Czy mozna zajsc w ciąże po usunieciu trzonu macicy i jakie hormony najlepiej stosować - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-12, 12:58   #1
cetiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 45

Czy mozna zajsc w ciąże po usunieciu trzonu macicy i jakie hormony najlepiej stosować


Po usunieciu trzonu macicy, czy mozna zajsc w ciążę pozamaciczna i jakie hormony stosować przy zlym stanie zdrowia po operacji.

Pozdrawiam,
cetiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 18:41   #2
bisskit
Raczkowanie
 
Avatar bisskit
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 228
Dot.: Czy mozna zajsc w ciąże po usunieciu trzonu macicy i jakie hormony najlepiej st

niestety po usunięciu trzonu macicy nie można być w ciąży.
bisskit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 22:27   #3
cetiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 45
Dot.: Czy mozna zajsc w ciąże po usunieciu trzonu macicy i jakie hormony najlepiej st

A jakie hormony najlepiej stosowac po operacji?
Najmniej szkodliwe dla zdrowia.
cetiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 12:14   #4
Joasia S.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 32
Dot.: Czy mozna zajsc w ciąże po usunieciu trzonu macicy i jakie hormony najlepiej st

Witam! Jestem w podobnej sytuacji. Lekarze mówili, że moja gospodarka hormonalna nie uległa zmianie, ponieważ jajniki pracują normalnie, tyle, że miesiączki brak. Po latach wylądowałam u ginekologa, który mi powiedział, że gdybym wczesniej się do niego zgłosiła mogłabym przejść kurację i mieć okres. Odpuściłam, bo już się z tym pogodziłam, mimo, że miałam 27 lat. Ćhyba ciut żałuję. Nie biorę żadnych hormonów, ale na ostatniej wizycie ginelkolog zalecił mi zbadanie hormonów. Szczerze powiem, że nie wiem, co robić. Nie wiem, czy to ruszać... Bardziej przerażał mnie fakt, że nie będę mogła zajść w ciążę... Jak to się stało u Ciebie, cetiax - na Twoje życzenie czy jakiś... wypadek...? Pozdrawiam gorąco
Joasia S. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:05.