Moja metamofoza - doradźcie. - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-25, 16:32   #241
zmija19
Zadomowienie
 
Avatar zmija19
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suffolk
Wiadomości: 1 918
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez Mania_xD Pokaż wiadomość
Powiem ci, ze jestes mniej wiecej w moim wieku z tego co widze... Rozumiem ze podobaja ci sie eksperymenty z wlosami ale, niedlugo ci wszystko odpadnie. Sama mialam wlosy prawie do pupy i przez takie farbowanie musialam obciac o 15cm! Fryzjerka dodatkowo kazala mi odstawic prostownice ktorej NIE UZYWAM . Wiec postanowilam sie przefarbowac na czerwien/miedziany [odrosty robie co 1/1,5 miesiaca] i na chwile obecna zapuszczam i tobie naprawde polecam to samo! Moglabys dorobic sobie grzywke u dobrego fryzjera, taka postrzepiona bo niestety ten przedzialek kiepsko wyglada. A jesli masz juz naprawde taka manie na punkcie farbowania to zafarbuj sie na jakis ladny braz, ew od spodu rozjasnij i kladz na to inny kolor.. Bo niestety takie dzikie kolory u ciebie niekorzystnie wygladaja :<. Zalaczam moje zdjecia, eksperymenty, moze cos ci podpadnie.
ładne masz ciecie i tobie akurat pasują odrobine zwarjowane kolorki bo sprawiasz wrazenie na zdjeciach osoby otwartej i zwariowanej
zmija19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 17:04   #242
Mania_xD
Zakorzenienie
 
Avatar Mania_xD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin :)
Wiadomości: 6 396
Wyślij wiadomość przez MSN do Mania_xD
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

ha swtarzam pozory! mysle ze dziewczynie tez by pasowaly kolorki ale trzeba nauczyc sie ubierac pod wlosy niestety i dobrac jakies ciecie.
__________________
Mania_xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 18:37   #243
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez Mania_xD Pokaż wiadomość
Powiem ci, ze jestes mniej wiecej w moim wieku z tego co widze... Rozumiem ze podobaja ci sie eksperymenty z wlosami ale, niedlugo ci wszystko odpadnie. Sama mialam wlosy prawie do pupy i przez takie farbowanie musialam obciac o 15cm! Fryzjerka dodatkowo kazala mi odstawic prostownice ktorej NIE UZYWAM . Wiec postanowilam sie przefarbowac na czerwien/miedziany [odrosty robie co 1/1,5 miesiaca] i na chwile obecna zapuszczam i tobie naprawde polecam to samo! Moglabys dorobic sobie grzywke u dobrego fryzjera, taka postrzepiona bo niestety ten przedzialek kiepsko wyglada. A jesli masz juz naprawde taka manie na punkcie farbowania to zafarbuj sie na jakis ladny braz, ew od spodu rozjasnij i kladz na to inny kolor.. Bo niestety takie dzikie kolory u ciebie niekorzystnie wygladaja :<. Zalaczam moje zdjecia, eksperymenty, moze cos ci podpadnie.
Piąte zdjęcie jest świetne, dzięki za wypowiedź. JUa jestem po prostu uzalezniona od zmian i farbowania...

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Cytat:
Napisane przez zmija19 Pokaż wiadomość
moim zdaniem to powinnas poszukac porady u psychologa bo moze i nie byloby ci zle w tym rudym ale w stonowanym odcieniu a nie takim krzykliwym, kazdy kolor robisz przjejaskrawiony. NIE chce Cie urazic ale sprawiasz wrazenie jakbys miała zanizone poczucie wartosci i na sile chciala zwrocic na siebie uwage a te wlosy sa wyrazem tego krzyku

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

chodzi o autorke watku przepraszam ze zacytowałam kogos innego
Wiesz co... A ja Ci powiem, że nie lubię zwracać na siebie uwagi, jestem samotniczką, najbardziej cenię własne towarzystwo, a włosy... po prostu lubię farbować a trzeba spróbować każdego koloru i metodą prób i błędów wybrać najlepszy.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 19:20   #244
Mania_xD
Zakorzenienie
 
Avatar Mania_xD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin :)
Wiadomości: 6 396
Wyślij wiadomość przez MSN do Mania_xD
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

dzieki dlatego polecam ci walnac sobie ladny brazik i rozjasnic, jest tyyyle tonerow ktore schodza po jakims czasie ze idzie oszalec i mysle ze to lepsze wyjscie niz cale wloski meczyc.
__________________
Mania_xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 19:32   #245
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez Mania_xD Pokaż wiadomość
dzieki dlatego polecam ci walnac sobie ladny brazik i rozjasnic, jest tyyyle tonerow ktore schodza po jakims czasie ze idzie oszalec i mysle ze to lepsze wyjscie niz cale wloski meczyc.
W sumie to całkiem ciekawy pomysł, dałaś mi do myślenia, tylko chcę poczekać aż trochę odrosną.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 19:20   #246
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

SceneQueene, przykro mi, ale okropny jest ten malinowy czy jak go tam nazwałaś. W ogóle do Ciebie nie pasuje. Masz ładną buzię, a tym kolorem zrobiłaś sobie tylko krzywdę. Rozumiem, że masz wielką potrzebę zmian, ale moim zdaniem idziesz w złym kierunku. Bardzo ładnie było Ci w brązie, ale skoro go nie lubisz, to może zostań przy rudym? Myślę, że fajnie w nim wyglądałaś.
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 19:23   #247
zmija19
Zadomowienie
 
Avatar zmija19
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suffolk
Wiadomości: 1 918
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez zawszeboska Pokaż wiadomość
SceneQueene, przykro mi, ale okropny jest ten malinowy czy jak go tam nazwałaś. W ogóle do Ciebie nie pasuje. Masz ładną buzię, a tym kolorem zrobiłaś sobie tylko krzywdę. Rozumiem, że masz wielką potrzebę zmian, ale moim zdaniem idziesz w złym kierunku. Bardzo ładnie było Ci w brązie, ale skoro go nie lubisz, to może zostań przy rudym? Myślę, że fajnie w nim wyglądałaś.
rudym ok ale pod warunkiem ze bedzie bardziej stonowany- moze brazo rudy ???
zmija19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-26, 19:26   #248
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez zmija19 Pokaż wiadomość
rudym ok ale pod warunkiem ze bedzie bardziej stonowany- moze brazo rudy ???
Przykłady jakiś konkretnych (niekoniecznie bardzo drogich) FARB?
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 19:43   #249
zmija19
Zadomowienie
 
Avatar zmija19
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suffolk
Wiadomości: 1 918
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

z garniera proponuje takie :
zmija19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 10:17   #250
destines
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 208
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Chciałabym w sobie coś zmienić. Mam nadzieję, że pomożecie. Proszę o porady - jakie ciuchy do mnie pasują. Kolory? Może jakaś zmiana we fryzurze? Liczę na Was. Ta krótsza fryzurka to moja obecna.

Najbardziej aktualne zdjęcie to to ostatnie.
a teraz moje szczere słowa, nigdy nie owijam w bawełne, bo tu chhyba nie chodzi o to, a więc:

jesteś naprawdę bardzo piękną kobietą, dlatego powinnaś tą kobiecość podkreślać, ostatnie zdjęcie jakie dałaś..... jak dla mnie to NIE NIE NIE I NIE!!!!!!! w takich ciuchach wyglądasz jak taka ciotka-klotka, o wiele starzej.
Moim zdaniem powinnaś postawić na ciuchy pokreślające linie twojego ciała, bardziej dopasowane, masz piękną figurę i urodę, moim zdaniem powinnaś też zrezygnować z tych smętnych i mało wyrazistych kolorów.
jesteś kobietą-ogniem, ładnie Ci w mocnych kolorach, w czerwieniach.
Idzie lato, więc polecam zwiewne, dziewczęce sukienki takie jak naprzykład ta: http://allegro.pl/item1044727531_h_m..._roz_40_l.html
oczywiście tutaj dałam taki przykład, myślę że w takich sukienkach będziesz wyglądac swietnie do tego jakieś np buty na koturnie, sandałki i będziesz wręcz promieniować świeżością i pięknem
polecam chodzenie po tzw second-handach, gdzie można za niewielkie pieniądze kupić naprawde piękne ciuszki
masz piękny biust dlatego noś dopasowane top, np połączenie białego, zwykłego topu + dzinsy + skórzany pasek + jakaś ciekawa torba i będziesz fantastycznie się prezentować .

a co do blond pasemek, to nie! absolutnie nie, zostań przy swoim kolorze

zapraszam na swojego bloga (adres w podpisie) na którym znajdziesz coś dla siebie, może czymś Cię zainspiruje, pozdrawiam; )

w razie jakiś pytań, czy chęci porozmawiania dłuższego na temat wyglądu, pisz w wiadomościach prywatnych, chętnie służę pomocą
destines jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 12:35   #251
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez destines Pokaż wiadomość
a teraz moje szczere słowa, nigdy nie owijam w bawełne, bo tu chhyba nie chodzi o to, a więc:

jesteś naprawdę bardzo piękną kobietą, dlatego powinnaś tą kobiecość podkreślać, ostatnie zdjęcie jakie dałaś..... jak dla mnie to NIE NIE NIE I NIE!!!!!!! w takich ciuchach wyglądasz jak taka ciotka-klotka, o wiele starzej.
Moim zdaniem powinnaś postawić na ciuchy pokreślające linie twojego ciała, bardziej dopasowane, masz piękną figurę i urodę, moim zdaniem powinnaś też zrezygnować z tych smętnych i mało wyrazistych kolorów.
jesteś kobietą-ogniem, ładnie Ci w mocnych kolorach, w czerwieniach.
Idzie lato, więc polecam zwiewne, dziewczęce sukienki takie jak naprzykład ta: http://allegro.pl/item1044727531_h_m..._roz_40_l.html
oczywiście tutaj dałam taki przykład, myślę że w takich sukienkach będziesz wyglądac swietnie do tego jakieś np buty na koturnie, sandałki i będziesz wręcz promieniować świeżością i pięknem
polecam chodzenie po tzw second-handach, gdzie można za niewielkie pieniądze kupić naprawde piękne ciuszki
masz piękny biust dlatego noś dopasowane top, np połączenie białego, zwykłego topu + dzinsy + skórzany pasek + jakaś ciekawa torba i będziesz fantastycznie się prezentować .

a co do blond pasemek, to nie! absolutnie nie, zostań przy swoim kolorze

zapraszam na swojego bloga (adres w podpisie) na którym znajdziesz coś dla siebie, może czymś Cię zainspiruje, pozdrawiam; )

w razie jakiś pytań, czy chęci porozmawiania dłuższego na temat wyglądu, pisz w wiadomościach prywatnych, chętnie służę pomocą
Bardzo dziękuję Ci za komentarz i za miłe słowa. Śliczna ta sukienka, którą proponujesz, boję się troszkę zakładać rzeczy przed kolano... Kompleks dot. nóg - stąd też spódniczki/sukienki kolanka zasłaniające. Przyzwyczaiłam się do luźnych ciuchów, tunik i wszystkiego, co nie przylega do ciała , ale chyba rzeczywiście powinnam mieć w swojej szafie kilka rzeczy, które podkreślają figurę. Dziwna ze mnie osoba, ale nieswojo się czuję nawet wówczas, gdy założę rurki . Na bloga będę w wolnych chwilach zaglądać; podoba mi się ta postrzępiona fryzurka, którą polecasz.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-27, 13:47   #252
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

ufff sporo stron mialam do przeczytania i obejrzenia teraz moja opinia:
1.wybierasz okropne kolory farb takie ciotkowate nie sa dziewczece dodaja ci lat
2.pomysl o odcieniach brazu jest w czym wybierac
3.pomysl o wlosach staja sie przesuszone lamliwe bez zycia i wyrazu nie podatne na ukladanie
4.moze postaraj sie zachodowac troszke wlosy wtedy bedzie mozna je ladnie pocieniowac bo z krotkich to male jest pole do popisu
5;jestes zgrabna podkreslaj to czy zauwazylas za kim faceci sie ogladaja na ulicy stroj ma byc dopasowany do sylwetki podkreslic trzeba atuty
6.nos kobiece obuwie obcasy delikatnie ma byc
7.w makijazu nie musisz przesadzac(delikatny make up) jestes dziewczeca i taka pozostan po co robic z siebie starsza a w efekcie wygladac na ciocie
8. sorki za rozpiske
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 19:19   #253
Delilah*
Raczkowanie
 
Avatar Delilah*
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 242
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Przebrnęłam przez cały wątek i aż mi się ciśnie na usta : skończcie już z tym brązem !
Dziewczyna nie lubi swojego naturalnego koloru no to po cholerę ma go sobie robić na siłę i źle się czuć. Ok, przeważnie matka natura wie co robi, wiec zapewne dobrze by było jej w takim kolorze włosów, ale nie chce to nie , na pewno jest sporo innych rozwiązań, mieszczących się w jej konwencji stylu.
Powiem tak - dzika malina całkiem mi się podoba, wprawdzie jak wspominano nie jest on naturalny, ale widocznie taki obrałaś sobie styl.
Myślę , że ten kolor włosów śmiało możesz zestawiać z ciemnymi zieleniami, fioletami, granatem,ciemnym morskim czernią też, raczej nie z pastelami.
Jest jaśniej i weselej.Pamiętaj tylko, że sam kolor w sobie jest dosyć kontrowersyjny, dlatego ubrania nie powinny ociekać cekinami, nitami itp. bo po prostu zbliżysz się do kiczu.
Może ja się nie znam, ale w czerni też wyglądałaś niezłe,chociaż przytłaczał Twoją delikatną buźkę. Widziałabym Cię w oberżynie tez.
Makijaż na wielki plus . Bez tych pandzich obwódek o wiele lżej i bardziej kobieco.

Co do blondu, to wydaje mi się ,ze kiepsko by Ci było , moze raczej karmelkowy brązo-blond

pozdrawiam
Delilah* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 18:38   #254
Zapach deszczu
Zadomowienie
 
Avatar Zapach deszczu
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: La Défense,Paris
Wiadomości: 1 643
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Przeczytałam cały wątek i autore polecam wizyte u psychologa bo fryzjer by się złapał za głowę gdyby taki fiotetowy kolor zobaczył.
Tak z ciekawości czy Ty to zrobiłaś? Bo chyba nie farbą?
Zapach deszczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 21:29   #255
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez Zapach deszczu Pokaż wiadomość
Przeczytałam cały wątek i autore polecam wizyte u psychologa bo fryzjer by się złapał za głowę gdyby taki fiotetowy kolor zobaczył.
Tak z ciekawości czy Ty to zrobiłaś? Bo chyba nie farbą?
Dziękuję.
Jaki fioletowy?!
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 15:45   #256
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cóż moje kochane, farba stała malinowa zeszła po dokładnie trzech myciach - nigdy więcej tej farby! Pieniądze w błoto.

Znowuż mam więc wypłowiały rudy. Zrobiłam sobie za to symulację w blondzie - co Wy na to? Powie mi Kochane któraś z Was, jaka farba daje TAKI odcień? Dziękuję z góry.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 19:01   #257
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Powiedzcie mi Kochane, jaki to odcień farby na tej przeróbce.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 19:10   #258
Justynka1710
Zakorzenienie
 
Avatar Justynka1710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 4 702
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Bardzo fajnie Ci w blondzie i szczerze mówiąc to dobrze, że tamten kolor Ci się już zmył bo był nieładny mówiąc delikatnie. Co do farby- ja bym nie ryzykowała. Trzeba dużo rozjaśnić, więc poleciłabym zaufanego fryzjera. Często sama się farbujesz więc Twoje włosy już i tak dostały za swoje, więc lepiej jeszcze rozjaśnianiem samodzielnym tego nie pogarszać.Fajnie, że w końcu zdecydowałaś się na jakiś normalny kolor.
__________________
And I remember all those crazy things you said
You left them running through my head
You're always there
You're everywhere
But right now I wish you were here...
Justynka1710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 19:12   #259
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

ciekawa przerobka ale twoje wlosy sa krotkie i proste i moze to tak ladnie nie wygladac dlatego szkoda ze "zapuszczasz" wloskow tylko marnujesz je kolejnymi farbowaniami moze tym razem udaj sie do dobrej fryzjerki warto zainwestowac na dluzej w dobry kolor
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-03, 19:16   #260
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

A dziękuję, też mi się wydaje, że ten kolor to dobra opcja .

A co to jest za odcień/kolor? Słoneczny blond, czy też jakaś platynka? Bo nie mam pojęcia nawet jakby to fryzjerowi objaśnić.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 19:26   #261
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

na moje oko to odcien chlodny blondu tzw popielaty z tego co sie orientuje nie latwo otrzymac taki odrazu zalezy jaki jest kolor wyjsciowy dobrze rozwaz za i przeciw i plisss niech fryzjer ci to zrobi
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 19:36   #262
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

http://images41.fotosik.pl/53/4d985c692528c6db.jpg - a taki? co to za odcień?

boże, ile jest odcieni blondu .

lepszy ten, czy ten z przeróbki? jak już się zdecydować to raz a porządnie.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 20:31   #263
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

wiesz na poczatku ciezko ci bedzie otrzymac chlodny odcien blondu wiec poki co wlasnie idz w te cieplejsze. samej ci nie radze tego robic bo lubisz eksperymenty i jestes niecierpliwa a takie przechodzenie z rudego w ladny i rownomierny blond troche zajmie wiem co mowie bo sama przez to przechodzilam
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 21:10   #264
Maxsia_
Rozeznanie
 
Avatar Maxsia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 718
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Ty jesteś masochistką słowo daję! Nie rób już nic z tymi biednymi włosami i do fryzjera się wybierz bo już jest sianko, a rozjaśnianie do blondu to spali ci włosy do samych cebulek :/ uzyskanie takiego odcienia o ktory tu chodzi to niestety cud przy pierwszym ściąganiu koloru, myślę ze bedziesz się musiała zadowolić ciepłym brązem, lub rudawym blondem na początek....
aha i polecam ci brązer na policzki
__________________
Dieta ala MŻ
Maxsia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 15:39   #265
whitechocolatte
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Myślę, że mimo całej Twojej niechęci do tego koloru, powinnaś przynajmniej spróbować jakiegoś z odcieni brązu. A co do blond - tak jak koleżanka wyżej, uważam, że to do reszty zniszczy Ci włosy, a efekt znudzi się po kilku dniach w porywie do tygodnia .
whitechocolatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 15:42   #266
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Jeszcze trochę i będzie zdjęcie w blondzie. Trzęsę portkami ze strachu nad efektem.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 16:41   #267
Maxsia_
Rozeznanie
 
Avatar Maxsia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 718
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Jeszcze trochę i będzie zdjęcie w blondzie. Trzęsę portkami ze strachu nad efektem.
no ja też...
__________________
Dieta ala MŻ
Maxsia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 16:53   #268
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Boże, dziewczyny, jestem naprawdę załamana... Żebym wreszcie była blondynką - wymagam jeszcze co najmniej dwóch, trzech rozjaśniań. Pieprzony rudy.
Efekt pierwszego rozjaśniania - częściowo mam blond (góra, przebłyski), częściowo nadal cholerny rudy. Wysuszyłam włosy i nałożyłam farbę blond rozjaśniającą rzekomo o 2 tony. Ciężko to widzę . Już się tego blondu nie doczekam. Po zmyciu farby nakładam na dziesięć minut dwie odżywki a jutro robię maseczkę z nafty. Masakra. Nigdy więcej rudego. :spuszcza nos na kwintę:
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 16:57   #269
Maxsia_
Rozeznanie
 
Avatar Maxsia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 718
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Ja nie wiem czemu się dziwisz w ogole, przecież pisałyśmy ci jak będzie. Niestety takie eksperymenty tylko u fryzjera, bo oni specjalnym preparatem najpierw ściągają kolor. Niszczysz tylko włosy, życzę powodzenia, i nie widzę powodu by dalej komentować wątek, skoro i tak nasze rady masz głęboko gdzieś!
Chcesz żeby cię żałować? NO WAY!
__________________
Dieta ala MŻ
Maxsia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 17:51   #270
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Nie chcę żeby mnie żałowano. Jestem zła na siebie. Na choleeeeeeeeerny rudy (pytanie za sto punktów - co mnie podkusiło żeby go zrobić). Nie mam obecnie pieniędzy, żeby zapłacić fryzjerowi 100 zł za zdjęcie koloru, przykro mi.

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Napanikowałam i całkiem niepotrzebnie . Jestem blondynką z rudą poświatą i jestem z tego całkowicie zadowolona. Jeszcze jedno rozjaśnianie (za jakiś czas) i będę blondynką, po prostu.

Zaraz załączę zdjęcia.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:40.