Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-10, 22:21   #3481
XxMlodzianxX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

A no i sorry, że tak wpisałem to w temacie gdzie rozmawiacie, ale widzę, że jesteście spoko, gadka bez chamstwa, dobry kontakt i dlatego tak jakoś wyszło .. ;p
XxMlodzianxX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 00:00   #3482
agatalizom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Askøy,
Wiadomości: 12
GG do agatalizom Send a message via Skype™ to agatalizom
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Mi sie wydaje, ze zakarzenie glownie jest spowodowane niedbaniem o kolczyka.. niz przez piercera, ale nie znam sie na tym .. A co do uczulenia, to przecierz sa kolczyki z bioplastu ?
Nie trzeba konkretnie ze stali, metalu czy z czego, chociaz stal hirurgiczna nie uczula..
Mi kolczyka zrobila kosmetyczka.. byla pewna siebie, wszystko wydawalo sie sterylne.. wiec sie zdecydowalam, bo tak to chcialam do piercera ale to jednak 16 lat a ja mialam 15, czy nadal jeszcze mam:p a jezyk wygoil mi sie po 1,5 tygodniu..

Edytowane przez agatalizom
Czas edycji: 2009-02-11 o 00:03
agatalizom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 00:18   #3483
XxMlodzianxX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Aha, ok dzięki ... czyli już od 16 roku życia można iść do prawdziwego zakładu żeby zrobił to doświadczony picer ??? zna ktoś taki zakład w lublinie ??? gdzie jest fachowa obsługa, sterylność i można być pewnym ??? proszę o odpowiedzi i z góry dzięki tym co się wypowiedzą ;p
XxMlodzianxX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 07:57   #3484
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez XxMlodzianxX Pokaż wiadomość
Aha, ok dzięki ... czyli już od 16 roku życia można iść do prawdziwego zakładu żeby zrobił to doświadczony picer ??? zna ktoś taki zakład w lublinie ??? gdzie jest fachowa obsługa, sterylność i można być pewnym ??? proszę o odpowiedzi i z góry dzięki tym co się wypowiedzą ;p
Robiłam w Lublinie w Valhalli studio jest na Królewskiej i na Chopina. Koszt 100 zł. Ale pytają się czy jest się pełnoletnim, nawet mnie zapytali chociaż mam 22 lata
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 09:48   #3485
skaz
Zadomowienie
 
Avatar skaz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 1 004
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

A Twoje obawy myślę, że nie są słuszne. Myślę, że to że Twoja ciocia miała jakies problemy to na pewno nie oznacza że Ty je będziesz miał. I o żadne kubki smakowe się nie martw, nic się nie dzieje dopóki dbasz o kolczyk. Pamiętaj tylko że jakby się coś działo to zgłoś to swojemu piercerowi on na pewno da Ci jakąś dobrą radę i będzie ok.

A co do salonu... myślę że nie w każdym jest wymagane 18 lat i jak troszke poszukasz to znajdziesz taki w którym będziesz mógł zrobić sobie kolczyk w języku.

EDIT: A ja płaciłam 40 zł + 10 zł za kolczyk (osobno kupiłam) czyli razem wyszło mnie 50 zł

Ps. Dlaczego mając 17 lat mieszkasz w akademiku? W akademiku mieszkają studenci ;D a Ty chyba jesteś w liceum/technikum, prawda?
__________________
Nigdzie nie jesteśmy bardziej samotni, niż leżąc w łóżku,
z naszymi tajemnicami i wewnętrznym głosem,
którym żegnamy lub przeklinamy mijający dzień.

Edytowane przez skaz
Czas edycji: 2009-02-11 o 10:46
skaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 10:43   #3486
szopiak
Raczkowanie
 
Avatar szopiak
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 63
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

XxMlodzianxX Zakażenie po 6 miesiącach odprzekłucia? To napewno nie wina piercera. Albo panna nie dbała o język... majtała nim i ciągle przerywana dziureczka (do tego niemyte zęby i język) zaczęła sie babrać, albo rzeczywiście wyszło uczulenie.... zaniedbała i KLOPS gotowy. Tak jak mówi przedmówczyni... są kolczyki z tytanu, z bioplastu... nie ma problemu z uczuleniem
Co do utraty smaku, to też musiałbyś trafić na kretyna, a nie profesjonalistę. Trudno jest przerwać nerwy smakowe, jeśli ma się pojęcie o piercingu .
Ceny? W każdym studio, w każdym regionie Polski inne.... licz 70-180 zł, tak samo jeśli chodzi o wiek.. każdy salon ma swoje reguły.
Wybierz sobie kilku piercerów, podzwiń, zapytaj... i jesteś w domku


Ja mam pytanko... na allegro są kolczyki z opisem "stal chirurgiczna 316L" mam rozumieć, że są z domieszką niklu??

I - TAK wiem! Na allegro nigdy nie wiem co tak naprawdę kupuję
szopiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 11:56   #3487
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez agatalizom Pokaż wiadomość
Mi sie wydaje, ze zakarzenie glownie jest spowodowane niedbaniem o kolczyka.. niz przez piercera, ale nie znam sie na tym .. A co do uczulenia, to przecierz sa kolczyki z bioplastu ?
Nie trzeba konkretnie ze stali, metalu czy z czego, chociaz stal hirurgiczna nie uczula..
Mi kolczyka zrobila kosmetyczka.. byla pewna siebie, wszystko wydawalo sie sterylne.. wiec sie zdecydowalam, bo tak to chcialam do piercera ale to jednak 16 lat a ja mialam 15, czy nadal jeszcze mam:p a jezyk wygoil mi sie po 1,5 tygodniu..
stal chirurgiczna zawiera nikiel-często uczulający pieriastek twoje myslenie jest bledne
i jesli wydawalo ci sie,ze wszystko było sterylne to radziłabym to jeszcze raz zweryfikować-bo nie może się wydawać trzeba takich spraw byc pewnym
Cytat:
Napisane przez szopiak Pokaż wiadomość
XxMlodzianxX Zakażenie po 6 miesiącach odprzekłucia? To napewno nie wina piercera. Albo panna nie dbała o język... majtała nim i ciągle przerywana dziureczka (do tego niemyte zęby i język) zaczęła sie babrać, albo rzeczywiście wyszło uczulenie.... zaniedbała i KLOPS gotowy. Tak jak mówi przedmówczyni... są kolczyki z tytanu, z bioplastu... nie ma problemu z uczuleniem
Co do utraty smaku, to też musiałbyś trafić na kretyna, a nie profesjonalistę. Trudno jest przerwać nerwy smakowe, jeśli ma się pojęcie o piercingu .
Ceny? W każdym studio, w każdym regionie Polski inne.... licz 70-180 zł, tak samo jeśli chodzi o wiek.. każdy salon ma swoje reguły.
Wybierz sobie kilku piercerów, podzwiń, zapytaj... i jesteś w domku


Ja mam pytanko... na allegro są kolczyki z opisem "stal chirurgiczna 316L" mam rozumieć, że są z domieszką niklu??

I - TAK wiem! Na allegro nigdy nie wiem co tak naprawdę kupuję
stal 316L zawiera nikiel-moze uczulać

a dawno nie czytalam takich legend straszycieli-utrata smaku,zakazenie od pepka,alergia i niemożność przekłuwania sie
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-11, 20:01   #3488
XxMlodzianxX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

No własnie chodzę do technikum w lublinie i mieszkam niedaleko krakowskiego przedmieścia ... nad kolczykiem myślę już bardzo długooo, jeśli chodzi o moją siostrę to ona ma własnie uzulenie na jakąś stal i nie mogła mieć a mimo wszystko, ponieważ jest pełnoletnia robiła co jej się podoba ... to się doigrała ...
Jeśłi chodzi o mój wiek to zapytam piercera i pujdę do tego zakładu, rodziców postawie przed faktem dokonanym a sam wyłoże 100 zł i podpis ... reszta to już sprawa tego co mi będzie przekuwał ... ;p
Dzięki za żetelne odpowiedzi ;p
XxMlodzianxX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 12:14   #3489
Ollaa18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 52
GG do Ollaa18
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
Robiłam w Lublinie w Valhalli studio jest na Królewskiej i na Chopina. Koszt 100 zł. Ale pytają się czy jest się pełnoletnim, nawet mnie zapytali chociaż mam 22 lata
ja tez robilam kolczyka w vallhali na chopina i nie pytala sie o dowod poprostu weszlam i mi zrobila.. a moja kolezanka jeszcze przed 18 poszla do vallhali na krolewska i tez zrobila jej kolczyka nie pytajac sie o to czy jest plnoletnia.. osobiscie ja czekalam az skoncze 18 lat :P
pzdr
Ollaa18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 13:27   #3490
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Ollaa18 Pokaż wiadomość
ja tez robilam kolczyka w vallhali na chopina i nie pytala sie o dowod poprostu weszlam i mi zrobila.. a moja kolezanka jeszcze przed 18 poszla do vallhali na krolewska i tez zrobila jej kolczyka nie pytajac sie o to czy jest plnoletnia.. osobiscie ja czekalam az skoncze 18 lat :P
pzdr
No to jest trochę głupie, bo pytają tych ludzi, którzy ich zdaniem mogą nie mieć 18 lat, a mnie zawsze pytają o dowód, jak idę do dyskoteki czy kupuję alkohol. Jeśli ktoś wygląda na 18 lat, a w rzeczywistości ma 16 to pewnie i tak nie zapytają.
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 14:10   #3491
zxc000
Raczkowanie
 
Avatar zxc000
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 143
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
No to jest trochę głupie, bo pytają tych ludzi, którzy ich zdaniem mogą nie mieć 18 lat, a mnie zawsze pytają o dowód, jak idę do dyskoteki czy kupuję alkohol. Jeśli ktoś wygląda na 18 lat, a w rzeczywistości ma 16 to pewnie i tak nie zapytają.
Tak to już bywa Ja zgodę na przebicie, wydrukowaną ze strony salonu miałam, ale nikt faktycznie też mnie o nią nie prosił ;]
__________________
Moda jest formą brzydoty tak nieznośną, że musimy ją zmieniać co kilka miesięcy -->Oskar Wilde
zxc000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-13, 18:57   #3492
XxMlodzianxX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

OOOOO a możesz mi podać stronkę z której ściągnęłaś tą zgodę na przbicie ... /please\
XxMlodzianxX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 22:53   #3493
aniula22856
Raczkowanie
 
Avatar aniula22856
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 32
Question Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Hej. Bardzo chcę mieć kolczyk w języku, ale niestety mama się nie zgadza, a jeżeli się jej pytam dlaczego nie, bo nie. I takie z nią gadanie nie ma logicznego wyjaśnienia. Więc postanowiłam że zrobię kolca bez jej wiedzy:P. No i mam takie pytanie czy po przebiciu język naprawdę bardzo puchnie, że nie da się nic mówić ?? aha i jak piercer brał od was kartkę ze zgodą od rodzica to wystarczyła tylko pisemna zgoda rodzica i jego podpis (bo jakby co zamierzam podrobić :P, tylko nie piszcie mi, że to głupie) czy był też potrzebny nr. fona do rodzica? *
__________________


gówno mnie to obchodzi
kto na forum komu lodzi
kto na forum komu słodzi
kto podobny jest do Dodzi
kto z kim tutaj zaszedł w ciąże
od miłości mi nie dobrze.

aniula22856 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 23:08   #3494
Dziamma
Raczkowanie
 
Avatar Dziamma
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 300
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Hmmm...ja nie musiałam już pytac rodziców o zgode ale jesli chodzi o puchnięcie, to niestety tak. Pierwsze 2-3 dni są dośc kiepskie. Jęzor jest spuchnięty i nie to ze nie mozesz mówic...ale po prostu wolisz nie mówic, bo sprawia to ból. Pózniej troszke seplenisz ;P ale ostatecznie efekt jest super
Dziamma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 23:16   #3495
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

czy naprawde ciezko przeczytac chociaz kilka stron watku?
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 23:23   #3496
skaz
Zadomowienie
 
Avatar skaz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 1 004
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez aniula22856 Pokaż wiadomość
Hej. Bardzo chcę mieć kolczyk w języku, ale niestety mama się nie zgadza, a jeżeli się jej pytam dlaczego nie, bo nie. I takie z nią gadanie nie ma logicznego wyjaśnienia. Więc postanowiłam że zrobię kolca bez jej wiedzy:P. No i mam takie pytanie czy po przebiciu język naprawdę bardzo puchnie, że nie da się nic mówić ?? aha i jak piercer brał od was kartkę ze zgodą od rodzica to wystarczyła tylko pisemna zgoda rodzica i jego podpis (bo jakby co zamierzam podrobić :P, tylko nie piszcie mi, że to głupie) czy był też potrzebny nr. fona do rodzica? *
Tak jak już wspomniała koleżanka na początku jest kipeściutko.
Ja sepleniłam niemiłosiernie ale rodzice i tak się nie skumali
Po prostu unikałam rozmowy z nimi i nie jadłam przy nich ;D
Już mam kolczyk ponad miesiąc i nadal nie wiedzą
W moim studio nie potrzebna była zgoda rodz.
__________________
Nigdzie nie jesteśmy bardziej samotni, niż leżąc w łóżku,
z naszymi tajemnicami i wewnętrznym głosem,
którym żegnamy lub przeklinamy mijający dzień.
skaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 23:29   #3497
aniula22856
Raczkowanie
 
Avatar aniula22856
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 32
Question Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

A jak jest z wizytą u dentysty? bo ja mam 15 lat i nie wiem czy dentystka nie będzie się czepiała yhh.. :/. Jaki kolczyk poprosić o założenie bo gdzieś wyczytałam, że na świeże przekłucia najlepszy jest kolczyk z tytanu??
__________________


gówno mnie to obchodzi
kto na forum komu lodzi
kto na forum komu słodzi
kto podobny jest do Dodzi
kto z kim tutaj zaszedł w ciąże
od miłości mi nie dobrze.

aniula22856 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 23:29   #3498
Dziamma
Raczkowanie
 
Avatar Dziamma
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 300
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez skaz Pokaż wiadomość
Tak jak już wspomniała koleżanka na początku jest kipeściutko.
Ja sepleniłam niemiłosiernie ale rodzice i tak się nie skumali
Po prostu unikałam rozmowy z nimi i nie jadłam przy nich ;D
Już mam kolczyk ponad miesiąc i nadal nie wiedzą
W moim studio nie potrzebna była zgoda rodz.

Heh myślałam, że tylko moi rodzice tacy mało kumaci byli. nie wiedzieli ze mam kolczyk dopóki im nie pokazałam
Dziamma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 23:34   #3499
aaanaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

oj przejmujecie się,
ja jak robiłam kolczyk w języku troche do pełnoletności mi jeszcze brakowało...
nikt nie stwarzał problemów, po prostu pani przed przekłóciem zapytała
'a zgoda rodziców jest?' odpiedź 'tak, jest oczywiście' i to było na tyle...
także nie przejmujcie się na zapas, albo wcześniej zapytajcie kogoś kto już w danym zakładzie miał okazję się dziurawic jak to tam wygląda ;D
aaanaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-14, 23:40   #3500
aniula22856
Raczkowanie
 
Avatar aniula22856
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 32
Smile Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Dobra jak jest z wizytą u dentysty już wiem:P i problemu nie ma. No ale widzę że nie tylko ja buszuje nocami heh.. . No to będzie ryzyk fizyk najwyżej jak się starsi kapną to będą kazali mi wyjąc, ale to już będzie po fakcie to i tak go nie wyjmę heh.. a później to im przejdzie xD.
__________________


gówno mnie to obchodzi
kto na forum komu lodzi
kto na forum komu słodzi
kto podobny jest do Dodzi
kto z kim tutaj zaszedł w ciąże
od miłości mi nie dobrze.

aniula22856 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 14:32   #3501
Ollaa18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 52
GG do Ollaa18
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Ja kolczyka robilam jak mialam 18 lat i nie musialam sie martwic ze rodzice mi nie pozwola.. poprostu powiedzialam ze robie i juz..... ale moim znajomym robili kolczyki zanim skonczyli 18 i bez zadnej zgody.. trzeba probowac
Ollaa18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 17:48   #3502
mniam40
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 19
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Ollaa18 Pokaż wiadomość
Ja kolczyka robilam jak mialam 18 lat i nie musialam sie martwic ze rodzice mi nie pozwola.. poprostu powiedzialam ze robie i juz..... ale moim znajomym robili kolczyki zanim skonczyli 18 i bez zadnej zgody.. trzeba probowac
moze mi ktos polecic studio w LUBLINIE??tylko nie kosmetyczke....nie ufam....
mniam40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 19:02   #3503
agatalizom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Askøy,
Wiadomości: 12
GG do agatalizom Send a message via Skype™ to agatalizom
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez aniula22856 Pokaż wiadomość
Hej. Bardzo chcę mieć kolczyk w języku, ale niestety mama się nie zgadza, a jeżeli się jej pytam dlaczego nie, bo nie. I takie z nią gadanie nie ma logicznego wyjaśnienia. Więc postanowiłam że zrobię kolca bez jej wiedzy:P. No i mam takie pytanie czy po przebiciu język naprawdę bardzo puchnie, że nie da się nic mówić ?? aha i jak piercer brał od was kartkę ze zgodą od rodzica to wystarczyła tylko pisemna zgoda rodzica i jego podpis (bo jakby co zamierzam podrobić :P, tylko nie piszcie mi, że to głupie) czy był też potrzebny nr. fona do rodzica? *

A wiec mi w ogole prawie jezyk nie spuchl, dopiero po 2 dniach ale to raczej z mojej winy heheh :p duzo ostrego i sorowki mi sie tak plataly w okol tego kolczyka. A mowic normalnie mowilam, nawet jak mi jeztk spuchl to troche ciezej sie mowilo.. i jak duzo mowilam to bolalo i wtedy .. ale jak pilam duzo zimnej wody to normalnie mowilam
agatalizom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 10:36   #3504
Essali
Raczkowanie
 
Avatar Essali
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Żary
Wiadomości: 292
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez aniula22856 Pokaż wiadomość
A jak jest z wizytą u dentysty? bo ja mam 15 lat i nie wiem czy dentystka nie będzie się czepiała yhh.. :/. Jaki kolczyk poprosić o założenie bo gdzieś wyczytałam, że na świeże przekłucia najlepszy jest kolczyk z tytanu??
za pierwszym razem była litania, że to dziwna moda i, że ponad 50 % jej pacjentek ma kolczyk w języku.
ja miałam najpierw ze stali, ale nie mam uczulenia. :P
Essali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 14:21   #3505
mniam40
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 19
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

a jak sprawa wyglada z calowaniem po przebiciu?chodzi mi raczej o czas w jakim do tego wrocilyscie niz o doznania bo o tym juz bylo duzo
mniam40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 14:38   #3506
vendettka
Wtajemniczenie
 
Avatar vendettka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 544
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez mniam40 Pokaż wiadomość
a jak sprawa wyglada z calowaniem po przebiciu?chodzi mi raczej o czas w jakim do tego wrocilyscie niz o doznania bo o tym juz bylo duzo
Ja z TŻtem po 3 dniach małymi kroczkami aż do normalnego całowania,jeśli masz cierpliwość to poczekaj aż Ci się całkiem wygoi i zejdzie opuchlizna
__________________
Pasmo kontrolne-29cm

Włosomaniaczka - 15.05.2012
Listuję
vendettka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 14:47   #3507
Ollaa18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 52
GG do Ollaa18
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez mniam40 Pokaż wiadomość
moze mi ktos polecic studio w LUBLINIE??tylko nie kosmetyczke....nie ufam....
polecam studio Vallhala salony te sa na Chopina i na Krolewskiej kolo luxmedu ja robilam w tym na Chopina i jestem bardzi zadowolona koszt to 100zl w tym dwa kolczyki znieczulenie jest i nic nie boli polecam naprawde.... i powiedzenia jak bedziesz robil/a
Ollaa18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 15:43   #3508
mniam40
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 19
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Dzieki za pomoc
mniam40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 15:52   #3509
aniula22856
Raczkowanie
 
Avatar aniula22856
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 32
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

A co ma się znajdować na karteczce ze zgodą np. "Wyrażam zgodę...bla, bla, bla podpis rodzica" i trzeba napisać nr telefonu rodzica, albo przyjść z jego dowodem osobistym, bo gdzieś wyczytałam, że tak, a więc??
__________________


gówno mnie to obchodzi
kto na forum komu lodzi
kto na forum komu słodzi
kto podobny jest do Dodzi
kto z kim tutaj zaszedł w ciąże
od miłości mi nie dobrze.

aniula22856 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 09:17   #3510
electra2006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

dziewuszki mam pytanko ;]
mam trzeci tydzień kolczyka i od niedawna pojawiła mi sie taka spuchnięta obwódka przy górnej dziurce (czytałam już o niej tutaj) ale na niej widzę takie coś białe to skóra chyba jest albo ropa jakaś to jest jakby przyklejone więc raczej skóra?;p no i mam pytanie czy to jest normalne?po jakim czasie to zejdzie?
płucze szałwią czy coś jeszcze powinnam zrobić????
do piercera mam 19 km a teraz mam ferie wiec nie za bardzo mam jak dojechac ;/ a do lekarza raczej sie nie pofatyguje bo bedzie kazał wyciągnąć ;/
electra2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:14.