Rady dla M³odej Pary? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz siê trzymaæ tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co ciê interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-07-18, 23:52   #1
StarsBeachSunriseAndHe
Rozeznanie
 
Avatar StarsBeachSunriseAndHe
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 618

Rady dla M³odej Pary?


Witajcie

Mam nadziejê, ¿e nie za³o¿y³am w±tku w z³ym miejscu. Nie wybra³am dzia³u ¶lubnego, poniewa¿ nie dotyczy on tylko ¶lubu, ale ogólnie - zwi±zku, relacji.
Ten w±tek kierujê do osób, które s± nieprzerwanie w zwi±zku ok. 5 lat lub d³u¿ej (im d³u¿szy „sta¿”, tym lepiej ) – zarówno do kobiet, jak i do mê¿czyzn. Robiê nietypowy prezent ¶lubny dla dwojga bardzo mi bliskich i wa¿nych osób. Chcia³abym zawrzeæ w nim miêdzy innymi rady od ludzi, którzy s± nieprzerwanie w zwi±zku od do¶æ d³ugiego czasu. Proszê Was tylko o to, by¶cie podzielili siê odrobin± ¿yciowej m±dro¶ci, mianowicie - co radziliby¶cie M³odym, by ich ma³¿eñstwo by³o „zgodne, szczê¶liwe i trwa³e”? Oczywi¶cie nie chodzi mi o porady brzmi±ce jak przepis kulinarny czy recepta Po prostu proszê Was, aby¶cie napisali co¶ od siebie, na podstawie tego, co ju¿ prze¿yli¶cie, do¶wiadczyli¶cie, czego nauczy³o Was ¿ycie i zwi±zek
Je¶li mo¿ecie i chcecie, napiszcie ile lat jeste¶cie razem; mo¿ecie te¿ dopisaæ imiona Wasze i Waszych wspó³ma³¿onków lub tylko pierwsze litery Waszych imion - ale nie wymagam tego

Z góry bardzo wszystkim dziêkujê!
Wasze "porady" s± dla mnie niezwykle istotne, bez nich prezent siê nie uda.

Edytowane przez StarsBeachSunriseAndHe
Czas edycji: 2014-07-19 o 13:51 Powód: zmiana oczekiwañ
StarsBeachSunriseAndHe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-19, 09:41   #2
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 11 250
Dot.: Rady dla M³odej Pary?

Nie wiem tylko dlaczego liczy siê sam sta¿ w ma³¿eñstwie :P Ja jestem mê¿atk± rok z ogonkiem ale w zwi±zku od pocz±tku 2008 roku i co¶ tam bym mog³a napisaæ ale... no w³a¶nie chyba za krótki sta¿ w ma³¿eñstwie mam hehehe
GrumpyCat jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-19, 10:48   #3
StarsBeachSunriseAndHe
Rozeznanie
 
Avatar StarsBeachSunriseAndHe
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 618
Dot.: Rady dla M³odej Pary?

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiem tylko dlaczego liczy siê sam sta¿ w ma³¿eñstwie :P Ja jestem mê¿atk± rok z ogonkiem ale w zwi±zku od pocz±tku 2008 roku i co¶ tam bym mog³a napisaæ ale... no w³a¶nie chyba za krótki sta¿ w ma³¿eñstwie mam hehehe
Podobno od zawarcia ma³¿eñstwa "co¶ siê zmienia". Jednak przy takich preferencjach chyba jednak nie znajdê nikogo chêtnego do pomocy, wiêc zmieniam "oczekiwania" - tak, czy inaczej, ka¿da "rada" bêdzie skarbem Nie jest istotny sam czas od zawarcia ma³¿eñstwa, tylko d³ugo¶æ trwania ca³ego zwi±zku.

Zechcia³aby¶ pomóc i napisaæ co¶ od siebie?
StarsBeachSunriseAndHe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-19, 11:00   #4
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 11 250
Dot.: Rady dla M³odej Pary?

Cytat:
Napisane przez StarsBeachSunriseAndHe Poka¿ wiadomo¶æ
Podobno od zawarcia ma³¿eñstwa "co¶ siê zmienia". Jednak przy takich preferencjach chyba jednak nie znajdê nikogo chêtnego do pomocy, wiêc zmieniam "oczekiwania" - tak, czy inaczej, ka¿da "rada" bêdzie skarbem Nie jest istotny sam czas od zawarcia ma³¿eñstwa, tylko d³ugo¶æ trwania ca³ego zwi±zku.

Zechcia³aby¶ pomóc i napisaæ co¶ od siebie?
Po ¶lubie siê nie zmienia Zmienia siê po zamieszkaniu razem, a my ze sob± zamieszkali¶my po 1,5 roku (z perspektywy czasu uwa¿am ¿e to by³o trochê za szybko).

Za wiele nie pomogê bo ka¿dy zwi±zek jest inny i nie ma jednej recepty na szczê¶cie :p Wg mnie najwa¿niejszy jest szacunek i szczero¶æ, mówienie o tym co nam nie pasuje zamiast czekania a¿ druga strona siê domy¶li.
GrumpyCat jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-19, 11:04   #5
StarsBeachSunriseAndHe
Rozeznanie
 
Avatar StarsBeachSunriseAndHe
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 618
Dot.: Rady dla M³odej Pary?

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Poka¿ wiadomo¶æ
Po ¶lubie siê nie zmienia Zmienia siê po zamieszkaniu razem, a my ze sob± zamieszkali¶my po 1,5 roku (z perspektywy czasu uwa¿am ¿e to by³o trochê za szybko).

Za wiele nie pomogê bo ka¿dy zwi±zek jest inny i nie ma jednej recepty na szczê¶cie :p Wg mnie najwa¿niejszy jest szacunek i szczero¶æ, mówienie o tym co nam nie pasuje zamiast czekania a¿ druga strona siê domy¶li.
Nawet takie, wydawa³oby siê banalne zdanie, bardzo siê dla mnie liczy
Bardzo dziêkujê
StarsBeachSunriseAndHe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-19, 11:40   #6
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomo¶ci: 3 663
Dot.: Rady dla M³odej Pary?

B±d¼ najlepszym przyjacielem dla swojej drugiej po³owy.

To piszê ja, mê¿atka od 10 lat.
aaricia8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-19, 11:46   #7
StarsBeachSunriseAndHe
Rozeznanie
 
Avatar StarsBeachSunriseAndHe
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 618
Dot.: Rady dla M³odej Pary?

Cytat:
Napisane przez aaricia8 Poka¿ wiadomo¶æ
B±d¼ najlepszym przyjacielem dla swojej drugiej po³owy.

To piszê ja, mê¿atka od 10 lat.
Bardzo dziêkujê
StarsBeachSunriseAndHe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-07-19, 11:50   #8
limot
Raczkowanie
 
Avatar limot
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 145
Dot.: Rady dla M³odej Pary?

Ja doda³abym szacunek i wyrozumia³o¶æ

Edytowane przez limot
Czas edycji: 2014-07-19 o 11:51
limot jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-19, 12:13   #9
StarsBeachSunriseAndHe
Rozeznanie
 
Avatar StarsBeachSunriseAndHe
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 618
Dot.: Rady dla M³odej Pary?

Cytat:
Napisane przez limot Poka¿ wiadomo¶æ
Ja doda³abym szacunek i wyrozumia³o¶æ
Tobie równie¿ bardzo dziêkujê
StarsBeachSunriseAndHe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-19, 12:22   #10
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 11 250
Dot.: Rady dla M³odej Pary?

Cytat:
Napisane przez StarsBeachSunriseAndHe Poka¿ wiadomo¶æ
Tobie równie¿ bardzo dziêkujê
A mo¿e co¶ o sobie? Sk±d pomys³ na taki w±tek
GrumpyCat jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-19, 12:32   #11
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 8 980
Dot.: Rady dla M³odej Pary?

Ja nie wiem czy siê ³apiê, leci mi 4 rok zwi±zku, kilka miesiêcy po slubie.

Powiem, ¿e u mnie genialnie sprawdzi³o siê to, ¿eby staraæ siê drug± osobê odci±¿yæ. By³o ju¿, ¿e drewno z mê¿em ciê³am, obornik odrzuca³am, jak on pracuje, to staram siê zawsze jako¶ mu ul¿yæ. Ale wiesz co? Jak m±¿ widzi, ¿e mam ¶wie¿e paznokcie to i pranie wywiesi, i pozmywa, poodkurza. Jak widzi, ¿e ³apiê siê za sprz±tanie to on te¿. Nie ma tak, ¿e mam masê obowi±zków na g³owie i nie wiem kiedy siê wyrobiê. Zawsze wtedy zjawia siê mój rycerz i bierze po³owê na siebie
To nauka mojej mamy i ju¿ widzê, ¿e to ¶wietny uk³ad. Zawsze mi powtarza³a: niech robi ten, kto ma czas, nie ten co powinien. Wtedy zawsze bêdzie zrobione i nikt nie bêdzie czu³ siê pokrzywdzony. Polecam

Aha i rozpieszczajcie siê Jak jedno ma zachciankê, niech drugie spe³nia, to bardzo mi³e. Jak jedno ma k³opot to drugie siada i pociesza/rozwi±zuje/biadoli razem z nim. Jak jedno choruje, to drugie g³aszcze po g³owie i gotuje roso³ki. To na prawdê pozwala siê dobrze czuæ we w³asnym domu. Jak bola³ mnie brzuch, to nie by³o sytuacji, ¿e sobie le¿ê i nawet nie mam si³y zrobiæ herbaty - bo zaraz siedzia³ nade mn± m±¿ z herbat±, kroplami i g³askaniem po brzuchu Dobrze mi w domu kiedy wiem, ¿e w sytuacji kryzysowej inne rzeczy s± odk³adane i jestem ratowana/rozpieszczana, staram siê ¿eby to dzia³a³o w dwie strony.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Poka¿ wiadomo¶æ
CSI Wiza¿, proszê przyjechaæ na w±tek!
_ema_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-19, 12:33   #12
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomo¶ci: 11 146
GG do golgie
Dot.: Rady dla M³odej Pary?

Dodajê cierpliwo¶æ i poczucie humoru-mê¿atka od lat 6,w zwi±zku 17 lat
__________________
teraz szczê¶cia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-19, 13:06   #13
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 22 332
Dot.: Rady dla M³odej Pary?

Wypowiem siê za miesi±c; póki co tylko 5,5 roku sta¿u, 4 lata wspólnego mieszkania, ale ¶lub dopiero za miesi±c - wiêc siê nie ³apiê
__________________
Myd³a, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-19, 13:28   #14
lamadeleine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomo¶ci: 147
Dot.: Rady dla M³odej Pary?

Chyba najwa¿niejszze Niech zapamiêtaj±, ¿e ka¿dy zwi±zek jest inny. I to, ¿e oni ró¿ni± siê od innych nie znaczy, ¿e s± z³ym ma³¿eñstwem. Niech nie my¶l±, ¿e ca³e ¿ycie bêdzie tylko romantycznie i zawsze kolorowo. K³ótnie s± jak najbardziej wskazane.
lamadeleine jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-19, 13:49   #15
StarsBeachSunriseAndHe
Rozeznanie
 
Avatar StarsBeachSunriseAndHe
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 618
Dot.: Rady dla M³odej Pary?

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Poka¿ wiadomo¶æ
A mo¿e co¶ o sobie? Sk±d pomys³ na taki w±tek
Jestem siostr± Pana M³odego Z racji tego, ¿e zarówno on jak i narzeczona s± dla mnie bardzo wa¿ni, chcê im podarowaæ te¿ inny prezent, niezwyk³y. Bêd± tam miêdzy innymi spisane sentencje, cytaty i rady od Was. Wiêcej nie mogê zdradziæ puki co, bo nie mam pewno¶ci, ze Panna M³oda tego nie przeczyta (oby nie ) W ka¿dym razie chcê stworzyæ nieco motywuj±cy i sk³aniaj±cy do refleksji prezent

Cytat:
Napisane przez _ema_ Poka¿ wiadomo¶æ
Ja nie wiem czy siê ³apiê, leci mi 4 rok zwi±zku, kilka miesiêcy po slubie.

Powiem, ¿e u mnie genialnie sprawdzi³o siê to, ¿eby staraæ siê drug± osobê odci±¿yæ. By³o ju¿, ¿e drewno z mê¿em ciê³am, obornik odrzuca³am, jak on pracuje, to staram siê zawsze jako¶ mu ul¿yæ. Ale wiesz co? Jak m±¿ widzi, ¿e mam ¶wie¿e paznokcie to i pranie wywiesi, i pozmywa, poodkurza. Jak widzi, ¿e ³apiê siê za sprz±tanie to on te¿. Nie ma tak, ¿e mam masê obowi±zków na g³owie i nie wiem kiedy siê wyrobiê. Zawsze wtedy zjawia siê mój rycerz i bierze po³owê na siebie
To nauka mojej mamy i ju¿ widzê, ¿e to ¶wietny uk³ad. Zawsze mi powtarza³a: niech robi ten, kto ma czas, nie ten co powinien. Wtedy zawsze bêdzie zrobione i nikt nie bêdzie czu³ siê pokrzywdzony. Polecam
Pewnie, ¿e siê ³apiesz Bardzo dziêkujê

golgie, lamadeleine - Bardzo Wam dziêkujê

Kretka666 - Oj, mo¿emy zrobiæ ma³e odstêpstwo 5,5 roku razem, czyli nieco d³u¿ej ni¿ M³odzi, wiêc je¶li chcesz - pisz ¶mia³o
StarsBeachSunriseAndHe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-19, 15:23   #16
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomo¶ci: 3 663
Dot.: Rady dla M³odej Pary?

Dodam jeszcze: w nat³oku codziennych spraw nie zapominajcie, ¿e nadal jeste¶cie wewn±trz rozbrykanymi dzieæmi. Co jaki¶ czas id¼cie na lody i hu¶tawki
aaricia8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-19, 19:11   #17
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 11 250
Dot.: Rady dla M³odej Pary?

http://zszywka.pl/p/taki-tam-wyjatko...u-9224619.html
GrumpyCat jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-19, 19:38   #18
monica82
Zakorzenienie
 
Avatar monica82
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: CIN
Wiadomo¶ci: 4 835
GG do monica82
Dot.: Rady dla M³odej Pary?

Ja jestem 17 lat w zwi±zku, 9 w ma³¿eñstwie to kwalifikujê siê
"NIE S£UCHAJCIE NICZYICH RAD, UCZCIE SIÊ NA W£ASNYCH B£ÊDACH"
Ka¿dy ma inny charakter, ka¿dy inaczej przezywa emocje, ka¿dy ma swoje pogl±dy i wed³ug mnie nie ma nic gorszego jak s³uchaæ cudzych rad.
__________________
CZ£OWIEK UCZY SIÊ PRZEZ CA£E ¯YCIE



A ja bêdê Twym Anio³em,
Tw± rado¶ci±, smutkiem, ¿alem.
Bêdê gwiazd± na twym niebie,
Bêdê zawsze obok ciebie...
Mi³o¶æ? Co¶ takiego nie istnieje!!!
monica82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-20, 01:01   #19
StarsBeachSunriseAndHe
Rozeznanie
 
Avatar StarsBeachSunriseAndHe
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 618
Dot.: Rady dla M³odej Pary?

Cytat:
Napisane przez monica82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja jestem 17 lat w zwi±zku, 9 w ma³¿eñstwie to kwalifikujê siê
"NIE S£UCHAJCIE NICZYICH RAD, UCZCIE SIÊ NA W£ASNYCH B£ÊDACH"
Ka¿dy ma inny charakter, ka¿dy inaczej przezywa emocje, ka¿dy ma swoje pogl±dy i wed³ug mnie nie ma nic gorszego jak s³uchaæ cudzych rad.
A czy "rady" jak te powy¿sze, dotycz±ce raczej ogólnych spraw, te¿ Twoim zdaniem nie powinny byæ uznawane? Chcia³abym poznaæ Twoj± opiniê. Oczywi¶cie jestem otwarta na krytykê - mo¿e umieszczanie w tym prezencie takich "porad" to nienajlepszy pomys³? Chcê, aby prezent by³ jak najlepszy, wiêc chêtnie poznam Wasze zdanie.

aaricia8 strasznie spodoba³o mi siê to, co napisa³a¶. Chyba ka¿dy powinien czasem tak "zaszaleæ", ale czêsto niestety zapominamy o tym lub przejmujemy siê "co ludzie powiedz±". Dziêkujê jeszcze raz

GrumpyCat widzia³am ju¿ gdzie¶ co¶ takiego, bardzo fajny pomys³ Zastanawia³am siê nad czym¶ takim, ale jednak przysz³o mi do g³owy co¶ innego
StarsBeachSunriseAndHe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-20, 13:17   #20
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 17 881
Dot.: Rady dla M³odej Pary?

wejd¼ na forum ¶lubne, tam jest miliard porad.
__________________
Lubiê si³ê czerni,
i nieu¿ywania s³ów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nico¶ci za oknem, gdy budz± siê mg³y...
ulinkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-20, 19:05   #21
Tutli
Zadomowienie
 
Avatar Tutli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 777
Dot.: Rady dla M³odej Pary?

Jestem w zwi±zku 7 lat, w tym rok ma³¿eñstwa. My¶lê, ¿e znaj±c siê ¶wietnie i maj±c dobre podej¶cie do drugiej osoby, niewiele siê zmienia nawet po tym owianym dramatyzmem "wspólnym zamieszkaniu". Zamieszka³am z mê¿em dopiero po ¶lubie i nie zaskoczy³o mnie nic, nie musieli¶my siê "docieraæ" - od pocz±tku by³o zupe³nie normalnie i naturalnie.

Dlatego, ¿e oboje znamy swoje ró¿ne dziwactwa i je tolerujemy, nie robimy problemu z g³upot (np. "znowu Twoja skarpetka le¿y obok ³ó¿ka, nie zniosê tego wiêcej. FOCH trzydniowy"), nie robimy scen i mamy du¿o zdrowego dystansu do siebie. Co jest dla mnie mega wa¿ne, to to, aby ka¿dy posiada³ swój w³asny ¶wiat - nie wyobra¿am sobie, aby ¿ycie któregokolwiek z nas krêci³o siê przede wszystkim wokó³ wspó³ma³¿onka, ale jednocze¶nie, by ma³¿onkowie zbudowali swój ¶wiat, do którego dostêp maj± tylko oni.
__________________
http://oleosa.blogspot.com

Kobiety
-statystyka spojrzenie na makija¿, kuchniê i co-do-g³owy-przyjdzie.

Obiecujê, ¿e nie bêdzie statystyki.
Tutli jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-20, 19:33   #22
Inna_Mi
Raczkowanie
 
Avatar Inna_Mi
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Killarney
Wiadomo¶ci: 413
Dot.: Rady dla M³odej Pary?

Ode mnie (w zwi±zku ponad 4 lata) dorzucê, ¿eby dawaæ sobie na co dzieñ choæby drobne wyrazy sympatii. Podrzucone ukradkiem piwo do lodówki w upalny dzieñ lub jaki¶ przysmak przyniesiony z miasta do domu, gdy T¿ siê nie spodziewa³, ju¿ nie raz wywo³a³o u niego stuwatowy u¶miech i pe³ne mi³o¶ci spojrzenia

Do tego podpisujê siê pod tym, by mimo wieku i sta¿u zwi±zku powyg³upiaæ siê czasem razem - poskakaæ przez fale na basenie, pój¶æ na gofry z mnóstwem bitej ¶mietany, czy spêdziæ wieczór nad filmikami ze z³o¶liwymi kotami I generalnie pozwoliæ sobie na luz w swoim towarzystwie, przecie¿ o to chodzi, by siê dobrze razem czuæ.
Inna_Mi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-20, 21:06   #23
monica82
Zakorzenienie
 
Avatar monica82
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: CIN
Wiadomo¶ci: 4 835
GG do monica82
Dot.: Rady dla M³odej Pary?

Cytat:
Napisane przez StarsBeachSunriseAndHe Poka¿ wiadomo¶æ
A czy "rady" jak te powy¿sze, dotycz±ce raczej ogólnych spraw, te¿ Twoim zdaniem nie powinny byæ uznawane? Chcia³abym poznaæ Twoj± opiniê. Oczywi¶cie jestem otwarta na krytykê - mo¿e umieszczanie w tym prezencie takich "porad" to nienajlepszy pomys³? Chcê, aby prezent by³ jak najlepszy, wiêc chêtnie poznam Wasze zdanie.

aaricia8 strasznie spodoba³o mi siê to, co napisa³a¶. Chyba ka¿dy powinien czasem tak "zaszaleæ", ale czêsto niestety zapominamy o tym lub przejmujemy siê "co ludzie powiedz±". Dziêkujê jeszcze raz

GrumpyCat widzia³am ju¿ gdzie¶ co¶ takiego, bardzo fajny pomys³ Zastanawia³am siê nad czym¶ takim, ale jednak przysz³o mi do g³owy co¶ innego
Ojej nie chcia³am ¿eby to zabrzmia³o jak krytyka
To dobry pomys³ ten Twój prezent. I rada której nie trzeba m³odym dawaæ ale nie zaszkodzi to moim zdaniem : "Nie zapomnijcie dlaczego siê pokochali¶cie"
__________________
CZ£OWIEK UCZY SIÊ PRZEZ CA£E ¯YCIE



A ja bêdê Twym Anio³em,
Tw± rado¶ci±, smutkiem, ¿alem.
Bêdê gwiazd± na twym niebie,
Bêdê zawsze obok ciebie...
Mi³o¶æ? Co¶ takiego nie istnieje!!!
monica82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-20, 21:37   #24
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomo¶ci: 3 663
Dot.: Rady dla M³odej Pary?

Do tego jeszcze: wygospodarujcie czas, np w pierwsz± sobotê ka¿dego miesi±ca ¿eby pój¶æ razem na randkê. Randki po ¶lubie nie mog± siê skoñczyæ.
aaricia8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-21, 06:14   #25
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 22 332
Dot.: Rady dla M³odej Pary?

Cytat:
Napisane przez aaricia8 Poka¿ wiadomo¶æ
Do tego jeszcze: wygospodarujcie czas, np w pierwsz± sobotê ka¿dego miesi±ca ¿eby pój¶æ razem na randkê. Randki po ¶lubie nie mog± siê skoñczyæ.
A musz± siê zaczynaæ?
__________________
Myd³a, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-21, 11:15   #26
Prymlua
Raczkowanie
 
Avatar Prymlua
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 79
Dot.: Rady dla M³odej Pary?

Niezale¿nie od sytuacji trzeba siê nawzajem wspieraæ. M±¿/¯ona /Partner/Partnerka powinna byæ dla nas najwa¿niejsz± na ¶wiecie osob±, nawet jak pojawi± siê dzieci. Nie mo¿na zapomnieæ o okazywaniu uczuæ.
(7 lat w zwi±zku)
Prymlua jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-21, 12:21   #27
StarsBeachSunriseAndHe
Rozeznanie
 
Avatar StarsBeachSunriseAndHe
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 618
Dot.: Rady dla M³odej Pary?

monica82, nie odebra³am Twojej wypowiedzi ¼le Bardzo dziêkujê

Tutli, Inna_Mi, aaricia8, Prymlua, bardzo Wam wszystkim dziêkujê!
StarsBeachSunriseAndHe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-21, 13:59   #28
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomo¶ci: 5 450
Dot.: Rady dla M³odej Pary?

Najwa¿niejszy jest szacunek dla drugiej osoby. Bez tego- ani rusz. Po drugie- fakt, ¿e druga osoba jest Twoim najlepszym przyjacielem. Nie tylko gdy jest wszystko w porz±dku, ale nawet wtedy, gdy spotyka nas co¶ z³ego od losu. Po trzecie- nieustaj±ce wsparcie i pomoc- i gdy przyjdzie choroba i przy gotowaniu obiadu- wszedzie i zawsze! Po czwarte- umiejêtno¶æ pój¶cia na kompromis, ¿eby i jednej i drugiej stronie by³o dobrze
__________________
Pijê kawê i wyobra¿am sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Forum plotkowe


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-07-21 14:59:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:21.