Dzieciaczki styczeń 06! II - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-18, 16:28   #4891
jastin83
Zakorzenienie
 
Avatar jastin83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 774
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06! II

Cytat:
Napisane przez Alien Pokaż wiadomość
Jastinku my Wike bedziemy wozic 10 km od domu do przedszkola tyle tylko ze to przedszkole blisko naszych miejsc pracy.

No właśnie,a ja sie przejmuje ze mam daleko
__________________
Moje kochane niunie
Wiktoria & Weronika!!!






jastin83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 14:07   #4892
Alien
Wtajemniczenie
 
Avatar Alien
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06! II

Dziewczyny a co tu taka cisza sie zrobiła...

Mama nadzieje ze przez ta pogodę nie śpicie całe dnie chociaz ma sie taką ochote.
__________________

-------------------------------------------------------------------
11.09.2008 - spotkanie z Katesią
Alien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 15:57   #4893
kkasiaaa
Zadomowienie
 
Avatar kkasiaaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 697
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06! II

Jastin w sprawie Twojego dylematu napisze tak: lepiej posłac dziecko do dobrego przedszkola to wiadome , ale wiem jak to jest leciec z wózkiem po przedszkolaka. Na początku jest ok , ale z czasem ma się dośc , wiem to po sobie. Także dobrze to przemyślcie !
My mamy przedszkole koło domu ale Julia się do niego nie dostała , ale dostała do drugiego do którego mam około 15 minut piechotką, i jasne na początku fajnie bo wkładałam Oliwkę do wózka i jazda do przedszkola , ale po jakimś czasie miałam dośc, myślałam o tym aby przepisac do przedskzola koło nas ale było mi szkoda Julki bo już się przyzwycziła do pani, do dzieci itd wiec nie chciałam jej na nowo stresowac. Teraz Oliwkę zapisujemy do tego samego przedszkola do którego Julka chodziła bo jest koło Julki szkoły także i tak muszę odebrac Julkę, wiec od razu odbiorę obydwie.
__________________
Kasia z dziećmi :
Julia 11 lat
Oliwia 7 lat
Lena 5 lat
kkasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 17:43   #4894
jastin83
Zakorzenienie
 
Avatar jastin83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 774
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06! II

Cześć dziewczynki!
Alienku pogoda fakt tragiczna,ale nie pisałam dziś nic bo miałam rano koleżanke,a później była u gina
Malutka jest główka w dół juz dosyć nisko,wazy 2600g i juz nieługo bedzie z nami
Niedawno do domu weszłam i padam,nogi mnie strasznie bolą

Kasiu my chyba jednak zdecydujemy sie na przedszkole te dalej,do jutra mamy czas na zastanowienie sieJakoś damy rade z tym odbieraniem
Ide odpoczywać

Miłego wieczorku!!!
__________________
Moje kochane niunie
Wiktoria & Weronika!!!






jastin83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 20:37   #4895
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06! II

Witajcie, pewnie sie spozniłam z radami na temat przedszkola ale co do sytualcje Jastin, to nie wiem co doradzic...U Szymka jest angielski ale dla dzieci od 5 latek dopiero, co do placu zabaw to mamy małe miasto wiec i skromny plac zabaw, za to czysty, bezpieczny i wiem ze Szymek jest tam pod dobra opieką...znajomosci duzo dają to fakt, bo ja tez mam i wiem ze zawsze Szymka pokarmią, wysadzą siku (bo nie dostaje do WC) ze babcia podbiegnie i go przykryje na lezaczkach

Alienku ja tobie radze złozyc do drugiego przedszkola tez podanie, jak odrzuca złozylabym pismo z prosba o przyjecie opisujac sytualcje, a czasem zwykle bywa ze od wrzesnia do grudnia dzieci odchodza bo niestety nie nadaja sie i wtedy Wika wskoczylaby na ich miejsce...Szymek wskoczył w styczniu bo jedna matka nie płacila i dziecko musieli usunąć z przedszkola...

Jastin ładne imie Weronika podoba mi sie

Dzis bylam u okulisty na badaniu wzroku, dostałam okulary i mam w poniedziałek je odebrac...nie wiedziałam ze okulary sa takie drogie
w sumie szkła drogie bo to jakies reflexy no oprawki tez do najtanszych nie naleza..
Miałam dzis wolne, ale co z tego jak odebrałam Szymka zakatarzonego z przedszkola zasnał ciepły, jakis rozpalony..ja musze do pracy isc bo serwisy musze robic a Szymek????? nie mam z kim go zostawic...
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 07:26   #4896
Nel70
Zadomowienie
 
Avatar Nel70
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 293
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06! II

Witajcie kochane!
Ja milczę,ale Was podczytuję,bo po prostu nie mam czasu odpisywać.Jak siądę na kompa,to od razu Amelcia mnie odciąga i krzyczy "wyłącz ten komputer"!.
U nas przygotowania do Świąt(bo lubię dekoracje) i do pracy.Jesteśmy na etapie poszukiwania niani i wierzcie mi,że z tym jest bardzo trudnoJedną spotkałam i miała do nas przyjść ,nie przyszła... Muszę mieć opiekunkę,bo do przedszkola jak Amelcia się dostanie to dopiero od września,a potem jak zachoruje ja nie mogę pozwolić sobie na zwolnienia ,także wówczas też by była z Amelcią.
Jastin,dobrze któraś powiedziała,że teraz chcemy do pracy,ale wiem,że po pewnym czasie zapragnę pobyć w domku i tak żle,i tak niedobrze,takie życie.
Ja na Twoim miejscu wybrałabym to przedszkole,które uważasz za lepsze,bo jeżeli macie samochody to nie ma problemu z dowożeniem małej zwłaszcza zimą.Weronika jednak będzieAlien ja składam wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola i tam we wniosku wpisuje się przedszkole 2 wyboru,ja wpisałam koło mojej mamy.Ale mam nadzieję,że ją przyjmą tutaj koło domku 5 minutek spacerkiem,okaże się 15 kwietnia,dam znać.
Wczoraj Amelcia 1 raz w życiu mi na spacerku zwymiotowała i wiecie czym soczkiem kubusiem,dzień wcześniej otworzyłam i musiał zrobić się sfermentowany,ale póżniej jej minęło,ale stracha miałam czy to nie ta grypa żołądkowa.Moni a w jakich godzinach pracujesz i Twoje przedszkole jest blisko domku?Odnośnie relacji Waszej rodzinki,to mnie dziwi,bo po śmierci mojego Tatusia nadal utrzymujemy relacje z całą rodzinką ,także są ludzie i ludziska,samo życie.
__________________
19.05.2007 spotkanie z MONI@
Moje skarby:Martynka i Amelcia
Czas na przedszkole
Nel70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 11:25   #4897
jastin83
Zakorzenienie
 
Avatar jastin83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 774
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06! II

Dziekuje dziewczynki za rady
Moni@ wcale sie nie spóźniłaś,dobrze ze to napisałas o tym ze jak ktos znajomy sie opiekuje dzieckiem to spokojniejsza jesteś,bo tak naprawde to to do mnie przemawia najbardziejZ dyrektorka przedszkola tz sie dobrze zna,ona sama zresztą powiedziała ze bedzie miała specjalny wzgląd na Wikusie
Program maja tez ciekawy bo trzylatki juz poprzez zabawe ucza sie słówek angielskich,maja zajecia z rytmiki,zajecia taneczne,dużo funduszy dostali z UE,właśnie u tż -ta kupowali telebim,slajdy,projektor itp.Przedszkole w swietnym miejscu bo z dala od miasta nad jeziorem,takze same plusy.Minus to odległośc,ale to nie problem chyba az tak wielki,wiem ze mi sie nei bedzie chciało łazić po Wike szczególnie zimą,ale prawko mam,auto mam,jakos damy rade.Zreszta tż tez bedzie po nia jeździł
A dziewczyny zapomniałam zapytać ile u was przedszkole bedzie kosztowało i czy cena razem z wyżywieniem czy bez.U nas 330 zł miesięcznie z jedzeniem

Kochane Wy do pracy ruszacie,ale mam nadzieje ze bedziecie pisać,bo co ja tu tylko z Kasią zostaneNie zebym cos przeciwko miała Kasieńko
Iwonka sie nie odzywa,Niki tez zapracowana,Katesia to juz nie wspomne,Alienek teraz ma okazje bo urlopik.Oj ...

Nel moja Wika tez sie kiedyś pożygała po kubusiu
Moni@ a jak Szymuś???

Ciesze sie ze imie Weronika sie Wam podoba
__________________
Moje kochane niunie
Wiktoria & Weronika!!!







Edytowane przez jastin83
Czas edycji: 2009-03-20 o 11:27
jastin83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-20, 18:44   #4898
iwonamysza
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 775
GG do iwonamysza
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06! II

Cześć laseczki!

Po raz kolejny przepraszam, że mało piszę, ale nie mam jakoś chęci. Nie chce mi się nawet o tym wspominać, bo to bardzo ciężki temat.
U mnie z przedszkolem to już w ogóle skomplikowana sprawa. Podanie składa się przez internet i podaje 3 przedszkola wg rangi ważności. Podanie składa się w przedszkolu pierwszego wyboru i czeka na decyzję.
Wybrałam takie najbliżej domu, właściwie 3 bloki dalej, nawet przez ulicę nie trzeba przechodzić. Podobno jest świetne, więc mam nadzieję, że tam się dostanie.

Jastin moja przyjaciółka dała na imię córeczce Weronika, bardzo mi się podoba. Obydwie dziewczynki będą na tą samą literę.

Czy Wasze dzieci tez już takie stęsknione za wiosną? Bo moja w kółko powtarza, że ona już nie chce śniegu, chce wiosnę, kwiatki, trawę i ptaszki.
My z TŻ-em postanowiliśmy, że jednak nie będziemy mieli więcej dzieci. No chyba że nam się przytrafi.
Kiedyś zastanawialiśmy się nad dzieckiem do rodziny zastępczej, ale tak naprawdę to chyba za nerwowi i za mało cierpliwi jesteśmy.
Moja koleżanka z pracy wzięła takie dziecko w wieku jej syna i jest prze szczęśliwa, bo chłopcy chodzą razem do przedszkola, a teraz się okazało, że jej syn jest dzieckiem autystycznym i dzięki tamtemu chłopcu zaczął robić ogromne postępy.

Alien jak miło Cię znowu widzieć, pozdrawiam Cię bardzo serdecznie!

Nel
tak to bywa z tymi sokami, zaraz po otwarciu najlepiej wypić, albo schować do lodówki, bo mogą się przytrafić takie historie.

Idę farbować włosy na ostrą czerwień, jak wiosna to wiosna.
__________________
Moja córunia Kasiunia

iwonamysza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 08:22   #4899
Nel70
Zadomowienie
 
Avatar Nel70
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 293
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06! II

Witam kochane!
Iwonka jak miło poczytać coś jak napiszeszOdnośnie ilości dzieci,to przyjdzie jeszcze czas,że zapragniecie obydwoje drugieA do adopcji chce wziążć dziecko również moja siostra,ma synka 5 latek i szanse na drugie swoje marnePokaż kochana włoski jak pofarbujesz
Moni odnośnie okularków ,to są drogie ,ale możesz skorzystać ze zwrotu od pracodawcy,także taniej Cię wyniosą.
U nas wiosna już nadeszła,słonko świeci mocno,także ładny będzie weekend.
Miłego dzionku
__________________
19.05.2007 spotkanie z MONI@
Moje skarby:Martynka i Amelcia
Czas na przedszkole
Nel70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 08:32   #4900
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06! II

Cytat:
Napisane przez Nel70 Pokaż wiadomość
.Moni a w jakich godzinach pracujesz i Twoje przedszkole jest blisko domku?.
Nel ja pracuje od 9-17 , o 14,30 biegam po Szymka i zabieram go do pracy bo nie mam gdzie go dac..Czasem go babcia wezmie do domu i tam sie bawi do 17.30 az po niego przyjde...

Przedszkole mam blisko, na tej samej ulicy co mieszkam..nie narzekam na nic , to małe miasto...Jedyne co to włąsnie ten czas miedzy 15-17 kiedy Szymus musi siedziec w sklepie ze mna, a ja nie mam czasu by nim sie zajac bo mam tłum ludzi w sklepie...

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Cytat:
Napisane przez jastin83 Pokaż wiadomość
A dziewczyny zapomniałam zapytać ile u was przedszkole bedzie kosztowało i czy cena razem z wyżywieniem czy bez.U nas 330 zł miesięcznie z jedzeniem

Moni@ a jak Szymuś???
Jastin ja nie wiem dokładnie ile kosztuje bo tak w styczniu chodzil tylko tydzien wiec zaplacilam grosze, w lutym chodzil 2 tyg wiec zaplaciłam tez mało, w marcu chodzi cały czas na razie to zobaczymy..
Zerkne na cennik we wtorek to Ci napisze....

Ja dostałam juz karte dla Szymka do przedszkola..

W poniedziałek jade z nim do alergologa na testy, umowilam sie 3 tyg temu a ten ma katar..nie wiem czy z katarem moge jechac, dzwonilam tam ale nikt nie odbierał i nie miałam jak odmowic wizyty:/ nie wiem teraz czy jechac...........

Edytowane przez Moni@
Czas edycji: 2009-03-21 o 08:34
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 14:22   #4901
jastin83
Zakorzenienie
 
Avatar jastin83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 774
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06! II

Cześć dziewczynki!
Ale u nas paskudna pogodaWiosny ani śladu
Siedzimy z Wiką w domku same,tż sprząta lokal pod nowy sklep,jutro,albo pojutrze w końcu meble przyjada i na 28 marca palnujemy otwarcieStresa mamy jak cholera,bo kasy w to tyle zainwestowaliśmy ze szokA jeszcze doszły,jak zreszta zwykle nioczekiwane wydatki
A no i mam druga wiadomośc dla Was,ale nie wiem czy sie cieszyć czy nie,brat tż-ta ma niecałe 20 lat wpadł ze swoja panna,i w październiku dzidzia będzie,wczoraj sie dowiedzieliśmy
Teściowa jeszcze nic nie wiem,ale jak pomyśle co bedzie to włosy mi sie jeżą,oni ani pracy stałej nie mają,w trakcie nauki,nie wiem...
Troche mnie to przeraża,no ale co zrobić,stało sie i beda musili sobie jakos poradzić

Cytat:
Napisane przez iwonamysza Pokaż wiadomość
Czy Wasze dzieci tez już takie stęsknione za wiosną? Bo moja w kółko powtarza, że ona już nie chce śniegu, chce wiosnę, kwiatki, trawę i ptaszki.
...
Idę farbować włosy na ostrą czerwień, jak wiosna to wiosna.

Iwonko
Wika baaardzo stęskniona wiosnyCodziennie kilka razy mnie pyta,cyt."mamusiu,kiedy bedzie ciepło?","kiedy pojedziemy na plaże?",

Iwonka pokaż sie odważna kobietko we włoskach
Ja tydzień temu odrosty robiłam i podcinałam troszke,bo końcówki po tym rozjaśnieniu to miałam tragiczne
__________________
Moje kochane niunie
Wiktoria & Weronika!!!







Edytowane przez jastin83
Czas edycji: 2009-03-22 o 14:24
jastin83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-22, 19:25   #4902
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06! II

U mnie to samo, pada pada a nawet leje, cały dzien, nie widac swiata..Siedzimy z Szymkiem zasmarkani cały weekend w domu..juz dostaje kota w tym domu....

W domu nam bajzel jak nie wiem, kartonów z 8 do tego z 5 walizek popakowanych, meble juz puste, zostalo tylko meble rozkrecac i szukac jakic teznych mezczyzn do pomocy, bo ja z moim kregosłupem to nawet walizki nie podniose...
Ale nie mam nikogo, kazdego co pytam to nikt chetny nie jest do przeniesienia małego lozka Szymka i jego mebli dokładnie 3 segmentów ..łatwo nie bedzie No ale nikt mi nie mowił ze bedzie lekko
Jak to samotnej babie wydaje sie ze kazdy pomoze a jednak tak nie jest....

Jutro ma lac a ja do tego alergologa musze jechac..chyba odmowie ta wizyte bo nie wyobrazam sobie jechania w deszczu z wozkiem i parasolka pociagiem i 2 autobusami do szpitala, brrrr nie chce myslec nawet...

WIOSNO GDZIE JESTES!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 07:53   #4903
abc_81
Rozeznanie
 
Avatar abc_81
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 765
GG do abc_81
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06! II

Hello
dziewczyny moja Wiki tez tęskni za wiosnę, ja zreszta też. Nel nie torturuj nas tą wiosną u ciebie , bo u mnie snieg poada i zamiaru przestać chyba nie ma

Jastin sobie wyobrażam reakcję Twojej teściowej na wieść, że kolejny wnuk się pojawi ale młodym rodzicom nie zazdroszczę.
Moja siostra z chłopakiem, podobno staraja sie od jakiegoś czasu, ale jakoś im te dziecko wyjść nie może. Chyba za bardzo chcą zostać rodzicami, albo starają sie w myślach
Jastin u mnie w przedszkolu opłaty sa małe - jak Wiki chodzi cały miesiąc to płace 160 zł razem z wyżywieniem.

Iwonko pokaż noy kolorek włosków.

Moni@ szybko wizyte masz z szymkiem, mi się do Giżycka nie udało dostać do alergologa, a podobna kobieta bardzo dobra jest, więc zarejestrowałam tutaj u nas, ale te zaż na koniec maja. Zreszta teraz nie wiem czy iśc z Wiki, bo ona żadnej alergii nie ma, tylko tego pasożyta. Ale tak sobie myślę, ze do wizyty jeszcze 2 moiesiace, to się zobaczy, czy pójdziemy, czy nie.

Chyba wam nie pisałam jeszcze - mam już termin pierwszej sprawy o podział majatku. Oczywiście ex już też wie., bo dzwonił i powiedział mi, ze tym razem przesadziłam i podobno teraz dopiero on pokaże mi na co go stać. Postanowiłam nie wdawać sie z nimw żadne dyskusje.

Miłego dnia.
__________________
Wiki

Dorian
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

abc_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 08:12   #4904
Nel70
Zadomowienie
 
Avatar Nel70
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 293
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06! II

Witam!
Abc i inne dziewczynki zapraszam na ziemię lubuską,u nas już wiosna zawitała.W sobotę tż opalił bużkę,jak był z Amelcią na rowerku.Wczoraj było ciepło,ale mżało.Jastin a czym Wy handlujecie,bo musiy Wam się kręcic jak drugi lokal otwieracie.To tęściowa chyba szału dostanie na wieść,że podwójną babcią będzie w tym rokuJa mam 2 maja Martynki 18,to wtedy planuję sobie włoski odświeżyć tj.pasemka -odrościki porobić.Jastin spytaj się teściowej,bo ona chyba pracuje w przedszkolu -ile pkt.dają za dochody rodziców,bo jedni zaniżają a inni dają zgodne z prawdą.Baaardzo się martwię,czy Amelcię przyjmą.
Moni ciągle się powtarzam,wybacz,ale ja Ciebie podziwiam,wiecznie jak nie remonciki drobne,to się pakujesz,nie możesz zagrzać na stałe swojego kąta.
Abc życzę powodzenia na sprawie,ale masz racje traktuj go jak powietrze i niewdawaj się w dyskusje.Mam pytanko ,czy Wasze dzieci mają hulajnogi i czy na nich jeżdżą ,czy leżą jak kolejny niepotrzebny zakup.Dziewczynki ,gdzie mogę znależć przepis na" śledzika pod pierzynką".
__________________
19.05.2007 spotkanie z MONI@
Moje skarby:Martynka i Amelcia
Czas na przedszkole
Nel70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 08:51   #4905
jastin83
Zakorzenienie
 
Avatar jastin83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 774
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06! II

Hej!!!
Moni@ nie zazdroszcze
Ja po sobie wiem ze z dzieckiem u boku cięzko jest jak pomocy nie ma z nikąd,ale naszczęście takie sytuacje u mnie zdażaja sie rzadkoTż mam to jakoś dajemy rade we dwójke,a Ty sama to nawet nie chce sobie tego wyobrażać
A co z tym mieszkaniekiem w końcu?Bo nie wiem juz na czym stanęło

Abc masz racje nie ma co w dyskusje wchodzić z ex-em.Niech sobie gada
Oby wszystko poszło dobrze

Nel moja teściowa pracuje w szkole policealnej nie w przedszkolu
A co do drugiego interesu to my w teraz wchodzimy w branże odzieżową,pisałam juz Wam o tym wcześniej
Jeśli chodzi o hulajnoge,chciałam kupic Wice,ale jak w sklepie byłysmy,ona próbowała na niej jeździć i nie bardzo jej wychodziło utrzymanie równowagi,wiec sie wstrzymałam z zakupem,poza tym rok temu kupilismy jej nowy rower,wiec bedzie na rowerze śmigaćRok temu ciezko jej było pedałować,bo to rowerek juz taki prawdziwy,a nie plastikowy
Co do przepisu to w necie poszukaj mozę?Ja za śledziami nie przepadam,wiec nie pomoge
__________________
Moje kochane niunie
Wiktoria & Weronika!!!






jastin83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 09:03   #4906
abc_81
Rozeznanie
 
Avatar abc_81
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 765
GG do abc_81
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06! II

Cytat:
Napisane przez Nel70 Pokaż wiadomość
Witam!
Dziewczynki ,gdzie mogę znależć przepis na" śledzika pod pierzynką".
Nel do wyboru do koloru. http://www.google.pl/search?hl=pl&cl...%C4%85&spell=1
Poczytaj, może któryś przepis podpasuje Tobie.

Nel Wiki ma hulajnogę, taką na trzech kółkach. Początkowo nie umiała się odpychać nogą, teraz śmiga po całym mieszkaniu. zreszta tak samo jak na rowerku

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Nel70 Pokaż wiadomość

Abc życzę powodzenia na sprawie
Cytat:
Napisane przez jastin83 Pokaż wiadomość
Hej!!!
Abc masz racje nie ma co w dyskusje wchodzić z ex-em.Niech sobie gada
Oby wszystko poszło dobrze
dziękuję
__________________
Wiki

Dorian
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

abc_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 07:20   #4907
Nel70
Zadomowienie
 
Avatar Nel70
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 293
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06! II

Abc baaardzo dziękuję Ty zawsze mi podpowiesz w sprawach kulinarnych,znalazłam przepisA co taka cisza?
Monia jak tam Szymuś znowu coś podłapał?
My wczoraj robiliśmy przemeblowanie pokoju Amelci,bo kupiliśmy jej telewizorek.Jak ustawiliśmy innaczej mebelki to pokój wydaje się większy.
A co u Was szykujecie się do Świąt?
__________________
19.05.2007 spotkanie z MONI@
Moje skarby:Martynka i Amelcia
Czas na przedszkole
Nel70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 09:55   #4908
jastin83
Zakorzenienie
 
Avatar jastin83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 774
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06! II

Nel ja to do porodu sie szykuje,a nie do świąt
A na poważnie to mieliśmy na sępa jechać(jak zwykle zreszta)do mojej mamy,ale w końcu postanowiłam ze ja zrobie śniadanieWole nie ryzykowac podrózy,bo nie wiadomo co sie może wydarzyć
Juz nie moge sie doczekac malutkiej.Chce mi sie juz pozbyc tego brzucha,założyc swoje stare jeansy i wyjśc na spacerek wiosenny
Dobija mnie to czekanie,pogoda to juz wogóle,śniegu nawaliło znowu masa,błoto,chlapa,aż wyć sie chce z tej bezsilnoście
Dziewczyny kiedy my czas zmieniamy,w ten weekend?

Nel u nas tez sie szykuja zmiany u Wiki w pokojuTez pewnie telewizor z sypailni przeniesiemy do niej do pokoju,bo u nas kołyska bedzie stała,ale z tego powiem szczerze ze sie nie ciesze zabardzo,bo juz wogóle bajki beda w kólko leciałyMusze jeszcze dokupić szafe od kompletu,bo nie bede miala gdzie ubranek trzymaćDobrze ze te becikowe jest to starczy na wózek i na szafe

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Alienku a Ty juz po urlopie?
Niki odezwij sie,co tam u Was???
__________________
Moje kochane niunie
Wiktoria & Weronika!!!






jastin83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 10:56   #4909
abc_81
Rozeznanie
 
Avatar abc_81
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 765
GG do abc_81
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06! II

Cytat:
Napisane przez Nel70 Pokaż wiadomość
A
A co u Was szykujecie się do Świąt?
ja własnie wczoraj mówiłam do TŻta, ze pomału musze się do świąt zbierać. Muszę pomysleć o ciastach i ogólnie co do jedzenia zrobić, a jeszcze sprzatanie Kupiłam takie ozdobne jajka na drucikach, to Wiki powtykała w doniczki z kwiatami - i dekoracja jest

nel a na które śledziki sie zdecydowałaś?? Mi wczoraj smaka narobiłaś, chyba na piątek zrobię.

Cytat:
Napisane przez jastin83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kiedy my czas zmieniamy,w ten weekend?
Tez się zastanawiam. Ale chyba w ten weekend, bo to juz ostatni w marcu, a zawsze chyba w marcu czas przestawiamy.

Jastin ja odkąd sie wyprowadziłam z domu, to śniadanie wielkanocne jem u siebie. tak tez bedzie w tym roku, będę ja, TŻ, Wiki i babcia TŻta. Dopiero na obiad pojadę do taty.
__________________
Wiki

Dorian
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

abc_81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-25, 13:30   #4910
kkasiaaa
Zadomowienie
 
Avatar kkasiaaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 697
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06! II

Dziewczyny przepraszam ale nie przeczytałam zaległych postów , mimo że jest ich niewiele. W niedzielę tż wyjechał na tydzień, takze siedzimy same w domu. Zaczęłam od niedzieli szukac fotografa i Dj'a na wesele , zajęło mi to 3 dni (wiadomo jak to jest przy dzieciach). zrobiłam ostrą slekcję i w końcu ybrałam 2 Dj'ów i 4 fotografów, chcę sę z nimi spotkac i zdecydować na jednego. Narazie na poniedziałek umówiona jestem z dj'em jak będzie ok to od razu podpiszemy umow, to samo z fotografem umówiłam się na środę i jeżeli babka mi będzie odpowiadała to od razu się zdecydujemy na nią, i wtedy daruję sobie spotkania z resztą fotografów bo najzwyczajniej nie chce mi się jezdzić.
Jedno co mnie zastanowiło to ceny fotografów bo każdy prawie taką samą ofertę mi proponował a ceny od 900 zł do 2500 zł

Miałam w końcu wyjść dzisiaj z dziećmi na spacer bo trochę śniegu spadło ale od rana Oliwka wymiotuje i ma biegunkę wiec kolejny dzień siedzimy w domu
__________________
Kasia z dziećmi :
Julia 11 lat
Oliwia 7 lat
Lena 5 lat
kkasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 17:52   #4911
Alien
Wtajemniczenie
 
Avatar Alien
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06! II

Nel ja tez sie boje ze mi Wike do przedszkola nie przyjmą posłuchałam waszych rad i złozyłam podanie do drugiego przedszkola, tam pani powiedziała że jakies szanse mamy, ale to pewno ze względu jak powiedział moj mąz, że tak powiedziała bo mnie zna z widzenia, kojazy (jej brat pracuje ze mną).
Powiem wam ze to drugie przedszkole nie jest dla nas w dobrym miejscu bo daleko, nie mówie ze od domu bedzie ponad 12 km chyba ale od pracy naszej tez daleko a babcia zapowiedziała, ze jak Wiki bedzie do tamtego przedszkola chodzila to ona jej nie bedzie wybierac bo daleko i jej sie chodzic nie chce, chociaz ze swojej pracy ma z nas wszystkich najbliżej bo jakies 15 minut piechotą.
Ale standard w tym drugim przedszkolu duzo lepszy niz w pierwszym, ładniejsze sale, wszystko jakies takie nowsze, przestronniejsze. Jedni chwalą to przedszkole inni nie.
Natomiast to pierwsze przedszkole, gdzie mi kolezanka powiedziała, ze szanse praktycznie zerowe zeby Wike przyjeli, bo mają tylko 15 miejsc na 3 latki w tym roku, bo te 5 latki obowiązkowo wszystkie itd, to nie jest takie ładne, sale małe i stare ale wszyscy chwalą że to dobre przedszkole no i miejsce super bo moj TZ ma z pracy 5 minut ja 10 wiec zawsze mozna podbiec po Wike..

No zobaczymy jak to bedzie.

Iwonko moja Wika tak jak ja uwielbia zime i jak pada śnieg to sie cieszy że to jej ulubiony No ale taka pogoda chlapa, błoto, szaro i deszczowo to nie moge a u nas jest tak dzien w dzien chyba od 2 miesiecy a ja na zmiany pogody jestem wrazliwa wiec sie mecze w taką pogode.

Jastin ja juz dawno po urlopie niestety tak szybko minął...
Juz niedługo Weronika bedzie z wami

Ja tam specjalnie do Świat sie nie szykuje, dom wysprzatany na urlopie został, tylko okna nieumbo tylkyte, no ale jak ??
A Swieta krótkie o jeden dzien wolny poniedziałek, wiec nawet czasu nie bedzie sie rozpedzic z wielkimi przygotowaniami.

Monia podziwiam Cie, ty jestes dzielna kobietka. Mysle ze ktos sie znajdzie zeby ci pomóc w tej przeprowadzce.

Abc Ciebie to ja tez podziwiam za podejscie do byłego.

Kasia daj znac jak tam poszukiwania się zakończą ?

No i dziewczyny w nowych włoskach prosze sie mi tutaj pokazywac Koniecznie.
__________________

-------------------------------------------------------------------
11.09.2008 - spotkanie z Katesią
Alien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 20:43   #4912
Nel70
Zadomowienie
 
Avatar Nel70
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 293
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06! II

Witajcie!
Alienku ja też wiem,że przedszkola są lepsze,ale ja patrzę z punktu bliskości do domku,bo tak to nawet Martynka po szkole Amelkę mi odbierze.U nas 15 kwietnia będzie lista,kto przyjęty jest do przedszkola,a jak u Was jest?
A na zmianę pogody,to ja jestem podobnie jak Ty,ja mam bóle migrenowe.
Jastinku trzymam kciuki i życzę leciutkiego rozwiązania
Abc ja wybrałam przepis na śledzika pod pierzynką tj.z buraczków,sera żółtego i jaja to się układa warstwami.
__________________
19.05.2007 spotkanie z MONI@
Moje skarby:Martynka i Amelcia
Czas na przedszkole
Nel70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 22:00   #4913
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06! II

Dobry wieczór

Mało co czytam mało co pisze, ale nie mam czasu..
Po pracy wracam o 18 do domu, potem lece do starego miszkania szykowac wszystko do przeprowadzki, potem ide z Szymkiem do siostry i zanim zjem zanim go umyje i uspie to jest 23 i padam na ryjek..

Na sobote zaplanowałam przenoszenie, choc w dalszym ciagu nie wiem jak to sie da zrealizowac..bo sama nie wiedziałam ze mam tyle "szmat" ciagle pakuje i pakuje i konca nie ma...najgorsza kuchnia:/ a Szymka wieksze zabawki (motorek, rowerek, 2 samochody odpychacze, koparka, i 2 tiry )
Po prostu masakra....!!!!!!!!!

Ja na swieta bede u siostry, nie widac u nas swiat Nel, pewnie jak zwykle na ostatnia chwile...ale spedzamy je we dwie to duzo szykowania nie ma...bo my mało jemy :P ja ostatnio to sniadanie jem a potem okolo 18 obiado kolacje i to na tyle...

Jastin trzymam kciuki za Twoje rozwiazanie

Iwonka pokaz sie czerwona damo

dobrej nocki

Edytowane przez Moni@
Czas edycji: 2009-03-25 o 22:00 Powód: zła emotikonka
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 07:25   #4914
abc_81
Rozeznanie
 
Avatar abc_81
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 765
GG do abc_81
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06! II

Och dziewczyny od kilku dni ledwo zyję. Cały czas tylko tabletki łykam, a po południu zasypiam po obiedzie na siedząco. Nienawidzę takiej pogody
dzisiaj jest ładnie u nas, swieci od rana słoneczko, mam nadzieję, ze padac nie bedzie, to po południu na podwórko trochę z Wiki pójdziemy.

kasiu tak jakoś miło mi się zrobiło, kiedy przeczytałam w twoim podpisie datę ślubu ja myslę, ze u was to tylko taka formalność i napewno bedziecie tak fajna rodzinką po slubie jak teraz. tego wam zycze juz teraz

Nel, Alien - trzymam kciuku za wasze córunie. Oby zostały przyjete do przedszkola. Ja martwiłam się jak to u nas bedzie z przedszkolem. Czy Wiki bedzie chciała cgodzić, czy nie, ale teraz nie widzę takiej możliwości, żeby nie chodziła. dziecko zupełnie się zmienia. ja w domu nie nauczyłabym jej tego, czego uczy się w przedszkolu.

Moni@ współczuję pakowania rzeczy, ja już to przechodziłam. no prawie, bo ja tylko ciuchy pakowałam moje i wiki, ale powiedziałam TŻtwoi teraz, ze jakby nam nie wyszło, to ja się nie ruszam z mieszkania, bo mi się nie chce po raz kolejny pakować


ja na sobote zaplanowałam mycie okien i zmiane firanek. Ale pewnie uda mi sie tylko w jednym pokoju. Cholerka dużo mam tych okien, w najwiekszym pokoju 8 metrów, w tym para drzwi balkonowych.

Nel chyba zrobie takie śledziki na jutro, tylko buraki musze kupić, bo wszystki przerobiłam na sałatkę.
__________________
Wiki

Dorian
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

abc_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 10:52   #4915
kkasiaaa
Zadomowienie
 
Avatar kkasiaaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 697
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06! II

Cytat:
Napisane przez abc_81 Pokaż wiadomość

kasiu tak jakoś miło mi się zrobiło, kiedy przeczytałam w twoim podpisie datę ślubu ja myslę, ze u was to tylko taka formalność i napewno bedziecie tak fajna rodzinką po slubie jak teraz. tego wam zycze juz teraz
tak tak u nas to już tylko formalnośc, chciałabym żeby po ślubie było jeszcze lepiej bo teraz dośc częśto się kłócimy.

Moni@ zapracowana jesteś także nie dziwię Ci sie że nie znajdujesz czas na forum A znalazłaś kogoś do pomocy przy przeprowadzce ?? Szkoda że nie mieszkam bliżej bo od razu bym tż-ta ze szwagrem wysłała do pomocy.

Co do przedszkola to ja nie myślałam na początku aby Oliwię zapisac, ale tak jak Abc napisała ja nie nauczę jej tego wszystkiego czego uczą w przedszkolu bo nie mam tyle czasu i cierpliwości a czasami i ochoty Przedszkole bardzo zmieniło Julie także postanowiliśmy że i Oliwka pójdzie , a zawsze w razie czego mogę ją wypisac. U nas zapisy są od 8 do 21 kwietnia drogą internetową, potem muszę podejś do przedszkola i wypełnic kartę , a lista przyjętych zostanie ogłoszona 13 maja (oby i Oliwka się na niej znalazła).
__________________
Kasia z dziećmi :
Julia 11 lat
Oliwia 7 lat
Lena 5 lat
kkasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 07:45   #4916
Alien
Wtajemniczenie
 
Avatar Alien
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06! II

Cytat:
Napisane przez Nel70 Pokaż wiadomość
Witajcie!
Alienku ja też wiem,że przedszkola są lepsze,ale ja patrzę z punktu bliskości do domku,bo tak to nawet Martynka po szkole Amelkę mi odbierze.U nas 15 kwietnia będzie lista,kto przyjęty jest do przedszkola,a jak u Was jest?
W jednym przedszkolu powiedzieli ze bedzie lista wywieszona a w drugim zeby się dowiadywać co i jak. Tak gdzies w połowie kwietnia powinno być wiadomo.

Monia daj znać jak tam przeprowadzka ?
__________________

-------------------------------------------------------------------
11.09.2008 - spotkanie z Katesią
Alien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 13:16   #4917
abc_81
Rozeznanie
 
Avatar abc_81
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 765
GG do abc_81
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06! II

napisałam posta i mi zjadło
__________________
Wiki

Dorian
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło


Edytowane przez abc_81
Czas edycji: 2009-03-28 o 13:18
abc_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 20:31   #4918
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06! II

Kasia najpierw gratuluje daty slubu, moje najserdeczniejsze gratulacje

Co do przedszkola to ja zgadzam sie z ABC, ja Syzmka duzo uczyłam ale on z przedszkola przynosi takie słowa, takie zachowania ze nie spodziewałabym sie tego...Umie sie sam rozebrac, gdzie wczesniej uczylam go i nie chciał, mowił ze jest malutki teraz mowi :"sam umiem mamusiu popatrz" a mnie to bardzo cieszy...widze jego prace w przedszkolu to jestem pod wrazeniem..az łzy mam w oczach czasem jak widze jego "wypocinki"

Co do przeprowadzki to dzis zaczełam o 12 a skonczyłam o 20
pakowania bylo i wypakowywania bardzo duzo...ale jednak pomogł mi były Tz i jego wujek z ciocią..poszło szybko ale potem sprzatanie i segregowanie to zeszło troszke...i tak do konca nie skonczylismy bo jeszcze troszke zostało... nie wiedziąłam ze tyle klamotów mam...
teraz zasiadłam odpoczywam, nie mam nawet siły machnac reką do góry..
Nie wspomne o sprzataniu w domu na swieta bo najchetniej bym wyjechała by nie robic nic...miesiac pomieszkam u mamy z siostrą a od maja na nowe mieszkanko... moze tam uda mi sie zagrzac miejsce ..
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 21:04   #4919
Nel70
Zadomowienie
 
Avatar Nel70
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 293
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06! II

Witam!
U nas smutek Amelcia choraWczoraj od 21 do 4 rano wymiotowała,na koniec już żółciąMyślałam,że jej stanęła pizzerka,ale nie okazało się,że to wirus.
Dzisiaj rano pojechaliśmy do szpitala i tam z wielką łaską lekarka nas przyjęła i od razu dała skierowanie do szpitala na oddział zakażny.Jednak siostra lekarka z Poznania doradziła mi,żeby jeszcze poradzić się innego lekarza i pojechaliśmy prywatnie.Okazało się,że to wirus i lekarz przepisał doustnie -przeciw wymiotom diphergan,na biegunkę i wymioty-nifuroksazyd,orsalit i dicoflor.Okazało się,że niepotrzebnie podawałam Amelci miętę,absolutnie nie można ,bo to powoduje wzmożone wymiotyPo powrocie podałam jej diphergan i spała 2 godz.Zjadła dzisiaj tylko kisiel i troszkę bułeczki.Teraz śpi,napiszę Wam jutro jak minęła nocka,bo sama już padam,po wczorajszym maratonie.Jutro Amelcia miała mieć uroczystość imieninki,ale niestety w tygodniu babcia i chrzestna zajdzie.
Miłej nocki.
__________________
19.05.2007 spotkanie z MONI@
Moje skarby:Martynka i Amelcia
Czas na przedszkole
Nel70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 22:32   #4920
kkasiaaa
Zadomowienie
 
Avatar kkasiaaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 697
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06! II

Nel kurcze to się porobilo zdrówka dla Amelci Oliwka miała to samo w maju ubiegłego roku , trzymało ją 5 dni , nie jadła , nie piła bo wszystko od razu zwracała nawet zwykłej wody nie mogła pic, leki też zwracała takze dostaliśmy skierowanie do szpitala , ale ja sie wstrzymałam , chciałam poczeka do wieczora i zobaczyc czy się poprawi czy nie i dopiero wtedy jechac, i dobrze że poczekałam bo pod wieczór zaczęło jej się poprawiac Oby i u Amelci obyło się bez szpitala.

Moni@ no to super że miałaś pomoc przy przeprowadzce A masz już jakies mieszkanko na oku czy cały czas szukasz ??
__________________
Kasia z dziećmi :
Julia 11 lat
Oliwia 7 lat
Lena 5 lat
kkasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:56.