wymarzony pierścień mocy część XXII - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-12, 18:39   #3361
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Ja mam peknieta ląkotkę i z tego powodu zrobila mi sie torbiel. Lekarze sie dziwili, ze w ogole moge chodzic, no ale teraz sie pogorszylo.
Współczuję!
Mój TŻ ma dziwną dolegliwość - przy przysiadach skrzypią mu kolana... oczywiście nie chce iść do lekarza

Nocko, przy okazji, masz jakieś swoje ulubione sklepy (stacjonarne) z wyposażeniem wnętrz, tekstyliami? Coś innego niż H&Y, Zara Home, Ikea... Wiem, że lubisz rearanżować mieszkanie
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 19:33   #3362
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Bedziesz robic tlumacza przysieglego?
Mnie czasem firma zapisuje na kursy, ale w wawie na szczescie jest jedna dobra firma zajmujaca sie tego typu szkoleniami parwniczymi i dla przysieglych. Kurs trwa rok lub 3 sem.
Tak Ale z niemieckiego
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 20:39   #3363
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII



podczytuję Was i wiecznie nie zdążę odpisać...
chwilowo nie mam czasu,zeby być na bieżąco ,ale myśle o Was często i nie raz zaglądam
Haniu ,to już niedługo chyba? Powodzenia
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 20:58   #3364
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Współczuję!
Mój TŻ ma dziwną dolegliwość - przy przysiadach skrzypią mu kolana... oczywiście nie chce iść do lekarza

Nocko, przy okazji, masz jakieś swoje ulubione sklepy (stacjonarne) z wyposażeniem wnętrz, tekstyliami? Coś innego niż H&Y, Zara Home, Ikea... Wiem, że lubisz rearanżować mieszkanie
Jak skrzypia, to niech moze chociaz bierze cos na stawy, sa rozne specyfiki bez recepty..

Emi, nie mam zadnych ulubionych sklepow tego rodzaju. Najczesciej kupuje rzeczy pod wplywem chwili, moze Cie to zaskoczy, czesto np. w dziale wyposazenia w Leclercu. Maja krotkie rzuty roznych rzeczy, dzieki czemu ostatnio kupilam sliczne zaslony z wykonczeniem pod karnisz za 20 zl (!), wczesniej boski, cieply koc za polowe ceny sklepow typu Home&you, do tego wiele poszewek dekoracyjnych za grosze. Ceny maja bardzo niskie, ale czasem trzeba poczekac, az rzuca cos fajnego.
Poza tym pod domem mialam fajny sklep Decorador (to chyba nie jest sieciowka, nawet strony nie maja..), ale ostatnio go zamkneli. Aha, ze znanych lubie tez Flo.
Przyznam jednak szczerze, ze ostatnio Home&You zaspokaja moje gusta niemal w 100% i rzadko kupuje gdzies indziej. Teraz wpadla mi w oko nowa posciel i lampy, normalnie chyba znow cos kupie (zawsze maja takie fajne znizki!)
Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Tak Ale z niemieckiego
Oo, prosze. To trzymam kciuki!
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 21:15   #3365
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Jak skrzypia, to niech moze chociaz bierze cos na stawy, sa rozne specyfiki bez recepty..

Emi, nie mam zadnych ulubionych sklepow tego rodzaju. Najczesciej kupuje rzeczy pod wplywem chwili, moze Cie to zaskoczy, czesto np. w dziale wyposazenia w Leclercu. Maja krotkie rzuty roznych rzeczy, dzieki czemu ostatnio kupilam sliczne zaslony z wykonczeniem pod karnisz za 20 zl (!), wczesniej boski, cieply koc za polowe ceny sklepow typu Home&you, do tego wiele poszewek dekoracyjnych za grosze. Ceny maja bardzo niskie, ale czasem trzeba poczekac, az rzuca cos fajnego.
Poza tym pod domem mialam fajny sklep Decorador (to chyba nie jest sieciowka, nawet strony nie maja..), ale ostatnio go zamkneli. Aha, ze znanych lubie tez Flo.
Przyznam jednak szczerze, ze ostatnio Home&You zaspokaja moje gusta niemal w 100% i rzadko kupuje gdzies indziej. Teraz wpadla mi w oko nowa posciel i lampy, normalnie chyba znow cos kupie (zawsze maja takie fajne znizki!)


Oo, prosze. To trzymam kciuki!
Dzięki za odpowiedź
Pisałam ostatnio tu, że mam problem z dodatkami do salonu - z mobilizacją, koncepcją i chyba też "swoim" miejscem, w którym znalazłabym coś ciekawego. Przez internet nie chcę kupować w ciemno, wolę jednak dotknąć.
Dzięki za cynk o leclercu, mam blisko siebie, muszę pogrzebać.
Zaczyna się też walentynkowa wyprzedaż w H&Y, może coś znajdę fajnego.
Ostatnio w styczniu kupiłam narzutę na łóżko w sypialni - właśnie w H&Y i jestem bardzo zadowolona

Największy problem mam firankami/zasłonkami.

Co ciekawe, w ten weekend ogarnęłam sporo spraw związanych z remontem kuchni: wybrałam projekt, materiały, mechanizmy do szafek, wybrałam płytę grzewczą, zlewozmywak, zmywarkę, zastanawiam się jeszcze nad piekarnikiem, pochłaniaczem i baterią.
Jak to jest, że sprawy dużego kalibru, mimo dylematów, jestem w stanie ogarnąć bez większego problemu, a kwestia dekoracji po prostu leży?
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 07:51   #3366
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cześć!

Weekend bez szaleństw, więc nie mam o czym pisać

Pytałam Was o te kolacje, bo u mnie ciężko z zaplanowaniem tego ostatniego posiłku - raz, że najchętniej jem wtedy kanapki, a dwa, to czasem w dziwnych godzinach, bo np. o 20 nie jestem jeszcze głodna.
Ale pocieszyłyście mnie i tak, że jecie na te 2-3 godziny przed snem, bo znam takie dziewczyny, które po 18 już absolutnie nic nie jedzą, nawet, jak się kładą po północy

Niuniu, współczuję. Trudno mi coś poradzić. Ja chyba bym nie ciągnęła dziecka z przeziębieniem na tak daleki wyjazd. Więc albo bym je zostawiła pod opieką rodziców, albo sama bym została w domu, co pewnie byłoby dla mnie trudne.

Planujecie coś na walentynki?
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 08:00   #3367
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

cześć

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Oo, prosze. To trzymam kciuki!
zbieram się do tego już od jakichś 3 lat, także to pewnie potrwa jeszcze. Może gdybym miała bliżej do Warszawy, byłoby mi łatwiej a tak to jest to cała wyprawa, więc raczej jeszcze potrwa

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Planujecie coś na walentynki?
ja nic
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-13, 08:02   #3368
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cześć.

Nocko, jak masz pękniętą, to rozumiem, że to może być ból i problem
Ja mam 'tylko' uszkodzoną łąkotkę i ubytek w chrząstce. Daję radę nie planuje operacji, chyba, że stan pogorszy się znacznie...


Dziewczyny, chciałam się pochwalić- jestem oficjalnie studentką drugiego semestru i mam ferie
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 08:03   #3369
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałam się pochwalić- jestem oficjalnie studentką drugiego semestru i mam ferie
gratuluję dobre wieści
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 08:06   #3370
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
zbieram się do tego już od jakichś 3 lat, także to pewnie potrwa jeszcze. Może gdybym miała bliżej do Warszawy, byłoby mi łatwiej a tak to jest to cała wyprawa, więc raczej jeszcze potrwa



ja nic
Musisz zrobić jakiś kurs, czy zdać egzamin tylko? Musi to się odbyć w Warszawie?

Ja w sumie też nic nie planuję, ale stwierdziłam, że zawsze fajnie poświętować, więc albo skoczymy wieczorem do kina, albo po prostu kupimy sobie wino i pooglądamy jakieś filmy pod kocykiem

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałam się pochwalić- jestem oficjalnie studentką drugiego semestru i mam ferie
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 08:10   #3371
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cześć!

U mnie weekend ok., w sobotę jeździliśmy po sklepach w poszukiwaniu sprzętów i wyposażenia kuchennego (żeby pooglądać) i jeszcze obejrzeć różne aranżacje kuchni (kolorystyczne, układowe). Za to w niedzielę słodkie lenistwo. Zgrzeszyłam lazanią, ale musiałam się dopieścić. Wyszła pysznie.
Dziś waga, co łatwo było przewidzieć, ani drgnęła od ubiegłotygodniowego pomiaru.


Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Cześć!

Weekend bez szaleństw, więc nie mam o czym pisać

Pytałam Was o te kolacje, bo u mnie ciężko z zaplanowaniem tego ostatniego posiłku - raz, że najchętniej jem wtedy kanapki, a dwa, to czasem w dziwnych godzinach, bo np. o 20 nie jestem jeszcze głodna.
Ale pocieszyłyście mnie i tak, że jecie na te 2-3 godziny przed snem, bo znam takie dziewczyny, które po 18 już absolutnie nic nie jedzą, nawet, jak się kładą po północy


Planujecie coś na walentynki?
Nic konkretnego. W ramach walentynkowego i rocznicowego dopieszczenia idziemy w maju na koncert Pink Martini.
A jutro może wyjdziemy coś zjeść, a może zostaniemy w domu...

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Cześć.

Nocko, jak masz pękniętą, to rozumiem, że to może być ból i problem
Ja mam 'tylko' uszkodzoną łąkotkę i ubytek w chrząstce. Daję radę nie planuje operacji, chyba, że stan pogorszy się znacznie...


Dziewczyny, chciałam się pochwalić- jestem oficjalnie studentką drugiego semestru i mam ferie
Gratulacje
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-13, 08:11   #3372
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Planujecie coś na walentynki?
Nie, tzn. na pewno nie planuję żadnego wyjścia, bo będzie jakaś rzeźnia.

Ale może np. zrobię sushi dla TŻ

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
gratuluję dobre wieści
Dzięki
Ja sie tak bardzo cieszę. Ciężko mi uwierzyć, że zdałam egzamin z biomedyki...na 4,5

Byłam w sobotę na łyżwach, uczyć moją chrześnicę - okazało się, że nie zapomina się tego...a nie jeździłam na łyżwach co najmniej 15 lat
Spodobało mi się, chyba znowu się wybiorę
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 08:12   #3373
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Musisz zrobić jakiś kurs, czy zdać egzamin tylko? Musi to się odbyć w Warszawie?

Ja w sumie też nic nie planuję, ale stwierdziłam, że zawsze fajnie poświętować, więc albo skoczymy wieczorem do kina, albo po prostu kupimy sobie wino i pooglądamy jakieś filmy pod kocykiem



muszę zdać tylko egzamin, tylko w Warszawie, dość drogi i w dodatku jak się zgłosisz, to oni mają do roku czasu na zorganizowanie terminu, więc długo to trwa, a jak nie zdasz, to następny raz możesz podejść dopiero po roku. Takie durne przepisy.

Ja unikam wszelkich wyjść w walentynki, bo wszędzie jest dużo ludzi.
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 08:57   #3374
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Cześć.

Nocko, jak masz pękniętą, to rozumiem, że to może być ból i problem
Ja mam 'tylko' uszkodzoną łąkotkę i ubytek w chrząstce. Daję radę nie planuje operacji, chyba, że stan pogorszy się znacznie...


Dziewczyny, chciałam się pochwalić- jestem oficjalnie studentką drugiego semestru i mam ferie
nooo Gratulacje!!!! to co...to oblewamy??



a wczoraj moj Tz urzadzil nam kolacje walentynkowa i powiem tylko ze takie walentynki to moge miec co tydzien (juz mu to zaznaczylam haha)

fotka w klubie
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 09:02   #3375
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Byliśmy w kinie w sobotę na "Żelaznej Damie" - Meryl Streep zagrała rewelacyjnie. Po filmie oglądałam wystąpienia Margaret Thatcher, Streep po prostu była w tym filmie Thatcher pod względem głosu, akcentu, ruchów, mimiki.
Za to sam film trochę się dłużył a wątki z przeszłości zaprezentowane były z perspektywy staruszki próbującej pogodzić się z życiem.
Ale oglądałam ten film z wielką ciekawością.

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
nooo Gratulacje!!!! to co...to oblewamy??



a wczoraj moj Tz urzadzil nam kolacje walentynkowa i powiem tylko ze takie walentynki to moge miec co tydzien (juz mu to zaznaczylam haha)

fotka w klubie
Pięknie
I po co gdzieś wychodzić... Miło jak się tak samemu postara o walentynkowy klimat
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 09:06   #3376
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
nooo Gratulacje!!!! to co...to oblewamy??

a wczoraj moj Tz urzadzil nam kolacje walentynkowa i powiem tylko ze takie walentynki to moge miec co tydzien (juz mu to zaznaczylam haha)

fotka w klubie
Kotku, no walentynki iście królewskie TŻ się postarał

No chyba by trzeba faktycznie oblać koniec kolejnej pierwszej sesji

Może jutro z TŻ walentynkowo oblejemy, bo dziś mam korepetycje i takie tam plany. Mam ochotę posprzątać i poprasować - chyba upadłam na łeb
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 09:32   #3377
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

heloo
Stokrotko za 20 dni dokładnie mam termin. Co u Was..jak się czuje mąż??

Butter gratuluję zaliczenia sesji

Emi znajlazłaś takie uchwyty jak nam pokazywałaś??


Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Byliśmy w kinie w sobotę na "Żelaznej Damie" - Meryl Streep zagrała rewelacyjnie. Po filmie oglądałam wystąpienia Margaret Thatcher, Streep po prostu była w tym filmie Thatcher pod względem głosu, akcentu, ruchów, mimiki.
Za to sam film trochę się dłużył a wątki z przeszłości zaprezentowane były z perspektywy staruszki próbującej pogodzić się z życiem.
Ale oglądałam ten film z wielką ciekawością.
My dziś mamy obejrzeć


--------------

Co do walentynek- my nie obchodzimy takich świąt..a tym bardziej w walentynki z domu się nie ruszamy, bo tłumy ludzi do szału mnie doprowadzają.

Miśku zakładasz bez problemu te Emu mini?? Ja się muszę sporo namęczyć z łyżkę żeby je wcisnąć. I zastanawiam się czy to kwestia moich "ciążowych" nóg czy po prostu zanim się rozbiją tak mają

I jeszcze pytanie do mam
Jak to jest z meldunkiem dziecka? z góry meldowane jest tam gdzie mama czy można zaznaczyć że meldunkek ma być gdzie indziej??
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 09:34   #3378
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Haniu z tego co wiem,to dziecko jest zameldowane tam gdzie mama..
TZ dziś o 8 wrocił do szpitala,wywiazal sie stan zapalny.. Narazie zostanie na kilka dni na obserwacji..
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 09:41   #3379
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość

Pięknie
I po co gdzieś wychodzić... Miło jak się tak samemu postara o walentynkowy klimat
doklandnie

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Kotku, no walentynki iście królewskie TŻ się postarał

No chyba by trzeba faktycznie oblać koniec kolejnej pierwszej sesji

Może jutro z TŻ walentynkowo oblejemy, bo dziś mam korepetycje i takie tam plany. Mam ochotę posprzątać i poprasować - chyba upadłam na łeb
oblac sesje to podstawa

a kolacja byla przednia i chce taka co tydzien

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Co do walentynek- my nie obchodzimy takich świąt..a tym bardziej w walentynki z domu się nie ruszamy, bo tłumy ludzi do szału mnie doprowadzają.

Miśku zakładasz bez problemu te Emu mini?? Ja się muszę sporo namęczyć z łyżkę żeby je wcisnąć. I zastanawiam się czy to kwestia moich "ciążowych" nóg czy po prostu zanim się rozbiją tak mają

I jeszcze pytanie do mam
Jak to jest z meldunkiem dziecka? z góry meldowane jest tam gdzie mama czy można zaznaczyć że meldunkek ma być gdzie indziej??
z tego co wiem to dziecko jest meldowane tam gdzie matka ale wydaje mi sie ze kolezanki maz zglaszal w USC inny meldunek


Hania dlatego tez moj maz wpadl na pomysl Walentynek w domu i mi to jak najbardziej pasuje (w zeszym roku ja robilam kolacje) a Walentynki to czas kiedy moge "wjechac" mu na ambicje hahahah tyle ze teraz bedzie mial przegwizdane hahha
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-13, 09:53   #3380
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez stokrotka_to_ja Pokaż wiadomość
Haniu z tego co wiem,to dziecko jest zameldowane tam gdzie mama..
TZ dziś o 8 wrocił do szpitala,wywiazal sie stan zapalny.. Narazie zostanie na kilka dni na obserwacji..

Bardzo bardzo mi przykro. Nie dziwię się że nie masz weny i czasu do pisania z nami
Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość

z tego co wiem to dziecko jest meldowane tam gdzie matka ale wydaje mi sie ze kolezanki maz zglaszal w USC inny meldunek


Hania dlatego tez moj maz wpadl na pomysl Walentynek w domu i mi to jak najbardziej pasuje (w zeszym roku ja robilam kolacje) a Walentynki to czas kiedy moge "wjechac" mu na ambicje hahahah tyle ze teraz bedzie mial przegwizdane hahha
eh...ale to bez sensu jest że z góry tam gdzie mama. Tym sposobem pediatra z przychodni do mojej mamy przyjdzie nie do mojej Mani
Mam nadzieję że jednak da się to zrobić inaczej..bo ja już się nie przemelduję , a chcę Młodą u nas w mieszkaniu nie u babci

Nie rozumiem czemu będzie miał przegwizdane i czemu mu wjeżdzasz na ambicję??

Edytowane przez hania811
Czas edycji: 2012-02-13 o 09:54
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 09:53   #3381
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
heloo
Stokrotko za 20 dni dokładnie mam termin. Co u Was..jak się czuje mąż??

Butter gratuluję zaliczenia sesji

Emi znajlazłaś takie uchwyty jak nam pokazywałaś??




My dziś mamy obejrzeć


--------------

Co do walentynek- my nie obchodzimy takich świąt..a tym bardziej w walentynki z domu się nie ruszamy, bo tłumy ludzi do szału mnie doprowadzają.

Miśku zakładasz bez problemu te Emu mini?? Ja się muszę sporo namęczyć z łyżkę żeby je wcisnąć. I zastanawiam się czy to kwestia moich "ciążowych" nóg czy po prostu zanim się rozbiją tak mają

I jeszcze pytanie do mam
Jak to jest z meldunkiem dziecka? z góry meldowane jest tam gdzie mama czy można zaznaczyć że meldunkek ma być gdzie indziej??
Dokładnie takich samych nie znalazłam, ale w podobne tak
Zresztą jeszcze jest trochę czasu na ten wybór (mamy tylko się określić, czy uchwytu mają być wtapiane w płytę, jeśli nie, to możemy spokojnie szukać).
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 09:55   #3382
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
--------------

Co do walentynek- my nie obchodzimy takich świąt..a tym bardziej w walentynki z domu się nie ruszamy, bo tłumy ludzi do szału mnie doprowadzają.

Miśku zakładasz bez problemu te Emu mini?? Ja się muszę sporo namęczyć z łyżkę żeby je wcisnąć. I zastanawiam się czy to kwestia moich "ciążowych" nóg czy po prostu zanim się rozbiją tak mają

I jeszcze pytanie do mam
Jak to jest z meldunkiem dziecka? z góry meldowane jest tam gdzie mama czy można zaznaczyć że meldunkek ma być gdzie indziej??
tak, wchodzą normalnie. Może to kwestia ciąży, opuchlizny ...
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 09:55   #3383
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość

Bardzo bardzo mi przykro. Nie dziwię się że nie masz weny i czasu do pisania z nami


eh...ale to bez sensu jest że z góry tam gdzie mama. Tym sposobem pediatra z przychodni do mojej mamy przyjdzie po porodzie nie do mojej Mani
Mam nadzieję że jednak da się to zrobić inaczej..bo ja już się nie przemelduję , a chcę Młodą u nas w mieszkaniu nie u babci

Nie rozumiem czemu będzie miał przegwizdane i czemu mu wjeżdzasz na ambicję??
Czemu się nie przemeldujesz?
Przecież to chwila, wystarczy, że Cię rodzice wymeldują (bez Twojej obecności), a w Twoim urzędzie zameldowanie powinno zająć kilka minut?
Chyba, że już w ogóle nie chcesz się ruszać z domu...


Stokrotko, współczuję
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 10:16   #3384
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Czemu się nie przemeldujesz?
Przecież to chwila, wystarczy, że Cię rodzice wymeldują (bez Twojej obecności), a w Twoim urzędzie zameldowanie powinno zająć kilka minut?
Chyba, że już w ogóle nie chcesz się ruszać z domu...


Stokrotko, współczuję
Bo jak sie przemelduję to muszę zmienić dowód..dowodu nie wyrabiają od ręki, a ja dowód musze mieć jak zacznę rodzić.

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Dokładnie takich samych nie znalazłam, ale w podobne tak
Zresztą jeszcze jest trochę czasu na ten wybór (mamy tylko się określić, czy uchwytu mają być wtapiane w płytę, jeśli nie, to możemy spokojnie szukać).
To fajnie że sie udało ..no i że pomysł na kuchnie w koncu zatwierdzony

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
tak, wchodzą normalnie. Może to kwestia ciąży, opuchlizny ...
Aha..w takim razie to na pewno kwestia ciążowej opuchlizny i nie muszę ich odsyłać
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 10:39   #3385
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Bo jak sie przemelduję to muszę zmienić dowód..dowodu nie wyrabiają od ręki, a ja dowód musze mieć jak zacznę rodzić.
ale przecież dowodu Ci nie zabierają, tylko jak już będzie nowy, to oddasz stary

niu, przykro mi z powodu śmierci taty TŻ. Ja bym pojechała z mamą do teściowej, ale bez wychodzenia z domu na pogrzeb.

kotek, twój TŻ rzeczywiście się postarał my w sobotę mieliśmy kolację walentynkową
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 11:53   #3386
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

dziewczyny znające się na rzeczy, albo te które były - wygląda na to, że się już nie wywinę z wyjazdu do głupiego Sharm el Sheikh, ale z ofertami jest słabo i tam jest po prostu tanio. Polecacie jakieś konkretne hotele?
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 12:19   #3387
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
ale przecież dowodu Ci nie zabierają, tylko jak już będzie nowy, to oddasz stary
No ale jak będę miała stary to to przemeldowanie nic mi nie da ...bo spiszą meldunek ze starego
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 12:27   #3388
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
No ale jak będę miała stary to to przemeldowanie nic mi nie da ...bo spiszą meldunek ze starego
Hania ja na chwile!

ROdzisz w miescie w ktorym mieszkasz?

SPokojnie ztym dodowem i meldunkiem.

Dziecko sie rodzi w szpitalu, szpital ma obowiazek zgłosic to do USC w miejscu urodzenia dziecka.

Jednak nawet jesli zgłosi Twoj maz musi isc po akt urodzenia i tym sasmym zglasza, ze dziecko potrzebuje PESEL. Pesel wyrabia sie ok m-ca.

Z opieka zdrowotna u CIebie ejst inaczej, u mnie te glupie czipy. Ale i tak maz lub TY musicie zglosic dziecko przez odpowiedni formularz ZUS-wski. ALe nie zrobicie tego nie majac PESEL-a.

Dziecko moze zameldowac maz pod wskazanym przez niego adresem. To nie jest nierefomrowalne

Po drugie nie ma czegos takiego jak REJONIZACJA przychodni. Sama wybierasz gdzie dziecko chcesz zapisac, a oni maja zakochany obowiazek to spelnic. Wiem,bo sama to przerabialam skonczylo sie telefonem do NFZ-u.
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 12:28   #3389
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Miśku ja byłam w zeszłym roku między innymi w tym i najbardziej mi przypadł do gustu
http://www.holidaycheck.pl/hotel-wyc...FUcTfAodvx5aJw

Po pierwsze nie zdominowany przez Rosjan. ładna plaża z łagodnym zejściem do moża i pomostem do rafy. Dobre jak na Egipt jedzenie- z wieczorami tematycznymi (jedyny hotel w którym zjadłam coś więdzej poza bagietką i kurczakiem).

Ładne pokoje, naprzeciwko hotelu sklepy ze wszystkim od pamiątek po apteki i spożywczak.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 12:31   #3390
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Aha Hania przemeldowanie to kwestia kilku minut, z tego co kojarze jak moz maz sie przemeldowwywal i urkadli mu dowd dostal taki swistek papieru,ze jest zameldowadny tu i tu i oczekuje na dowod, ale to bylo 3 lata temu.
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:12.