Grudniówki 2017 ❤ - cz. II - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-05, 16:05   #2251
czechowiczanka89
Raczkowanie
 
Avatar czechowiczanka89
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 360
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Bibson Pokaż wiadomość
W ogóle skąd wiecie jak wasze dziecko leży czy się układa?

Może ja mam jakieś te ruchy amortyzowane przez tłuszcz, bo ja czuje tylko że dziecko sie wierci lub stuknęło i mniej więcej w którym miejscu (zwykle na tej samej wysokości z 5cm pod pępkiem)... a wy czasem tak bardziej szczegółowo opisujecie
O ułożeniu mówi mi lekarz. Ale czuje zawsze ze dziecko uderza z lewej strony pępka i z prawej. A jak leżę to prosto w mój biedny pęcherz.

Dziś będę pytać o wagę bo moj lekarz ma stary sprzęt więc długo nu to zajmuje i tylko na moja prośbę mi podaje takie informacje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czechowiczanka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 16:06   #2252
lubieCie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 926
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Ja też nie czuję jak jest dziecko ułożone. Czasem mam wrażenie że takie wygibasy robi😄 ze dwa razy czułam jak się przeciagala/ prezyla bo jednocześnie nacisk na dwa moje boki, a drugim razem w boku i nad wzgorkiem lonowym. Wogole nie wiem od czego jej ruchy zależą. Są takie dni (i noce) ze fika prawie non stop, czuję ją średnio co 15 minut. A są takie dni jak dziś, ze co kilka godzin tylko puknie i cisza. Jak u Was?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tylko M.
lubieCie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 16:09   #2253
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez lubieCie Pokaż wiadomość
Ja też nie czuję jak jest dziecko ułożone. Czasem mam wrażenie że takie wygibasy robi😄 ze dwa razy czułam jak się przeciagala/ prezyla bo jednocześnie nacisk na dwa moje boki, a drugim razem w boku i nad wzgorkiem lonowym. Wogole nie wiem od czego jej ruchy zależą. Są takie dni (i noce) ze fika prawie non stop, czuję ją średnio co 15 minut. A są takie dni jak dziś, ze co kilka godzin tylko puknie i cisza. Jak u Was?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie najczęściej jest bombardowanie rano i wieczorem w ciagu dnia cos tam czuje ale nie tak intensywnie. I w nocy jak się obudzę na siku, to też czuję i potem ciężko mi zasnąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 16:09   #2254
czechowiczanka89
Raczkowanie
 
Avatar czechowiczanka89
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 360
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez lubieCie Pokaż wiadomość
Ja też nie czuję jak jest dziecko ułożone. Czasem mam wrażenie że takie wygibasy robi😄 ze dwa razy czułam jak się przeciagala/ prezyla bo jednocześnie nacisk na dwa moje boki, a drugim razem w boku i nad wzgorkiem lonowym. Wogole nie wiem od czego jej ruchy zależą. Są takie dni (i noce) ze fika prawie non stop, czuję ją średnio co 15 minut. A są takie dni jak dziś, ze co kilka godzin tylko puknie i cisza. Jak u Was?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie tak samo. Czasami co chwilę o sobie przypomina. A wczoraj czułam ją tylko wieczorem przed snem no i później od 3 w nocy do teraz fika. Czasami taki kawałek brzucha 5 na 5 centymetrów mi się podnosi i jest twardy. Myślę ze to jej główka albo pupcia 😊 a czasami tylko brzuch faluje a ruchów nie czuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czechowiczanka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 16:14   #2255
Iza0808
Rozeznanie
 
Avatar Iza0808
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 915
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Ja napiszę jutro rozmiary co i jak bo o 12 mam wizytę. Jutro będzie 26+3 więc jestem sama ciekawa.

Zrobiłam gołąbki. Ślina mi cieknie już na nie. 🍽🍽🍽

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iza0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 16:52   #2256
aknowi88
Wtajemniczenie
 
Avatar aknowi88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 285
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

U mnie mniej więcej w stałych porach kopie. Ostatnio budziłam się przed 8 i wtedy od razu szalała, a dziś obudziłam się o 7 i cisza. Standardowo obudziła się przed 8 i szalała 😊 tak samo wieczorem od 22:30 zaczyna szaleństwo. A w dzień po posilkach jak usiądę, albo jak dużo chodzę i potem usiądę to wtedy też się rozpycha. W nocy jak się przebudze to też ją czuję 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Dla całego świata to tylko dziecko, a dla mnie to dziecko jest całym światem!

aknowi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 16:54   #2257
Izis89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 189
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Od pewnego czasu czuję takie pieczenie, parzenie pod lewa piersia w gorze brzucha martwi mnie to czy któraś tak ma ? Czytałam że to rozciąganie skóry, że robia się rozstępy, że nawet zgaga ale nie wiem co o tym myśleć ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Izis89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-05, 16:58   #2258
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Izis89 Pokaż wiadomość
Od pewnego czasu czuję takie pieczenie, parzenie pod lewa piersia w gorze brzucha martwi mnie to czy któraś tak ma ? Czytałam że to rozciąganie skóry, że robia się rozstępy, że nawet zgaga ale nie wiem co o tym myśleć ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety, najprawdopodobniej rozstepy. Sama sie z tym spotkalam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 16:59   #2259
Izis89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 189
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
Niestety, najprawdopodobniej rozstepy. Sama sie z tym spotkalam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też tak miałaś ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Izis89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 17:03   #2260
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Izis89 Pokaż wiadomość
Też tak miałaś ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak. Sprawdz tez czy nie masz za ciasno stanika pod biustem. Na poczatku od tego mnie tak piekło i swedzialo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 17:05   #2261
Izis89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 189
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
Tak. Sprawdz tez czy nie masz za ciasno stanika pod biustem. Na poczatku od tego mnie tak piekło i swedzialo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Stanik odpada już dwa nowe kupiłam jeszcze ciut za duże, więc to nie od tego ... to chyba jednak zmora kobiet w ciazy - ROZSTĘPY

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Izis89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 18:11   #2262
Flower23
Zakorzenienie
 
Avatar Flower23
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 8 059
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Ja dziś w sklepie w przymierzalni zauważyłam 3 rozstępy. Trudno

I za grosze kupiłam laktator

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
G.
11.10.2014

______________________

Bloguję
Czasami coś wrzucam
Flower23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 18:26   #2263
Izis89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 189
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Flower23 Pokaż wiadomość
Ja dziś w sklepie w przymierzalni zauważyłam 3 rozstępy. Trudno

I za grosze kupiłam laktator

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla widoku naszych Kruszynek rozstępy są niczym istotnym a może znikną po porodzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Izis89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 18:36   #2264
czechowiczanka89
Raczkowanie
 
Avatar czechowiczanka89
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 360
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Hania to kruszynka. Waży 700 gram w 25 tygodniu. Ale wszystko jest ok 😀 nadal ułożona miednicowo więc główka tuż obok mojego pępka a nóżki na moim pęcherzu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czechowiczanka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 18:46   #2265
Izis89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 189
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez czechowiczanka89 Pokaż wiadomość
Hania to kruszynka. Waży 700 gram w 25 tygodniu. Ale wszystko jest ok 😀 nadal ułożona miednicowo więc główka tuż obok mojego pępka a nóżki na moim pęcherzu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najważniejsze że mała zdrowa moja też ułożona miednicowo, choć na początku była glowkowo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Izis89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 19:33   #2266
anita-p
Raczkowanie
 
Avatar anita-p
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 199
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Nasz Kubuś w 24t 1 d waży 671g. Położony na skos, główka z lewej strony pępka, nóżki po prawej na dole. Aż się lekarz zdziwił jak taką pozycję zobaczył
__________________

anita-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 19:34   #2267
lubieCie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 926
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez anita-p Pokaż wiadomość
Nasz Kubuś w 24t 1 d waży 671g. Położony na skos, główka z lewej strony pępka, nóżki po prawej na dole. Aż się lekarz zdziwił jak taką pozycję zobaczył
O właśnie mam wrażenie w takiej pozycji moja mała się prezyla, ale chyba już zmieniła 😛

Super Dziewczyny że u Was wszystko ok😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tylko M.

Edytowane przez lubieCie
Czas edycji: 2017-09-05 o 19:35
lubieCie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 20:05   #2268
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

A ja dorwalam fajny kombinezonek w mieście gdzie leze w szpitalu. Babka zgodzila mi sie go dowiezc do szpitala, doplacilam jej za dojazd cale 7 zl. Wyszedl mnie 37 zl. bardzo fajny, rozmiar 62. I tak go trzeba wyprać wiec nie przejmuje sie, ze tu dokonałam transakcji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 20:08   #2269
Izis89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 189
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
A ja dorwalam fajny kombinezonek w mieście gdzie leze w szpitalu. Babka zgodzila mi sie go dowiezc do szpitala, doplacilam jej za dojazd cale 7 zl. Wyszedl mnie 37 zl. bardzo fajny, rozmiar 62. I tak go trzeba wyprać wiec nie przejmuje sie, ze tu dokonałam transakcji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nawet w szpitalu nie proznujesz pokaż foto jak będziesz mogła dodać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Izis89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 20:19   #2270
Chemisette
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 737
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Meeedzik przy wyborze kosmetyków kierowałam się zasadami: aby miały dobry skład, były dostępne, jak najmniej żeby ich było i aby nie potrzebnie traktować skóry malucha specjalnymi specyfikami.

Najlepiej zajrzeć na bloga sroki gdzie analizuje składy kosmetyków i tam wiele ciekawych rzeczy można się dowiedzieć. Tak samo z polecanymi wszędzie emolientami typu Oliatum, położne je zachwalają ale po co używać tych kosmetyków jeśli skóra dziecka ich nie potrzebuje?

Ja przy pierwszy używałam i teraz też będę( o ile nie pojawią się problemy skórne)
-serie babydream z rossmana- mają dobry skład: żel do mycia, balsam, później płyn do kąpieli i szampon(który po urodzeniu jest niepotrzebny)
-linomag A+E - zabezpieczając pupę przed odparzeniami, dobra jest też linomag z cynkiem ale nie używałam bo mały nie miał odparzeń
-nivea na każdą pogodę (muszę tylko sprawdzić czy dalej ma dobry skład)
-olejek ze słodkich migdałów który jest naturalnym emolientem w wypadku wystąpienia suchej skóry lub potówek- przy starszym sprawdził się

Co do oliwek to już się odchodzi od nich, bardziej brudzą niż przynoszą pożytku zwłaszcza że sam skład daje wiele do życzenia, przeczytaj u sroki.

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

I jak Kahunia pisała sól fizjologiczna bardzo przydatna, a co do osceniseptu to ja nie będę go używać, przy pierwszym się nie sprawdził, w rodzinie też nie a po za tym odchodzi się od jego używania i położne oraz lekarze zalecają przemywać wodą i wysuszać.
Zapisz
Chemisette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 20:31   #2271
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Izis89 Pokaż wiadomość
Nawet w szpitalu nie proznujesz pokaż foto jak będziesz mogła dodać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zrobie jutro zdjecie kombinezonu. Mam zdjecie z olx ale w realu ladniejsze jaśniejsze i zywsze kolory.

Powiem Ci ze policzylam ostatnio jak byłam w domu ile czego mam i w sumie tak, body na krotki i dlugi rekaw mam z glowy na rozmiar 56, pajacyki w zasadzie tez. Musze dokupic rajstopki, skarpetki i czapeczki na ten najmniejszy rozmiar. Mam tez kilka kompletów spodenki i bluzeczka. No i na 62 czyli takie typowe do 3 miesiaca zostanie kupic ale to zamowie pewnie przez neta, moze na olx dorwe jakies fajne ubranka w tym rozmiarze. No i kaftaniki do szpitala ale to ma mi szwagierka zalatwic. Teraz staram sie naprawdę malo kupowac, bo zal potem jak sie pakuje i jest swiadomosc ze jednak nie udalo sie tego ubrac. Takze jeszcze z ubranek trochę zostało ale teraz przegladam sporo olx, mysle ze kwestia dwóch tygodni i dopne ubranka na ostatni guzik, a raczej ich kupno. Łóżeczko kupimy pewnie w październiku. Awaryjnie jest stare jakby nie daj Boze trzeba było szybko skladac. No i na poczatku to pewnie nie bedzie mi sie chciało odkladac z karmienia i bedzie spala ze mna troche. wiec lozeczko mnie jakos strasznie nie stresuje. A do szpitala dla mnie rzeczy to zostanie kupno podkładów poporodowych, koszuli i biustonosza do karmienia, tamtum rosa lub jakis zel delikatny, wkladki laktacyjne, no i dla malej pampki i chusteczki. W razie wu to sie kupi, to nie sredniowiecze.

ale sie rozpisalam sorki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 20:48   #2272
Mrówaaa
Rozeznanie
 
Avatar Mrówaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 957
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Bibson Pokaż wiadomość
Ale to dziecko na tym etapie nie fika sobie tam w brzuchu dowolnie i kilka razy dziennie zmienia ułożenie? Myślałam, że dopiero później przyjmuje taką "stałą" pozycję... A w sumie patrząc u mnie też by wynikało, że ciągle w jednej leży...
Od 24 tygodnia działa już dobrze błędnik u maluchów i one wiedzą jak się mają ułożyć żeby było im komfortowo 😁

Załącznik 7222651

Ja często czuję jak mały ma głowę w dole i mnie kopie ponad pępkiem 😊
Ale czasem też się rozpiera na jedną, albo drugą stronę. Ogólnie to chyba zawładnął całym moim brzuchem 😅

I ja jakoś nie odczuwam tego, że młody się stresuje bo ja np. leżę na boku. Oczywiście kombinuje tam coś u mnie w brzuchu przez cały czas, ale wątpię żeby zmiany pozycji go stresowały 😊
Dużo chodzę, nadal jeżdżę na rowerze i pływam i jak ja jestem w ruchu to on przeważnie zasypia.

Jedyne co to raz się zlękł dźwięku trąbiącego auta które stało blisko mnie i raz włączonego nagle miksera w domu. Wtedy odczułam nagłe szaleństwo w środku 😋
A tak to się niczym nie przejmuje i ćwiczy swoje akrobacje 😁

Odebrałam dziś też to gniazdko i węża z paczkomatu 😍 Na żywo to wszystko jest jeszcze piękniejsze i naprawdę profesjonalnie uszyte 😎

No i ogólnie bardzo dużo dziś napisałyście 😲😁



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mrówaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 20:54   #2273
Mrówaaa
Rozeznanie
 
Avatar Mrówaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 957
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Screenshot_2017-09-05-20-06-53.png

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mrówaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 21:34   #2274
Chemisette
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 737
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Mój jest głową do góry a nóżkami w dół, starszy też tak był i już miałam mieć wystawione skierowanie na cc a się odwrócił w 37tyg
Chemisette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 21:36   #2275
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

A ja się melduję ze szpitala. Z dzieckiem ok ale ciaza zagrożona bo nisko ułożona. Dostałam większa dawkę duphaston i jakaś kroplowke. Mam nadzieję, że szybko mnie wypuszcza. Zrobili mi badanie krwi, moczu, ekg ktg usg. W ogóle według lekarza to 29 tydzień a nie 26 a mała ponoć waży 970 gram także sama już nie wiem czym się sugerować. Jak we czwartek było 24+4 i wazyla 665g.

Mam leżeć leżeć i jeszcze raz leżeć wstawać w ostatecznosci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 22:02   #2276
latinka
Zadomowienie
 
Avatar latinka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 088
GG do latinka
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
A ja się melduję ze szpitala. Z dzieckiem ok ale ciaza zagrożona bo nisko ułożona. Dostałam większa dawkę duphaston i jakaś kroplowke. Mam nadzieję, że szybko mnie wypuszcza. Zrobili mi badanie krwi, moczu, ekg ktg usg. W ogóle według lekarza to 29 tydzień a nie 26 a mała ponoć waży 970 gram także sama już nie wiem czym się sugerować. Jak we czwartek było 24+4 i wazyla 665g.

Mam leżeć leżeć i jeszcze raz leżeć wstawać w ostatecznosci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Biedna, dobrze ze z dzidzia ok. Ciekawe z tymi tygodniami i pomiarami. Trzymam kciuki za szybki powrót do domu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
latinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 22:06   #2277
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
A ja się melduję ze szpitala. Z dzieckiem ok ale ciaza zagrożona bo nisko ułożona. Dostałam większa dawkę duphaston i jakaś kroplowke. Mam nadzieję, że szybko mnie wypuszcza. Zrobili mi badanie krwi, moczu, ekg ktg usg. W ogóle według lekarza to 29 tydzień a nie 26 a mała ponoć waży 970 gram także sama już nie wiem czym się sugerować. Jak we czwartek było 24+4 i wazyla 665g.

Mam leżeć leżeć i jeszcze raz leżeć wstawać w ostatecznosci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witaj siostro. Kiepsko ale czego sie nie robi dla tej kruszyny. Ja juz kwitne dlugo i nie zapowiada sie na razie na wyjście. Ale juz lepiej zeby mieli nas pod kontrolą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 22:26   #2278
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Madzia no co Ty 😞 dobrze ze pojechałas teraz się oszczędzaj daj znać jak się czegoś dowiesz. Wydaje mi się że każdy lekarz jak pomierzy to wyniki nie będą jednakowe, ale duża różnica wychodzi między badaniami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 22:48   #2279
olciau
Zakorzenienie
 
Avatar olciau
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 8 163
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
A ja się melduję ze szpitala. Z dzieckiem ok ale ciaza zagrożona bo nisko ułożona. Dostałam większa dawkę duphaston i jakaś kroplowke. Mam nadzieję, że szybko mnie wypuszcza. Zrobili mi badanie krwi, moczu, ekg ktg usg. W ogóle według lekarza to 29 tydzień a nie 26 a mała ponoć waży 970 gram także sama już nie wiem czym się sugerować. Jak we czwartek było 24+4 i wazyla 665g.

Mam leżeć leżeć i jeszcze raz leżeć wstawać w ostatecznosci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najwazniejsze ze z maluszkiem wszystko ok.. a Ty jak najwiecej lez, trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olciau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-06, 05:30   #2280
Ola_1988
Raczkowanie
 
Avatar Ola_1988
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 415
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Meedzik trzymaj się Myszko😘 dobrze że zdecydowalas się jednak pojechać do szpitala. Zawsze to mniej stresu. Tam jesteś pod opieką lekarzy to i lepiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-15 09:15:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:51.