Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3 - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-16, 07:35   #1981
EgipskiMau
Raczkowanie
 
Avatar EgipskiMau
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 68
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Cześć Kiedyś pisałam tu o swoich zamiarach korekty podstawy nosa u doktora Skupina. Byłam już umówiona zarówno na konsultacje jak i na zabieg, lecz z powodów logistycznych (i ekonomicznych trochę tez) musiałam odwołać. Jednak jestem dość zdeterminowana i postanowiłam poszukać kogoś bliżej Wrocławia... Biorę pod uwagę doktora Knasta, u którego byłam już na konsultacji i doktora Węgrzyna, do którego idę dzisiaj. Obaj mają dość dobre opinie, lecz nie są idealni. Z moim niewielkim (było nie było ) defektem jednak powinni sobie dobrze poradzić. Gdyby chodziło o kompleksową korektę, zapewne udałabym się do bardziej popularnego w tej kwestii chirurga.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
11.02.2015
Pani inżynier
EgipskiMau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-16, 08:18   #1982
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Powtorze swoje pytanie- czy ktos robil CKN z naciskiem na naprawienie krzywej przegrody nosowej ze wzgledow zdrowotnych? I u jakiego chirurga? U mnie niestety na pierwszym miejscu teraz znalazly sie wgledy zdrowotne, a dopiero pozniej estetyczne... wiec chcialabym to zrobic razem.

Wysłane z jeżynki
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-16, 18:43   #1983
Annika14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 115
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
Powtorze swoje pytanie- czy ktos robil CKN z naciskiem na naprawienie krzywej przegrody nosowej ze wzgledow zdrowotnych? I u jakiego chirurga? U mnie niestety na pierwszym miejscu teraz znalazly sie wgledy zdrowotne, a dopiero pozniej estetyczne... wiec chcialabym to zrobic razem.

Wysłane z jeżynki
Ja mam lekko krzywą przegrodę nosową i robię operację u dr Krawczyńskiego w Łodzi. Jest on laryngologiem i chirurgiem plastykiem. Do takiej operacji idealny
Annika14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-16, 19:09   #1984
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Cytat:
Napisane przez Annika14 Pokaż wiadomość
Ja mam lekko krzywą przegrodę nosową i robię operację u dr Krawczyńskiego w Łodzi. Jest on laryngologiem i chirurgiem plastykiem. Do takiej operacji idealny
Dziekuje za odp. nie wiesz przypadkiem czy dr Skupin jest rowniez laryngologiem czy tylko chirurgiem plastykiem? Daj znac jak bedziesz po operacji jak droznosc noska, bo tego sie obawiam troche, czytalam, ze czasami po operacji nos ktory wczesniej byl drozny, staje sie niedrozny np.przy jednej dziurce, dlatego jestem ciekawa czy to idzie w parze, czy mozna spokojnie naprawic nos i pod wzgledem zdrowotnym i estetycznym

Wysłane z jeżynki
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-17, 11:41   #1985
Nenko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 99
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
Powtorze swoje pytanie- czy ktos robil CKN z naciskiem na naprawienie krzywej przegrody nosowej ze wzgledow zdrowotnych? I u jakiego chirurga? U mnie niestety na pierwszym miejscu teraz znalazly sie wgledy zdrowotne, a dopiero pozniej estetyczne... wiec chcialabym to zrobic razem.

Wysłane z jeżynki
Diablica, generalnie jest tak ze jak sie ma duzy i krzywy nos to przegroda prawie zawsze jest krzywa. Dixit moj doktor.

Edytowane przez Nenko
Czas edycji: 2016-07-17 o 11:43
Nenko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-17, 11:54   #1986
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Cytat:
Napisane przez Nenko Pokaż wiadomość
Diablica, generalnie jest tak ze jak sie ma duzy i krzywy nos to przegroda prawie zawsze jest krzywa. Dixit moj doktor.
Ale nie zawsze krzywa przegroda musi byc korygowana, a u mnie powinna i dlatego zalezy mi nie tylko na ladnym nowym nosku, ale rowniez i na naprostowaniu przegrody.

Wysłane z jeżynki

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Generalnie chodzi mi o to, ze jak czytam ze ktos mial prosta przegrode poddajac sie operacji, a po operacji ma krzywa i problemy z droznoscia nosa to zaczynam miec obawy czy to idzie w parze...

Wysłane z jeżynki
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-17, 13:18   #1987
Nenko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 99
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Osobiscie nie slyszalam o przypadku zeby komus z prostej przegrody zrobiono krzywa, tak samo jak nie slyszalam zeby w ogole ktos mial prosta przegrode przed operacja, chyba ze jest to osoba ktora operuje sobie np sama koncowke bo ma za szeroka. Jak nos jest krzywy, to przegroda jest krzywa. Tak jest prawie zawsze.
Natomiast moze faktycznie zdarzyc sie ze pojawi sie pewien dyskomfort przy oddychaniu, zwiazany czesto z faktem ze nos zwezono, dziurki zmniejszono... albo jesli pojawily sie - w procesie gojenia - jakies przerosty czy wewnetrzne blizny, czy np nos sie "zapadnie". To sa komplikacje ktore sie czasem zdarzaja i z ktorymi niestety trzeba sie liczyc. Zaden lekarz ci nie zagwarantuje ze nie bedzie komplikacji... jak przy jakiejkolwiek operacji zreszta.

Edytowane przez Nenko
Czas edycji: 2016-07-17 o 13:22
Nenko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-17, 16:50   #1988
Viridian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 213
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

No tak, ale ja np. mam nos prosty, a przegrodę krzywą, tak, że z zewnątrz nic nie widać - dopiero, jak laryngolog wjechał kamerką, to się wydało. Dlatego zastanawiałam się nad laryngologiem-plastykiem, bo jak już ciąć, to mogłabym go ciut zmniejszyć, ale gdyby nie ta przegroda to nie rozważałabym nawet operacji. Jeżeli jednak jest ryzyko, że po operacji będzie jeszcze gorzej, to teraz zastanawiam się, czy w ogóle jest sens. :/
Viridian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-17, 19:20   #1989
Annika14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 115
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
Dziekuje za odp. nie wiesz przypadkiem czy dr Skupin jest rowniez laryngologiem czy tylko chirurgiem plastykiem? Daj znac jak bedziesz po operacji jak droznosc noska, bo tego sie obawiam troche, czytalam, ze czasami po operacji nos ktory wczesniej byl drozny, staje sie niedrozny np.przy jednej dziurce, dlatego jestem ciekawa czy to idzie w parze, czy mozna spokojnie naprawic nos i pod wzgledem zdrowotnym i estetycznym

Wysłane z jeżynki
Nie, dr Skupin nie jest laryngologiem. Jest chirurgiem plastykiem tylko. U dr Skupina też się konsultowałam. Wybrałam dr Krawczyńskiego z wielu względów.
Nos możesz spokojnie naprawić pod takim i takim względem, niestety w trakcie gojenia mogą pojawić się zrosty etc (jak ktoś już napisał) i prawdą jest, że żaden chirurg nie zagwarantuje idealnego efektu, bo 50% to umiejętności lekarza a drugie 50% zależy od organizmu jak poradzi sobie z gojeniem organizm (to statystyki wynikające z moich obserwacji osobistych, niekoniecznie trzeba się tym sugerować )

Powodzenia!
Annika14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-17, 20:18   #1990
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Bardzo dziekuje Wam za odpowiedzi! Musze sie w takim razie nad tym wszystkich zastanowic, bo w tej chwili jednak kwestie zdrowotne sa dla mnie wazniejsze niz piekny nosek

Wysłane z jeżynki
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 14:07   #1991
Martunia_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 7
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

A cenowo u Knasta i Węgrzyna jak to wygląda? Duża różnica w kosztach? Dziękuję za info!
Martunia_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-18, 16:28   #1992
EgipskiMau
Raczkowanie
 
Avatar EgipskiMau
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 68
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Martunia_86 mnie Knast podał cenę o 1000 zł wyższą niż Węgrzyn, w dodatku w samym tylko znieczuleniu miejscowym podczas gdy Węgrzyn podał mi kwotę łącznie z sedacją. Między innymi z tych powodów zdecydowałam się na Węgrzyna. Trzeba też wziąć poprawkę na to, że mój zabieg nie będzie bardzo rozległy i rewolucyjny


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
11.02.2015
Pani inżynier
EgipskiMau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 22:25   #1993
janetmirul
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1
Dot.: Plastyka nosa Kraków

Czesc,własnie przeczytalam Twój post..ja takze szukam dobrego lekarza i kliniki w Krakowie..na razie jestem zagubiona i niezdecydowana..juz nawet chodził mi po głowie Lublin..a nawet przemkneła mi Wawa ale ..za daleko kurcze..Jesli chcesz "pogadac" na temat operacji nosa to napisz do mnie na imaila:jana01@o2.pl moze razem cos zdzialamy?Ja tez jestem z Rzeszowa wiec moze połaczymy siły?Pozdrawiam
janetmirul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 11:43   #1994
Martunia_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 7
Dot.: Operacja nosa specjalista w Warszawie

Ze słyszenia, dobre opinie o dr Witwicki z kliniki przy ul.Nasturcjowej w Warszawie oraz dr Gumkowski AG Klinic. W Warszawie na pewno się niejeden dobry specjalista znajdzie.
Martunia_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 09:05   #1995
honey82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 62
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cześć wszystkim, 27.07 mam konsultacje u dr. Giedrojcia w Białymstoku- czy ktoś z Was wie, jaki jest czas oczekiwania na operację? Jaka jest aktualna cena za część chrzęstno- kostną? Wiem, ze z pół roku temu było to 10600 zł.
Pozdarwiam
__________________
23.08.2016- CKN dr Giedrojć - Juraha
honey82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 15:01   #1996
Viann
Raczkowanie
 
Avatar Viann
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 310
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Miałam operację u dr Giedrojcia rok temu i czekałam niecałe dwa miesiące, cena taka jak podałaś, jednak wydaje mi się że właśnie wtedy cena szła do góry do 11 600. Tak czy inaczej polecam
Viann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 21:26   #1997
Monez
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Witaj, mam nadzieję, że Twoj nos po operacji u dr Jadczaka uległ pozytywnej zmianie od momentu kiedy czytam Twoj post. Jestem zapisana na operacje na 23/08 i w moim przypadku będzie to prawie wyłącznie operacja części chrzęstnej, która jest zbyt "kulfoniasta" i nieproporcjonala a do reszty nosa i twarzy. Po przeczytaniu Twojego posta zaczęłam się poważnie zastanawiać nad tym czy wybrałam dobrego chirurga, zwłaszcza że wahałam się między Krawczyńskim. Będę Ci bardzo wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam i powodzenia!

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Witaj Telimena! od jakiegoś czasu śledzę Twoje i innych komentarze na forum. Również wybrałam dr Jadczaka. Przypuszczam, że jesteś juz po operacji. Jak oceniasz jej efekty? Operacje mam wyznaczoną na 23/08, dzien moich 30-tych urodzin (wyszlo przypadkiem ), ale właśnie wczytalam się w świeże komentarze dziewczyn które się operowały u doktora Jadczaka i nie są zadowolone z rezultatów. Mam nadzieję, że Ty miałaś więcej szczęścia i że napiszesz mi co nieco. Mam jeszcze 3 dni, w razie gdybym chciala wycofac się z operacji, bez ponoszenia kosztow rezerwacji terminu. Dlatego liczę na zdanie osób które przeszły niedawno operacje u dr Jadczaka. Z góry dziękuje za Twoją odpowiedź i życzę powodzenia!

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Przepraszm za spamowanie! sądziłam, że piszę wiadomość prywatną do konkretnej osoby Mimo wszystko mam nadzieję, że osoby operowane przez dr Jadczaka wypowiedzą się na temat jego pracy i efektów. Z góry wielkie dzięki!
Monez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 07:58   #1998
honey82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 62
Smile Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Viann Pokaż wiadomość
Miałam operację u dr Giedrojcia rok temu i czekałam niecałe dwa miesiące, cena taka jak podałaś, jednak wydaje mi się że właśnie wtedy cena szła do góry do 11 600. Tak czy inaczej polecam
Dziękuję za odpowiedź
O rety to jeśli, to prawda to niezły skok cenowy
Koleżanka tez robiła u niego i nosek ma śliczny, więc tym bardziej warto wydać więcej. Nie na darmo ma ksywkę "czarodziej od nosków"
Mam jeszcze do wycięcia zgrubienie/narośl na czole- po wypadku, to ponad 12 tyś. wyjdzie jak nic
A miałaś robioną też przegrodę? Ja całe szczęście akurat mam prostą (na szczęście finansowe oczywiście )
Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź.
__________________
23.08.2016- CKN dr Giedrojć - Juraha
honey82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 14:47   #1999
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez honey82 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim, 27.07 mam konsultacje u dr. Giedrojcia w Białymstoku- czy ktoś z Was wie, jaki jest czas oczekiwania na operację? Jaka jest aktualna cena za część chrzęstno- kostną? Wiem, ze z pół roku temu było to 10600 zł.
Pozdarwiam
hej ja miałam operację we wrześniu 2014r. i czekałam 2 miesiące, płaciłam 10700
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”

Edytowane przez cherry pie
Czas edycji: 2016-07-21 o 14:50
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-21, 20:13   #2000
Anteuszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 19
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Cytat:
Napisane przez Monez;63258261[COLOR=Silver

[/COLOR]Przepraszm za spamowanie! sądziłam, że piszę wiadomość prywatną do konkretnej osoby Mimo wszystko mam nadzieję, że osoby operowane przez dr Jadczaka wypowiedzą się na temat jego pracy i efektów. Z góry wielkie dzięki!

A do kogo pisałas te prywatne wiadomosci jeśli można wiedzieć
Anteuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 11:36   #2001
debo22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 34
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Witam wszystkie kobietki
Mam taki pytanie
Czy któraś z was miała Ckn w znieczuleniu miejscowym?bo np bała się narkozy i nie chciała?i czy lekarz wyraził zgodę na znieczulenie miejscowe? I czy w ogóle można przeprowadzić taką operację w takim znieczuleniu?
debo22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 11:55   #2002
honey82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 62
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez cherry pie Pokaż wiadomość
hej ja miałam operację we wrześniu 2014r. i czekałam 2 miesiące, płaciłam 10700
Dziękuję za odpowiedz.
Czyli wnioski: będę czekać ok 2 m-ce na operację i +/- 12 tyś. trzeba szykować.
buuuu....., ale czego nie robi się dla marzeń
__________________
23.08.2016- CKN dr Giedrojć - Juraha
honey82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 17:49   #2003
claireholt
Raczkowanie
 
Avatar claireholt
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 102
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez julkadwa Pokaż wiadomość
oto moj nos chce usunac garba i skrocic , tylko nie wiem jaki bym wolała prosty czy z łuczkiem
Przepraszam bardzo, ale CO Ty chcesz zoperować? Masz piękny nosek!
claireholt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-23, 08:15   #2004
Nenko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 99
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Debo, nigdy nie slyszalam o mozliwosci CKN w miejscowym.
Ja rowniez potwornie balam sie narokozy (ze sie nie wybudze, albo ze nie uspia mnie prawidlowo i bede czula bol ale nie bede mogla sie ruszyc ani im powiedziec), ale ostatecznie to jest tak jak z samolotem: tyle ludzi co dzien lata, dlaczego mialby spasc akurat moj?
Ja mialam szczescie ze trafilam na sympatyczna anestezjolog, "wyleczyla" mnie troche z tej fobii tuz przed operacja.
Nenko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 17:01   #2005
julkadwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 84
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez claireholt Pokaż wiadomość
Przepraszam bardzo, ale CO Ty chcesz zoperować? Masz piękny nosek!
Niestety jest za dlugi ;/
julkadwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 19:07   #2006
katarzyna2016
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 27
korekta nosa

Witam.Poszukuję kliniki w woj.pomorskim.Chodzi o operacje plastyczną nosa.Może ktoś mi kogoś poleci?
katarzyna2016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 19:16   #2007
kisia201
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 22
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

hej orientujecie się czy dr Krawczyński honoruje zaświadczenia o wskazaniu do zabiegu zwalniające z podatku vat?
czy ktoś w ostatnim czasie robił zabieg u tego doktora? jakie opinie?
poszukuję dobrego specjalisty od nosków do poprawki
kisia201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 18:07   #2008
Annika14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 115
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez kisia201 Pokaż wiadomość
hej orientujecie się czy dr Krawczyński honoruje zaświadczenia o wskazaniu do zabiegu zwalniające z podatku vat?
czy ktoś w ostatnim czasie robił zabieg u tego doktora? jakie opinie?
poszukuję dobrego specjalisty od nosków do poprawki
Ja będę miała zabieg u dr Krawczyńskiego, znam kilka dziewczyn po - wszyskie zadowolone.
Jeśli chodzi o VAT, to dr sam mi takie zaświadczenie wystawił na podstawie krzywej przegrody nosowej
Annika14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 18:22   #2009
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Annika14 Pokaż wiadomość
Ja będę miała zabieg u dr Krawczyńskiego, znam kilka dziewczyn po - wszyskie zadowolone.
Jeśli chodzi o VAT, to dr sam mi takie zaświadczenie wystawił na podstawie krzywej przegrody nosowej
a co moge zyskac majac vat ?
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 19:06   #2010
Annika14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 115
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Fps Pokaż wiadomość
a co moge zyskac majac vat ?

Niższy koszt operacji o podatek VAT
Honorowany, gdy pacjent przeprowadza operację ze względów medycznych (np. krzywa przegroda nosowa), lub posiadający zaświadczenie od psychologa o wskazaniach emocjonalnych do operacji (np. gdy operacja poprawi samopoczucie i akceptację siebie)
Niestety takie zaświadczenia to płynny temat, nie każdy chirurg honoruje. Trzeba dopytywać
Annika14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-10 22:45:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:48.