wycieczka w marcu /kwietniu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-25, 13:16   #1
ultraviolet21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 371

wycieczka w marcu /kwietniu


witam ,mam nadzieje,ze ten watek nie zostanie przez was drogie wizazanki zignorowany ,otoż przegladamy ofert wycieczek i jestesmy zalamani cenami ,nie tylko... .

Bardzo chcielibysmy gdzies poleciec w marcu .ew. w kwietniu za granice do cieplych krajow .Z naszych obserwacji wynika ,ze najcieplej (i cenowo najtaniej) na terenie Europy/Afryki jest w Egipcie ,natomiast warunki pogodowe tam panujace nie sa dla nas zbytnio korzystne ,poniewaz woda ma niecale 20 stopni -wieć nurkowac ani kapac sie nie da swobodnie w morzu ,a temp.powietrze ma jedyne 23-24 stopnie -to zdecydowanie za malo ,bylismy w tamtym roku w egipcie w lipcu -wtedy bylo upalnie ,ale my kochamy wysokie temp. .Wiec Egipt odpada na najblizszy okres podbnie jak grecja,hiszpania,turcja,m aroko,kanary.... .

Bylismy juz prawie zdecydowani na wycieczke na Karaiby (Dominikana) ale przerazila nas cena (ok 15 tys za dwie osoby + wziasc ze soba ok 5.tys na inne wyczieczki krajoznawcze,upominki i inne atrakcje ) czyli w sumie cala impreza wyszla by nas 20 tys na 7 dni ( z tego dwa dni trzeba odliczyc na przelot) -to sie calkowicie nie oplaca!!.

Szukamy wycieczki na marzec /kwiecien jak juz wczesniej wspominalam w granicach 8 tys za dwie glowy (z opcja allinclusvie) na 7 dni tam gdzie jest teraz cieplo ,naprawde bardzo cieplo zeby szlo sie kapac i opalać .W biurze Scan Holiday powiedzieli ze nie ma takiej opcji zeby w jakis kraj egzotyczny poleciec taniej niz 6-8 tys na glowe ...ale moze wy znacie jakies promocje gdzie mozna sie zmiescic w tej cenie??
ultraviolet21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 13:30   #2
Galatasaray
Raczkowanie
 
Avatar Galatasaray
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 219
Dot.: wycieczka w marcu /kwietniu

Jeśli masz możliwość wylotu z lotniska niemieckiego to sprawdz oferty biura http://www.el-mundo.pl/ , zadzwoń ewentualnie do Pani Eweliny. Wiem, ze bardzo duzo osób korzysta z tego buira. Jest bardzo popularne na forum wakacje.pl
CZesto jest tak, ze musisz tylko dojechac do granicy na swoj koszt a pozniej juz masz bilety na pociag, autobus na lotnisko. Ceny na pewno duzo lepsze niz w Polsce. Najlepsze sa lasty.

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

oczywiscie chodziło mi o Meksyk czy Dominikane, Kubę
Galatasaray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 14:18   #3
ultraviolet21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 371
Dot.: wycieczka w marcu /kwietniu

Cytat:
Napisane przez Galatasaray Pokaż wiadomość
Jeśli masz możliwość wylotu z lotniska niemieckiego to sprawdz oferty biura http://www.el-mundo.pl/ , zadzwoń ewentualnie do Pani Eweliny. Wiem, ze bardzo duzo osób korzysta z tego buira. Jest bardzo popularne na forum wakacje.pl
CZesto jest tak, ze musisz tylko dojechac do granicy na swoj koszt a pozniej juz masz bilety na pociag, autobus na lotnisko. Ceny na pewno duzo lepsze niz w Polsce. Najlepsze sa lasty.

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

oczywiscie chodziło mi o Meksyk czy Dominikane, Kubę

dzieki za link i adres do boiura ,wlasnie wyslalam im maila moze cos dla mnie znjadą pozdrawiam
ultraviolet21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 16:29   #4
Kalina34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 75
GG do Kalina34 Send a message via Skype™ to Kalina34
Dot.: wycieczka w marcu /kwietniu

Hej hej
Wysłałam Ci maila na priva. Nie chce zeby mi ktoś zarzucił spamowanie, reklame i inne takie. Mam biuro podróży i wiem ze za 8 tys na parę to mozna poleciec w wiele cudownych miejsc np 7 dni w Kenii w 4* z All 3390/os- LAST MINUTE na 3 marca a temp wody w Keni w marcu to 30 st, powietrza 32 a hotel taki ze zapiera dech , echh sama bym pojechała ;-)
pozdr
Kalina
ps płakac mi sie czasami chce nad "kompetencją" niektórych pracowników biur podrózy
Kalina34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 18:13   #5
Galatasaray
Raczkowanie
 
Avatar Galatasaray
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 219
Dot.: wycieczka w marcu /kwietniu

Kalina a w którym biurze w Gdyni pracujesz?

Ja też jestem ździwiona często kompetencją pracowników biur. Dlatego najlepsze są fora gdzie wszystkiego mozna dowiedziec sie samemu.
Galatasaray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 22:30   #6
Kalina34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 75
GG do Kalina34 Send a message via Skype™ to Kalina34
Dot.: wycieczka w marcu /kwietniu

W Domu Towarowym Chylonia Biuro SAFARA ( z arb podrózowanie ;-)
W DTCh sa juz 3 a nawet chyba 4 biura. Ale moje jest najładniejsze ;-). Jako miejsce, biuro- gdzie mozna mnie spotkać w realu i ewentualnie obic buźke ze nieudane wakacje ;-) istnieję od roku. Wczesniej wysyłałam na wakacje tylko znajomych, rodzinke - no na kims sie człowiek uczyć musiał. Wszyscy przeżyli, wrócili i nawet dalej mnie lubią ;-)
Pozdr z nocnej Gdyni
Kalina
Kalina34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 18:24   #7
Galatasaray
Raczkowanie
 
Avatar Galatasaray
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 219
Dot.: wycieczka w marcu /kwietniu

Ultraviolet i dostalas jakąś ciekawą odpowiedz?

Kalina do domu TCH nie mam daleko ale tez nie blisko. Tez jestem z Gdyni
Galatasaray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-26, 19:55   #8
Kalina34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 75
GG do Kalina34 Send a message via Skype™ to Kalina34
Dot.: wycieczka w marcu /kwietniu

Ech, nie ma jak Gdynia , co ? Kocham to miasto.
Kalina34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 21:10   #9
foxxy
Raczkowanie
 
Avatar foxxy
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: ***
Wiadomości: 40
Dot.: wycieczka w marcu /kwietniu

Witaj Kalina. Jak dokładnie nazywa się biuro podróży?? Mieszkam bliziutko Domu Towarowego i jestem zainteresowana wycieczką, ale z racji studiów dopiero w porze wakacyjnej. Czy w Twojej ofercie znajdę wyspy karaibskie,malediwy,tajla ndię??Z tego co wiem w okresie letnim ceny wycieczek bardziej egzotycznych sa wiele tańsze z racji pory deszczowej ale mi to nie przeszkadza. Twoja oferta wycieczki do Kenii jest bardzo przystępna!! Czy podobna cena będzie obowiązywała też latem?? Proszę podaj mi na priv nr boxu w DT. pozdrawiam
foxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 13:41   #10
Kalina34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 75
GG do Kalina34 Send a message via Skype™ to Kalina34
Dot.: wycieczka w marcu /kwietniu

Hej
Niestety ta cena Kenii jest z LAST'a z Itaki, niestety Itaka konczy egzotykę w kwietniu chyba , a potem juz Kenia i Karaiby maja chore ceny ok 6000/7000 tys za tydzien. Teraz prócz tej Itaki biura tez maja ceny z kosmosu albo z nowego "swietnego" kursu walut. Wydaje mi się ze Itaka poprostru wyprzedaje swoje oferty zeby wyjsc chociaz na 0. Podobnie robił Exim z egzotyką- ceny przez ostatni miesiąc były super np 3000 za 2 tyg w Wenezueli. A teraz cichaczem zamknał sprzedaż egzotyki w tym sezonie "ZIMA". I d...a nie ma juz teraz zadnego biura z fajna Dominikana, Brazylią, Wenezuelą. Dalej ma tylko super Maroko, ale obawiam sie ze to tez juz wyprzedaże. No bo jak to mozliwe zeby 5* w Eximie z All kosztowało 1800 zł a w innych ta sama oferta, ten sam termin ten sam hotel ok 3000 zł !!!!!!
Ogolnie jest spore zamieszanie w turystyce teraz. Można pojechac fajnie i tanio ale z LASTA i to Ci polecam. Nie kupuj teraz zadnej wycieczki na lato bo dowala dopłaty i się nie pozbieramy :-(
Moze sytuacja ustabilizuje sie do tego czasu na tyle ze bedzie wiadomo co i jak.
Jakby co zawsze mozesz na mnie liczyć w temacie - " swieże informacje w temacie turystyka " ;-)
Kalina34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 14:32   #11
Kalina34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 75
GG do Kalina34 Send a message via Skype™ to Kalina34
Dot.: wycieczka w marcu /kwietniu

Echhh, dziewczyny a nie chcecie jechac do Egiptu ? Mamy takie lasty że SZOK !!!!!Nawet z wylotem z Gdańska były. A juz Warszawa i Katowice-szał
Była ofertka 1080 zł do 5* z All w Sharm.
Organizatorzy szalaja ;-) Kryzys na świecie- ludziska nie jeżdza a miejsca w hotelu wykupione. Stad te ceny
Egipt od 1000
Maroko nawet poniżej 1000
Gran Canaria -ok 1500
Tunezja ponizej 1000
Kalina
Kalina34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-02, 15:41   #12
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: wycieczka w marcu /kwietniu

Cytat:
Napisane przez Kalina34 Pokaż wiadomość
Echhh, dziewczyny a nie chcecie jechac do Egiptu ? Mamy takie lasty że SZOK !!!!!Nawet z wylotem z Gdańska były. A juz Warszawa i Katowice-szał
Była ofertka 1080 zł do 5* z All w Sharm.
Organizatorzy szalaja ;-) Kryzys na świecie- ludziska nie jeżdza a miejsca w hotelu wykupione. Stad te ceny
Egipt od 1000
Maroko nawet poniżej 1000
Gran Canaria -ok 1500
Tunezja ponizej 1000
Kalina
Kalina, ale Ty w tym momencie reklamujesz nieodpłatnie swoje biuro...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 22:21   #13
Kalina34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 75
GG do Kalina34 Send a message via Skype™ to Kalina34
Dot.: wycieczka w marcu /kwietniu

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Kalina, ale Ty w tym momencie reklamujesz nieodpłatnie swoje biuro...
Sorry przepraszam, nie pomyslałam, wiecej nie bede
Kalina34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 20:55   #14
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: wycieczka w marcu /kwietniu

A ja chciałam podpytać - była któraś wiosną w Turcji/Egipcie?
Zastanawiam się, czy jest sens sie porywać, czy lepiej sobie odpuścić, bo to jednak nie ta pogoda jeszcze..
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 12:52   #15
Galatasaray
Raczkowanie
 
Avatar Galatasaray
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 219
Dot.: wycieczka w marcu /kwietniu

Egipt kwietniowo-majowy jest super. Piękna pogoda. Kończą się powoli wiatry, które dają lekkie ukojenie. Pozniej juz tylko sam skwar. Ja byłam na początku maja na rejsie i pobycie i pogoda naprawdę była znośna.

Jesli chodzi o Riwierę w Turcji to najlepiej druga połowa maja do końca czerwca. Kwiecień bywa rózny, nawet deszczowy niekiedy i woda tez nie jest jeszcze nagrzana.
Natomiast egejska część to dopiero czerwiec bo kwiecień-maj to za wczesnie. Moze padać, pogoda sie rozkręca dopiero. W tamtym roku sprawdzałam juz od kwietnia pogode w Marmaris i nie było naprawdę ciekawie. CZesto było burzowo i deszczowo. Za to jak pojechałam w czerwcu były niesamowite upały, ale poprzednie lato było juz drugie z kolei z bardzo wysokimi temperaturami w całej Turcji.
Galatasaray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 13:59   #16
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: wycieczka w marcu /kwietniu

Galatasaray - dzięki

Upały nie są mi potrzebne (zwłaszcza że wybieramy sie z rocznym malcem) ale ciepła woda byłaby wskazana
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 14:24   #17
Galatasaray
Raczkowanie
 
Avatar Galatasaray
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 219
Dot.: wycieczka w marcu /kwietniu

Nie wiem czy macie juz cos na oku, ale z rocznym maluchem polecam Wam hotele w Side, tam są piaszczyste szerokie plaże. Fajny hotel to Perissia. Sprawdzony przez moją przyjaciółkę w czerwcu 2008 i jej 1,5 rocznego malucha. Tutaj masz linki:
http://www.scanholiday.pl/html/10943543.php3
tu znajdziesz położenie po prawej na mapce widać, ze jest przy samej plaży
http://www.holidaycheck.de/hotel-Rei...hid_30983.html
i zdjęcia:
http://www.holidaycheck.de/hotel-Url...hid_30983.html

a drugi fajny jest w Belek Club Asteria, z polskimi animatorami
http://www.scanholiday.pl/html/10931022.php3

http://www.holidaycheck.de/hotel-Rei...hid_30738.html

http://www.holidaycheck.de/hotel-Url...hid_30738.html

Belek to typowa wakacyjna wioska. Szerokie plaże, same dobre hotele, pola golfowe, cisza, spokój nic sie nie dzieje.
Galatasaray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:06.