Zakupy na ELF Cosmetics II - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-17, 22:20   #931
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
nie podoba mi sie to....kurierow tez nie lubie...mam dokladnie ten sam problem...oni przyjada ok.9-10 a u mnie nikogo wtedy nie ma! rodzice w pracy a ja na uczelni a nawet nikt nie zadzwoni mimo, ze niby maja numer podany zeby ustalic czy ma kto odebrac paczke czy nie...pozniej dadza mojemu kuzynowi zeby miec spokoj a ja paczki nie zobacze...

kuriera bym jeszcze przebolala wlasnie....ale te ceny?!?
no ludzie! rozumiem tak 2zl drozej...chociaz i tak na paru rzeczach juz sie robi 10zl, ale raz na jakis czas mozna to przezyc, ale po 10-20zl roznicy?!?
Ale to wcale nie wychodzi tak duża różnica... przecież euro jest po nie całe 4 zł czyli hd na uk = 6 x 5 zł = 30 zł, a na de = 8.99x 4 =prawi 36 zł czyli 6 zł różnicy
np. studio sipple brush na uk 3,5 = 17,5 zł, a de 4,5 = 18 zł

jedyne na czym na prawdę mają przebicie to minerały bo co poniektóre faktycznie mają różnicę 10 zł ...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 22:31   #932
lameczka
Rozeznanie
 
Avatar lameczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 637
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość

Też mam takie wrażenie... moim zdaniem wysyłka kurierem to plus, bo nie rozkradną a na poczcie to nigdy nie wiadomo...

i jak tu dogodzic, jedni narzekaja ze przez poczte nigdy paczki nie docieraja..inni, ze poczta jest super...a kurier buu...




Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Ale to wcale nie wychodzi tak duża różnica... przecież euro jest po nie całe 4 zł czyli hd na uk = 6 x 5 zł = 30 zł, a na de = 8.99x 4 =prawi 36 zł czyli 6 zł różnicy
np. studio sipple brush na uk 3,5 = 17,5 zł, a de 4,5 = 18 zł

jedyne na czym na prawdę mają przebicie to minerały bo co poniektóre faktycznie mają różnicę 10 zł ...

wlasnie tak mi sie wydawalo, ze wlasnie az taka wielka roznica nie jest....to chyba kwestia kursu. jak przeliczalam z USD na EUR to tez mam roznice....ale przesylka wiecej kosztuje z za wody
lameczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 22:32   #933
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

Miejmy nadzieje że poprawią tą strone (solaria w proszku) dadzą ceny w Pln i wprowadzą promocje
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 04:39   #934
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Ale to wcale nie wychodzi tak duża różnica


ja już pisałam,że wcale nie jest ogromna różnica to zostałam prawie wyśmiana.
Co do kurierów, to uważam ,że też lepiej jak kurier dostarcza. Zawsze dzwonią wcześniej i pytają się o której ktoś będzie w domu. Nie mam nie miłych wspomnień.
A Poczta- jak poczta - ostatnio się przekonałam właśniepo paczce ELF'a , rozerwana była cała .Na szczęście nic nie zginęło i nie połamało się.
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 07:54   #935
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Ale to wcale nie wychodzi tak duża różnica... przecież euro jest po nie całe 4 zł czyli hd na uk = 6 x 5 zł = 30 zł, a na de = 8.99x 4 =prawi 36 zł czyli 6 zł różnicy
np. studio sipple brush na uk 3,5 = 17,5 zł, a de 4,5 = 18 zł

jedyne na czym na prawdę mają przebicie to minerały bo co poniektóre faktycznie mają różnicę 10 zł ...
ja liczylam w kalkulatorze walutowym
9 euro-35zl
6funtow-26zl wiec nie wiem jak ty to liczylas ze ci wyszlo 6zl roznicy- wedlug kalkulatora z money wychodzi 9zl roznicy
mineraly maja tez roznice
jak sie kupuje malo to tego sie nie odczuje, ale jakbym ja kupila te same rzeczy, ktore ostatnio zamowilam na elfie to pewnie roznice mialabym spokojnie z 40zl o ile nie wiecej


ja tam zadowolona ze zmian nie jestem bo z elfa uk bylam bardzo zadowolona i nie bede udawala, ze mi ta strona niemiecka pasi jak tak nie jest
roznicy w cenach sa, nawet jezeli niektore sa male to jednak sa
kurier dla mnie jakis super nie jest wiec nie bede piala z zachwytu, ze wymyslili kuriera
do tego pewnie tyle promocyjnych kodow jak na elfie uk nie bedzie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2011-04-18 o 07:57
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 09:12   #936
White Demon
Raczkowanie
 
Avatar White Demon
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 287
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

Elf USA uparcie twierdzi, ze Elf UK wysyła do Polski. Wszystkim przysyłają tego samego maila
Napisałam maila do Elf UK z prośbą o wyjaśnienie dlaczego każą nam zamawiać z niemieckiej strony skoro Elf USA twierdzi, że nic o niemieckiej stronie nie wiedzą i uparcie twierdzą, że to Elf UK wysyła do Polski. Ciekawe co mi odpiszą...
White Demon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 09:27   #937
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

Cytat:
Napisane przez White Demon Pokaż wiadomość
Elf USA uparcie twierdzi, ze Elf UK wysyła do Polski. Wszystkim przysyłają tego samego maila
Napisałam maila do Elf UK z prośbą o wyjaśnienie dlaczego każą nam zamawiać z niemieckiej strony skoro Elf USA twierdzi, że nic o niemieckiej stronie nie wiedzą i uparcie twierdzą, że to Elf UK wysyła do Polski. Ciekawe co mi odpiszą...
No ciekawe, zwłaszcza że podobno to elf usa za to odpowiedzialny


Różnica w zamówieniu z uk a de w ostatnim zamowieniu z kolezankami - moje 3 rzeczy 10 zł, całe zamówienie 110 zł. Naprawdę nie uważacie że to dużo? Plus droższa wysyłka? Patrząc chociażby na to że inne europejskie elfy mają normalne ceny?

Chyba zacznę pisać do elfa usa żeby pozwolili z holandii zamawiać... Albo będę się uśmiechać do rodzinki z Holandii
__________________
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-18, 10:05   #938
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

Cytat:
Napisane przez White Demon Pokaż wiadomość
Elf USA uparcie twierdzi, ze Elf UK wysyła do Polski. Wszystkim przysyłają tego samego maila
Napisałam maila do Elf UK z prośbą o wyjaśnienie dlaczego każą nam zamawiać z niemieckiej strony skoro Elf USA twierdzi, że nic o niemieckiej stronie nie wiedzą i uparcie twierdzą, że to Elf UK wysyła do Polski. Ciekawe co mi odpiszą...
ja zrobiłam to samo
ciekawe jaką otrzymamy z UK odp

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez blair witch Pokaż wiadomość
No ciekawe, zwłaszcza że podobno to elf usa za to odpowiedzialny


Różnica w zamówieniu z uk a de w ostatnim zamowieniu z kolezankami - moje 3 rzeczy 10 zł, całe zamówienie 110 zł. Naprawdę nie uważacie że to dużo? Plus droższa wysyłka? Patrząc chociażby na to że inne europejskie elfy mają normalne ceny?

Chyba zacznę pisać do elfa usa żeby pozwolili z holandii zamawiać... Albo będę się uśmiechać do rodzinki z Holandii
zgadzam sie - jest drożej i to znacznie za duzo, różnicą Vat- u nie mają się co zasłaniać....
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 10:15   #939
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
zgadzam sie - jest drożej i to znacznie za duzo, różnicą Vat- u nie mają się co zasłaniać....
No ale przecież powinnyśmy się cieszyć że w ogóle ktoś będzie do kraju drugiej kategorii cokolwiek wysyłał, i bić pokłony w podzięce... Mówić że deszcz pada jak na nas plują, i w ten deseń
__________________
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 13:31   #940
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

Cytat:
Napisane przez blair witch Pokaż wiadomość
No ciekawe, zwłaszcza że podobno to elf usa za to odpowiedzialny


Różnica w zamówieniu z uk a de w ostatnim zamowieniu z kolezankami - moje 3 rzeczy 10 zł, całe zamówienie 110 zł. Naprawdę nie uważacie że to dużo? Plus droższa wysyłka? Patrząc chociażby na to że inne europejskie elfy mają normalne ceny?

Chyba zacznę pisać do elfa usa żeby pozwolili z holandii zamawiać... Albo będę się uśmiechać do rodzinki z Holandii
to wlasnie pisalam, ze jest duza roznica w cenach szczegolnie jak sie duzo bierze to sie dowiedzialam, ze roznica jak niewielka roznica jest...i to nie jest 50gr na kosmetyku...
Cytat:
Napisane przez blair witch Pokaż wiadomość
No ale przecież powinnyśmy się cieszyć że w ogóle ktoś będzie do kraju drugiej kategorii cokolwiek wysyłał, i bić pokłony w podzięce... Mówić że deszcz pada jak na nas plują, i w ten deseń
dokladnie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 14:09   #941
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

Może jak wprowadzą ceny w złotówkach to już nie beda takie drastyczne
Marzyłam o różu w kremie i teraz niby go moge mieć ale 36zł to troche dużo
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-18, 14:10   #942
White Demon
Raczkowanie
 
Avatar White Demon
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 287
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

Zrobiłam sobie symulację: chciałam kupić 3 cienie, 1 błyszczyk i 1 szminkę z linii Mineral. Na e.l.f. UK wyszło 15,50Ł czyli po dzisiejszym kursie srednim NBP 69,55zł. Za te same kosmetyki na e.l.f DE wyszło 24,95E czyli 98,69zł. Do tego kupując na e.l.f UK w piątek mogłam się załapać na kod z FB na free shipping, a na e.l.f DE muszę jeszcze doliczyć 7,95E za przesyłkę. Nawet pomijając koszt przesyłki i kody na FB różnica w cenie samych kosmetyków (29,14zł) jest dla mnie OLBRZYMIA ;(
White Demon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 14:58   #943
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
ja już pisałam,że wcale nie jest ogromna różnica to zostałam prawie wyśmiana.
Co do kurierów, to uważam ,że też lepiej jak kurier dostarcza. Zawsze dzwonią wcześniej i pytają się o której ktoś będzie w domu. Nie mam nie miłych wspomnień.
A Poczta- jak poczta - ostatnio się przekonałam właśniepo paczce ELF'a , rozerwana była cała .Na szczęście nic nie zginęło i nie połamało się.
Ja tak samo w temacie kurierów... Poczta u mnie coraz gorzej działa
btw. dziewczyny jak nie pasuje Wam coś w przesyłce kurierskiej to piszcie skargi, zgłaszajcie reklamacje (ktoś pisał ze sąsiadom dostarczają paczkę a nie do rąk własnych) zamiast narzekać
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja liczylam w kalkulatorze walutowym
9 euro-35zl
6funtow-26zl wiec nie wiem jak ty to liczylas ze ci wyszlo 6zl roznicy- wedlug kalkulatora z money wychodzi 9zl roznicy
mineraly maja tez roznice
jak sie kupuje malo to tego sie nie odczuje, ale jakbym ja kupila te same rzeczy, ktore ostatnio zamowilam na elfie to pewnie roznice mialabym spokojnie z 40zl o ile nie wiecej
Ja liczyłam ręcznie i wybacz ,nie wzięłam poprawki na to że kurs funta spadł i teraz jest to 4,5 zł gdzie normalnie było niecałe 5 zł ....
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja tam zadowolona ze zmian nie jestem bo z elfa uk bylam bardzo zadowolona i nie bede udawala, ze mi ta strona niemiecka pasi jak tak nie jest
roznicy w cenach sa, nawet jezeli niektore sa male to jednak sa
kurier dla mnie jakis super nie jest wiec nie bede piala z zachwytu, ze wymyslili kuriera
do tego pewnie tyle promocyjnych kodow jak na elfie uk nie bedzie
Ja nie mówię że jestem zadowolona ze zmian - również wolałabym żebyśmy mogły w UK zamawiać, ale też nie przesadzajmy w 2 stronę, a promo przypuszczam ze się pojawią jak strona się rozkręci...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 15:35   #944
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

no dlatego jak sie juz cos pisze lepiej to sprawdzic niz pisac, ze roznica w cenie mala bo jednak jest dosc spora...

nie przesadzam w druga strone, ale jakos zadnych plusow w tej zmianie nie widze jak ktos mial jakies problemy z poczta to jest zadowolony, ja nigdy nie mialam i jakos kurier mi do szczescia potrzebny nie jest szczegolnie, ze moj listonosz zawsze jak mnie nie ma paczki zostawia mi na poczcie zebym sobie spokojnie odebrala- nawet, te ktore nie sa polecony, a nie musze sie zastanawiam kiedy mi ktos ja przywiezie...
nie wiem kto tutaj przesadza w druga strone....dziewczyny pisza, ze im to nie pasuje i maja do tego prawo
a to, ze Ty przypuszczasz, ze bede promocje nie znaczy, ze beda na 100% rownie dobrze mogliby dac teraz zeby pozyskac szybciej klientow- co jest logiczne bo zazwyczaj na poczatku sa promocje zeby innych zachecic
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 16:12   #945
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no dlatego jak sie juz cos pisze lepiej to sprawdzic niz pisac, ze roznica w cenie mala bo jednak jest dosc spora...
jak kupowałam z Uk to zwykle funt stał po ok.5 zł więc to ze obecnie kurs jest niższy nie znaczy że się taki utrzyma...
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
nie przesadzam w druga strone, ale jakos zadnych plusow w tej zmianie nie widze jak ktos mial jakies problemy z poczta to jest zadowolony, ja nigdy nie mialam i jakos kurier mi do szczescia potrzebny nie jest szczegolnie, ze moj listonosz zawsze jak mnie nie ma paczki zostawia mi na poczcie zebym sobie spokojnie odebrala- nawet, te ktore nie sa polecony, a nie musze sie zastanawiam kiedy mi ktos ja przywiezie...
nie wiem kto tutaj przesadza w druga strone....dziewczyny pisza, ze im to nie pasuje i maja do tego prawo
a to, ze Ty przypuszczasz, ze bede promocje nie znaczy, ze beda na 100% rownie dobrze mogliby dac teraz zeby pozyskac szybciej klientow- co jest logiczne bo zazwyczaj na poczatku sa promocje zeby innych zachecic
Czy ja napisałam że nie mają do tego prawa???? Czy ja piszę że te zmiany mi pasują (poza doręczaniem przesyłki przez kuriera)?
Nie wydaje mi się...

I nie zawsze na poczatku są promocje, bo nie zawsze na początku przedsiębiorstwo ma fundusze na tyle duże aby sobie pozwolić na obniżki
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 17:31   #946
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
jak kupowałam z Uk to zwykle funt stał po ok.5 zł więc to ze obecnie kurs jest niższy nie znaczy że się taki utrzyma...


Czy ja napisałam że nie mają do tego prawa???? Czy ja piszę że te zmiany mi pasują (poza doręczaniem przesyłki przez kuriera)?
Nie wydaje mi się...

I nie zawsze na poczatku są promocje, bo nie zawsze na początku przedsiębiorstwo ma fundusze na tyle duże aby sobie pozwolić na obniżki
ale piszesz, ze przesadzamy w druga strone czyli nasza reakcja jest wyolbrzymiona
dlatego ja liczylam po obecnym kursie a nie po takim jaki byl czy jaki moze byc bo takich rzeczy nie wiemy
zreszta juz od paru zamowien kurs jest srednio 4,7 czy 4,8
a czy beda promocje pozniej to tego tez nie wiemy biorac pod uwage niechec jaka jest wywolana podwyzszka cen wiekszosci rzeczy, wiec nie wiadomo czy az tyle bedzie chetnych zeby zamawiac i zeby im konto nabic na poczet przyszlych promocji
koniec OT bo i tak to nie ma sensu bo nic nie zmieni

Wedlug mnie najlepiej by zrobili gdyby nas wczesniej poinformowali, ze tam od tego i tego dnia zakupy bedziemy robic na innej stronie a nie tak z dnia na dzien
wtedy bym zamowila jeszcze ze 2-3 rzeczy i mialabym spokoj na jakis czas...
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2011-04-18 o 17:41
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 20:02   #947
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Wedlug mnie najlepiej by zrobili gdyby nas wczesniej poinformowali, ze tam od tego i tego dnia zakupy bedziemy robic na innej stronie a nie tak z dnia na dzien
wtedy bym zamowila jeszcze ze 2-3 rzeczy i mialabym spokoj na jakis czas...
Otóż to

Odpisali mi. Odpowiedzialna obsługa powiem szczerze, nie spodziewałam się takiej szybkiej reakcji z ich strony - po pierwszym mailu.

Cytat:
Hi Monika
Many thanks for your recent order

However, I am afraid that as of the April 2011, we are unable to dispatch orders to Poland, and this delivery option has been removed from our website. There is a new distributor directly handling orders within the country who will be happy to accept your order.

We will now cancel this order, and process a refund for the amount paid back to your account.

For deliveries to Poland, please visit www.www.elf-kosmetik.de
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 20:11   #948
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ale piszesz, ze przesadzamy w druga strone czyli nasza reakcja jest wyolbrzymiona
dlatego ja liczylam po obecnym kursie a nie po takim jaki byl czy jaki moze byc bo takich rzeczy nie wiemy
zreszta juz od paru zamowien kurs jest srednio 4,7 czy 4,8
a czy beda promocje pozniej to tego tez nie wiemy biorac pod uwage niechec jaka jest wywolana podwyzszka cen wiekszosci rzeczy, wiec nie wiadomo czy az tyle bedzie chetnych zeby zamawiac i zeby im konto nabic na poczet przyszlych promocji
koniec OT bo i tak to nie ma sensu bo nic nie zmieni

Wedlug mnie najlepiej by zrobili gdyby nas wczesniej poinformowali, ze tam od tego i tego dnia zakupy bedziemy robic na innej stronie a nie tak z dnia na dzien
wtedy bym zamowila jeszcze ze 2-3 rzeczy i mialabym spokoj na jakis czas...
Zgadzam się w 100%
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 20:30   #949
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

ja dokładnie też - do pełni szczęścia potrzeba mi ze 4 rzeczy

( zmieniając temat Dimiti - cisza z naszym zamówieniem ? )
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-18, 20:59   #950
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

Do mnie doszło dzisiaj, aż szkoda że ostatnie Też odłożyłam sobie kilka produktów na następne zniżki, a niektórych na de nie ma
__________________
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 21:36   #951
Ansheen
Rozeznanie
 
Avatar Ansheen
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 669
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

Doszło do mnie dziś zamówienie ELF6 - bardzo proszę o adresy uczestniczek
__________________
WYMIANKA KOSMETYCZNA

dokładka 17.07.2011
Ansheen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 06:55   #952
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
ja dokładnie też - do pełni szczęścia potrzeba mi ze 4 rzeczy

( zmieniając temat Dimiti - cisza z naszym zamówieniem ? )
nie mam go jeszcze
powinno dojsc na dniach

mi juz nie odpisali na mojego maila, ze to ponoc elf usa decyduje o sprawach zwiazanych z elf uk i to byla ich decyzja, ze nie beda wysylac juz do Polszy
ale cicho jest

kiszka no....ja chcialam jeszcze jakis lakier, i cienie, i myslalam nad pedzelkiem
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 10:16   #953
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
kiszka no....ja chcialam jeszcze jakis lakier, i cienie, i myslalam nad pedzelkiem
no ja sie tez chciałam przyłączyć do kolejnego zamówienia, a tu klops.
I dodam, ze jak policzyłam jak dziewczyny zamówienie ze strony UK i z tej niemieckiej to niestety na niemieckiej wychodzi o jakieś 40-60% drożej. Nie licząc kosztów wysyłki!!


I tak się zastanawiam - nie macie kogoś znajomego w UK? Ja mam samych kumpli, ciężko by ich było namówić na robienie takie zakupów....
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 13:17   #954
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

Co? Nie będzie już zakupów w ELF-ie? Powiem wam, że wzięłam postanowienie "postowe" i nie kupowałam przez ten czas żadnych kosmetyków, specjalnie przejrzałam dokładnie wszystkie kosmetyki Elf, a teraz nie będę mogła ich zakupić? To jest NIESPRAWIEDLIWE!. Będziemy szukać jakiegoś innego sklepu?
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 13:27   #955
paula18891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Strzałkowo
Wiadomości: 118
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

Cytat:
Napisane przez Wisnia Pokaż wiadomość
no ja sie tez chciałam przyłączyć do kolejnego zamówienia, a tu klops.
I dodam, ze jak policzyłam jak dziewczyny zamówienie ze strony UK i z tej niemieckiej to niestety na niemieckiej wychodzi o jakieś 40-60% drożej. Nie licząc kosztów wysyłki!!


I tak się zastanawiam - nie macie kogoś znajomego w UK? Ja mam samych kumpli, ciężko by ich było namówić na robienie takie zakupów....
mi też bardzo zależy na tych kosmetykach. Ja niestety nikogo nie mam w UK
paula18891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 13:51   #956
veroniquef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 414
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

Ja wczoraj dostałam swoje zamówienie z UK, szkoda że pierwsze i ostatnie a chciałam jeszcze tyle zamówić. Szczerze mówiąc to wolę już zamawiać z allegro niż z tej strony DE.
veroniquef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 14:23   #957
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

Cytat:
Napisane przez veroniquef Pokaż wiadomość
Ja wczoraj dostałam swoje zamówienie z UK, szkoda że pierwsze i ostatnie a chciałam jeszcze tyle zamówić. Szczerze mówiąc to wolę już zamawiać z allegro niż z tej strony DE.
Chciałam dodać że również na ebay można elfa dostać
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 22:11   #958
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

A moje pędzle z elfa się dosłownie rozpadły i jestem zła. Rączki odkleiły się od reszty. O tym, że nie raczyli odpisać na żadnego mojego maila już nie wspomnę, więc ja za nimi płakać nie będę.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 23:29   #959
lameczka
Rozeznanie
 
Avatar lameczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 637
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
j

do tego pewnie tyle promocyjnych kodow jak na elfie uk nie bedzie
chyba nie....bardzo przyzwyczailyscie sie do ciaglych kodow z UK, ze teraz jak tyle nie bedzie...bedzie dramat

oni przez Polske poszli z torbami


Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość

I nie zawsze na poczatku są promocje, bo nie zawsze na początku przedsiębiorstwo ma fundusze na tyle duże aby sobie pozwolić na obniżki
tez tak mysle


Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A moje pędzle z elfa się dosłownie rozpadły i jestem zła. Rączki odkleiły się od reszty. O tym, że nie raczyli odpisać na żadnego mojego maila już nie wspomnę, więc ja za nimi płakać nie będę.

ja mam 1 pedzel i kilka innych rzeczy....ale powiem wam, ze zamowilam pod wplywem wszystkich ochow i achow....ale do konca nie jestem z jakosci tych produktow zadowolona.

Dla mnie oszukiwal ELF na gramach np tego kolorowego pudru. Na stronie UK bylo napisane ze ma chyba 13 g, dziewczyny sie dziwily ze malo wydajny....a ten puder na DE ma wpis ze ma tylko 4g.
i badz tu babo madra
lameczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 06:12   #960
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

Cytat:
Napisane przez veroniquef Pokaż wiadomość
Ja wczoraj dostałam swoje zamówienie z UK, szkoda że pierwsze i ostatnie a chciałam jeszcze tyle zamówić. Szczerze mówiąc to wolę już zamawiać z allegro niż z tej strony DE.
ja chyba tez, bo chociażby przesyłka jest za droga

a wczoraj dotarła do mnie ostatnia przesyłka z UK -20% ponieważ mam fiola na punkcie brwi zamówiłam Eyebrow Stencil - szablony do brwi - no super są. tak jak wszystkie ich produkty do stylizacji brwi. jestem zachwycona

a co do pędzli - przekonałam się że generalnie trzeba być bardzo delikatnym, zeby się (jakiekolwiek) nie zniszczyły
ostatni pedzęl do podkładu zniszczyłam w ten sposob że po zastosowaniu, codziennie rano, zostawiała go mokrego w pojemniku na pedzle włosiem w góre.
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny

Edytowane przez Kinaa1
Czas edycji: 2011-04-20 o 06:21
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-09 13:29:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:59.