Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-01, 18:22   #721
agna666
Raczkowanie
 
Avatar agna666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 129
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Mój przystojniak bardzo lubi mnie w fiolecie mam więc naprawdę silny argument za
Oj kuszę się, kuszę coraz bardziej... tylko widmo listu z banku z wielkim rachunkiem spłaty karty kredytowej mnie jeszcze powstrzymuje (bo w najbliższej przyszłości mam w planach bardziej niezbędne zakupki minerałowe) .

Avalonka, nie narzekaj bo ja bardzo bym chciała być takim "mutantem" jak Ty!
agna666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 18:26   #722
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

ta promocja jest beznadziejna, to już lepsza była ta walentynkowa
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 18:29   #723
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez avalonka Pokaż wiadomość

U mnie Linien i Light Olive (wróciłam do niego mimo że wydawał się nie taki jak trzeba) są na twarzy identyczne nałożyłam jeden i drugi (pół twarzy taki i drugie pół inny) i 4 osoby nie widziały różnicy -po długich obserwacjach było ją widać na szyi, i wygrał Linien...ale na wiosnę jak złapię słońce będę miała Light Martian (który o dziwo nałożony na całą twarz wygląda super). Czy ja jestem aż takim mutantem że co drugi odcień jest całkiem ok w świetle dziennym a 2 są idealne?
Ja dziś nałożyłam Sweet Almond i moja cera wygląda w nim dużo zdrowiej niż w Olive Fair czy Golden Fair, których zwykle używam. Chyba zamówię pełnowymiarowe. Mam też próbkę Light Almond, w słoiczku jest złowieszczo zielony, a u mnie na twarzy traci tą zieleń, może równoważy się z naczynkami i dlatego tak dobrze to razem wyglada.
Także chyba jesteśmy kameleonami, i gdyby [odpukać!] zlikwidowali któryś z naszych odcieni, to damy sobie jakoś radę
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 18:44   #724
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Czy ktoś mi powie, czy w tym Spring Kicie dostaje się Eye-Liner postcards czy nie ? Bo na specials jest jako część Kitu, w dziale Kits go nie ma w zestawie , niech ktoś powie że to piękne złudzenie to prawda
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 18:51   #725
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

nie dostaje się go
w skład zestawu wchodzą:
Butterfly Kisses Eye Shadow
Dandelions Eye Shadow
Leaps and Bounds Eye Shadow
Sprung! Blush
Eye Shadow Brush
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 18:59   #726
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1123088 6]nie dostaje się go
w skład zestawu wchodzą:
Butterfly Kisses Eye Shadow
Dandelions Eye Shadow
Leaps and Bounds Eye Shadow
Sprung! Blush
Eye Shadow Brush[/quote]

Okrucieństwo - ale i tak chce tego Kita
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 19:01   #727
agna666
Raczkowanie
 
Avatar agna666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 129
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Czy ktoś mi powie, czy w tym Spring Kicie dostaje się Eye-Liner postcards czy nie ? Bo na specials jest jako część Kitu, w dziale Kits go nie ma w zestawie , niech ktoś powie że to piękne złudzenie to prawda
Mnie się wydaje że postcards jest częścią wiosennej kolekcji więc jest w specials a w kicie go nie ma, jak wynika z opisu. Ale mogę się mylić

O, Sunprince mnie ubiegła. A wiec jednak nie myliłam się, niestety
agna666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-01, 19:06   #728
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
Ja dziś nałożyłam Sweet Almond i moja cera wygląda w nim dużo zdrowiej niż w Olive Fair czy Golden Fair, których zwykle używam. Chyba zamówię pełnowymiarowe. Mam też próbkę Light Almond, w słoiczku jest złowieszczo zielony, a u mnie na twarzy traci tą zieleń, może równoważy się z naczynkami i dlatego tak dobrze to razem wyglada.
Także chyba jesteśmy kameleonami, i gdyby [odpukać!] zlikwidowali któryś z naszych odcieni, to damy sobie jakoś radę
Kolejny raz mnie kusisz tymi almondami usprawiedliwia Cie tylko to że nieświadomie

Nowa promocja jest fatalna z mojego punktu widzenia ( w końcu po 2-3 miesiącach zastosowanie znalazłam dla puff-jarów - nadaja do nakladania finishing dust do niczego innego niestety nie) więc chyba sobie almondowego free kita zamówię na pocieszenie...
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 19:09   #729
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
Ja dziś nałożyłam Sweet Almond i moja cera wygląda w nim dużo zdrowiej niż w Olive Fair czy Golden Fair, których zwykle używam. Chyba zamówię pełnowymiarowe. Mam też próbkę Light Almond, w słoiczku jest złowieszczo zielony, a u mnie na twarzy traci tą zieleń, może równoważy się z naczynkami i dlatego tak dobrze to razem wyglada.
Także chyba jesteśmy kameleonami, i gdyby [odpukać!] zlikwidowali któryś z naszych odcieni, to damy sobie jakoś radę
A one nie sa bardzo ciemne?
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 19:24   #730
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Mam wiosennego kita i postcards musialam zamowic osobno
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 19:32   #731
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Mam wiosennego kita i postcards musialam zamowic osobno
-EDM WHY ?
-For money
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-01, 19:44   #732
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
A one nie sa bardzo ciemne?
Bardzo ciemne nie są, zwłaszcza Sweet Almond. Są ciemniejsze niż wymienione Fair Olive, troszkę ciemniejsze niż Fawn, ale mam też wrażenie, że Sweet Almond delikatnie jaśnieje kilka minut po nałożeniu. I na pewno jest jaśniejsze, niż Light Olive. Na swatchach, które wklejałam w tym wątku, nałożylam sporą warstwę proszków, może dlatego kolor jest tak intensywny. Zwykle nakladam cieniutką warstwę, a formuła matte, ktorej używam, nie należy do mocno kryjących, chyba, że dołoży sie kolejne warstwy. Może z powodu skapej aplikacji mam dużą tolerancję kolorów.
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 19:59   #733
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Na logike : Nowy kit będzie jeszcze przez długi czas obstawiam co najmniej 2 tyg a może i miesiąc. Jeśli dziś zamówiłaś kita to za niedługo przyjdzie do Ciebie paczka i i tak będziesz cieszyć się jak baby Jeśli przyjdą Ci dwie paczki na raz będziesz cieszyć się tak samo - a dawkę tej radości mogłabyś zafundować sobie na tydzień albo dwa tygodnie później.

Na babską logikę : JAKA ZNOWU PRZESADA ??
czyli przesunę decyzję o 2-3 dni (ew. tydzień i będę mieć dawkowany fun)
Dziś jak tłumaczyłam mojej mamie (lekko przerażonej tym że wydałam 70$ na proszki że zarobiłam na tym ok 32$ (2x12 za bonusy + 8 za puff jar) to stwierdziła że tylko kobieta potrafi uznać że wydając 200zł na kosmetyki na tym zarobiła

Cytat:
Napisane przez marsylia Pokaż wiadomość
Ja wczoraj zrobiłam tak z Olive fair i golden fair - i wyglądały tak samo, aformuły też rózne bo o-gli i semi matte.
Wiec nie tylko Ty mutancisz
uff
Cytat:
Napisane przez agna666 Pokaż wiadomość
Avalonka, nie narzekaj bo ja bardzo bym chciała być takim "mutantem" jak Ty!
Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
Ja dziś nałożyłam Sweet Almond i moja cera wygląda w nim dużo zdrowiej niż w Olive Fair czy Golden Fair, których zwykle używam. Chyba zamówię pełnowymiarowe. Mam też próbkę Light Almond, w słoiczku jest złowieszczo zielony, a u mnie na twarzy traci tą zieleń, może równoważy się z naczynkami i dlatego tak dobrze to razem wyglada.
Także chyba jesteśmy kameleonami, i gdyby [odpukać!] zlikwidowali któryś z naszych odcieni, to damy sobie jakoś radę
zmutowany kameleon w proszku
nowy gatunek na wizazu
__________________

avalonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 20:07   #734
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

ale gromy poleciały na EDM w związku z tym 'specials' na ichniejszym forum
może da im to do myślenia i zrobią jakąś ciekawszą promocję? (czcze marzenia )

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2009-03-01 o 20:09
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 20:10   #735
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
Bardzo ciemne nie są, zwłaszcza Sweet Almond. Są ciemniejsze niż wymienione Fair Olive, troszkę ciemniejsze niż Fawn, ale mam też wrażenie, że Sweet Almond delikatnie jaśnieje kilka minut po nałożeniu. I na pewno jest jaśniejsze, niż Light Olive. Na swatchach, które wklejałam w tym wątku, nałożylam sporą warstwę proszków, może dlatego kolor jest tak intensywny. Zwykle nakladam cieniutką warstwę, a formuła matte, ktorej używam, nie należy do mocno kryjących, chyba, że dołoży sie kolejne warstwy. Może z powodu skapej aplikacji mam dużą tolerancję kolorów.
kurcze, coraz bardziej mnie kusi ten sweet almond nie mialas pewnie stycznosci z Buff Perfect albo Fairly Light Neutral? zeby porownac do ich ciemnosci Almondy
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 20:12   #736
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez avalonka Pokaż wiadomość




zmutowany kameleon w proszku
nowy gatunek na wizazu

Taaaa, eSKaeM- Sproszkowany Kamaleon Mineralny :P , i to w wersji zimowej- nie wiadomo czego będzie się można po nim spodziewać latem! W zeszłym roku Kameleon się kwasił i filtrował, teraz ma zamiar od czasu do czasu wystawić się na słońce i kto wie, jakie mutacje kolorystyczne się ujawnią... Medium Tan?
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 20:20   #737
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1123267 1]ale gromy poleciały na EDM w związku z tym 'specials' na ichniejszym forum
może da im to do myślenia i zrobią jakąś ciekawszą promocję? (czcze marzenia )[/quote]
właśnie powaznie myślałam czy nie zadebiutować na forum EDM w tym właśnie wątku
Wwydaje mi się (mam nadzieję) że nie sa jeszcze taka potęgą że moga klientów zlekceważyć szczególnie że umówmy się to sa wciąz kosmetyki niszowe i duże znaczenie ma poczta pantoflowa (w wersji nowoczesnej wprawdzie ale zawsze).
Wierze więc że to ostatnia taka kiepska promocja...na EDM swiat sie nie kończy i byc może ich własne forum im to przypomni
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 20:30   #738
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
właśnie powaznie myślałam czy nie zadebiutować na forum EDM w tym właśnie wątku
Wwydaje mi się (mam nadzieję) że nie sa jeszcze taka potęgą że moga klientów zlekceważyć szczególnie że umówmy się to sa wciąz kosmetyki niszowe i duże znaczenie ma poczta pantoflowa (w wersji nowoczesnej wprawdzie ale zawsze).
Wierze więc że to ostatnia taka kiepska promocja...na EDM swiat sie nie kończy i byc może ich własne forum im to przypomni
Tak jak pisałam, na bank zatrudnili marketingowca a to specyficzny rynek...
jako ciekawostka: utrata jednego klienta z powodu niezadowolenia= utracie kolejnych 9, wg badań i to w klasycznej sprzedazy
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 20:44   #739
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Tak jak pisałam, na bank zatrudnili marketingowca a to specyficzny rynek...
jako ciekawostka: utrata jednego klienta z powodu niezadowolenia= utracie kolejnych 9, wg badań i to w klasycznej sprzedazy
kiepski ten ich marketingowiec, jakby zostawili mini-kit to bym topiła teraz kasę w kolejnych zamówieniach, a tak dokładnie liczę każdą złotówkę - wiecie że przy obecnym kursie best sellers kit i zestaw sampli z przesyłką to 70 zł? Dopóki nie pojawi się coś, co mnie rzuci na kolana, to nie zamawiam...

edit:
Dziewczyny, czy któraś z was wypatrzyła na forum EDM info, czemy przy BS pojawiają się raz przyciski add to kit a potem znikają? Bo to trochę stresujące...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!

Edytowane przez gabs
Czas edycji: 2009-03-01 o 20:52
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-01, 20:59   #740
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
kiepski ten ich marketingowiec, jakby zostawili mini-kit to bym topiła teraz kasę w kolejnych zamówieniach, a tak dokładnie liczę każdą złotówkę - wiecie że przy obecnym kursie best sellers kit i zestaw sampli z przesyłką to 70 zł? Dopóki nie pojawi się coś, co mnie rzuci na kolana, to nie zamawiam...

edit:
Dziewczyny, czy któraś z was wypatrzyła na forum EDM info, czemy przy BS pojawiają się raz przyciski add to kit a potem znikają? Bo to trochę stresujące...
tzn niezly ale slabo zna realia zamawiania mineralow: wytlumaczyli to tak:
u nas w firmie mozesz wziac pelen wymiar nawet 6 prod a placisz miej niz za 3 lub 12 placisz tyle co za 4 najdrozsze i zawsze masz zestaw darmowych sampli wiec jestesmy swietni oplacalni itd

dla nowych klientow to i tak super, ale zapomnial ze mialysmy dodatkowo mase frajdy czekajac na nowe promocje, kase w kieszeni i fajniutkie gratisy l)

co do tego znaczka to poprostu stronka przez informatyka jest nowa zrobiona na zaś- może kiedys bedzie mozna wewalic do zestawu
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 21:03   #741
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Tak jak pisałam, na bank zatrudnili marketingowca a to specyficzny rynek...
jako ciekawostka: utrata jednego klienta z powodu niezadowolenia= utracie kolejnych 9, wg badań i to w klasycznej sprzedazy
A ja jeszcze pamiętam ze studiów, że zdobycie nowego klienta kosztuje firmę 5x więcej niż utrzymanie przy sobie starego
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 21:04   #742
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
tzn niezly ale slabo zna realia zamawiania mineralow: wytlumaczyli to tak:
u nas w firmie mozesz wziac pelen wymiar nawet 6 prod a placisz miej niz za 3 lub 12 placisz tyle co za 4 najdrozsze i zawsze masz zestaw darmowych sampli wiec jestesmy swietni oplacalni itd

dla nowych klientow to i tak super, ale zapomnial ze mialysmy dodatkowo mase frajdy czekajac na nowe promocje, kase w kieszeni i fajniutkie gratisy l)

co do tego znaczka to poprostu stronka przez informatyka jest nowa zrobiona na zaś- może kiedys bedzie mozna wewalic do zestawu
No i jak ja teraz bez mini-kitu mam skompletować róże? Wydam majątek na sample, bo opakowania big są za duże... Niech się cmokną, marketing lepiej moja babcia zna
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 21:09   #743
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
No i jak ja teraz bez mini-kitu mam skompletować róże? Wydam majątek na sample, bo opakowania big są za duże... Niech się cmokną, marketing lepiej moja babcia zna
niektore sa dalej w wersji mini
tak czy inaczej nie zamawiam w ramach protestu nic z edm prze miesiac, po wielkości sprzedazy mam nadzieje ze sie zorientuja, ze blędnie myslą, bo na forum edm tez widzialam, ze dziewczyny maja wish listy z ktorymi czekaly na upust i nie maja zamiaru nic teraz brac. Mam nadzieję, ze sie kapną o co chodzi a nie pomysla ze to kryzys swiatowy
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 21:10   #744
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

nie wiem co powiedzieć.
jak już nadmieniałam edm idealnie wyczuło mnie jako target, z powodu ślicznej stronki, czestych promocji, darmowych sampli i ogólnie uczucia rozpieszczenia jako klienta.
Lubię zmiany, usunęli male kity ok- myslałam że dadzą np. zamiast kitu cieni kit dowolnych sampelków żeby pomieszać cienie z różami, wypróbować nowy puder...
ale tak o?




(lawender mi się bardzo podoba....)

przyłączam się do protestu pastereczki.

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-03-01 o 21:12
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 21:58   #745
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość

(lawender mi się bardzo podoba....)

przyłączam się do protestu pastereczki.
Mnie też

Chciałabym się przyłączyć do Waszego protestu, ale niestety mojego sampelka zostało jeszcze tylko na jakieś dwa tygodnie, więc w bieżącym muszę zrobić zamówienie. Czemu ja się wcześniej nie zainteresowałam minerałami, kiedy EDM miało takie fajne promocje
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 22:00   #746
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez ~~ALa~~ Pokaż wiadomość
kurcze, coraz bardziej mnie kusi ten sweet almond nie mialas pewnie stycznosci z Buff Perfect albo Fairly Light Neutral? zeby porownac do ich ciemnosci Almondy
Z Buffów posiadam tylko Fair Neutral [straszny bladzioch], Linen i Light Neutral, ale nie wiem, czy pomoże Ci takie porównanie, nie wiem, czy masz jakieś ich próbki. Light Neutral jest ciemniejszy niż Sweet Almond.
Mogę wlepić zdjęcie, ale to pewnie dopiero we wtorek po poludniu

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość

(lawender mi się bardzo podoba....)
Mi też się podoba, ale co z tego, skoro wyglądam w jasnych fioletach po prostu tandetnie... [tak to sobie tłumacz... nie potrzebujesz tego kitu... bedziesz wygladać dobrze tylko w najciemniejszym Wine Tasting... po co ci kolejny ciemnofioletowy cień... stajesz sie seeeenna...]


.
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 22:35   #747
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
Z Buffów posiadam tylko Fair Neutral [straszny bladzioch], Linen i Light Neutral, ale nie wiem, czy pomoże Ci takie porównanie, nie wiem, czy masz jakieś ich próbki. Light Neutral jest ciemniejszy niż Sweet Almond.
Mogę wlepić zdjęcie, ale to pewnie dopiero we wtorek po poludniu

.
mam próbkę light neutral (jest dla mnie za ciemny i zdecydowanie zbyt brzoskwiniowy). czy light almond rowniez jest jasniejszy od light neutral? chce jakos te odcienie uszeregowac w glowie

mam jeszcze pytanie o Twoje subiektywne porównanie odcieni sweet almond i light almond. z opisu na stronie EDM wynika, że te odcienie różnią się tylko tym, że light almond jest mocniej oliwkowy(zielony). ocenilabys to podobnie?
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 22:46   #748
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Mnie się ten zestaw cieni strasznie podoba, pol letniej szafy mam w odcieniach roz/lavenda/fiolet i pewnie sie skusze ale ten tydzień będzie bardzo trudny finansowo i mogę co najwyżej uzupełniać notatki

No a z promocja to sie nie popisali
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 10:19   #749
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

kurcze, zamowilam kolejny zestaw sampli i okazuje sie ze koszt przesylki wzrosl... teraz wybosi $ 5.4 (najtansza opcja)
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 10:58   #750
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Wzrósł wzrósł ja też wczoraj wziełam Spring Kit-a ,+ dwa cienie i sample i przesyłka była podejrzanie wysoka 8,6 ;/ No ale niech juz bedzie : ) Chce jeszcze dwa pędzle ale poczekam na dzien kobiet moze się zlitują
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:56.