Panny Mlode Kielce - część VI - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-16, 11:07   #4261
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

honolinka gratuluje
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 11:25   #4262
Abigail1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 119
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

honolinka - gratulacje serdeczne:r oza:

Wszystkiego dobrego dla Nowej Wizażanki i Mamusi oraz Tatusia oczywiście klask i:
__________________
Zaręczeni 21.12.2009r.


od 2.10.2010r. szczęśliwa żonka

"Buntuję się, więc jestem..."
Abigail1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 11:27   #4263
ChausieMist0
Raczkowanie
 
Avatar ChausieMist0
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 90
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Hej, dawno tu nie zaglądałam.
Mama do Was taką sprawę - może znacie narzeczonych(lub jakiś ich znajomych) którzy biorą ślub w Wąchocku 4.09.2010? Chodzi mi o kwestię dekoracji kościoła bo wiem że są tam w ten dzień 3 śluby (jeden nasz) i można by było sobie podzielić koszty kwiatów. Proszę o kontakt na prv.
Z góry dziękuję.
__________________
Krótka historia długiego czasu:
1 transfer - luty 2015
2 transfer - kwiecień 2015
3 transfer - czerwiec 2015[*] 8tc
4 transfer - wrzesień 2015
5 transfer - styczeń 2016
6 transfer - marzec 2016 - jest ♡ 29dpt
ChausieMist0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 11:31   #4264
Ifcia513
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 349
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Honolinka gratulacje

i pokaż nam swoją pociechę bo pewnie wszystkie wizażowe ciocie i wujek chętnie zobaczą nowego członka rodziny
__________________

Ifcia513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 11:43   #4265
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez ChausieMist0 Pokaż wiadomość
Hej, dawno tu nie zaglądałam.
Mama do Was taką sprawę - może znacie narzeczonych(lub jakiś ich znajomych) którzy biorą ślub w Wąchocku 4.09.2010? Chodzi mi o kwestię dekoracji kościoła bo wiem że są tam w ten dzień 3 śluby (jeden nasz) i można by było sobie podzielić koszty kwiatów. Proszę o kontakt na prv. Z góry dziękuję.
A nie łatwiej spytać się w kościele księdza żeby podał wam nr tel do tych par, szybciej ich znajdziecie. My tak zrobiliśmy w naszym kościele i nie było problemów.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 12:42   #4266
Maxima86
Rozeznanie
 
Avatar Maxima86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 582
GG do Maxima86
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Witam Widzę, że z dziewczynami z 21 sierpnia jesteśmy już na czerwono
Dziś kupiliśmy napoje, szampany, wina itp Po południu muszę sobie ufarbować włoski
Lowczyni, mysiaedysia gratuluję udanych wieczór panieńskich Ja swój też miło wspominam
sunshine8408 pięknie
honolinka gratulacje Mamusiu
Cytat:
Napisane przez lena_mi Pokaż wiadomość
to super że się nie stresujesz, im dłużej tym lepiej
Maxima mam do Ciebie pytanko - jako że bierzesz ślub w Katedrze. Miałaś możliwość wyboru księdza który będzie Wam udzielał ślubu? Ja dopiero za rok ślubuję, ale troche się zestresowałam, bo kamerzysta i fotograf powiedzieli mi że w Katedrze niektórzy robią problem właśnie odnośnie filmowania i fotografowania.
A poza tym nie znam księży w Katedrze a pewnie jak każdej z nas zależy na pięknej Mszy. Także ogromnie jestem ciekawa czy można wybrać Księdza?
Szczerze jakoś nad wyborem księdza się nie zastanawiałam. Zapytam się w pt jak pójdziemy omówić liturgię. Wiem, że kiedyś nie można było sobie wybrać.
Co do kamerowania i fotografowania to moja ekipa też mi powiedziała, że bardzo lubią robić zdjęcia i filmować w Katedrze bo jest piękna, ale ze względu na zasady panujące dla nich na mszy to jej nie cierpią. Moja fotograf nawet mówi, że boi się głośniej tam oddychać, żeby ktoś jej czegoś nie powiedział (choć podobno nie wszyscy księża są tam tacy, ale jak się gorzej trafi to fotograf nawet w trakcie przysięgi i zakładania obrączek nie może podejść do młodych tylko ma stać w jednym wyznaczonym miejscu, które wcale tak blisko młodych nie jest ).
Co do księży to jak któraś napisała wcześniej ks. Krzysztof Dziurzyński i ks. Robert Woszczycki są the best Właśnie u ks. Roberta mieliśmy pierwszą spowiedź przedślubną, która trwała minutę Bardzo miły jest także ksiądz, z którym spisywaliśmy protokół - Sylwester Piwowar, ale od końca lipca jest na urlopie i w sumie nie wiem do kiedy.
Ufff ale się opisałam
__________________
"Istnieją trzy strony każdej kwestii: twój punkt widzenia, jego punkt widzenia i - do diabła z tym wszystkim."
E. M. Forster

Maxima86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 12:52   #4267
monia_ch
Raczkowanie
 
Avatar monia_ch
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 420
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI


---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 --------
Cytat:
Napisane przez Maxima86 Pokaż wiadomość
Co do księży to jak któraś napisała wcześniej ks. Krzysztof Dziurzyński i ks. Robert Woszczycki są the best Właśnie u ks. Roberta mieliśmy pierwszą spowiedź przedślubną, która trwała minutę Bardzo miły jest także ksiądz, z którym spisywaliśmy protokół - Sylwester Piwowar, ale od końca lipca jest na urlopie i w sumie nie wiem do kiedy.
Ufff ale się opisałam
Ks. Sylwester - też pozytywne wrażenie wywarł na nas, jak ustalalismy datę ślubu, on jest bodajże nowy i chyba pracuje w kancelarii, bo wcześniej był ks. Artur, ale za nim to nie przepadam.
__________________
20 sierpień 2011

W chwili, gdy poczujesz w sercu miłość i doświadczysz jej głębi, odkryjesz, że dla Ciebie świat nie jest już taki sam, jaki był do tej pory, jest o niebo piękniejszy.

My
monia_ch jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-16, 13:06   #4268
lena_mi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 187
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez Maxima86 Pokaż wiadomość
Szczerze jakoś nad wyborem księdza się nie zastanawiałam. Zapytam się w pt jak pójdziemy omówić liturgię. Wiem, że kiedyś nie można było sobie wybrać.
Co do kamerowania i fotografowania to moja ekipa też mi powiedziała, że bardzo lubią robić zdjęcia i filmować w Katedrze bo jest piękna, ale ze względu na zasady panujące dla nich na mszy to jej nie cierpią. Moja fotograf nawet mówi, że boi się głośniej tam oddychać, żeby ktoś jej czegoś nie powiedział (choć podobno nie wszyscy księża są tam tacy, ale jak się gorzej trafi to fotograf nawet w trakcie przysięgi i zakładania obrączek nie może podejść do młodych tylko ma stać w jednym wyznaczonym miejscu, które wcale tak blisko młodych nie jest ).
Co do księży to jak któraś napisała wcześniej ks. Krzysztof Dziurzyński i ks. Robert Woszczycki są the best Właśnie u ks. Roberta mieliśmy pierwszą spowiedź przedślubną, która trwała minutę Bardzo miły jest także ksiądz, z którym spisywaliśmy protokół - Sylwester Piwowar, ale od końca lipca jest na urlopie i w sumie nie wiem do kiedy.
Ufff ale się opisałam
Dzięki ogromne Mi dokładnie to samo powiedzieli - że z jednej strony lubią tam pracować, natomiast nie dogadują się z niektórymi Księżmi i tak jak napisałaś - nie pozwalają zbyt blisko robić ujęć.
eh.. Mam nadzieję że podzielisz się swoimi doświadczeniami i opowiesz jak Msza przebiegła A wtedy też poproszę o to by konkretny ksiądz udzielał nam ślubu. Tym bardziej mi zależy bo tylko w kościele będziemy mieć kamerzystę
Jak byliśmy na rozmowie w kancelarii odnośnie naszego ślubu, to był właśnie Ksiądz który wydawał się sympatyczny, ale nie wiem jak się nazywa;/
Trzymam mocno kciuki za Was, żeby wszystko się udało na pewno będzie pięknie!
lena_mi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 13:13   #4269
sylwkowa
Raczkowanie
 
Avatar sylwkowa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 164
GG do sylwkowa
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Nie no zaraz się pochlastam oppisałam się jak głupia i się skasowało!! W skrócie: Łowczyni, mysiaedysia- gratuluję udanych wieczorów panieńskich , super że jesteście zadowolone, ja teraz tylko swój mogę powspominać i nic więcej....aż się łezka w oku kęci- nie mogłam sobie wymarzyć lepszego wieczoru Mysiaedysia-nie stresuj się, posłuchaj rady już doświadczonej koleżanki, to jest Wasz najpiękniejszy dzień i wszystko zdąrzycie załatwić- nam się udało samemu zorganizować wesele z tak dłużej odległości to co Wam się nie uda???
Cytat:
Napisane przez sunshine8408 Pokaż wiadomość
Obiecane fotki, jak tylko dostanę więcej zdjęć na pewno się pochwalę
Ślicznie!!:eh em: Czekamy na więcej!!
Cytat:
Napisane przez honolinka Pokaż wiadomość
magolina już urodziłam
Gratulację Pewnie jesteście mega szczęśliwi mając takie malutkie cudeńko obok siebie Czekamy oczywiście na jakieś zdjątko małej niuni no i oczywiście może jakieś sprawozdanko
__________________
http://s8.suwaczek.com/20100628060113.png[/img][/url]
sylwkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 13:29   #4270
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Dziewczyny nie mam bladego pojęcia jaki bukiet wybrać do mojej sukni może wy na coś wpadniecie. Kwiaty chciałabym chyba frezje. Kolor suknie jak na zdjęciu masa perłowa, makijaż zielony, dodatki (kolczyki i bransoletka) kryształki swarowskiego z odcieniu zieleni połączone z perłami jasnym krem. Załączam też zdjęcie mniej więcej jakie bukiety będą na stołach, serwetki zielone. Acha na szyj będę miała szeroką szelkę na stałe.
Na samym końcu umieściłam 2 zdjęcia wstępnie wybranego bukietu, ale nie jestem do końca przekonana, kwiat we włosach też chcę mieć frezję. Nie wiem czy do mojej sukni bukiet powinien być okrągły czy przedłużany
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130

Edytowane przez Lowczyni
Czas edycji: 2010-08-16 o 13:32
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 13:29   #4271
Maxima86
Rozeznanie
 
Avatar Maxima86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 582
GG do Maxima86
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez monia_ch Pokaż wiadomość
Ks. Sylwester - też pozytywne wrażenie wywarł na nas, jak ustalalismy datę ślubu, on jest bodajże nowy i chyba pracuje w kancelarii, bo wcześniej był ks. Artur, ale za nim to nie przepadam.
Tak jest nowy, ale na prawdę spoko Ks. Artur był taki hmmm dość specyficzny, jeśli tak to można powiedzieć

Cytat:
Napisane przez lena_mi Pokaż wiadomość
Dzięki ogromne Mi dokładnie to samo powiedzieli - że z jednej strony lubią tam pracować, natomiast nie dogadują się z niektórymi Księżmi i tak jak napisałaś - nie pozwalają zbyt blisko robić ujęć.
eh.. Mam nadzieję że podzielisz się swoimi doświadczeniami i opowiesz jak Msza przebiegła A wtedy też poproszę o to by konkretny ksiądz udzielał nam ślubu. Tym bardziej mi zależy bo tylko w kościele będziemy mieć kamerzystę
Jak byliśmy na rozmowie w kancelarii odnośnie naszego ślubu, to był właśnie Ksiądz który wydawał się sympatyczny, ale nie wiem jak się nazywa;/
Trzymam mocno kciuki za Was, żeby wszystko się udało na pewno będzie pięknie!
Nie ma za co Na pewno w przyszłym tygodniu po ślubie dam znać co i jak, kto prowadził ślub itp.
Za kciuki (nie) dziękuję Jeszcze 5 dni Stresu nadal brak Bardziej mnie stresuje, że będę musiała po ślubie obiady gotować mężowi
__________________
"Istnieją trzy strony każdej kwestii: twój punkt widzenia, jego punkt widzenia i - do diabła z tym wszystkim."
E. M. Forster

Maxima86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 13:45   #4272
marciadela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 361
GG do marciadela
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Dziewczyny sto razy już sie o to pytałam, ale nadal nie wiem. Ile trzeba kupić napojów na osobę na dwa dni? Kucharka mi mówi, ze 2 litry ale nie chce mi się wierzyć bo czytałam, że 3-4.
Druga rzecz to jakiego kupujecie czy kupowałyscie szampana? Jakiej firmy? i Jakie winka? Dzisiaj bedziemy to wszytsko kupowac, jak dostaliśmy listę od kucharki to zbladłam

Honolinko gratulacje!
marciadela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 14:04   #4273
syrwia81
Rozeznanie
 
Avatar syrwia81
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Kielc
Wiadomości: 628
GG do syrwia81
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez marciadela Pokaż wiadomość
Dziewczyny sto razy już sie o to pytałam, ale nadal nie wiem. Ile trzeba kupić napojów na osobę na dwa dni? Kucharka mi mówi, ze 2 litry ale nie chce mi się wierzyć bo czytałam, że 3-4.
Druga rzecz to jakiego kupujecie czy kupowałyscie szampana? Jakiej firmy? i Jakie winka? Dzisiaj bedziemy to wszytsko kupowac, jak dostaliśmy listę od kucharki to zbladłam

Honolinko gratulacje!
My mieliśmy 820 litrów napojów na dwa dni na 230 osób i gdzieś 1/3 nam została, szampana mieliśmy za 8 złotych do kieliszków dla gości a oprócz tego kupiliśmy dwa Dorato do postawienia na stół wódki mieliśmy 320 butelek, po dwóch dniach zabawy zostało nam ok. 80 butelek (do tego każdej parze dawaliśmy na odchodne flaszkę)
__________________
SZCZĘŚLIWA ŻONKA


NIKOLA - 05-03-2012
syrwia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 14:20   #4274
marciadela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 361
GG do marciadela
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

czyli mieliście 820/230 to wychodzi 3,56 l/os. No to kupię chyba po 3 litry bo 2 to napewno za mało. a szampan po 8 to jaki?
marciadela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 14:38   #4275
ewela03
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 99
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

honolinka gratulacje dla Was z malutkiej pociechy
__________________
już żona i już mąż
03.07.2010


ewela03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 14:39   #4276
syrwia81
Rozeznanie
 
Avatar syrwia81
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Kielc
Wiadomości: 628
GG do syrwia81
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez marciadela Pokaż wiadomość
czyli mieliście 820/230 to wychodzi 3,56 l/os. No to kupię chyba po 3 litry bo 2 to napewno za mało. a szampan po 8 to jaki?
spokojnie wam wystarczy po 3 litry, a szampan to chyba nawet nie kosztowal po 8 , nawet chyba mniej w tesco kupiliśmy ale nie pamiętam dokładnej nazwy - coś z końcówką -tello podobny jest w biedronce Michael chyba się nazywa
__________________
SZCZĘŚLIWA ŻONKA


NIKOLA - 05-03-2012
syrwia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 14:46   #4277
marciadela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 361
GG do marciadela
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Kochana a możesz mi jeszcze napisac jakie napoje najlepiej schodza? bo wyczytałam zeby te trzy litry na osobe podzielic tak: 1l woda, 1l gazowane i 1 lik sok. Z czego przewagę sokow ma stanowic pomaranczowy a przewage gazowanego cola
marciadela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 14:49   #4278
syrwia81
Rozeznanie
 
Avatar syrwia81
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Kielc
Wiadomości: 628
GG do syrwia81
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

my najwięcej z gazowanych mieliśmy pepsi a z soków to cappy pomarańczowy i tymbark jabłko-mięta i to szło najbardziej, natomiast wody mieliśmy w sumie 50 litrów i jeszcze nam zostało, mieliśmy jeszcze sprite i mirinde, i jakieś inne soki ale to już mniej szło.
aaa i mieliśmy jeszcze w sumie 100 litrów piwa i to piwo rozeszło się migiem
__________________
SZCZĘŚLIWA ŻONKA


NIKOLA - 05-03-2012

Edytowane przez syrwia81
Czas edycji: 2010-08-16 o 14:50
syrwia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 14:51   #4279
marciadela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 361
GG do marciadela
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez syrwia81 Pokaż wiadomość
my najwięcej z gazowanych mieliśmy pepsi a z soków to cappy pomarańczowy i tymbark jabłko-mięta i to szło najbardziej, natomiast wody mieliśmy w sumie 50 litrów i jeszcze nam zostało, mieliśmy jeszcze sprite i mirinde, i jakieś inne soki ale to już mniej szło.
aaa i mieliśmy jeszcze w sumie 100 litrów piwa i to piwo rozeszło się migiem
A dziękuję Ci bardzo, własnie sie w tej chwili wybieramy na zakupy. A piwo też mój Tz chciał konieczie, ja się opierałam ale koniec końców uległam hahahah dzięki
marciadela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 14:54   #4280
syrwia81
Rozeznanie
 
Avatar syrwia81
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Kielc
Wiadomości: 628
GG do syrwia81
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

dobrze, że uległaś bo to wielka frajda dla gości my w wesele wystawiliśmy beczkę 50-litrową i o 22.00 już nie było, w poprawiny wystawiliśmy drugą beczkę i po dwóch godzinach była pusta

a tak w ogóle to jak zrobić żeby klikając na mój opis wyskoczył suwaczek?? nie wiem jak wy to robicie
__________________
SZCZĘŚLIWA ŻONKA


NIKOLA - 05-03-2012

Edytowane przez syrwia81
Czas edycji: 2010-08-16 o 14:58
syrwia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 15:40   #4281
nos_ek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 101
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

witam dziewczynki
trochę mnie tu nie było... ale powiem tak... już zazdroszę tym dziewczyną, które mają ten dzień przed sobą..... ahhh
dla mnie bomba
nie mam jeszcze zdjęć, ale coś z rodzinnego aparatu wrzuce

Edytowane przez nos_ek
Czas edycji: 2010-08-18 o 11:07
nos_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 17:03   #4282
m_majaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 355
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez sunshine8408 Pokaż wiadomość
Obiecane fotki, jak tylko dostanę więcej zdjęć na pewno się pochwalę
pięknie wyglądałaś

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Cytat:
Napisane przez nos_ek Pokaż wiadomość
nie mam jeszcze zdjęć, ale coś z rodzinnego aparatu wrzuce
kolejna śliczniutka PM

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

dziewczyny prześlicznie wyglądałyście..bombowo
jeszcze raz wszystkiego NAJ NAJ NAJ

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Cytat:
Napisane przez honolinka Pokaż wiadomość
magolina już urodziłam
GRATULACJE dla duuumnych rodziców
__________________
KPP
m_majaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 17:27   #4283
trooskava
Zadomowienie
 
Avatar trooskava
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Scyzorykownia :)
Wiadomości: 1 758
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie mam bladego pojęcia jaki bukiet wybrać do mojej sukni może wy na coś wpadniecie. Kwiaty chciałabym chyba frezje. Kolor suknie jak na zdjęciu masa perłowa, makijaż zielony, dodatki (kolczyki i bransoletka) kryształki swarowskiego z odcieniu zieleni połączone z perłami jasnym krem. Załączam też zdjęcie mniej więcej jakie bukiety będą na stołach, serwetki zielone. Acha na szyj będę miała szeroką szelkę na stałe.
Na samym końcu umieściłam 2 zdjęcia wstępnie wybranego bukietu, ale nie jestem do końca przekonana, kwiat we włosach też chcę mieć frezję. Nie wiem czy do mojej sukni bukiet powinien być okrągły czy przedłużany
primo wygladasz rewelacyjnie!! bukiet wg . mnie nie wiem czemu ale widzę Cie z kulką jest ok choc ja bym go czymś ożywiła nie wiem jakią akcent delikatnie koloru np. brzoskwini lub pudrowego różu?nie wiem jakie masz tam kwaity wiec nie wiem czy cos w tych barwach jest
generalnie bardzo elegancko!! Super!

honolinka gratuluje!!!


a ja mam pytanie troszke off topic chce zrobić jasne pasemka na farbowanych rudych włosach, wiecie kto w ck ładnie i w nie astronomicznych cenach zrobi mi ładnie jasne pasemka na włosach?? pliiiiiizzzzz o namiary
trooskava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 17:51   #4284
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie mam bladego pojęcia jaki bukiet wybrać do mojej sukni może wy na coś wpadniecie. Kwiaty chciałabym chyba frezje. Kolor suknie jak na zdjęciu masa perłowa, makijaż zielony, dodatki (kolczyki i bransoletka) kryształki swarowskiego z odcieniu zieleni połączone z perłami jasnym krem. Załączam też zdjęcie mniej więcej jakie bukiety będą na stołach, serwetki zielone. Acha na szyj będę miała szeroką szelkę na stałe.
Na samym końcu umieściłam 2 zdjęcia wstępnie wybranego bukietu, ale nie jestem do końca przekonana, kwiat we włosach też chcę mieć frezję. Nie wiem czy do mojej sukni bukiet powinien być okrągły czy przedłużany
hej hej a moze dałabyś cos w kontraście ?? bo mam wrażenie że będzie za mdlo i wg absolutnie bukiet "kulka" tu by sie przydało soc klasycznego ale takiego hmmmmmmmm bardziej rozwalonego


Honolinka gratulacje
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 18:01   #4285
gosza_25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 576
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez lena_mi Pokaż wiadomość
to super że się nie stresujesz, im dłużej tym lepiej
Maxima mam do Ciebie pytanko - jako że bierzesz ślub w Katedrze. Miałaś możliwość wyboru księdza który będzie Wam udzielał ślubu? Ja dopiero za rok ślubuję, ale troche się zestresowałam, bo kamerzysta i fotograf powiedzieli mi że w Katedrze niektórzy robią problem właśnie odnośnie filmowania i fotografowania.
A poza tym nie znam księży w Katedrze a pewnie jak każdej z nas zależy na pięknej Mszy. Także ogromnie jestem ciekawa czy można wybrać Księdza?
jest na pewno możliwość wyboru księdza bo my też mamy ślub w Katedrze i też o to pytaliśmy


honolinka gratulacje!!!!
gosza_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 18:07   #4286
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jędrzejów/Latina
Wiadomości: 6 082
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez arasik357 Pokaż wiadomość
Witam. Od niedawna zaczęłam śledzić to forum, gdyż ja i mój chłopak planujemy ślub, jednak dość póżno zaczeliśmy szukać sal weselnych i już prawie nie ma wolych terminów-na 2011, obojętne jaki miesiąc, stąd też pytanie czy może ma ktoś lub zna ktoś kogoś kto ma do odstąpienia wolny termin na wesele w 2011 roku w sali w Miedzianej Górze. Byliśmy tam i bardzo nam się spodobało miejsce(niedaleko), wystrój i ustawienie sali, jednak brak wolnych terminów./
Możemy jeszcze wybrać Sobków jednak wolelibyśmy w miedzianej górze bo przede wszystkim bliżej i wiem że właścicielami tej sali są ci co mają jaskinie raj a tam miała wesele moja siostra i fajnie było. A o Sobkowie nic nie wiem, dlatego trochę się boję, może ktoś z Was tam organizował wesele???
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pewnie ze organizowal ja - w okolicach Jedrzejowa to jedno z bardziej obleganych miejsc.
I musze ci powiedziec ze nie wyobrazam sobie wesela w innym miejscu. Ma klimat i swietna obsluge. Podam taki przyklad - jesli ktos z gosci wyszedl na papierosa a podawano jedzenie, to jego miejsce bylo puste. Ale jak wracal zaraz kelnerka podchodzila z cieplym daniem. Nic nie stalo i nie styglo. Naprawde mili wlasciciele i bezproblemowi. Jedzenie jak u mamy albo i lepiej - jak u babci. Pyszne i duzo!
Miejsca noclegowe tez sa. Mozesz pojechac i zobaczyc. Otwarte codziennie.
Ja polecam z calego serca, tym bardziej ze pare stron wczesniej ktos rezygnowal z Sobkowa w 2011 roku.
Poszukaj tez opinii innych wizazanek na poprzednich watkach.

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
A ja się pochwalę że już jestem po wieczorem panieńskim w Krakowie, który się odbył w ten weekend
Wkurzone na maxa, stwierdziłyśmy że wracamy PKO o 14.25 o poszłyśmy na rewelacyjną mrożoną kawę z ciastkiem na rynek
Fajny panienski!
A gdzie taka dobra kawa?

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie mam bladego pojęcia jaki bukiet wybrać do mojej sukni może wy na coś wpadniecie. Kwiaty chciałabym chyba frezje. Kolor suknie jak na zdjęciu masa perłowa, makijaż zielony, dodatki (kolczyki i bransoletka) kryształki swarowskiego z odcieniu zieleni połączone z perłami jasnym krem. Załączam też zdjęcie mniej więcej jakie bukiety będą na stołach, serwetki zielone. Acha na szyj będę miała szeroką szelkę na stałe.
Na samym końcu umieściłam 2 zdjęcia wstępnie wybranego bukietu, ale nie jestem do końca przekonana, kwiat we włosach też chcę mieć frezję. Nie wiem czy do mojej sukni bukiet powinien być okrągły czy przedłużany
Pytalas na watku o bukietach?
Ja mialam z mieszanych kwiatow biala z akcentami zielonkawymi. Kolorystycznie by ci pasowala. Byly tam roze, frezje, cos zielonkawego, no i takie jak rumianki. Nie znam sie na nazwach. Wytlumacz o jaki efekt ci chodzi a w kwiaciarni beda juz wiedziec!
Powiem tylko ze nic sie tak dobrze jak frezyjki nie trzymalo. Nawet biala rozyczka troche platki miala zwiedniete na koncach a frezje nic! Popatrz zreszta jak to wygladalo. Przepraszam ale zdjecie w kosciele ze zwyklego aparatu.
Ale jesli chodzi o wyglad to nie mam pojecia- ja mialam okragla. Kwiaciarka mi doradzila. Ale to do sukni musi chyba pasowac.

Cytat:
Napisane przez mysiaedysia Pokaż wiadomość
A ja w sobote mialam swoj wieczor panienski
Bylo super
Brawo za panienski!

Cytat:
Napisane przez sunshine8408 Pokaż wiadomość
Obiecane fotki, jak tylko dostanę więcej zdjęć na pewno się pochwalę
Pieknie!

Cytat:
Napisane przez honolinka Pokaż wiadomość
magolina już urodziłam
Gratulacje!

nos_ek - zapomnialabym o tobie Piekna sukienka!
__________________
Przykładna żonka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head

Edytowane przez sjoanna
Czas edycji: 2010-08-16 o 18:16
sjoanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 06:25   #4287
lena_mi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 187
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez gosza_25 Pokaż wiadomość
jest na pewno możliwość wyboru księdza bo my też mamy ślub w Katedrze i też o to pytaliśmy
To super, a kogo wybierasz? ja nie należałam niegdy do Katedry, więc nie wiem który z Księży jest sympatyczny, tym bardziej teraz gdy nie mieszkam w Kielcach. Szkoda że moja Babcia tam nie jeździ na Msze bo wiedziałaby dokładnie
lena_mi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 06:50   #4288
moniiikaaa89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 621
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Lowczyni - wydaje mi sie, że do Twojej sukienki pasowałby bukiet który ma kremowe róże z zielonymi storczykami taki jak w załączniku
moniiikaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 06:58   #4289
mysiaedysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 357
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Lowczyni piekna ta suknia Tez zastanawialam sie nad bukietem w bieli z dodatkami zielonego, ale w koncu stanelo na amarantowym, zeby nie bylo za mdlo Chociaz nadal uwazam, ze bialy bukiet wyglada cudnie

A ja dzisiaj odbieram suknie!!! Ale troszke jestem w kropce, bo slub dopiero 28 sierpnia i co, jesli schudne? Co prawda ja jestem tak szczupla, ze raczej nie mam z czego chudnac, ale mimo wszystko boje sie, ze moze odstawac... Sukni nie moge odebrac pozniej, bo potem krawcowe wspolpracujace z moim salonem ida na urlop :/ Zobacze jak dzisiaj bede w niej wygladala i jak bedzie pasowala i jakby co, to powiem, zeby byla dopasowana baaaardzo

Zamowilam wczoraj tort i ciasta No i juz wiemy, ze na naszym weselu bedzie sie bawilo 120 osob

Dodatkowo spokalam naszego fotografa i spytal, czy jego zona, ktora teraz tez zaczela sie zajmowac fotografia, moze przyjsc do nas i popstrykac nam troszke fotek GRATIS Co prawda wiem, ze jest poczatkujaca, ale jak zrobi kilka dobrych fotek, to i tak bede happy
mysiaedysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 06:59   #4290
gosza_25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 576
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez lena_mi Pokaż wiadomość
To super, a kogo wybierasz? ja nie należałam niegdy do Katedry, więc nie wiem który z Księży jest sympatyczny, tym bardziej teraz gdy nie mieszkam w Kielcach. Szkoda że moja Babcia tam nie jeździ na Msze bo wiedziałaby dokładnie
my mamy swojego znajomego księdza który nam odprawi mszę. Ale jesli się nie mylę jest sylwek w katedrze. Gdybym znajomego nie miała wzięła bym jego bardzo fajny ksiądz księdza artura NIE polecam nikomu...

Dziewczyki ślubujące w przyszłym roku czy wy już chodzicie za sukniami? bo np w kiarze jak byłam ostatnio są spore przeceny i zastanawiałam się czy by nie zacząć się rozglądać

Edytowane przez gosza_25
Czas edycji: 2010-08-17 o 07:15
gosza_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:07.