Gdzie można dobrze zjeść? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-17, 22:52   #61
Olga_W
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3
Dot.: Gdzie można dobrze zjesc ???

A czemu reklama? Czy każda z Nas w tej chwili nie reklamuje swoich ulubionych miejsc?:P
Olga_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 22:54   #62
Olga_W
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3
Dot.: Gdzie można dobrze zjesc ???

Hm.. dziwny komentarz. Każda z Nas w jakiś sposób reklamuje teraz ulubione lokale, nie?




Cytat:
Napisane przez Kachulec Pokaż wiadomość
Reklama?



Na trasach sie nie wypowiem, bo jeszcze nigdy nie trafiłam na coś dobrego, nawet mięsnego.
Samira fakt ma fajne rzeczy, ale jestbtez sklep Nuri, który ma jeszcze wiecej rzeczy i jest dużo tańszy. Ale on jest jeszcze za ikea.

Samira trochę podupadla na jakości z niektórymi daniami, ale wciąż można trafić perełki. Tez polecam, choc siedząc na ogródku widzi sie przejezdzajace smieciary ale ludzi tam zawsze pelno
Olga_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 14:49   #63
guess17
Rozeznanie
 
Avatar guess17
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: TaM GdZiE DiAbEł MóWi DoBrAnOc...:)
Wiadomości: 757
Dot.: Gdzie można dobrze zjesc ???

Jeżeli któraś będzie kiedyś w okolicach Nowego Targu to polecam włoską restaurację w rynku Villa Toscania - jedzenie tam jest nie ziemskie, makarony i pizza pycha!!!

No i oczywiście restauracje Góralską Strawę (jak się jedzie na Ludźmierz), na sam początek dają własnej roboty chleb i smalec... ja idąc do nich na obiad właśnie tego chleba nie mogą się doczekać. Mają typowe regionalne dania, ale bardzo dobre!
__________________
Zapraszam na swojego bloga -->

http://zapachmiety.blog.pl

Dziś: ciasto 3 bit


_________________________ ________

"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli" - Abraham Lincoln
guess17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 09:24   #64
amandi84
Zadomowienie
 
Avatar amandi84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 190
Dot.: Gdzie można dobrze zjesc ???

Katowice

Mogę polecić odkrytą niedawno Dobrą Karmę w Katowicach. To dość wyjątkowe miejsce, głównei kuchnai wegetariańska, jak pisze na stronei wg pięciu przemian.
http://www.dobrakarma.com/dla_brzucha.php

Polecam pizzę przemianową na cieście z mąki razowej. Bardzo dobra, pyszne zupki, kotleciki jaglane. Codziennie troszkę inny jadłospis jeśli chodzi o kotlety i zupy. Odwiedziłam to miejsce kilka razy jak dotąd i zawsze wyszłam zadowolona.
Do jedzonka napój aloesowy, herbata jaśminowa, napój kokosowy.

Wielu rzeczy i napojów jeszcze nie próbowałam, ale patrząc na menu brzmią pysznie.
Aa płatność tylko kartą :/
__________________
11.06.2011 - Żonka
23.07.2012 - zostałam mamą małej Milenki
nakarm Psiaka:
http://www.pmiska.pl
amandi84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 22:46   #65
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Gdzie można dobrze zjesc ???

Cytat:
Napisane przez Olga_W Pokaż wiadomość
A czemu reklama? Czy każda z Nas w tej chwili nie reklamuje swoich ulubionych miejsc?:P
To zabrzmiało jak ewidentna reklama.

Cytat:
Napisane przez Olga_W Pokaż wiadomość
Hm.. dziwny komentarz. Każda z Nas w jakiś sposób reklamuje teraz ulubione lokale, nie?
Rekomenduje. Za reklamę na wizażu się płaci.
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 19:28   #66
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: Gdzie można dobrze zjesc ???

To ja zarekomenduje pysznego steka w Warszawie ))

Jadlam takiego w Restauracji 99

Naprawde polecam miesozercom Sama restauracja bardzo sympatyczna, w samym centrum.
__________________
nie poznaje wizazu
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 20:55   #67
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: Gdzie można dobrze zjesc ???

Proponuję,żeby na samej górze w pisanej przez siebie wiadomości pisać na czerwono nazwę miasta-ułatwi to szukanie

Łódź
Moje okolice: "Stara wędzarnia" na Nowomiejskiej. Można tam kupic wędzone wędliny,ryby, pierogi domowej roboty,śledziki itp.
Polecam Delicję z kurczaka ze szpinakiem-filet drobiowy smażony ze szpinakiem i smietanką
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-16, 20:55   #68
hellyeah0
Zadomowienie
 
Avatar hellyeah0
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 307
Dot.: Gdzie można dobrze zjesc ???

Gdyby ktoś jechał drogą z Katowic (przez Dąbrowę G.) do Krakowa, to warto zjechać na Ojców. Jest piękna okolica i bardzo bardzo dobre jedzenie w Piwnicy pod Nietoperzem. Z pełna odpowiedzialnością polecam zupę borowikową oraz placki ziemniaczane. Mój towarzysz jadł pstrąga (świeży, z hodowli tuż obok), też podobno pyszny : )

Ul. Ojców 15

A, co mi jeszcze przychodzi do głowy. Ustroń! Gdyby ktoś się wybierał np. na Majówkę, najpyszniejsze miejsce w Ustroniu to pizzeria "U Włocha" przy wjeździe do miasta. Ja zawsze zamawiam tam pizzę ze szpinakiem i świeżymi pomidorami, więc nie wiem jak inne pizze - pewnie tak samo smaczne, i makaronów też warto spróbwać :- )

ul. Lipowczana 3

Edytowane przez hellyeah0
Czas edycji: 2012-04-16 o 21:02
hellyeah0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 09:27   #69
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Gdzie można dobrze zjesc ???

Moje hity:

Warszawa:

La Stella - pizzeria osiedlowa przy al. Wilanowskiej - kuchnia włoska, smacznie, niedrogo
Sushi Iro - pyszne sushi, zwłaszcza z pieczonym węgorzem w sosie teryaki, niskie ceny
Bistecca Bistro w Wilanowie - pyszne steki, niektórzy twierdzą, że najlepsze w Warszawie
Le Cedre - świetne miejsce na uroczystą randkę, klimatycznie, nastrojowo, kuchnia libańska
Banja Luka - kuchnia bałkańska i takiż wystrój i muzyka, fajne miejsce na uczczenie jakichś urodzin czy rocznicy. Latem piękny ogródek. W zeszłym roku w sezonie ciepłym wieczorami w weekendy serwowali pieczone prosię jako darmowy poczęstunek dla gości
Antica na Ursynowie -kuchnia włoska, smacznie i prosto
Dalmacja na Kabatach - malutka, schowana w gąszczu bloków knajpeczka z kuchnią bałkańską, niedrogo i smacznie

Walendów pod Nadarzynem:
Bar Karp - świeże rybki z patelni i rewelacyjna zupa rybna. Miewają też garmaż.

Gdańsk:
Kuchnia Rosyjska na gdańskiej starówce - jak w nazwie, dania z kuchni rosyjskiej, niedrogo jak na starówkę, duży wybór dań, przystawek, piwko rosyjskie Trzy Niedźwiedzie
Tawerna Robinson na Wyspie Sobieszewskiej - duże dania, pyszne rybki, duży wybór gatunków (są też owoce morza), duży wybór piw lokalnych

Sopot:
Bar Przystań - świeże ryby, duży wybór garmażu, rewelacyjna zupa rybna i piękny widok na morze
Tawerna Rybaki - niedaleko wyżej wymienionego. Specjalizuje się w daniach rybnych, również świeże ryby, fajne zestawy obiadowe
Koliba - kuchnia góralska, mnie osobiście najbardziej się spodobały różne rodzaje grzańców - z "kropą" lub bez
Bulaj - smacznie i wykwintnie, choć nie tanio

Gdynia:
Trattoria La Fortuna -kuchnia włoska(nie tylko pizza i pasta), pyszne dania, klimatyczny wystrój
Tawerna Orłowska - zakochałam się w ich tatarze z łososia z dodatkiem korzenia imbiru. Piękny widok na morze
Barracuda - smacznie i blisko morza
El Greco i Santoroni - kuchnia grecka, El Greco jest bardziej wykwintna, a Santorini - niedroga i klimatyczna
Bollywood Longue - kuchnia indyjska, niebo w gębie!

Kąty Rybackie:
Bar rybny U Basi - duży wybór dań rybnych i garmażu, świeże ryby

Kazimierz Dolny:
Zielona Tawerna - pyszne jedzenie, dania z kuchni włoskiej, duże porcje, choć nie tanio
Pod Wietrzną Górą - smaczne, niedrogie obiady
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 14:08   #70
betty8080
Raczkowanie
 
Avatar betty8080
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 83
Dot.: Gdzie można dobrze zjesc ???

Warszawa
Punta Prima - ul. obrzezna na mokotowie
Kuchnia środziemnomorska - bardzo dobre jedzenie i dobre ceny

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Cytat:
Napisane przez hellyeah0 Pokaż wiadomość

Ustroń! Gdyby ktoś się wybierał np. na Majówkę, najpyszniejsze miejsce w Ustroniu to pizzeria "U Włocha" przy wjeździe do miasta. Ja zawsze zamawiam tam pizzę ze szpinakiem i świeżymi pomidorami, więc nie wiem jak inne pizze - pewnie tak samo smaczne, i makaronów też warto spróbwać :- )

ul. Lipowczana 3
znam! potwierdzam ))
betty8080 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 19:18   #71
_stardust
Rozeznanie
 
Avatar _stardust
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 933
Dot.: Gdzie można dobrze zjesc ???

Kraków
Chimera! uwielbiam ich jedzenie, ceny też rozsądne, fajny wystrój - jedyna wada, to wieczne tłumy

Katowice, Sosnowiec
Wege bar Złoty Osioł. przepyszne jedzenie, niskie ceny, świeże soki do picia - polecam ja, zapalony mięsożerca (a nigdy głodna nie wyszłam!)
_stardust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-27, 23:52   #72
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Gdzie można dobrze zjesc ???

Cytat:
Napisane przez _stardust Pokaż wiadomość
Kraków
Chimera! uwielbiam ich jedzenie, ceny też rozsądne, fajny wystrój - jedyna wada, to wieczne tłumy

Katowice, Sosnowiec
Wege bar Złoty Osioł. przepyszne jedzenie, niskie ceny, świeże soki do picia - polecam ja, zapalony mięsożerca (a nigdy głodna nie wyszłam!)
byłaś w tym wege barze w S-cu niedaleko Uniwersytetu czy w Katowicach ? Jaki jest przedział cenowy?
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-28, 12:39   #73
_stardust
Rozeznanie
 
Avatar _stardust
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 933
Dot.: Gdzie można dobrze zjesc ???

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
byłaś w tym wege barze w S-cu niedaleko Uniwersytetu czy w Katowicach ? Jaki jest przedział cenowy?
byłam właśnie w tym w Sosnowcu. zawsze biorę zestaw który kosztuje jakieś 11 zł a w jego skład wchodzi 'starter' w postaci 2 dowolnych surówek z baru sałatkowego i danie główne, w różne dni są to różne rzeczy, w Sosno jest o tyle gorzej, że nie mają tam kuchni tylko jedzenie jest dowozone z Kato, dlatego nie zawsze jest pełen wybór.
_stardust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 15:39   #74
betty8080
Raczkowanie
 
Avatar betty8080
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 83
Dot.: Gdzie można dobrze zjesc ???

Krakowianki a byla ktoras w tej tajskiej restauracji co ja ostatnio Magda Gesller przerabiala?
betty8080 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 14:28   #75
gattina88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 9
Dot.: Gdzie można dobrze zjesc ???

ciezko sie tam dostac! co przechodzimy to jest kartka, ze przymuja tylko z rezerwacji, a w srodku tlum. wiec pewnie jest dobrze
gattina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 07:51   #76
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Gdzie można dobrze zjesc ???

restauracja indyjska na Sławkowskiej w Krakowie
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 16:23   #77
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Gdzie można dobrze zjesc ???

Cytat:
Napisane przez Kachulec Pokaż wiadomość
To zabrzmiało jak ewidentna reklama.
a czym tamta wypowiedź się różniła od pozostałych? Bo był link do strony knajpy to już reklama?

a ja polecam Karczmę Strzelna na trasie Łódź - Rawa Mazowiecka - Warszawa. Ceny są ok, porcje słuszne (jeszcze nie dotarliśmy do deseru i wszystko smaczne. To bardzo przyjemna drewniana chata, z kominkiem, kącikiem dla dzieci i spoko obsługą, która ogarnia bardzo dobrze sale, jest zawsze, kiedy trzeba, a i na żarty znajdzie chwilę. Tak swojsko tam jest Byłam tam kilka razy w drodze do/z Łodzi i jeszcze nie trafiłam na coś, co by mi nie smakowało. No, chyba, że kwaśnica tak wykręcająca, że prawie niezjadliwa, ale na szczęście to nie ja ją zamówiłam, tylko spróbowałam od Taty
Fajną opcją jest to, że można ich wyroby kupić, np. ich smalec, kiełbasy, wędzonego łososia i chyba chleb
I o ile dobrze pamiętam, mój Tata coś wspominał o super grillu w sezonie
__________________

Edytowane przez adrijah
Czas edycji: 2012-05-12 o 16:24
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 22:11   #78
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Gdzie można dobrze zjesc ???

Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
Ja strasznie dużo jeszcze po Polsce i jak dotąd mam swoje trzy ulubione miejsca

Polanica Zdroj- La Nonna- wloska knajpka- jeżdzę tam od dobrych 10 lat, wciąż te same smaki, no dla mnie NR1

Jelenia Góra- tawerna grecka Pires- całkiem smacznie i do tego ceny rewelacyjne


Wysowa- to naprawdę koniec świata- Karczma- tego sie nie da opisać, nie ma nic lepszego!

no i we Wroclawiu kocham Akropolis

nie wiem czy chodzi o to samo miejsce bo nie wiem czy miałaś na mysli karczmę łemkowską czy karczmę "Dziurnówkę", jeśli "Dziurnówkę" to też mocno polecam.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 12:59   #79
Ticitaca
Przyczajenie
 
Avatar Ticitaca
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 3
Dot.: Gdzie można dobrze zjesc ???

Mama Mia - Kraków!
Pizza -- ojj maaamaa miaa Polecam!
Ticitaca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-29, 16:19   #80
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Gdzie można dobrze zjesc ???

Cytat:
Napisane przez carmen20 Pokaż wiadomość
Karczma BIDA w Bogucinie niedaleko Lublina na trasie Lublin-Warszawa

Gorąco polecam, tradycyjne jedzonko, mega porcje, świetny klimat
Ooo moja ulubiona jadłodajnia

Jeszcze jedna jest na Śląsku koło Bolesławia (trasa Katowice - Kraków).
najlepsza zupa gulaszowa, gołąbki z marchewką i groszkiem i te pierogi ruskie smażone pycha
A te schaboszczaki ledwo na talerzu się mieszczą

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Pierwsze co mi przyszło do głowy to u babci.

A jeśli chodzi o restauracje to w Kielcach polecam Monte Carlo na Paderewskiego, dobre jedzonko, fajny lokal.
A na trasie W-wa - Kraków (E-7) restauracja Cafetin w Suchedniowie też smacznie
Apropos Kielc, to nie polecam restauracji na deptaku za Sphinxem, też urządzona w stylu starożytnym nie pamietam, jak się nazywa, chyba Aztec, ale jak dostałam tam sałatkę grecką bez fety (tylko jakaś podróbka) i sosu vinegret, to myślałam, że szału dostanę, a i zamówiłam grzanki, to mi przynieśli suchy chleb, jak dla konia hehe że koń by się uśmiał. Zawołaliśmy szefa kuchni, to nie chciał wyjść, tylko przekazał kasjerowi, żeby ten dał nam zniżkę chyba z jakieś 10 albo 20%
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 19:45   #81
_stardust
Rozeznanie
 
Avatar _stardust
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 933
Dot.: Gdzie można dobrze zjesc ???

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
Apropos Kielc, to nie polecam restauracji na deptaku za Sphinxem, też urządzona w stylu starożytnym nie pamietam, jak się nazywa, chyba Aztec, ale jak dostałam tam sałatkę grecką bez fety (tylko jakaś podróbka) i sosu vinegret, to myślałam, że szału dostanę, a i zamówiłam grzanki, to mi przynieśli suchy chleb, jak dla konia hehe że koń by się uśmiał. Zawołaliśmy szefa kuchni, to nie chciał wyjść, tylko przekazał kasjerowi, żeby ten dał nam zniżkę chyba z jakieś 10 albo 20%
w sałatce greckiej nie ma vinegretu. sprawa z fetą to co innego
_stardust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 12:29   #82
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Gdzie można dobrze zjesc ???

Cytat:
Napisane przez _stardust Pokaż wiadomość
w sałatce greckiej nie ma vinegretu. sprawa z fetą to co innego
no ale jakiś sos jest, choćby sos grecki z oliwy z oliwek itp, a tu było sucho talerz suchej sałaty, na to pomidor, na to ogórek i coś fetopodobnego bez wymieszania skłądników, to miała być grecka?! takim czymś to kanapkę mogłabym sobie obłożyć
Za ten ser Favita to mogę odpuścić, bo zły nie jest, nawet mi smakuje, ale te suche warzywa

A tak na marginesie - we wszystkich restauracjach, które tak się same zwią z szyldu nad wejściem, do sałatki greckiej zawsze podają sos vinegret, zacofani czy co

Edytowane przez Ramona_85
Czas edycji: 2012-05-31 o 12:34
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 12:48   #83
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Gdzie można dobrze zjesc ???

Katowice
Jagiellońska 4, "Pierogi świata"
dobrze doprawione, z ciekawymi sosami, duży wybór niemięsnych

Łomianki
Staszica 1, pizzeria Calabrese
pizza z pieca, nie "polski wyrób pizzopodobny"
(otworzyli też oddział Warszawa-Bielany)

Poznań
Plac Wolności 14, Tawerna Mykonos
kuchnia grecka
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 21:14   #84
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Gdzie można dobrze zjesc ???

Ja polecam:

Katowice
Mad Mick - mała knajpka z prawdziwymi, pysznymi burgerami. Nie żaden fast food, tylko wołowina pierwsza klasa i świeże warzywa do tego świetna obsługa.
Pizzeria Rimini - po prostu dobra pizza raczej cienkie ciasto, dużo dodatków, nie skąpią

Wrocław:
The Mexican - to jest sieciówka, pewnie w innych miastach też jest, ale nie wiem dokładnie gdzie. Fajny klimat, trochę kiczowaty wystrój ale ja uwielbiam tam jedzenie, zwłaszcza burritos. można się nażreć

Springer pizzeria muzyczna - też b. dobra pizza, niedroga i przywożą ze śpiewem na ustach

Kim Ngan - niegdyś bardzo dobra knajpa chińska, ale dawno tam nie jadłam, więc może się pozmieniało

Chińska herbaciarnia (na rynku, za empikiem) - doskonałe herbaty, duży wybór, przyjemny azjatycki wystrój i herbaty podane w pięknych filiżankach. można tam też zjeść deser albo i obiad.

Czy ktoś jeszcze może polecić jakieś dobre knajpy we Wrocławiu, najlepiej w centrum, ale takie nie trzepiące mocno po studenckiej kieszeni?
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 21:27   #85
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Gdzie można dobrze zjesc ???

Warszawa: restauracja Zapiecek, dla fanów pierogów! Są przepyszne.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 21:31   #86
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Gdzie można dobrze zjesc ???

a to nie miały być propozycje knajp POZA miastem? Gdzieś przy trasie, po drodze między miastami? Bo wątpię, żeby ktoś przejeżdżający przez centrum Polski, zatrzymał się akurat w Zapiecku, raczej będzie omijał centrum Warszawy
__________________

Edytowane przez adrijah
Czas edycji: 2012-07-03 o 21:38
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 21:47   #87
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Gdzie można dobrze zjesc ???

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
a to nie miały być propozycje knajp POZA miastem? Gdzieś przy trasie, po drodze między miastami? Bo wątpię, żeby ktoś przejeżdżający przez centrum Polski, zatrzymał się akurat w Zapiecku, raczej będzie omijał centrum Warszawy
"w czasie podróży" to niekoniecznie "na trasie", ja to tak rozumiem... można podróżować po Polsce, zwiedzać miasto i szukać dobrego miejsca do zjedzenia w centrum.
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 22:29   #88
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Gdzie można dobrze zjesc ???

Cytat:
Napisane przez linaya Pokaż wiadomość
Moje hity:

(...)

Sopot:
Bar Przystań - świeże ryby, duży wybór garmażu, rewelacyjna zupa rybna i piękny widok na morze
Tawerna Rybaki - niedaleko wyżej wymienionego. Specjalizuje się w daniach rybnych, również świeże ryby, fajne zestawy obiadowe
(...)
Ojjj taaak! I co ważne, one sa tam od lat kilku Nawet zimą (4 lata temu) można było tam jadać i zawsze ruch był
Aż mi się rybka zamarzyła...

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Warszawa: restauracja Zapiecek, dla fanów pierogów! Są przepyszne.
Akurat Zapiecka to bym nie polecała - wszystko odgrzewają w mikrofalach. I sam smak pierogów mnie nie odpowiada (ciasto - tych z pieca, jest jakby "kruche").



Ja mam pytanie o knajpkę NAD ZALEWEM ZEGRZYŃSKIM - wybieram się i chciałabym trafić w jakieś porządne miejsce Znacie cos?
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 22:32   #89
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Gdzie można dobrze zjesc ???

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
"w czasie podróży" to niekoniecznie "na trasie", ja to tak rozumiem... można podróżować po Polsce, zwiedzać miasto i szukać dobrego miejsca do zjedzenia w centrum.
racja
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 21:12   #90
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Gdzie można dobrze zjesc ???

Ja zrozumiałam, że chodzi ogólnie o miejsca gdzie można dobrze zjeść, nie tylko na trasie. Sama właśnie się wybieram do Krakowa i przeglądałam wątek w poszukiwaniu fajnych knajp, w centrum, nie jadę samochodem/autobusem, a nie będę specjalnie jechać za miasto, żeby coś zjeść

Mnie tam pierogi baaaardzo smakowały .
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje



Edytowane przez layla_lbn
Czas edycji: 2012-07-04 o 21:14
layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-25 08:33:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:05.