pomylic jego czesto zawodowe zainteresowanie i troske z jakimis przejawami zainteresowania osobistego pacjetka, mozna mu dorobic cechy ktore chce sie w danej osobie widziec ( a Autorka widzi go zapewne jako ideal mezczyzny, troskliwy, delikatny, wie jak sie obchodzic z kobieta i dziekiem)- i blednie brac to za milosc
na dodatek obecnosc przy porodzie, mysle ze uczucie do lekara "poplynelo" na falii poporodowej euforii, wdziecznosci, ulgi ze juz po wszystkim, lekarz pasuje do wizerunku ksiecia- wybawiciela na bialym koniu no bo w koncu pomogl w porodzie, byl pierwszym ktory trzymal coreczke itd
Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Jest jest. Kobiety dość często zakochują się w swoich lekarzach.
Tylko większość o tym milczy. Zwłaszcza gdy jest to ginekolog.
Oczywiscie, ze tak, ale...

Autorka napisala, ze widziala go 2 razy. Plus przy porodzie.

Przy pierwszym spotkaniu zakochala sie. Ok, jasne, ze milosc od pierwszego spojrzenia istnieje. Do tego ciaza to burza hormonow, wiec tym bardziej, ale i tak cala ta opowiesc mnie smieszy. Moze jestem gruboskorna, ale nie moge sie przestac smiac
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-13, 10:51   #12
Ineczka33
Wtajemniczenie
 
Avatar Ineczka33
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 067
Dot.: Dziwne przywiązanie...

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;3920571 5]Oczywiscie, ze tak, ale...

Autorka napisala, ze widziala go 2 razy. Plus przy porodzie.

Przy pierwszym spotkaniu zakochala sie. Ok, jasne, ze milosc od pierwszego spojrzenia istnieje. Do tego ciaza to burza hormonow, wiec tym bardziej, ale i tak cala ta opowiesc mnie smieszy. Moze jestem gruboskorna, ale nie moge sie przestac smiac [/QUOTE]
Mało tego, autorka przyznała się do planów wobec pana doktora.
__________________
Życie na czas?
Czas na życie!
Ineczka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 11:52   #13
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Dziwne przywiązanie...

no co, moglo przy pierwszym spojrzeniu zaiskrzyc ino doktorka etyka alekarska powstrzymala przed buchnieciem na kolana na sali operacyjnej


swoja droga moj gin w ciazy tez mi dawal duzo poczucia bezpieczenstwa, potrafil uspokoic, wychodzilam od niego podniesiona na duchu i lubilam te wizyty. z tym ze nie podkochiwalam sie w nim
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 12:21   #14
Ineczka33
Wtajemniczenie
 
Avatar Ineczka33
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 067
Dot.: Dziwne przywiązanie...

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
swoja droga moj gin w ciazy tez mi dawal duzo poczucia bezpieczenstwa, potrafil uspokoic, wychodzilam od niego podniesiona na duchu i lubilam te wizyty. z tym ze nie podkochiwalam sie w nim
Mój też. Tylko, że to oznacza, że jest dobrym lekarzem położnikiem, ale żeby zaraz kandydatem na męża
__________________
Życie na czas?
Czas na życie!
Ineczka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 16:43   #15
Valentina30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 37
Dot.: Dziwne przywiązanie...

Po co zakładasz dwa takie same tematy?? naprawdę masz się czymś aż tak pochwalić?
Autorko na miejscu doktora bałabym się ciebie. Zachowujesz się... dziwnie, tyle tylko napiszę. No i pachnie mi to rzucaniem się na szyje pierwszemu lepszemu, który był miły, bo samotne macierzyństwo bardzo ci ciąży prawda?
O ile oczywiście to nie prowokacja, jak już sugerowałam w bliźniaczym wątku.
Valentina30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 17:09   #16
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Dziwne przywiązanie...

Jak przeczytałam pierwszy post to chciałam zrobić tak

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;3920571 5]
Autorka napisala, ze widziala go 2 razy. Plus przy porodzie.

[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Ineczka33 Pokaż wiadomość
Mało tego, autorka przyznała się do planów wobec pana doktora.

Ale w sumie jakby spotkała 2 razy przystojnego mężczyznę w np. klubie, spodobał jej się i chciała go poznać/umówić się z nim to by nic dziwnego nie było
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 18:45   #17
_Mala_Czarna_
Raczkowanie
 
Avatar _Mala_Czarna_
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Zawsze przy Tobie Skarbie :*
Wiadomości: 178
Dot.: Dziwne przywiązanie...

Nie szukam "desperacko" męża ani nie rzucam sie na szyje pierwszemu lepszemu który byl dla mnie mily. Bo to jest dziecinada. A jesli napisalabym, ze (tak jak napisano wyzej) spotkalam doktorka w klubie i mi sie spodobal to co byscie pisali? Pisalibyscie "Tak oczywiscie umow sie z nim, przeciez to facet z klubu..." A drugi watek wpisalam przez pomylke a nie dlatego, ze mam obsesje. Poprostu facet bardzo mi sie spodobal juz na samym poczatku.
_Mala_Czarna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 18:51   #18
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Dziwne przywiązanie...

Cytat:
Napisane przez Valentina30 Pokaż wiadomość
Po co zakładasz dwa takie same tematy?? naprawdę masz się czymś aż tak pochwalić?
Autorko na miejscu doktora bałabym się ciebie. Zachowujesz się... dziwnie, tyle tylko napiszę. No i pachnie mi to rzucaniem się na szyje pierwszemu lepszemu, który był miły, bo samotne macierzyństwo bardzo ci ciąży prawda?
O ile oczywiście to nie prowokacja, jak już sugerowałam w bliźniaczym wątku.
Bardzo niemila uwaga, do ktorej moim zdaniem nie masz wiekszych podstaw.

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
Jak przeczytałam pierwszy post to chciałam zrobić tak






Ale w sumie jakby spotkała 2 razy przystojnego mężczyznę w np. klubie, spodobał jej się i chciała go poznać/umówić się z nim to by nic dziwnego nie było
Z tym, ze mam wrazenie u autroki watku chec blizszego poznania doktora jest dosc desperacka

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Cytat:
Napisane przez _Mala_Czarna_ Pokaż wiadomość
Nie szukam "desperacko" męża ani nie rzucam sie na szyje pierwszemu lepszemu który byl dla mnie mily. Bo to jest dziecinada. A jesli napisalabym, ze (tak jak napisano wyzej) spotkalam doktorka w klubie i mi sie spodobal to co byscie pisali? Pisalibyscie "Tak oczywiscie umow sie z nim, przeciez to facet z klubu..." A drugi watek wpisalam przez pomylke a nie dlatego, ze mam obsesje. Poprostu facet bardzo mi sie spodobal juz na samym poczatku.
To sie z doktorkiem umow.
Nie poznalas go w klubie, w sytuacji towarzyskiej, rozrywkowej, a w szpitalu, gdy rodzilas swoje dziecko.

Nakrecasz sie emocjonalnie na faceta, ktorego nie znasz.
Mysle, ze dla wszystkich byloby lepiej, gdybys go poznala (dowiedziala sie m.in. czy jest wolny czy nie) i skonfrontowala swoje wyobrazenie o nim z rzeczywistoscia.
BTW widzialam twoj watek o spelnianiu marzen: uwazam, ze lepiej zrobic to teraz nie czekajac na zgubienie nadprogramowych kilogramow.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 19:08   #19
_Mala_Czarna_
Raczkowanie
 
Avatar _Mala_Czarna_
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Zawsze przy Tobie Skarbie :*
Wiadomości: 178
Dot.: Dziwne przywiązanie...

a wlasnie ze sie z nim umowie
najpierw chyba napisze do niego meila, bo to jedyny kontakt, ktory mam do niego
tylko oczekiwalam tu powazniejszych odpowiedzi a nie wysmiania czy oskarzania.

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Rozmawialismy ze soba duzo kiedy jeszcze bylam w szpitalu. Mowil, ze nie ma kobiety poniewaz zadnej nie odpowiada jego praca i to ile czasu w niej musi spedzac. Poznalam go rowniez w sytuacji towarzyskiej, nie tylko zawodowej typu "jakie pani ma dzis cisnienie" doskonale zna moja sytuacje z obecnym partnerem. W rozmowie ze mna wydawal sie byc zaineresowany nie tylko hemoglobina ;p byc moze i wyolbrzymilam sobie to wszystko.
_Mala_Czarna_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-13, 19:09   #20
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: Dziwne przywiązanie...

Cytat:
Napisane przez _Mala_Czarna_ Pokaż wiadomość
a wlasnie ze sie z nim umowie
najpierw chyba napisze do niego meila, bo to jedyny kontakt, ktory mam do niego
tylko oczekiwalam tu powazniejszych odpowiedzi a nie wysmiania czy oskarzania.

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Rozmawialismy ze soba duzo kiedy jeszcze bylam w szpitalu. Mowil, ze nie ma kobiety poniewaz zadnej nie odpowiada jego praca i to ile czasu w niej musi spedzac. Poznalam go rowniez w sytuacji towarzyskiej, nie tylko zawodowej typu "jakie pani ma dzis cisnienie" doskonale zna moja sytuacje z obecnym partnerem. W rozmowie ze mna wydawal sie byc zaineresowany nie tylko hemoglobina ;p byc moze i wyolbrzymilam sobie to wszystko.
Powodzenia
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 19:43   #21
Valentina30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 37
Dot.: Dziwne przywiązanie...

No ok, skoro tak to przedstawiasz...Byłby dobry materiał na harlequina.
Ale pamiętaj, że my kobiety czasem wmawiamy sobie takie sytuacje, takie zachowania, które nawet nie miały miejsca. Więc zainteresowanie doktora nie musi być konkretnie takie o jakim marzysz. Chodzi o to, że bardzo łatwo się ośmieszyć...
Myślę jednak, że jakby był zainteresowany, to jako mężczyzna inaczej by to rozegrał, a nie czekał aż napiszesz maila. I co konkretnego w tym mailu miało by być?
Sceptycznie do tego podchodzę, bo tak jak mówię: Musiałybyśmy się zakochiwać w każdym jednym miłym panu, który nam pomógł. Policjant, który nie wypisał mandatu, parkingowy, bo wycofał mi autem, adwokat, bo świetnie mnie obronił podczas sprawy rozwodowej, psycholog bo pokiwał głową i wczuł się w naszą sytuację-Pamiętajmy, że to ich praca. Jedni podchodzą bardziej z sercem i z empatią, inni burczą coś pod nosem.
Valentina30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 20:39   #22
_Mala_Czarna_
Raczkowanie
 
Avatar _Mala_Czarna_
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Zawsze przy Tobie Skarbie :*
Wiadomości: 178
Dot.: Dziwne przywiązanie...

Wiem co masz na mysli. Ale kto nie probuje ten nigdy sie nie dowie, prawda? Jesli uslysze NIE to trudno. Napewno nie bedzie ze mnie szydzil w zaden sposob, bo to dojrzaly mezczyzna. Tylko nie wiem co mam mu napisac... Moze cos podpowiecie zalezy mi zeby napisac jeszcze dzis lub jutro z rana
_Mala_Czarna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 20:44   #23
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Dziwne przywiązanie...

A ja ostatnio miałam poważną awarie prądu, jak pan elektryk naprawił wszytsko to miałam ochotę rzucić mu się na szyję Też był dla mnie bardzo miły, uczynny i przystojny.

Gdyby wszyscy mili fachowcy (do nich zaliczamm też lekarza w sytuacjach zawodowych) mieli umawiać się z kobietami, którym pomogą to by im doby nie starczyło.

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Napisane przez _Mala_Czarna_ Pokaż wiadomość
Wiem co masz na mysli. Ale kto nie probuje ten nigdy sie nie dowie, prawda? Jesli uslysze NIE to trudno. Napewno nie bedzie ze mnie szydzil w zaden sposob, bo to dojrzaly mezczyzna. Tylko nie wiem co mam mu napisac... Moze cos podpowiecie zalezy mi zeby napisac jeszcze dzis lub jutro z rana
A potem podrzucić ci jeszcze tematy rozmów?

Może i on jest dojrzały ale ty nie bardzo.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 21:13   #24
Valentina30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 37
Dot.: Dziwne przywiązanie...

Aha, że w sensie wyznanie walentynkowe?
Chyba nie jestem dobra w te klocki, wypadłam z rytmu...
Poza tym rozumiem, jakby to była normalna sytuacja, a ta mi się wydaje delikatnie mówiąc "inna", choć może własnie jej nie rozumiem. Sama nie wiem.

No ale skoro tu jestem i już mam coś mądrego napisać, doradzić, to może na razie zapytaj co u niego, tak niezobowiązująco i wybierz inny termin niż 14 lutego bo to się od razu kojarzy z miłością, żebyś dziewczyno drastycznego kosza nie dostała, bo masz chyba inne problemy na głowie, dziecko, a nie romanse-No tak mi się wydaje.
Valentina30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 13:12   #25
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Ja tylko w szoku jestem, ze tak szybko masz ochote na romanse, bo mnie sie nadal niwiele chce przez opieka nad niemowlakiem
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 14:18   #26
_Mala_Czarna_
Raczkowanie
 
Avatar _Mala_Czarna_
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Zawsze przy Tobie Skarbie :*
Wiadomości: 178
Dot.: Dziwne przywiązanie...

Cytat:
Napisane przez ilonkaczapela Pokaż wiadomość
Ja tylko w szoku jestem, ze tak szybko masz ochote na romanse, bo mnie sie nadal niwiele chce przez opieka nad niemowlakiem
Hej no moja niunia ma juz 8 miesiecy, jest bardzo grzeczna i "daje mi zyc" nie czuje sie zmeczona. Staram sie dbac o siebie i wypoczywam kiedy to tylko mozliwe stad tez moj zapal entuzjazm

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Valentina30 Pokaż wiadomość
Aha, że w sensie wyznanie walentynkowe?
Chyba nie jestem dobra w te klocki, wypadłam z rytmu...
Poza tym rozumiem, jakby to była normalna sytuacja, a ta mi się wydaje delikatnie mówiąc "inna", choć może własnie jej nie rozumiem. Sama nie wiem.

No ale skoro tu jestem i już mam coś mądrego napisać, doradzić, to może na razie zapytaj co u niego, tak niezobowiązująco i wybierz inny termin niż 14 lutego bo to się od razu kojarzy z miłością, żebyś dziewczyno drastycznego kosza nie dostała, bo masz chyba inne problemy na głowie, dziecko, a nie romanse-No tak mi się wydaje.
Napisalam do niego dzis rano wiem ze ma dyzur wiec pewnie dopiero odpisze wieczorem... Napisalam kim jestem i czy mnie pamieta masakra

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Valentina30 Pokaż wiadomość
żebyś dziewczyno drastycznego kosza nie dostała, bo masz chyba inne problemy na głowie, dziecko, a nie romanse-No tak mi się wydaje.
Jestem przygotowana na odmowe, licze sie z tym, ze moge dostac kosza. Nie bedzie to dla mnie zaden problem. Dziecko takze nie jest problemem w zadnym wypadku. A czy bycie mama ogranicza do siedzenia w domu i tylko w domu? Nie. Przeciez to zaden grzech troche poflirtowac
_Mala_Czarna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 14:39   #27
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Dziwne przywiązanie...

to daj znac jak poszlo powodzenia
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 14:58   #28
_Mala_Czarna_
Raczkowanie
 
Avatar _Mala_Czarna_
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Zawsze przy Tobie Skarbie :*
Wiadomości: 178
Dot.: Dziwne przywiązanie...

Jest!!! ODPISAŁ Pisze, że mnie pamięta i pyta czemu się tyle czasu nie odzywałam... Boże po co ja tyle zwlekałam?!?!?! On jest uroczy. Napisał, że zaprasza mnie dziś na miasto na kawkę jeśli się zgodzę (jakżebym mogla odmówić? :P) Jeeeejku Ale masakra Tak się cieszę xD Biorę córeczkę i lece w umówione miejsce. Muszę się zrobić Łaaaaaa xD
_Mala_Czarna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 15:15   #29
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Dziwne przywiązanie...

No a co na to ten ON, z którym autorka jest zawsze, jak wynika z jej umiejscowienia?


Generalnie ładna ściemka, to jeszcze są gdzieś ferie i dzieci się nudzą?
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 15:25   #30
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: Dziwne przywiązanie...

Ale masakra Jeeeejku Zrob sie i lec


d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:18.