Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-08, 21:09   #1771
mikaam
Raczkowanie
 
Avatar mikaam
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
A czytałaś mikula początek postu ??????????????????????
...skąd ja ma wiedzieć, z/e Ty do Rodziny chcesz... ??? A` może jak bym Co powiedziała to Ty być mnie zwymyślała i do dupy nabiła

Mikuś I love You ... tylko nie wiedziałam, czy ... byś chciała co bym ja Ciebie I love You
Toż to moje marzenie
I LOVE YOU
mikaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 21:16   #1772
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Masima a co ze stosowaniem cosmelanu po tych przepisowych 3 tyg
Piszesz o nawilżaniu skóry po zabiegu a moja tłusta i błyszcząca jak cholera Jaki krem uzywać na dzień jak wyeliminuję cosmelan?
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 21:26   #1773
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez mikaam Pokaż wiadomość
No dziękuję bardzo! A mnie to co? Koza w..???? Co mam zrobić żeby do rodziny należeć? No co? cosmelan na nogi położyć? malinówke zrobić? Kto mnie adoptuje?
O ja nieszczęśliwa! idę się upić!
No to mamy kama - nasze wspólne marzenie ... CÓRCIĘ ... i To z WNUCZKIEM OD RAZU
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 21:35   #1774
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

JEZUNIU,albo mam cos z oczami,albo wizaz cos pozmienial,ale inaczej was widze
i komputer mi sie caly czas zawiesza.
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 21:40   #1775
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
JEZUNIU,albo mam cos z oczami,albo wizaz cos pozmienial,ale inaczej was widze
i komputer mi sie caly czas zawiesza.
A ja myślałam że to tylko u mnie tak
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 21:47   #1776
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
A ja myślałam że to tylko u mnie tak

u mnie też
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 22:57   #1777
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
bon dias z Portugalii. We Francji czytajac was poparzylam sie kawa. Telefon zostal mi odebrany. TZpowiedzial ze odetnie pepowine mi z wami. Szok. Jest 35 c nie wiem jak dozyja moje plamy, ale naczynka mi powychodzily chyba od kwasow. Juz je odstawilam. Tęsknie za wami bo nie moge doczytac wszystkiego, chyba zanik sygnalu. Jak uda mi sie to wysle zdjęcie na privat. Caluski dla pracusiow

no co wy śpicie? Tu zaczyna sie zycie. Olej tamanu stosuje na blizny po laserze na nogach na razie nie widze roznicy ale ten zapach, bry,mam tez serum i naczynka mi uspokaja. Witamy corcie. Tylko mi tu imprez nie robic bezemnie. Dome poczekaj az ci opuchlizna zejdzie nie przeginaj. Calusy
__________________

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2008-09-09 o 08:31 Powód: post pod postem
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-09, 06:33   #1778
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

O cassacia nam sms wylala.
A co to 35c????
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 06:55   #1779
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dzień Dobry
Mój wizaz.pl wczoraj oszalał, nie edytował postów, nie poprawiał błędów, aż w końcu padł jak kawka
casacia ma upał ( 35 stopni Celcjusza ) i zdaniem buczki kochanej wylewa sms-y ...cholera jak to się robi

... no to kiedy ja mam zacząc się smarować ... opuchlizna zlazła przedwczoraj prawie
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 07:28   #1780
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Brrrrryy! Aż słabo od tamtych nowinek,piły sok z buraków a metodę miały inną na maskę-Nakładały 3x w tygodniowych odstępach a cos 2 póżniej.A może to lepiej.Dziewczyny czy któraś maiła maskę rok temu proszę niech się ujawni i opowie o wszystkim-Będzie moim GURUBuczacza a ty buraki piłas?,że każesz odpuszczać
Castrolku, ja robiłam maske cos1 i oczywieście cos2 w zeszłym roku w pażdzierniku. Ponieważ nie bylam wtedy jeszcze taka mądra jak teraz dzięki WAm to po wykończeniu pierwszego słoika nie kupiłam od razu następnego , tylko tak sobie myslałam, że to juz koniec moich plamisk będzie. A tu - ZONK! - po dwóch miesiacach zaczeły sie pojawiac tam gdzie były wczesniej. No to biegiem do pani doktor pognałam i zakupiłam nowy. No i teraz smaruję, ale zaraz mi sie słoik kończy.....
Soku z buraków nie piłam - i dobrze, bo to ponoć paskudztwo i niekorzystnie działa na wątrobę, która u mnie i tak w nienajlepszym stanie.
Lepiej juz rzeczywiście jaka naleweczką wątrobe męczyć - przynajmniej przyjamniśc jakaś z tego jest))))))))))
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 07:36   #1781
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez mikaam Pokaż wiadomość
No dziękuję bardzo! A mnie to co? Koza w..???? Co mam zrobić żeby do rodziny należeć? No co? cosmelan na nogi położyć? malinówke zrobić? Kto mnie adoptuje?
O ja nieszczęśliwa! idę się upić!
Mikaam siostrzenico moja

Herbatko, Ty jeszcze rodziny nie masz. Jakby co to my: Madziusia Królewna Śnieżka i dwóch krasnoludków, ja i Cassattka przygarniemy

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Masima a co ze stosowaniem cosmelanu po tych przepisowych 3 tyg
Piszesz o nawilżaniu skóry po zabiegu a moja tłusta i błyszcząca jak cholera Jaki krem uzywać na dzień jak wyeliminuję cosmelan?
Megi też się nad tym zastanawiam, bo Masimka ma suchą skórę, ja chyba tak jak Ty. A sam filtr nie wystarczy?
Obejrzałam pocosmelanową buźkę. Efekt bardzo dobry moim zdaniem. Ślicznie wyglądasz, świeżo i promiennie.(nie masz mnie za co zbić tym razem . Nie postarałam się)

Edytowane przez ivonako
Czas edycji: 2008-09-09 o 07:58
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-09, 08:35   #1782
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość

I widzę, że urocza L_V też lubi do nas zaglądać. Pewnie - ciagnie fajnych do fajnych


Oj, ciągnie
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 08:38   #1783
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

[quote=dome;8934710]Dzień Dobry
Mój wizaz.pl wczoraj oszalał, nie edytował postów, nie poprawiał błędów, aż w końcu padł jak kawka


dome co to za jaja z tym netem wczoraj ? Kable się zbuntowały czy co ?

cassatta ty nas nie wkurzaj ....u nas zimno i jesień

Masima odpowiedz mi na pytania

ivonako wyruszam dzisiaj na poszukiwanie transparentnego pudru mineralnego.Nie wiem nawet czy taki istnieje Muszę czymś przypudrować ten błysk na twarzy.Pora potestować inne filtry chociaż u mnie tez kosmetyczna prowincja Ivonka te zdjęcia to dla ciebie .Niechetnie pokazuję się taka naturalna .Poświęciłam się dla sprawy

Buczacza zapisz (na listę) jeszcze chleb i kiełbasę !
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 08:41   #1784
mikaam
Raczkowanie
 
Avatar mikaam
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Witaj rodzino Cosmelano
Megi-ivonako ma rację Piękna,świrzutka,promienn a buźka-zazdroszczę
Po Twoich przebarwieniach nie ma ani śladu???
mikaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 09:07   #1785
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Masima a co ze stosowaniem cosmelanu po tych przepisowych 3 tyg
Piszesz o nawilżaniu skóry po zabiegu a moja tłusta i błyszcząca jak cholera Jaki krem uzywać na dzień jak wyeliminuję cosmelan?

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Masima odpowiedz mi na pytania

Megi jestem, jestem, już odpowiadam nie stresuj się. Wróciłam do pracy i nie ma już to tamto. Ale codziennie jestem na naszym wątku.

2 tygodnie stosowałam cosmelan 3 x dziennie, potem tydzień 2 x dziennie, potem czwarty tydzień 1 x dziennie. A potem mam podobno stosowac co drugi dzień na noc.

Ivonaco i Megi w piątek idę do kontroli znów (już czwarty raz) wiec spytam przy okazji o waszą tłustą skórę, co w takim wypadku robić.

Ja te kremy stosuje na cosmelan. Odczekuję jakiś czas i sie nimi smaruje. Kup sobie te tabletki do nawilżania od wewnątrz. tylko duże dawki trzeba przyjmować. Co najmniej 3 razy dziennie.Może to być Oeparol z wiesiołka, capivit hydrocontrol, Viaderm, wszystko co posiada kwasy tłuszczowe Omega 3 i 6. Najlepszy ponoć jest tran z apteki, ale jak to przełknąć. Chyba ze się kupi te co są dla dzieci, smakowe, mietowe lub pomarańczowe.

Megi co to znaczy jak wyeliminujesz cosmelan ? Nie masz zamiaru go używac już zawsze ? Czytalaś co wczoraj napisała Ane120 ? I co o tym myślec ?

Coś to wielocytowanie mi nie wychodzi nadal.

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2008-09-09 o 09:36
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 09:25   #1786
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

właśnie co o tym myśleć jutro wieczorem jak mi zreperują kompa to wrzucę zdjęcia i same ocenicie może ja mam schizę?Ale nadal poszukuję nie tłuszczącego filtra.Jak na razie najlepszy dla mnie jest uvblock 80 z issisfarmy.wprawdzie jest lekko różowy ale gęsty i nie bardzo świecący.A ja mam problem z tłustym dziobem
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 09:36   #1787
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Masima odpowiedz mi na pytania

Megi jestem, jestem, już odpowiadam nie stresuj się. Wróciłam do pracy i nie ma już to tamto. Ale codziennie jestem na naszym wątku.

2 tygodnie stosowałam cosmelan 3 x dziennie, potem tydzień 2 x dziennie, potem czwarty tydzień 1 x dziennie. A potem mam podobno stosowac co drugi dzień na noc.

Ivonaco i Megi w piątek idę do kontroli znów (już czwarty raz) wiec spytam przy okazji o waszą tłustą skórę, co w takim wypadku robić.

Ja te kremy stosuje na cosmelan. Odczekuję jakiś czas i sie nimi smaruje. Kup sobie te tabletki do nawilżania od wewnątrz. tylko duże dawki trzeba przyjmować. Co najmniej 3 razy dziennie.Może to być Oeparol z wiesiołka, capivit hydrocontrol, Viaderm, wszystko co posiada kwasy tłuszczowe Omega 3 i 6. Najlepszy ponoć jest tran z apteki, ale jak to przełknąć. Chyba ze się kupi te co są dla dzieci, smakowe, mietowe lub pomarańczowe.

Megi co to znaczy jak wyeliminujesz cosmelan ? Nie masz zamiaru go używac już zawsze ? Czytalaś co wczoraj napisała Ane120 ? I co o tym myślec ?

Coś to wielocytowanie mi nie wychodzi nadal.


Masima dzieki za odpowiedzi.Bałam się,ze masz już dosyć moich pytań Koniecznie zapytaj panią doktor o te nasze tłuste skóry może to nawilżanie od środka wystarczy Zapytaj także jak zapatruje się na to długotrwałe stosowanie cosmelanu.Ja zamierzam zrobić przerwę za rok a potem to sprawa otwarta.Zależy jakie informacje i opinie zbiorę.
Pisząc o wyeliminowaniu cosmelanu miałam na mysli uzywanie go tylko na noc.Czy można nam już stosować inne specyfiki?Czy mogę pozwolić sobie na romans z BU ? Mam stracha by nie skończyć jak dome

mikaam dziękuję za miłe słowa .Poczekaj jak pudry i cienie pójdą w ruch.Wtedy to dopiero będę szaleć z fotkami.
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 09:43   #1788
mikaam
Raczkowanie
 
Avatar mikaam
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dziewczyny w miejscu gdzie gdzie nakładam grubszą warstwę cosmelanu wyskoczyły mi jakieś czerwone podskórne krostki które bardzo bardzo swędzą.Co to może być? a może ja mam jakieś uczulenie? nie moge juz znieśc tego swędzenia
mikaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 09:55   #1789
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Kurna fotki dennej obejrzalam i mi sie znowu komp.zawiesil.Zdazylam zauwazyc,ze blondi.Popatrze zaraz jeszcze raz.
domciu ja Ci nogi z tylka powyrywam,albo co.Ty nic nie chybuj ,tylko oddczekaj ,az geba CALKOWICIE sie zagoi.Krzywde sobie zrobisz jeszcze,no!!!
mikaam,moze rzeczywiscie masz uczulenie.Co Ty oprocz cosm. uzywasz?
Megi a ja tu mam Polski SKLEP SPOZYWCZY.Tylko Apteki krajowej nie ma
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-09, 10:03   #1790
mikaam
Raczkowanie
 
Avatar mikaam
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Kurna fotki dennej obejrzalam i mi sie znowu komp.zawiesil.Zdazylam zauwazyc,ze blondi.Popatrze zaraz jeszcze raz.
domciu ja Ci nogi z tylka powyrywam,albo co.Ty nic nie chybuj ,tylko oddczekaj ,az geba CALKOWICIE sie zagoi.Krzywde sobie zrobisz jeszcze,no!!!
mikaam,moze rzeczywiscie masz uczulenie.Co Ty oprocz cosm. uzywasz?
Megi a ja tu mam Polski SKLEP SPOZYWCZY.Tylko Apteki krajowej nie ma
Buczacza-nawilżam i natłuszczam nivą,wazeliną,bephanten maść i krem,nos maścią z arniki.Tak na zmianę w zależności czego paszcza potrzebuje.
Może przez to że się drapię w tych miejscach? dzisiaj w nocy złapałam się na tym
mikaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 10:09   #1791
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez mikaam Pokaż wiadomość
Buczacza-nawilżam i natłuszczam nivą,wazeliną,bephanten maść i krem,nos maścią z arniki.Tak na zmianę w zależności czego paszcza potrzebuje.
Może przez to że się drapię w tych miejscach? dzisiaj w nocy złapałam się na tym

To ja juz nie wiem co Ci doradzic,moze ubierz rekawiczki na noc,albo obandazuj.A na wszelki wypadek wez wapno

A o to moja kartka na zakupy
-vitella Ictamo
-Kolastyna,make up
-Iwostin Caplin
-Rutina
-Emolium
-Cetaphil
cos jeszcze z Ziaji
-Bielenda
wiecej mi nic do glowy nie przychodzi,ale jak bedziecie mialy MADRE pomysly to dodajcie do listy
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 10:24   #1792
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez mikaam Pokaż wiadomość
Buczacza-nawilżam i natłuszczam nivą,wazeliną,bephanten maść i krem,nos maścią z arniki.Tak na zmianę w zależności czego paszcza potrzebuje.
Może przez to że się drapię w tych miejscach? dzisiaj w nocy złapałam się na tym
Mikaam ja się tez bardzo w nocy drapałam, (w dzień panowałam nad tym) teraz już nie, ale ranki mam w tych miejscach i muszę smarować LRP Cicaplastem punktowo żeby przyspieszyć regenerację bo mi sie blizny moga zrobić w tych miejscach.

Megi z BU mam zamiar odczekac te dwa miesiące. Tam sa preperaty z kwasami np. krem liponowy, serum. Boję się to stosować teraz jak skóra jest taka bardzo cienka i delikatna. Używam samych tych nawilżaczy na razie. Choć one takie tłustawe są jednak. Ale zrobiłam sobie puder z dry-flo i jedwabiu wiec jak przestane się łuszczyć to będę te kremy tym matowić. Na razie tego nie robię bo spróbowałam raz i było dobrze przez trzy godziny a potem sie zaczłęy robić kluski jak skóra zaczęła sie znowu złuszczać.

Megi lekarka uważa że przez rok co najmniej powinnam stosowac cos2. Co do dalszych losów cosmelana to nie wiem. Przerwa na pewno po tym czasie musi być ze dwa miesiace, bo to wie Buczka od swojego gina (swoją drogą skąd on to wie skoro to całkiem odmienne części ciała)
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 10:32   #1793
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Mikaam ja się tez bardzo w nocy drapałam, (w dzień panowałam nad tym) teraz już nie, ale ranki mam w tych miejscach i muszę smarować LRP Cicaplastem punktowo żeby przyspieszyć regenerację bo mi sie blizny moga zrobić w tych miejscach.

Megi z BU mam zamiar odczekac te dwa miesiące. Tam sa preperaty z kwasami np. krem liponowy, serum. Boję się to stosować teraz jak skóra jest taka bardzo cienka i delikatna. Używam samych tych nawilżaczy na razie. Choć one takie tłustawe są jednak. Ale zrobiłam sobie puder z dry-flo i jedwabiu wiec jak przestane się łuszczyć to będę te kremy tym matowić. Na razie tego nie robię bo spróbowałam raz i było dobrze przez trzy godziny a potem sie zaczłęy robić kluski jak skóra zaczęła sie znowu złuszczać.

Megi lekarka uważa że przez rok co najmniej powinnam stosowac cos2. Co do dalszych losów cosmelana to nie wiem. Przerwa na pewno po tym czasie musi być ze dwa miesiace, bo to wie Buczka od swojego gina (swoją drogą skąd on to wie skoro to całkiem odmienne części ciała)
on wie ,bo czasami analne okolice tez robi
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic

Edytowane przez buczacza
Czas edycji: 2008-09-09 o 10:34 Powód: literowka
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 10:45   #1794
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Ale tu dzisiaj pustki wszystkie cosmitki zawzięcie pracują ja tez próbuję ale za bardzo nie mam dziś pracy
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 10:45   #1795
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
To ja juz nie wiem co Ci doradzic,moze ubierz rekawiczki na noc,albo obandazuj.A na wszelki wypadek wez wapno

A o to moja kartka na zakupy
-vitella Ictamo
-Kolastyna,make up
-Iwostin Caplin
-Rutina
-Emolium
-Cetaphil
cos jeszcze z Ziaji
-Bielenda
wiecej mi nic do glowy nie przychodzi,ale jak bedziecie mialy MADRE pomysly to dodajcie do listy
Buczuś - kup sobie jeszcze tani jak barszcz dermosan - wersja tłusta i półtłusta i stosuj jak kompres lub raczej jak maskę na noc. Na szyję też. Dla mnie, mimo, że mam cere mieszaną, to genialny sposób na nawilżenie i odbudowę płaszcza lipidowego, który teraz mamy lekko naruszony cos,. Kiedy miną moje dwa miechy od cos1 to zamierzam pzynajmniej raz w tyg wrócić do tego zwyczaju. A teraz to robię tylko na szyję przy czym mam ją tak suchą, ze używam tłustego dermosanu.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 10:47   #1796
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez mikaam Pokaż wiadomość
Dziewczyny w miejscu gdzie gdzie nakładam grubszą warstwę cosmelanu wyskoczyły mi jakieś czerwone podskórne krostki które bardzo bardzo swędzą.Co to może być? a może ja mam jakieś uczulenie? nie moge juz znieśc tego swędzenia
to może łyknij sobie córcia wapno i jakiś antyhistamin - aleric np. Bez recepty . Tylko nie jednocześnie wapno i lek.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 11:05   #1797
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Kurna fotki dennej obejrzalam i mi sie znowu komp.zawiesil.Zdazylam zauwazyc,ze blondi.Popatrze zaraz jeszcze raz.
domciu ja Ci nogi z tylka powyrywam,albo co.Ty nic nie chybuj ,tylko oddczekaj ,az geba CALKOWICIE sie zagoi.Krzywde sobie zrobisz jeszcze,no!!!
mikaam,moze rzeczywiscie masz uczulenie.Co Ty oprocz cosm. uzywasz?
Megi a ja tu mam Polski SKLEP SPOZYWCZY.Tylko Apteki krajowej nie ma
Buczka - jak tylko Twojego kompa na moje lico nakierowałas, to od razu odmówił współpracy i sie wypiął na taką gebe
Co do polskich medykamentów, to polecam Ci z apteki
Oeparol krem pod oczy - jest tłusty, odżywczy, taki w sam raz dla pan po.... dwudziestce - ja go stosuje głównie zima na noc - bo pod makijaż może być za tłusty, ma niewiele skladników, wiec nie jest to taka żywa chemia.
Kolastyna Satin Make up - wypróbowałam kideyś, ale jak dla mnie mogliby dodac jeszcze jeden odcien - jakiś jasny, bo ja wielki bledzioch jestem. Moga być problemy ze zdobyciem tego podkładu, bo on tylko w małych drogeriach bywa - sama nei wiem czemu - ma bardzo dobre opinie na wizażu i jest na niego spory popyt - spece od marketingu spią w tej Kolastynie chyba
Jak mi cos sie przypomni, to dopisze
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 11:19   #1798
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

wszystko sobie zapisze,tylko czy mnie przepuszcza przez granice,toz to walizka wielka bedzie

Wiecie kochane!!!!!!!! Namowimy chyba L_V na cosmelana,to zostanie w koncu u nas na stale,Dobry pomysl,nie!!!!!!!!
Bedziemy mialy Nasza cosmo MAME!!!!!
denna widzialam Cie.Sliczna jestes!!!! Nie mozna zbyt dokladnie buzki zobaczyc.Daleko stoisz.
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic

Edytowane przez buczacza
Czas edycji: 2008-09-09 o 11:36 Powód: znowu mi sie cos przypomnialo
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 11:42   #1799
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

nikt mnie nie kocha i nikt mnie nie lubi bo nikt mi nie odpowiedział, jaki maM KUPIĆ PODKŁaD mineralny. Och, och, jak ja teraz pięknie cierpię

Obejrzałam podkład min. artdeco , ale na moje oko to zbyt żółty na moją chłodną karnację. I jest tylko jeden , jedyny odcień ! Jestem zaskoczona! Gdyby zrobili transparentny byłby uniwersalny ,a tu jeden , ale w jakimś jednak kolorze ????

Kupiłam zatem tej firmy korektor mineralny- jasny, waniliowy . I zaraz go przetestuję . Mam nadzieję, ze nie będzie:

Domuś - może powinnyśmy zacząć odtwarzać nasze drzewo genealogiczne ? Kurczę, żono - mam nadzieję,że nie jesteś zła, zę bez Twojej zgody córcię Mikaam nam do rodziny przysposobiłam ??? Ale tak mnie uczucia macierzyskie do niej ciugły, że hej.
( ale mleka nie miałam -spoko )
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 11:47   #1800
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
nikt mnie nie kocha i nikt mnie nie lubi bo nikt mi nie odpowiedział, jaki maM KUPIĆ PODKŁaD mineralny. Och, och, jak ja teraz pięknie cierpię

Obejrzałam podkład min. artdeco , ale na moje oko to zbyt żółty na moją chłodną karnację. I jest tylko jeden , jedyny odcień ! Jestem zaskoczona! Gdyby zrobili transparentny byłby uniwersalny ,a tu jeden , ale w jakimś jednak kolorze ????

Kupiłam zatem tej firmy korektor mineralny- jasny, waniliowy . I zaraz go przetestuję . Mam nadzieję, ze nie będzie:

Domuś - może powinnyśmy zacząć odtwarzać nasze drzewo genealogiczne ? Kurczę, żono - mam nadzieję,że nie jesteś zła, zę bez Twojej zgody córcię Mikaam nam do rodziny przysposobiłam ??? Ale tak mnie uczucia macierzyskie do niej ciugły, że hej.
( ale mleka nie miałam -spoko )
A u mnie sa 4 odcienie ArtDeco, i ja mam jeden znich nr 340
Tylko jak sie ostatnio nim pudrowalam ,to wygladalam 15 lat starzej,podkresla WSZYSTKIE ZMARSZCZKI.Chyba jeszcze za sucha skore mam
A kiedys mi odpowiadal

Acha...i PTASIE MLECZKO musze kupic
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:10.