BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=)))) - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-22, 13:23   #3391
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
co do krotlich wlosow ja bym na Twoim miejscu pomyslala nad jakas fryzura ktora mozna zaczesywac na 1000 sposobow;D rihanna tak kiedys miala gdzywka dluzsza reszta krotka taz potargane ,innym razem postawione innym zaczesane na bok lub do tylu jak ma teraz kozuchowska nastenego dnia wszytko na twarz mozliwosci tysiace pozniej jak grzywka bedzie na tyle dluga mozna zrobic reflesy o roznicy pol tonu do tonu na grzywce by gryzura byla "wielowymiarowa" i sie mienila odcieniami

Krótka fryzura to jest okres przejściowy bo chciałabym je zapuścić i mieć proste do brody bez grzywki. Ale minie chyba z rok albo i dłużej zanim mi odrosną.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 13:19   #3392
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Nudny blond

Ehh, mam wlosy w kolorze ciemny blond. Uwazam ze jest taki nijaki, bez wyrazu. zszarzaly i w ogole... kiedys mialam ladniutkie blyszczace zlociste (ale wtedy regularnie uzywalam odzywek i nie wypadaly mi wlosy jak teraz). Ale nie o tym chce mowic. Chcialabym zebyscie mi doradzily co mozna zrobic z takimi wlosami? Dodac jakichs pasemek czy co? Nie chce sie radykalnie przefarbowywac (z blondu na czarny itp), chce tylko jakos podkreslic (wydobyc) moj kolor, sprawic zeby byl ladniejszy, nie taki nudny. Moze jakies refleksy jasnego blondu czy brazu?;/ a moze odcienie rudego? Co wydobedzie ladny kolorek? nie mam pojecia co zrobic. Pomozcie

Jesli takowy watek juz istnieje to z gory przepraszam i prosze o wklejenie do niego linka
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 13:23   #3393
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Nudny blond

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
Ehh, mam wlosy w kolorze ciemny blond. Uwazam ze jest taki nijaki, bez wyrazu. zszarzaly i w ogole... kiedys mialam ladniutkie blyszczace zlociste (ale wtedy regularnie uzywalam odzywek i nie wypadaly mi wlosy jak teraz). Ale nie o tym chce mowic. Chcialabym zebyscie mi doradzily co mozna zrobic z takimi wlosami? Dodac jakichs pasemek czy co? Nie chce sie radykalnie przefarbowywac (z blondu na czarny itp), chce tylko jakos podkreslic (wydobyc) moj kolor, sprawic zeby byl ladniejszy, nie taki nudny. Moze jakies refleksy jasnego blondu czy brazu?;/ a moze odcienie rudego? Co wydobedzie ladny kolorek? nie mam pojecia co zrobic. Pomozcie

Jesli takowy watek juz istnieje to z gory przepraszam i prosze o wklejenie do niego linka
jeśli chcesz coś nieinwazyjnego polecam szmpon tomotei dla blondynek, zawsze jak go zaczynam używać słyszę, że ładnie mi się włosy błyszczą i ze są jakby jaśniejsze i "złote".
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 13:27   #3394
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Nudny blond

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
jeśli chcesz coś nieinwazyjnego polecam szmpon tomotei dla blondynek, zawsze jak go zaczynam używać słyszę, że ładnie mi się włosy błyszczą i ze są jakby jaśniejsze i "złote".
Tylko jak zaczynasz? sprobuje na pewno. A co myslisz o dodaniu jakis pasemek badz przefarbowaniu wlosow o ton jasniej/ciemniej?
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 15:41   #3395
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie
 
Avatar WeWlasnejOsobie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 834
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: Nudny blond

dodaj zdjęcie będzie łatwiej ocenić
__________________
wymianka styczeń
WeWlasnejOsobie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 18:10   #3396
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
Ehh, mam wlosy w kolorze ciemny blond. Uwazam ze jest taki nijaki, bez wyrazu. zszarzaly i w ogole... kiedys mialam ladniutkie blyszczace zlociste (ale wtedy regularnie uzywalam odzywek i nie wypadaly mi wlosy jak teraz). Ale nie o tym chce mowic. Chcialabym zebyscie mi doradzily co mozna zrobic z takimi wlosami? Dodac jakichs pasemek czy co? Nie chce sie radykalnie przefarbowywac (z blondu na czarny itp), chce tylko jakos podkreslic (wydobyc) moj kolor, sprawic zeby byl ladniejszy, nie taki nudny. Moze jakies refleksy jasnego blondu czy brazu?;/ a moze odcienie rudego? Co wydobedzie ladny kolorek? nie mam pojecia co zrobic. Pomozcie

Jesli takowy watek juz istnieje to z gory przepraszam i prosze o wklejenie do niego linka
Po prostu zacznij uzywac wszelkich kosmetykow przeznaczonych dla blondynek tj. szamponow/odzywek/masek One zazwyczaj maja w skladzie rumianek/miod/cytryne a to wszystko pieknie podkresli Twoj naturalny blond, rozswietli, ociepli Gdybys chciala miec chlodny odcien to polecam szampon do wlosow blond Joanny.
Jesli zrobisz pasemka lub polozysz farbe nawet o ton jasniejsza to juz musisz liczyc sie z tym ,ze pojawi sie odrost, zacznie Ci sie wydawac sporo ciemniejszy niz w rzeczywistosci a z rozjasnieniem odrostu wcale nie jest tak latwo i przyjemnie zeby zawsze wychodzil jasno jak reszta wlosow, nie rudo/zolto
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 18:26   #3397
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Jesli zrobisz pasemka lub polozysz farbe nawet o ton jasniejsza to juz musisz liczyc sie z tym ,ze pojawi sie odrost, zacznie Ci sie wydawac sporo ciemniejszy niz w rzeczywistosci a z rozjasnieniem odrostu wcale nie jest tak latwo i przyjemnie zeby zawsze wychodzil jasno jak reszta wlosow, nie rudo/zolto
A czemu ma rozjaśniać odrost ? Skoro ma obecnie naturalny kolor włosów położy na nie farbę, spodoba jej się kolor to następnym razem może znowu kupić taką samą i położyć tylko na odrost. Wszystkie włosy będą tego samego koloru.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-11, 20:43   #3398
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
A czemu ma rozjaśniać odrost ? Skoro ma obecnie naturalny kolor włosów położy na nie farbę, spodoba jej się kolor to następnym razem może znowu kupić taką samą i położyć tylko na odrost. Wszystkie włosy będą tego samego koloru.
hmm niby tak, jednak pozniej przy robieniu samego odrostu niestety nie zawsze kolor wychodzi taki jak na dlugosciach czesto wychodzi cieplej duzo, niestety.. Oczywiscie wszystko tez zalezy od wyjsciowego koloru i podatnosci na rozjasnianie.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 20:52   #3399
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Dzieki za rady co do kosmetykow specjalnie przeznaczonych do blondu to mam maseczke Wax do blondu i wydaje mi sie ze ona mi jakby przyciemnia wlosy;/ powinno byc chyba odwrotnie(?) dlaczego tak jest?
co do farbowania, hmm no chcialabym troszke kolor zmienic bo nudno zrobilo sie chodzenie przez 16 lat w tym samym jednak jak juz mowilam nie chce radykalnej zmiany a raczej eksperymentowanie na obecnym kolorze badz podobnych. Jakie kolory pasuja do ciemnego blondu? I czy w ogole pasemka sa jeszcze modne? A moze ogolna zmiana koloru? Tylko co by pasowalo (od razu mowie ze zdjec nie zamieszczam ze wzgledu na staranie zachowania prywatnosci) blondynce z jasna cera, jednak wcale nie blada i ciemnymi brwiami z ciemnymi zielonymi oczami. Tak na oko, mniej wiecej bo wiem ze bez zdjecia trudno
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 21:36   #3400
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
Dzieki za rady co do kosmetykow specjalnie przeznaczonych do blondu to mam maseczke Wax do blondu i wydaje mi sie ze ona mi jakby przyciemnia wlosy;/ powinno byc chyba odwrotnie(?) dlaczego tak jest?
co do farbowania, hmm no chcialabym troszke kolor zmienic bo nudno zrobilo sie chodzenie przez 16 lat w tym samym jednak jak juz mowilam nie chce radykalnej zmiany a raczej eksperymentowanie na obecnym kolorze badz podobnych. Jakie kolory pasuja do ciemnego blondu? I czy w ogole pasemka sa jeszcze modne? A moze ogolna zmiana koloru? Tylko co by pasowalo (od razu mowie ze zdjec nie zamieszczam ze wzgledu na staranie zachowania prywatnosci) blondynce z jasna cera, jednak wcale nie blada i ciemnymi brwiami z ciemnymi zielonymi oczami. Tak na oko, mniej wiecej bo wiem ze bez zdjecia trudno
to może jakieś złociste refleksy byś sobie zrobiła? to ładnie rozświetli kolor a wax do blondu na pewno ociepla kolor ale żeby przyciemniał to nie słyszałam
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 21:42   #3401
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Nudny blond

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
Ehh, mam wlosy w kolorze ciemny blond. Uwazam ze jest taki nijaki, bez wyrazu. zszarzaly i w ogole... kiedys mialam ladniutkie blyszczace zlociste (ale wtedy regularnie uzywalam odzywek i nie wypadaly mi wlosy jak teraz). Ale nie o tym chce mowic. Chcialabym zebyscie mi doradzily co mozna zrobic z takimi wlosami? Dodac jakichs pasemek czy co? Nie chce sie radykalnie przefarbowywac (z blondu na czarny itp), chce tylko jakos podkreslic (wydobyc) moj kolor, sprawic zeby byl ladniejszy, nie taki nudny. Moze jakies refleksy jasnego blondu czy brazu?;/ a moze odcienie rudego? Co wydobedzie ladny kolorek? nie mam pojecia co zrobic. Pomozcie

Jesli takowy watek juz istnieje to z gory przepraszam i prosze o wklejenie do niego linka
polecam zrobienie pasemek ( jaka ja i jestem baaaaardzo zadwolona ) w kolorze 10 naturalnych z matrixa socolor wyjda naturalne bez efektu zebry zlociste refleksy jak po upalnym lecie ( nie zolte!) bardzo naturalne tak ze z powodzeniem mozna wlosow kolejne pol roku nie ruszac farba;D napewno nie bawilabym sie w rozjasniacz naprawde goraco polecam na ta chwile ja przy tej koloryzacji zostaje po 1 polubilam naturalny look po 2gie wlosy sa zdrowsze po 3 uwielbiam te mieniace sie refleksy zamiast paskowanej zebry!!!!!!

( a tak w nawiasie mialam trzymane ok 50 min

efekt podobny jak na focie nizej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jennifer-aniston-8-2-08.jpg (47,3 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z4195101X.jpg (46,4 KB, 27 załadowań)
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-12, 10:09   #3402
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Nudny blond

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
to może jakieś złociste refleksy byś sobie zrobiła? to ładnie rozświetli kolor a wax do blondu na pewno ociepla kolor ale żeby przyciemniał to nie słyszałam
wlasnie tez myslalam o refleksach. A z tym waxem to nie wiem, moze cos ze mna nie tak? bo jak mialam inne rodzaje waxow to one mi rozjasnialy
Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
polecam zrobienie pasemek ( jaka ja i jestem baaaaardzo zadwolona ) w kolorze 10 naturalnych z matrixa socolor wyjda naturalne bez efektu zebry zlociste refleksy jak po upalnym lecie ( nie zolte!) bardzo naturalne tak ze z powodzeniem mozna wlosow kolejne pol roku nie ruszac farba;D napewno nie bawilabym sie w rozjasniacz naprawde goraco polecam na ta chwile ja przy tej koloryzacji zostaje po 1 polubilam naturalny look po 2gie wlosy sa zdrowsze po 3 uwielbiam te mieniace sie refleksy zamiast paskowanej zebry!!!!!!

( a tak w nawiasie mialam trzymane ok 50 min

efekt podobny jak na focie nizej
pomysle a gdzie ja taka farbe moge kupic? w rossmannie ja znajde? u fryzjera mi to zrobia czy sama bede musiala sie w to bawic? wybacz moja dociekliwosc i niepoinformowanie:brzydal :
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 10:21   #3403
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Nudny blond

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
wlasnie tez myslalam o refleksach. A z tym waxem to nie wiem, moze cos ze mna nie tak? bo jak mialam inne rodzaje waxow to one mi rozjasnialy

pomysle a gdzie ja taka farbe moge kupic? w rossmannie ja znajde? u fryzjera mi to zrobia czy sama bede musiala sie w to bawic? wybacz moja dociekliwosc i niepoinformowanie:brzydal :
farby matrixa tylko u fryzjera no albo w hurtowniach fryzjerskich i na all
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 10:45   #3404
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Nudny blond

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
farby matrixa tylko u fryzjera no albo w hurtowniach fryzjerskich i na all
dzieki tylko ile tych pasemek i w ogole? Czy na cale wlosy?
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 14:01   #3405
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Nudny blond

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
wlasnie tez myslalam o refleksach. A z tym waxem to nie wiem, moze cos ze mna nie tak? bo jak mialam inne rodzaje waxow to one mi rozjasnialy

pomysle a gdzie ja taka farbe moge kupic? w rossmannie ja znajde? u fryzjera mi to zrobia czy sama bede musiala sie w to bawic? wybacz moja dociekliwosc i niepoinformowanie:brzydal :
tylko fryzjer tylko musisz wiedziec co chcesz jak masz niemalowane to ja bym radzila refleksy a nie grube pasma niektore fryzjerki siepia taka zebre ze dramat;/ ja prosilam o srednio-gesty baleyage jednym kolorem wlasnie tym najjasniejszym odcieniem z seri naturalnych i nie cale wlosy tylko tzw "korone" czyli wlosy z wierzchu + baczki ( przy zwiazywaniu ladnie wygladaja jak sa umalowane) za to nie meczylabym specjalnie tych pod spodem wlosow bo to niepotrzebne a efekt bez ich malowania jest naturalniejszy do tego gdy sa ciemniejsze naturalne lekko od spodu to nawet odrost nie jest juz tak widoczny jak gdy wlosy sa cale polamowane do tego roznica miedzy naturalnym a malowanym nie jest az tak duza zeby zle wygladaly ciemniejsze troche od spodu z tego co widzialam to w hollywood tez maluja tak ze po wierzchu rozswietlaja a od spodu zostawiaja "naturalne" fajnie to wygdada gdy wlosy sa w ruchu gdy gdzieniegdzie wystaje troche ciemniej ;D
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 19:47   #3406
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cześć Dziewczyny

Mogę przyłączyć się do wąteczku? Zawsze farbowałam włosy na brąz/ciemny brąz ale kiedy odkryłam jak wyglądam w blondzie nie chciałam z niego rezygnować. Kobieta zmienną jest więc jeszcze wiele razy powtarzalam swój błąd farbując się na ciemno, ale teraz chcę to wreszcie zakończyć i pozostać blondynką

Pierwsze farbowanie wykonałam u fryzjerki - schodzenie z koloru poprzez zrobienie sporej ilości pasemek, później pofarbowałam się sama Majiblondem 901 s i wkurzyłam na efekt, ponieważ włosy (zwłaszcza na odroście) były żołte. Pierwsza myśl - wysłać tż do sklepu po ciemną farbę, ale mama mnie powstrzymała. Dzięki szamponowi oraz plukance Joanny efekt byl naprawdę super. Jestem teraz przed kolejnym farbowaniem i tak się zastanawiam czy zawsze najpierw muszę skorzystać z rozjaśniacza, a potem nakładać farbę, czy nałożyć farbę i ewentualną żółć zlikwidowac plukankami? sama niewiem. Jestem tez na etapie poszukiwania dobrej odzywki bo wlosy lubia mi sie stroszyc i puszyc zwlaszcza po nocy. Myje je codziennie. Szukam też farby idealnej. Chętnie będę się dzielić moimi dalszymi odkryciami Dzięki Wam dokonałam już wielu odkryć. Dziękuję
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 11:09   #3407
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 353
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

czy moze orientujecie sie przy pomocy jakiego odcieniu blandu uzyskac taki kolor? i czy to bedzie czysty kolor czy polączenie farby ze srebrną płukanką?
jaka firma robi najlepsze farby zeby wlosy nie wchodzily w odcien rudawy/słomkowy badz tez zieonkawy...?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z7008968X,Czerwiec-2006-r-.jpg (37,3 KB, 82 załadowań)

Edytowane przez Cappuccino
Czas edycji: 2010-12-19 o 11:10
Cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 22:41   #3408
OtworzMiOczy
Raczkowanie
 
Avatar OtworzMiOczy
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 33
Dot.: Nudny blond

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
Ehh, mam wlosy w kolorze ciemny blond. Uwazam ze jest taki nijaki, bez wyrazu. zszarzaly i w ogole... kiedys mialam ladniutkie blyszczace zlociste (ale wtedy regularnie uzywalam odzywek i nie wypadaly mi wlosy jak teraz). Ale nie o tym chce mowic. Chcialabym zebyscie mi doradzily co mozna zrobic z takimi wlosami? Dodac jakichs pasemek czy co? Nie chce sie radykalnie przefarbowywac (z blondu na czarny itp), chce tylko jakos podkreslic (wydobyc) moj kolor, sprawic zeby byl ladniejszy, nie taki nudny. Moze jakies refleksy jasnego blondu czy brazu?;/ a moze odcienie rudego? Co wydobedzie ladny kolorek? nie mam pojecia co zrobic. Pomozcie

Jesli takowy watek juz istnieje to z gory przepraszam i prosze o wklejenie do niego linka
pjona mamy ten sam problem. możemy wymieniać się naszymi osiągnięciami i odkryciami ja myślałam o tym, żeby przestać niszczyć je prostownicą. zdrowe włosy mają ładniejszy i głębszy kolor. kiedyś też płukałam sokiem z cytryny (gdzies wyczytałam , że pomoga ) i chyba do tego wrócę
OtworzMiOczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 16:46   #3409
BigDreams
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 60
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witam.
Nie wiem czy to do konca wątek dla mnie ,ale cóż
Moje włosy to ciemny blond (?) .
I wlasnie problem w tym ,że od odrostu są ciemniejsze ,a reszta jaśniejsza (nie rozjasniałam nigdy) . Po lecie moje włosy są nawet o 2 tony jasniejsze przez słońce, niektórzy myślą że rozjaśniam ;P Ale zimą ciemnieją i wkoncu już nie wiem jaki mam na prawdę kolor włosów ;/ Niby ten ciemny blond ,który i tak od rodzaju światła jest inny. Chciałabym je zafarbować na jakiś bardziej wyrazisty ,ale się boję . Daje próbkę moich włosów : pierwsza to moje włosy w lato (rozjasnione od słonca) ,a drugie robione w ciemniejszym pomieszczeniu takze w realu są jasniejsze i refleksy bardziej widoczne i robione niedawno w zimę . Czy kwalifikuje się jeszcze do blondynek?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (11,4 KB, 35 załadowań)

Edytowane przez BigDreams
Czas edycji: 2010-12-21 o 16:50
BigDreams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-21, 16:57   #3410
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

jak najbardziej

każda blondynka ma tak ja ty, u mnie dokładnie ten sam problem :P
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 17:04   #3411
BigDreams
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 60
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Dlatego coraz bardziej się zastanawiać ,czy nie pofarbować ,ale boję się tandetnego efektu ,albo tego ,że odrosty będą ciemniejsze ;/
BigDreams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 17:43   #3412
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

nigdy to najgorsza rzecz jaką możesz popełnic, nigdy nie farbuj blond tylko wydobywaj z niego kolor
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 18:15   #3413
BigDreams
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 60
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Sama nie wiem,chciałabym żeby było wiadomo ,że to blond a nie jakieś pośrednie odcienie ;P Robiłam płukanki z cytryny ,rumianku a odcień stał się rudawy gdy przestałam to stosować...
BigDreams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 20:05   #3414
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

to stosuj dalej skoro po zaprzestaniu robiły ci sie rude, a w trakcie moze sie rozjaśniały?

i możesz spróbowac rozjasniavze z joanny blond reflex, troche niszczy włosy ale jak sie bardzo chce miec jasne pasemka to dbre wyjście
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 10:21   #3415
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

czesc
ja co prawda jestem blondynka rzekoma, bo na razie tylko wracam do naturalnego jasnego koloru, ale musze zafarbowac farbowance, ktore mam teraz rude

moze jakies rady? kolor jak w załączniku

Cytat:
Napisane przez BigDreams Pokaż wiadomość
Robiłam płukanki z cytryny ,rumianku a odcień stał się rudawy gdy przestałam to stosować...
ja robilam na zlotawy blond plukanke z cytryny, ale bardzo WYSUSZALA wlosy, byly jak siano

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2016-07-03 o 21:02
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 14:22   #3416
asiaTM
Rozeznanie
 
Avatar asiaTM
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 606
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Dziewczyny poradźcie! Jak uzyskać taki kolor ?? jaką farbą ?? jest boski
a i używała może któraś Dekoloryzatora Loreal ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_ldtbm0JtsN1qaufdoo1_500_large.jpg (19,9 KB, 151 załadowań)
__________________
enjoy the little things in life, bcs one day you will look back and realize they were big things.


Edytowane przez asiaTM
Czas edycji: 2010-12-22 o 14:32
asiaTM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 18:13   #3417
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez BigDreams Pokaż wiadomość
Sama nie wiem,chciałabym żeby było wiadomo ,że to blond a nie jakieś pośrednie odcienie ;P Robiłam płukanki z cytryny ,rumianku a odcień stał się rudawy gdy przestałam to stosować...
a moze poprostu nie jestes blond tylko jasna szatynka? mam raczej ciemne wlosy ale nigdy mi nie rudzieja za to robia sie slomkowe. rudosci to raczej domena szatynek i brunetek podobno wlosy zmieniaja sie wraz z wiekiem. moj tż urodzil sie jako jasny blondyn i do 10 roku zycia mial j bardzo jasny blond na glowie obecnie jest czarny;D
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 22:32   #3418
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Nudny blond

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
tylko fryzjer tylko musisz wiedziec co chcesz jak masz niemalowane to ja bym radzila refleksy a nie grube pasma niektore fryzjerki siepia taka zebre ze dramat;/ ja prosilam o srednio-gesty baleyage jednym kolorem wlasnie tym najjasniejszym odcieniem z seri naturalnych i nie cale wlosy tylko tzw "korone" czyli wlosy z wierzchu + baczki ( przy zwiazywaniu ladnie wygladaja jak sa umalowane) za to nie meczylabym specjalnie tych pod spodem wlosow bo to niepotrzebne a efekt bez ich malowania jest naturalniejszy do tego gdy sa ciemniejsze naturalne lekko od spodu to nawet odrost nie jest juz tak widoczny jak gdy wlosy sa cale polamowane do tego roznica miedzy naturalnym a malowanym nie jest az tak duza zeby zle wygladaly ciemniejsze troche od spodu z tego co widzialam to w hollywood tez maluja tak ze po wierzchu rozswietlaja a od spodu zostawiaja "naturalne" fajnie to wygdada gdy wlosy sa w ruchu gdy gdzieniegdzie wystaje troche ciemniej ;D
Dzieki za rady, choc pewnie i tak zdecyduje sie na to w wakacje. Moze nie tyle co zdecyduje a bede mogla (zakazy rodzicow, wlasciwie mamy)
Cytat:
Napisane przez OtworzMiOczy Pokaż wiadomość
pjona mamy ten sam problem. możemy wymieniać się naszymi osiągnięciami i odkryciami ja myślałam o tym, żeby przestać niszczyć je prostownicą. zdrowe włosy mają ładniejszy i głębszy kolor. kiedyś też płukałam sokiem z cytryny (gdzies wyczytałam , że pomoga ) i chyba do tego wrócę
Koniecznie zaprzestan uzywania prostownicy! ja mam z natury prosciutenkie, marze o bujnych loczkach ale moje wlosy to okropnie oklapniete cienkie straki sok z cytrny? A to nie niszcz w koncu to taki kwas hm ja mialam ladniejsze wloski jak regularnie podcinalam co miesiac. Glaciutkie koncowki, miekkie i blyszczace wlasnie musze sie znowu wybrac do fryzjera bo mam okropnie porozdwajane uzywalam odzywki Dove do suchych i zniszczonych i ladne glaciutkie i przjemne w dotyku byly. W zasadzie to ja juz chyba wszsystko wyprobowalam ale jakiegos podkreslenia koloru nie zauwazylam podobno kawa podkresla kolor, ale stosowalam tylko raz wiec o efektach nie moge mowic
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 09:20   #3419
BigDreams
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 60
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
a moze poprostu nie jestes blond tylko jasna szatynka? mam raczej ciemne wlosy ale nigdy mi nie rudzieja za to robia sie slomkowe. rudosci to raczej domena szatynek i brunetek podobno wlosy zmieniaja sie wraz z wiekiem. moj tż urodzil sie jako jasny blondyn i do 10 roku zycia mial j bardzo jasny blond na glowie obecnie jest czarny;D

Moje włosy po tej płukance są dokładnie jak na zdjęciu po lewej ,które zamieściłam we wczesniejszym poscie .W słoncu ładne, ale ostatnio będąc w sklepie zoabczyłam w lustrze że mają taką rudawą poświatę ;/
BigDreams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 10:03   #3420
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

mnie sie zachciało w święta stać sie blondynką,zagdnijcie,z jakim skutkiem?:brzyda l: mam super jasne nawet białawe odrosty, reszta włosów, rozjasniana 2 razy z czerni....zolcto-rudawa

myslicie,ze sredni mysi przyciemni troszke?

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2016-07-03 o 21:02
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-02 15:19:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:55.