Razem schudniemy 20 kg! - część IX - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-10, 07:59   #1231
nikolcia r
Raczkowanie
 
Avatar nikolcia r
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 298
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Witam.
KASIULA jak po szczepieniu?Super z tym bieganiem podziwiam
Ja jak mała zaśnie wieczorem to rowerek zaliczę w końcu,@jeszcze jest to nie poszaleję.Ale za to po obiedzie spacer zaliczyć trzeba obowiązkowo.
nikolcia r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 09:22   #1232
anka8919
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 143
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Kasiulka : za bieganie
szkoda telefonu ale naprawisz życze małego wydatku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0e984455a123cb7a28b978978320914f.jpg (51,3 KB, 14 załadowań)
anka8919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 09:26   #1233
anka8919
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 143
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Taki obiadek dziś sobie serwuje : zamiast ziemniaków daję ryż
2 średniej wielkości ugotowane ziemniaki,
łyżka posiekanego koperku,
filet z piersi indyka (150 g),
pół strąka czerwonej papryki,
kilka małych pieczarek,
średnia cebulka,
kilka liści sałaty,
3 łyżki kefiru,
sól,
pieprz,
zioła.

Ugotowane ziemniaki posypać koperkiem. Mięso i oczyszczoną paprykę pokroić na kwadraty, doprawić do smaku solą, pieprzem i ziołami. Pieczarki opłukać, cebulę pokroić w grube krążki. Na drewniany szpikulec nabijać na przemian mięso, pieczarki, paprykę i cebulę. Piec w średnio nagrzanym piekarniku na złoty kolor. Podawać z ziemniakami i sałatą z kefirem.


Dziś nie pobiegałam poszłam późno spać i rano wstać do pracy nie umiałam
anka8919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 20:07   #1234
OgrodniczkaAgnieszka
Raczkowanie
 
Avatar OgrodniczkaAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 183
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Jestem wykończona. Nie mam siły nic napisać, ale czytam was. dietetycznie jest ok. sportowo trochę gorzej, bo zbyt dużo się nałażę w pracy i już nie mam siły.
Dzisiaj piękne słoneczno, opaliłam się dzisiaj nawet. Wiecie co jest najgorsze w Chodakowskiej? To że moje dziecko robi ją prawie bardzo dobrze i tylko ciągle zwraca mi uwagę - prostuj nogi, nie wypinaj tyłka itp a ja nie dałam rady zrobić całej bez przystanku.
Wiecie co. Tyle z was je ryż do obiadu. Ja mam ciągle awersje do tego. Ryż jest tuczący, ma wysokie IG i podnosi cukier. No kłóci sie to ciagle we mnie. Myślę, że o wiele szybciej byście chudły bez tego ryżu, albo chociaż jakbyście parboleidalny jadły. On jest nawet smaczny i nie jest taki twardy jak brązowy. Ja mam zboczenie na punkcie IG. Ale wiecie, jak miałąm zdrową trzustkę w dawnych czasach na diecie o niskim IG 10kg w miesiąc schudłam jedząc dużo. Teraz mi trzustka szwankuje i mnie ta dieta nie odchudza, co najwyżej na niej nie tyję.
__________________
9.01.2017 - 94kg
OgrodniczkaAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 20:22   #1235
nikolcia r
Raczkowanie
 
Avatar nikolcia r
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 298
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

OGRODNICZKA ja jem tylko brązowy ryż,a najczęściej kaszę gryczaną bo ma najmniej kalorii,kupiłam teraz białą gryczaną ale kalorii ma drugie tyle.Do tego 1raz w tygodniu ciemny makaron i kaszę jaglaną czasem
Ogrodniczka ale tutaj mamy więcej do zrzucenia i nie sztuka schudnać 10kg w miesiac tylko jak to utrzymać potem.Ja wywaliłam z diety całkiem ziemniaki ale kiedyś też musze je wprowadzić bo do końca życia nie będzie mi sie chciało osobno gotowac sobie ryżu czy kaszy.
KASIULA jadłaś tą bulgur?mi smakowała ona jest pomieszana z makaronem

Edytowane przez nikolcia r
Czas edycji: 2015-04-10 o 20:25
nikolcia r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 20:53   #1236
K_A_S_I_U_L_A
Zadomowienie
 
Avatar K_A_S_I_U_L_A
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 377
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Uffff w końcu mogę spokojnie usiąść i do Was napisać Jestem wykończona Ale po kolei
Dzisiaj z rana wybrałam się na zakupy. Najpierw zaliczyłam targowicę gdzie nakupiłam sporo warzywek i truskawki
Wymyśliłam sobie że założę sobie ogródek ziołowy koło domu. Nakupiłam sporo ziół do posadzenia (rozmaryn, tymianek, oregano, lubczyk, szczypiorek, miętę, roszponkę) Wszystkie rośliny wieloletnie więc mam nadzieję że ładnie się rozrosną i będę mogła z nich korzystać kilka lat Kupiłam też ponad 20 sałat (rozsad), dymkę i trochę nasion (rzodkiewka, koperek, natka pietruszki. Przez tel pytałam się męża czy mi przekopie ziemię na ten ogródek no i przekopał, tyle że musiałam się jeszcze sporo namachać motyką. No ale w końcu wszystko posadziłam
Później wstąpiłam do galerii i kupiłam sobie balerinki nie lubię płaskich butów ale z dzieckiem ciężko w szpilach chodzić
I tak mi zleciał cały dzień: zakupy (4 godz), szybko obiad, prace w ogródku, sprzątanie itd. Dopiero co uśpiłam dziecko i mogę na chwilę usiąść. Na chwilę bo czeka na mnie sterta ciuchów do prasowania
Dzisiaj trzymałam dietę ale nic nie ćwiczyłam. Miałam za to sporo ruchu

Justyś dobrze że miałaś możliwość zjedzenia zdrowego posiłku mimo sklerozy Do męża do sklepu też codziennie chodzi kanapczarka Dzięki temu nie muszę robić mu śniadań
Wzrostem wagi się nie przejmuj na razie, może to chwilowe

Czekoladko dobry wieczór Gratuluję spadku wagi

Nikolcia córcia po szczepieniu ok, wiadomo troszeczkę zapłakała ale szybko się uspokoiła obyło się bez gorączki itp.
Dzięki Możesz mnie podziwiać jak będę biegać min miesiąc. Nie wiadomo jak długo będzie mi się chciało biegać Jutro znowu się wybieram
Jeszcze nie jadłam. Spróbuję ją zrobić jak mąż będzie w pracy. On takich rzeczy nie jada

Anka dzisiaj pytałam się o koszt naprawy. 120 zł więc do przeżycia tym bardziej że za stary tel dostanę 100 zł więc będę 20 zł w plecy Niestety nie mieli takiej szybki i dopiero zamówili. Będzie w środę. Niestety muszę zostawić tel na 2 dni w komisie

Ogrodniczka masz rację z tym ryżem, jednak ja nie umiem przekonać się do brązowego.
K_A_S_I_U_L_A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 21:00   #1237
OgrodniczkaAgnieszka
Raczkowanie
 
Avatar OgrodniczkaAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 183
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Cytat:
Napisane przez nikolcia r Pokaż wiadomość
OGRODNICZKA ja jem tylko brązowy ryż,a najczęściej kaszę gryczaną bo ma najmniej kalorii,kupiłam teraz białą gryczaną ale kalorii ma drugie tyle.Do tego 1raz w tygodniu ciemny makaron i kaszę jaglaną czasem
Ogrodniczka ale tutaj mamy więcej do zrzucenia i nie sztuka schudnać 10kg w miesiac tylko jak to utrzymać potem.Ja wywaliłam z diety całkiem ziemniaki ale kiedyś też musze je wprowadzić bo do końca życia nie będzie mi sie chciało osobno gotowac sobie ryżu czy kaszy.
O to dobrze, że napisałaś że to ciemny ryż. Generalnie węgle też jem takie jak ty z wyjatkiem ryżu brązowego - no nie wchodzi mi. Wyczytałam gdzieś, że niskie IG mają ziemniaki gotowane w wodzie później ostudzone, na kilka godzin do lodówki, w przyprawy i do piekarnika. Muszę wypróbować, jak to wpłynie na mój cukier, bo generalnie po ziemniakach to mam duży, ale wiecie, że po zimnych to już nie. Tylko kto by jadł zimne ziemniaki, no chyba że mój mąż, ale on chudziutki. Dodatkowo z tymi ziemniaczkami to jest tak trochę roboty, ale jakby tak specjalnie gotować wiecej i pierwszego dnia zjeść malutko normalnych a drugiego dnia trochę wiecej pieczonych. No rozmarzyłam się...
__________________
9.01.2017 - 94kg
OgrodniczkaAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-10, 21:00   #1238
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Cytat:
Napisane przez OgrodniczkaAgnieszka Pokaż wiadomość
Jestem wykończona. Nie mam siły nic napisać, ale czytam was. dietetycznie jest ok. sportowo trochę gorzej, bo zbyt dużo się nałażę w pracy i już nie mam siły.
Dzisiaj piękne słoneczno, opaliłam się dzisiaj nawet. Wiecie co jest najgorsze w Chodakowskiej? To że moje dziecko robi ją prawie bardzo dobrze i tylko ciągle zwraca mi uwagę - prostuj nogi, nie wypinaj tyłka itp a ja nie dałam rady zrobić całej bez przystanku.
Wiecie co. Tyle z was je ryż do obiadu. Ja mam ciągle awersje do tego. Ryż jest tuczący, ma wysokie IG i podnosi cukier. No kłóci sie to ciagle we mnie. Myślę, że o wiele szybciej byście chudły bez tego ryżu, albo chociaż jakbyście parboleidalny jadły. On jest nawet smaczny i nie jest taki twardy jak brązowy. Ja mam zboczenie na punkcie IG. Ale wiecie, jak miałąm zdrową trzustkę w dawnych czasach na diecie o niskim IG 10kg w miesiąc schudłam jedząc dużo. Teraz mi trzustka szwankuje i mnie ta dieta nie odchudza, co najwyżej na niej nie tyję.
Kurde ale ryż brązowy ma 55ig, tyle samo co makaron razowy. Basmanti ma 60nie wiele więcej Chyba nie jest to az tak strasznie dużo
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 21:08   #1239
K_A_S_I_U_L_A
Zadomowienie
 
Avatar K_A_S_I_U_L_A
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 377
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Ogrodniczka ziemniaki młode mają średni IG. Niedługo będziesz mogła zjeść ich trochę więcej
K_A_S_I_U_L_A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 21:10   #1240
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Kasiula ale pocisnełas z tym ogrodkiem Super będziesz miała swoje ziółka, oby to tylko ładnie się utrzymało przez lata

A ja na wieczór dostałam mega cisnienia, dogadac się z tymi pacanami na infolinii w Alior syncu to można czegos dostać, zatrudniają jakies sieroty jąkające się Nie mam poprostu cierpliwosci do takich nie ogarnietych myslowo ludzi, zjechałam tam dwie babki dzsiaj normalnie bo inaczej się nie szło dogadac aż mnie przełaczyli do jakiegoś kolesia i odrazu inna rozmowa
Wybaczcie musialam się wyżalić Bo ja to taki narwany nerwus
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 21:18   #1241
OgrodniczkaAgnieszka
Raczkowanie
 
Avatar OgrodniczkaAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 183
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Cytat:
Napisane przez K_A_S_I_U_L_A Pokaż wiadomość

Ogrodniczka masz rację z tym ryżem, jednak ja nie umiem przekonać się do brązowego.
Kasiula rozmaryn ci nie przezimuje w ogrodzie. Jak masz możliwość to posadź go w donicy i donice na zimę na tarasie, ganku, jasnej piwnicy trzymaj. Uważaj też na mięte bo jak trafi na dobry grunt to rośnie jak głupia. Do zeszłego roku robiliśmy zioła wieloletnie na sprzedaż, w tym roku już zaprzestaliśmy. Mieliśmy chyba z 10 odmian mięt zapachowych. Najbardziej mi smakowała czekoladowa.

Ryż brązowy też mi nie wchodzi, ale dosyć smaczny jest ten "parboleided" czy cos w tym stylu. On ma niski indeks, nie lepi się jak biały. Produkuje go między innymi Risana, dawne Sonko.

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Kurde ale ryż brązowy ma 55ig, tyle samo co makaron razowy. Basmanti ma 60nie wiele więcej Chyba nie jest to az tak strasznie dużo
Kurde to pisz, że jesz brązowy to nie będę się zwracać uwagi, bo biały ma 70 i to jest strasznie dużo jak ktoś się odchudza

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
Napisane przez K_A_S_I_U_L_A Pokaż wiadomość
Ogrodniczka ziemniaki młode mają średni IG. Niedługo będziesz mogła zjeść ich trochę więcej
Właśnie się dzisiaj z mężem zastanawialiśmy czy nasi lokalni rolnicy sadzili już ziemniaki i wyszło, że nie sadzili, bo było zbyt zimno. Oj przyjdzie jeszcze trochę poczekać, ale zawsze bliżej niż dalej.
__________________
9.01.2017 - 94kg
OgrodniczkaAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-10, 21:19   #1242
K_A_S_I_U_L_A
Zadomowienie
 
Avatar K_A_S_I_U_L_A
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 377
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Ogrodniczka dzięki za radę Pani co sprzedawała mi zioła wtłukła mi do głowy że rozmaryn na zimę muszę wykopać i wsadzić do donicy. Dlatego posadziłam go w rogu ogródka żeby go bez problemu wykopać. Wstrzymałam się jeszcze z zakupem bazylii do sadowników żeby w razie czego przymrozek jej nie dopadł
Ja lubię ryż paraboiled Będę kupować tą odmianę

Czekoladka nienawidzę infolinii! Dobrze że załatwiłaś swoją sprawę, szkoda tylko że kosztowało Cię to sporo nerwów
K_A_S_I_U_L_A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 21:31   #1243
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Cytat:
Napisane przez OgrodniczkaAgnieszka Pokaż wiadomość

Kurde to pisz, że jesz brązowy to nie będę się zwracać uwagi, bo biały ma 70 i to jest strasznie dużo jak ktoś się odchudza [COLOR="Silver"]
.
Przyznam ze nawet nie brałam pod uwagę tego że ktoś może jeść biały Przecież to tak jakby wsuwać zwykły makaron i białe pieczywo

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Dzisiaj zamykam dzien bardzo ładnie, liczę na jutrzejszy spadek Myślę ze i po takiej rozmowie na infolinii coś mi powinno jutro zlecieć bo aż się spociłam z nerów
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 21:43   #1244
nikolcia r
Raczkowanie
 
Avatar nikolcia r
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 298
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

A ja przyzwyczaiłam sie do brązowego ryżu
KASIULA młode ziemniaki z koperkiem,czytałam że mają mniej i pewnie na koniec maja sie skuszę ale one smakują i ciężko zjeść małą porcję,heh.
Super z tymi ziołami,ja mam a mało miejsca niestety ale moze posadzę w donicach chociaż bazylię i mietę.Szczypiorek,zieloną cebulka,koperek mam co roku bo zawsze świeża zielenina do obiadku czy kanapek jest.
Najważniejsza cukinia bo mój uwielbia leczo.

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Czekoladka też nie lubię infolini ale ostatnio byłam mile zaskoczona jak w zus można super szybko i sprawnie przez infolinię sprawę załatwić
nikolcia r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 21:59   #1245
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Cytat:
Napisane przez nikolcia r Pokaż wiadomość
[/COLOR]Czekoladka też nie lubię infolini ale ostatnio byłam mile zaskoczona jak w zus można super szybko i sprawnie przez infolinię sprawę załatwić
No ja np mam upc w domu i w gabinecie i jak cos tam zalatwiam z nimi, to konkrety same moment i mam co chcę, ale dzisiaj to był juz szczyt wszytskiego
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 11:01   #1246
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Laski u mnie dzisiaj spadek, 0.4kg i tym sposobem jest 81.7 takze dopiero wrocilam do wagi ktora mialam przed swietami.. Ale najwazniejsze ze spada
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 11:07   #1247
K_A_S_I_U_L_A
Zadomowienie
 
Avatar K_A_S_I_U_L_A
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 377
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Witam!
Dzisiaj sobota a więc dzień sprzątania. Jak zwykle przez to pustki na wątku
Wrzucam swój dzisiejszy jadłospis:
I. 3 kanapki z sałatą, szynką filet na masełku, pomidorem, rzodkiewką i szczypiorkiem, herbata z miodem
II. pikantny krem z marchwi, kawa z mlekiem i 1 łyżeczką cukru
III. duszone szynka wieprzowa z pieczarkami, sałata z jajkiem i jogurtem naturalnym
IV. jogurt do picia 0%
V. twarożek lekki z warzywami (ogórek, pomidor, rzodkiewka, szczypiorek)

Dziś w planie: Skalpel, bieganie

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Laski u mnie dzisiaj spadek, 0.4kg i tym sposobem jest 81.7 takze dopiero wrocilam do wagi ktora mialam przed swietami.. Ale najwazniejsze ze spada
Gratuluję spadku
Ja niestety jeszcze bujam się z nadwyżką świąteczną ale waga powoli spada
K_A_S_I_U_L_A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 11:09   #1248
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Kasiula jak robisz ten krem pikantny z marchewki?

Nooo straszne puchy na watku
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 11:18   #1249
OgrodniczkaAgnieszka
Raczkowanie
 
Avatar OgrodniczkaAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 183
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość

Dzisiaj zamykam dzien bardzo ładnie, liczę na jutrzejszy spadek Myślę ze i po takiej rozmowie na infolinii coś mi powinno jutro zlecieć bo aż się spociłam z nerów
Swojego czasu bardzo "lubiłam" Zus. Przed ślubem miałam już jakieś spore składki w Zus, później zmieniłam nazwisko jak wyszłam za mąż i adres zamieszkania i przez dobre kilka lat dostawałam dwa raporty o składkach. Jeden na Agnieszkę X zamieszkałą na jednym adresie, drugi na Agnieszkę Y zamieszkałą na drugim adresie. Parę lat pisałam i czekałam na sprostowanie sprawy, że to jedna i ta sama osoba. Ale generalnie było miło, tylko że długo...

Czekoladka gratuluję spadku, a właściwie powrotu do wagi przedświątecznej. Ja w zasadzie to nie wiem, ile ważyłam przed świętami, ale dzisiaj jest 1,2 kg mniej niż w ten poniedziałek. Dodatkowo mam jeszcze początek @, więc woda tez trochę zalega.
W planach dziś bieganie. Nie ma mnie dzisiaj na szkółce, więc muszę pobiegać sobie.
__________________
9.01.2017 - 94kg
OgrodniczkaAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-11, 11:21   #1250
K_A_S_I_U_L_A
Zadomowienie
 
Avatar K_A_S_I_U_L_A
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 377
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Czekoladko jeszcze go nie robiłam To będzie mój pierwszy raz
Wrzucam Ci przepis:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg march.jpg (78,1 KB, 5 załadowań)
K_A_S_I_U_L_A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 11:24   #1251
K_A_S_I_U_L_A
Zadomowienie
 
Avatar K_A_S_I_U_L_A
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 377
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Ogrodniczko super spadek Nie wiedziałam że też biegasz Długo już biegasz czy dopiero zaczynasz tak jak ja?

Dziewczyny bardzo się cieszę że coraz więcej z nas biega ja, Ogrodniczka, Anka. Mam nadzieję że długo w tym wytrwamy
K_A_S_I_U_L_A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 12:19   #1252
Gangola
Rozeznanie
 
Avatar Gangola
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 982
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Hej Kochane!
Ja dzisiaj mycie okien i sprzątanie. Przyznaje sie bez bicia - dopiero od dIsiaj jest full dieta. Tak to codziennie cos jeszcze wpadało.

Ryż - czasami wpadnie biały, ale zdecydowanie wole brązowy albo dziki.
Ziemniaki- teraz mam fazę na bataty pieczone. Mniam... 15 min w piekarniku i gotowe!
__________________
Kosmetykoholizm to JA
Gangola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 12:27   #1253
OgrodniczkaAgnieszka
Raczkowanie
 
Avatar OgrodniczkaAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 183
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Cytat:
Napisane przez K_A_S_I_U_L_A Pokaż wiadomość
Ogrodniczko super spadek Nie wiedziałam że też biegasz Długo już biegasz czy dopiero zaczynasz tak jak ja?

Dziewczyny bardzo się cieszę że coraz więcej z nas biega ja, Ogrodniczka, Anka. Mam nadzieję że długo w tym wytrwamy
Zaczynam biegać, o ile to co robię można nazwać bieganiem. Ale mam nadzieję, że będzie lepiej. Założyłam sobie, że jak nie ma mnie na szkółce to muszę pobiegać. W szkółce robię dużo kilometrów, więc czasami odpuszczam sobie "sport". Nie mam już poprostu ani siły ani czasu. Generalnie teraz wiosną mam zamiar i po trochu to robię włączać coraj więcej aktywności fizycznej. Rower to mam już we krwi, ale trochę katuję się Chodakowską i zaczęłam biegać. Zdam raport wieczorem co wyszło z tego. Ciesze sie, ż einne z nas tez wzięły sie za sport. Doszłam do wniosku, że sama dieta to za mało, przynajmniej dla mnie. Tylko na razie robię to tak w miarę spokojnie.
__________________
9.01.2017 - 94kg
OgrodniczkaAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 16:30   #1254
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX


melduję 3 godziny koszenia trawników,tym samym sezon rozpoczęty.
waga dzisiaj wróciła do poniedziałkowej

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

KASIULA dostałaś moje PW ?
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 16:35   #1255
K_A_S_I_U_L_A
Zadomowienie
 
Avatar K_A_S_I_U_L_A
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 377
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Eliza dostałam
K_A_S_I_U_L_A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 16:44   #1256
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

u mnie jest jeszcze 23 stopnie ciepła jakby nie ten mój katar zatokowy to bym na rower się wybrała,ale nie da rady.
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 17:02   #1257
K_A_S_I_U_L_A
Zadomowienie
 
Avatar K_A_S_I_U_L_A
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 377
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Justyś co u Ciebie? Coś taka milcząca

U mnie też dzisiaj piękna pogoda!
K_A_S_I_U_L_A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 17:09   #1258
Gangola
Rozeznanie
 
Avatar Gangola
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 982
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Padam dzisiaj na twarz.
Nie dość, ze wymęczyły mnie okna, dostałam @, młody nie spał pol nocy i jesCze plecy mi naparzają....
Mam ochotę zwinąć się w kłębuszek i leżeć
__________________
Kosmetykoholizm to JA
Gangola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 17:12   #1259
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Gangola a co z młodym dlaczego nie spał ?
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 17:12   #1260
justyss1991
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss1991
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 395
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Kasiula, a bo zła jestem... ćwiczę, trzymam dietę a waga ciagle pokazuje te +0,8kg... Nie wiem o co chodzi... Obiecałam sobie, ze dla mnie kilogramy nie bedą sie liczyć, tylko stracone centymetry ale jakos mnie to trochę ruszyło

U mnie tez dalej piękna pogoda, baleriny wyciągnięte, cieniutkie rajstopy tez rajstopy do spódnicy rzecz jasna, bo tak na prawdę nie pamietam kiedy ostatni raz spodnie miałam na sobie, nie lubię strasznie spodni
__________________
"Człowiek jest tylko raz młody. Później musi już szukać sobie innej wymówki"

Wielkie zmiany...

Było 84kg
Jest 50 kg

-34kg

Chodakowska : 20.03.2015
justyss1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-21 21:30:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:21.