Atrederm - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-11, 17:56   #2161
baaks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 15
Dot.: Atrederm

za chcę ruszyć z atredermem w ten piątek (16 wrzesien) i może ktoś mógłby obadać mój plan, czy dobrze robię...Chcę zaopatrzyć się w witaminy PP i F oraz kwas pantotenowy -aby nie mieć nowych niespodzianek oraz przeciw również zakupiłem żel do mycia twarzy i pianke oczyszczająca z serii iwostin purritin a także tonik oczyszczający i peeling trójsferyczny również z tej samej serii-iwostin purritin.Atre zamierzam nakładać dwa razy na tydzień.
Jak używać reszty kosmetyków?Tonik chcę używać codziennie na noc oprócz dni w których użyję atre-po toniku ładnie znikają zaskórniki a po terapii atre zawsze mam ich pełno.
Jeżeli atre posmaruje w poniedziałek i zrobię w środę peeling to mogę w czwartek nałożyć znów atre?bo zamierzam w poniedziałek smarować atre, w srode robi peeling, w czwartek znow atre i w niedziele peeling, pozniej znow od poniedzialku ten sam cykl, to jest dobry pomysł, czy lepiej po peelingu zrobić przerwę?Peelingi robię zawsze wieczorem i atre smaruje tez na noc, czyli jak w srode zrobie peeling i w czwartek posaruje atre to jest 24h przerwy, nic się nie stanie-24h to nie za mało?
baaks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 21:01   #2162
_Enea_
Raczkowanie
 
Avatar _Enea_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 281
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Wespe Pokaż wiadomość
Mnie złapały wątpliwości... Powinnam używać atredermu na noc, oraz skinorenu i aknemycinu plus na dzień, ale atrederm tak mnie podrażnił, że nie byłam w stanie smarować się niczym innym. Stwierdziłam, że normalna reakcja, poczekałam aż przejdzie i wczoraj znowu spróbowałam.. Dzisiaj znowu okropne podrażnienie... Może powinnam zmienić stężenie na mniejsze(teraz mam 0.05%)... Nigdy wcześniej tak mnie nie podrażniał, a nie jestem na niego uczulona. Jak myślicie, jaki może być powód tych podrażnień?
Używałaś atrederm codziennie? Ja na twoim miejscu poczekałabym tydzien, aż skóra się uspokoi i smarowała atrederm tylko 2 razy w tygodniu to powinno w zupełności wystarczyć ja tak robiłam. A jeżeli chcesz trochę złagodzić działanie to najperw nałóż kwas hialuronowy a po tem na to atrederm w odwrotną kolejność wzmocnisz jego działanie
__________________
Słowa są ponadczasowe. Powinieneś je wypowiadać lub pisać ze świadomością o ich wieczności.

"Światło myśli, że podróżuje szybciej niż cokolwiek innego.
Ale myli się. Nieważne, jak szybko światło podróżuje,
dowiaduje się, że ciemność dotarła tam pierwsza i czeka na nie
."
_Enea_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 22:55   #2163
Wespe
Rozeznanie
 
Avatar Wespe
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 728
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez _Enea_ Pokaż wiadomość
Używałaś atrederm codziennie? Ja na twoim miejscu poczekałabym tydzien, aż skóra się uspokoi i smarowała atrederm tylko 2 razy w tygodniu to powinno w zupełności wystarczyć ja tak robiłam. A jeżeli chcesz trochę złagodzić działanie to najperw nałóż kwas hialuronowy a po tem na to atrederm w odwrotną kolejność wzmocnisz jego działanie
Gdybym miała sam atrederm to nie byłoby problemu, ale mam jeszcze skinoren i aknemycin plus... Użyłam atre dwa dni temu i przed chwilą nałożyłam skinoren... Piekło jakby mnie kwasem oblali, po minucie zmyłam, bo nie szło wytrzymać... Oby ten malowniczy burak zszedł do rana.. Chyba muszę zrezygnować z atredermu, a przy następnej wizycie u dermy poproszę o mniejsze stężenie... Tak teraz pomyślałam, może to podrażnienie wynika stąd, że stan mojej cery znacznie się poprawił i nie jest już ona tak tłusta? Nie mam innego pomysłu skąd to podrażnienie, skoro pół roku temu wszystko było pięknie i bezboleśnie..
Wespe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 17:09   #2164
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Atrederm

Zdobyłam Atrederm 0.05%
Startuję od poniedziałku (chyba)
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 08:53   #2165
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Atrederm

Jestem w szoku..
na moim nowym opakowaniu Atredemu 0.05% jest napisane:
"Termin ważności po pierwszym otwarciu opakowania: 30 dni."

Na moim starym opakowaniu nie ma takiej informacji!!

Poza tym opakowania niczym się od siebie nie różnią,
skład jest taki sam.
Termin ważności pomiędzy tymi dwoma egzemplarzami różni się o 1,5 roku.

Już wcześniej obiło mi się to o oczy czytając forum, ale skoro na starym opakowaniu nie było tej informacji to nie przejmowałam się tym.

Czy Wy przestrzegacie tych 30 dni?
Skoro firma kiedyś nie informowała o tym to chyba nie jest to istotne?
Mam zamiar stosować Atre przez 6 miesięcy i zastanawiam się czy po 3 miesiącach nie powinnam zakupić nowego opakowania..
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 13:27   #2166
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Atrederm

spokojnie możesz stosować dłużej a nie tylko 30 dni
Czytałam nawet kiedyś na pewnym forum i lekarz dermatolog się wypowiadał, że można stosować po upływie 30 dni Pozdrawiam i owocnej kuracji życzę
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 15:35   #2167
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
spokojnie możesz stosować dłużej a nie tylko 30 dni
Czytałam nawet kiedyś na pewnym forum i lekarz dermatolog się wypowiadał, że można stosować po upływie 30 dni Pozdrawiam i owocnej kuracji życzę
Dzięki wielkie za odpowiedź,
chodzi mi raczej o to czy mogę go stosować 3 miesiące czy pół roku .
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-24, 15:44   #2168
_cherry_
Rozeznanie
 
Avatar _cherry_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 830
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie za odpowiedź,
chodzi mi raczej o to czy mogę go stosować 3 miesiące czy pół roku .
Wiadomo że po upływie pół roku atre będzie trochę bardziej zwietrzały niż po upływie 3 msc. Ale możesz temu zapobiec przelewając go sobie do mniejszej buteleczki, jak wypaćkasz to sobie znów dolejesz, wtedy nie będzie tak szybko wietrzał.
_cherry_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 22:19   #2169
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Atrederm

A czy ten Atredem -nadaje sie do skory bardzo wrazliwej naczynkowej sklonnej do rumienia? i czy usunie on przebarwienia potradzikowe-czerwone-sine ?
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 22:49   #2170
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Atrederm

najlepiej jest mieć minimum dwie butelki i rozdzielić płyn pomiędzy nie.
jedną trzymać zamkniętą szczelnie, najlepiej w lodówce i w ciemnym miejscu, drugą uzywaną częściej też trzymać w lodówce. do tej uzywanej częściej dobrze jest przelewać małe ilości płynu. strzykawka i igła będą pomocne.
retinoidy są wrażliwe na wietrzenie tak więc z tym okresem użytkowania około 30 dni to jest prawda. dzięki ostroznemu przechowywaniu można przedłużyc trwałość produktu, ale nieznacznie. w trakcie smarowania się najlepiej jest szybko wylac trochę plynu na reke i natychmiast zakręcić butelke. wpływ ma na pewno też to, jak często się smarujecie. jesli ktos raz na tydzień to rzadko otwiera, jesli codziennie to często.
mnie się wydaje, że raz na tydz to za rzadko, tak swoją drogą, jesli ktoś chce zniszczyć bakterie powodujące trądzik, to chyba musi stosować częściej. a to czy płyn jest za słaby widać po skórze. jesli się łuszczy to znaczy, że działa.

dla znających angielski podsyłam trochę informacji o tretinoinie, w panelu po lewej mozna zobaczyc zdjęcia osob leczonych tą substancją.
http://www.cosmetic-medicine.jp/engl...-hq/index.html

podobno skórę należy naoliwiać i nie stosować na leczoną skórę mleczek i lotionów, kremów pewnie tez nie. nie znalazlam informacji dlaczego, ale domyslam się, że chodzi o chemię zawartą w kremach.
oliwki owszem, ale nie te oparte na parafinie.

Edytowane przez Holly85
Czas edycji: 2011-09-25 o 22:53
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 17:53   #2171
gfkjfgjfg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 35
Dot.: Atrederm

Ja też poważnie zastanawiam się nad Atre(decyzje musze podją do jutra bo przeszperałem recepty i na wszystkie termin ważności upływa jutro, a przez jakiś czas nie bede miał dostepu do recept), teraz używam Izotrexu i Izotziaji i sumie nie wiem co powiedziec. Napewno rozjaśniły troche przebariwnie nad ustami, oczyściły pory(ale zaskórniki otwrte na brodzie jak były tak są i mam wrażenie że jest ich wiecej niż wcześniej). O Atre pomyślałem że lepiej wyciągnie to wszystko co siedzi głębiej i bedzie mniej kłopotliwe w eksploatacji(żelowa błona która się roluje zanim się ją zdąży rozprowadzic). W związku z Arte własnie mam kilka pytań:
1. Jak wygląda łuszczenie? Czy jest to łuszczenie jak w przyptadku Isotrexu takie delikatne, czy jak w przypadku salipegu łuszczenie płatami?
2. Czy po jakimś czasie skóra się przyzwyczai i łuszczenie ustąpi(isotrex od dawna mnie nie rusza)?
3. Po salipegu przez jakieś 2 tygodnie miałem taki ciemniejszy koloryt skóry(bardziej brązowy), czy tu podczas łuszczenia też tak będzie?
gfkjfgjfg jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-25, 18:32   #2172
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Atrederm

Łuszczenie jest duże czyli raczej płatami. Jest ono też uciążliwe, (z opóźnionym zapłonem) łapię się ogromnego buraka. Ale wszystko zależy od samozaparcia i chęci. Dla mnie kuracja Atredermem jest już uciążliwa choć w jakimś stopniu pomaga. Mam stężenie 0,05 % i ostatnio się nim poparzyłam no ale to może z mojej nieuwagi, a raczej na pewno. gdy miałam stężenie 0,025 to najpierw ogromne łuszczenie później skóra się przyzwyczaiła i nie działało za bardzo , następnie stężenie 0,05 i poparzenie. ehh to pewnie indywidualna sprawa każdego , może nie wszystkie skóry uodparniają się na jakieś produkty
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 20:01   #2173
gfkjfgjfg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 35
Dot.: Atrederm

To już nie wiem zacząc przygodę z Atre, czy do Isotrexu włączyc salipeg?
gfkjfgjfg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 21:12   #2174
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Atrederm

z tego co napisałaś znam tylko Atre , więc musialabys pogadac z kimś kto uwyżał tego drugiego ja stosowalam atre+klindacinT
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 10:01   #2175
aguska74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 11
Dot.: Atrederm

Witam dziewczyny,ja uzywam Atre 0,025 drugi sezon i jestem bardzo zadowolona.Skora pieknie schodzi po 3 dniach ale nie platami,nakladam Cutibaze i roluje az do calkowitego usuniecia skorek.
Twarz jest pieknie rozjasniona,to samo robie z szyja i dekoltem.
Chcialam sprobowac czegos innego i zakupilam Retin a,ale niestety mnie zapycha,wiec pozostane przy Atre.
aguska74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 11:27   #2176
Scarlet23
Zadomowienie
 
Avatar Scarlet23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 686
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez aguska74 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny,ja uzywam Atre 0,025 drugi sezon i jestem bardzo zadowolona.Skora pieknie schodzi po 3 dniach ale nie platami,nakladam Cutibaze i roluje az do calkowitego usuniecia skorek.
Twarz jest pieknie rozjasniona,to samo robie z szyja i dekoltem.
Chcialam sprobowac czegos innego i zakupilam Retin a,ale niestety mnie zapycha,wiec pozostane przy Atre.
Też zaczęłam historię z atre 0,025 na razie dwa razy zastosowałam skóra schodzi po 2-3 dniach no i jak na razie wyłażą z pod niej same świństwa
Scarlet23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 17:21   #2177
gfkjfgjfg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 35
Dot.: Atrederm

Zamówiłem Atre, zobaczymy jak to będzie.
gfkjfgjfg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 10:37   #2178
aguska74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 11
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Scarlet23 Pokaż wiadomość
Też zaczęłam historię z atre 0,025 na razie dwa razy zastosowałam skóra schodzi po 2-3 dniach no i jak na razie wyłażą z pod niej same świństwa
Wyjdzie co ma wyjść i będzie piękna skórka mi też czasem wychodzą na szczęście pojedyńcze niespodzianki.
Wczoraj zastosowałam kurcję wstrząsową,3 wieczorne aplikacje.Dziś twarz lekko zaczerwieniona i ściągnięta,zobaczymy w sobotę
Pod oczy też dałam sporą porcję,bałam się efektu staruszki,jak pisały niektóre dziewczyny ale nic takiego nie nastąpiło i mam nadzieję że nie nastąpi.
aguska74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 15:10   #2179
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Atrederm

"skóra staruszki" po takiej aplikacji to w sobotę lub niedziele choć nie życzę Ci tego , ja tak miałam 2 razy ;/
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-27, 16:26   #2180
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Atrederm

Ja pod oczy nigdy nie stosowałam Atre (0.05%), bałabym się, ale może warto by czasem spróbować?
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 17:20   #2181
Scarlet23
Zadomowienie
 
Avatar Scarlet23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 686
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez aguska74 Pokaż wiadomość
Wyjdzie co ma wyjść i będzie piękna skórka mi też czasem wychodzą na szczęście pojedyńcze niespodzianki.
Wczoraj zastosowałam kurcję wstrząsową,3 wieczorne aplikacje.Dziś twarz lekko zaczerwieniona i ściągnięta,zobaczymy w sobotę
Pod oczy też dałam sporą porcję,bałam się efektu staruszki,jak pisały niektóre dziewczyny ale nic takiego nie nastąpiło i mam nadzieję że nie nastąpi.
U mnie też nie ma efektu straruszki jedynie lakkie łuszczenie i troche buraka po myciu a na razie do niedzieli robie stopa a bo mam chrzciny dzidzi więc pasuej jako tako wygladac.
Scarlet23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 22:02   #2182
gfkjfgjfg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 35
Dot.: Atrederm

Jak nakładacie Atre? Wacikiem(troche nie wydajne), palcem(schodząca skóra z palca?).
gfkjfgjfg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 22:06   #2183
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez gfkjfgjfg Pokaż wiadomość
Jak nakładacie Atre? Wacikiem(troche nie wydajne), palcem(schodząca skóra z palca?).
Płatkiem kosmetycznym. Ja zużywam tak mało, że mi wcale nie ubywa z butelki, a stosuję od miesiąca. Palcem jak dla mnie mniej higienicznie.
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 06:52   #2184
Scarlet23
Zadomowienie
 
Avatar Scarlet23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 686
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez gfkjfgjfg Pokaż wiadomość
Jak nakładacie Atre? Wacikiem(troche nie wydajne), palcem(schodząca skóra z palca?).
Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Płatkiem kosmetycznym. Ja zużywam tak mało, że mi wcale nie ubywa z butelki, a stosuję od miesiąca. Palcem jak dla mnie mniej higienicznie.
Ja też nakładam wacikiem kosmetycznym ale czytałam że można nalac troche płynu na zakretke i nakładac zwilzonym patyczkiem do uszu na cała twarz przy czym dla mnie za długo by trwało takie nakładanie
Scarlet23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 09:18   #2185
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Atrederm

Jak nakładać i jak przedłużyć trwałość Atre -
Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
najlepiej jest mieć minimum dwie butelki i rozdzielić płyn pomiędzy nie.
jedną trzymać zamkniętą szczelnie, najlepiej w lodówce i w ciemnym miejscu, drugą uzywaną częściej też trzymać w lodówce. do tej uzywanej częściej dobrze jest przelewać małe ilości płynu. strzykawka i igła będą pomocne.
retinoidy są wrażliwe na wietrzenie tak więc z tym okresem użytkowania około 30 dni to jest prawda. dzięki ostroznemu przechowywaniu można przedłużyc trwałość produktu, ale nieznacznie. w trakcie smarowania się najlepiej jest szybko wylac trochę plynu na reke i natychmiast zakręcić butelke. wpływ ma na pewno też to, jak często się smarujecie. jesli ktos raz na tydzień to rzadko otwiera, jesli codziennie to często.
mnie się wydaje, że raz na tydz to za rzadko, tak swoją drogą, jesli ktoś chce zniszczyć bakterie powodujące trądzik, to chyba musi stosować częściej. a to czy płyn jest za słaby widać po skórze. jesli się łuszczy to znaczy, że działa.

dla znających angielski podsyłam trochę informacji o tretinoinie, w panelu po lewej mozna zobaczyc zdjęcia osob leczonych tą substancją.
http://www.cosmetic-medicine.jp/engl...-hq/index.html

podobno skórę należy naoliwiać i nie stosować na leczoną skórę mleczek i lotionów, kremów pewnie tez nie. nie znalazlam informacji dlaczego, ale domyslam się, że chodzi o chemię zawartą w kremach.
oliwki owszem, ale nie te oparte na parafinie.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 16:54   #2186
gfkjfgjfg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 35
Dot.: Atrederm

Jestem już po 2 aplikacjach Atre. Dziś już mi się łuszczy skóra, ale jest to łuszczenie delikatne. Tylko zastanawiam sie czy nie nakładam go za mało bo po jakiś 20 min od nałożenia wchłania się i już go nie czuć na twarzy.

PS
Co do przelewania arte do drugiej buteleczki, znalazłem buteleczkę po kroplach żołądkowych i sie zastanawiam czy zostawic plastikowy skraplacz czy nie(nie wiem czy Atre nie wchodzi w reakcje z plastikiem)?
gfkjfgjfg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 22:40   #2187
jona
Raczkowanie
 
Avatar jona
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 225
Dot.: Atrederm

Używam atredermu 0,025 od kilku lat i nie przestałam się łuszczyć (a np. z retinem moja skóra się oswoiła). Nie są to płaty, ale niewielkie fragmenty naskórka, głównie na brodzie i czole. Zmiany kolorytu nie pamiętam.
jona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 07:26   #2188
xsenia35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 198
Dot.: Atrederm

czy stosował ktoś pod rolke pseudobotulinę? Znalazłam na allegro, piszą , że można pod rolkę
xsenia35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 09:50   #2189
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Atrederm

Nie ryzykowałabym z tym plastikiem
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 12:42   #2190
_cherry_
Rozeznanie
 
Avatar _cherry_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 830
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez jona Pokaż wiadomość
Używam atredermu 0,025 od kilku lat i nie przestałam się łuszczyć (a np. z retinem moja skóra się oswoiła). Nie są to płaty, ale niewielkie fragmenty naskórka, głównie na brodzie i czole. Zmiany kolorytu nie pamiętam.
I co mozesz powiedzieć o efektach tego kilkuletniego używania atre?
_cherry_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-16 16:50:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:37.