Widmo studiów na horyzoncie, a my czas spędzamy na wizażowym koncie! cz. II - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-29, 21:27   #4321
aszin
Zakorzenienie
 
Avatar aszin
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 26 814
Dot.: Widmo studiów na horyzoncie, a my czas spędzamy na wizażowym koncie! cz. II

Ja chodzę na kurs, ale sam kurs mi niewiele da, słówek będę musiała uczyć się w domu. Poza tym kurs mam pod speaking i vocabulary, mało gramatyki tam. Tylko takie "niecodzienne" przykłady mam.
__________________
challenge accepted
start: 08.03.18.
aszin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 21:34   #4322
wybieramstereo
Rozeznanie
 
Avatar wybieramstereo
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 606
Dot.: Widmo studiów na horyzoncie, a my czas spędzamy na wizażowym koncie! cz. II

Ja się boję cokolwiek planować, bo u mnie zawsze wychodzi odwrotnie.
wybieramstereo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 21:37   #4323
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Widmo studiów na horyzoncie, a my czas spędzamy na wizażowym koncie! cz. II

Cytat:
Napisane przez Martusia7 Pokaż wiadomość
też mi się nie chce, na myśl o jutrze jest mi źle
Cytat:
Napisane przez aszin Pokaż wiadomość
A mnie złapał dół końcowakacyjny
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 21:41   #4324
wybieramstereo
Rozeznanie
 
Avatar wybieramstereo
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 606
Dot.: Widmo studiów na horyzoncie, a my czas spędzamy na wizażowym koncie! cz. II

a skoro już dzisiaj jestem monotematyczna to nie mogę sobie darować http://www.joemonster.org/filmy/2347...aliby_podpasek
wybieramstereo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 21:47   #4325
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Widmo studiów na horyzoncie, a my czas spędzamy na wizażowym koncie! cz. II

ja się boję coraz bardziej.
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 21:51   #4326
Aria93
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 031
Dot.: Widmo studiów na horyzoncie, a my czas spędzamy na wizażowym koncie! cz. II

Ja się muszę zabrać za angielski i niemiecki... I też nie ma że boli
Aszin, mnie również złapał dół... Chciałabym mieć tę pracę, jutro chyba jeszcze raz poroznoszę CV...

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

Cytat:
Napisane przez wybieramstereo Pokaż wiadomość
a skoro już dzisiaj jestem monotematyczna to nie mogę sobie darować http://www.joemonster.org/filmy/2347...aliby_podpasek
Wtf ?
Aria93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 21:52   #4327
eternitka
#etergirl
 
Avatar eternitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 067
Dot.: Widmo studiów na horyzoncie, a my czas spędzamy na wizażowym koncie! cz. II

a mi już przeszło denerwowanie, teraz tylko chcę żeby wir studiów się zaczął, bo nie lubię nicnierobienia poza tym im szybciej ten rok się zacznie, tym szybciej się skończy. Więc niech się wreszcie zaczyna :P
__________________
Nigdy się nie poddam!


Plan 2020:
Droga do marzeń...


2020, nadchodzę!
eternitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-29, 21:54   #4328
wybieramstereo
Rozeznanie
 
Avatar wybieramstereo
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 606
Dot.: Widmo studiów na horyzoncie, a my czas spędzamy na wizażowym koncie! cz. II

Cytat:
Napisane przez eternitka Pokaż wiadomość
a mi już przeszło denerwowanie, teraz tylko chcę żeby wir studiów się zaczął, bo nie lubię nicnierobienia poza tym im szybciej ten rok się zacznie, tym szybciej się skończy. Więc niech się wreszcie zaczyna :P
a czemu chcesz kończyć rok? żeby były wakacje? z każdymi wakacjami bliżej do takiej stricte dorosłości
wybieramstereo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 21:55   #4329
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Widmo studiów na horyzoncie, a my czas spędzamy na wizażowym koncie! cz. II

Cytat:
Napisane przez eternitka Pokaż wiadomość
a mi już przeszło denerwowanie, teraz tylko chcę żeby wir studiów się zaczął, bo nie lubię nicnierobienia poza tym im szybciej ten rok się zacznie, tym szybciej się skończy. Więc niech się wreszcie zaczyna :P
Też nie lubię nic nierobienia - dlatego było mi dobrze jak pracowałam
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 22:02   #4330
eternitka
#etergirl
 
Avatar eternitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 067
Dot.: Widmo studiów na horyzoncie, a my czas spędzamy na wizażowym koncie! cz. II

Cytat:
Napisane przez wybieramstereo Pokaż wiadomość
a czemu chcesz kończyć rok? żeby były wakacje? z każdymi wakacjami bliżej do takiej stricte dorosłości
może to dziwne, ale ja chciałabym już skończyć studia. Bo wiecie, status studenta w dzisiejszych czasach niekoniecznie coś znaczy-studiować może każdy, no prawie każdy (mam na myśli pójście na studia dla samej idei studiowania ) a jednak ukończenie studiów i praca to już jakieś "osiągnięcie". Bardzo chciałabym w końcu się usamodzielnić, sama na siebie zarabiać, pracować, spełniać się w zawodzie. Chciałabym czuć, że daję część siebie, bo w pracę która mi się spodoba na pewno włożę całe swe serce
__________________
Nigdy się nie poddam!


Plan 2020:
Droga do marzeń...


2020, nadchodzę!

Edytowane przez eternitka
Czas edycji: 2012-09-29 o 22:06
eternitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 22:08   #4331
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Widmo studiów na horyzoncie, a my czas spędzamy na wizażowym koncie! cz. II

Mnie martwi szukanie pracy bez statusu studenta...
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-29, 22:10   #4332
wybieramstereo
Rozeznanie
 
Avatar wybieramstereo
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 606
Dot.: Widmo studiów na horyzoncie, a my czas spędzamy na wizażowym koncie! cz. II

to się chwali Eter ja osobiście cieszę się, że mam jeszcze te kilka lat, mogę dobrać dodatkowy kierunek jeżeli będę chciała jakoś uzupełnić moją wiedzę. Mogę korzystać z wielu impulsów, które daje życie studentka zaangażowanego i zrobić sobie taki support do dorosłości. Studia traktuję bardzo poważnie, chociażby z szacunku do moich rodziców, babci i samej siebie.

idę poczytać dobranoc
wybieramstereo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 22:12   #4333
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Widmo studiów na horyzoncie, a my czas spędzamy na wizażowym koncie! cz. II

jestem dziś nie w sosie, idę coś pooglądać.

Dobranoc
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 22:15   #4334
eternitka
#etergirl
 
Avatar eternitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 067
Dot.: Widmo studiów na horyzoncie, a my czas spędzamy na wizażowym koncie! cz. II

ja powiem szczerze, że studia do dla mnie poniekąd wyzwanie. Stawiam sobie cel i muszę go zrealizować-nie ma zmiłuj nie chcę wybierać dla mnie najłatwiejszej drogi życiowej, staram się wybrać tę która będzie ode mnie wymagała zaangażowania, ja chyba naprawdę nie umiem nic nie robić chciałabym się poświęcić jeszcze kilku pasjom, generalnie moje "dorosłe" życie wyobrażam sobie tak, że mam zawalony grafik od rana do wieczora-pracą, zainteresowaniami, może sportem (lubię biegać, chociaż mistrzem nie jestem). Chcę w tym wszystkim odnaleźć siebie, odnaleźć czas dla siebie i powiedzieć samej sobie za kilkadziesiąt lat-wow, mając tyle rzeczy do zrobienia podołałam i dałam sobie jakoś radę. Może nie byłam wybitna, ale udało mi się
__________________
Nigdy się nie poddam!


Plan 2020:
Droga do marzeń...


2020, nadchodzę!
eternitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 22:17   #4335
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Widmo studiów na horyzoncie, a my czas spędzamy na wizażowym koncie! cz. II

klienci dzwonią co chwilę.... zaczyna się
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 22:18   #4336
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Widmo studiów na horyzoncie, a my czas spędzamy na wizażowym koncie! cz. II

Ja swoje też traktuję jako wyzwanie. Mogłam wybrac wiele innych, łatwiejszych kierunków na które bym się dostała i bez bólu zrealizowała, ale nie chciałam iść na łatwiznę. Czasem kosztuje mnie to trochę wysilku, łez czy walenia głową o ścianę, ale... czego nie robi się dla marzeń ?

jak to brzmi
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 23:06   #4337
kaja_92
Wtajemniczenie
 
Avatar kaja_92
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 691
Dot.: Widmo studiów na horyzoncie, a my czas spędzamy na wizażowym koncie! cz. II

Cytat:
Napisane przez eternitka Pokaż wiadomość
ja powiem szczerze, że studia do dla mnie poniekąd wyzwanie. Stawiam sobie cel i muszę go zrealizować-nie ma zmiłuj nie chcę wybierać dla mnie najłatwiejszej drogi życiowej, staram się wybrać tę która będzie ode mnie wymagała zaangażowania, ja chyba naprawdę nie umiem nic nie robić chciałabym się poświęcić jeszcze kilku pasjom, generalnie moje "dorosłe" życie wyobrażam sobie tak, że mam zawalony grafik od rana do wieczora-pracą, zainteresowaniami, może sportem (lubię biegać, chociaż mistrzem nie jestem). Chcę w tym wszystkim odnaleźć siebie, odnaleźć czas dla siebie i powiedzieć samej sobie za kilkadziesiąt lat-wow, mając tyle rzeczy do zrobienia podołałam i dałam sobie jakoś radę. Może nie byłam wybitna, ale udało mi się
Coś podobnego jak ja I kurczę, wyobrażając sobie siebie za 10 lat nie widzę siebie siedzącej przed tv z gorącą herbatą, ale pracującą nawet wieczorami, planującą. Robiącą coś związanego z pracą, mam nadzieję, że w zawodzie. Im więcej myślę tym bardziej wydaje mi się, że budownictwo to mój* kierunek. I nieważne ile się namęczyłam przygotowując z matmy rozszerzonej po humanie, ile pracy włożyłam w przygotowanie do egzaminów z matmy. Wiem, że jak za 5 lat siądę, wezmę indeks i zobaczę moją ocenę z matmy, to będę wiedziała, że było warto, że to było osiągnięcie, małe ale jednak, które daje satysfakcję.

*Czasami fakt, myślę sobie, że jest sporo kierunków które by mnie interesowały, ale coś trzeba wybrać. I czasami przychodzą chwile zwątpienia, a raczej refleksji, czy nie lepiej było iść w kierunku weterynarii, medycyny sądowej, jakiejś energetyki- tak, Lil im więcej myślę o Twoim kierunku tym bardziej fascynujący mi się wydaje, lotnictwa czy czegoś takiego. Ale gdybym wybrała choćby jeden z tych kierunków wiem, że myślałabym tak samo jak teraz.


Jak tak teraz sobie myślę, to jestem zadowolona z tego, gdzie się znajduję. Zastanawiam się, co będzie za 4-5 lat, jak skończę studia. Co jeśli wciąż będę sama. Tak się mówi, skończyć studia, znaleźć pracę. W 1-szej pracy kokosów pewnie nie będzie, a utrzymać się za własne pieniądze w obcym mieście, przy wynajmie kawalerki chyba wcale nie jest tak łatwo. Właśnie-takie luźne, niewiążące pytanie- myślałyście żeby po studiach zostać w studenckim mieście, rodzinnym, czy wybrać jeszcze inne?
__________________
Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać.
kaja_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 23:25   #4338
eternitka
#etergirl
 
Avatar eternitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 067
Dot.: Widmo studiów na horyzoncie, a my czas spędzamy na wizażowym koncie! cz. II

ja myślę nad zmianą miasta już po licencjacie. I poważnie się zastanawiam nad zaoczną magisterką+jakąś pracą. Już teraz myślę nad czymś dorywczym żeby mieć co wpisać cv, no i to że byłam ambitna studiując dziennie i pracując też by się liczyło, nie? dla mnie tylko dom rodzinny jest miejscem z którym jestem związana, moje miasto studenckie to tylko nabytek element, który za 2 lata mogę zmienić.
__________________
Nigdy się nie poddam!


Plan 2020:
Droga do marzeń...


2020, nadchodzę!

Edytowane przez eternitka
Czas edycji: 2012-09-29 o 23:27
eternitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 23:42   #4339
lilavati007
Wtajemniczenie
 
Avatar lilavati007
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 779
Dot.: Widmo studiów na horyzoncie, a my czas spędzamy na wizażowym koncie! cz. II

Cytat:
Napisane przez kaja_92 Pokaż wiadomość
Coś podobnego jak ja I kurczę, wyobrażając sobie siebie za 10 lat nie widzę siebie siedzącej przed tv z gorącą herbatą, ale pracującą nawet wieczorami, planującą. Robiącą coś związanego z pracą, mam nadzieję, że w zawodzie. Im więcej myślę tym bardziej wydaje mi się, że budownictwo to mój* kierunek. I nieważne ile się namęczyłam przygotowując z matmy rozszerzonej po humanie, ile pracy włożyłam w przygotowanie do egzaminów z matmy. Wiem, że jak za 5 lat siądę, wezmę indeks i zobaczę moją ocenę z matmy, to będę wiedziała, że było warto, że to było osiągnięcie, małe ale jednak, które daje satysfakcję.

*Czasami fakt, myślę sobie, że jest sporo kierunków które by mnie interesowały, ale coś trzeba wybrać. I czasami przychodzą chwile zwątpienia, a raczej refleksji, czy nie lepiej było iść w kierunku weterynarii, medycyny sądowej, jakiejś energetyki- tak, Lil im więcej myślę o Twoim kierunku tym bardziej fascynujący mi się wydaje, lotnictwa czy czegoś takiego. Ale gdybym wybrała choćby jeden z tych kierunków wiem, że myślałabym tak samo jak teraz.


Jak tak teraz sobie myślę, to jestem zadowolona z tego, gdzie się znajduję. Zastanawiam się, co będzie za 4-5 lat, jak skończę studia. Co jeśli wciąż będę sama. Tak się mówi, skończyć studia, znaleźć pracę. W 1-szej pracy kokosów pewnie nie będzie, a utrzymać się za własne pieniądze w obcym mieście, przy wynajmie kawalerki chyba wcale nie jest tak łatwo. Właśnie-takie luźne, niewiążące pytanie- myślałyście żeby po studiach zostać w studenckim mieście, rodzinnym, czy wybrać jeszcze inne?
Mam podobnie. Choć jestem trochę rozdarta między moimi wizjami przyszłości. Z jednej strony chciałabym się rozwijać, dostać świetną pracę, której mogłabym się poświęcić z radością, albo może karierę naukową, no ale z drugiej strony chciałabym stabilizacji, spokoju i może poprostu miłości. Nie wyobrażam sobie, że mogłabym kiedyś nie mieć rodziny, dzieci... No, a to zwłaszcza na początku przeszkadza, choć może do 30 zdąże już zrealizować większość zawodowych planów i będę mogła na spokojnie sprawdzić się w innej roli.
I tak sobie myślę, że człowiek może być zainteresowany różnymi dziedzinami i pewnie w każdej mógłby znaleźć cos ciekawego dla siebie, ale jednak wybiera tą jedyną. Sama miałam wiele pomysłów - matematyka, budownictwo, inżynieria biomedyczna, lotnicza... Po wyborze też przez pierwszy semestr zastanawiałam się czy napewno dobrze wybrałam, przedmioty były na tyle ogólne i uniwersalne, więc nie pomagały odpowiedzieć na to pytanie, ale teraz wydaje mi się, że coraz bardziej mi się podoba i mam nadzieję, że to jest właśnie 'to'.
Co do miasta gdzie chciałabym mieszkać to pewnie jak będę miała taką możliwość zostane we Wro, jednak duże miasto ma większe perspektywy, choć nie powiem czasem zatęskni mi się za spokojem mojego miasteczka
lilavati007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-30, 09:12   #4340
wybieramstereo
Rozeznanie
 
Avatar wybieramstereo
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 606
Dot.: Widmo studiów na horyzoncie, a my czas spędzamy na wizażowym koncie! cz. II

słoneczna ta nasza ostatnia niedziela dzień dobry!
wybieramstereo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 09:19   #4341
ladymoonn
Zakorzenienie
 
Avatar ladymoonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 349
Dot.: Widmo studiów na horyzoncie, a my czas spędzamy na wizażowym koncie! cz. II

Cytat:
Napisane przez eternitka Pokaż wiadomość
ja myślę nad zmianą miasta już po licencjacie. I poważnie się zastanawiam nad zaoczną magisterką+jakąś pracą. Już teraz myślę nad czymś dorywczym żeby mieć co wpisać cv, no i to że byłam ambitna studiując dziennie i pracując też by się liczyło, nie? dla mnie tylko dom rodzinny jest miejscem z którym jestem związana, moje miasto studenckie to tylko nabytek element, który za 2 lata mogę zmienić.
no raczej, bo też na to liczę
ja w sumie lubię Wrocław, ale nie wiem czy koniecznie chciałabym tu zostać, chyba wolałabym jakąś ciepłą posadkę w mniejszym mieście, ale tak żeby mieć do większego miasta łatwy dostęp w razie potrzeby
__________________
"Upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem"


ladymoonn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 09:30   #4342
75ddc484932d6abe74127785cb7415263f83996c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 10 734
Dot.: Widmo studiów na horyzoncie, a my czas spędzamy na wizażowym koncie! cz. II

Cześć.
75ddc484932d6abe74127785cb7415263f83996c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 09:49   #4343
Bziu
Zakorzenienie
 
Avatar Bziu
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 939
Dot.: Widmo studiów na horyzoncie, a my czas spędzamy na wizażowym koncie! cz. II

Cytat:
Napisane przez eternitka Pokaż wiadomość
ja powiem szczerze, że studia do dla mnie poniekąd wyzwanie. Stawiam sobie cel i muszę go zrealizować-nie ma zmiłuj nie chcę wybierać dla mnie najłatwiejszej drogi życiowej, staram się wybrać tę która będzie ode mnie wymagała zaangażowania, ja chyba naprawdę nie umiem nic nie robić chciałabym się poświęcić jeszcze kilku pasjom, generalnie moje "dorosłe" życie wyobrażam sobie tak, że mam zawalony grafik od rana do wieczora-pracą, zainteresowaniami, może sportem (lubię biegać, chociaż mistrzem nie jestem). Chcę w tym wszystkim odnaleźć siebie, odnaleźć czas dla siebie i powiedzieć samej sobie za kilkadziesiąt lat-wow, mając tyle rzeczy do zrobienia podołałam i dałam sobie jakoś radę. Może nie byłam wybitna, ale udało mi się


ambitnie mamy na wątku widze, dobrze dobrze

a co do moich współ to napiszę zaraz w klubie

btw. zaliczyłam fajną integrację, poznałam fajnych ludzi ode mnie z kierunku i nie tylko, więc jestem pozytywnie nastawiona na te studia oby tak dalej
__________________
Teach a parrot the terms supply – and – demand and you've got an economist.


http://miejpoglad.blogspot.com/
Bziu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 10:05   #4344
chocaholic
Wtajemniczenie
 
Avatar chocaholic
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 818
Dot.: Widmo studiów na horyzoncie, a my czas spędzamy na wizażowym koncie! cz. II

hej
__________________
chocaholic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 11:32   #4345
Martusia7
Zadomowienie
 
Avatar Martusia7
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 793
Dot.: Widmo studiów na horyzoncie, a my czas spędzamy na wizażowym koncie! cz. II

Hej
Cytat:
Napisane przez eternitka Pokaż wiadomość
może to dziwne, ale ja chciałabym już skończyć studia. Bo wiecie, status studenta w dzisiejszych czasach niekoniecznie coś znaczy-studiować może każdy, no prawie każdy (mam na myśli pójście na studia dla samej idei studiowania ) a jednak ukończenie studiów i praca to już jakieś "osiągnięcie". Bardzo chciałabym w końcu się usamodzielnić, sama na siebie zarabiać, pracować, spełniać się w zawodzie. Chciałabym czuć, że daję część siebie, bo w pracę która mi się spodoba na pewno włożę całe swe serce
Też bym chciała juz skończyc, mam dośc ludzi mówiących nic nie umiem, a potem 5 ewentualnie 4,5.

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Mnie martwi szukanie pracy bez statusu studenta...
wiesz moje koleżanki po licencjacie jedna z administracji, druga po filologii ang, od razu po obronie znalazły prace 'w zawodzie', a wczesniej bez lic jedynie kfc, także głowa do góry
Cytat:
Napisane przez eternitka Pokaż wiadomość
ja powiem szczerze, że studia do dla mnie poniekąd wyzwanie. Stawiam sobie cel i muszę go zrealizować-nie ma zmiłuj nie chcę wybierać dla mnie najłatwiejszej drogi życiowej, staram się wybrać tę która będzie ode mnie wymagała zaangażowania, ja chyba naprawdę nie umiem nic nie robić chciałabym się poświęcić jeszcze kilku pasjom, generalnie moje "dorosłe" życie wyobrażam sobie tak, że mam zawalony grafik od rana do wieczora-pracą, zainteresowaniami, może sportem (lubię biegać, chociaż mistrzem nie jestem). Chcę w tym wszystkim odnaleźć siebie, odnaleźć czas dla siebie i powiedzieć samej sobie za kilkadziesiąt lat-wow, mając tyle rzeczy do zrobienia podołałam i dałam sobie jakoś radę. Może nie byłam wybitna, ale udało mi się
jak Ciebie czytam to brzmi to jakbym sama to pisała, mam identycznie. Nie lubię i nie umiem się nudzić. Nic nierobienie to dla mnie strata czasu. Nie umiem sobie odpuścic niekótrych rzeczy, albo coś robie dobrze, albo nie robię wcale

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Ja swoje też traktuję jako wyzwanie. Mogłam wybrac wiele innych, łatwiejszych kierunków na które bym się dostała i bez bólu zrealizowała, ale nie chciałam iść na łatwiznę. Czasem kosztuje mnie to trochę wysilku, łez czy walenia głową o ścianę, ale... czego nie robi się dla marzeń ?

jak to brzmi
pieknie

Cytat:
Napisane przez Bziu Pokaż wiadomość


ambitnie mamy na wątku widze, dobrze dobrze

a co do moich współ to napiszę zaraz w klubie

btw. zaliczyłam fajną integrację, poznałam fajnych ludzi ode mnie z kierunku i nie tylko, więc jestem pozytywnie nastawiona na te studia oby tak dalej
pozytywne nastawienie to podstawa
Martusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 11:54   #4346
75ddc484932d6abe74127785cb7415263f83996c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 10 734
Dot.: Widmo studiów na horyzoncie, a my czas spędzamy na wizażowym koncie! cz. II

Tego mojego TŻa to czasem bym musiała zabić
Teraz mu się przypomniało, że babcia miała wczoraj imieniny i musiałam na szybko ręcznik na prezent robić
75ddc484932d6abe74127785cb7415263f83996c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 12:50   #4347
Karolllka7
Zakorzenienie
 
Avatar Karolllka7
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 475
Dot.: Widmo studiów na horyzoncie, a my czas spędzamy na wizażowym koncie! cz. II

Jestem, żyję

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Nawet nadrobiłam, mało napisałyście
__________________
Karolllka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 13:09   #4348
chocaholic
Wtajemniczenie
 
Avatar chocaholic
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 818
Dot.: Widmo studiów na horyzoncie, a my czas spędzamy na wizażowym koncie! cz. II

ja obejrzałam właśnie ' waiting for forever', baardzo mi się podobał
+ przystojny aktor
__________________
chocaholic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 13:17   #4349
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Widmo studiów na horyzoncie, a my czas spędzamy na wizażowym koncie! cz. II

cześć
to już jutro boję się
dziś chyba pójdę na jakąś integrację posiedzę z 2,3 godziny, bo rano wstać trzeba
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 13:23   #4350
Karolllka7
Zakorzenienie
 
Avatar Karolllka7
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 475
Dot.: Widmo studiów na horyzoncie, a my czas spędzamy na wizażowym koncie! cz. II

Ja mam na 12 jutro

Ale jestem padnięta, strasznie bolą mnie stopy. Wróciłam o 5 z wesela
__________________
Karolllka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:11.