Skype a niedoskonałości twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-04, 22:02   #1
Dlady94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Mój świat
Wiadomości: 60

Skype a niedoskonałości twarzy


Mam bardzo wrażliwą cerę, plamy i chrosty od byle czego . Niestety teraz to wszystko się pojawiło plus blizny :-( Dziś pisałam z kolegą. Chce jutro rozmawiać na Skype, trochę boję się ale nie odmówiłam, może powinnam ? Powiedziałam mu o tym, zwalając winę na komary, powiedział ,żebym nie przesadzała. Z resztą już się widzieliśmy. Niestety moja twarz okropnie teraz wygląda, jakbym o siebie nie dbała :-( od początku znajomości zależało mu na innych formach komunikowania się niż tylko pisanie ( znajomość internetowa) , ja z powodu złej mowy, prawie zawsze "walczyłam" o pisanie. Teraz nie chcę znowu odmawiać...

Co mam zrobić?
Dlady94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 22:19   #2
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Skype a niedoskonałości twarzy

Trochę więcej makijażu wystarczy. Na skype będzie mniej widać niż w rzeczywistości.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 22:20   #3
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Skype a niedoskonałości twarzy

Nie udawać. Nikogo i niczego. Jesteś jaka jesteś. Dbasz o cerę, ale masz problemy. To nie Twoja wina.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 22:27   #4
Figula94
Zadomowienie
 
Avatar Figula94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 146
Dot.: Skype a niedoskonałości twarzy

Trochę, jak taka ja , chociaż ja nigdy nie rozmawiałam przez skype, ani nic z tych rzeczy, bo nie posiadam kamerki, ale jak pierwszy raz się widziałam z chłopakiem poznanym w sieci (a wcześniej nawet nie widział żadnych moich zdjęć), to bardzo stresowałam się syfami i jak się zwykle nie malowałam to nakładałam korektor na całą twarz, kiedy u mnie nocował.
Moim zdaniem wszystko się jakoś ułoży, a jeśli Ci to pomoże to spróbuj zasłonić, jak najbardziej niedoskonałości (mocny makijaż na tłustej, czy suchej skórze dość mocno widać, ale nie przez Skype (chociaż nie wiem, jaką masz kamerkę, ale większość takich rozmów nie jest w jakości HD, więc raczej nic nie zobaczy).
No i wada wymowy... Także ją posiadam, średnio mi idzie wymowa 'r' i czasem mówię za szybko, pomimo, iż jako dziecko chodziłam do logopedy. Często, jak wiedziałam, że zadzwoni to odwalałam na początku znajomości cyrki i trenowałam (o ile to w ogóle możliwe, bo przecież samych siebie słyszymy inaczej) sama ze sobą poprawne mówienie .
Nie wiem, co tam planujecie dalej i czy w ogóle coś, czy to po prostu jak na razie taka sobie niewinna rozmowa, jak w moim przypadku była (choć bardzo dla mnie ważna już wtedy i wciągająca), ale na pewno będzie dobrze. Ja teraz już z chłopakiem, z którym niegdyś pisałam jestem związana - jeszcze nie ślubem, ale jednak.
Figula94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 04:10   #5
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Skype a niedoskonałości twarzy

Przez kamerkę internetową mało co widać, wystarczy makijaż.

Ale też niepotrzebnie tak panikujesz - rozumiem, że zalezy Ci na opinii kolegi, ale po co o tym gadać, uprzedzać, kombinować jak się ukryć... Nie Ty jedna masz problemy z cerą, tłumaczenie się koledze typu "ale uprzedzam że mam zaczerwienienia na twarzy, nie przez to że o siebie nie dbam, tylko przez komary, nie przestrasz się, ja tak nie mam zawsze" itp. jest niezbyt trafione. Jesli to ma być znajomość bardziej zaawansowana niż pisanie przez Internet, to zobaczy Cię w różnych wydaniach.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 09:56   #6
Dlady94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Mój świat
Wiadomości: 60
Dot.: Skype a niedoskonałości twarzy

Dziękuje za posty
Make up odpada z powodu rąk, mam porażenie mózgowe. Jesteśmy kolegami ,nie wiem czy zawsze tak będzie. Nie wiem czy możemy sobie na coś więcej pozwolić. Jestem z pomorza a on z południa.Też ma MPD to utrzymanie takiej relacji jest troszkę trudniejsze. Jest starszy 8 lat
Dlady94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 09:59   #7
muminkowa900
Raczkowanie
 
Avatar muminkowa900
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 494
Dot.: Skype a niedoskonałości twarzy

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Nie udawać. Nikogo i niczego. Jesteś jaka jesteś. Dbasz o cerę, ale masz problemy. To nie Twoja wina.
Zgadza się. Albo Cię bierze taką jaka jesteś, albo do widzenia
muminkowa900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-05, 13:57   #8
Dlady94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Mój świat
Wiadomości: 60
Dot.: Skype a niedoskonałości twarzy

Już po, jednak moje obawy były niepotrzebne Niczego nie zauważył
A ja nawet chyba polubiłam videorozmowy
Dlady94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 10:48   #9
KarolCom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 5
Dot.: Skype a niedoskonałości twarzy

A widząc się twarzą w twarz założysz kominiarkę?
KarolCom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-13 11:48:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:08.