Mamusie sierpień 2014 - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Nowy tytuł wątku
Mamusie Sierpień część już druga, nasza ciąża jest zbyt długa 2014! 2 5,71%
Połowa ciąży już za nami w sierpniu nasze dzieci przywitamy 2 5,71%
Mamusie sierpień 2014 ! 10 28,57%
sierpniowe dzieciaczki w brzuchu buszują za kilka miesięcy światem zapanują 1 2,86%
Chociaż małe mamy brzuszki w sierpniu wyjdą z nich maluszki 4 11,43%
Chociaż goszcza w naszych brzuszkach już od sierpnia w naszych łóżkach 0 0%
Pod serduszkiem je nosimy a już w sierpniu przytulimy 4 11,43%
Wiosna szybko przeminie i przywita nas lato. Mój Tż zostanie sierpniowym TATĄ ! 12 34,29%
Głosujący: 35. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-05, 20:50   #181
TheFall
Zadomowienie
 
Avatar TheFall
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 453
Dot.: Mamusie sierpień 2014

U nas w biurze jest 6 osób. 3 facetów i 3 kobiety (łącznie ze mną.) Jeszcze nikt u nas w ciąży nie był. Nie wiadomo jaka będzie reakcja

Na razie się cieszę, ale pewnie szybko powiem koleżankom z pracy i tak się zorientują skoro już do szpitala nie idę. Nijak tego nie wytłumaczę
__________________
Ślubowanie
Kubuś
Madzia
TheFall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 21:06   #182
Tasia34
Wtajemniczenie
 
Avatar Tasia34
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszaffka
Wiadomości: 2 165
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez Buenoo Pokaż wiadomość
w pierwszej ciązy jak szybko wziełas zwolnienie?
ja sie cały czas zastanawiam.. jak mam troche stresująca prace.. i nie wiem czy dla świętego spokoju nie isc np od stycznia... chociaz z 2 strony boje sie ze zwariuje
W trzecim mc-u już byłam na zwolnieniu, ale to była ciąża podwyższonego ryzyka (z racji wcześniejszych operacji), dlatego tak szybko Ale u mnie w pracy nie było z tym problemu, nawet wtedy było im to na rękę z pewnych względów
A jak masz stresującą pracę to może lepiej nie czekać do końca
__________________
Krzyś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64752.png
I love You more than yesterday, but not as much as tomorrow
Ania
http://suwaczki.maluchy.pl/li-73227.png
Tasia34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 21:11   #183
89Binka
Przyczajenie
 
Avatar 89Binka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 29
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Wpadałam tu od wczoraj tylko na chwilę,ale wszystko przeczytalam Franus mam dzis roczek,wiec byl intensywny dzien,ale dalej zero obajwów ciązy,az mnie to martwi.Jedynie plecy mnie znow wczoraj bolały-chyba sie przerobilam,no i dzis znowu sie hemoroid uaktywnił mam go od poprzedniej ciąży.Kurde boli,ma któras z Was ten problem,co robicie z tym?
__________________
Dorian 19.09.11[*] Franuś 5.12.12 <3
89Binka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 21:16   #184
88natka
Zadomowienie
 
Avatar 88natka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Belfast
Wiadomości: 1 591
Dot.: Mamusie sierpień 2014

powoli nadrabiam, ale naskrobałyście dziś
Cytat:
Napisane przez izka-1987 Pokaż wiadomość
Ja też padam o 20 z córką przy czym ja mam jeszcze przynajmniej 2 pobudki w nocy ale już się przyzwyczaiłam

Mam pytanie Twoja córeczka też tak rojbruje i chętnie "sprząta"?
musiałam sprawdzić co tzn rojbruje, bo nie znałam takiego słowa tak rozrabia strasznie, popisuje się, uwielbia być w centrum uwagi u Ciebie pewnie podobnie?

Cytat:
Napisane przez Ikonka_90 Pokaż wiadomość
Hej,
wczoraj o 18 byłam na wizycie, lekarz policzył sobie ze mam termin na 03.08, czyli tak jak myślałam, dał parę ulotek, zbadał na samolocie- wszystko git, potem zrobił usg, dopochwowe, mówił ze wszystko ok. pęcherzyk rośnie ma 8 mm (jestem w 5 tyg. i 5 dniu), nie widzi jeszcze więcej, ale wszystko wskazuje ze będzie ok. następna wizyta 08.01
Cieszę się ze potwierdzone, wolała bym zobaczyć więcej niż tylko pęcherzyk, ale zdaje sobie sprawę ze jest wcześnie.
A objawów dalej żadnych, ani zmęczona, ani głodna, nie wymiotuję,
super że wizyta udana
Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
Cześć! Gratulacje! Myślę, że na początku będzie Ci dość ciężko, z dwójką maluchów, ale jak troszkę podrosną, docenisz małą różnicę wieku



Owszem, jestem ciągle zmęczona.



Ja nie mam nikogo do pomocy i trochę mam obawy jak ogarnę 2 dzieci
Mieszkamy w tym samym mieście



Fajnie, że ciąża potwierdzona
Ja niestety też nie mam nikogo do pomocy, zastanawiam się jak dam rade, bo męża prawie cały dzień nie ma w domu.
Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
Cześć Nadrobiłam


A Ty coś pisałaś o sobie w pierwszym wątku, bo nie widzę


Dziewczyny "dzieciate", macie może tak jak ja - wątpliwości, czy pokochacie swoje drugie dziecko tak samo mocne, jak pierwsze..? Ja Krzysia kocham do szaleństwa, jest dla mnie całym światem i strasznie się boję, że tego drugiego Maleństwa aż tak nie pokocham... Poza tym Krzyś jest malutki i potrzebuje 100% mojej uwagi, a ja ją będę musiała dzielić...
Jakieś takie myśli mnie nachodzą...
chyba pisałam ale mogę napisać jeszcze raz Za tydzień kończę 25 lat, mam córkę Olivię która ma 21 miesięcy. Od prawie 5 lat mieszkamy w Irlandii Północnej.
Odnośnie kochania kolejnego dziecka, rozmawiałyśmy kiedyś z dziewczynami z wątku marzec-kwiecień i pisały że miłość się wyrównuję i później jest taka sama do obydwojga dzieci. Miłość się mnoży a nie dzieli Wiadomo że początki będą ciężkie, bo hormony po porodzie będą nam szalały ale z czasem wszystko się wyrówna
__________________
Olivia

niespodzianka

Edytowane przez 88natka
Czas edycji: 2013-12-05 o 21:20
88natka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 21:37   #185
89Binka
Przyczajenie
 
Avatar 89Binka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 29
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Ooo,teraz widzę,ze umkneły mi 2 strony jestem początkująca i chyba nie ogarne tego wiec cytowac nie bede,ale co do kochania,to mam tez mieszane uczucia,wiec chyba to normalne
Na opolskim tez juz wieje,az sie boje co to bedzie
Widze,ze ktos tu ma na 10-ego termin wspaniale ja jestem z 10-ego

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

[QUOTE=Tasia34;44027176]




Nie tylo Ty, ja mam macierzyński do końca kwietnia I prosto z macierzyńskiego na zwolnienie i znów na macierzyński

Ja mam wychowawcze do pazdziernika 2014,pozniej macierzynskie i znow zalegle wychowawcze pierwszego syna ,a pozniej wychowawcze kolejnego dziecka tak mi pani w opiece tłumaczyla,wiec troche sie jeszcze w domu pobycze

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Ehhh,tez mi cos te cytowanie nie idzie
__________________
Dorian 19.09.11[*] Franuś 5.12.12 <3
89Binka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 21:49   #186
88natka
Zadomowienie
 
Avatar 88natka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Belfast
Wiadomości: 1 591
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez Buenoo Pokaż wiadomość
hej

myśle, że znalazłam wątek dla siebie )
co do 100% potwierdzenia to w dopiero w śr mam wizyte u gina..
ale 2 testy pozytywne i z badania krwi wyszło, że ok 5 tydzien ..

witam Was serdecznie )
to moje pierwsze 'dwie kreseczki' więc radość euforia przeplata sie ze strachem.. ale mysle ze dam rade
cześć gratulację
Cytat:
Napisane przez Buenoo Pokaż wiadomość
)



dziewczyny ja mam taki natłok myśli w głowie :d miliard pytan..


-
w pierwszej ciąży też tak miałam, pytaj śmiało, jak tylko będziemy znały odpowiedź to napiszemy
Cytat:
Napisane przez TheFall Pokaż wiadomość
Dołączam się do was. Zobaczyłam dzisiaj na teście dwie mocne kreski. Były tym bardziej upragnione bo staraliśmy się z mężem o dziecko ponad 3 lata. Miałam w tym miesiącu mieć laparoskopię, ale plany się zmieniły, szczęśliwie

Mam 29 lat, to moja druga ciąża, pierwszą poroniłam. Objawów brak, jedynie lekkie bóle w podbrzuszu.
Ze względu na te nasze długie starania jutro idę już do gina, to będzie 5tc licząc od pierwszego dnia cyklu.
Według kalkulatora termin porodu wypadnie 10.08.2014.

Powodzenia wszystkim w ciążowych zmaganiach
hej
gratulacje, super że Wam się w końcu udało, trzymam bardzo mocno kciuki

Cytat:
Napisane przez Buenoo Pokaż wiadomość
wieje już u Was?
bardzo, rano myślałam że mi głowę urwie i jeszcze deszcz padał nie muszę dodawać że na takim wietrze parasol się nie spisuje
Cytat:
Napisane przez Lindsay_ Pokaż wiadomość
Bierzecie poza kwasem foliowym inne witaminki ?
ja nic nie biorę
Cytat:
Napisane przez Buenoo Pokaż wiadomość
ja narazie nie .. zobaczymy co mi powie gin w środe

a jak z l4? chcecie pracowac jak najdłuzej ? czy bierzecie je na początku już ?
ja tak jak w poprzedniej ciąży pracowałam do 7 miesiąca, dawali mi lżejszą pracę. W UK z ostatnich 14tygodni pracy(chyba tyle ale nie jestem pewna) wylicza się ile będą płacić na macierzyńskim.. Czyli jakbym wcześniej poszła na l4 to by mi nie przysługiwało, mogłabym się jedynie starać o jakieś dofinansowanie z państwa. Więc trzeba pracować jak najdłużej.
Cytat:
Napisane przez 89Binka Pokaż wiadomość
Wpadałam tu od wczoraj tylko na chwilę,ale wszystko przeczytalam Franus mam dzis roczek,wiec byl intensywny dzien,ale dalej zero obajwów ciązy,az mnie to martwi.Jedynie plecy mnie znow wczoraj bolały-chyba sie przerobilam,no i dzis znowu sie hemoroid uaktywnił mam go od poprzedniej ciąży.Kurde boli,ma któras z Was ten problem,co robicie z tym?
Wszystkiego najlepszego dla Franusia Niech zdrowo rośnie i spełniają się jego wszystkie marzenia Odpoczywaj Kochana i się nie przemęczaj, wiem że ciężko, mnie po pracy i w pracy bardzo bolą plecy no ale pracuję tylko 3 dni w tygodniu i muszę dać radę.

Ja właśnie zaczęłam wolne
5dni, jutro mąż ma urodziny, prezenty na mikołaja już zapakowane, leżą pod łóżkami Więc dzień pełen wrażeń. Miłych snów

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Cytat:
Napisane przez 89Binka Pokaż wiadomość


Ehhh,tez mi cos te cytowanie nie idzie
musisz pamiętać żeby nie kasować tego [Q U O T E =nick;numer posta]- to jest na początku. I to zawsze musi być na końcu [/Q U O T E] tylko bez spacji( ja musiałam dać bo mi w cytat zamieniało)

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Buenoo na kiedy masz TP?
dziewczyny jak chcecie żeby Wasze imiona były na pierwszej stronie to proszę napiszcie
__________________
Olivia

niespodzianka

Edytowane przez 88natka
Czas edycji: 2013-12-05 o 21:43
88natka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 21:55   #187
Tasia34
Wtajemniczenie
 
Avatar Tasia34
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszaffka
Wiadomości: 2 165
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez 89Binka Pokaż wiadomość
Wpadałam tu od wczoraj tylko na chwilę,ale wszystko przeczytalam Franus mam dzis roczek,wiec byl intensywny dzien,ale dalej zero obajwów ciązy,az mnie to martwi.Jedynie plecy mnie znow wczoraj bolały-chyba sie przerobilam,no i dzis znowu sie hemoroid uaktywnił mam go od poprzedniej ciąży.Kurde boli,ma któras z Was ten problem,co robicie z tym?
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO dla Franusia! Ho Ho, roczek!
Na hemoroidy kiedyś brałam czopki, ale dowiedz się, które można brać w ciąży. Współczuję
A plecy też mnie zaczynają boleć, pewnie głównie od noszenia Krzysiula
__________________
Krzyś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64752.png
I love You more than yesterday, but not as much as tomorrow
Ania
http://suwaczki.maluchy.pl/li-73227.png
Tasia34 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-05, 22:05   #188
89Binka
Przyczajenie
 
Avatar 89Binka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 29
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez 88natka Pokaż wiadomość


Wszystkiego najlepszego dla Franusia Niech zdrowo rośnie i spełniają się jego wszystkie marzenia Odpoczywaj Kochana i się nie przemęczaj, wiem że ciężko, mnie po pracy i w pracy bardzo bolą plecy no ale pracuję tylko 3 dni w tygodniu i muszę dać radę.

Ja właśnie zaczęłam wolne
5dni, jutro mąż ma urodziny, prezenty na mikołaja już zapakowane, leżą pod łóżkami Więc dzień pełen wrażeń. Miłych snów

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------


musisz pamiętać żeby nie kasować tego [Q U O T E =nick;numer posta]- to jest na początku. I to zawsze musi być na końcu [/Q U O T E] tylko bez spacji( ja musiałam dać bo mi w cytat zamieniało)

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Buenoo na kiedy masz TP?
dziewczyny jak chcecie żeby Wasze imiona były na pierwszej stronie to proszę napiszcie
Dziękuję za zyczonka i za porade Twój męzus ma za godzinke ur,wiec dla niego tez 100lat,zeby słuchał zonki

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Udało mi sie zacytowac haha

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO dla Franusia! Ho Ho, roczek!
Na hemoroidy kiedyś brałam czopki, ale dowiedz się, które można brać w ciąży. Współczuję
A plecy też mnie zaczynają boleć, pewnie głównie od noszenia Krzysiula
Dziękuje za zyczonka
A przeszły Ci juz te hemoroidy??Bo mi od czasu do czasu dokuczają,pewnie w zaawansowanej ciązy bedzie jeszcze gorzej,ehh to taka wtydliwa sprawa

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Idę spac,dobranoc Kochane
Zyczę udanych i prezentów
__________________
Dorian 19.09.11[*] Franuś 5.12.12 <3
89Binka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 22:27   #189
Tasia34
Wtajemniczenie
 
Avatar Tasia34
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszaffka
Wiadomości: 2 165
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez 89Binka Pokaż wiadomość
Dziękuje za zyczonka
A przeszły Ci juz te hemoroidy??Bo mi od czasu do czasu dokuczają,pewnie w zaawansowanej ciązy bedzie jeszcze gorzej,ehh to taka wtydliwa sprawa

Idę spac,dobranoc Kochane
Zyczę udanych i prezentów
Przeszły Ja je miałam dawno, przed 1. ciążą jeszcze. Czopki były skuteczne Może wstydliwa sprawa, ale ludzka
Dobranoc, również udanych Mikołajków
I za udane cytowanie

Właśnie wyczytałam, że mój okruszeczek ma już 2 mm
Chyba zaczyna do mnie docierać

Idę spać Branoc
__________________
Krzyś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64752.png
I love You more than yesterday, but not as much as tomorrow
Ania
http://suwaczki.maluchy.pl/li-73227.png
Tasia34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 06:01   #190
Buenoo
Raczkowanie
 
Avatar Buenoo
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 45
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Dzien dobry jasne ze prosze o dopisanie ) Roksana a TP z kalendarza wychodzi mi na 4.08 ale jak bede miala potwierdzone info od gina to dam znac jakby mialo byc inaczej dzisiaj 12h w pracy.. masakra. .. juz mnie tak korci zeby paru osoba powiedziec
Milego dnia dziewczynki ) nie dajcie sie orkanowi

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
..always forgive but never forget, learn from mistakes but never regret
Buenoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 06:06   #191
izka-1987
Raczkowanie
 
Avatar izka-1987
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 105
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Witajcie mamusie
no to świętujemy mikołajki


Cytat:
Napisane przez Buenoo Pokaż wiadomość
hej

myśle, że znalazłam wątek dla siebie )
co do 100% potwierdzenia to w dopiero w śr mam wizyte u gina..
ale 2 testy pozytywne i z badania krwi wyszło, że ok 5 tydzien ..

witam Was serdecznie )
to moje pierwsze 'dwie kreseczki' więc radość euforia przeplata sie ze strachem.. ale mysle ze dam rade
Hej i gratulacje, dasz na pewno zwłaszcza jak już będziesz trzymać w rekach taką malutką bezbronną kruszynę dla której będziesz całym światem



Cytat:
Napisane przez Buenoo Pokaż wiadomość
)

macie swojego jakiegos sprawdzonego gina? do ktorego chodzicie? ja jeszcze jak brałam tabsy to miałam jedna do ktorej chodziłam zawsze.. ale z nią były zawsze jakies przeboje .. albo jej za zimno w gabinecie było i odwołała 25 pacjentek .. albo przychodziła 2 godziny później jakgdyby nigdy nic.. więc stwierdziłam, że nie chce takiego babska do prowadzenia ciązy ..
chodzicie na prywatne wizyty ??

dziewczyny ja mam taki natłok myśli w głowie :d miliard pytan..


---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------



będzie będzie ! musi )
Ja w pierwszej ciąży chodziłam prywatnie i teraz też zamierzam, wtedy płaciłam 80 zł za wizytę, teraz pewnie będzie więcej. Moja lekarka pracuje w szpitalu w którym będę rodzić więc tym bardziej mi odpowiada

Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
Z tego, co słyszałam, to ani z gadania, ani z kraczenia dzieci nie ma


Cytat:
Napisane przez TheFall Pokaż wiadomość
Dołączam się do was. Zobaczyłam dzisiaj na teście dwie mocne kreski. Były tym bardziej upragnione bo staraliśmy się z mężem o dziecko ponad 3 lata. Miałam w tym miesiącu mieć laparoskopię, ale plany się zmieniły, szczęśliwie

Mam 29 lat, to moja druga ciąża, pierwszą poroniłam. Objawów brak, jedynie lekkie bóle w podbrzuszu.
Ze względu na te nasze długie starania jutro idę już do gina, to będzie 5tc licząc od pierwszego dnia cyklu.
Według kalkulatora termin porodu wypadnie 10.08.2014.

Powodzenia wszystkim w ciążowych zmaganiach
Hej Gratuluje i trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez Lindsay_ Pokaż wiadomość
Bierzecie poza kwasem foliowym inne witaminki ?
Ja biorę kwas foliowy. W pierwszej ciąży wcale witamin nie brałam bo miałam bardzo dobre wyniki. Zobaczymy jak będzie teraz.

Cytat:
Napisane przez Buenoo Pokaż wiadomość

a jak z l4? chcecie pracowac jak najdłuzej ? czy bierzecie je na początku już ?
W pierwszej ciąży brałam dopiero w 7 miesiącu, ale teraz chce wziąść jak najszybciej. Prace mam stresującą, w chłodnym i dużo kontaktu z ludźmi a, że teraz wszyscy chorują to wolę siedzieć z córeczką w domu

Cytat:
Napisane przez 89Binka Pokaż wiadomość
Wpadałam tu od wczoraj tylko na chwilę,ale wszystko przeczytalam Franus mam dzis roczek,wiec byl intensywny dzien,ale dalej zero obajwów ciązy,az mnie to martwi.Jedynie plecy mnie znow wczoraj bolały-chyba sie przerobilam,no i dzis znowu sie hemoroid uaktywnił mam go od poprzedniej ciąży.Kurde boli,ma któras z Was ten problem,co robicie z tym?
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO dla Franusia
Jak te dzieciaki szybko rosną. My ostatnio z mężem jak widzieliśmy w markecie rodziców z takim malutkim niemowlaczkiem- z 2 miesiące to się zastanawialiśmy jak my sobie poradzimy z taka delikatną drobinką. Tego naszego diabła to teraz trzeba gonić po całym domu i nosić na barana albo strażaka a tu znowu trzymanie główki i obchodzenie się jak z jajkiem
Cytat:
Napisane przez 88natka Pokaż wiadomość
powoli nadrabiam, ale naskrobałyście dziś

musiałam sprawdzić co tzn rojbruje, bo nie znałam takiego słowa tak rozrabia strasznie, popisuje się, uwielbia być w centrum uwagi u Ciebie pewnie podobnie?
Taak A pamiętam jak podczytywałam Wasze forum jak byłam w ciąży- właśnie zaczynałyście się rozpakowywać- ile ja miałam wtedy wolnego czasu swoją drogą.


Noc była u nas straszna wiało padało: śnieg, grad, deszcz, burza była normalnie jak w "Pojutrze" Córcia chyba się bała bo się budziła z płaczem przez pól nocy a jak już się rozbudziła to były wycieczki po sypialni
Teraz też strasznie wieje, mąż właśnie do pracy wyszedł a ja się cieszę, że dzisiaj nie muszę nigdzie iść
izka-1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-06, 08:44   #192
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez Buenoo Pokaż wiadomość
)

macie swojego jakiegos sprawdzonego gina? do ktorego chodzicie? ja jeszcze jak brałam tabsy to miałam jedna do ktorej chodziłam zawsze.. ale z nią były zawsze jakies przeboje .. albo jej za zimno w gabinecie było i odwołała 25 pacjentek .. albo przychodziła 2 godziny później jakgdyby nigdy nic.. więc stwierdziłam, że nie chce takiego babska do prowadzenia ciązy ..
chodzicie na prywatne wizyty ??
Mnie się wydaje, że mam sprawdzonego gina. Chodziłam do niej na sam koniec pierwszej ciąży (musiałam zmienić poprzedniego gina. Mam nadzieję, że po 9 miesiącach będę z niej nadal zadowolona.

Cytat:
Napisane przez TheFall Pokaż wiadomość
Dołączam się do was. Zobaczyłam dzisiaj na teście dwie mocne kreski. Były tym bardziej upragnione bo staraliśmy się z mężem o dziecko ponad 3 lata. Miałam w tym miesiącu mieć laparoskopię, ale plany się zmieniły, szczęśliwie

Mam 29 lat, to moja druga ciąża, pierwszą poroniłam. Objawów brak, jedynie lekkie bóle w podbrzuszu.
Ze względu na te nasze długie starania jutro idę już do gina, to będzie 5tc licząc od pierwszego dnia cyklu.
Według kalkulatora termin porodu wypadnie 10.08.2014.

Powodzenia wszystkim w ciążowych zmaganiach
Witaj i gratuluję! Świetny prezent na święta i taki wyczekany

Cytat:
Napisane przez Buenoo Pokaż wiadomość
wieje już u Was?
Wieje od wieczora

Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
Biorę witaminy z kwasem dla karmiących Też mam gina w środę, spytam, czy nadal je brać. W poprzedniej ciąży brałam od II trym.


Ja jestem na macierzyńskim do maja Potem będzie zwolnienie do sierpnia. I macierzyński druga edycja
W poprzedniej ciąży brałam od II trymestru. Teraz ginka zaleciła mi już brać, ale nie mogłam ich kupić w żadnej aptece i dopiero zamówiłam przez net.

Cytat:
Napisane przez 89Binka Pokaż wiadomość
Wpadałam tu od wczoraj tylko na chwilę,ale wszystko przeczytalam Franus mam dzis roczek,wiec byl intensywny dzien,ale dalej zero obajwów ciązy,az mnie to martwi.Jedynie plecy mnie znow wczoraj bolały-chyba sie przerobilam,no i dzis znowu sie hemoroid uaktywnił mam go od poprzedniej ciąży.Kurde boli,ma któras z Was ten problem,co robicie z tym?
Sto lat dla Franusia!


Co za pogoda, wieje okropnie i jeszcze śnieg. Mój synek jak zobaczył śnieg, chciał koniecznie iść już na sanki
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 10:24   #193
Tasia34
Wtajemniczenie
 
Avatar Tasia34
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszaffka
Wiadomości: 2 165
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cześć dziewczynki
Wieje, śnieg, ponuro i niskie ciśnienie; dobrze, że rano jeszcze ze Skarbkiem się zdrzemnęliśmy od 9 do 10 A tak miałam 2 pobudki na jedzonko (o 1 i o 7 rano ), i jedną o 5, jak TŻ do pracy szedł.
Zaraz przychodzi do nas kumpela z córcią, dzieciaczki się pobawią Bo wychodzić dziś nie mam zamiaru

A, Krzyś dostał od Mikołaja 3 śliczne ubranka i kolejną książeczkę
__________________
Krzyś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64752.png
I love You more than yesterday, but not as much as tomorrow
Ania
http://suwaczki.maluchy.pl/li-73227.png
Tasia34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 10:56   #194
Lindsay_
Raczkowanie
 
Avatar Lindsay_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 61
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Zima zła! Brr zimno
Ja nie mam problemu czy iść na zwolnienie bo nie chodziłam aktualnie do pracy. Byłam w trakcie szukania a tu nagle plany się zmieniły..
U mnie brak objawów, nieraz mnie lekko zaboli w podbrzuszu ale to chwilowe. Wiec ciężko uwierzyć ze naprawdę dzieciątko będę mięć
Dziewczyny ćwiczycie coś ?
__________________
Aniołek [2013]
28.02.2010 RAZEM


Edytowane przez Lindsay_
Czas edycji: 2013-12-06 o 11:34
Lindsay_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 12:27   #195
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki
Wieje, śnieg, ponuro i niskie ciśnienie; dobrze, że rano jeszcze ze Skarbkiem się zdrzemnęliśmy od 9 do 10 A tak miałam 2 pobudki na jedzonko (o 1 i o 7 rano ), i jedną o 5, jak TŻ do pracy szedł.
Zaraz przychodzi do nas kumpela z córcią, dzieciaczki się pobawią Bo wychodzić dziś nie mam zamiaru

A, Krzyś dostał od Mikołaja 3 śliczne ubranka i kolejną książeczkę
pogoda okropna. Nie lubię takich dni, bo nawet na spacer nie wyjdę a mojego syna rozpiera wtedy energia

Cytat:
Napisane przez Lindsay_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny ćwiczycie coś ?
Ćwiczyłam przed ciążą ale nie mogę tych ćwiczeń w ciąży wykonywać. już za nimi tęsknię.
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 12:41   #196
BieniekI
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 276
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez Buenoo Pokaż wiadomość
Dzien dobry jasne ze prosze o dopisanie ) Roksana a TP z kalendarza wychodzi mi na 4.08 ale jak bede miala potwierdzone info od gina to dam znac jakby mialo byc inaczej dzisiaj 12h w pracy.. masakra. .. juz mnie tak korci zeby paru osoba powiedziec
Milego dnia dziewczynki ) nie dajcie sie orkanowi

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
oj, pamiętam jak mnie korciło,ale parę dni wytrzymałam
BieniekI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 13:12   #197
Lindsay_
Raczkowanie
 
Avatar Lindsay_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 61
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
pogoda okropna. Nie lubię takich dni, bo nawet na spacer nie wyjdę a mojego syna rozpiera wtedy energia



Ćwiczyłam przed ciążą ale nie mogę tych ćwiczeń w ciąży wykonywać. już za nimi tęsknię.
Zresztą zima za długa trwa Miesiąc zimy by wystarczył
Ja też przed ćwiczyłam głównie z Mel B i Ewa Ch. Teraz staram się bardziej rozciągać i ćwiczenia głownie na nogi, pośladki
__________________
Aniołek [2013]
28.02.2010 RAZEM

Lindsay_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 15:52   #198
ewelajna25
Zadomowienie
 
Avatar ewelajna25
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: To stąd, to stamtąd, a czasem jeszcze skąd indziej;-)
Wiadomości: 1 200
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Hej dziewczyny!
Gratuluje wszystkim dwoch kreseczek i pochwale sie swoimi dwoma ;-) pierwsza blada ujzalam juz w zeszla niedziele ale postanowilam zaczekac na wyrazna kreche, coby nie miec watpliwosci to moja druga ciaza, tp z kalkulatorow internetowych wypada na sierpien
ewelajna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 16:33   #199
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez ewelajna25 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Gratuluje wszystkim dwoch kreseczek i pochwale sie swoimi dwoma ;-) pierwsza blada ujzalam juz w zeszla niedziele ale postanowilam zaczekac na wyrazna kreche, coby nie miec watpliwosci to moja druga ciaza, tp z kalkulatorow internetowych wypada na sierpien
Hej! Gratulacje
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-06, 17:30   #200
kkasiaaa
Zadomowienie
 
Avatar kkasiaaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 697
Dot.: Mamusie sierpień 2014

witam i niesmialo dolaczam
wg kalkulatorow w necie termin mam miedzy 6 a 8 sierpnia To moja 4 ciaza.
GRATULUJE WSZYTKIM SIERPNIOWKOM
__________________
Kasia z dziećmi :
Julia 11 lat
Oliwia 7 lat
Lena 5 lat

Edytowane przez kkasiaaa
Czas edycji: 2013-12-06 o 17:48
kkasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 19:18   #201
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Mamusie sierpień 2014



ja Was przepraszam ale nie nadrobię zalatana jestem. Widzę grono się powiększa

ja pokażę Wam moje dwa pęcherzyki. Ten drugi na zdjęciu ogólnym jest taki tyci tyci

na powiększeniu w tym większym widać zarodek z kolejne usg za 11 dni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg usg.jpg (37,9 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_8784.jpg (38,3 KB, 57 załadowań)
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 19:36   #202
TheFall
Zadomowienie
 
Avatar TheFall
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 453
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez ewelajna25 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Gratuluje wszystkim dwoch kreseczek i pochwale sie swoimi dwoma ;-) pierwsza blada ujzalam juz w zeszla niedziele ale postanowilam zaczekac na wyrazna kreche, coby nie miec watpliwosci to moja druga ciaza, tp z kalkulatorow internetowych wypada na sierpien
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez kkasiaaa Pokaż wiadomość
witam i niesmialo dolaczam
wg kalkulatorow w necie termin mam miedzy 6 a 8 sierpnia To moja 4 ciaza.
GRATULUJE WSZYTKIM SIERPNIOWKOM
Gratulacje. Poprzednie 3 ciąże wszystkie szczęśliwe, tz masz już trójkę maluchów w domu?
Edit: Ach widzę w podpisie. No to wesoło masz w domu

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość


ja Was przepraszam ale nie nadrobię zalatana jestem. Widzę grono się powiększa

ja pokażę Wam moje dwa pęcherzyki. Ten drugi na zdjęciu ogólnym jest taki tyci tyci

na powiększeniu w tym większym widać zarodek z kolejne usg za 11 dni
Dzisiaj byłam u gina i też mam taka kropkę w sobie. Wszystko gra, mam zrobić badania i 4 stycznia następna wizyta
__________________
Ślubowanie
Kubuś
Madzia

Edytowane przez TheFall
Czas edycji: 2013-12-06 o 21:48
TheFall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 20:45   #203
88natka
Zadomowienie
 
Avatar 88natka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Belfast
Wiadomości: 1 591
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez 89Binka Pokaż wiadomość
Dziękuję za zyczonka i za porade Twój męzus ma za godzinke ur,wiec dla niego tez 100lat,zeby słuchał zonki
dziękuję
Cytat:
Napisane przez Buenoo Pokaż wiadomość
Dzien dobry jasne ze prosze o dopisanie ) Roksana a TP z kalendarza wychodzi mi na 4.08 ale jak bede miala potwierdzone info od gina to dam znac jakby mialo byc inaczej dzisiaj 12h w pracy.. masakra. .. juz mnie tak korci zeby paru osoba powiedziec
Milego dnia dziewczynki ) nie dajcie sie orkanowi

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
współczuję 12 h w pracy. Mam nadzieję że nie było tak źle
Cytat:
Napisane przez Lindsay_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny ćwiczycie coś ?
ja kiedyś ćwiczyłam turbo jam, później ewe ch i mel b.. Obecnie ćwiczę biegając za córką
Cytat:
Napisane przez ewelajna25 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Gratuluje wszystkim dwoch kreseczek i pochwale sie swoimi dwoma ;-) pierwsza blada ujzalam juz w zeszla niedziele ale postanowilam zaczekac na wyrazna kreche, coby nie miec watpliwosci to moja druga ciaza, tp z kalkulatorow internetowych wypada na sierpien
hej
w końcu jakaś znajoma mama Gratulacje
Cytat:
Napisane przez kkasiaaa Pokaż wiadomość
witam i niesmialo dolaczam
wg kalkulatorow w necie termin mam miedzy 6 a 8 sierpnia To moja 4 ciaza.
GRATULUJE WSZYTKIM SIERPNIOWKOM
hej
Gratulacje
Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość


ja Was przepraszam ale nie nadrobię zalatana jestem. Widzę grono się powiększa

ja pokażę Wam moje dwa pęcherzyki. Ten drugi na zdjęciu ogólnym jest taki tyci tyci

na powiększeniu w tym większym widać zarodek z kolejne usg za 11 dni
To już nie długo się okaże czy to nasze pierwsze forumowe bliźniaki fajnie już móc zobaczyć swoją fasolkę

Ja dziś wolne
Byliśmy w ikei kupić pułki do salonu, kupiłam jeszcze dywan i parę drobiazgów
Zjedliśmy hot dogi i wróciliśmy do domu
U nas już dziś nie wieje Miłego wieczoru Dziewczyny
__________________
Olivia

niespodzianka
88natka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 21:53   #204
Tasia34
Wtajemniczenie
 
Avatar Tasia34
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszaffka
Wiadomości: 2 165
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez ewelajna25 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Gratuluje wszystkim dwoch kreseczek i pochwale sie swoimi dwoma ;-) pierwsza blada ujzalam juz w zeszla niedziele ale postanowilam zaczekac na wyrazna kreche, coby nie miec watpliwosci to moja druga ciaza, tp z kalkulatorow internetowych wypada na sierpien
Witaj! Gratulacje!

Cytat:
Napisane przez kkasiaaa Pokaż wiadomość
witam i niesmialo dolaczam
wg kalkulatorow w necie termin mam miedzy 6 a 8 sierpnia To moja 4 ciaza.
GRATULUJE WSZYTKIM SIERPNIOWKOM
Super, czwarte maleństwo!!! Witaj!

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość


ja Was przepraszam ale nie nadrobię zalatana jestem. Widzę grono się powiększa

ja pokażę Wam moje dwa pęcherzyki. Ten drugi na zdjęciu ogólnym jest taki tyci tyci

na powiększeniu w tym większym widać zarodek z kolejne usg za 11 dni
może będą bliźniaki

Cytat:
Napisane przez TheFall Pokaż wiadomość
Dzisiaj byłam u gina i też mam taka kropkę w sobie. Wszystko gra, mam zrobić badania i 4 stycznia następna wizyta

Ech, może i ja się wybiorę na to usg... Ale mój gin nie robi, ale musiałabym zapłacić prywatnie gdzie indziej... A Święta zaraz i z kasą kiepsko... :/

Cytat:
Napisane przez Lindsay_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny ćwiczycie coś ?
Przysiady z dzieckiem, skłony z dzieckiem, wnoszenie/znoszenie wózka i dziecka na/z II piętra, ganianie po mieszkaniu na czworakach i takie tam! Polecam
__________________
Krzyś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64752.png
I love You more than yesterday, but not as much as tomorrow
Ania
http://suwaczki.maluchy.pl/li-73227.png
Tasia34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 23:39   #205
ewelajna25
Zadomowienie
 
Avatar ewelajna25
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: To stąd, to stamtąd, a czasem jeszcze skąd indziej;-)
Wiadomości: 1 200
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Dzieki dziewczyny za mile przyjecie, widze ze juz niektore z Was maja za soba pierwsze usg ;-) ja planuje za jakies 2 tyg zeby bylo juz cos widac, niby kalkulatory internetowe wskazuja termin porodu na 3-4.08 a jeden nawet na 31.07 ale wg mnie bedzie to jakis lekko ponad tydzien pozniej ;-)

A no 88natka, fajnie spotkac sie znowu na poczekalni. Moze jeszcze ktoras z mamus wiosennych do nas dolaczy? ;-)

Ktoras pytala o hemoroidy, wiec napisze ze tez mam niestety ten problem. W sumie nic mnie nie boli , ale jest to juz jakies poczucie dyskomfortu. A pojawil sie na sam koniec poprzedniej ciazy, jakies 2 tyg przed porodem :-/

Objawow ciazowych nie mam prawie wcale, w poprzedniej ciazy tez tak bylo. Jedyny objaw zarowno w 1 ciazy jak i teraz to byl bol brzucha przed terminem okresu i tydzien po, bardzo charakterystyczny. No i uczucie wilczego glodu i nieprzeparta ochota na migdaly!!!! W ciagu tygodnia wciagnelam chyba juz 3 czy 4 paczki ;-) no ale lepsze migadaly niz chipsy czy czekolada chociaz nie bede klamac, te pierwsze tez zjadlam ;-)
ewelajna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 08:44   #206
TheFall
Zadomowienie
 
Avatar TheFall
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 453
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez ewelajna25 Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny za mile przyjecie, widze ze juz niektore z Was maja za soba pierwsze usg ;-) ja planuje za jakies 2 tyg zeby bylo juz cos widac, niby kalkulatory internetowe wskazuja termin porodu na 3-4.08 a jeden nawet na 31.07 ale wg mnie bedzie to jakis lekko ponad tydzien pozniej ;-)

A no 88natka, fajnie spotkac sie znowu na poczekalni. Moze jeszcze ktoras z mamus wiosennych do nas dolaczy? ;-)

Ktoras pytala o hemoroidy, wiec napisze ze tez mam niestety ten problem. W sumie nic mnie nie boli , ale jest to juz jakies poczucie dyskomfortu. A pojawil sie na sam koniec poprzedniej ciazy, jakies 2 tyg przed porodem :-/

Objawow ciazowych nie mam prawie wcale, w poprzedniej ciazy tez tak bylo. Jedyny objaw zarowno w 1 ciazy jak i teraz to byl bol brzucha przed terminem okresu i tydzien po, bardzo charakterystyczny. No i uczucie wilczego glodu i nieprzeparta ochota na migdaly!!!! W ciagu tygodnia wciagnelam chyba juz 3 czy 4 paczki ;-) no ale lepsze migadaly niz chipsy czy czekolada chociaz nie bede klamac, te pierwsze tez zjadlam ;-)
No właśnie z tym apetytem coś takiego jest.. Przed terminem @ jadłam jak szalona. Jak Tż nie mógł obiadu zmęczyć to ja sobie jego porcję przekładałam na talerz. Nie widziałam w tym niczego dziwnego, chociaż miesiac wcześniej nie miałam takiego apetytu
__________________
Ślubowanie
Kubuś
Madzia
TheFall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 09:33   #207
Tasia34
Wtajemniczenie
 
Avatar Tasia34
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszaffka
Wiadomości: 2 165
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cześć
Nadal wiatr i pada, ale już lepiej - na szczęście, bo jedziemy dziś na imieniny i lepiej nie pchać się w fatalną pogodę
Jeszcze nie powiemy o ciąży, tylko moja Mama wie

Cytat:
Napisane przez ewelajna25 Pokaż wiadomość
A no 88natka, fajnie spotkac sie znowu na poczekalni. Moze jeszcze ktoras z mamus wiosennych do nas dolaczy? ;-)
Rozumiem, że Ty też już jesteś mamą?
__________________
Krzyś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64752.png
I love You more than yesterday, but not as much as tomorrow
Ania
http://suwaczki.maluchy.pl/li-73227.png
Tasia34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 11:32   #208
ewelajna25
Zadomowienie
 
Avatar ewelajna25
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: To stąd, to stamtąd, a czasem jeszcze skąd indziej;-)
Wiadomości: 1 200
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
Ćwiczyłam przed ciążą ale nie mogę tych ćwiczeń w ciąży wykonywać. już za nimi tęsknię.
Ja ćwiczyłam namietnie przed pierwszą ciazą i w sumie przez całą ciąże- z tym, że przerzuciłam sie na ćwiczenia specjalnie opracowane dla ciężarnych Teraz jedyne ćwiczenia które wykonuję, to bieganie za dzieckiem, podnoszenie Jej, dżwiganie i spacery, spacery

Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
Cześć
Nadal wiatr i pada, ale już lepiej - na szczęście, bo jedziemy dziś na imieniny i lepiej nie pchać się w fatalną pogodę
Jeszcze nie powiemy o ciąży, tylko moja Mama wie


Rozumiem, że Ty też już jesteś mamą?
A kiedy planujecie powiedzieć o ciaży reszcie rodzinki? My już zrobilismy to wczoraj, mimo że plan był taki, ze najpierw tylko mojej mamie chcę powiedzieć. A skończyło sie na tym, ze powiedziałam też siostrom, a Tż wieczorem swoim rodzicom, wszyscy bardzo sie ucieszyli A mieliśmy zaczekać z tym do świąt
Tak kochana, jestem już mamą i własnie dziś moja Córa skończyła 21 m
Udanej imprezki imieninowej



Cytat:
Napisane przez TheFall Pokaż wiadomość
No właśnie z tym apetytem coś takiego jest.. Przed terminem @ jadłam jak szalona. Jak Tż nie mógł obiadu zmęczyć to ja sobie jego porcję przekładałam na talerz. Nie widziałam w tym niczego dziwnego, chociaż miesiac wcześniej nie miałam takiego apetytu
A dla mnie ten nagły porzypływ apetytu był zastanawiający, wcześniej miałam apetyt wyłacznie za słodkie, a jak zaszłam w ciażę to na zieleninę i migdały
ewelajna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 13:30   #209
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez kkasiaaa Pokaż wiadomość
witam i niesmialo dolaczam
wg kalkulatorow w necie termin mam miedzy 6 a 8 sierpnia To moja 4 ciaza.
GRATULUJE WSZYTKIM SIERPNIOWKOM
Witamy i gratulacje! Wow 4 dziecko- zawsze marzyłam o takiej licznej rodzinie.

Cytat:
Napisane przez ewelajna25 Pokaż wiadomość
Ja ćwiczyłam namietnie przed pierwszą ciazą i w sumie przez całą ciąże- z tym, że przerzuciłam sie na ćwiczenia specjalnie opracowane dla ciężarnych Teraz jedyne ćwiczenia które wykonuję, to bieganie za dzieckiem, podnoszenie Jej, dżwiganie i spacery, spacery


A kiedy planujecie powiedzieć o ciaży reszcie rodzinki? My już zrobilismy to wczoraj, mimo że plan był taki, ze najpierw tylko mojej mamie chcę powiedzieć. A skończyło sie na tym, ze powiedziałam też siostrom, a Tż wieczorem swoim rodzicom, wszyscy bardzo sie ucieszyli A mieliśmy zaczekać z tym do świąt
Tak kochana, jestem już mamą i własnie dziś moja Córa skończyła 21 m
Udanej imprezki imieninowej
W moim klubie są ćwiczenia dla ciężarnych, w dodatku prowadzi je instruktorka do której chodziłam przed ciążą, ale są w środku dnia i nie będę mogła na nie chodzić

Ja powiedziałam moim rodzicom i siostrze. Rodzina TŻ i moja dalsza dowie się w święta.

Wczoraj wzruszył mnie TŻ. Wrócił z pracy, siedzieliśmy wszyscy w salonie. On na chwilę wyszedł do naszej sypialni. Gdy wrócił, po chwili, zaczęły dzwonić dzwoneczki. Synek pobiegł sprawdzić co to za dźwięk. W sypialni znalazł prezent dla siebie i dla mnie. Mówię Wam, radość mojego dziecka, że był u niego Mikołaj i dzwoniły dzwoneczki reniferów bezcenna!
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 18:21   #210
kkasiaaa
Zadomowienie
 
Avatar kkasiaaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 697
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
Witamy i gratulacje! Wow 4 dziecko- zawsze marzyłam o takiej licznej rodzinie.

ja zawsze chcialam miec dwojke dzieci no ale coz bedzie jeszcze raz tyle
Troche sie boje jak dam sobie rade, ale na szczescie dziewczyny sa juz dosyc duze takze mam nadzieje troche pomoga przy maluszku

Moja rodzinka juz wie o ciazy , tz rodzina tez. Jedynie siostrze jeszcze nie powiedzialam poniewaz ona 2 miesiace temu poronila , ale predzej czy pozniej sie dowie.

co do dolegliwosci to narazie rzadnych , jedynie czasami podbrzusze pobolewa.
__________________
Kasia z dziećmi :
Julia 11 lat
Oliwia 7 lat
Lena 5 lat
kkasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-20 15:43:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:28.