Groupon.pl korzystacie? - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-15, 14:03   #751
Reme
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 009
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Yoona, wygląda na to, że naściemniali. Wystawili sobie groupon a i tak pobierają prawie całość pieniędzy za usługę

Ja traktuję tego typu serwisy jako reklamę. Np. zawsze chciałam spróbować sushi z pewnej restauracji, tylko zniechęcały mnie wysokie ceny a nie wiedziałam, jak będzie z jakością. Jak się pojawił voucher, to kupiłam, aby sprawdzić. Wykorzystałam voucher dopiero na koniec terminu, jedzenie było bardzo dobre i ogólnie mi się podobało. Szkoda jedynie, że w porównaniu do innych knajpek mają naprawdę drogo, bo inaczej bym tam częściej chodziła, ale i tak myślę, że kolejnym razem, jak będę miała ochotę na coś małego, to śmiało mogę tam iść.

Dlatego dziwię się, kiedy firmy wystawiają swoje vouchery a lecą po jakości, zamiast skalkulować najpierw, ile osób mogą obsłużyć bez większych strat a zarobić na reklamie. Jeśli kupuję coś o jakiejś wartości (nieważne, czy z obniżką), to oczekuję, że firma pokaże mi, czego mogę się w przyszłości spodziewać po takiej usłudze, gdy zakupię ją już za normalną cenę. Gdy lecą po łebkach, to de facto ta usługa nie ma takiej wartości, jaką obiecywali i żadną reklamą nie jest, bo nie zachęca mnie do ponownego zakupu. Żadną łowczynią okazji nie jestem, tylko idę gdzieś, aby wypróbować i ocenić, bo może akurat jest to coś, czego zacznę potrzebować w przyszłości po normalnej cenie Po spróbowaniu czegoś, może się przecież okazać, że żyć bez tego nie mogę i będę kupować normalnie Podejście firm też można trochę zrozumieć, bo tracą, ale z drugiej strony mogą zrobić sobie dobrą reklamę. Po tym wątku wiem na przykład, że nie wybiorę się z grouponu do fryzjera, bo nie chcę płacić nawet obniżonej ceny za badziewnie wykonaną usługę i tylko zniechęcać się do firmy.
__________________
„tu, teraz, zanim cokolwiek inne, przed jutrem, zanim umrzemy”
Reme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 14:18   #752
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

jeżeli ktoś kupił tą ofertę we wrocławiu na naleśniki z napojem http://www.groupon.pl/oferty/wroclaw...wroclaw/406915 to się dowiedziałam dzisiaj, że poprzednia właścicielka zrezygnowała z grupona, pieniądze mają być zwracane. a jak nie będzie odzewu to można zadzwonić do resturacji i obecna pani będzie dzwonić już do konkretnej osoby.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 15:59   #753
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez Reme Pokaż wiadomość
Yoona, wygląda na to, że naściemniali. Wystawili sobie groupon a i tak pobierają prawie całość pieniędzy za usługę
no wlasnie, a pan jeszcze z tekstem "prosze sobie sprawdzic na czym p-olega grupon"

kurcze to moze ja faktycznie nie wiem?

firma potraktowala to tylko jako forme reklamy i to byl strzal w kolano, bo ja juz sie postaram im tę reklamę zrobić odpowiednią.

a tak w ogóle to chodzi o firmę Mido z Wrocławia.
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 18:07   #754
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez laaant Pokaż wiadomość
......................... ......................... ......................... ......................... .......................
No właśnie o te 200 % chodzi.
czy uczesałabyś 1600 kobiet za 10 zł ?Mając przy tym koszty zakładu jak światło czynsz materiały.1600 osób to praca na 160 dni. Czyli normalne bankructwo dla tego fryzjera.Fakty--- to spotkało łódzkiego fryzjera który tak jak ty piszesz wywnioskował że 100 osób może uczesać za friko, aby zrobić sobie reklamę.Kiedy dochodziło do setki zadzwonił do gruponu aby zablokować wejścia.I co myślisz że zablokowal?A skąd. poczekali aż urosło do 1600 i wtedy zablokowali.Zrobili tego człowieka bankrutem w 1 dzień.Frajerki jesteście że się dajecie wciągać w takie bagno.Umyją ci włosy szamponem za 2 zł z kiosku naprzeciw.Wystarczy że usługodawcy sie połapią że to przekręt na miarę bolka estricha.Dla tych co niewiedzą :
wymuszają ceny po kosztach i musisz się podzielić 50/50 - to mafia w automatach brała mniej.Czyli dokładasz do interesu.Rośnie przy tym ilość tzw gruponówek - frajerek które chodza od salonu do salonu niewiedząc co jej kładą na łeb.Na pewno większość salonów zrobiła to na próbę, i juz wie że to im szkodzi.Czemu? a jak myślisz jak się poczuje twój stały klijent który płaci pełną cene i dostaje od ciebie stałe rabaty za lojalność?Ja nie wiem jak on sie czuje ale wiem co zrobi.Więcej do ciebie nie przyjdzie.
Ja, nie rozumiem takiego oburzenia i tego ze salony żalą się na grupery itp. przecież ludzie NIKT ICH NIE ZMUSZA do tego aby oferowali swoje usługi na takich zasadach i na tych portalach.
Dla mnie taki przedsiębiorca, który znając koszty i warunki, podpisuje taka umowe a potem zali się jak to mu sie nie opłaca i jak to mu źle jest delikatnie mówiąc niepoważny
Niech lepiej taka osoba nie decyduje sie na tego typu promocję, bo potem, odwalając fuszerkę robi9e sobie tylko antyreklamę,czego już w ogóle nie rozumiem.
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 13:31   #755
zielona_zaslonka
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Osobiście zdarza mi się (rzadko bo rzadko ale jednak) kupić coś tam, głównie jakieś usługi fryzjerskie etc. Zauważyłam, że jest sporo ofert wakacyjnych, tańszych wyjazdów etc. ale trochę boję się kupować je choć niektóre opcje wyglądają na prawdę kusząco. Obawiam się, że biura mogą tego nie respektować, słyszałam o takich przypadkach. Kupował ktoś wakacje tam?
zielona_zaslonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 23:01   #756
Vanika
Raczkowanie
 
Avatar Vanika
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 446
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

taki Groupon to fajna sprawa, ale są tam głównie przedmioty "zbytku", czyli takie których byśmy akurat nie kupili, ale działa na nas to, że taniej i że tylko godz. jest wystawiony do kupienia.
i ja się okazałam podatna bo nagle okazało się, że jednak tego potrzebuję, a to mi się przyda, a to fajna okazja, to będzie na "później"dziś miałam problem z przelewem a tak się napaliłam, na tą okazję, że jak zobaczyłam, że do końca jeszcze tylko godz. to aż mi się gorąco zrobiło przy tym odliczaniu , że nie zdążę, a przecież MUSZĘ to mieć ale to akurat dobry zakup był :P
__________________
"Chłopcy rzucali kamieniami w żabę dla żartu, a żaba umarła na serio"

www.pajacyk.pl
www.pustamiska.pl

Wyłącz TVN- włącz myślenie!
Vanika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 12:53   #757
agutkadg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: moje miejsce na świecie
Wiadomości: 57
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

hej ,
ja byłam z grouponu na wycieczce w Chorwacji 5 dni z wyżywieniem za 750 zł od PARY.
Było świetnie, wszystko się zgadzało z opisem, jedzenia było tyle , że maskara jakaś, przejeść się tego nie dało.
Rewelacja!!! do tego jeszcze była wycieczka statkiem na wyspę Krk i degustacja win i kolacja dalmatyńska.
agutkadg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-19, 13:06   #758
Vanika
Raczkowanie
 
Avatar Vanika
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 446
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

wiecie co? właśnie zauważyłam, że ta oferta, dla której tak wczoraj kombinowałam, żeby tylko zdążyć, dziś została wystawiona jeszcze raz... gdybym wiedziała, bym na spokojnie dziś wszystko załatwiłam :| no ale to dobra wiadomość dla tych co nie zdążyli- że nieraz oferty powtarzają, albo przedłużają ich ważność
__________________
"Chłopcy rzucali kamieniami w żabę dla żartu, a żaba umarła na serio"

www.pajacyk.pl
www.pustamiska.pl

Wyłącz TVN- włącz myślenie!
Vanika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 09:08   #759
Sanderek
Wtajemniczenie
 
Avatar Sanderek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bytom / Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 009
GG do Sanderek Send a message via Skype™ to Sanderek
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Zakupiliśmy z TŻ 6 dniowy pobyt w ośrodku spa w Bieszczadach. Wszystko zgadzało się z ofertą a mogę nawet śmiało powiedzieć, że za te pieniądze (1149zł, wartość grouponu 2300zł)) to i tak było mało , jak za to co nam zaoferowano. Wszyscy byli bardzo mili, nikt nie traktował nas na zasadzie, bo wy jesteście z groupona więc jesteście gorsi.
__________________
"Szukaj małej różnicy, która uczyni wielką różnicę w Twoim życiu"
Sanderek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 18:09   #760
stria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 86
GG do stria
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

ja korzystałam z ofert z różnych serwisów typu groupon i nigdy nie miałam problemów, wszystko było ok i zgodnie z opisami. trzeba uważać, bo to uzależniające
stria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 19:15   #761
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Skorzystałam dziś z usługi w fishspa i jestem bardzo zadowolona, nie odczułam z żaden sposób, żeby traktowano mnie gorzej, czy mniej by się starano. Krótki opis: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post28251326
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-23, 10:10   #762
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

A ja nie do końca byłam zadowolona z zakupów grupowych. Nie pamiętam już czy grupon czy gruper. Raz z wybielania zębów - niekompetentny personel który udzielił mi złej informacji. Drugi raz manicure i pedicure - ktos kto mnie rejestrował źle zapisał mnie niby na mikrodermabrazję, przez co Pani nie miała czasu zrobić mi zabiegu - pedicure zrobiony po łebkach a manicure wcale Teraz wykupiłam usługę dentystyczną i fryzjera, aż sęi boję co mnie spotka....
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-23, 12:00   #763
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
(...)
To, ze trzeba bylo dlugo czekac na termin mnie nie dziwi. Dziwi mnie ze kots może miec do tego zarzut, jak kupuje sie ofertę, którą kupiło tez z 200 osob to naprawde nie rozumiem jak mozna oczekiwać ze bedze sie czekało tydzień? wystarczy pomyśleć...
Nie doczytałaś - nie chodziło mi o czas oczekiwania, a o to, że klientki z kuponem traktowane były inaczej niż te "płacące"
Cytat:
I były tam 2 systemy zapisów (w tej sprawie interweniowałam w grouponie) - jeden dla klientek na kupon - i tu zapisy na za 3 miesiące, i dla płacących klientek - terminy ok. tygodniowe.
Zresztą za to przez grupon "zostałam przeproszona".
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 07:40   #764
laaant
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
A ja nie do końca byłam zadowolona z zakupów grupowych. Nie pamiętam już czy grupon czy gruper. Raz z wybielania zębów - niekompetentny personel który udzielił mi złej informacji. Drugi raz manicure i pedicure - ktos kto mnie rejestrował źle zapisał mnie niby na mikrodermabrazję, przez co Pani nie miała czasu zrobić mi zabiegu - pedicure zrobiony po łebkach a manicure wcale Teraz wykupiłam usługę dentystyczną i fryzjera, aż sęi boję co mnie spotka....
i masz wielkie podstawy do tego aby się bać.Masz zaniżoną cene usługi z której grupon bierze do siebie za nic 50 % z tej reszty. Co ci tam dadzą jak myślisz?Przecie mailing w portalu kosztuje mniej niż chce gruppon.więc jak ten fryzjer zrobi promocję o koszt mailingu i obniżkę ceny,nie musi kupować szamponu za 2 zł z kiosku aby wykonać usługę na poziomie jego lokalu.
Każdy usługodawca który bierze udzial w tej akcji zaniża sobie poziom do zera- powiem mniej niz zero.Ale portal ma na celu jedno .Oni mają zarobić i uzależnić od nich wszystkich frajerów.Ot cała prawda.
laaant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 08:17   #765
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez laaant Pokaż wiadomość
i masz wielkie podstawy do tego aby się bać.Masz zaniżoną cene usługi z której grupon bierze do siebie za nic 50 % z tej reszty. Co ci tam dadzą jak myślisz?Przecie mailing w portalu kosztuje mniej niż chce gruppon.więc jak ten fryzjer zrobi promocję o koszt mailingu i obniżkę ceny,nie musi kupować szamponu za 2 zł z kiosku aby wykonać usługę na poziomie jego lokalu.
Każdy usługodawca który bierze udzial w tej akcji zaniża sobie poziom do zera- powiem mniej niz zero.Ale portal ma na celu jedno .Oni mają zarobić i uzależnić od nich wszystkich frajerów.Ot cała prawda.
Nie rozumiem dlaczego Ty tak negujesz te wszystkie portale? Uwazasz, ze to zlo koniecznie i kazda usluga musi byc na nedznym poziomie.
Ja korzystalam z uslug kilku takich portali i ofert roznego rodzaju. Bylam m.in u fryzjera (dosyc drogiego normalnie), na fitnessie, na 3dniowej majowce w Sudetach, w serwisie klimatyzacji samochodowej (wymienialam czynnik chlodzacy, czyszczono i ozonowano mi klimatyzacje) oraz w innym warsztacie na wymianie oleju samochodowego. Z kazdej ofert bylam bardzo zadowolona i nie czulam sie jak klient drugiej kategorii Z kilku przypadkach nawet "dostalam" cos wiecej niz tylko to co bylo opisane w usludze. Pracownicy danego zakladu byli zawsze kompetentni, chetnie pomagali i nie robili laski, ze jestem np z gruponu
Sek w tym, by przed bezsenswnym kliknieciem w te "super oferte" sprawdzic dany salon, zaklad, hotel. Poszukanie informacji na ten temat to nie jest wielka filozofia a moze nam wiele pomoc. Ja robilam tak z kilkoma ofetami przed zakupem i gdy dowiadywalam sie, ze ogolnie salon nie jest polecany, rezygnowalam z zakupu, mimo tak wielkiej okazji. Gdy salon/zaklad/hotel jest kiepski, nawet nie bedac klientem takich portali, mozemy byc niezadowoleni z uslugi placac pelna sume.
I nie zgodze sie z tym, ze to wszsytko pic na wode, fotomontaz a uslugi na pewno beda beznadziejne, bo grupon zabral im polowe zarobku...
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 17:56   #766
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez paula3128 Pokaż wiadomość
zgadzam sie z kolezanka.

Ale skoro firma decyduje sie aby zaoferowac swoja usluge na tego typu portalu np. znizkoteka.pl, groupon, mydeal czy inne, to chyba po to aby nie oddac iles kuponow za bezcen, po kosztach, czy tez dokladajac do tego i nic z tego nie miec, tylko PO TO ABY POZYSKAC NOWYCH KLIENTOW, ZAREKLAMOWAC SIE I ZAROBIC.
TAK??

Do tych co to neguja:
Gdybyscie mialy swoje firmy, to wkladalybyscie naklad pracy, pieniedzy, materialow po to aby obsluzyc byle jak potencjalnego Klienta??
To lepiej sie reklamowac inaczej nie majac pewnosci czy kogokolwiek pozyskamy.

A skoro Klient przychodzi i go nie umiemy zatrzymac, to nie znaczy, ZE TA FORMA REKLAMY JEST DO NICZEGO, a oznacza to, iz to MY ALBO MOJ PERSONEL JEST DO NICZEGO, skoro szansy jaka jest fizycznie Klient, bedacy u mnie (JUZ! pozyskany) nie zechce mnie polecic dalej, wrocic ponownie, czy tez wydac wieksze pieniadze jakie ma na znizkokuponie.

Dla mnie proste.

Zgadzam sie z Toba w 100%

Ze swojej strony dodam jeszcze, ze zarowno na fitness jak i do fryzjera wroce ponownie, placac normalna sume
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 23:33   #767
Yavanna84
Zakorzenienie
 
Avatar Yavanna84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 517
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Ja miałam dobre doświadczenia z grouponem, kilka kuponów do restauracji (i zawsze byłam traktowana jak pełnoprawny klient), kilka zabiegów kosmetycznych.

To wszystko do czasu, aż kupiłam kupony do Goodies. W Warszawie ciacha kupowałam zawsze w Lola's Cupcakes, ale Goodies miało tyle pozytywnych opinii, że szkoda było nie skorzystać.

Przez pierwszy tydzień nie było można zrealizować kuponu, bo niby powstawał specjalny formularz do zamawiania ciastek. I już tak 6 miesięcy powstaje i powstać nie może. Mi zrobienie takiej funkcjonalności zajmuje dokładnie jeden dzień i jeszcze na looknięcie na wizaż styknie.

Pierwsze kupony zrealizowane. Mimo telefonicznej rezerwacji (zgodnie z grouponowym standardem), kazano mi wysłać maila z zamówieniem, bo tak mają większą kontrolę nad zamówieniami. Ciastka z Goodies gorsze niż z Lola's Cupcakes, dość suche i ciepły krem, 6zł (taka jest regularna cena) na pewno nie warte. Ale ogólnie da się zjeść. Ostatnie kupony chciałam wykorzystać tydzień przed końcem ważności i jakież było moje zdziwienie, jak okazało się że firma nieczynna, bo każdy w tym samym czasie wziął urlop. No trudno, w czwartek kilkanaście telefonów i nie daje się dodzwonić. Wysyłam maila i autoresponder informuje mnie, że jak mam groupona, to mogę się wypchać, bo trzeba zamawiać telefonicznie. Zamówienia w cenie regularnej mailowo są przyjmowane nadal. W piątek wykonałam dokładnie 30 telefonów do oszustów z Goodies, nie udało mi się dodzwonić ani razu. Jak się później okazało nie tylko mi.

Dzisiaj wreszcie się dodzwoniłam i w arogancki sposób poinformowano mnie, że mogłam zamawiać do piątku, a teraz mam spadać. Goodies nie ma zamiaru przedłużać czasu ważności kuponów (inne firmy nie mają z tym problemów i nawet pracownicy groupona twierdzą, że tak najczęściej są załatwiane sprawy z niewykorzystanymi kuponami z winy usługodawcy). Za to dowiaduje się, że propozycja przedłużenia ważności kuponów, to brak szacunku z mojej strony dla firmy Goodies. Kobieta po drugiej stronie słuchawki nieprzyjemna, jeszcze usłyszałam, że 30 prób wykonania połączenia to nic. I że inni byli bardziej cierpliwi i udało im się dodzwonić. Dostaję namiar na fanpage Goodies, żebym mogła poczytać jak to inni są zachwyceni. A na koniec zostaję poczęstowana mądrością niezwykłą: "Przecież my nie blokowaliśmy połączeń akurat od pani".

Gratuluję firmie Goodies reklamy i dbania o "wysokie" standardy obsługi. Zastanawiam się skąd te pochlebne opinie na temat tej firmy, skoro ani smacznie, ani miło, ani tanio.
__________________
Blog podróżniczy: http://zurawinska.pl/

Fotografie psów: https://www.facebook.com/SnapDogPL/

Muffin: https://www.facebook.com/muffinbordercollie

Edytowane przez Yavanna84
Czas edycji: 2011-07-26 o 00:08
Yavanna84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 08:57   #768
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez paula3128 Pokaż wiadomość
Widzialam 3 umowy z roznych portali m.in. Groupon - tam jest masowka moim zdaniem i tam bym nic nie kupila, bo same negatywy slysze.
Akurat Groupon oddał mi pieniądze w kilku sytuacjach. Wystarczyło kilka dobrze napisanych maili (ostro, ale jednak grzecznie ) i sprawa załatwiona polubownie. Same negatywy słyszysz? Ja słyszałam ich niewiele i generalnie jestem z portalu zadowolona.

Yavanna84, napisz maila do Groupona i opisz im tę sytuację, tak jak opisałaś ją nam. Na pewno zareagują.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 09:06   #769
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Yavanna84 - ja na Twoim miejscu reklamowałabym kupon w Grouponie. Na telefony stracisz dodatkowo pieniądze i nerwy. Chociaż wiem, że w słusznej sprawie, bo oszuści muszą być ukarani... A zwrot za groupon dostaniesz na 100%
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-26, 09:32   #770
Yavanna84
Zakorzenienie
 
Avatar Yavanna84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 517
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Już napisałam do Grouponu. Mam nadzieję, że zwrócą kasę.

Wiecie najpierw chciałam polubownie sprawę z Goodies załatwić, ale faktycznie telefon do nich to było tylko szarganie sobie nerwów.
__________________
Blog podróżniczy: http://zurawinska.pl/

Fotografie psów: https://www.facebook.com/SnapDogPL/

Muffin: https://www.facebook.com/muffinbordercollie
Yavanna84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 11:07   #771
Reme
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 009
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez paula3128 Pokaż wiadomość
ja ostatnio kupilam wycieczke do Pragi za 250 zł za 3 dni dla 2 osób!!

Wróciłam już i powiem, że chętnie się tam wróce, zostałam obsłużona na najwyższym poziomie.

Udało mi sie zakupić na portalu ZNIŻKOTEKA

zakupy grupowe świetna sprawa!!!
Weekendzik za pol darmo;p
Cytat:
Napisane przez paula3128 Pokaż wiadomość
W takim wypadku godne polecenia jest portalu zakupow grupowych znizkoteka.pl, ja mam sprawdzone... Przynajmniej w hotelu mnie traktowali baaardzo uprzejmie i w jakis weekend z mezem wrocimy tam jednak juz placac normalna cene, ale tanio sprawdzilismy i wiem, iz warto.
Cytat:
Napisane przez paula3128 Pokaż wiadomość
Do YAVANNA84
Powiem Ci, ze jestem zaskoczona.

Jednak moze nalezy zaczac korzystac z portali zakupow grupowych, ktore w swoich umowach zawieraja z Partnerami jak i nami Klientami, ze zwracaja pieniadze jesli tego typu sytuacje wystapia.

Widzialam 3 umowy z roznych portali m.in. Groupon - tam jest masowka moim zdaniem i tam bym nic nie kupila, bo same negatywy slysze.

Gruper - niestety 2 gigant i podobnie


no i ten z ktorego korzystalam, tez wlasnie portal zakupow grupowych zniżkoteka - tu kupowalam jak juz kilka razy wspomnialam, i w mojej umowie jasno pisalo (w regulaminie) ze za takie akcje gdzie jestesmy nie zadowoleni, bo doszlo do razacej "uprzejmosci" personelu ZNIŻKOTEKA ZWRACA PIENIADZE.

Moze malo teraz istotne, ale jak przyjdzie co do czego, to ISTOTNE!!!
Reklama na wizażu jest płatna... Może wybierzesz inne forum do rozpływania się w zachwytach nad portalem "Znizkoteka"?
__________________
„tu, teraz, zanim cokolwiek inne, przed jutrem, zanim umrzemy”
Reme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 11:16   #772
nieznajoma19
Zakorzenienie
 
Avatar nieznajoma19
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 4 462
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez Reme Pokaż wiadomość
Reklama na wizażu jest płatna... Może wybierzesz inne forum do rozpływania się w zachwytach nad portalem "Znizkoteka"?
To samo pomyślałam
__________________
Razem od 14.09.2007 coś tam tworzę Blog kosmetyczno-pazurkowy
- Efekt holo Indigo
- Indigo Efekt Syrenki
- Zoeva Bamboo



wymianka
nieznajoma19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 14:51   #773
Yavanna84
Zakorzenienie
 
Avatar Yavanna84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 517
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Dostałam odpowiedź od Groupona, przepraszają i proponują zwrot kasy na konto Groupona, do wykorzystania w ciągu 6 miesięcy na inny kupon. IMO uczciwie.
__________________
Blog podróżniczy: http://zurawinska.pl/

Fotografie psów: https://www.facebook.com/SnapDogPL/

Muffin: https://www.facebook.com/muffinbordercollie
Yavanna84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 15:07   #774
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez Yavanna84 Pokaż wiadomość
Dostałam odpowiedź od Groupona, przepraszają i proponują zwrot kasy na konto Groupona, do wykorzystania w ciągu 6 miesięcy na inny kupon. IMO uczciwie.
Widzisz, mówiłam, że zareagują. Pieniądze zawsze zwracają w formie bonusu na konto Groupona. Teraz kontroluj, czy masz te pieniądze, jak nie wpadną w ciągu kilku dni, to się upomnij.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 15:23   #775
Yavanna84
Zakorzenienie
 
Avatar Yavanna84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 517
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Widzisz, mówiłam, że zareagują. Pieniądze zawsze zwracają w formie bonusu na konto Groupona. Teraz kontroluj, czy masz te pieniądze, jak nie wpadną w ciągu kilku dni, to się upomnij.
Ok. Dziękuję za radę. Faktycznie sprawnie to poszło, aż byłam zaskoczona.
__________________
Blog podróżniczy: http://zurawinska.pl/

Fotografie psów: https://www.facebook.com/SnapDogPL/

Muffin: https://www.facebook.com/muffinbordercollie
Yavanna84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 18:18   #776
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez Yavanna84 Pokaż wiadomość
Dostałam odpowiedź od Groupona, przepraszają i proponują zwrot kasy na konto Groupona, do wykorzystania w ciągu 6 miesięcy na inny kupon. IMO uczciwie.

Też kiedyś pisałam z reklamacją do grouponu, ale zwrot pieniędzy wolałam na własne konto
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 19:22   #777
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Takie czasy jak klient ma powód, żeby się domagać i jest zdecydowany jakiej rekompensaty oczekuje, to dostanie prawie wszystko
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 13:36   #778
koziolek87
Przyczajenie
 
Avatar koziolek87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez gburiavonfuria Pokaż wiadomość
może i ja i moje przeżycia z gruponem i podobnymi.
1) 25zł za wejście do club 70 i 50zł na barze. Wredny barman. Nie byłam zadowolona (ale z obsługi w clubie a nie z grupona jako takiego)
2) mój hit.
39zł zamiast 160zł na strzyżenie, maskę regenerującą w "salonie" Neferati czy jakoś tak w Warszawie, koło metra Marymont. Weszłam, babeczka umyła mi włosy, walnęła coś na głowę, podcięła końcówki i po 20minutach wyszłam. Dobrze, że nie wydałam na to 160zł a i tych 39 żałuję BARDZO. Poza tym była jedna fryzjerka na dwie osoby...
3) drugi hit, najświeższy:
w poniedziałek 16.05 PRZED zakupieniem kuponu zadzwoniłam do fryzjera, czy ma wolny termin na sobotę, w godzinach raczej porannych, dla osoby z kuponem. Termin był na 9, 11,12. Wybrałam 12. Salon "vip prestige" na łuckiej 20 w Warszawie, czyli pogranicze Woli i Centrum, ja mieszkam na Gocławiu więc o 11 zbiórka i w drogę. Ważna informacja: na 16 miałam ślub i wesele. Dojechałam trochę przed 12 do tegoż salonu, widzę, jedna babeczka zostaje odprawiona z kwitkiem a do tego 5 babek siedzi na sofie, 6 na fotelu strzyżona przez fryzjera. Tak, zgadłyście. Okazało się, że z przyczyn losowych jest 1 fryzjer (nie dwóch) i nie zostanę obsłużona (tadam, godzina 12, za 4h mam być na ślubie, a jeszcze wrócić do domu, umalować się etc). Zapytałam panne z recepcji, czemu nie zadzwoniła o tej 11:30 (bo o 11 to dopiero do pracy przyszła) to bym wysiadła w połowie drogi i sobie do jakiejś sieciówki bliżej mnie poszła. Dowiedziałam się, że gdyby ona musiała wszystkich obdzwaniać...! I dowiedziałam się też, że miała pogrzeb w tygodniu i że to nie jej wina z tym fryzjerem. Wuj z tym, naprawdę to zrozumiałam, ale na Boga, mogła zadzwonić!!! A tak jak kot z pęcherzem leciałam szukać fryzjera na za trzy szmaty wpół do mopa. Nie oceniam jakości ale podejście do klienta... na minus miliard punktów. Chcąc zaoszczędzić (53zł za kupon o wartości 150zł) wydałam łącznie 140zł (bo 90 za fryzjera w sieciówce).
Obiecuję sobie, że nigdy więcej nie skorzystam z ofert na gruponie czy innych dot. fryzjerstwa.
Musiałam to z siebie wyrzucić


Rzeczywiści ten salon VIP PRESTIGE na Łuckiej to dramat. Ja byłam umówiona na maniciure hybrydowy. Chodzę na maniciure regularnie z kuponami z równych portali groupon, gruper, okazik itp. Chodzilam też kiedyś jak ten maniciure hybrydowy dopiero się pojawił do mojej maniciurzystki ( bez kuponu). Zawsze było ok. Ale to co mi zrobili na Łuckiej było ponizej krytyki. Pracuje obok więc na paznokcie wyskoczyłam w czasie przerwy obiadowej. Umawiałam się ok. 2 tygodnie wczesniej. Wchodzę, a tak jak wspomniala kolezanka wyzej siedzi z 5 osób na sofie i ze dwie stoją z kuponami. Pani Maniciurzystka oświadcza mi ze nie ma mnie w kalendarzu i ona mnie moze przyjąc dopiero w połowie sierpnia ( był poczatek lipca). Na co ja że ona chyba zwariowała, ze skoro mają burdel to nie mój problem i ze ja nie wyjde dopóki mnie nie umówi na dzis na jakas rozsadną godzinę. W końcu umówiła mnie 2 godziny później. Lakiery miała słabej jakości tzw. No Name. Maniciure Hybrydowy trzymał mi sie 3 dni. Standardowo trzyma sie do 3 tygodni. Lakier poodpryskiwał i zżółkł.
Za to chwalę sobię salon na Gocławiu - Tamara - bardzo dobry maniciure hybrydowy, bardzo sprawnie i szybko wykonany, chociaz tez mają lekki bałagan z rezerwacjami.
Kiedyś jak wykupiłam pediciure gdzies na Woli w Sunrice Studio i byłam o godz. 11:05, a umówiona byłam na 11:00 to Pani powiedziała mi ze mój kupon już przepadł, bo ona nie zdąrzy mi skończyć tego zeby nie miec opóźnienia, a o 12:00 ma następną klientke. Po kilku moich argumentach, z łaską mnie przyjeła a z fotela zeszłam o 11:40.
Poza tym korzystałam z masaży, pilingu migdałowego, mikrodermabrazji, hydrokolanoterapii, botoksu, pediciuru, hoteli.

BTW.
Troche dziwią mnie argumenty innych dziewczyn, które piszą ze zabiegi kupowane na gruponie trwają krótko. Standardowo piling kawitacyjny trwa ok. pół godziny z maską i jakimis jeszcze masazami - pierdółkami. Podobnie, troche dłużej mikrodermabrazja, więc te wypowiedzi są niekompetentne.

Na koniec podejrzewam, że dużo zależy od salonu oferującego usługę, ale ja w 90% przypadków miałam szczęście.
koziolek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 15:34   #779
Yavanna84
Zakorzenienie
 
Avatar Yavanna84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 517
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Już dostałam zwrot pieniędzy. Jeśli chodzi o groupon, to miło, szybko i bez problemów po ich stronie.
__________________
Blog podróżniczy: http://zurawinska.pl/

Fotografie psów: https://www.facebook.com/SnapDogPL/

Muffin: https://www.facebook.com/muffinbordercollie
Yavanna84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 21:29   #780
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Dwa razy skorzystałam z groupona i jestem zadowolona. Zakupiłam bilety do Wesołego Miasteczka (25 zł za jeden) i bilety na kabarety do Spodka. Bilet kosztował 20 zł za osobę. Byliśmy w trójkę i zapłaciłam 40 zł, ponieważ groupon poleciłam 2 osobom i dostałam zniżkę 20 zł.
Ostatnio chciałam kupić wczasy do Bułgarii. Kliknęłam na ofertę i nie można było wybrać sobie terminów. Dzwoniliśmy do biura podróży oferującego te wczasy, ale po kilku sygnałach telefon rozłączał się.
Koleżanka wykupiła sobie 3-dniowy pobyt w hotelu w Krakowie i była zadowolona. W cenie była romantyczna kolacja.
Mąż chce zakupić czyszczenie klimatyzacji. Mam nadzieję, że nie będziemy musieli dopłacać.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-29 19:29:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:50.