CC na życzenie wrocław - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-06, 19:43   #1
lucja26_wroc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 93
Exclamation

CC na życzenie wrocław


Witam!

Jestem w 5 miesiącu ciąży i chciałabym urodzić za pomocą cc. Wiem o klinice Femina, która wykonuje cc za opłatą, ale nie ukrywam, że wolałabym urodzić we Wrocławiu. W związku z tym mam prośbę do osób, które "załatwiały" sobie cesrkę w którymś z wrocławskich szpitali o namiary na lekarzy, którzy sie tym zajmują.

Od razu pragnę zaznaczyć, że nie chodzi mi o wymienianie zalet czy wad cesarskiego cięcia. Ten temat zgłębiłam już wystarczająco i nic nie jest mnie w stanie przekonac do urodzenia sn. Proszę jedynie o pomoc w znalezieniu lekarza, który przeprowadzi cc we Wrocławiu.
lucja26_wroc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 20:10   #2
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: CC na życzenie wrocław

witaj

może w tych wątkach znajdziesz interesujące Cię informacje:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...rskie+ci%EAcie

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...rskie+ci%EAcie

Jeśli natomiast zdecydujesz się na Feminę będę wdzięczna jeśli opiszesz mi swoje wrażenia.
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 20:29   #3
lucja26_wroc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 93
Dot.: CC na życzenie wrocław

Dziękuję za linki, ale przeglądałam już te wątki i niestety nie znalazłam interesujących mnie informacji.
Co do Feminy to moja koleżanka rodziła tam w zeszłym roku i bardzo sobie chwaliła opiekę i warunki. Minusem jest jedynie odległość kliniki od Wrocławia .To jest jednak kawałek, a ja będę pewnie jeszcze obolała.
Cóż mam nadzieję ze uda mi sie urodzić we Wrocławiu, ale w razie czego mam alternatywę i to jest pocieszające.
lucja26_wroc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 20:48   #4
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: CC na życzenie wrocław

W Gliwicach, w szpitalu jest cennik:
- cięcie cesarskie osoby nieubezpieczonej - 3000 zł
(nie wiem czy w cenie jest usg i 5 opieka dni po)

- porada lekarska, ginekolog. - 60 zł
(tyle płaciłam, więc oferta aktualna)
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 10:09   #5
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: CC na życzenie wrocław

lucja, najlepiej jest chodzić prywatnie na wizyty do lekarza, który pracuje w szpitalu w którym chcesz rodzić, . Wtedy się z nim "dogadasz" i być może jak ładnie "poprosisz", to wpiszę Ci wskazanie do cc.

A ja muszę zapytać: czemu chcesz mieć cc?
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 10:09   #6
lucja26_wroc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 93
Dot.: CC na życzenie wrocław

Naprawdę nikt nie rodził we Wrocławiu przez cc "na życzenie"
lucja26_wroc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 13:09   #7
alexa1307
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: piekny inny swiat
Wiadomości: 1 052
Dot.: CC na życzenie wrocław

Cytat:
Napisane przez lucja26_wroc Pokaż wiadomość
Naprawdę nikt nie rodził we Wrocławiu przez cc "na życzenie"
Tak szczerze powiedziawszy to raczej tak na zyczenie nie urodzisz dzidziulka za pomoca CC niestety,zazwyczaj jest tak jak rozmawialam ze znajomymi ,ze ewentualnie prywatna klinika Ci zostaje ale tam samo cc jest juz w cenie a jeszcze pobyt w szpitalu po cc,plus leki,plus wizyty lekarskie,plus skan to juz jest naprawde kolosalna cena moja kolezanka w szczecinie w prywatnej klinice za cc plus opieka z wizytami i lekami po zaplacila 7500,zawsze mozesz zaczac chodzic do prywatnego lekarza ktory masz pewnosc,ze przyjmuje w szpitalu,wtedy kazda wizyte masz oplacona i zawsze mozesz mu powiedziec prosto w twarz ,ze zyczysz sobie cesarke za jakies \\dodatkowe niewielkie oplaty\\niestety w pl jest tak,ze jak nie ma takiej potrzeby i oczywiscie odpowiednio nie zaplacisz to nie zrobia Ci cc.
alexa1307 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-07, 14:06   #8
lucja26_wroc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 93
Dot.: CC na życzenie wrocław

Oczywiście wiem że taka sprawa sporo kosztuje, ale zachodząc w ciąże liczyłam się z tym. Jeśli nie będę mogła rodzić we Wrocławiu to zdecyduje się na Femine w Lubinie.
Moim lekarzem prowadzącym jest dr Zabielska z Corfamedu i z tego co wiem ona niestety nie pracuje w żadnym szpitalu. Nie chciałabym zmieniac lekarza chodzi mi jedynie o namiary na kogoś do kogo pójdę raz, powiem o co chodzi, umówimy się na "opłatę" i będzie po sprawie.

ubolewam nad tym, że cc nie można załatwić legalnie w Państwowym szpitalu. Byłabym skłonna zapłacić tyle ile w prywatnej klinice byleby mieć cc zrobioną w miejscu zamieszkania.
lucja26_wroc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 14:30   #9
alexa1307
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: piekny inny swiat
Wiadomości: 1 052
Dot.: CC na życzenie wrocław

Cytat:
Napisane przez lucja26_wroc Pokaż wiadomość
Oczywiście wiem że taka sprawa sporo kosztuje, ale zachodząc w ciąże liczyłam się z tym. Jeśli nie będę mogła rodzić we Wrocławiu to zdecyduje się na Femine w Lubinie.
Moim lekarzem prowadzącym jest dr Zabielska z Corfamedu i z tego co wiem ona niestety nie pracuje w żadnym szpitalu. Nie chciałabym zmieniac lekarza chodzi mi jedynie o namiary na kogoś do kogo pójdę raz, powiem o co chodzi, umówimy się na "opłatę" i będzie po sprawie.

ubolewam nad tym, że cc nie można załatwić legalnie w Państwowym szpitalu. Byłabym skłonna zapłacić tyle ile w prywatnej klinice byleby mieć cc zrobioną w miejscu zamieszkania.
Wiadomo,ze tak by bylo najlatwiej i najlepiej dla Ciebie ale lekarze sie teraz niestety boja,bo jak by na to nie patrzec to jest lapoweczka a jak lekarz kogos wczesniej nie pozna to raczej sie nie bedzie pisal na to,musialby Cie ktos polecic danemu lekarzowi i pewnie najpierw musialabys takowemu dac zarobic ,nie chce Cie namawiac w zadnym razie do zmiany juz podjetej przez Ciebie decyzji ale moze lepiej zaplacic w danym szpitalu za Epidural,ja mam 2 porody za soba tylko,ze bez zadnego znieczulenia i sn i powiem,ze nie bylo lekko i teraz mam 3 przed soba i bede raczej miala cc ze wzgledu na lozysko i wcale nie jestem zadowolona tym faktem bo widzialam moja kolezanke po cc i znajoma i chyba wole sn ale juz z epiduralem dostajesz znieczuleni i nic nie czujesz od pasa w dol a jak znieczulenie przejdzie to nic nie czujesz a po cc masz niestety problemy ze wszystkim ,moze latwiej bedzie Ci zalatwic Epidural i tez nic nie boli
alexa1307 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 15:02   #10
lucja26_wroc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 93
Dot.: CC na życzenie wrocław

Wiesz ja też bym wolała mieć te parę tysiecy w kieszeni i urodzić sn, ale mój strach jest silniejszy. Na samą myśl o porodzie wszystko mnie zaczyna boleć A we Wrocławiu tylko w jednym szpitalu podają znieczulenie - a i to nie zawsze. Na cc jestem już psychicznie przygotowana. Bardzo dużo czytałam o zagrożeniach i ewentualnych komplikacjach, ale poród sn też nie jest wolny od ryzyka.
Ja jednak wole nie stresować się całą ciąże porodem, bo to byłoby gorsze dla bąbla niż 10 cesarek.
lucja26_wroc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 15:26   #11
alexa1307
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: piekny inny swiat
Wiadomości: 1 052
Dot.: CC na życzenie wrocław

Cytat:
Napisane przez lucja26_wroc Pokaż wiadomość
Wiesz ja też bym wolała mieć te parę tysiecy w kieszeni i urodzić sn, ale mój strach jest silniejszy. Na samą myśl o porodzie wszystko mnie zaczyna boleć A we Wrocławiu tylko w jednym szpitalu podają znieczulenie - a i to nie zawsze. Na cc jestem już psychicznie przygotowana. Bardzo dużo czytałam o zagrożeniach i ewentualnych komplikacjach, ale poród sn też nie jest wolny od ryzyka.
Ja jednak wole nie stresować się całą ciąże porodem, bo to byłoby gorsze dla bąbla niż 10 cesarek.
Nie no pewnie,masz racje i wcale Ci sie nie dziwie bo ja sama przeszlam 2 porody sn i nie wiem jak to sie dzieje ,ze ja jeszcze zyje ale jak nie znajdziesz nigdzie chetnego na cc to moze zacznij sie dowiadywac na temat gdzie podaja epidural,to w sumie jakbys sie dogadala za oplata (okolo 1000 zl) musza Ci go podac koniecznie i nie maja innego wyjscia a to wcale a wcale nie boli,bo jak mi mowily dziewczyny to najpierw znieczulaja ten kawalek gdzie beda sie wkluwac i sam porod tez nic nie boli i nic nie czujesz ,wiec zawsze miec lepiej 2 ewentualne wyjscia bedzie dobrze zobaczysz nie stresuj sie tylko pomalutku sobie szukaj jak nie 1 wyjscia to 2
alexa1307 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-07, 20:12   #12
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: CC na życzenie wrocław

Cytat:
Napisane przez lucja26_wroc Pokaż wiadomość
ubolewam nad tym, że cc nie można załatwić legalnie w Państwowym szpitalu. Byłabym skłonna zapłacić tyle ile w prywatnej klinice byleby mieć cc zrobioną w miejscu zamieszkania.
A skąd wiesz że nie można, pytałaś się ?
Ja chodzę prywatnie do lekarza, do szpitala państwowego. Płacę w kasie, dostaję fakturę.
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 20:16   #13
lucja26_wroc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 93
Dot.: CC na życzenie wrocław

ollencjo niestety niemożność przeprowadzenia cc na życzenie w Państwowym szpitalu wynika z obowiązujących przepisów. Wizyta lekarska to jednak co innego niż zabieg operacyjny.

alexa1307 dziekuję Ci za słowa otuchy. Musi być dobrze
lucja26_wroc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 20:21   #14
gosbaj
Zadomowienie
 
Avatar gosbaj
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 1 668
Dot.: CC na życzenie wrocław

Cytat:
Napisane przez lucja26_wroc Pokaż wiadomość
Oczywiście wiem że taka sprawa sporo kosztuje, ale zachodząc w ciąże liczyłam się z tym. Jeśli nie będę mogła rodzić we Wrocławiu to zdecyduje się na Femine w Lubinie.
Moim lekarzem prowadzącym jest dr Zabielska z Corfamedu i z tego co wiem ona niestety nie pracuje w żadnym szpitalu. Nie chciałabym zmieniac lekarza chodzi mi jedynie o namiary na kogoś do kogo pójdę raz, powiem o co chodzi, umówimy się na "opłatę" i będzie po sprawie.

ubolewam nad tym, że cc nie można załatwić legalnie w Państwowym szpitalu. Byłabym skłonna zapłacić tyle ile w prywatnej klinice byleby mieć cc zrobioną w miejscu zamieszkania.
Ja wlasnie mieszkam w Lubinie i wiem ze wszysscy sobie bardzo chwala Femine i jest ona u nas szczegolnie polecana jesli ktos chce cc, bo raczej w tym sie specjalizuja, porodow sn tam jest niewiele. Ja mam termin porodu za 3 tyg ale chce rodzic sn wiec wybralam szpital panstwowy ale mam kilka kolezanek ktore tam rodzily przez cc i bardzo sobie chwalily.

wydaje mi sie ze tak na zyczenie to tylko w prywatnej klinice mozna i chyba Femina jest najblizej.....
gosbaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 20:26   #15
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: CC na życzenie wrocław

Cytat:
Napisane przez lucja26_wroc Pokaż wiadomość
ollencjo niestety niemożność przeprowadzenia cc na życzenie w Państwowym szpitalu wynika z obowiązujących przepisów. Wizyta lekarska to jednak co innego niż zabieg operacyjny.

alexa1307 dziekuję Ci za słowa otuchy. Musi być dobrze
Ja mam problem z ubezpieczeniem, bo mąż pracuje poza unią a ten kraj z Polską odpowiednich umów nie zawierał. Postanowiłam sobie, że nie będę się użerać z nic niewiedzącymi urzednikami i obie zapłacę. Wolno mi wydać tylko 1000 za naturalny, więcej nie mogę ?

Edytowane przez 749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Czas edycji: 2010-01-07 o 21:39
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 22:45   #16
alexa1307
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: piekny inny swiat
Wiadomości: 1 052
Dot.: CC na życzenie wrocław

Cytat:
Napisane przez lucja26_wroc Pokaż wiadomość
ollencjo niestety niemożność przeprowadzenia cc na życzenie w Państwowym szpitalu wynika z obowiązujących przepisów. Wizyta lekarska to jednak co innego niż zabieg operacyjny.

alexa1307 dziekuję Ci za słowa otuchy. Musi być dobrze
nie ma za co
szkoda stresow i nerwow bo to tylko szkodzi niunce malutkiej i Tobie,rozwiazanie zawsze znajdziesz ktore Ciebie usatysfakcjonuje masz 2 rozwiazania jak nie cc to epidural,jedno i drugie nic nie boli takze glowa do gory,dasz rade
alexa1307 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 13:32   #17
kolka222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 81
Dot.: CC na życzenie wrocław

wwskazania do cc może również dac lekarz innej specjalności , np okulista...
kolka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 13:36   #18
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: CC na życzenie wrocław

Cytat:
Napisane przez lucja26_wroc Pokaż wiadomość
Dziękuję za linki, ale przeglądałam już te wątki i niestety nie znalazłam interesujących mnie informacji.
Co do Feminy to moja koleżanka rodziła tam w zeszłym roku i bardzo sobie chwaliła opiekę i warunki. Minusem jest jedynie odległość kliniki od Wrocławia .To jest jednak kawałek, a ja będę pewnie jeszcze obolała.
Cóż mam nadzieję ze uda mi sie urodzić we Wrocławiu, ale w razie czego mam alternatywę i to jest pocieszające.

Niestety nie orientuję się w lekarzach we Wrocławiu. Ale jestem pewna, że jest niejeden, który za opłata wykona cc.

A może po prostu zapytaj swojej Pani ginekolog Powiedz po prostu o co ci chodzi, może ona coś Ci poradzi, lub da namiary na zaufanego lekarza.

Możesz też po pytać wśród przyjaciółek, znajomych. Ja właśnie w ten sposób znalazłam namiary na ginekologa w Poznaniu.

Chciaż szczerze mówiąc najbardziej przekonuje mnie prywatna klinika, bo w państwowym zawsze miała bym cień obawy o to czy czegoś w ostatniej chwili nie zmienią.
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 15:41   #19
gabisun
Zakorzenienie
 
Avatar gabisun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 659
Dot.: CC na życzenie wrocław

Ja tylko chciałam wtrącić jeśli koleżanka by jednak się zdecydowała na sn, że w szpitalu na chałubińskiego ( kliniki) znieczulenie jest bezpłatne
gabisun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-16, 23:29   #20
NIKaP-n
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 023
Dot.: CC na życzenie wrocław

Gabi

W Poznaniu raczej wszędzie płatne znieczulenie. Od 500zł
NIKaP-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 14:50   #21
gabisun
Zakorzenienie
 
Avatar gabisun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 659
Dot.: CC na życzenie wrocław

o witaj Nikuś
a ty planujesz zzo? ja chyba bym chciała
gabisun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:06.