Jaki laptop? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-26, 11:11   #31
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Jaki laptop?

Cytat:
Napisane przez Pigeons Pokaż wiadomość
Co do stacjonarnego komputera to myślę, że to dobry pomysł. Nawet ostatnio rozmawiałam sobie z tatą na ten temat i doszliśmy do wniosku, że technologia tak gna do przodu, że nawet nowy laptop po roku może już nie spełniać wymagań gier. A stacjonarny zawsze można "stuningować"
Jeśli kupi się komputer z głową to każdy starczy spokojnie na jakieś 4 lata. Tuningowanie stacjonarnego by pasował pod gry jest często wydatkiem większym niż kupno nowego. Bo trzeba dołożyć RAM, zmienić kartę graficzną, procesor, często kupić nowy system operacyjny (np. Windows XP ma problemy z obsługą niektórych procków nowszej generacji) itd.

Stacjonarny ma jedną przewagę- grzanie. Wolniej się nagrzewa i dzięki temu wymagające gierki nie powodują obciążenia ze względu na temperaturę, ale z drugiej strony taka stacjonarka ciągnie więcej prądu i jest nieprzenośna.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 20:56   #32
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: Jaki laptop?

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
ja tam doradziłabym Maca
jeżeli do gier to zdecydowanie nie.

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Jeśli kupi się komputer z głową to każdy starczy spokojnie na jakieś 4 lata. Tuningowanie stacjonarnego by pasował pod gry jest często wydatkiem większym niż kupno nowego. Bo trzeba dołożyć RAM, zmienić kartę graficzną, procesor, często kupić nowy system operacyjny (np. Windows XP ma problemy z obsługą niektórych procków nowszej generacji) itd.

Stacjonarny ma jedną przewagę- grzanie. Wolniej się nagrzewa i dzięki temu wymagające gierki nie powodują obciążenia ze względu na temperaturę, ale z drugiej strony taka stacjonarka ciągnie więcej prądu i jest nieprzenośna.
xp "nie widzi" więcej niż 3 gb więc zupełnie odpada.
jeśli teraz kupi się fajny sprzęt, to można pograć kilka lat bez specjalnych zmian. wyżej wymienione stacjonarki są ok. wolałabym i5 i min. 8 gb ram. karta graficzna może być.

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
No przecież nikt Ci go nie każe kochać, ale to, przycisk wyłączania jest ukryty to chyba kiepski argument. Jest mniej intuicyjny niż Windows 7, ale i bardziej nowoczesny. Kwestia gustu i wymagań.
zgadza się, kwestia gustu i wymagań. Intuicyjność to jednak duży wskaźnik przy systemie operacyjnym.

jak chcemy, zeby komputer się szybko uruchamiał, to polecam linuxa.
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 21:15   #33
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Jaki laptop?

polecam Asusa, sama mam od kwietnia i swietnie sie sprawuje albo Sony Vaio ( to juz wiekszy wydatek )
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 22:56   #34
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Jaki laptop?

Ja mam sony vaio od 4 misięcy http://www.euro.com.pl/laptopy-i-net...hp-bialy.bhtml i jestem mega zadowolona, ale mnie zalezało na dużym ekranie i białym kolorze
__________________


sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 14:12   #35
Trubadurka
Przyczajenie
 
Avatar Trubadurka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 15
Dot.: Jaki laptop?

Dziewczyny a miałyście może kiedyś hp laptopy nie wiem jakie mają i chciałabym się Was poradzić, bo miałam drukarkę w zasadzie urządzenie wielofunkcyjne i jego obsługa do łatwych nie należała, w sumie nie specjalnie spełniało swoje funkcje, boje się, że z laptopem może być tak samo. Macie jakieś doświadczenia z tą marką?

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-04-25 o 15:50 Powód: Link.
Trubadurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-16, 14:13   #36
Zakopek9
PRO
 
Avatar Zakopek9
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 127
GG do Zakopek9
Dot.: Jaki laptop?

Cytat:
Napisane przez Trubadurka Pokaż wiadomość
Macie jakieś doświadczenia z tą marką?
HP robi tylko dobre serie biznesowe ProBook, EliteBook, Zbook

Konsumenckich nie polecam
Zakopek9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-16 15:13:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:13.