Mamy sierpniowe 2018 cz. IV - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-07-03, 07:48   #1411
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez limonka84 Pokaż wiadomość
Sprawdziłam moje dzisiejsze wyniki badań i hemoglobina super: 14,1, ale martwią mnie malejące płytki krwi. Spadły lekko poniżej normy, nie ma jeszcze tragedii bo mam 149, ale miesiąc temu miałam 165, a dwa miesiące temu 215. I powyżej normy mam MPV, PDW, P-LCR, a to wszystko, jak czytam, związane jest z tymi malejącymi płytkami.
Poza tym mam w moczu nieliczne bakterie.

No nic, ciekawe co moja ginekolog powie na to w środę.


Chloestic - wózek super się prezentuje
Swietnie sie jezdzi, zrobilam sobie jazde probna wieczorem 🤣 bardzo praktyczny tez, ogromna radosc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 07:54   #1412
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
Swietnie sie jezdzi, zrobilam sobie jazde probna wieczorem 🤣 bardzo praktyczny tez, ogromna radosc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To dobrze że świetnie się jeździ. Ja będąc sknerą nie wyobrażam sobie wózka za taką cenę ale ja to ja.
W jaki sposób zrobiłaś jazdę próbną?
Ja przypominam, że nie planuje rodzić w lipcu ale termin mam w połowie sierpnia i poki co nic tego nie zapowiada ale napewno będzie trochę porodów w lipcu. Dzisiaj lepiej z pogodą bo wczoraj lało wiało i było zimno.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 07:58   #1413
MalaGosia88
Zakorzenienie
 
Avatar MalaGosia88
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 006
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Dziękuję kochane!!! Fajnie jest mieć grupę, gdzie się razem to przeżywa... moja Mama dzwoniła już dziś rano i pierwsze co: udało się! teraz jeszcze miesiąc. Ale co to jest miesiąc przy tych 8, które za nami .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem mamą!
MalaGosia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 08:19   #1414
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
Swietnie sie jezdzi, zrobilam sobie jazde probna wieczorem 🤣 bardzo praktyczny tez, ogromna radosc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Świetna furka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 08:32   #1415
bambi1980
Zadomowienie
 
Avatar bambi1980
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bergamo
Wiadomości: 1 411
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Buongiorno! Witam sie z biura-sauny! Mimo klimatyzacji i wiatraka jest mi strasznie cieplo. Co za czasy!
Gosia , gratulacje wkroczenia w 36 tydzien! Fajna masz mame tak w ogole!
Agelajna, wanna wanna i jeszcze raz wanna! Nawet na studiach (architektura) uczono nas zawsze, ze wanna to podstawa, a jak ktos chce to moze sobie zamontowac panel na wannie i robic prysznic. My od kilku lat mamy tylko prysznic i bardzo and tym ubolewam teraz gdy ma sie pojawic malenstwo. Wanienka plastikowa bedzie sluzyc w sumie krotko. Jedna z pierwszych rzeczy, na ktora zwracam uwage gdy ogladamy jakies potencjalne mieszkania to wlasnie zeby byla wanna.
Angelajna i Chloe: macie swietne wozki! Moj juz od dawna kupiony a ciagle zapakowany w skrzynce.
Juz sie nie moge doczekac tej chwili za tydzien, zeby nie musiec isc do pracy. Mam nadzieje, ze zrealizuje przed porodem to co sobie zaplanowalam!
bambi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 08:42   #1416
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez olajadetektyw Pokaż wiadomość
To dobrze że świetnie się jeździ. Ja będąc sknerą nie wyobrażam sobie wózka za taką cenę ale ja to ja.
W jaki sposób zrobiłaś jazdę próbną?
Ja przypominam, że nie planuje rodzić w lipcu ale termin mam w połowie sierpnia i poki co nic tego nie zapowiada ale napewno będzie trochę porodów w lipcu. Dzisiaj lepiej z pogodą bo wczoraj lało wiało i było zimno.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tz szedl do smietnika wywalic te wszystkie kartony. Zjechalam winda i poszlam z nim sobie, mieszkamy na zamknietym osiedlu, mam kosz za drugim blokiem, wytestowalam go na parkingu i chodniku. Nie myslalam, ze mozna sie tak z wozka cieszyc

Wiesz ja caly czas pracuje i zarabiam, tz tez duzo pracuje by nam nie brakowalo, staramy sie by bylo na co planujemy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Cytat:
Napisane przez bambi1980 Pokaż wiadomość
Buongiorno! Witam sie z biura-sauny! Mimo klimatyzacji i wiatraka jest mi strasznie cieplo. Co za czasy!
Gosia , gratulacje wkroczenia w 36 tydzien! Fajna masz mame tak w ogole!
Agelajna, wanna wanna i jeszcze raz wanna! Nawet na studiach (architektura) uczono nas zawsze, ze wanna to podstawa, a jak ktos chce to moze sobie zamontowac panel na wannie i robic prysznic. My od kilku lat mamy tylko prysznic i bardzo and tym ubolewam teraz gdy ma sie pojawic malenstwo. Wanienka plastikowa bedzie sluzyc w sumie krotko. Jedna z pierwszych rzeczy, na ktora zwracam uwage gdy ogladamy jakies potencjalne mieszkania to wlasnie zeby byla wanna.
Angelajna i Chloe: macie swietne wozki! Moj juz od dawna kupiony a ciagle zapakowany w skrzynce.
Juz sie nie moge doczekac tej chwili za tydzien, zeby nie musiec isc do pracy. Mam nadzieje, ze zrealizuje przed porodem to co sobie zaplanowalam!
Oj jeszcze nie zlozony?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 08:46   #1417
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
Tz szedl do smietnika wywalic te wszystkie kartony. Zjechalam winda i poszlam z nim sobie, mieszkamy na zamknietym osiedlu, mam kosz za drugim blokiem, wytestowalam go na parkingu i chodniku. Nie myslalam, ze mozna sie tak z wozka cieszyc

Wiesz ja caly czas pracuje i zarabiam, tz tez duzo pracuje by nam nie brakowalo, staramy sie by bylo na co planujemy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Oj jeszcze nie zlozony?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chloe ja rozumiem. Poprostu ja jestem sknera. A mąż jeszcze większy.....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-03, 08:47   #1418
AndziaHa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez olajadetektyw Pokaż wiadomość
Chloe ja rozumiem. Poprostu ja jestem sknera. A mąż jeszcze większy.....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piątka! Ja też sknera

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AndziaHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 08:51   #1419
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez AndziaHa Pokaż wiadomość
Piątka! Ja też sknera

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My mieszkamy w wyremontowanym domu od października, w całym domu listwy drewniane a w ganku nic. Mój tż wiecznie krzyczy za dużo kasy i szkoda. Tam listwy mają być plastikowe więc więcej niż 50 zł na to nie pójdzie. Co z tego że kasa na oszczędnościowym leży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 08:53   #1420
AndziaHa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez olajadetektyw Pokaż wiadomość
My mieszkamy w wyremontowanym domu od października, w całym domu listwy drewniane a w ganku nic. Mój tż wiecznie krzyczy za dużo kasy i szkoda. Tam listwy mają być plastikowe więc więcej niż 50 zł na to nie pójdzie. Co z tego że kasa na oszczędnościowym leży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha ja się zastanawiam, czy nie odwołać fryzjera i uczesać się sama na wesele

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AndziaHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 08:56   #1421
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez AndziaHa Pokaż wiadomość
Haha ja się zastanawiam, czy nie odwołać fryzjera i uczesać się sama na wesele

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To mam to samo. Tak sobie myślę że i tak nie będę w 38 Tc wyglądać jak gwiazda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-03, 08:57   #1422
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

MalaGosia gratuluje, to juz tuż tuż

Angelajnaaa no tak przecież rodzimy razem to w razie co damy rade jak czegoś zabraknie haha Natomiast co do łazienki ja bym brała wanne i to bez zastanowienia. Na początku dziecko w wanience położysz pod prysznicem i będzie ok, ale dziecko rośnie. Dla mnie osobiście wanna z zamontowanym prysznicem to rozwiązanie idealne. Poza tym czasem trzeba coś większego namoczyć, np firanki i tutaj wanna spisuje się idealnie. No ale wiadomo co kto lubi

Chloestic fajna fura

bambi1980 ale mi Cię szkoda w tej robocie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 08:58   #1423
bambi1980
Zadomowienie
 
Avatar bambi1980
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bergamo
Wiadomości: 1 411
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
Oj jeszcze nie zlozony?
No wlasnie nie, bo musimy najpierw pokoik zrobic. A chyba trzeba by bylo wywietrzyc nie?
Ile przescieradelek do wozka bedziecie miec?
Cytat:
Napisane przez AndziaHa Pokaż wiadomość
Haha ja się zastanawiam, czy nie odwołać fryzjera i uczesać się sama na wesele
Wcale nie glupi pomysl. Gdybym mogla wrocic czas to sama bym sie uczesala! Najladniej jest naturalnie a nie jakies tam fontanny na glowie!
bambi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 09:01   #1424
AndziaHa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez bambi1980 Pokaż wiadomość
No wlasnie nie, bo musimy najpierw pokoik zrobic. A chyba trzeba by bylo wywietrzyc nie?
Ile przescieradelek do wozka bedziecie miec?

Wcale nie glupi pomysl. Gdybym mogla wrocic czas to sama bym sie uczesala! Najladniej jest naturalnie a nie jakies tam fontanny na glowie!
Tylko ja mam takie niby loki, strasznie się puszą i jak sama ułożę to za godzinę będzie klapa na pewno nie chce mieć wyczesanej mega fryzury tylko właśnie taki naturalny efekt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AndziaHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 09:07   #1425
Aisza21
Wtajemniczenie
 
Avatar Aisza21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 980
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

No faktycznie wózek pierwsza klasa
Ja jak marzyłam o nowym drogim wózeczku 3w1 to mąż mi ,,poradził" ,żebym sprzedała swój samochód i kupiła wózek. W sam raz by wystarczyło , hehhe Nie skorzystałam i nie zamieniłam ,,siekierki na kijek"


Ja też jestem oszczędna jeżeli chodzi o usługi : strzyże i czesze mnie koleżanka fryzjerka, ok 20 zł jej płacę, hybrydy robię sama, kiedyś sama sobie robiłam zabiegi kosmetyczne derma rollerem, kwasy i takie tam. Nie lubię przepłacać akurat za to.

Jeżeli chodzi o mieszkanie to sto razy sie zastanawiam zanim kupię jakieś meble : potrafię rok się zastanawiać nad wieszakiem do przedpokoju
Aisza21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 09:09   #1426
Aisza21
Wtajemniczenie
 
Avatar Aisza21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 980
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

No faktycznie wózek pierwsza klasa
Ja jak marzyłam o nowym drogim wózeczku 3w1 to mąż mi ,,poradził" ,żebym sprzedała swój samochód i kupiła wózek. W sam raz by wystarczyło , hehhe Nie skorzystałam i nie zamieniłam ,,siekierki na kijek"


Ja też jestem oszczędna jeżeli chodzi o usługi : strzyże i czesze mnie koleżanka fryzjerka, ok 20 zł jej płacę, hybrydy robię sama, kiedyś sama sobie robiłam zabiegi kosmetyczne derma rollerem, kwasy i takie tam. Nie lubię przepłacać akurat za to.

Jeżeli chodzi o mieszkanie to sto razy sie zastanawiam zanim kupię jakieś meble : potrafię rok się zastanawiać nad wieszakiem do przedpokoju
Aisza21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 09:11   #1427
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Proszę o kciuki na dziś, bo mam tą wizytę kontrolną w sprawie wagi. Jakoś ten tydzień uspokoił mnie w tym względzie, ale oczywiście nerwy są.
Dodatkowo mąż wyjechał, rodzice na urlopie i wszystko tak na styk mam poplanowane, mam nadzieję, że nie będzie obsuwy u lekarza, bo mi córkę w żłobku zamkną

Pro
Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
Tak wiem ,że się składa, ja mam jeszcze mniejszą łazienkę, 3m2 chyba - wc mam oddzielnie i jak postawię ten stojak to już sama nie ustanę obok. Wklejam zdjęcie. No i gdzie położyć dziecko jak wyciągnę z wanny.
Faktycznie, ja mam bardziej kwadratową to wolną przestrzeń na podłodze i my stawialiśmy wanienkę na skos i się mieściliśmy koło niej A po kąpieli mała w ręczniku była transportowana na przewijak na resztę atrakcji pokąpielowych

Chole, Angelajnaaa - fajnie, że macie już wózeczki Bardziej mi się podoba kształt tego od Ciebie, Chloe, ale kolorystyka z kolei od Ciebie, Angelajnaaa

Cytat:
Napisane przez MalaGosia88 Pokaż wiadomość
U mnie dziś, uwaga, uwaga...
36+0!!!
Lekarz mi postawił barierę tego 36go tygodnia jako bezpiecznego i gdzieś mi to utkwiło w głowie, teraz na wizycie też mówił o tym 3 lipca. Poza tym mogę już rodzić w tym szpitalu, który planowałam, wcześniejsze porody odsyłają
[/URL]
Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
Gratuluję!

U mnie dziś 35+0)
[/URL]
Gratulacje, dziewczyny

Cytat:
Napisane przez bambi1980 Pokaż wiadomość
No wlasnie nie, bo musimy najpierw pokoik zrobic. A chyba trzeba by bylo wywietrzyc nie?
Ile przescieradelek do wozka bedziecie miec?

Wcale nie glupi pomysl. Gdybym mogla wrocic czas to sama bym sie uczesala! Najladniej jest naturalnie a nie jakies tam fontanny na glowie!
Ja miałam dwa prześcieradełka do wózka, ale to byłą zima, więc nie było szans na przesikanie ubrań i śpiworka. Teraz chyba będę mieć trzy. Robiłam je z prześcieradła, które nam przestało pasować, jak zmieniliśmy łóżko na większe. Krawcowa mi pocięła i obszyła
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 09:12   #1428
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Proszę o kciuki na dziś, bo mam tą wizytę kontrolną w sprawie wagi. Jakoś ten tydzień uspokoił mnie w tym względzie, ale oczywiście nerwy są.
Dodatkowo mąż wyjechał, rodzice na urlopie i wszystko tak na styk mam poplanowane, mam nadzieję, że nie będzie obsuwy u lekarza, bo mi córkę w żłobku zamkną

Pro
Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
Tak wiem ,że się składa, ja mam jeszcze mniejszą łazienkę, 3m2 chyba - wc mam oddzielnie i jak postawię ten stojak to już sama nie ustanę obok. Wklejam zdjęcie. No i gdzie położyć dziecko jak wyciągnę z wanny.
Faktycznie, ja mam bardziej kwadratową to wolną przestrzeń na podłodze i my stawialiśmy wanienkę na skos i się mieściliśmy koło niej A po kąpieli mała w ręczniku była transportowana na przewijak na resztę atrakcji pokąpielowych

Chole, Angelajnaaa - fajnie, że macie już wózeczki Bardziej mi się podoba kształt tego od Ciebie, Chloe, ale kolorystyka z kolei od Ciebie, Angelajnaaa

Cytat:
Napisane przez MalaGosia88 Pokaż wiadomość
U mnie dziś, uwaga, uwaga...
36+0!!!
Lekarz mi postawił barierę tego 36go tygodnia jako bezpiecznego i gdzieś mi to utkwiło w głowie, teraz na wizycie też mówił o tym 3 lipca. Poza tym mogę już rodzić w tym szpitalu, który planowałam, wcześniejsze porody odsyłają
[/URL]
Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
Gratuluję!

U mnie dziś 35+0)
[/URL]
Gratulacje, dziewczyny

Cytat:
Napisane przez bambi1980 Pokaż wiadomość
No wlasnie nie, bo musimy najpierw pokoik zrobic. A chyba trzeba by bylo wywietrzyc nie?
Ile przescieradelek do wozka bedziecie miec?

Wcale nie glupi pomysl. Gdybym mogla wrocic czas to sama bym sie uczesala! Najladniej jest naturalnie a nie jakies tam fontanny na glowie!
Ja miałam dwa prześcieradełka do wózka, ale to byłą zima, więc nie było szans na przesikanie ubrań i śpiworka. Teraz chyba będę mieć trzy. Robiłam je z prześcieradła, które nam przestało pasować, jak zmieniliśmy łóżko na większe. Krawcowa mi pocięła i obszyła
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 09:14   #1429
Aisza21
Wtajemniczenie
 
Avatar Aisza21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 980
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Ja też jestem za wanna z panelem prysznicowym i parawanem. Ja tak mam. Ewentualnie jak masz dużą łazienkę to oddzielnie wanna i prysznic. Dzieci bardzo długo w wannie się kąpią - mój syn dopiero od roku może bierze prysznic - tak to wanna i się bawił jeszcze oprócz mycia.
Aisza21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-03, 09:17   #1430
MalaGosia88
Zakorzenienie
 
Avatar MalaGosia88
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 006
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez acidka Pokaż wiadomość
Proszę o kciuki na dziś, bo mam tą wizytę kontrolną w sprawie wagi. Jakoś ten tydzień uspokoił mnie w tym względzie, ale oczywiście nerwy są.
Dodatkowo mąż wyjechał, rodzice na urlopie i wszystko tak na styk mam poplanowane, mam nadzieję, że nie będzie obsuwy u lekarza, bo mi córkę w żłobku zamkną

Pro

Faktycznie, ja mam bardziej kwadratową to wolną przestrzeń na podłodze i my stawialiśmy wanienkę na skos i się mieściliśmy koło niej A po kąpieli mała w ręczniku była transportowana na przewijak na resztę atrakcji pokąpielowych

Chole, Angelajnaaa - fajnie, że macie już wózeczki Bardziej mi się podoba kształt tego od Ciebie, Chloe, ale kolorystyka z kolei od Ciebie, Angelajnaaa





Gratulacje, dziewczyny



Ja miałam dwa prześcieradełka do wózka, ale to byłą zima, więc nie było szans na przesikanie ubrań i śpiworka. Teraz chyba będę mieć trzy. Robiłam je z prześcieradła, które nam przestało pasować, jak zmieniliśmy łóżko na większe. Krawcowa mi pocięła i obszyła
Oczywiście ogromne kciuki za Was !!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem mamą!
MalaGosia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 09:35   #1431
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

acidka trzymam kciuki ☺

Też należę do tych oszczędnych. Staram się wszystko dobrze kalkulować, na to co jest na lata to uważam, że warto wydać lepszą kasę. Na rzeczy na chwile bym nie dała. Może to wynika z tego, że remontujemy dom rodzinny pomału, wiec każdy tysiąc złotych jest ważny. Dodatkowo mamy mieszkanie i spłacamy kredyt. Sprawia mi radość jak sobie poodkładam kasę i coś za to robimy w domu. Wszystko idzie do przodu dzieki temu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 09:37   #1432
forester
Zadomowienie
 
Avatar forester
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Z lasu :)// Poznań
Wiadomości: 1 156
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Hej dziewczyny!

Angelajnaa i Chloestic fajne fury, oby zawartość tej fury też podzielała nasze zachwyty i nie darła w nich jak poparzona

Bambi jeszcze tylko chwila i będziesz odpoczywać

Gosia gratuluje przekroczenia magicznej granicy (jak dla mnie).

Party trzymaj się! Ja z córką w 37 tc już wyszłam w dwupaku. Niech będzie tak jak chcesz!

Ania oby te wyniki były jak najszybciej i niech zaczną Cię leczyć.

Limonka u mnie płytki też lecą w dół. Ciekawa jestem co Twoja ginekolog na to powie

Olajadetektyw my też z Tz jesteśmy sknerami, oczywiście mamy zdrowe podjeście to kasy jeśli chodzi o zdrowie czy jedzenie, ale w wielu kwestiach jesteśmy bardzo oszczędni.

Do nas wczoraj przyszło łóżeczko chicco, dzisiaj dojdzie wózek "do miasta".

A ja mam dylemat. Rozważam wyjazd do teściów 400 km od domu, na tydzień z córką (Tż w tym czasie w delegacji, więc w domu byłabym sama). Teściowie bardzo spoko, zajmą się małą, u nich mam też wszytskie dzidziusiowe rzeczy, teściowa twierdzi, że wszytsko popierze i poprasuje, więc przywioze gotowe do siebie. W razie czego godzinka drogi i jestem w Gdańsku, szwagier byłby w gotowości. Pojechały byście na moim miejscu?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
11.11.2007 razem
23.06.2012 ślub
10.01.2014 Marysia
forester jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 09:39   #1433
angelajnaaa
Rozeznanie
 
Avatar angelajnaaa
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 803
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Sylwia - ja mojemu powiedziałam ostatanio ze ma ostatni weekend w który moze zaszaleć Ale chyba sam rozumie powagę sprawy bo zdecydował ze nie jedzie na kawalerski nad morze pod koniec lipca:P

MalaGosia - gratulacje ! :-* zawsze mi sie wydaje ze będziesz pierwsza

Bambi - a własnie mi ta wanna do szczęścia nie jest potrzebna bo odkad pamiętam zawsze miałam prysznic:P nie umiem juz nawet leżeć w wannie a w ogole to wydaje mi się to takie niehigieniczne ze się leży w tych szamponach, zelach, maskach na głowę:P

A co do ceny wózka to pewnie jakby mnie było stać to bym kupiła drogi wozek moze nie tyle ze na siłę drogi... Ale nie patrzyłabym na kasę, tylko bralabym co mi się podoba.
Niczego nam nie brakuje, ale jak mogę gdzieś zaoszczędzić to czemu nie

Jak idę na wesele to zawsze robię sama makijaż i wlosy i to nie kwestia oszczędności a poprostu czuje sie najlepiej jak sama się ,,zrobię'' , hybryde próbuje robić sama ale zdecydowanie nie podoba mi sie efekt końcowy więc chyba to sobie odpuszczę na zawsze.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez angelajnaaa
Czas edycji: 2018-07-03 o 09:42
angelajnaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 09:40   #1434
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez bambi1980 Pokaż wiadomość
No wlasnie nie, bo musimy najpierw pokoik zrobic. A chyba trzeba by bylo wywietrzyc nie?
Ile przescieradelek do wozka bedziecie miec?

Wcale nie glupi pomysl. Gdybym mogla wrocic czas to sama bym sie uczesala! Najladniej jest naturalnie a nie jakies tam fontanny na glowie!
Bambi no wlasnie teraz dopiero bede myslala nad wypodazeniem wozka, jest specyficzny i musze dobierac wszystko co gladkie. W tym tyg bede szukala i nad tym myslala, a Wy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 10:38   #1435
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez olajadetektyw Pokaż wiadomość
Chloe ja rozumiem. Poprostu ja jestem sknera. A mąż jeszcze większy.....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat





Edytowane przez yoona
Czas edycji: 2018-07-03 o 13:11
yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 10:41   #1436
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Ja trochę też sknerka. Jak mam wydać na siebie to najczęściej rzutami,długo nic a potem płynę. Za to fryzjer rzadko (no teraz zaszalalam z doczepami)do kosmetyczki na zabiegi w ogóle.

A u mnie z wózkiem było tak,że uparłam się na czarno złoty,który był droższy od innych kolorów o 800zl. Tzn model też był trochę inny ale TZ twierdzi cały czas,że dopłaciłem prawie tysiąc za kolor. Boli mnie ta wydana kasa,ale wiem że jak bym wzięła inny to by mnie to gniotlo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 10:43   #1437
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Co ten wizaż znów:/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 10:50   #1438
krolewna1986
Wtajemniczenie
 
Avatar krolewna1986
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 638
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Acidka kciuki

Chloestic co masz na myśli pisząc wyposażenie wózka? Ja mam torbę do wózka w tym samym kolorze (była w zestawie), a do środka tylko kocyk i nic poza tym

Ja po wizycie, dziś 35+2, mały waży 2400 wszystko pozamykane ładnie, więc chyba jeszcze nie urodze

Aaaa i uwaga!! właśnie zrobiłam pierwsze pranko, od razu jakoś mi tak lepiej na sercu




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mężuś

Juliś 

Aniołek[*]30tc
krolewna1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 10:53   #1439
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Ja z kolei uwazam, ze zycie jest jedno, ze nie wiadomo co przyniesie jutro i nalezy sie nim cieszyc i korzystac ile wlezie.

Nie jestem oszczedna, lubie przyjemnosci, ale uwazam, ze ciezko na nie pracujemy

I jestem zupelnie inna, w nastepnym tyg mam fryzjera wlasnie i mysle tylko, ze moge rodzic po fryzjerze no i jeszcze szkolenie 17.07 chce zaliczyc


Wczoraj postanowilismy celebrowac nasz wozek....sexem 🤣 mam nadzieje, ze Aleks nie dostal w glowe


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 11:00   #1440
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Właśnie sobie zdałam sprawę, że nie mam prześcieradełka do wózka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-04 09:49:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:14.