Capivit Sun System - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-02, 11:33   #61
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Capivit Sun System

Niektorzy mowia ze od picia soczkow marchwiowych robia sie nieco "opaleni" Czy jest wiec szansa ze bez wychodzenia te tabletki nieco zbrozowieja skore? Zastanawiam sie tez czy ich nie kupic
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 16:22   #62
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Smile Dot.: Capivit Sun System

Cytat:
Napisane przez Asik_ Pokaż wiadomość
Niektorzy mowia ze od picia soczkow marchwiowych robia sie nieco "opaleni" Czy jest wiec szansa ze bez wychodzenia te tabletki nieco zbrozowieja skore? Zastanawiam sie tez czy ich nie kupic
Asik: ja piłam prawdziwy sok z marchwi na parę miesięcy przed studniówką (na solarkę chodzić nie mogę) i naprawdę były efekty Może nie wyglądałam jak Murzynka, ale skóra miała ładniejszy odcień - absolutnie nie pomarańczowy, jak niektórzy sądzą Także mam nadzieję, że i po tych tabletkach skóra nabierze ładnego kolorku. Dziś kupiłam sobie ten Capivit. Niby na ulotce jest napisane: "Przyjmowanie preparatu Capivit Sun System jest szczególnie zalecany w celu m. in. poprawy kolorytu skóry (...)", więc może
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 20:19   #63
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Capivit Sun System

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
Asik: ja piłam prawdziwy sok z marchwi na parę miesięcy przed studniówką (na solarkę chodzić nie mogę) i naprawdę były efekty Może nie wyglądałam jak Murzynka, ale skóra miała ładniejszy odcień - absolutnie nie pomarańczowy, jak niektórzy sądzą Także mam nadzieję, że i po tych tabletkach skóra nabierze ładnego kolorku. Dziś kupiłam sobie ten Capivit. Niby na ulotce jest napisane: "Przyjmowanie preparatu Capivit Sun System jest szczególnie zalecany w celu m. in. poprawy kolorytu skóry (...)", więc może
Dzieki za odpowiedz A moge wiedziec ile i jak czesto pilas?
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 13:24   #64
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Smile Dot.: Capivit Sun System

Cytat:
Napisane przez Asik_ Pokaż wiadomość
Dzieki za odpowiedz A moge wiedziec ile i jak czesto pilas?
Codziennie, 0,5 litra - w szklance do piwa
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-09, 18:27   #65
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Capivit Sun System

Ciekawe czy w takim razie branie Capivitu plus szklanka soku dziennie to nei za duzo bedzie?
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 10:15   #66
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Smile Dot.: Capivit Sun System

Cytat:
Napisane przez Asik_ Pokaż wiadomość
Ciekawe czy w takim razie branie Capivitu plus szklanka soku dziennie to nei za duzo bedzie?
Nadmiar beta-karotenu i tak zostanie wydalony z organizmu...
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 18:04   #67
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Capivit Sun System

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
Nadmiar beta-karotenu i tak zostanie wydalony z organizmu...
W takim razie bede brac codziennie po 1 capivicie i zjadac jakies 3 marchewki
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-11, 11:02   #68
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Smile Dot.: Capivit Sun System

Cytat:
Napisane przez Asik_ Pokaż wiadomość
W takim razie bede brac codziennie po 1 capivicie i zjadac jakies 3 marchewki
ja też od czasu do czasu piję jeszcze sok
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 11:45   #69
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Capivit Sun System

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
ja też od czasu do czasu piję jeszcze sok
A efekt jest naprawde bardzo zadowalajacy? Czy powinnam np po 2 miesiacach takiej kuracji pojsc raz czy dwa na solarium?
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 20:24   #70
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Smile Dot.: Capivit Sun System

Cytat:
Napisane przez Asik_ Pokaż wiadomość
A efekt jest naprawde bardzo zadowalajacy? Czy powinnam np po 2 miesiacach takiej kuracji pojsc raz czy dwa na solarium?
To zależy jaki efekt chcesz uzyskać Wiadomo, marchewka to nie to samo co słońce czy solarka, i niestety nie daje aż tak widocznego efektu... Powiem szczerze, że gdybym mogła chodzić na solarium, to pewnie chodziłabym od czasu do czasu i nie bawiła się w, przymusowe po jakimś czasie, spożywanie marchewki Czyli podsumywując, po marchewce jest ładniejszy koloryt, ale u mnie napewno nie był to efekt przybrązowionej skóry, jak po słońcu... Ale i tak mam nadzieję, że nie zniechęciłam Cię do marchewki - w końcu jest o wiele zdrowsza
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 18:14   #71
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Capivit Sun System

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
Nadmiar beta-karotenu i tak zostanie wydalony z organizmu...
Owszem, ale to bardzo szkodzi watrobie!! mozna nabawic sie jej chorob, wiec po co brac ZA DUZO?? bierzcie zalecana dawke i koniec skoro za duzo i tak nie przyspieszy pozadanego efektu...nie przesadzajcie z tym!
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-14, 22:12   #72
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Capivit Sun System

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
To zależy jaki efekt chcesz uzyskać Wiadomo, marchewka to nie to samo co słońce czy solarka, i niestety nie daje aż tak widocznego efektu... Powiem szczerze, że gdybym mogła chodzić na solarium, to pewnie chodziłabym od czasu do czasu i nie bawiła się w, przymusowe po jakimś czasie, spożywanie marchewki Czyli podsumywując, po marchewce jest ładniejszy koloryt, ale u mnie napewno nie był to efekt przybrązowionej skóry, jak po słońcu... Ale i tak mam nadzieję, że nie zniechęciłam Cię do marchewki - w końcu jest o wiele zdrowsza
Ja tez unikam solarium i szczerze mowiac nie chce na nie chozic. Ale z drugiej strony marzy mi sie lekko opalona skóra na lato Bede jesc marchewke Zobaczymy jak podziała A na efekt ile trzeba czekac? 2 miesiace?

I moze faktycznie nie bede jesc az tak duzo skoro to szkodzi na watrobe
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 10:16   #73
beat(k)a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 7
Dot.: Capivit Sun System

hej dziewczyny! a nie wiecie przypadkiem, czy Capivit Sun System oraz Hydra Control moze stosowac 17-latka?
beat(k)a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 11:24   #74
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Capivit Sun System

Cytat:
Napisane przez beat(k)a Pokaż wiadomość
hej dziewczyny! a nie wiecie przypadkiem, czy Capivit Sun System oraz Hydra Control moze stosowac 17-latka?
Pewnie ze tak Ja po hydro control nie widzialam zadnych efektow ale I przestałam brać. Ale jesli mialam w jakims miescu bardzo sucha skóre to wyciskałam z tabletki jej zawartosc na skóre i to bardzo dobrze działało

O capivit sun nie moge wiele powiesziec bo dopiero zaczelam
Mysle ze mozesz brac bez obaw
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 15:18   #75
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Smile Dot.: Capivit Sun System

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
Owszem, ale to bardzo szkodzi watrobie!! mozna nabawic sie jej chorob, wiec po co brac ZA DUZO?? bierzcie zalecana dawke i koniec skoro za duzo i tak nie przyspieszy pozadanego efektu...nie przesadzajcie z tym!
Szczerze mówiąc, to nawet o tym nie wiedziałam... Ale i tak, jak zapominałam wziąć Capivit podczas kolacji, to nie brałam rano i wieczorem następnego, tylko czekałam znowu do wieczora. Widzę, że intuicja samozachowawcza zadziałała

Asik, co do czasu, o który pytałaś... Nie pamiętam konkretnie bo efekty są bardzo stopniowe, ale wydaje mi się, zdrowszy koloryt zauważyłam już po dwóch tygodniach...
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 15:46   #76
Xerene
Raczkowanie
 
Avatar Xerene
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 152
Dot.: Capivit Sun System

O będę musiała wypróbować Capivit.
Ja używam ostatnio tegoż preparatu za 9 zł i muszę powiedzieć, że jestem zadowolona, skóra bez udziału słońca ma lekko ciemniejszy koloryt, a co będzie jak już zacznę opalanie - pewnie słoneczko łapsnie ją szybciej na apetyczny brązik
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02206.JPG (53,2 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02207.JPG (87,6 KB, 45 załadowań)
__________________
Bo w oczach tkwi siła duszy...
W sile umysłu spokój ukazywany.
W sile serca uczucie opanowane.
W sile duszy brak wszelkiego strachu.
W sile ciała wstrzemięźliwość przed pięknem.
Oto człowiek idealny.
Istota wśród ludzkości.
Utopia w utopii.
Byt tak doskonały, że nierealny!


Xerene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 16:33   #77
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: Capivit Sun System

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
Owszem, ale to bardzo szkodzi watrobie!! mozna nabawic sie jej chorob, wiec po co brac ZA DUZO?? bierzcie zalecana dawke i koniec skoro za duzo i tak nie przyspieszy pozadanego efektu...nie przesadzajcie z tym!
Beta-karotenu nie da się przedawkować. Jest wydalany z kałem, a ewentualny nadmiar magazynowany jest w skórze. (Produkty dla dzieci w większości są z marchewek, a wątroby dzieci są malutkie, więc już wtedy powinny mieć z nimi problemy). Co innego z witaminą A, która jest niezbyt bezpieczna. Co prawda Beta karoten może się przekształcićw wit. A, ale to bodajże przy jej niedoborach. W każdym razie jedna tabletka dziennie wystarczy, bo te preparaty zawierają też wit. A, której przedawkowanie jest groźne dla zdrowia
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 12:36   #78
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Capivit Sun System

Ja chciałam Wam jeszcze powiedziec, ze odkad biore capivit sun moje paznokcie zrobiły sie mocniejsze i twarde (mam z natury łamliwe i gietkie:/) Juz kiedys pamietam jak pilam soczki Kubus to stan paznokci bardzo sie poprawil Wiec te tabletki maja wiele dobrych cech
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 17:07   #79
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Capivit Sun System

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake Pokaż wiadomość
Beta-karotenu nie da się przedawkować. Jest wydalany z kałem, a ewentualny nadmiar magazynowany jest w skórze. (Produkty dla dzieci w większości są z marchewek, a wątroby dzieci są malutkie, więc już wtedy powinny mieć z nimi problemy). Co innego z witaminą A, która jest niezbyt bezpieczna. Co prawda Beta karoten może się przekształcićw wit. A, ale to bodajże przy jej niedoborach. W każdym razie jedna tabletka dziennie wystarczy, bo te preparaty zawierają też wit. A, której przedawkowanie jest groźne dla zdrowia
A przeczytalas co ja napisalam?? nie twierdze, ze go mozna przedawkowac tylko, ze jego duze ilosci szkodza watrobie...
Poza tym nie pisz mi o maluszkach, bo te dzieci sie dopiero rozwijaja a matki tez nie pchaja w nie tony marchewek...poza tym: przyswaja przez organizm beta karotenu z marchewek a z tabletek tez jest inne.
Po co brac 5 czy iles tabletek dziennie jak wiekszego efektu i tak nie bedzie a ma byc on wydalony z organizmu?? brac po to zeby wydalic??
dziwne podejscie...
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-20, 09:54   #80
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: Capivit Sun System

To przedawkowanie, a zażycie większej ilości leku to nie to samo?
Poza tym nie wiem, dlaczego się tak burzysz, nie chciałam nikogo urazić moim postem..
No więc ujmę to inaczej. Za duże ilości beta karotenu szkodzą wątrobie, tak jak i wszystko w za dużej ilości jej szkodzi, nawet zwykle jedzenie..
Oczywiście, że przyjmowanie tabletek, a jedzenie warzyw czy picie soków to co innego, ale nie wiem dlaczego nie mam pisać o maluszkach, przecież dla nich taki mały Gerberek to tak jak dla nas 10.
No nie ważne.
Nie chciałam tutaj nikogo namawiać do zażywania 10 tabletek dziennie, a uspokoić, bo kiedyś piłam dużo Kubusiów i też mnie ktoś wystraszył, że zniszczę sobie wątrobę, podczas gdy ma się ona zupełnie dobrze i o Kubusiach czy innych beta karotenach nawet nie pamięta
W każdym razie nie wiedziałam, że zwykła witamina może wywołać kłótnię dlatego sie już nie wypowiadam więcej
Pozdrawiam
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 22:33   #81
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Capivit Sun System

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake Pokaż wiadomość
To przedawkowanie, a zażycie większej ilości leku to nie to samo?
Poza tym nie wiem, dlaczego się tak burzysz, nie chciałam nikogo urazić moim postem..
No więc ujmę to inaczej. Za duże ilości beta karotenu szkodzą wątrobie, tak jak i wszystko w za dużej ilości jej szkodzi, nawet zwykle jedzenie..
Oczywiście, że przyjmowanie tabletek, a jedzenie warzyw czy picie soków to co innego, ale nie wiem dlaczego nie mam pisać o maluszkach, przecież dla nich taki mały Gerberek to tak jak dla nas 10.
No nie ważne.
Nie chciałam tutaj nikogo namawiać do zażywania 10 tabletek dziennie, a uspokoić, bo kiedyś piłam dużo Kubusiów i też mnie ktoś wystraszył, że zniszczę sobie wątrobę, podczas gdy ma się ona zupełnie dobrze i o Kubusiach czy innych beta karotenach nawet nie pamięta
W każdym razie nie wiedziałam, że zwykła witamina może wywołać kłótnię dlatego sie już nie wypowiadam więcej
Pozdrawiam
Ja tez nie chcialam zeby moj post wygladal na WZBURZONY
Otoz picie kubusiow a przyjmowanie tabletek to naprawde co innego...organizm to inaczej przyswaja, watroba inaczej przetwarza... Choc moim zdaniem picie zbyt duzo Kubusia na dzien to tez nie jest takie zdrowe...kazdy zna chyba przyslowie co za duzo to nie zdrowo, i tyczy sie ono rowniez jedzenia (głownie niezdrowego...) i jego wplywu na watrobe - zeby nie bylo.

Pozdrawiam!
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 13:37   #82
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: Capivit Sun System

Wiem coś o tych Kubusiach.. Wyglądałam jak potwór, miałam takie pomarańczowe ręce..Albo jak palacz..
Ale na szczęście człowiek się uczy na błędach i już tak nie robię
Maripossa
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 18:21   #83
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Capivit Sun System

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake Pokaż wiadomość
Wiem coś o tych Kubusiach.. Wyglądałam jak potwór, miałam takie pomarańczowe ręce..Albo jak palacz..
Ale na szczęście człowiek się uczy na błędach i już tak nie robię
Maripossa
Justin a ile kubusiow pilas i jak dlugi okres czasu zeby bylo widac efekty? Ja kiedys piłam kubusia dziennie lub szklanke soku z marchwi i szczerze moiac po 2/3 tygodniach bylo zero efektow. Dlatego napisz mi prosze jak bylo u Ciebie
Pozdrawiam opalajace sie od wewnatrz
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 19:51   #84
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Smile Dot.: Capivit Sun System

Cytat:
Napisane przez Asik_ Pokaż wiadomość
Pozdrawiam opalajace sie od wewnatrz


U mnie ciekawie się zapowiada, nie powiem. Tatuś zakupił dzisiaj całe 15kg marchewki
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 20:08   #85
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Capivit Sun System

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość


U mnie ciekawie się zapowiada, nie powiem. Tatuś zakupił dzisiaj całe 15kg marchewki
smacznego
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 22:00   #86
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: Capivit Sun System

Asik ja piłam takiego jednego dziennie Już nie pamiętam kiedy zauważyłam efekty, ale myślę, że tak po dwóch miesiącach góra, chociaż to pewnie i tak zależy od indywidualnych predyspozycji organizmu
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 10:33   #87
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Capivit Sun System

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake Pokaż wiadomość
Asik ja piłam takiego jednego dziennie Już nie pamiętam kiedy zauważyłam efekty, ale myślę, że tak po dwóch miesiącach góra, chociaż to pewnie i tak zależy od indywidualnych predyspozycji organizmu
Dzieki
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 15:28   #88
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Smile Dot.: Capivit Sun System

Cytat:
Napisane przez Asik_ Pokaż wiadomość
smacznego
dzięki

chyba je będę spożywać co drugi dzień na zmianę z Capivitem...
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 16:34   #89
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Capivit Sun System

Chciałam jeszcze tylko raz dodać na przestroge wszystkim, którzy nie biorą sobie do serca niczyich ostrzezen:
Czytałam właśne na str. jednej z aptek o Solastynie forte (to akurat przyklad...wiekszosc tabletek z b-karotenem ma ten sam skład badz b.podobny) i pisze tam wyraźnie: Dawkowanie: Dorośli: 1 tabletka na dobę w czasie posiłku. Nie przekraczać zalecanej, dziennej porcji produktu.

TAK WIEC RADZE UWAZAC...
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 18:31   #90
arlette
Przyczajenie
 
Avatar arlette
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1
Dot.: Capivit Sun System

Ja zażywam HydroControl..i jest serio super!! Skóra nie jest wysuszona tak jak dawniej.... i powiem szczerze,ze najbardziej co mi się rzuciło w oczy to to,że po zażywaniu ich.... cera się poprawila...ja mam cerę mieszaną (tlusta broda,nos,czoło) i bardzo suche i zarazem wrażliwe policzki. czesto sie zdażało ze naskórek łuszczył się na nosku...a teraz tego nie ma. Nie mam tez problemu z trądzikiem..aczkolwiek czasami kiedy mam okres wyskakiwały na czole...ale bardzo mało...teraz zapomniałam już co to jest korektor A policzki nie są już takie czerwone jak były polecam.
arlette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:06.