Apel do użytkowników forum Dietetyka! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-23, 13:06   #61
izabelka_007
Zadomowienie
 
Avatar izabelka_007
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 537
Dot.: Apel do użytkowników forum Dietetyka!

To fakt! Szukałam wątku mnie interesującego, miałam problemy, bo w każdym było prawie to samo. Niewielka redukcja wątków na pewno pomoże.
__________________

izabelka_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 16:29   #62
daga101
Raczkowanie
 
Avatar daga101
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okol łodzi
Wiadomości: 385
Dot.: Apel do użytkowników forum Dietetyka!

koniec

Edytowane przez daga101
Czas edycji: 2011-01-11 o 16:29
daga101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 23:30   #63
Mati27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 16
Dot.: Apel do użytkowników forum Dietetyka!

Muszę przyznać,że się zawiodłam i to dosć ostro na wizażu.Słyszałam tyle pozytywnych opinii,znam ludzi,którzy całymi dniami siedzą przed monitorem buszując po tej stronie i nie rozumiem..bo znajduje tu portal bardziej plotkarski niż spore zasoby wiedzy.Rozumiem że to jest forum,ale kiedy widzę części na fitnesie pod tytułem kompedium wiedzy a znajduję tam pogaduszki do poduszki.I czy ktoś tu moderuje moderatorów?-bo polecanie wciągania brzucha przez cały dzień a wręcz wyrobieniem sobie tego nawyku nadaje się według mnie na odchudzanie w krzywym zwierciadle a nie na forum o zdrowiu,tymbardziej ,,ze nieopisane szczegółowo byle jak i bez podania ewentualnych przeciwskazań lub skutków nie korzystnych dla zdrowia.Zamiast znależć tu coś konkretnego,marnuje czas na czytanie śmieciowych postów. Zapewne mój post zostanie usunięty-ale cóż taka widać cena za szczerość
__________________
Mati....Jeśli chcesz znajdziesz sposób,jeśli nie chcesz znajdziesz powód
Mati27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 19:04   #64
martinq
Raczkowanie
 
Avatar martinq
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 233
Dot.: Apel do użytkowników forum Dietetyka!



Właśnie przerwałam Dukana po 3 tygodniach, schudłam 5,5kg.
Powodem było mocne osłabienie organizmu i problemy z nerkami, od 5 dni jem chleb razowy dodatkowo, owoce i warzywa i przytyłam 1,5kg...

Jak mam się zacząć odżywiać, żeby nie przybierać, tylko chudnąć znów, tylko bez Dukana? Proszę o pomoc
__________________

Odchudzam się


61,3-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
martinq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 11:17   #65
bright_crystal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: Apel do użytkowników forum Dietetyka!

martinq to i tak długo wytrzymałaś, ja dopiero zaczynam te diete, ale myślę, że na osłabienie organizmu ważne jest to by dostarczyć im sporą dawkę witamin i soli mineralnych i nie bać się węglowodanów! w końcu należy pamiętać, iż wygląd wyglądem, ale zdrówko jest najważniejsze. z tego co ja się orientuję, to by nie przytyć i chudnąć zdrowym tempem można stosować produkty białkowe w połączeniu z warzywami zielonymi i niską dawkę węglowodanów. słyszałam też o takiej kombinacji, by przez 3 dni jeść właśnie więcej białek (w połączeniu w kilkudziesięcioma gramami węglowodanów), a czwartego dnia kilkaset gramów węglowodanów - pamiętajmy, że to właśnie węglowodany zapobiegają osłabieniu organizmu i dodają energii. pozdrawiam gorąco
bright_crystal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 16:36   #66
domciatko
Zakorzenienie
 
Avatar domciatko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 030
GG do domciatko
Dot.: Apel do użytkowników forum Dietetyka!

Cytat:
Napisane przez martinq Pokaż wiadomość


Właśnie przerwałam Dukana po 3 tygodniach, schudłam 5,5kg.
Powodem było mocne osłabienie organizmu i problemy z nerkami, od 5 dni jem chleb razowy dodatkowo, owoce i warzywa i przytyłam 1,5kg...

Jak mam się zacząć odżywiać, żeby nie przybierać, tylko chudnąć znów, tylko bez Dukana? Proszę o pomoc
ja kiedyś też zaczęłam dukana, ale szybko zrezygnowałam bo źle się czułam już po 3 pierwszych dniach.
myślę, że wracając teraz na "normalne" jedzenie przytyjesz bardzo szybko, bo niestety twój organizm teraz będzie magazynował wiele, na wypadek kolejnej idiotycznej diety.
ja radzę racjonalne zmniejszenie porcji, posiłki zbilansowane,dużo wody, i ćwiczenia. i nie spiesz się i nie bądź niecierpliwa, bo pośpiech w gubieniu wagi jest bardzo niedobry.
powodzenia!
__________________
handmade by Domcia - tu tworzę
MAMA W UK- tu piszę

domciatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 11:14   #67
agewind
Przyczajenie
 
Avatar agewind
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 25
Dot.: Apel do użytkowników forum Dietetyka!

Myślałam, że spójności postów i tematów pilnują moderatorzy, ale jestem tu nowa i się nie znam. W ogóle to wszystkich witam i pozdrawiam
agewind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-04, 12:05   #68
Tilluviel
Raczkowanie
 
Avatar Tilluviel
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 169
Dot.: Apel do użytkowników forum Dietetyka!

Cytat:
Napisane przez martinq Pokaż wiadomość


Właśnie przerwałam Dukana po 3 tygodniach, schudłam 5,5kg.
Powodem było mocne osłabienie organizmu i problemy z nerkami, od 5 dni jem chleb razowy dodatkowo, owoce i warzywa i przytyłam 1,5kg...

Jak mam się zacząć odżywiać, żeby nie przybierać, tylko chudnąć znów, tylko bez Dukana? Proszę o pomoc
Ja Dukana nie stosuję, bo nie lubię tak ograniczających różnorodność diet, sprawiających, że człowiek po krótkim czasie ma ochotę rzucić się na coś słodkiego. Polecam jeść różnorodnie, a czasami pozwolić sobie na jakąś odskocznie, np. coś słodkiego ;-)
Tilluviel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 12:46   #69
cerasi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 55
Dot.: Apel do użytkowników forum Dietetyka!

faktycznie, cięzko coś znaleźć innego..
cerasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 10:01   #70
karinka876
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 73
Dot.: Apel do użytkowników forum Dietetyka!

Niestety muszę się zgodzić z moderatorem, forum stało się nieprzejrzyste. Trudno tu znaleźć coś ciekawego.
karinka876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:42.