Moja własna SKUTECZA - SUPER DIETA - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-07, 15:05   #61
Olga:P
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: Moja własna SKUTECZA - SUPER DIETA

NolQa- tak samo uważam...

@Luni@- ale z drugiej strony każdy wie co dla niego "najlepsze" Pozdrawiam i życzę efektów:P
__________________



Olga:P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 15:10   #62
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Moja własna SKUTECZA - SUPER DIETA

@lunia diete 1000 kcal wymyślono dla bardzo otyłych pacjentów, którzy muszą szybko schudnąć ze względów zdrowotnych
to nie jest dieta dla Ciebie
poza tym ten jadłospis co podajesz nie ma nic wspólnego z dietą 1000 kcal, bo tu nie chodzi tylko o ilość kalorii
a na temat prawidlowego odżywiania to nic nie wiesz - w każdym razie takie wnioski można wysnuć czytając Twoje jadłospisy

Agolek tak już lepiej
moja rada
ćwiczenai na duzę grupy nogi plecy klatkę barki po 20 powtórzeń najlepeij w obwodzie lub superseriach i takich obwodów staraj sie zrobić do 3 z progresja z treningu na trening tj. zaczynasz od 1 obwodu potem dochodzisz powoli do 3, a potem dodajesz obciążenie


a potem 12-20 minut intensywnych aerobów

na diecie z ujemnym bilansem nic sie nie rozbuduje
naprawde zbudowanie mięsni to ciężka robota
ja ćwicze z obciążeniem od 30 do 100kg i raczej Pudzianem nie jestem tylko chudziną
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 15:17   #63
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomości: 3 844
GG do NoLQa Wyślij wiadomość przez MSN do NoLQa
Dot.: Moja własna SKUTECZA - SUPER DIETA

@luni@ - skoro sama wiesz co jest dla Ciebie najlepsze to ja juz nic nie mowie, ale prosze Cie nie namawiaj i nie szerz takich 'madrosci' na wizazu, ok?
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 15:18   #64
@LuNi@
Raczkowanie
 
Avatar @LuNi@
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 55
moj jadlospis jest urozmaicony- uwazam ze jem zdrowo. 2 lata temu zanim zaczelam dietke jadlam b.duzo slodyczy chipsow(na noc) alenie bylam gruba (57kg). Teraz odzywiam sie o niebo lepiej, mam lepsze samopoczucie i nie objadam sie slodyczami. Nie wzoruje sie na dietach wymyslonych przez innych ludzi-sama wiem co jest dla mnie dobre i slucham swojego organizmyu. Dzieki temu 6kg mam juz za soba

Cytat:
Napisane przez NoLQa Pokaż wiadomość
@luni@ - skoro sama wiesz co jest dla Ciebie najlepsze to ja juz nic nie mowie, ale prosze Cie nie namawiaj i nie szerz takich 'madrosci' na wizazu, ok?
hmmm w takim razie wytlumacz mi co jest zlego w moich"madrosciach" specjalistko od zdrowego zywienia
__________________
Nie rezygnuj z czegos co wymaga czasu... on i tak upłynie

4 dzień diety

Cel : 50 kg

Edytowane przez Ather
Czas edycji: 2007-10-07 o 15:24 Powód: Opcja "edytuj".
@LuNi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 15:23   #65
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomości: 3 844
GG do NoLQa Wyślij wiadomość przez MSN do NoLQa
Dot.: Moja własna SKUTECZA - SUPER DIETA

nigdy nie twierdzilam ze jestem specjalistka od zdrowego zywienia wiec prosze daruj sobie ten sarkazm.
Co zlego w twoich nawykach? To napisalam wyzej <zreszta nie tylko ja!!> wiec wystarczy poczytac.
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 15:25   #66
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Moja własna SKUTECZA - SUPER DIETA

Cytat:
Napisane przez @LuNi@ Pokaż wiadomość
hmmm w takim razie wytlumacz mi co jest zlego w moich"madrosciach" specjalistko od zdrowego zywienia
wyczuwam ironię - taka złośliwośc nie była potrzebna. Nikt Ci tu nie chce na źle przecież.
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 15:40   #67
@LuNi@
Raczkowanie
 
Avatar @LuNi@
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 55
Dot.: Moja własna SKUTECZA - SUPER DIETA

DLACZEGO 70% wypowiedzi w tym watku jest negatywna? przeciez nie stosuje glodowek,jem systematycznie i zdrowo. Nie robie nic wbrew sobie. Dlaczego wiec tak duzo osob mnie krytykuje?!:non iewiem:
__________________
Nie rezygnuj z czegos co wymaga czasu... on i tak upłynie

4 dzień diety

Cel : 50 kg
@LuNi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-07, 15:43   #68
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Moja własna SKUTECZA - SUPER DIETA

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
@lunia diete 1000 kcal wymyślono dla bardzo otyłych pacjentów, którzy muszą szybko schudnąć ze względów zdrowotnych
to nie jest dieta dla Ciebie
poza tym ten jadłospis co podajesz nie ma nic wspólnego z dietą 1000 kcal, bo tu nie chodzi tylko o ilość kalorii
a na temat prawidlowego odżywiania to nic nie wiesz - w każdym razie takie wnioski można wysnuć czytając Twoje jadłospisy

Agolek tak już lepiej
moja rada
ćwiczenai na duzę grupy nogi plecy klatkę barki po 20 powtórzeń najlepeij w obwodzie lub superseriach i takich obwodów staraj sie zrobić do 3 z progresja z treningu na trening tj. zaczynasz od 1 obwodu potem dochodzisz powoli do 3, a potem dodajesz obciążenie


a potem 12-20 minut intensywnych aerobów

na diecie z ujemnym bilansem nic sie nie rozbuduje
naprawde zbudowanie mięsni to ciężka robota
ja ćwicze z obciążeniem od 30 do 100kg i raczej Pudzianem nie jestem tylko chudziną
kochana! dziekuje ci za rady bardzo!!
od jutra tak zaczynam z TZ tem

Mam tylko 1vprosbe. O co chodzi z tym obwodem? to jak seria? Teraz mam 1 serie na kazdej maszynie po 15-20 powtorzen. Mowisz,ze dochodze do trzech i dodaje obcizenie.Czyli mam bez obciazenia cwiczyc silowe? Pogubialm sie...Wybacz niewiedze..
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 19:50   #69
olkaa_pw
Rozeznanie
 
Avatar olkaa_pw
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 987
Dot.: Moja własna SKUTECZA - SUPER DIETA

LuNi zdrowo? faktycznie.. nie trzeba być ekspertem, żeby stwierdzić, że to zdrowe nie jest.
mam nadzieję, że żadna dziewczyna nie pójdzie w Twoje ślady jedząc 900kcal dziennie.
__________________
"The sun sets in the west
Representing a new dawn
Continue do your best and life goes on and on."
G.

licencjuszka resocjalizacji.
przyszła pani mgr, psychoterapeutka i dancehall queen
bo miłość jest silniejsza niż śmierć.

http://www.nowakadriana.blog.int eria.pl/
olkaa_pw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 20:54   #70
@LuNi@
Raczkowanie
 
Avatar @LuNi@
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 55
Dot.: Moja własna SKUTECZA - SUPER DIETA

Cytat:
Napisane przez olkaa_pw Pokaż wiadomość
LuNi zdrowo? faktycznie.. nie trzeba być ekspertem, żeby stwierdzić, że to zdrowe nie jest.
mam nadzieję, że żadna dziewczyna nie pójdzie w Twoje ślady jedząc 900kcal dziennie.
mozesz mi wierzyc ze wiekosc je w granicach 700kcal co do tego ze jem zdrowo nie mam watpliwosci ! Dzis zjadlam ok 1100kcal
__________________
Nie rezygnuj z czegos co wymaga czasu... on i tak upłynie

4 dzień diety

Cel : 50 kg
@LuNi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 05:31   #71
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Moja własna SKUTECZA - SUPER DIETA

Agolek robisz jedno ćwiczenie po drugim z 1 minutowa przerwa lub bez albo łączysz 2 przeciwstawne ćwiczenia w pary
tj. np. przysiad potem pompki potem wiosłowanie itp albo przysiad - pompki - jedna para
nie chodzi mo o to, ze masz teraz ćwiczyć bez obciążrenia tylko o to, że celem jest zrobienie 3 obwodów lub 3x powtórzenie pary po 20 powtórzeń i jak te 3x20 nie będzie już dla ciebie wyzwaniem to wtedy zwiększasz ciężar
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-08, 05:53   #72
@LuNi@
Raczkowanie
 
Avatar @LuNi@
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 55
Talking Dot.: Moja własna SKUTECZA - SUPER DIETA

Nie moglam sie powstrzymac i zwazylam sie !! Jestem mile ZASKOCZONA ! Spodziewlam sie grubo powyzej 52kg a waze rowno 51,5
Czyli moja dietka dziala ! Super
Zaraz jade na pobranie krwi a jak wroce to tradycyjnie owsianeczka z suszonymi sliwkami i prazona soja ale sie ciesze !
Nastpne wazenie w srode lub czwartek
__________________
Nie rezygnuj z czegos co wymaga czasu... on i tak upłynie

4 dzień diety

Cel : 50 kg
@LuNi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 09:21   #73
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Moja własna SKUTECZA - SUPER DIETA

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Agolek robisz jedno ćwiczenie po drugim z 1 minutowa przerwa lub bez albo łączysz 2 przeciwstawne ćwiczenia w pary
tj. np. przysiad potem pompki potem wiosłowanie itp albo przysiad - pompki - jedna para
nie chodzi mo o to, ze masz teraz ćwiczyć bez obciążrenia tylko o to, że celem jest zrobienie 3 obwodów lub 3x powtórzenie pary po 20 powtórzeń i jak te 3x20 nie będzie już dla ciebie wyzwaniem to wtedy zwiększasz ciężar
rozumiem juz chyba czyli np. 20 razy rece,20 razy nogi,20 raz costam i to jest jako jeden obwod. Miedzy cwiczeniami 1 min przerwy i od nowa cala seria tak?

dziekuje ci moja droga.

Jesli moge tylko cos powiedziec to rano wazylam 54 kg!! matko,ja nie wiem co sie dzieja...Nie chce wszystkiego zwalac na ten nowy hormonalny lek ale nie potrafie tego wytlumaczyc w zaden sposob.. jak moglam 1.3kg przytyc od piatku? Przeciez nie zjadlam tyle kalorii,zeby tak przytyc..

czuje sie wielka i spuchnieta..a na cwiczeniach bylam w piatek wiec nie mozliwe,zeby miesnie byly spuchniete. Ja juz sie zastanawiam czy wogole nie odpuscic sobie tej silowni bo ja sie poce jak glupia a coraz gorzej jest..
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 20:01   #74
@LuNi@
Raczkowanie
 
Avatar @LuNi@
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 55
Dot.: Moja własna SKUTECZA - SUPER DIETA

dzis bylam na uczelni calyy dzien -od 10:30 do 20
zabralam ze soba jedzonko W porze lunchu poszlamz koleznka do KFC -ona jadla twistera a ja malutkie chlebki ryzowePotem na drugim okienku poszlysmy z dziewczynami do pubu-wzystkie kupily gorace czekolady z bitta smietana a ja jadlam moj obiadekbo byla juz 14:30 a mianwicie troche brazowego makaronu z musem dla dzieci
Przed w-fem na kolacje zjadlam niecale danio jagodowe+1sucharka i kupilam sobie knoppersika allleee mialam potem wycisk na wf-ie wiec go spalilam Po powrocie do domku zrobilam sobie kawke zbozowa i napilam sie troszke winka dzien jak najbardziej udany ale jestem padnieta
__________________
Nie rezygnuj z czegos co wymaga czasu... on i tak upłynie

4 dzień diety

Cel : 50 kg
@LuNi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 10:01   #75
@LuNi@
Raczkowanie
 
Avatar @LuNi@
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 55
Dot.: Moja własna SKUTECZA - SUPER DIETA

CHUDNĘ ! : D
__________________
Nie rezygnuj z czegos co wymaga czasu... on i tak upłynie

4 dzień diety

Cel : 50 kg
@LuNi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 15:11   #76
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomości: 3 844
GG do NoLQa Wyślij wiadomość przez MSN do NoLQa
Dot.: Moja własna SKUTECZA - SUPER DIETA

Cytat:
Napisane przez @LuNi@ Pokaż wiadomość
i kupilam sobie knoppersika
i znow ? wiec ja nic Ci nie mowie, bo to nie moja sprawa ale ty chudniesz tylko z wody i w koncu <jesli wytrzymasz> z miesni.. poczytaj prosze Cie watki przywieszone przez moderatorow na glownej stronie dietetyki.
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 15:17   #77
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Moja własna SKUTECZA - SUPER DIETA

Cytat:
Napisane przez NoLQa Pokaż wiadomość
i znow ? wiec ja nic Ci nie mowie, bo to nie moja sprawa ale ty chudniesz tylko z wody i w koncu <jesli wytrzymasz> z miesni.. poczytaj prosze Cie watki przywieszone przez moderatorow na glownej stronie dietetyki.
NoLQa, to nic nie da a szkoda...
Jak chce wyniszczać organizm, to niestety nie możemy jej tego zabronić, ale konsekwencje poniesie sama. Wiele osób już się wypowiedziało na temat tej diety, nawet Pingwinek która jest dietetykiem - i nadal nic...
niektórym nie da się przemówić po prostu.
Aby się odchudzać, trzeba mieć jakąs wiedzę na ten temat...
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 15:45   #78
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomości: 3 844
GG do NoLQa Wyślij wiadomość przez MSN do NoLQa
Dot.: Moja własna SKUTECZA - SUPER DIETA

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
NoLQa, to nic nie da a szkoda...
Jak chce wyniszczać organizm, to niestety nie możemy jej tego zabronić, ale konsekwencje poniesie sama. Wiele osób już się wypowiedziało na temat tej diety, nawet Pingwinek która jest dietetykiem - i nadal nic...
niektórym nie da się przemówić po prostu.
Aby się odchudzać, trzeba mieć jakąs wiedzę na ten temat...

No tak.. ale wiesz, nowe wizazanki, ktore nie wiedza zbyt wiele o odchudzaniu, wchodzac na takie watki jak ten moga przeczytac wiele blednych informacji i wziasc przyklad z @luni i narobic wiecej zla niz dobra przez to odchudzanie.
Dlatego przykro mi, ze takie watki jak ten istnieja.. coz naprawde niektorym nie da sie przemowic do rozumu.
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 15:58   #79
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Moja własna SKUTECZA - SUPER DIETA

Cytat:
Napisane przez NoLQa Pokaż wiadomość
No tak.. ale wiesz, nowe wizazanki, ktore nie wiedza zbyt wiele o odchudzaniu, wchodzac na takie watki jak ten moga przeczytac wiele blednych informacji i wziasc przyklad z @luni i narobic wiecej zla niz dobra przez to odchudzanie.
Dlatego przykro mi, ze takie watki jak ten istnieja..
coz naprawde niektorym nie da sie przemowic do rozumu.
Mnie jeszcze bardziej z racji tego, że jestem moderatorem w Dietetyce. Ale nawet jeśli bym zamknęła ten - powstaną kolejne. I jeszcze następne i następne...
Albo ciekawe wątki przerodzą się w coś tego typu, taką zmianę można zaobserwować w "Ile dziś zjadłam"... To co się tam teraz dzieje, to jakaś tragedia. Dziewczyny urządzają chyba sobie czasem 'wyścigi', która mniej zje. Oczywiście nie wszystkie, ale coraz więcej...
Muszę chyba poruszyć tą sprawę na BO, bo tak dalej być nie może. To ma być forum o zdrowym odżywianiu i odchudzaniu... A nie o pseudo posiłkach czy odchudzaniu się metodą jak np. w tym wątku... Słodycze na redukcji ?Lody? "Niecałe jabłko", pseudo posiłki ? - o czym my tu w ogóle mówimy... 800 - 1000 kcal. n/c, to nie jest kaloryczność dla młodej osoby, ktora nie ma problemów z nadmierną otyłością.

A potem tak wiele dziewczyn się dziwi że 'naskakujemy' i krytykujemy. Ale nie bezpodstawnie przecież...

Jednak niczego nie można nikomu narzucić, każdy sam za siebie odpowiada, jednak gdy w grę wchodzi forum publiczne, trzeba wziąc odpowiedzialność za swoje słowa i pomyśleć o konsekwencjach. Pisanie "to najlepsza dieta" jest conajmniej nie na miejscu, zwłaszcza gdy nie mamy pewności czy tak jest naprawdę... Zresztą Pingwinek już pisała wiele mądrych rzeczy w tym wątku. Szkoda że nie przyniosło to efektów...
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-09, 16:39   #80
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Moja własna SKUTECZA - SUPER DIETA

Ather nie da sie nikogo uszczęśliwić na siłe
zamykanie wątków nic nie da - tak jak pisałaś powstaną nowe
ja zawse wychodzę z założenie, że jeśli chociaz jedną dziewczynę uda się ochronić przed głupim odchudzaniem to warto po raz milionowy pisać to samo, ze żeby chudnąć trzeba zdrowo i odpowiednio dużo jeść

dzisiaj widziałam kawałek Rozmów w toku o odchudzaniu i to co tam słyszałam to jest własnie podejscie większości ludzi do odchudzania, pzrerażające podejście - jak zjadłaś drozdżówkę lub cos kalorycznego to już głoduj do końca dnia
Ather to nie jest walka tylko z kilkoma osobami na forum to walka z TV prasą i błędnym myśleniem
może nasz prawnuki ja wygrają
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 18:04   #81
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomości: 3 844
GG do NoLQa Wyślij wiadomość przez MSN do NoLQa
Dot.: Moja własna SKUTECZA - SUPER DIETA

Pingiwnku - ja tez tak mysle.. ale czasem juz nie mam sil do takich dziewczyn <chociaz sama kiedys myslalam tak jak one> i nie wiem czy istnieje jakis sposob by przemowic do nich.
A zamykanie watkow to faktycznie nie jest rozwiazanie.
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 18:07   #82
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Moja własna SKUTECZA - SUPER DIETA

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
ja zawse wychodzę z założenie, że jeśli chociaz jedną dziewczynę uda się ochronić przed głupim odchudzaniem to warto po raz milionowy pisać to samo, ze żeby chudnąć trzeba zdrowo i odpowiednio dużo jeść

dlatego cieszy mnie jak widzę posty niektórych dziewczyn, które piszą o tym, że waga ruszyła, a odżywiają się prawidłowo i zdrowo - nie głodząc się więc 'jednak można'


Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
może nasz prawnuki ja wygrają
nie ma jak optymistyczne podejście
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 19:13   #83
@LuNi@
Raczkowanie
 
Avatar @LuNi@
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 55
Dot.: Moja własna SKUTECZA - SUPER DIETA

Mozecie sobie mowic ze nie mam o tym zielonego pojecia ale wiem pewnie wiecej niz nie jedna z was. Oprocz tego ze interesuje sie dietami ,zdrowym odzywianiem od ponad 2och lat to na uczelni mam zajecia z zywienia. Mam bardzo duza wiedze. Dzieki temu udlo mi sie juz schudnac 7kg bez jojo i katuszy.
__________________
Nie rezygnuj z czegos co wymaga czasu... on i tak upłynie

4 dzień diety

Cel : 50 kg
@LuNi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 19:17   #84
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: Moja własna SKUTECZA - SUPER DIETA

Cytat:
Napisane przez @LuNi@ Pokaż wiadomość
Mozecie sobie mowic ze nie mam o tym zielonego pojecia ale wiem pewnie wiecej niz nie jedna z was. Oprocz tego ze interesuje sie dietami ,zdrowym odzywianiem od ponad 2och lat to na uczelni mam zajecia z zywienia. Mam bardzo duza wiedze. Dzieki temu udlo mi sie juz schudnac 7kg bez jojo i katuszy.
Wiesz, katusze to pojęcie względne.
Dla mnie Twoje jadłospisy SĄ katuszami (przed chwilą czytałam na IDZ i )
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 19:17   #85
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Moja własna SKUTECZA - SUPER DIETA

Cytat:
Napisane przez @LuNi@ Pokaż wiadomość
Mozecie sobie mowic ze nie mam o tym zielonego pojecia ale wiem pewnie wiecej niz nie jedna z was. Oprocz tego ze interesuje sie dietami ,zdrowym odzywianiem od ponad 2och lat to na uczelni mam zajecia z zywienia. Mam bardzo duza wiedze. Dzieki temu udlo mi sie juz schudnac 7kg bez jojo i katuszy.
7 kg w ile czasu ?

to raz a dwa - Twoje jadłospisy nie odzwierciedlają Twojej rzekomej wiedzy na temat zdrowego odżywiania i tylko tyle.

to że się interesujesz dietami, etc. to raz, a wprowadzenie tego w życie to co innego.
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 19:19   #86
hanada
Przyczajenie
 
Avatar hanada
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8
Dot.: Moja własna SKUTECZA - SUPER DIETA

Cytat:
Napisane przez @LuNi@ Pokaż wiadomość
CHUDNĘ ! : D
witaj, jakie masz na ten moment efekty?????

pozdrawiam
hanada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 19:21   #87
hanada
Przyczajenie
 
Avatar hanada
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8
Dot.: Moja własna SKUTECZA - SUPER DIETA

ojojoj!!!!! cofam pytanie. 7 kilo w 4 dni???? dobra a jaki masz pomysł na efekt jojo?????? bo pewnie cięzko Ci będzie powstrzymać pierwsze ataki głodu jakie Ciebie czekają np. w pewnych momentach cyklu miesiączkowego??????


pozdrawiam serdecznie
hanada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 19:22   #88
@LuNi@
Raczkowanie
 
Avatar @LuNi@
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 55
Dot.: Moja własna SKUTECZA - SUPER DIETA

Ather- nie zawsze mam mozliwosc jedzenia super zdrowych posilkow jak siedze na uczelni do 20 czy 18. I tak dobrze ze moge zabrac ze soba np. salake z kurczakiem bo ludzie na obiad jedza paczki lub hamburgery a potem marudza ze nie moge schudnac...
__________________
Nie rezygnuj z czegos co wymaga czasu... on i tak upłynie

4 dzień diety

Cel : 50 kg
@LuNi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 19:35   #89
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomości: 3 844
GG do NoLQa Wyślij wiadomość przez MSN do NoLQa
Dot.: Moja własna SKUTECZA - SUPER DIETA

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
7 kg w ile czasu ?

to raz a dwa - Twoje jadłospisy nie odzwierciedlają Twojej rzekomej wiedzy na temat zdrowego odżywiania i tylko tyle.

to że się interesujesz dietami, etc. to raz, a wprowadzenie tego w życie to co innego.
dokladnie.. jeszcze dodam, ze czytanie kolorowych czasopism to nie jest interesowanie sie dietami i zdrowym zywieniem..
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 19:47   #90
@LuNi@
Raczkowanie
 
Avatar @LuNi@
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 55
Dot.: Moja własna SKUTECZA - SUPER DIETA

w ile? w pol roku !!!!!!! A kto powiedzial ze a czerpie wiedze tylko z kolorowych czasopism ?!
__________________
Nie rezygnuj z czegos co wymaga czasu... on i tak upłynie

4 dzień diety

Cel : 50 kg
@LuNi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:40.