Mamy sierpniowe 2018 cz. IV - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-07-03, 12:18   #1441
Aisza21
Wtajemniczenie
 
Avatar Aisza21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 980
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Dziewczyny, ja jakbym miała 10 tys dochodu to też bym nie była oszczędna, a tak to trzeba jakoś kombinować


Dostałam od koleżanki 2 laktatory avent - elektyczny i ręczny: czy wy macie używane laktatory? Kupujecie te końcówki gumowe czy tylko sterylizujecie używane? Policzyłam koszt tych końcówek to mi wyszło prawie 100 zł a nawet nie wiem czy będę używać.
Aisza21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 12:22   #1442
Stella275
Nawiedzona PeMa
 
Avatar Stella275
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 138
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Hej


My akurat mamy wannę i bardzo brakuje mi prysznica, więc już postanowione że u siebie w domu będzie i to i to


Chloe niezła fura


Ja też z tych centusiów, mąż też. Ale ja zawsze wychodzę z założenia że jak mogę mieć coś taniej to po co przepłacać. Zwłaszcza jeśli chodzi o markowe torebki, portfele jakieś apaszki gdzie za metkę płaci się majątek. Tak samo z ubraniami czy butami, są takie za które zapłacę więcej np. skórzane buty, dobry płaszcz a są i takie że mi szkoda kasy np. zwykłe podkoszulki i nie kupuję ich w sieciówkach
Jedyny wyjątek to książki i jest mój chyba jedyny nałóg, ale staramy się też łączyć promocje jak są bo inaczej poszlibyśmy z torbami.
__________________
" Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość."



19/2017
7/2018


Edytowane przez Stella275
Czas edycji: 2018-07-03 o 12:23
Stella275 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 12:25   #1443
angelajnaaa
Rozeznanie
 
Avatar angelajnaaa
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 803
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Właśnie sobie zdałam sprawę, że nie mam prześcieradełka do wózka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też nie... W ogole na ten materacyk w wózku to się kładzie tylko przescieradelko czy też jakiś podkład ? Czy powodzi wozkowych raczej nie ma ?
Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja jakbym miała 10 tys dochodu to też bym nie była oszczędna, a tak to trzeba jakoś kombinować


Dostałam od koleżanki 2 laktatory avent - elektyczny i ręczny: czy wy macie używane laktatory? Kupujecie te końcówki gumowe czy tylko sterylizujecie używane? Policzyłam koszt tych końcówek to mi wyszło prawie 100 zł a nawet nie wiem czy będę używać.
Ja nie mam laktatora więc się nie interesowałam się tematem ale ja chyba bym kupiła nowe.

Dobra kochane ! Biore sie za prasowanie i powoli pakowanie... prasowanie mnie przeraża... głównie dlatego że dzisiaj jakas dętka jestem:P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angelajnaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 12:39   #1444
aga_89_4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 252
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cześć dziewczyny!
Bitaminko - trzymam kciuki żeby jednak był fikołek. Ostatnio położna na szkole rodzenia opowiadała historię, że dziewczynie się dziecko tydzień przed porodem obróciło więc i Tobie tego życzę!
alingles - gratuluję spakowanych toreb! mnie się jakoś wydaje że jeszcze mam czas, poprane i poprasowane mam ale za pakowanie jeszcze się nie biorę Chociaż motywujesz do działania!
Aisza21 - ja planuję kąpać w salonie na ławie, w wanience. Ale dlatego że mamy łazienkę mikroskopijną, jak wejdziesz to nie ma za bardzo gdzie się obrócić A z salonu do sypialni gdzie będzie stało łóżeczko mamy blisko.
MałaGosia- gratuluję 36 tygodnia!) Fantastycznie osiągnąć ten pułap Teraz tylko odliczanie Ci zostaje
Acidka - kciuki za wizytę!
Królewna - a Tobie gratuluję udanej wizyty!
Angelajnaaa - ja mam wannę z panelem prysznicowym i takim szklanym parawanem dla mnie to najlepsze rozwiązanie bo mam to i to

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

a właśnie - jaką witaminę D zamawiałyście? Bo mam dodaną na listę D-Vitum dla niemowląt 400j.m. w twist-offach będzie ok?
aga_89_4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 12:42   #1445
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

AISHA mam uzywke i wygląda jak nigdy nie użyta wszystko było zapakowane jak fabryczna. Sterylizacje robiłam raz ale pewnie i drugi raz zrobię

ANGE detka i ja jestem dzis do spółki z mama od 3 nad dyżur nad psem. 3, 5, 8 dwor i ręczniki papierowe z płynem do mycia paneli. Od 8 sama zostałam na placu boju.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Ktoś mówił o zrobieniu z dużego prześcieradła dla dziecka kilku. Kradne ten pomysł i tak maszynę dziś wyciągnąć musze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 12:42   #1446
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez krolewna1986 Pokaż wiadomość
Acidka kciuki

Chloestic co masz na myśli pisząc wyposażenie wózka? Ja mam torbę do wózka w tym samym kolorze (była w zestawie), a do środka tylko kocyk i nic poza tym

Ja po wizycie, dziś 35+2, mały waży 2400 wszystko pozamykane ładnie, więc chyba jeszcze nie urodze

Aaaa i uwaga!! właśnie zrobiłam pierwsze pranko, od razu jakoś mi tak lepiej na sercu




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

wlasnie przescieradelko, jakis ladny kocyk, te co mam mi nie pasuja i widzialam takie bardzo plaskie poduszeczki do wozka
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 12:44   #1447
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Do wózka może być prześcieradło ale tą samą funkcje spełni pielucha. W gondoli nie ma powodzi. Lepiej doinwestować we wkładkę do spacerówki bo tam się już brudzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-03, 12:48   #1448
MalaGosia88
Zakorzenienie
 
Avatar MalaGosia88
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 006
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez aga_89_4 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Bitaminko - trzymam kciuki żeby jednak był fikołek. Ostatnio położna na szkole rodzenia opowiadała historię, że dziewczynie się dziecko tydzień przed porodem obróciło więc i Tobie tego życzę!
alingles - gratuluję spakowanych toreb! mnie się jakoś wydaje że jeszcze mam czas, poprane i poprasowane mam ale za pakowanie jeszcze się nie biorę Chociaż motywujesz do działania!
Aisza21 - ja planuję kąpać w salonie na ławie, w wanience. Ale dlatego że mamy łazienkę mikroskopijną, jak wejdziesz to nie ma za bardzo gdzie się obrócić A z salonu do sypialni gdzie będzie stało łóżeczko mamy blisko.
MałaGosia- gratuluję 36 tygodnia!) Fantastycznie osiągnąć ten pułap Teraz tylko odliczanie Ci zostaje
Acidka - kciuki za wizytę!
Królewna - a Tobie gratuluję udanej wizyty!
Angelajnaaa - ja mam wannę z panelem prysznicowym i takim szklanym parawanem dla mnie to najlepsze rozwiązanie bo mam to i to

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

a właśnie - jaką witaminę D zamawiałyście? Bo mam dodaną na listę D-Vitum dla niemowląt 400j.m. w twist-offach będzie ok?
Taką samą kupiłam witaminę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem mamą!
MalaGosia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 12:49   #1449
NoBoTak
Rozeznanie
 
Avatar NoBoTak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 812
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez angelajnaaa Pokaż wiadomość
Ja też nie... W ogole na ten materacyk w wózku to się kładzie tylko przescieradelko czy też jakiś podkład ? Czy powodzi wozkowych raczej nie ma ? Ja nie mam laktatora więc się nie interesowałam się tematem ale ja chyba bym kupiła nowe.

Dobra kochane ! Biore sie za prasowanie i powoli pakowanie... prasowanie mnie przeraża... głównie dlatego że dzisiaj jakas dętka jestem:P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zawsze pod prześcieradelko dawalam jeszcze podkład jednorazowy. Zdarzyły się wpadki gdzie uratował on materacyk wozkowy
NoBoTak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 12:50   #1450
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez angelajnaaa Pokaż wiadomość

Dobra kochane ! Biore sie za prasowanie i powoli pakowanie... prasowanie mnie przeraża... głównie dlatego że dzisiaj jakas dętka jestem:P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

ja wieczorem bede prala, czesc mama mi zabrala, ale musze przed praca podjechac jeszcze do smyka, kupic ze 3 rzeczy w rozmiarze 46, bo cos czuje, ze Aleks nie bedzie nalezal do najwiekszych i w tym co chcialam wziac to sie utopi...


dzis przyszlo kolejne zamowienie z tiny star, chce to do szpitala wziac, rozek, ktory moze byc kocykiem tez i otulacz z podusia plaska dla niemowlat





w ogole to byla mojego tz wyslala skarge i pismo, dzis to dostal, chodzi o rozwod koscielny, 5 lat sa po rozwodzie cywilnym, ona teraz chce koscielny i bedzie musial jezdzic na jakies spotkania, troche sie stresuje bo jakos dziwnie ponagla i jej sie spieszy, a nie ma zadnego partnera, wiec nie chodzi o kolejny slub....jestem ateistka, nie znam sie na kosciele w ogole, chce ochrzcic synka tylko dlatego, ze uwazam, ze sam sobie wybierze jaka wiara i co dla niego najlepsze, boje sie, ze to wszystko ma drugie dno i ze bedzie probowala nam jakos zaszkodzic, tylko nie znam sie na tym kompletnie
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 12:54   #1451
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez olajadetektyw Pokaż wiadomość
Do wózka może być prześcieradło ale tą samą funkcje spełni pielucha. W gondoli nie ma powodzi. Lepiej doinwestować we wkładkę do spacerówki bo tam się już brudzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

ja do tego wozka mam i do gondoli i do spacerowki dolaczony ochraniacz przeciwdeszczowy, to jest wygodne, ale chyba musze kupic parasol przeciwsloneczny, bo w sierpniu moze byc goraco


tam jest materacyk memory, chcialam na to przescieradelko i taki komplecik z kocykiem, a na zime kupimy mu spiworek z tej serii i koniec


torby do wozka nie kupuje, kupilam dla siebie ta tiny star na butelki i pieluchy, ta z kokardka, a w wozku ma zamykany bardzo pojemny "magazynek", jak bedzie potrzeba to kupie, wyjdzie w praniu

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Cytat:
Napisane przez NoBoTak Pokaż wiadomość
Ja zawsze pod prześcieradelko dawalam jeszcze podkład jednorazowy. Zdarzyły się wpadki gdzie uratował on materacyk wozkowy

sorki jesli glupie pytanie, ale taki jak te poporodowe?
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-03, 12:56   #1452
Stella275
Nawiedzona PeMa
 
Avatar Stella275
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 138
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Chloe to normalne procedury. Będzie musiał złożyć zeznania od samego początku jak się poznali, przez rozwój znajomości, czy nikt nie naciskał na nich w sprawie ślubu itd. I dopiero na tej podstawie będzie wyrok o stwierdzeniu nieważności małżeństwa bo jako tako nie ma rozwodów kościelnych tylko stwierdza się że małżeństwo od początku nie było ważnie zawarte. Z tego co piszesz to podstawą u twojego tż może być to że nie dojrzeli to obowiązków małżeńskich, zreszta jest to chyba najbardziej powszechna przyczna do stwierdzenia nieważności zaraz po przymusie.
__________________
" Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość."



19/2017
7/2018

Stella275 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 12:57   #1453
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Poduszki długo się nie używa dla bezpieczeństwa niektórzy kładą wpierw poduszkę dopiero prześcieradło

Ja zamówiłam literki i motylki 3d I chyba tata mi zamówił w prezencie tego kwiatka do kąpieli dziecka.

Znikam ubrania naszykowac do prasowania, naklepac klopsiki do gotowania i wezmę tego psa na dwór( mam nadzieje że węgiel i czopek co wet poradził przez tel zadziala)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 12:58   #1454
aga_89_4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 252
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez MalaGosia88 Pokaż wiadomość
Taką samą kupiłam witaminę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki Gosiu
aga_89_4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 13:01   #1455
Stella275
Nawiedzona PeMa
 
Avatar Stella275
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 138
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Ja mam witaminę z bioaronu twist-off.
__________________
" Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość."



19/2017
7/2018

Stella275 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 13:03   #1456
NoBoTak
Rozeznanie
 
Avatar NoBoTak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 812
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
ja do tego wozka mam i do gondoli i do spacerowki dolaczony ochraniacz przeciwdeszczowy, to jest wygodne, ale chyba musze kupic parasol przeciwsloneczny, bo w sierpniu moze byc goraco


tam jest materacyk memory, chcialam na to przescieradelko i taki komplecik z kocykiem, a na zime kupimy mu spiworek z tej serii i koniec


torby do wozka nie kupuje, kupilam dla siebie ta tiny star na butelki i pieluchy, ta z kokardka, a w wozku ma zamykany bardzo pojemny "magazynek", jak bedzie potrzeba to kupie, wyjdzie w praniu

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------




sorki jesli glupie pytanie, ale taki jak te poporodowe?
Tak dokładnie taki i zawsze mialam jeden w torbie przy sobie - jak czasami trzeba bylo przewinac małego w innych miejscach niz przewijak w domu
NoBoTak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 13:06   #1457
alingles
Zadomowienie
 
Avatar alingles
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Hej Wam.
Bambi widzę, że jeszcze się ten tydzień męczysz. Ale potem będziesz miała dłuższy czas z dzieckiem.

Chole super kolory wózka. Co prawda moro to nie moje klimaty, ale ważne że Wam się podoba.

Sknerą aż tak nie jestem, ale muszę czasami męża hamować w niektórych wydatkach i teraz kupujemy tylko to co nam jest naprawdę potrzebne. Z lekką nutą szaleństwa, ale bez przesady.

Chole piękne rzeczy! I zazdroszczę pieczęci nad wózkiem.
Mój mąż też by chciał, ale mnie tak ostatnio boli krocze że nawet nie myślę się zabrać. Ale plecki do masowania chętnie wystawie..

Chciałam Wam już wcześniej posta dodać, ale wizaz tradycyjnie już szwankowal.. Teraz czekam aż się ugotuje ryż do chińszczyzny i bedzie obiadek
Musze dopakowac dziś drugą torbę dla młodej bo wczoraj mnie mąż zbalamucil..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dwoje potrzeba, by powstało trzecie.

25.10.2014

Tomcio Lipiec 2014

Fasola czekamy
alingles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 13:06   #1458
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Stella275 Pokaż wiadomość
Chloe to normalne procedury. Będzie musiał złożyć zeznania od samego początku jak się poznali, przez rozwój znajomości, czy nikt nie naciskał na nich w sprawie ślubu itd. I dopiero na tej podstawie będzie wyrok o stwierdzeniu nieważności małżeństwa bo jako tako nie ma rozwodów kościelnych tylko stwierdza się że małżeństwo od początku nie było ważnie zawarte. Z tego co piszesz to podstawą u twojego tż może być to że nie dojrzeli to obowiązków małżeńskich, zreszta jest to chyba najbardziej powszechna przyczna do stwierdzenia nieważności zaraz po przymusie.

ona oskarza go o to, ze bral kokaine kilka razy na imprezie podczas ich malzenstwa i ponoc w takich przypadkach sa rozmowy z jakims psychologiem, dla mnie to jest troche abstrakcyjna sytuacja, by rozliczac kogos z tego co zrobil 15 lat temu i wracanie do tego
mam tylko nadzieje, ze to nie wplynie w zaden sposob na chrzest mojego synka
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 13:07   #1459
limonka84
limonka84
 
Avatar limonka84
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 627
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez forester Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Angelajnaa i Chloestic fajne fury, oby zawartość tej fury też podzielała nasze zachwyty i nie darła w nich jak poparzona

Bambi jeszcze tylko chwila i będziesz odpoczywać

Gosia gratuluje przekroczenia magicznej granicy (jak dla mnie).

Party trzymaj się! Ja z córką w 37 tc już wyszłam w dwupaku. Niech będzie tak jak chcesz!

Ania oby te wyniki były jak najszybciej i niech zaczną Cię leczyć.

Limonka u mnie płytki też lecą w dół. Ciekawa jestem co Twoja ginekolog na to powie

Olajadetektyw my też z Tz jesteśmy sknerami, oczywiście mamy zdrowe podjeście to kasy jeśli chodzi o zdrowie czy jedzenie, ale w wielu kwestiach jesteśmy bardzo oszczędni.

Do nas wczoraj przyszło łóżeczko chicco, dzisiaj dojdzie wózek "do miasta".

A ja mam dylemat. Rozważam wyjazd do teściów 400 km od domu, na tydzień z córką (Tż w tym czasie w delegacji, więc w domu byłabym sama). Teściowie bardzo spoko, zajmą się małą, u nich mam też wszytskie dzidziusiowe rzeczy, teściowa twierdzi, że wszytsko popierze i poprasuje, więc przywioze gotowe do siebie. W razie czego godzinka drogi i jestem w Gdańsku, szwagier byłby w gotowości. Pojechały byście na moim miejscu?
Jeżeli czujesz się dobrze, to chyba bym jechała. Godzina drogi do Gdańska to nie tak źle, ja mam 30km do szpitala i też w razie czego przewiduję godzinę w korkach. Tylko sama byś jechała te 400km autem? Mnie tż nie każe już w ogóle prowadzić, zresztą ledwo bym się zmieściła z tym wielkim brzuchem za kierownicą Forester, a kiedy odstawiasz acard? Masz już wyznaczony termin cc?



Nie mogę się doczekać jutrzejszej wizyty, mam tyle pytań o ten mój pobyt w szpitalu



Znajoma mnie dziś poinformowała, że razem z innymi dziewczynami chcą mi zorganizować w połowie lipca imprezę z okazji narodzin dziecka. Kompletnie mnie tym zaskoczyła, nie planowałam niczego takiego. Z jednej strony to miłe, ale chyba wolałabym zaprosić wszystkich już po porodzie, sama nie wiem...
limonka84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-03, 13:08   #1460
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Panterka1313 Pokaż wiadomość
Poduszki długo się nie używa dla bezpieczeństwa niektórzy kładą wpierw poduszkę dopiero prześcieradło

Ja zamówiłam literki i motylki 3d I chyba tata mi zamówił w prezencie tego kwiatka do kąpieli dziecka.

Znikam ubrania naszykowac do prasowania, naklepac klopsiki do gotowania i wezmę tego psa na dwór( mam nadzieje że węgiel i czopek co wet poradził przez tel zadziala)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

pochwal sie zamowieniem! jestem ciekawa literek, a jaka frajda je przyklejac
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 13:09   #1461
bambi1980
Zadomowienie
 
Avatar bambi1980
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bergamo
Wiadomości: 1 411
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja jakbym miała 10 tys dochodu to też bym nie była oszczędna, a tak to trzeba jakoś kombinować
Dokkladnie

Dostałam od koleżanki 2 laktatory avent - elektyczny i ręczny: czy wy macie używane laktatory? Kupujecie te końcówki gumowe czy tylko sterylizujecie używane? Policzyłam koszt tych końcówek to mi wyszło prawie 100 zł a nawet nie wiem czy będę używać.
Ja mam Avent reczny, dostalam nowy od kolezanki ale dla mnie czarna magia, lezy nieposkladany. Z kolei tutaj jest tak, ze laktatory wypozycza sie w aptekach, dokupujac koncowki. I nawet polozna mi mowila ze spoko taka opcja, zawsze to taniej niz kupowac nowy elektruczny

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
dzis przyszlo kolejne zamowienie z tiny star, chce to do szpitala wziac, rozek, ktory moze byc kocykiem tez i otulacz z podusia plaska dla niemowlat

w ogole to byla mojego tz wyslala skarge i pismo, dzis to dostal, chodzi o rozwod koscielny, 5 lat sa po rozwodzie cywilnym, ona teraz chce koscielny i bedzie musial jezdzic na jakies spotkania, troche sie stresuje bo jakos dziwnie ponagla i jej sie spieszy, a nie ma zadnego partnera, wiec nie chodzi o kolejny slub....jestem ateistka, nie znam sie na kosciele w ogole, chce ochrzcic synka tylko dlatego, ze uwazam, ze sam sobie wybierze jaka wiara i co dla niego najlepsze, boje sie, ze to wszystko ma drugie dno i ze bedzie probowala nam jakos zaszkodzic, tylko nie znam sie na tym kompletnie
Sliczne te rzeczy z Tiny Star Ciekawe czy te rozki sie przydadza.. sama kupilam i zastanawialam sie czy zostanie dekoracja.
A co do rozwodu koscielnego to tez sie dziwie. Ja sie kiedys orientowalam i na pewno nie jest to takie proste bo jakby nie bylo nie istnieje cos takiego jak rozwod koscielny. Jest jedynie opcja anulowania malzenstwa z kilku konkretnych powodow: gdy ktos kogos do tego malzenstwa przymusil, czyki brak wolnej woli, gdy bylo sie niepoczytalnym, no i malzenstwo nieskonsumowane. Nie pamietam czy sa inne powody.
bambi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 13:16   #1462
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez alingles Pokaż wiadomość
Hej Wam.
Bambi widzę, że jeszcze się ten tydzień męczysz. Ale potem będziesz miała dłuższy czas z dzieckiem.

Chole super kolory wózka. Co prawda moro to nie moje klimaty, ale ważne że Wam się podoba.

Sknerą aż tak nie jestem, ale muszę czasami męża hamować w niektórych wydatkach i teraz kupujemy tylko to co nam jest naprawdę potrzebne. Z lekką nutą szaleństwa, ale bez przesady.

Chole piękne rzeczy! I zazdroszczę pieczęci nad wózkiem.
Mój mąż też by chciał, ale mnie tak ostatnio boli krocze że nawet nie myślę się zabrać. Ale plecki do masowania chętnie wystawie..

Chciałam Wam już wcześniej posta dodać, ale wizaz tradycyjnie już szwankowal.. Teraz czekam aż się ugotuje ryż do chińszczyzny i bedzie obiadek
Musze dopakowac dziś drugą torbę dla młodej bo wczoraj mnie mąż zbalamucil..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

ja uwielbiam moro i te motylki sterczace, tak jakby usiadly na gondole sa cudne, nie widac na fotkach, jest specyficzny, ale ja lubie takie rzeczy, nie lubie zlewac sie z tlumem, a dla chlopca mysle idealny


no ta pieczec troche stresujaca, boje sie, ze urodze przez to wczesniej, bo ta szyjka byla krotsza, ale juz nie moglam wytrzymac haha, tz tez lazi i mąci ciągle, do tego forme robi i tak patrze na niego i mi sie kolana uginaja, kupilam mu wczoraj sweterek w prezencie za ten wozek, widzialam, ze bylo mu milo i jak go ubral to ojojojojojoj, miekke kolana mialam hahah

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Cytat:
Napisane przez bambi1980 Pokaż wiadomość
Ja mam Avent reczny, dostalam nowy od kolezanki ale dla mnie czarna magia, lezy nieposkladany. Z kolei tutaj jest tak, ze laktatory wypozycza sie w aptekach, dokupujac koncowki. I nawet polozna mi mowila ze spoko taka opcja, zawsze to taniej niz kupowac nowy elektruczny


Sliczne te rzeczy z Tiny Star Ciekawe czy te rozki sie przydadza.. sama kupilam i zastanawialam sie czy zostanie dekoracja.
A co do rozwodu koscielnego to tez sie dziwie. Ja sie kiedys orientowalam i na pewno nie jest to takie proste bo jakby nie bylo nie istnieje cos takiego jak rozwod koscielny. Jest jedynie opcja anulowania malzenstwa z kilku konkretnych powodow: gdy ktos kogos do tego malzenstwa przymusil, czyki brak wolnej woli, gdy bylo sie niepoczytalnym, no i malzenstwo nieskonsumowane. Nie pamietam czy sa inne powody.

ja mam dwa rozki, sa zupelnie inne, ten tiny star jest taki bardzo mieciutki i lejacy sie, a ten drugi sztywny i konkretny, zobaczymy co z tego bedzie




no jest to dziwne wszystko, mam nadzieje, ze nie bedzie z tego problemow jakis, my i tak jak sie pobierzemy to tylko cywilnie, wiec nie wiem po co to komu
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 13:16   #1463
sylwia1906
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 504
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
Bambi no wlasnie teraz dopiero bede myslala nad wypodazeniem wozka, jest specyficzny i musze dobierac wszystko co gladkie. W tym tyg bede szukala i nad tym myslala, a Wy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mam ciężko z dodatkami bo mam wózek w groszki więc inny kocyk niż gładki dla mnie już totalnie się gryzie

Ja kupiłam tylko jedno białe prześcieradło do wózka, będę często prała najwyżej.

Rożek też kupiłam z jednej strony szare minky a z drugiej groszki żeby mi pasował do wózka i jako kołderka do niego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 13:18   #1464
Stella275
Nawiedzona PeMa
 
Avatar Stella275
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 138
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
ona oskarza go o to, ze bral kokaine kilka razy na imprezie podczas ich malzenstwa i ponoc w takich przypadkach sa rozmowy z jakims psychologiem, dla mnie to jest troche abstrakcyjna sytuacja, by rozliczac kogos z tego co zrobil 15 lat temu i wracanie do tego
mam tylko nadzieje, ze to nie wplynie w zaden sposob na chrzest mojego synka

Czasem stwierdza się nieważność na podstawie tego że ktoś zataił nałogi i może w ten sposób będzie kombinować. ( na zasadzie ćpał a ja nic o tym nie wiedziałam )



Ksiądz nie ma prawa odmówić wam chrztu, nie ma tu znaczenia że nie macie ślubu a tż będzie w trakcie stwierdzania nieważności.
__________________
" Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość."



19/2017
7/2018

Stella275 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 13:19   #1465
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Ja mam jak zwykle zakaz seksow.

Zaraz przychodzi do mnie koleżanka z synkiem,muszą ja wypytać o wszystko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 13:21   #1466
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Dubel
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat





Edytowane przez yoona
Czas edycji: 2018-07-03 o 13:37
yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 13:23   #1467
limonka84
limonka84
 
Avatar limonka84
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 627
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez krolewna1986 Pokaż wiadomość
Ja po wizycie, dziś 35+2, mały waży 2400 wszystko pozamykane ładnie, więc chyba jeszcze nie urodze
Gratulacje!
limonka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 13:34   #1468
limonka84
limonka84
 
Avatar limonka84
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 627
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

dubel

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Ja mam dwa prześcieradła do wózka, bawełniane.

Edytowane przez limonka84
Czas edycji: 2018-07-03 o 13:25
limonka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 13:35   #1469
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

CHLO dokładnie te same co pisze Julia http://www.mwl.net.pl/Literki a motylki takie https://allegro.pl/dekoracja-ozdoba-...MjA5MzU0ZjU%3D nie wiem ile i których użyje w naszym domu a reszta będzie do kącika u mamy w mieszkaniu ale umieszczę w ramce 3d żeby ściany jej nie niszczyć zwłaszcza że w niespodziance jak będzie na działce Tż ze mną ponaluje jej cały pokój na biało tak jak chciała mieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 13:36   #1470
bambi1980
Zadomowienie
 
Avatar bambi1980
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bergamo
Wiadomości: 1 411
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Stella275 Pokaż wiadomość
Ksiądz nie ma prawa odmówić wam chrztu, nie ma tu znaczenia że nie macie ślubu a tż będzie w trakcie stwierdzania nieważności.
a wiesz co Stella - mojej kuzynce odmowil chrztu! Nie mieli slubu koscielnego i proboszcz uznal, ze skoro nie chca sie pobrac w kosciele to chrztu tez nie da. Tak w sumie ma to troche sens, bo inna sytuacja gdy ktos nie moze wziac slubu koscielnego a inna gdy nie ma przeszkod. Nikt nikogo do chrztu nie przymusza, a skoro i tak sie nie chodzi do kosciola i nie widzi potrzeby innych sakramentow.. takie moje zdanie
bambi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-04 09:49:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:28.