Zmywalne rozjaśnianie włosów blond. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-10, 10:18   #1
truskawka4409
Przyczajenie
 
Avatar truskawka4409
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5

Zmywalne rozjaśnianie włosów blond.


Witam. Mam włosy o kolorze naturalnym średni blond, jednak na wakacje chciałabym je rozjaśnić o kilka tonów, powiedzmy 2-3,ewentualnie 4 , jednak musi to być wyłącznie w czasie wakacyjnym, tak więc farbowanie odpada. Może znacie jakieś nazwy szamponetek, które dadzą radę rozjaśnić włosy . Kiedyś już jednej próbowałam, niestety nie było zupełnie widać efektu. Znowu, kiedy użyję mocnej, to może mi się nie zmyć w danym czasie ( w naszej szkole jest baaaardzo ostry zakaz farbowania włosów) . Hmm... a może znacie jakieś odżywki, kremy, szampony czy też jakieś preparaty w sprayu ? Mogą też być takie o delikatnym działaniu, wtedy nie byłyby zbytnio od razu dostrzegalne efekty , ale po jakimś czasie stosowania.
Z góry dzięki za odpowiedzi.
truskawka4409 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 10:28   #2
Carmen24
Raczkowanie
 
Avatar Carmen24
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 75
Dot.: Zmywalne rozjaśnianie włosów blond.

Włosów nie rozjaśnisz o kilka tonów stosując szamponetki czy inne zmywalne farby. Minimalne efekty możesz uzyskać mocząc włosy w rumianku lub myjąc rozjaśniającym szamponem ( spotkałam kiedyś taki do codziennego użycia ale nie pamiętam nazwy, efekt jednak minimalny). Widziałam też spray rozjaśniający do włosów ale nie wiem niestety na jakiej zasadzie działał:/
Carmen24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 11:49   #3
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Zmywalne rozjaśnianie włosów blond.

wszystkie spreye rozjasniajace i inne kosmetyki, ktore maja takie dzialanie dzialaja na STALE. Rozjasnianie to wymywanie pigmentu z wlosow, wiec jak je wymyjesz to juz mozna tylko probowac zafarbowac wlosy na ciemniejszy kolor, a z tym po rozjasnianiu tez sa problemy.
Jedynie sposoby naturalne jak rumianek moga nieznacznie rozjasnic, ale to o pol tonu, efekt bardziej refleksow ciut jasniejszych, a nie zadna radykalna zmiana.
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:20.