Stosowanie Diacnealu - refleksje - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-03, 17:05   #1411
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

U mnie odstęp jest około 15-minutowy...Może dlatego później zmagam się z efektem "latarni" i nie trzymaniem się podkładu na twarzy ...Hmmm, muszę pomyśleć przynajmniej o 30 minutach
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 15:38   #1412
Monciala
Przyczajenie
 
Avatar Monciala
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

dziewczyny powiedzcie mi czy któras z was ma taki problem nagłego przypływu gorąca i czerwonej twarzy ale tylko obrebu twarzy...
ja jak jestem np w biurze u siebie i tak siedze przez chwile to czuje taka fale goraca biore lusterko i jestem czerwona normalnie taka obramówka jakbym za długo na słoncu siedziała..potem mija albo blednie....hmm wiem ze to po kwasach, ale diacneal stosuje co 2 dni i na poszczegolne krosty wiec skad taki objaw? moze macie jakis sposob na to lub jakis preparat na takie zaczerwienienie twarzy? dodam ze diacneal stosuje od około 2 miesiecy efekty sa ale krosty podskurne wychodza dalej....moze poradzicie kochane dziewczyny?

pozdrawiam wizazystki bez których stosowanie diacnealu byłoby ciezkie))
Monciala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 19:34   #1413
delfa1987
Raczkowanie
 
Avatar delfa1987
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 378
GG do delfa1987
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

no wlasnie...ja tez stosuje 2 miesiace i tez caly czas mi krosty wychodza... doswiadzcone kolezanki diacnealowe odpwiedzcie comzoe byc tego przyczyna ze akuart nam ciagle wyskakuja?? wiem ze twarz sie oczyszcza ale czy to znaczy ze mamy az tak zapaskudzona?? noi i czy ktoras z was tak miala i za ile to minie..??
delfa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 19:16   #1414
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

dziewczyny, czy któraś z was używa diacnealu w połączeniu z lysanelem?
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 09:01   #1415
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

ja stosuję już Diacneal ponad 3tyg. codziennie i jak na razie żądnego podrażnienia i wysuszenia nie zauważyłam, skóra się lekko łuszczy, ale minimalnie nie jest to bardzo widoczne, w każdym razie mi to nie przeszkadza skóra rzeczywiście się wygładziła , przebarwienia są jaśniejsze , wydaje mi się,że drobne blizenki są płytsze, ale żeby ich się całkowicie pozbyć będę jednak musiała poczekać kilka miesięcy, a może nawet dłużej szkoda,że nie da się tego jakoś przyspieszyć....
alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 09:29   #1416
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez yeah Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy któraś z was używa diacnealu w połączeniu z lysanelem?

Yeah, zdublujesz sobie kwas glikolowy. Chociaz jezeli twoja skóra to wytrzyma, to w sumie przeciwskazań nie ma....czytałąm już o udanych połaczeniach glyco-A z retinem-a czy zorakiem. Ale to juz hardcore.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 11:24   #1417
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez yeah Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy któraś z was używa diacnealu w połączeniu z lysanelem?
Używam Diacnealu od miesiąca, jakieś 1,5 tyg temu dołączyłam Lysanel. Stosuję na zmianę, a między nimi jeszcze olejek Hauschka i krem AA Young (ogólnie częściej mam na twarzy kwasy - 4, czasem 5 dni w tygodniu). Nie mam podrażnień, nie łuszczę się jakoś dramatycznie, za to wysyp taki, że... zaczął się tydzień temu i przybiera na sile, mam ochotę się gdzieś schować i wyjść za jakieś 2 tyg ale w końcu sama chciałam
havana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-12, 11:38   #1418
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Używam Diacnealu od miesiąca, jakieś 1,5 tyg temu dołączyłam Lysanel. Stosuję na zmianę, a między nimi jeszcze olejek Hauschka i krem AA Young (ogólnie częściej mam na twarzy kwasy - 4, czasem 5 dni w tygodniu). Nie mam podrażnień, nie łuszczę się jakoś dramatycznie, za to wysyp taki, że... zaczął się tydzień temu i przybiera na sile, mam ochotę się gdzieś schować i wyjść za jakieś 2 tyg ale w końcu sama chciałam
No domyślam się. Ale przejdzie, nie martw się. W AA tez masz troche kwasu.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 14:01   #1419
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Yeah, zdublujesz sobie kwas glikolowy. Chociaz jezeli twoja skóra to wytrzyma, to w sumie przeciwskazań nie ma....czytałąm już o udanych połaczeniach glyco-A z retinem-a czy zorakiem. Ale to juz hardcore.
jeszcze nie zaczęłam stosować zastanawiałam się tylko czy jest sens. lysanel niby skuteczny (bardziej niż eff), ale wysusza niemiłosiernie (nawilżam się, nawilżam!).
i nie wiem..... może wrócę do acnedermu
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 11:00   #1420
aliana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 54
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez delfa1987 Pokaż wiadomość
no wlasnie...ja tez stosuje 2 miesiace i tez caly czas mi krosty wychodza... doswiadzcone kolezanki diacnealowe odpwiedzcie comzoe byc tego przyczyna ze akuart nam ciagle wyskakuja?? wiem ze twarz sie oczyszcza ale czy to znaczy ze mamy az tak zapaskudzona?? noi i czy ktoras z was tak miala i za ile to minie..??
czesc delfa1987! jak wiesz bo juz kiedys razem na forum do siebie pisałyśmy Diacneal stosuję juz prawie 3 miesiące i dotąd nie miałam powtónego wysypu. Może masz tą reakcję po kremie, który aplikujesz do nawilżenia albo po filtrach może coś Cię zapycha? Spróbuj coś zmienić. Bo nie sądzę żeby tak długo skóra miała Ci się oczyszczać. Sama nie wiem. Może ktoś z dłuższym stażem Diacnealowym coś poradzi? Pozdrawiam i trzymam kciuki za szybkie przegonienie tego wysypu!
aliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 11:05   #1421
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Ja używam lysanel+diacneal+acnederm .

Cera miałam piękną, ale zaczęłam się truć anty i wszystko diabli wzięli
Jeśli chodzi o skuteczność na 1 miejscu u mnie jest Diacneal, potem lysanel a na końcu acnederm.
Stosuję maseczkę nawilżającą z Avene i krem nawilżający z Olay. Czasem daję skórze "odetchnąć" i nie nakładam na nią przez jeden dzień kompletnie nic.
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-17, 16:00   #1422
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
No domyślam się. Ale przejdzie, nie martw się. W AA tez masz troche kwasu.
Dzięki za pocieszenie jest mi teraz potrzebne wiedząc, co tam w tej mojej skórze siedzi, powinnam się uzbroić w duuużo cierpliwości
zapomniałam, że w AA Young jest kwas salicylowy, chociaż chyba stosunkowo niewiele(?) Właśnie mi się kończy ten krem, więc teraz się zastanawiam czy kupić ponownie, czy to już za dużo tych wszystkich kwasów...
havana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 23:03   #1423
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Kupilam Diacneal,tylko ze tu czytam ze on moze potraznicMam rozszeszone naczynka na policzkach,skora jest w tym miejscu non stop zaczerwieniona,niespytala m pani w aptece i teraz prosze Was o rady,czy uzywac go na cala twarz czy omijajac policzki?? Dodam ze uzywalam efeklar K na cala buzke i bylo okkurcze zebym tylko niepotrzebnie niewydala pieniezka prosze o pomoc
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 23:26   #1424
Satis
Raczkowanie
 
Avatar Satis
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 162
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez olcia1987 Pokaż wiadomość
Kupilam Diacneal,tylko ze tu czytam ze on moze potraznicMam rozszeszone naczynka na policzkach,skora jest w tym miejscu non stop zaczerwieniona,niespytala m pani w aptece i teraz prosze Was o rady,czy uzywac go na cala twarz czy omijajac policzki?? Dodam ze uzywalam efeklar K na cala buzke i bylo okkurcze zebym tylko niepotrzebnie niewydala pieniezka prosze o pomoc
lepiej nie stosuj go na policzki, ja mam twardą skórę, ale od Diacnealu mi jedno naczynko się pojawiło pod okiem, a normalnie ich nie mam. a Effaclar nie drażni, więc dlatego było ok. Na naczynka jest Diroseal, ale on ponoć może zapychać i dziewczyny chyba polecały Acne Derm na naczynka...
Satis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 23:45   #1425
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Dziekuj za odpowiedz,problem z tym ze ja juz kupilam diacneal, w sterie T mam duzo zaskorniakow,bliz i przebarwien,uzywalam juz differin,efeklar k i wszystko bylo wporzadku,ale przyjzalam sie moim policzka i naczynka sa bardzo rozszezone,sa ciagle zaczerwienione,moze stosowac diacneal tylko na strefe T czy to niema sensu??
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 06:14   #1426
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez Satis Pokaż wiadomość
lepiej nie stosuj go na policzki, ja mam twardą skórę, ale od Diacnealu mi jedno naczynko się pojawiło pod okiem, a normalnie ich nie mam. a Effaclar nie drażni, więc dlatego było ok. Na naczynka jest Diroseal, ale on ponoć może zapychać i dziewczyny chyba polecały Acne Derm na naczynka...
dokładnie tak ja też jestem gruboskórna i dwa mi wyskoczyły.
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 08:02   #1427
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez olcia1987 Pokaż wiadomość
Dziekuj za odpowiedz,problem z tym ze ja juz kupilam diacneal, w sterie T mam duzo zaskorniakow,bliz i przebarwien,uzywalam juz differin,efeklar k i wszystko bylo wporzadku,ale przyjzalam sie moim policzka i naczynka sa bardzo rozszezone,sa ciagle zaczerwienione,moze stosowac diacneal tylko na strefe T czy to niema sensu??
Ja na policzki pomimo zanieczyszczeń stosuję diacneal tylko raz w tygodniu. Mam widoczne naczynka, więc po wielu próbach i błędach doszłam do wniosku, że jest to bezpieczne maksimum. Na tzw "strefę T" stosuję zamiennie z effaclarem - w sumie co drugi dzień i krzywda mi się nie dzieje.

Musisz po prostu sama do tego dojść jak jest najlepiej. Ja ze swojej strony radzę ci stosować rzadziej, a w miarę możliwości zwiększyć częstotliwość niż się "szarpać" na śliczną cerę przed wakacjami, ale mieć ją podrażnioną i przesuszoną.
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 10:55   #1428
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

DziekujSprobuje tylko raz w tygodniu na stere T,zobacze jak bedzie dzialal ,uzywalam differin i wszystko bylo dobrze,zero podraznien,nieorintuje sie czy diacneal jest tak samo silnyA czy uzywanie kremu np,2 -3 razy w tyg ma sens,chodzi mi o efekty,czy tak zadnie uzywanie wogole cos daje
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 12:43   #1429
Satis
Raczkowanie
 
Avatar Satis
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 162
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez olcia1987 Pokaż wiadomość
DziekujSprobuje tylko raz w tygodniu na stere T,zobacze jak bedzie dzialal ,uzywalam differin i wszystko bylo dobrze,zero podraznien,nieorintuje sie czy diacneal jest tak samo silnyA czy uzywanie kremu np,2 -3 razy w tyg ma sens,chodzi mi o efekty,czy tak zadnie uzywanie wogole cos daje
jakiego kremu?
używaj Diacnealu tylko na strefę T, to MA sens - ja np. używam na policzki tylko jak mi coś wyskoczy bo raczej mam czyste, a chodzi mi głównie o zmniejszenie blizn i porów, generalnie używasz tam gdzie potrzebujesz
a jeśli chodziło Ci o używanie Diac 2-3 w tyg to jest to wręcz zalecane, żeby nie używać za często. Efekty i tak będą, ale się zbytnio nie przesuszysz dzięki temu.

ja po ok 5 aplikacjach Diacnealu i tyleż samo Eff na zmiane zauważyłam tylko lekki wysyp - skóra mi nie schodzi na razie, skóra delikatnie przesuszona miejscami na nosie. Mam trochę zwiechę, bo Active C mnie szczypie pod oczami, pzt filtr mi się słabiej przez niego wchłania :/
Satis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-18, 13:11   #1430
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

chodzilo mi o diacnealdziekuje za pomoczaczne od stefy T raz w tygodniu
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 17:28   #1431
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Dziewczyny, znowu mam okropny wysyp na brodzie i linii żuchwy - zawsze przy kwasach najbardziej mnie tam wysypuje, choć wydawało mi się, że na nosie i okolicach mam więcej zaskórników do tego jestem parę dni przed okresem, podsumowując - jestem straszydło i tu pytanie do doświadczonych z diacnealem - kwasić się dalej, żeby przegnać powstałe wypryski, czy np przez tydzień odpuścić? Wniosek jeden: w przyszłości będę używać kwasów z mniejszą częstotliwością, ale w tej chwili kompletnie nie wiem co robić

P.S. Też tak macie, że akurat wtedy kiedy chciałybyście dobrze wyglądać, pojawiają się najgorsze problemy ze skórą?
havana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 10:25   #1432
panna nadobna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 14
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Witam, witam! Jestem zupełnie nowa w tym wątku i jeszcze bardziej niedoświadczona. Od około 2 tyg stosuję co drugą noc Diacneal, ale myślę o urozmaiceniu mojej kuracji. Plan jest taki:
1 noc - Diacneal
2 noc - tonik Clinique z BHA (2) + Vitella Ictamo i ewentualnie coś nawilżającego na policzki (Weleda z Irysem, Humektan).
Mam tylko pytanie - jak długo można stosować taką kurację? Czy jest ona wskazana w nadchodzącym sezonie wiosenno-letnim? Czy ten tonik nie lepiej zastąpić jakimś innym kremem z kwasami czy na początek wystarczy? I czy skóra nie przyzwyczaja się do takich specyfików?
Przepraszam, jeśli moje pytania się dublują. Nie przejrzałam tego wątku od początku, ale na usprawiedliwienie mam tyle, że to już chyba 8 w tym tygodniu, który mnie zainteresował z ogrooomną liczbą postów
Dziękuję za wszelkie rady!!!
panna nadobna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 21:22   #1433
panna nadobna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 14
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

UP
Mam nadzieję, że ktoś zagląda jeszcze na ten wątek
panna nadobna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 14:40   #1434
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez Monciala Pokaż wiadomość
dziewczyny powiedzcie mi czy któras z was ma taki problem nagłego przypływu gorąca i czerwonej twarzy ale tylko obrebu twarzy...
ja jak jestem np w biurze u siebie i tak siedze przez chwile to czuje taka fale goraca biore lusterko i jestem czerwona normalnie taka obramówka jakbym za długo na słoncu siedziała..potem mija albo blednie....hmm wiem ze to po kwas.
ach, ale diacneal stosuje co 2 dni i na poszczegolne krosty wiec skad taki objaw? moze macie jakis sposob na to lub jakis preparat na takie zaczerwienienie twarzy? dodam ze diacneal stosuje od około 2 miesiecy efekty sa ale krosty podskurne wychodza dalej....moze poradzicie kochane dziewczyny?

pozdrawiam wizazystki bez których stosowanie diacnealu byłoby ciezkie))

ja mialam cos podobnego w listopadzie. Pomoglo mi lykanie witaminy C
Tylko, ze u mnie sie okazalo, ze skora mi sie naczynkowa zrobila

Cytat:
Napisane przez panna nadobna Pokaż wiadomość
Witam, witam! Jestem zupełnie nowa w tym wątku i jeszcze bardziej niedoświadczona. Od około 2 tyg stosuję co drugą noc Diacneal, ale myślę o urozmaiceniu mojej kuracji. Plan jest taki:
1 noc - Diacneal
2 noc - tonik Clinique z BHA (2) + Vitella Ictamo i ewentualnie coś nawilżającego na policzki (Weleda z Irysem, Humektan).
Mam tylko pytanie - jak długo można stosować taką kurację? Czy jest ona wskazana w nadchodzącym sezonie wiosenno-letnim? Czy ten tonik nie lepiej zastąpić jakimś innym kremem z kwasami czy na początek wystarczy? I czy skóra nie przyzwyczaja się do takich specyfików?
Przepraszam, jeśli moje pytania się dublują. Nie przejrzałam tego wątku od początku, ale na usprawiedliwienie mam tyle, że to już chyba 8 w tym tygodniu, który mnie zainteresował z ogrooomną liczbą postów
Dziękuję za wszelkie rady!!!


Jak dlugo???
hmm... roznie tu dziewczyny stosuja. Jedne robia przerwe na okres wakacji, inne po prostu uzywaja Diacnealu zadziej i gruuuuubo sie filtruja.

W diacnealu masz kwasy AHA do ktorych sie niestety skora przyzwyczaja.

A co do toniku to niestety nie wiem
Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 07:42   #1435
panna nadobna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 14
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Dzięki Mallutka za odpowiedź
panna nadobna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 11:14   #1436
Rylejew
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 166
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Hmm, tak sobie właśnie pomyślałam a propos tego przyzwyczajania się skóry do AHA... Stosuję Diacneal regularnie (3 - 4 dni, potem przerwa 3 - 4 dni i znowu 3 - 4 Diacneal) od końca listopada. Efekty są naprawdę znakomite. Tylko właśnie boję się, kiedy skóra zacznie się do mojej kwasowej kuracji przyzwyczajać. Wtedy trzeba by zwiększyć częstotliwość stosowania (a to już w moim przypadku niemożliwe, bo skóra musi mieć czas na regenerację), albo stężenie. Glyco a zawiera 12% kwasu glikolowego, więc myślicie że kiedy zauważę zmniejszone efekty przy stosowaniu Diacnealu, to dobrym pomysłem będzie przerzucenie się właśnie na Glyco a?
Rylejew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 08:18   #1437
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez Rylejew Pokaż wiadomość
Hmm, tak sobie właśnie pomyślałam a propos tego przyzwyczajania się skóry do AHA... Stosuję Diacneal regularnie (3 - 4 dni, potem przerwa 3 - 4 dni i znowu 3 - 4 Diacneal) od końca listopada. Efekty są naprawdę znakomite. Tylko właśnie boję się, kiedy skóra zacznie się do mojej kwasowej kuracji przyzwyczajać. Wtedy trzeba by zwiększyć częstotliwość stosowania (a to już w moim przypadku niemożliwe, bo skóra musi mieć czas na regenerację), albo stężenie. Glyco a zawiera 12% kwasu glikolowego, więc myślicie że kiedy zauważę zmniejszone efekty przy stosowaniu Diacnealu, to dobrym pomysłem będzie przerzucenie się właśnie na Glyco a?
u mnie przyzwyczajeie sie do Diacnealu objawilo sie mniejszym zaczerwienieniem twarzy po jego nalozeniu. Z tego co mi sie wydaje to skora przyzwyczai sie tylko do AHA zas retinaldehyd dalej dziala, wiec jesli ci sluzy to chyba nie ma sensu rezygnowac z Diacnealu.
Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 11:03   #1438
Rylejew
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 166
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Mallutka dziękuję za odpowiedź. Rzeczywiście nie będę rezygnować z Diacnealu, bo za bardzo go sobie chwalę.
Rylejew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 12:49   #1439
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez Rylejew Pokaż wiadomość
Mallutka dziękuję za odpowiedź. Rzeczywiście nie będę rezygnować z Diacnealu, bo za bardzo go sobie chwalę.
prosze bardzo
Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 08:52   #1440
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Exclamation Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

mam pytanko czy wysypało was po diacnealu?? bo takie opinie czytałam na kwc...
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:53.