Krakowianki - część XVII - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-10, 09:26   #3871
kamakrk
Zadomowienie
 
Avatar kamakrk
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 342
Dot.: Krakowianki - część XVII

Cytat:
Napisane przez gg22 Pokaż wiadomość
skoro ludzie mogą stać w kolejce po lody na starowiślnej to ja mogę stać zobaczyć puchar
Do mnie pijesz Dżi-dżi?

Tak czytałam pobieżnie bo nie za bardzo mam czas. Moim zdaniem warto chodzić na staże i praktyki. Akurat dzięki temu mam pracę. Poza tym teraz pracodawca patrzy zupełnie inaczej na kogoś kto robił cokolwiek podczas studiów żeby się rozwijać niż tylko studiował i ciągnął kasę od Rodziców.

Miałam ostatnio bardzo smutny przypadek w pracy. Chłopaczek popracował 3 miesiące i dzień przed końcem umowy powiedział, że on nie zostaje bo mu się praca nie podoba. W zasadzie ok. Tylko dlaczego zostawił nie dokończoną pracę? Kto to ma teraz zrobić? Wkurza mnie takie podejście i brak odpowiedzialności.
kamakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 09:33   #3872
francuski pocalunek
Zadomowienie
 
Avatar francuski pocalunek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 670
Dot.: Krakowianki - część XVII

Cytat:
Napisane przez gg22 Pokaż wiadomość

za jaki certyfikat?
za certyfikat ze ukonczylam kurs na ktory sie zapisalam i ktory niby jest bezplatny
__________________
...Ja tuląc sie do Ciebie
daje Ci siebie...
tylko tyle mam...



Pocałunek jest jak pukanie do drzwi na pierwszym piętrze z pytaniem czy parter jest do wynajęcia.




przyłączę się do rozbiórki
KLIK
francuski pocalunek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 09:33   #3873
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Krakowianki - część XVII

Cytat:
Napisane przez Lenkapuma Pokaż wiadomość
Malla, odnoszę wrażenie, że dużo Ci ostatnio umyka, a w przeciwieństwie do mnie nie znikasz przecież na nie wiadomo ile
To, co mi umyka, jest poruszane na spotkaniach. W wątku dyskutuje się jedynie o zakupach i tu nie potrafię nie przybić piątki z dziewczynami z alternatywnego klubu.
Cytat:
Napisane przez francuski pocalunek Pokaż wiadomość
za certyfikat ze ukonczylam kurs na ktory sie zapisalam i ktory niby jest bezplatny
Ile?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.

Edytowane przez Malla
Czas edycji: 2012-05-10 o 09:35
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 09:37   #3874
Lenkapuma
Zakorzenienie
 
Avatar Lenkapuma
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 050
Dot.: Krakowianki - część XVII

Kama, może pić również do mnie, bo ostatnio właśnie stałam na starowiślnej za lodami. Może mnie wypatrzyła w tłumie

A propos zarobów, studiów, absolwentów http://biznes.onet.pl/ile-chcialby-a...,analizy-detal
Zawsze gdy czytam takie statystyki jestem zadziwiona jak bardzo odstają od rzeczywistości. Szczególnie w kontekście "jak to Polacy świetnie zarabiają".

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
To, co mi umyka, jest poruszane na spotkaniach. W wątku dyskutuje się jedynie o zakupach i tu nie potrafię nie przybić piątki z dziewczynami z alternatywnego klubu.
No widzisz? Niejako oddałaś mi sprawiedliwość pisząc teraz sama z siebie to, co ja pisałam jakiś czas temu. Raz, że o sobie mówię na spotkaniach, a dwa że tutaj dyskutuje się jedynie o zakupach Chociaż osobiście nie uważam, że "jedynie".

Francuska, chyba wszędzie tak jest, że za certyfikat osobno się płaci? Nie szukając daleko -> dyplom ukończenia uczelni.
__________________
Jeśli jest ci źle, mocno przytul kota – I to wszystko.
Teraz źle jest kotu.


Edytowane przez Lenkapuma
Czas edycji: 2012-05-10 o 09:40
Lenkapuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 09:43   #3875
francuski pocalunek
Zadomowienie
 
Avatar francuski pocalunek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 670
Dot.: Krakowianki - część XVII

Cytat:
Napisane przez kamakrk Pokaż wiadomość
Do mnie pijesz Dżi-dżi?

Tak czytałam pobieżnie bo nie za bardzo mam czas. Moim zdaniem warto chodzić na staże i praktyki. Akurat dzięki temu mam pracę. Poza tym teraz pracodawca patrzy zupełnie inaczej na kogoś kto robił cokolwiek podczas studiów żeby się rozwijać niż tylko studiował i ciągnął kasę od Rodziców.

Miałam ostatnio bardzo smutny przypadek w pracy. Chłopaczek popracował 3 miesiące i dzień przed końcem umowy powiedział, że on nie zostaje bo mu się praca nie podoba. W zasadzie ok. Tylko dlaczego zostawił nie dokończoną pracę? Kto to ma teraz zrobić? Wkurza mnie takie podejście i brak odpowiedzialności.
zgadzam sie z Twoim zdaniem. ja na studiach pracowalam i dzieki temu nie mialam klopotu zeby znalezc prace po nich a moje kolezanki ktore mialy puste cv pod wzgledem zawodowym niestety mialy pod tym katem gorzej.
Nie wiem jak teraz to wyglada ale kiedy ja konczylam studia kilka lat temu pracodawcy zwracali uwage na doswiadczenie zawodowe.

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Lenkapuma Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------


Francuska, chyba wszędzie tak jest, że za certyfikat osobno się płaci? Nie szukając daleko -> dyplom ukończenia uczelni.
Tak wiem ale byla mowa ze nie placi sie nic jak sie pytalam a tu nagle ze jednak sie placi a ja lubie jasne sytuacje od poczatku.
Kolega sie dostal na jakis trzymiesieczny kurs z inwestycji w kadry i on nie placil nic za papier ze go ukonczyl .
__________________
...Ja tuląc sie do Ciebie
daje Ci siebie...
tylko tyle mam...



Pocałunek jest jak pukanie do drzwi na pierwszym piętrze z pytaniem czy parter jest do wynajęcia.




przyłączę się do rozbiórki
KLIK
francuski pocalunek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 09:46   #3876
Lenkapuma
Zakorzenienie
 
Avatar Lenkapuma
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 050
Dot.: Krakowianki - część XVII

Cytat:
Napisane przez kamakrk Pokaż wiadomość
Tak czytałam pobieżnie bo nie za bardzo mam czas. Moim zdaniem warto chodzić na staże i praktyki. Akurat dzięki temu mam pracę. Poza tym teraz pracodawca patrzy zupełnie inaczej na kogoś kto robił cokolwiek podczas studiów żeby się rozwijać niż tylko studiował i ciągnął kasę od Rodziców. .
Mój rocznik w większości ciągnął kasę od Rodziców. Studiowałam dziennie i na moim roku tylko jedna osoba pracowała. No i jeszcze jedna - założyła własną firmę. To był jeszcze ten czas, gdy nie było parcia na pierdyliard kierunków, staży, praktyk i zdobywania niemal "na gwałt" doświadczenia. Można było studiować spokojnie, martwić się tylko sesją i korzystać z uroków wieku. Teraz świeżo upieczony student jeszcze się nie zaklimatyzuje na uczelni a już ma presję budowaną przez społeczeństwo, rynek pracy, środki masowego przekazu, że MUSI pracować. Już! Teraz! Najlepiej na 3 zmiany, bo jeśli nie, to po studiach będzie daleko w tyle.
Ufff.... dobrze, że załapałam się jeszcze na te spokojne studiowanie.
__________________
Jeśli jest ci źle, mocno przytul kota – I to wszystko.
Teraz źle jest kotu.

Lenkapuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 09:48   #3877
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Krakowianki - część XVII

a słuchajcie, tak hipotetycznie: na stronie firmy X są mało konkretne oferty staży - tzn. zakres obowiązków i wymagań jest, ale nie napisali, ile staż trwa i w jakim wymiarze godzin. a na stronie firmy Y czasem od razu jest napisane że to miesiąc, 2 albo 3. jakie są szanse, że gdyby mnie gdzieś przyjęli w lipcu albo sierpniu, to pozwoliliby mi iść w międzyczasie na tygodniowy "urlop"? mogłabym posiedzieć tydzień w kolejnym miesiącu, chodzi mi o taki tydzień w środku wakacji.


Lenka - zazdroszczę
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-10, 09:48   #3878
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Krakowianki - część XVII

Ja też staję czasem na Starowiślnej. Dobrze, że to przynajmniej w cieniu
Cytat:
Napisane przez Lenkapuma Pokaż wiadomość
No widzisz? Niejako oddałaś mi sprawiedliwość pisząc teraz sama z siebie to, co ja pisałam jakiś czas temu.
Tamta dyskusja dotyczyła więzi, której według Ciebie zbytnio nie było - ot, taki wątek dla rozrywki, tu piwko, tam zakupy. Uraziło mnie to. Więź jest, ale obecnie można ją ujrzeć tylko na spotkaniach, nawet w klubie jest jałowo. Przestałam się tym przejmować, widocznie tak ewoluuje wątek Omijając kilka spotkań jestem zupełnie nie w tematach i podoba mi się to, bo widzę, jak dużo się u Was dzieje
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 09:50   #3879
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Krakowianki - część XVII

Cytat:
Napisane przez francuski pocalunek Pokaż wiadomość
Nie wiem jak teraz to wyglada ale kiedy ja konczylam studia kilka lat temu pracodawcy zwracali uwage na doswiadczenie zawodowe.
Nadal patrzą, byle było zgodne z profilem, którego szukają.
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 09:51   #3880
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Krakowianki - część XVII

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Ja też staję czasem na Starowiślnej. Dobrze, że to przynajmniej w cieniu

Tamta dyskusja dotyczyła więzi, której według Ciebie zbytnio nie było - ot, taki wątek dla rozrywki, tu piwko, tam zakupy. Uraziło mnie to. Więź jest, ale obecnie można ją ujrzeć tylko na spotkaniach, nawet w klubie jest jałowo. Przestałam się tym przejmować, widocznie tak ewoluuje wątek Omijając kilka spotkań jestem zupełnie nie w tematach i podoba mi się to, bo widzę, jak dużo się u Was dzieje
mam podobne wrażenie co do "dziania się", dlatego następne spotkanie robię ja
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 09:52   #3881
francuski pocalunek
Zadomowienie
 
Avatar francuski pocalunek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 670
Dot.: Krakowianki - część XVII

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
Nadal patrzą, byle było zgodne z profilem, którego szukają.
To oczywiste
__________________
...Ja tuląc sie do Ciebie
daje Ci siebie...
tylko tyle mam...



Pocałunek jest jak pukanie do drzwi na pierwszym piętrze z pytaniem czy parter jest do wynajęcia.




przyłączę się do rozbiórki
KLIK
francuski pocalunek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-10, 09:57   #3882
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Krakowianki - część XVII

Cytat:
Napisane przez francuski pocalunek Pokaż wiadomość
To oczywiste
No właśnie nie dla wszystkich .
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 10:08   #3883
OneMoreDress
Zakorzenienie
 
Avatar OneMoreDress
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 388
Dot.: Krakowianki - część XVII

Wyletniłam się i uciekam już z domu więc proszę nie być w szoku jak przyjdę na spotkanie w krótkich szortach-prawie jak na plażę


A może tańce w piątek?
__________________
Kiedy kobieta nie może się zdecydować czy kupić pierwszą czy drugą sukienkę to bierze wszystkie trzy
OneMoreDress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 10:13   #3884
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Krakowianki - część XVII

Cytat:
Napisane przez OneMoreDress Pokaż wiadomość
A może tańce w piątek?
A w sobotę? Przyjeżdża szalona kumpela z innego wątku

Ty w szortach, a ja jak na Syberię - klima w pracy
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 10:17   #3885
kamakrk
Zadomowienie
 
Avatar kamakrk
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 342
Dot.: Krakowianki - część XVII

Cytat:
Napisane przez Lenkapuma Pokaż wiadomość
A propos zarobów, studiów, absolwentów http://biznes.onet.pl/ile-chcialby-a...,analizy-detal
Zawsze gdy czytam takie statystyki jestem zadziwiona jak bardzo odstają od rzeczywistości. Szczególnie w kontekście "jak to Polacy świetnie zarabiają".
Przeczytałam ten artykuł. Czemu odstają od rzeczywistości?

Cytat:
Napisane przez Lenkapuma Pokaż wiadomość
Mój rocznik w większości ciągnął kasę od Rodziców. Studiowałam dziennie i na moim roku tylko jedna osoba pracowała. No i jeszcze jedna - założyła własną firmę. To był jeszcze ten czas, gdy nie było parcia na pierdyliard kierunków, staży, praktyk i zdobywania niemal "na gwałt" doświadczenia. Można było studiować spokojnie, martwić się tylko sesją i korzystać z uroków wieku. Teraz świeżo upieczony student jeszcze się nie zaklimatyzuje na uczelni a już ma presję budowaną przez społeczeństwo, rynek pracy, środki masowego przekazu, że MUSI pracować. Już! Teraz! Najlepiej na 3 zmiany, bo jeśli nie, to po studiach będzie daleko w tyle.
Ufff.... dobrze, że załapałam się jeszcze na te spokojne studiowanie.
Tylko, że teraz nadal ludzie, którzy studiowali wtedy co Ty, są w targecie szukających pracy. I generalnie jest tak, że firmy wolą sobie zatrudnić studenta (mniejsze koszty) i inwestować w niego niż osobę po studiach, która nie ma zbyt dużego doświadczenia.

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
a słuchajcie, tak hipotetycznie: na stronie firmy X są mało konkretne oferty staży - tzn. zakres obowiązków i wymagań jest, ale nie napisali, ile staż trwa i w jakim wymiarze godzin. a na stronie firmy Y czasem od razu jest napisane że to miesiąc, 2 albo 3. jakie są szanse, że gdyby mnie gdzieś przyjęli w lipcu albo sierpniu, to pozwoliliby mi iść w międzyczasie na tygodniowy "urlop"? mogłabym posiedzieć tydzień w kolejnym miesiącu, chodzi mi o taki tydzień w środku wakacji.
Wydaje mi się, że może być ciężko. Chyba, że od razu na początku to zaznaczysz. Wtedy będą na Ciebie inaczej patrzeć, w sensie, że poinformowałaś ich o tym i jesteś odpowiedzialna
kamakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 10:22   #3886
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Krakowianki - część XVII

Cytat:
Napisane przez kamakrk Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że może być ciężko. Chyba, że od razu na początku to zaznaczysz. Wtedy będą na Ciebie inaczej patrzeć, w sensie, że poinformowałaś ich o tym i jesteś odpowiedzialna
no właśnie to mam na mysli - nie chciałabym zrobić tak, że powiem "nie będzie mnie w następnym tygodniu, pa pa", tylko już na początku, przy ewentualnej rozmowie, zaznaczyłabym, że mam zaplanowane wakacje od tego i tego (raczej nie więcej niż tydzień, 5 dni roboczych) i czy to nie byłby problem, jeśli to kilka dni opuszczę. zastanawiam się tylko, jak osoba rekrutująca do tego podejdzie.
z różnych powodów skazana jestem raczej na urlop w sierpniu (chociaż jeszcze nie wiem gdzie), a z powodu jednego dłuższego wyjazdu nie chcę rezygnować z możliwości pożytecznego wykorzystania reszty czasu
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 10:25   #3887
kamakrk
Zadomowienie
 
Avatar kamakrk
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 342
Dot.: Krakowianki - część XVII

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
no właśnie to mam na mysli - nie chciałabym zrobić tak, że powiem "nie będzie mnie w następnym tygodniu, pa pa", tylko już na początku, przy ewentualnej rozmowie, zaznaczyłabym, że mam zaplanowane wakacje od tego i tego (raczej nie więcej niż tydzień, 5 dni roboczych) i czy to nie byłby problem, jeśli to kilka dni opuszczę. zastanawiam się tylko, jak osoba rekrutująca do tego podejdzie.
z różnych powodów skazana jestem raczej na urlop w sierpniu (chociaż jeszcze nie wiem gdzie), a z powodu jednego dłuższego wyjazdu nie chcę rezygnować z możliwości pożytecznego wykorzystania reszty czasu
To może spróbuj załatwić sobie jakąś dłuższą praktykę. Żeby opłacało im się wybrać Ciebie i nie będzie straty, że nie będzie Cię przez tydzień...
kamakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 10:27   #3888
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Krakowianki - część XVII

co rozumiesz przez dłuższą? w wakacje jestem dyspozycyjna "pełnoetatowo", od października nie na więcej niż 1/2 etatu.
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 10:30   #3889
kamakrk
Zadomowienie
 
Avatar kamakrk
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 342
Dot.: Krakowianki - część XVII

W sensie całych wakacji np. Koszty związane z administracją są takie same jak będziesz tam tydzień i 3 miesiące. Muszą mieć z Ciebie wymierną korzyść finansową. Wtedy nie będą mieć nic przeciwko tygodniowej nieobecności.
kamakrk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-10, 10:38   #3890
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Krakowianki - część XVII

hiper - podobno bardzo dobre atomiery mają butelki z wodą utlenioną sprzedawane w hipermarketach i kosztują grosze, więc nie żal wylać.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 10:39   #3891
201608010929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 884
Dot.: Krakowianki - część XVII

Hiper, ja zapraszam na kawkę bo pozniej wyjezdzam z Krk ale jak ktoś ma ochotę na % to czemu nie
201608010929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 10:43   #3892
francuski pocalunek
Zadomowienie
 
Avatar francuski pocalunek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 670
Dot.: Krakowianki - część XVII

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
To, co mi umyka, jest poruszane na spotkaniach. W wątku dyskutuje się jedynie o zakupach i tu nie potrafię nie przybić piątki z dziewczynami z alternatywnego klubu.

Ile?
Przepraszam przeoczylam pytanie --- 60 zl za certyfikat.

Sdc ja konczylam archeo i udalo mi sie zalapac do konserwatorium na stazInna inszosc ze pozniej wyladowalam w biurze i teraz juz wszystko robie pod tym katem i szkole i kursy.
__________________
...Ja tuląc sie do Ciebie
daje Ci siebie...
tylko tyle mam...



Pocałunek jest jak pukanie do drzwi na pierwszym piętrze z pytaniem czy parter jest do wynajęcia.




przyłączę się do rozbiórki
KLIK
francuski pocalunek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 10:46   #3893
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Krakowianki - część XVII

I dla 60 zł tak się oburzasz, że kurs miał być bezpłatny?
Studia też są bezpłatne... Tak już jest i tyle.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 10:50   #3894
francuski pocalunek
Zadomowienie
 
Avatar francuski pocalunek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 670
Dot.: Krakowianki - część XVII

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
I dla 60 zł tak się oburzasz, że kurs miał być bezpłatny?
Studia też są bezpłatne... Tak już jest i tyle.
Moze dla kogos to niewiele ale dla mnie w tym momencie sporo...
__________________
...Ja tuląc sie do Ciebie
daje Ci siebie...
tylko tyle mam...



Pocałunek jest jak pukanie do drzwi na pierwszym piętrze z pytaniem czy parter jest do wynajęcia.




przyłączę się do rozbiórki
KLIK
francuski pocalunek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 11:04   #3895
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Krakowianki - część XVII

Kama - ok, dzięki za informację
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 11:07   #3896
kamakrk
Zadomowienie
 
Avatar kamakrk
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 342
Dot.: Krakowianki - część XVII

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
Kama - ok, dzięki za informację
Nie ma za co... Mam nadzieję, że się przyda taka wiedza.
kamakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 11:07   #3897
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Krakowianki - część XVII

http://www.gogirl.pl/ właśnie dojrzałam reklamę na wizażu i spadłam z krzesła

Malla, coś ty ostatnio taka podkurzona?
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 11:13   #3898
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: Krakowianki - część XVII

Cytat:
Napisane przez gg22 Pokaż wiadomość

aaa Hiper- w rossmanie można dostać takie buteleczki z atomizerem za kilka zł. tylko one nie robią mgiełki:/ a po prostu tak psiukają moja Sis ostatnio właśnie używała tego do odżywki i twierdzi że jest ok
No właśnie wiem, że są, bo mam takie, ale one nie mają atomizera do mgiełek właśnie...

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
hiper - podobno bardzo dobre atomiery mają butelki z wodą utlenioną sprzedawane w hipermarketach i kosztują grosze, więc nie żal wylać.
O! To jest myśl! Dziękuję Ci ślicznie! Myślisz, że w aptece też będą takie mieć?

Cytat:
Napisane przez MistrzyniSprzecznosci Pokaż wiadomość
Hiper, ja zapraszam na kawkę bo pozniej wyjezdzam z Krk ale jak ktoś ma ochotę na % to czemu nie
Nie to nie będę wiochy robić i kulturalnie na kawę wpadnę
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 11:15   #3899
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Krakowianki - część XVII

hiper - pojęcia nie mam, ale mogę sprawdzić po pracy czy w karfie jest i kupić - jaka kwota jest zaporowa?

Cholerko - jak mam coś od kogoś Twojego zabrać dzisiaj na spotkaniu to ogarnij.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 11:23   #3900
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Krakowianki - część XVII

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
hiper - pojęcia nie mam, ale mogę sprawdzić po pracy czy w karfie jest i kupić - jaka kwota jest zaporowa?

Cholerko - jak mam coś od kogoś Twojego zabrać dzisiaj na spotkaniu to ogarnij.
Majciochy od SdC, poprosiłam. A zamówienie biżuteryjne Hiper Ci już przekazała? Bo jak podczytywałam w Egipcie to coś widziałam, że zarządzałaś
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:36.