Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-09, 12:35   #2731
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Ja nic na zapas nie wybieram bo moge z każdego innego bankomatu wybrac. Z euronetów własciwie wogóle nie korzystam.

Boże wyobrazcie sobie co ja bede miała we wtorek w pracy
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 12:37   #2732
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
dawno nie oglądałam DOBREGO polskiego filmu
z tych ostatnich to tylko YUMA mi podobała się

Przybylska piękna kobieta
Oj, ja też już dawno nie widziałam dobrego polskiego filmu

Kusi mnie też "Wenus w futrze" Polańskiego.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 12:47   #2733
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja nic na zapas nie wybieram bo moge z każdego innego bankomatu wybrac. Z euronetów własciwie wogóle nie korzystam.

Boże wyobrazcie sobie co ja bede miała we wtorek w pracy
u mnie szykuje się intensywny długi weekendzik więc gotówki troszkę potrzebne, a nie chce potem przykrych niespodzianek
ja w euronecie też nigdy nie wybierałam pieniążków, zazwyczaj wybieram przy banku pko
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 13:02   #2734
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
u mnie szykuje się intensywny długi weekendzik więc gotówki troszkę potrzebne, a nie chce potem przykrych niespodzianek
ja w euronecie też nigdy nie wybierałam pieniążków, zazwyczaj wybieram przy banku pko
Ja zazwyczaj w WBK bo taki mam koło domu albo w Spółdzielczym bo koło TŻ jest
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 13:28   #2735
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ciekawe, ale jutro niedziela w poniedziałek święto, więc może to potrwać
dlatego wolałam troszkę gotówki na zapas wybrać

ja też mam takie zapasy wspominałam o 10 szamponach w szafie nieotwartych, a odżywek, masek nie mniej a ile w łazience otwartych
dobrze, że mam ogromną szafę
na pewno potrwa
to ja aż tylu nie mam jak mi coś nie pasuje to pozbywam się darując komuś z rodziny
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja nic na zapas nie wybieram bo moge z każdego innego bankomatu wybrac. Z euronetów własciwie wogóle nie korzystam.

Boże wyobrazcie sobie co ja bede miała we wtorek w pracy
ja tez na szczęście nie korzystam z euronetów , to tylko ewentualnie gdy przy śląskim jest zbyt długa kolejka
może nie będzie tak źle w sumie ludzie są już poinformowani i wiedzą o awarii
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 13:44   #2736
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
na pewno potrwa
to ja aż tylu nie mam jak mi coś nie pasuje to pozbywam się darując komuś z rodziny

ja tez na szczęście nie korzystam z euronetów , to tylko ewentualnie gdy przy śląskim jest zbyt długa kolejka
może nie będzie tak źle w sumie ludzie są już poinformowani i wiedzą o awarii
Tak ale wielu ludziom poblokowało na koncie środki, a u nas akurat takie blokady po 7 albo 14 dniach dopiero sciagaja A niewiadomo jak to ze strony euronetu bedzie rozwiazane No i tez nie wszyscy kumają że to nie jest nasza wina....
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 14:18   #2737
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
na pewno potrwa
to ja aż tylu nie mam jak mi coś nie pasuje to pozbywam się darując komuś z rodziny

ja tez na szczęście nie korzystam z euronetów , to tylko ewentualnie gdy przy śląskim jest zbyt długa kolejka
może nie będzie tak źle w sumie ludzie są już poinformowani i wiedzą o awarii
jak wchodzę do drogerii to zapominam o tym, że mam zapas i kupuję i niestety tyle się uzbierało ale mamci też dostarczam

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja zazwyczaj w WBK bo taki mam koło domu albo w Spółdzielczym bo koło TŻ jest
ja przeważnie z tego w centrum, bo mieszkam teraz w samym centrum

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Tak ale wielu ludziom poblokowało na koncie środki, a u nas akurat takie blokady po 7 albo 14 dniach dopiero sciagaja A niewiadomo jak to ze strony euronetu bedzie rozwiazane No i tez nie wszyscy kumają że to nie jest nasza wina....
maskara, co wtedy ludzie mają zrobić jak ktoś jest sam i nie ma od kogo nawet pożyczyć...
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-09, 14:30   #2738
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
jak wchodzę do drogerii to zapominam o tym, że mam zapas i kupuję i niestety tyle się uzbierało ale mamci też dostarczam

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------



ja przeważnie z tego w centrum, bo mieszkam teraz w samym centrum

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------



maskara, co wtedy ludzie mają zrobić jak ktoś jest sam i nie ma od kogo nawet pożyczyć...
Dla mnie też jest nielogiczne wypłacanie np z bankomatu 2-3 tys naraz
No wybaczcie ale nie rozumiem po co wypłacać całą wypłate czy emeryture, a co lepsi lecą potem z ta kasą na poczte i robia przelewy Głupota.

Ja sie juz na takie rzeczy znieczuliłam bo jakbym miala sie przejmować każdym klientem jak to ma ciezko to bym na głowe dostała. Niestety takie rzeczy się zdarzają i nic sie nie zrobi. A obwinianie wszystkich naokoło tez nic nie da bo systemu ani procedur to nie zmieni niestety.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 14:52   #2739
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Dla mnie też jest nielogiczne wypłacanie np z bankomatu 2-3 tys naraz
No wybaczcie ale nie rozumiem po co wypłacać całą wypłate czy emeryture, a co lepsi lecą potem z ta kasą na poczte i robia przelewy Głupota.

Ja sie juz na takie rzeczy znieczuliłam bo jakbym miala sie przejmować każdym klientem jak to ma ciezko to bym na głowe dostała. Niestety takie rzeczy się zdarzają i nic sie nie zrobi. A obwinianie wszystkich naokoło tez nic nie da bo systemu ani procedur to nie zmieni niestety.
ja wypłacam często duże kwoty jak idę na zakupy bo wolę chodzić z gotówką, gdyż nie wszędzie można płacić kartą, czasami mają awarię w sklepie też, więc nie ma jak gotówka w kieszeni a jak płacę kartą to nie odczuwam ubytku i potem niezłe zdziwko łapię jak sprawdzam konto w necie

nie zazdroszczę takiej pracy

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

na poczcie nigdy przelewu nie zrobiłabym
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 14:55   #2740
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja wypłacam często duże kwoty jak idę na zakupy bo wolę chodzić z gotówką, gdyż nie wszędzie można płacić kartą, czasami mają awarię w sklepie też, więc nie ma jak gotówka w kieszeni a jak płacę kartą to nie odczuwam ubytku i potem niezłe zdziwko łapię jak sprawdzam konto w necie

nie zazdroszczę takiej pracy

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

na poczcie nigdy przelewu nie zrobiłabym
Ja właśnie mam na odwrót bo wole płacić kartą bo jak gotówką płace to właśnie wiecej wydaje

Praca jak praca, tez nie pałam do niej miłością. Ale pieniążki są i też zdarzają sie tak mili klienci, że rozmowa z nimi rekompensuje cały dzien rozmów z idiotami
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 15:02   #2741
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja właśnie mam na odwrót bo wole płacić kartą bo jak gotówką płace to właśnie wiecej wydaje

Praca jak praca, tez nie pałam do niej miłością. Ale pieniążki są i też zdarzają sie tak mili klienci, że rozmowa z nimi rekompensuje cały dzien rozmów z idiotami
u mnie właśnie czego oczy nie widzą tego sercu nie żal i dlatego więcej jak płacę kartą

a nie szukasz czegoś w swoim zawodzie?
ja niestety nie mam ceirpliwości do ludzi
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-09, 16:25   #2742
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Dobry wieczór

Ja tylko na chwilkę, bo mnie Tż od lapka odgania, ledwo weszłam do domu, włączam forum a ten już nad głową, że od razu po wejściu do domu rzuciłam się do kompa

Chciałam tylko powiedzieć, że byłam dzisiaj w Simply Market i tak z ciekawości przejrzałam skład odżywki Garniera Awokado i Karite i mają je jeszcze ze starym składem. Jakbyście chciały je kupić, to lećcie do Simply, bo mają je jeszcze w zapasie

Truskawkowa, bardzo fajnie Ci wyszły te różowe włoski, pasują Ci

Miałam tak kiedyś, że wypłacałam pieniądze z bankomatu WBK (konto mam w ING), pobrało mi kasę z konta a bankomat nie wypłacił. Okazało się, że była awaria tylko tego jednego bankomatu, nie jakaś zbiorowa. Reklamację musiałam składać w ING, jak mi Pani powiedziała to oni dopiero kontaktują się w WBK, który sprawdza stan pieniędzy w bankomacie, następnie odpowiada ING i dopiero ten drugi reklamacje uznaje. Czekałam dokładnie 28 dni aż mi pieniądze zwrócili (mieli na to 30 dni) Paranoja jakaś, żeby tyle to trwało.

Sorki za ten chaos, na szybko pisałam
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 17:22   #2743
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Czeko ja dziś się bałam wypłacać pieniędzy z bankomatu PKO :P ale tz poszedł na pierwszy ogień bo tylko kilka groszy wypłacał a ja na czynsz dla właścicielki...ale na szczęście nic mi nie poblokowało

Za to play 3 raz w ciągu tygodnia miał awarię, teraz podobno ogólnopolską cały dzień!! wkur.. mam już konkretny i zmieniam na upc w styczniu!! choć to też nie super firma, ale lepsza chyba niż ten play ostatnio...

Co do włosów to przetestowałam maskę Ziaja, intensywna odbudowa
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-ceramidy.html
i fajna jest, tylko lekka, takie sypkie włosy mi zrobiła więc jak ktoś dociążone potrzebuje to mu się nie sprawdzi...

Bunny do farb kolestonu muszę kupować welli oxy? czy można inny?
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 17:51   #2744
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Dzięki Milko Już mi się zmyła ta fuksja, teraz mam taką mocną różową poświatę gdzie nie gdzie, coś jak na wklejanych wcześniej fotkach. Podoba mi się, chociaż trochę krępujące jest jak ludzie się gapią, gdy idę w rozpuszczonych

Shizaxa Podobno utleniacz nie ma większego znaczenia, ale czytałam, że w przypadku jaśniejszych odcieni i mocniejszych wód warto wybierać te trochę lepsze, z większą ilością "dobrych" dodatków.

Czytałam też na jakimś forum, że w przypadku niektórych farb z koncernu Loreal czyli Matrix czy Loreal Professionel użycie oryginalnego oxy przedłuża trwałość koloru, bo te farby mają trochę inną formułę. Nie wiem czy tak jest, nigdy ich nie używałam.

Też będę kolestonową dziewczyną Przekonała mnie cena... Tubkę Alfy mam za ok 30zł z Allegro, a Koleston kupiłam dziś stacjonarnie za 19, 19zł. Niestety nie było 12/11 na który się czaiłam, więc wzięłam 12/96, którego używała Czeko. Były też 12/89, ale bałam się, że wyjdzie zbyt ciepło. Trochę gubię się w tych Kolestonach Widziałam też 12/22, ale zero opinii, nie było też go w palecie. Znalazłam, że te dwójki oznaczają u Welli matowy blond.

Wzięłam też maskę Acid Balance Kocham emulsję, maskę pewnie też pokocham. Jutro zrobię test na połówkach włosów składy mają podobne, ale maska ma gęstszą konsystencję.
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 18:49   #2745
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Truskawkowa a kiedy tym 12/96 robisz? bo ja też będę go zamawiać, bo chyba stacjonarnie u mnie nigdzie nie znajdę...Ty w jakiejś sieciówce znalazłaś? no i nie wiem co z tym oxy...czy zamawiać z farbą czy kupić sobie, z alfą dawałam joannę kiedyś...
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 18:52   #2746
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Truskawkowa a kiedy tym 12/96 robisz? bo ja też będę go zamawiać, bo chyba stacjonarnie u mnie nigdzie nie znajdę...Ty w jakiejś sieciówce znalazłaś? no i nie wiem co z tym oxy...czy zamawiać z farbą czy kupić sobie, z alfą dawałam joannę kiedyś...
Jeszcze nie wiem.. Może w przyszłym tygodniu? Lubię robić mały odrost, bo taki lepiej się rozjaśnia.

Ja kupiłam 12% Joanny w Multidrogerii stacjonarnie. Mają ceny takie jak na Allegro i sklepie internetowym. Londy mają za 13 z groszami, ale odstraszyły mnie te opinie o gorszej kondycji włosów.

Jak wyjdzie za rudo, to dokupię korektor 0/81, który polecała Guacamole
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=397
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 18:52   #2747
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Też będę kolestonową dziewczyną Przekonała mnie cena... Tubkę Alfy mam za ok 30zł z Allegro, a Koleston kupiłam dziś stacjonarnie za 19, 19zł. Niestety nie było 12/11 na który się czaiłam, więc wzięłam 12/96, którego używała Czeko. Były też 12/89, ale bałam się, że wyjdzie zbyt ciepło. Trochę gubię się w tych Kolestonach Widziałam też 12/22, ale zero opinii, nie było też go w palecie. Znalazłam, że te dwójki oznaczają u Welli matowy blond.

Wzięłam też maskę Acid Balance Kocham emulsję, maskę pewnie też pokocham. Jutro zrobię test na połówkach włosów składy mają podobne, ale maska ma gęstszą konsystencję.
ciekawe jak wyjdzie ten koleston a na jakim oks będziesz robić ?
daj znać jak ta maska się spisze

ja sobie dziś wtarłam w skalp olejek łopianowy z czerwoną papryczką a na długości dałam ten alterry i włosy super miękkie ,ale zauważyłam że zawsze po tym łopianowym wyskakują mi takie bąbelki jakby na skórze głowy ( kilka w różnych miejscach) nie wiem czemu możliwe , żeby podrażniał mi skalp ,albo jakaś reakcja alergiczna po paru dniach na szczęście znika
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 18:54   #2748
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej
W konu znalazłam trochę czasu
Jestem na bieżąco,ale nie będę juz cytowac,bo kilka tematów jest juz zamkniętych wiec to nie ma sensu

Jesli chodzi o PKO to jestem w grupie tych poszkodowanych i nie omieszkam we wtorek odwiedzić swojego banku

Truskawkowa
słońce moje omineły mnie twoje pasemka w rózowe
Małpko kochana powiedz mi gdzie kupiłaś Koleston w takiej cenie?
ja tez chce teraz 12/96 przetestowac
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 18:56   #2749
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Asia, spróbuję z tą 12% mimo, że nie mam ciemnej natury (ok 8 poziom) Spróbuję chociaż czy wyjdzie mi bardziej biało, takie moje marzenie Kupiłam małą butelkę, jak nie będzie wielkiej różnicy, to będę robić na 9 jak zawsze.

A maski jestem ciekawa i na pewno napisze Szampon też jest fajny, ale z gatunku tych gęstych, słabo pieniących się. Super się sprawuje zaraz po farbie, wręcz koi skórę głowy. Do używania na co dzień, trochę zbyt mało domywa.

A emulsję uwielbiam, chociaż trochę jest za bardzo lejąca i przez to mniej wydajna
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-09, 18:57   #2750
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Rozglądam się za jakąś maska do włosów
Zostala mi juz tylko maska z Ziaji i Chantala, i chyba potrzebuje czegoś regenerującego/odbudowującego lub rekontrującego
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 19:04   #2751
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Asia, a co do tych bąbelków to pewnie ta papryczka. Ja bym się bała, że mi włosy zaczną wypadać

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Hej
W konu znalazłam trochę czasu
Jestem na bieżąco,ale nie będę juz cytowac,bo kilka tematów jest juz zamkniętych wiec to nie ma sensu

Jesli chodzi o PKO to jestem w grupie tych poszkodowanych i nie omieszkam we wtorek odwiedzić swojego banku

Truskawkowa
słońce moje omineły mnie twoje pasemka w rózowe
Małpko kochana powiedz mi gdzie kupiłaś Koleston w takiej cenie?
ja tez chce teraz 12/96 przetestowac
Podeślę Ci to co dziewczynom ale mówiłam, że już się sprało, teraz bardziej można do ludzi wyjść

Multi nie lubię odwiedzać, bo ciasno tam jak w kurniku, ale ceny mają świetne. Szkoda, że daleko ode mnie, ale chłop mnie dziś podrzucił

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Rozglądam się za jakąś maska do włosów
Zostala mi juz tylko maska z Ziaji i Chantala, i chyba potrzebuje czegoś regenerującego/odbudowującego lub rekontrującego
Koniecznie Lorealek Extreme, tylko chyba nigdzie teraz nie ma go w promo

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Kylie, chciałam spróbować tego serum Marionu, które polecałaś, ale jednak skąpiec się odezwał i wzięłam tę nowość https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ie-wlosow.html

Pachnie bardzo cukierkowo i kosztuje 5,90 w Jasmin.

Czy coś daje prócz rozczesywania to chyba niezbyt, Milargan bardziej mi pasował. Kiedyś skuszę się na te Twoje serum, ale poczekam na promocję jakąś

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Jeszcze w Jasmin kupiłam dwupak past Himalaya za 13,90: klasyczna i wybielająca. Wybielająca daje goździkami, ale podoba mi się

Więcej grzechów kosmetycznych nie popełniłam ostatnio
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 19:20   #2752
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Asia, a co do tych bąbelków to pewnie ta papryczka. Ja bym się bała, że mi włosy zaczną wypadać

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Podeślę Ci to co dziewczynom ale mówiłam, że już się sprało, teraz bardziej można do ludzi wyjść

Multi nie lubię odwiedzać, bo ciasno tam jak w kurniku, ale ceny mają świetne. Szkoda, że daleko ode mnie, ale chłop mnie dziś podrzucił

Koniecznie Lorealek Extreme, tylko chyba nigdzie teraz nie ma go w promo

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Kylie, chciałam spróbować tego serum Marionu, które polecałaś, ale jednak skąpiec się odezwał i wzięłam tę nowość https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ie-wlosow.html

Pachnie bardzo cukierkowo i kosztuje 5,90 w Jasmin.

Czy coś daje prócz rozczesywania to chyba niezbyt, Milargan bardziej mi pasował. Kiedyś skuszę się na te Twoje serum, ale poczekam na promocję jakąś

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Jeszcze w Jasmin kupiłam dwupak past Himalaya za 13,90: klasyczna i wybielająca. Wybielająca daje goździkami, ale podoba mi się

Więcej grzechów kosmetycznych nie popełniłam ostatnio
Różyk
Bejbe cudnie w tym wyglądasz
Az mi sie takie zamarzyły
To w całości schodzi?

Potrzebuję takiej mask,która będzie jak torpeda na moje włosy i zregeneruje je troszeczkę chociaz
Myslisz,że Extreme taka własnie bedzie?
Juz zastanawiałam sie,żeby znowu zamówic Dolce Anti Age ale ost jej uzytkowanie bylo katorga,robiła mi mega puch na głowie

Pokazywałaś niedawno te nowe serum z marionu i to chyba kilka rodzai ich jest,wiec jak bede w tych okolicach to tez wypróbuję
A jak one składowo stoją?

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

I w ogóle najarałam się na ta szczotkę
http://www.foxagd.com/info.php?idprod=cf_9000

Planuje wizyte u fryzjera i przyda mi się do modelowania
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 19:22   #2753
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Różyk
Bejbe cudnie w tym wyglądasz
Az mi sie takie zamarzyły
To w całości schodzi?

Potrzebuję takiej mask,która będzie jak torpeda na moje włosy i zregeneruje je troszeczkę chociaz
Myslisz,że Extreme taka własnie bedzie?
Juz zastanawiałam sie,żeby znowu zamówic Dolce Anti Age ale ost jej uzytkowanie bylo katorga,robiła mi mega puch na głowie

Pokazywałaś niedawno te nowe serum z marionu i to chyba kilka rodzai ich jest,wiec jak bede w tych okolicach to tez wypróbuję
A jak one składowo stoją?
Podobno schodzi w całości Następnym razem zrobię sobie chyba całe, ale w formie maseczki koloryzującej (mieszanka z odżywką jakąś), bo chciałabym od razu taki delikatny kolor równomiernie jak na fotkach, które wklejałam kilka stron temu

Moim zdaniem Extreme powinna Ci bardzo podpasować No i mogę polecić maskę z jedwabiem Gliss Kura, efekt "wypełnienia" trzyma się sporo myć. Ma keratynę, ale na moich włosach specjalnie tego nie czuć...
Chciałam dziś kupić w Multi maskę z ceramidami, o której pisała Shizaxa, ale nie mieli. Teoretycznie powinna regenerować, ma niezłe składniki. Widocznie nie jest mi na razie pisana

A skład olejku mojego jest taki:
Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Dimethicone, Isopropyl Myristate, Phenyltrimethicone, Parfum, Argania Spinosa Kernel Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Canaga Odorata Flower Oil, Tocopheryl Acetate, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexane Carboxaldehyde, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Farnesol, CI 26100

Pogrubione to olejki, ale mam wrażenie, że to bardziej pachnidełko do włosów pomagające je rozczesać
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 19:23   #2754
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Jeszcze nie wiem.. Może w przyszłym tygodniu? Lubię robić mały odrost, bo taki lepiej się rozjaśnia.

Ja kupiłam 12% Joanny w Multidrogerii stacjonarnie. Mają ceny takie jak na Allegro i sklepie internetowym. Londy mają za 13 z groszami, ale odstraszyły mnie te opinie o gorszej kondycji włosów.

Jak wyjdzie za rudo, to dokupię korektor 0/81, który polecała Guacamole
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=397
no to mi zostaje allegro...
właśnie też z londy zrezygnowałam na podstawie opini, że wysusza...choć drogeryjna jest dla mnie ok...
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 19:25   #2755
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
[/COLOR]I w ogóle najarałam się na ta szczotkę
http://www.foxagd.com/info.php?idprod=cf_9000

Planuje wizyte u fryzjera i przyda mi się do modelowania
Tu musiałaby się Bunny wypowiedzieć, ale moim zdaniem wygodniej byłoby Ci z większą szczotką. Nie miałam takiej obrotowej, ale Olivia Garden 54mm była dla mnie za mała, a tam masz 50mm
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 19:25   #2756
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Chciałam dziś kupić w Multi maskę z ceramidami, o której pisała Shizaxa, ale nie mieli. Teoretycznie powinna regenerować, ma niezłe składniki. Widocznie nie jest mi na razie pisana
a Ty lubisz takie lekkie maski/odżywki?? bo mimo, że ja mam "delikatne" włosy to mi zrobiła takie leciutkie aaa i jak dla mnie świetnie pachnie
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 19:27   #2757
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
a Ty lubisz takie lekkie maski/odżywki?? bo mimo, że ja mam "delikatne" włosy to mi zrobiła takie leciutkie aaa i jak dla mnie świetnie pachnie
Lubię, chociaż to zależy Generalnie łatwiej mi włosy przeciążyć niż pozostawić lekkie. Jak zapach jest taki jak szamponu to super Pewnie kiedyś ją kupię, bo szampon uwielbiam
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 19:37   #2758
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

moje dziecko kosmate nie moze sie ode mnie odkleic
tak sie stesknilo za swoja pancia
Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Podobno schodzi w całości Następnym razem zrobię sobie chyba całe, ale w formie maseczki koloryzującej (mieszanka z odżywką jakąś), bo chciałabym od razu taki delikatny kolor równomiernie jak na fotkach, które wklejałam kilka stron temu

Moim zdaniem Extreme powinna Ci bardzo podpasować No i mogę polecić maskę z jedwabiem Gliss Kura, efekt "wypełnienia" trzyma się sporo myć. Ma keratynę, ale na moich włosach specjalnie tego nie czuć...
Chciałam dziś kupić w Multi maskę z ceramidami, o której pisała Shizaxa, ale nie mieli. Teoretycznie powinna regenerować, ma niezłe składniki. Widocznie nie jest mi na razie pisana

A skład olejku mojego jest taki:
Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Dimethicone, Isopropyl Myristate, Phenyltrimethicone, Parfum, Argania Spinosa Kernel Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Canaga Odorata Flower Oil, Tocopheryl Acetate, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexane Carboxaldehyde, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Farnesol, CI 26100

Pogrubione to olejki, ale mam wrażenie, że to bardziej pachnidełko do włosów pomagające je rozczesać
moze sie skusze tez na taki róż
w pracy to by padli hehehe
Jak kiedyś z gencjaną przeadziłam to ze mnie beke miały

Dobra w takim razie kupię Extreme z Loreala i GK tez kupie, a co!
Dzisiaj postanowiłam pierwszy raz od dawien dawna włosy na noc naolejować
Końce o pomstę do nieba wołają

U mnie w miesie to nic z takich rzeczy stacjonarnie nie kupisz
Piernicze przeprowadzam sie do Ciebie

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
no to mi zostaje allegro...
właśnie też z londy zrezygnowałam na podstawie opini, że wysusza...choć drogeryjna jest dla mnie ok...
u mnie to samo,nic w tym miescie nie ma

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Tu musiałaby się Bunny wypowiedzieć, ale moim zdaniem wygodniej byłoby Ci z większą szczotką. Nie miałam takiej obrotowej, ale Olivia Garden 54mm była dla mnie za mała, a tam masz 50mm
Kurcze faktycznie
Ale ja nie umiem chyba sie posługiwac szczotka i suszarka na raz,moje półkule mózgowe nie umieją ze sobą współpracować

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Dziewczyny,jak myslicie jakbym w takiej fryzurce wyglądała
Odrazu mówie,że to nie jest ta, z którą mam zamiar sie wybrac do fryzjera,ale ta bardzo mi sie podoba,niby nic a ma coś w sobie
http://styl.fm/item/2167531
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 19:59   #2759
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Za to play 3 raz w ciągu tygodnia miał awarię, teraz podobno ogólnopolską cały dzień!! wkur.. mam już konkretny i zmieniam na upc w styczniu!! choć to też nie super firma, ale lepsza chyba niż ten play ostatnio...
Aż dziwne, że masz takie problemy z Playem, ja oprócz neta z kabla mam dodatkowo w Play już od kilku lat i rzadko są problemy. Może to kwestia miejsca użytkowania. Zapytaj ich, może u Ciebie w domu jest słabszy zasięg i dlatego takie problemy, niech sprawdzą.

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Ja kupiłam 12% Joanny w Multidrogerii stacjonarnie. Mają ceny takie jak na Allegro i sklepie internetowym. Londy mają za 13 z groszami, ale odstraszyły mnie te opinie o gorszej kondycji włosów.
Dlaczego ja się wyprowadziłam z tego miasta

Bunny powiedz mi proszę czy Alfa 9.21 równa się mniej więcej Kolestonowi 9.16?

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość

Dziewczyny,jak myslicie jakbym w takiej fryzurce wyglądała
Odrazu mówie,że to nie jest ta, z którą mam zamiar sie wybrac do fryzjera,ale ta bardzo mi sie podoba,niby nic a ma coś w sobie
http://styl.fm/item/2167531
Mnie się takie proste cięcia od garnka nie podobają. Miałam taką kiedyś i wyglądałam beznadziejnie a Ciebie to już w ogóle w takiej fryzurce nie widzę
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 20:09   #2760
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
-
Mnie się takie proste cięcia od garnka nie podobają. Miałam taką kiedyś i wyglądałam beznadziejnie a Ciebie to już w ogóle w takiej fryzurce nie widzę
Dziekuję za szczerą opinie

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Milka ja dopiero teraz zobaczyłam,że w podpisie masz link do swojego bloga
hahahahaha ide zobaczyc co tam skrobiesz
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:42.