Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-17, 17:32   #2431
_cornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _cornelia_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 098
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

a nie wiem któraś z was jaki jest laser w instytucie czarny diament w Sosnowcu? jest oferta na gruponie, ale nie ma podanej nazwy, na stronie gabinetu też, a za późno żeby dzwonić

ok, znalazłam IPL
__________________
recenzje kosmetyczne, salonów kosmetycznych
dekoracje, moda i uroda

Edytowane przez _cornelia_
Czas edycji: 2011-01-17 o 18:19
_cornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 21:01   #2432
Eenn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 37
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez idorota7 Pokaż wiadomość
Emla na całe uda i łydki?!!!! Odradzam!!! Za duża powierzchnia, to jest lidokaina, dość mocny środek znieczulający!
No chyba, że chcesz zaliczyć "odlot"
Spokojnie nie wysmarowałam calości tylko okolice kt najbardziej mnie bolały tj nad kostkami i pod kolanami, było duzo lepiej chociaż wydaje mi się że za 1szym razem bolało bardziej bo miałam dużo wrośniętych włosów...
stan włosów po 2gim zabiegu:
-pachy kilka słabych,
-bikini i łydki: ilościowo sporo odrosło ale są duuuzo słabsze niz przed zabiegami- nigdy wczesniej po ogoleniu nóg nie miałam gładkich nóg przez 4 dni!
Eenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 21:49   #2433
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Anielllka Pokaż wiadomość
to na 100% ma być diodowy, to była oferta grupona i przed wykupieniem pytałam i dziś też Pani potwierdziła że to laser diodowy:
"15 zabiegów depilacji laserem diodowym Depilight
Wysoka moc lasera daje gwarancję wysokiej skuteczności zabiegów trwałego usuwania owłosienia"
to miałam też na kuponie napisane...to musze czekac na efekty...
a tu link do salonu gdzie byłam: http://www.laseroterapia.info/
no nic zobaczę jakie będą efekty po 3 zabiegach
to oferta z tej strony.są wyznaczone trzy i każdy jest inny.jest też wsród nich IPL.

Strona główna » FOTOEPILACJA – TRWAŁA REDUKCJA OWŁOSIENIA
FOTOEPILACJA – TRWAŁA REDUKCJA OWŁOSIENIA

LASER DIODOWY VELURE S800 ( LASERING ) , IPL MEDICAL, J- LIGHT TABLE

DZIAŁANIE: IPL+ RF, LASER DIODOWY



na moje oko to nic innego jak inna nazwa lasera IPL,ktory ma znikome działania depilacyjne na dłuższy okres (ale to tylko moja opinia)

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2011-01-17 o 21:54
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 23:21   #2434
Anielllka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anielllka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 460
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
to oferta z tej strony.są wyznaczone trzy i każdy jest inny.jest też wsród nich IPL.

Strona główna » FOTOEPILACJA – TRWAŁA REDUKCJA OWŁOSIENIA
FOTOEPILACJA – TRWAŁA REDUKCJA OWŁOSIENIA

LASER DIODOWY VELURE S800 ( LASERING ) , IPL MEDICAL, J- LIGHT TABLE

DZIAŁANIE: IPL+ RF, LASER DIODOWY



na moje oko to nic innego jak inna nazwa lasera IPL,ktory ma znikome działania depilacyjne na dłuższy okres (ale to tylko moja opinia)
to juz nie wiem co o tym myslec... mogłam zrobić zdjecie temu laserowi, no nic bede tam z 5tygodni to zobacze...musze czekać
__________________
„nie można nic nie robić, tylko dlatego, że nie można zrobić wszystkiego”
Anielllka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 06:42   #2435
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

wertuję sobie ten wątek co jakiś czas i widzę, że nic się nie zmienia - dziewczyny zwabione ceną i reklamą wybierają tą fotoepilację albo jakieś lasery o egzotycznych nazwach, płacą, płacą a potem skarżą się na brak efektów
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 09:22   #2436
Anielllka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anielllka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 460
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
wertuję sobie ten wątek co jakiś czas i widzę, że nic się nie zmienia - dziewczyny zwabione ceną i reklamą wybierają tą fotoepilację albo jakieś lasery o egzotycznych nazwach, płacą, płacą a potem skarżą się na brak efektów
to do mnie było?

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

TmargoT pisałas kiedys ze miałas IPL - czy to Cie choc troche bolało? czy kompletnie nic?
__________________
„nie można nic nie robić, tylko dlatego, że nie można zrobić wszystkiego”
Anielllka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 12:26   #2437
klea7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cześć Wam,

zastanawiałam się czy się z Wami podzielić swoim doświadczeniem .
zdecydowałam się na laser 2,5 lata temu ,zrobiłam 6 zabiegów (bolesnych)w Łodzi.Dodam ,że mieszkam w Warszawie Niestety efektu nie ma- a to podobno dlatego, że Pani, która robiłam mi zabieg chyba nie była przeszkolona.Zastosowała za słabą moc.Oczywiście moglam chodzić jeszcze na zabiegi lecz nie zrobiłam tego bo stwierdziłam , że przecież moge chodzić tak jeszcze przez rok No początku wypadały mi włosy tak jak Wy opisujecie , po 1 zabiegu łał byłam zdumiona, 2i 3 zabieg również , Po 4 zabiegu zauważyłam że coś jest nie tak zaczęły mi od nowa wyrastać włosy zdenerwowałam się i złożyłam reklamację więc zakład kosmetyczny pochylił łaskawie głowę i zrobił mi zabieg za darmo (lecz za ból mi nikt nie zapłaci) powiedzieli ,że Pani ,która wykonywała zabieg za słabej mocy użyła.5i 6 zabieg zrobiłam zapłaciłam przecież tyle pieniędzy zapłaciłam szkoda mi było .ale niestety włosy jak miałam tak mam .Zapisałam się 5 miesięcy temu do dziewczyny ,która robi tylko laserem zabiegi z polecenia (dogadałam się co do ceny i mam gwarancję od jej klientek że wszystko jest oki ).Niestety muszę jeszcze raz zapłacić..Bo za tamte zabiegi nikt mi pieniędzy nie zwróci a wydałam naprawdę dużo pieniędzy.
Dziewczyny rodzaj lasera ma duże znaczenie i to czy jest nowy również.A najważniejsze jest to kto i z jakim doświadczeniem go wykonuje! Wątpię w zakłady kosmetyczne w których jest ciągła rekrutacja.Jśsli możecie to udajcie się do sprawdzonych zakładów i z opiniami od klientek które moga cos powiedziec po kilku latach czy im odrastają włosy czy nie .Pozdrawiam Was i powodzenia
klea7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-18, 12:58   #2438
ddanulda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cześć Dziewczyny!
czytam Wasze opinie ale mam pytnko. Ostatnio kupiłam na grouponie w Krakowie za 176 zł kupon na 3 zabiegi depilacji IPL+RF na bikini i pachy. Moje pytanka są:
  • czy ktoś już miał ten zabieg i co może o nim napisać (jak to wygląda)?
  • Jak "daleko" sięga depilacja bikini?
  • jaka jest skuteczność tej metody na osobach które już skończyły serię depilacji na IPL+RF?
  • Czy jest jakaś metoda która usunęła Wam włoski na dłużej niż rok?
Pozdrawiam serdecznie forumowiczki i czekam na odpowiedź
D.
ddanulda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 13:36   #2439
vivisekcja
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 38
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja robiłam sobie depilację laserową u Anny Zajdel (w sumie to informacja tylko dla ludzi z Warszawy) i jestem z tego naprawdę zadowolona. Prawdę mówiąc to był pierwszy zabieg tego typu dla mnie i miałam niezłego stresa, ale wszystko przebiegło w bardzo miłej atmosferze - potem też nie było żadnych zaczerwienień, ze skórą wszystko w porządku. Co do kosztu to ciężko mówić, bo nie szukałam po necie cen, (koleżanka mi poleciła) ale nie wydawało mi się jakoś specjalnie drogo. I z całą pewnością mogę gorąco polecić panią Zajdel
vivisekcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 13:59   #2440
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Anielllka Pokaż wiadomość
to do mnie było?

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

TmargoT pisałas kiedys ze miałas IPL - czy to Cie choc troche bolało? czy kompletnie nic?
nic mnie nie bolało.miałam dwa zabiegi po około 30 czegoś tam-mocy,a po pół roku włosy rosły sobie jak świerza trawka na wiosnę-szumnie i gęsto

dlatego ze swojego doświadczenia ,wiem,że chwilowy rezultat nie utrzymuje się dłużej niż do następnego wzrostu włosów
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 14:27   #2441
moniulka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 79
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

klea7 --> a gdzie dokladnie robilas te zabiegi bo ja tez jezdze do lodzi, hm to moze teraz jak pojde na zabieg a nie bedzie jakos bardzo bolalo to powiem zeby dala wieksza moc dla pewnosci? bo osttanio robila mi ale nie ligh sheerem i prawie nic nie bolalo, a wole pocierpiec a zeby efekt byl tylko pewnie nie da wiekszej mocy bo sie bedzie pewnie bala ze mnie poparzy
moniulka20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-18, 15:28   #2442
hopeso
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 27
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Hej dziewczyny, pisałam jakiś czas temu tutaj z wątpliwościami czy udać się na zabieg depilacji czy też nie. (oferta z grupona laser diodowy Milesman). No i zaryzykowałam i byłam, ale teraz zastanawiam się czy dobrze zrobiłam.. Włoski były takie jak są (rosną może trochę wolniej). Wiem, że to dopiero pierwszy zabieg z 5, ale nie wiem jakich rezultatów powinnam się spodziewać i po jakim czasie są one widoczne. Bo zakładając ze pierwsza seria zniszczyła 10 - 20% włosków to raczej ciężko to zauważyć. A Wy dziewczyny jak? od razu widziałyście efekty po depilacji? Czy może za szybko ich oczekuję i mam cierpliwie czekać na kolejne zabiegi? (drugi mam dopiero w marcu)
Pozdrawiam!
hopeso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 15:49   #2443
klea7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

moniulko nie chce pisać publicznie a w sumie to powinnam .......
Jak chcesz to podam Ci namiar ale na pw. i jak chcesz to dam Ci namiar na dziewczynę która mi teraz robi.Polecam ją tylko jest problem z terminami ,bo teraz jest sezon na laser

Edytowane przez klea7
Czas edycji: 2011-01-18 o 15:55
klea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 17:55   #2444
kasia glamour
Raczkowanie
 
Avatar kasia glamour
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 107
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Tak czytam wasze posty i sama już nie wiem czy się zdecydowac na depilację laserem... tym bardziej, że to ostatni dzwonek przed wakacjami i akcją plaża.
Na jaką metodę laser się zdecydowac? Który jest najlepszy i w miarę tani?
kasia glamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 20:34   #2445
hemoglobina77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 18
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Rok temu robiłam bikini (+ pachy i łydki) w Dermamed we Wrocławiu i byłam, a właściwie jestem bardzo zadowolona. Na łydkach zostały pojedyncze włoski, pod pachami podobnie (miałam chyba 5 zabiegów), niestety, z bikini jest gorzej. Nie robiłam głębokiego, tzn. zrobiłam przód, boki i na wargach ale tam właśnie zostało jeszcze trochę włosów. Kupiłam ofertę na Grouponie (Wro, Agencja Kontact) i miałam szczere chęci dorobić właśnie dolną część bikini. Niestety, zrezygnowałam z tego tuż pod drzwiami - usłyszałam, jak kosmetyczka mówiła do klientki, że nie robią głębokiego. Nic to, postawiłam na ręce. Zdziwiło mnie, że na kolejny zabieg umówiła mnie już po 3 tygodniach (wcześniej odstępy wynosiły co najmniej 5 tygodni). Nie usłyszałam nic o przeciwwskazaniach ( a w Dermamed każdorazowo wypełniałam formularz zgody, gdzie wymienione były przeciwwskazania o lasera). O efektach na rękach wypowiem się po kolejnych zabiegach a bikini dorobię chyba w Dermamed, za standardową cenę, bo przynajmniej wiem, czego się spodziewać.
hemoglobina77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 06:56   #2446
ajcilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 31
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez klea7 Pokaż wiadomość
Cześć Wam,

zastanawiałam się czy się z Wami podzielić swoim doświadczeniem .
zdecydowałam się na laser 2,5 lata temu ,zrobiłam 6 zabiegów (bolesnych)w Łodzi.Dodam ,że mieszkam w Warszawie Niestety efektu nie ma- a to podobno dlatego, że Pani, która robiłam mi zabieg chyba nie była przeszkolona.Zastosowała za słabą moc.Oczywiście moglam chodzić jeszcze na zabiegi lecz nie zrobiłam tego bo stwierdziłam , że przecież moge chodzić tak jeszcze przez rok No początku wypadały mi włosy tak jak Wy opisujecie , po 1 zabiegu łał byłam zdumiona, 2i 3 zabieg również , Po 4 zabiegu zauważyłam że coś jest nie tak zaczęły mi od nowa wyrastać włosy zdenerwowałam się i złożyłam reklamację więc zakład kosmetyczny pochylił łaskawie głowę i zrobił mi zabieg za darmo (lecz za ból mi nikt nie zapłaci) powiedzieli ,że Pani ,która wykonywała zabieg za słabej mocy użyła.5i 6 zabieg zrobiłam zapłaciłam przecież tyle pieniędzy zapłaciłam szkoda mi było .ale niestety włosy jak miałam tak mam .Zapisałam się 5 miesięcy temu do dziewczyny ,która robi tylko laserem zabiegi z polecenia (dogadałam się co do ceny i mam gwarancję od jej klientek że wszystko jest oki ).Niestety muszę jeszcze raz zapłacić..Bo za tamte zabiegi nikt mi pieniędzy nie zwróci a wydałam naprawdę dużo pieniędzy.
Dziewczyny rodzaj lasera ma duże znaczenie i to czy jest nowy również.A najważniejsze jest to kto i z jakim doświadczeniem go wykonuje! Wątpię w zakłady kosmetyczne w których jest ciągła rekrutacja.Jśsli możecie to udajcie się do sprawdzonych zakładów i z opiniami od klientek które moga cos powiedziec po kilku latach czy im odrastają włosy czy nie .Pozdrawiam Was i powodzenia
a mogłabyś napisać jaki to był laser? (IPL,diodowy?)
ajcilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 06:57   #2447
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez kasia glamour Pokaż wiadomość
Tak czytam wasze posty i sama już nie wiem czy się zdecydowac na depilację laserem... tym bardziej, że to ostatni dzwonek przed wakacjami i akcją plaża.
Na jaką metodę laser się zdecydowac? Który jest najlepszy i w miarę tani?
Laser jest skuteczny ale .... no właśnie, efekty zależą od wielu czynników - przede wszystkim nie ma sensu bawić się w dusigrosza tylko "inwestować" w sprawdzony light sheer albo jeszcze lepiej w LS Duet Oczywiście skutecznośc zależy od pigmentu skóry, koloru i grubości włosów itp. ale to oczywiste.

Właśnie mija 2 tydzień od drugiego zabiegu na nogi Duetem - mam gładkie nogi jak kolarz nie licząc kilku pojedyńczych włosów na kolanach praktycznie wszystkie mi już wypadły na udach, łydkach i stopach - a było co usuwać. Cud po prostu, teraz z lekkim niepokojem będę obserował dalsze efekty przez kolejne tygodnie.
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 08:42   #2448
klea7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

zabiegi miałam robione laserem diodowym light sheer ,lecz zabiegi wykonywane były przez nie doświadczone 2 osoby i laser był stary.
Light sheer jest b. dobry i skuteczny .Nikomu nie odradzam pisze po to żebyście wybrały dobry i sprawdzony zakład i w miare nowy laser.Żeby nie było rozczarowania.

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Moniulko zdecyduj się na light sheer duo
klea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 09:04   #2449
ddanulda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez ddanulda Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!


czytam Wasze opinie ale mam pytnko. Ostatnio kupiłam na grouponie w Krakowie za 176 zł kupon na 3 zabiegi depilacji IPL+RF na bikini i pachy. Moje pytanka są:
  • czy ktoś już miał ten zabieg i co może o nim napisać (jak to wygląda)?
  • Jak "daleko" sięga depilacja bikini?
  • jaka jest skuteczność tej metody na osobach które już skończyły serię depilacji na IPL+RF?
  • Czy jest jakaś metoda która usunęła Wam włoski na dłużej niż rok?
Pozdrawiam serdecznie forumowiczki i czekam na odpowiedź
D.
No i nikt mi nie odpisał.. Dziewczyny, czy mogłabym prosić o opinię?
ddanulda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 11:12   #2450
misioqlka1202
Raczkowanie
 
Avatar misioqlka1202
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
Właśnie mija 2 tydzień od drugiego zabiegu na nogi Duetem - mam gładkie nogi jak kolarz nie licząc kilku pojedyńczych włosów na kolanach praktycznie wszystkie mi już wypadły na udach, łydkach i stopach - a było co usuwać. Cud po prostu, teraz z lekkim niepokojem będę obserował dalsze efekty przez kolejne tygodnie.
A w jakim salonie robiłeś jeśli można wiedzieć? Zapisałam się na Duet na najbliższą sobotę, więc szukam potwierdzenia skuteczności tej metody

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Cytat:
Napisane przez ddanulda Pokaż wiadomość
No i nikt mi nie odpisał.. Dziewczyny, czy mogłabym prosić o opinię?
Ddanulda, proponuję przejrzeż forum, na pewno znajdziesz odpowiedź na każde z Twoich pytań i dużo cennych informacji
misioqlka1202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 12:36   #2451
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez ddanulda Pokaż wiadomość
No i nikt mi nie odpisał.. Dziewczyny, czy mogłabym prosić o opinię?
było już.nie można pisac non stop tego samego,bo zaśmieca się forum.
cofnij się do kilku stron wsteczo tej co teraz piszemy
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 17:10   #2452
kaskaj24
Rozeznanie
 
Avatar kaskaj24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Nad Morzem
Wiadomości: 730
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziewczyny ale czy 400-500zł za depilacje bikini (laser lightsheer) to nie przegięcie?
http://www.laser-medica.szczecin.pl/...%C5%82osienia/


Szukam dobrego gabinetu w Szczecinie? Polecacie jakiś? Proszę o pomoc.
__________________
  • OSZCZĘDZAM!!!!!!
  • APARATKA OD 4-10-2011
  • DBAM O WŁOSY 20.11- 48CM
  • UCZĘ SIĘ GOTOWAĆ
  • PRZYSZŁA PANI KOSMETOLOG
kaskaj24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 17:49   #2453
kasia glamour
Raczkowanie
 
Avatar kasia glamour
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 107
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
Laser jest skuteczny ale .... no właśnie, efekty zależą od wielu czynników - przede wszystkim nie ma sensu bawić się w dusigrosza tylko "inwestować" w sprawdzony light sheer albo jeszcze lepiej w LS Duet Oczywiście skutecznośc zależy od pigmentu skóry, koloru i grubości włosów itp. ale to oczywiste.

Właśnie mija 2 tydzień od drugiego zabiegu na nogi Duetem - mam gładkie nogi jak kolarz nie licząc kilku pojedyńczych włosów na kolanach praktycznie wszystkie mi już wypadły na udach, łydkach i stopach - a było co usuwać. Cud po prostu, teraz z lekkim niepokojem będę obserował dalsze efekty przez kolejne tygodnie.
dzięki za odpowiedź chyży. Postaram się dowiedziec czegoś więcej o tym light sheer i LS Duet. Jeśli coś wiesz to pisz śmiało .
Ile zapłaciłeś za Duet? Chcę miec poprostu gwarancję, że laser (metodę), który wybiorę będzie skuteczny i wart wydatku.

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Cytat:
Napisane przez klea7 Pokaż wiadomość
zabiegi miałam robione laserem diodowym light sheer ,lecz zabiegi wykonywane były przez nie doświadczone 2 osoby i laser był stary.
Light sheer jest b. dobry i skuteczny .Nikomu nie odradzam pisze po to żebyście wybrały dobry i sprawdzony zakład i w miare nowy laser.Żeby nie było rozczarowania.

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Moniulko zdecyduj się na light sheer duo
no właśnie! A jak mam wiedziec czy laser jest nowy czy nie? Pytam serio, bo dopiero mam zamiar zacząc moją przygodę z depilacją laserową. To trochę jak z lampami w solarium...
kasia glamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 18:09   #2454
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

hej, hej.
Ja dzis po pierwszej wizycie: bikini, pachy i wasik.
Laser o technologii elos, czyli diodowy + rf. Nie mam pojecia czy skuteczny. Chwala sie, ze potrafia nawet jasne i rude wlosy usuwac.
Nie wiem jak tylko teraz z wasikiem. Mam go golic?? Nie bedzie on strasznie wygladal w oczekiwaniu na kolejny zabieg?
No i bikini bolalo dosc mocno (mialam ustawione cos 42), wasik nic nie bolal (24 jednostki czegostam), pachy do znieniesia (nie widzialam mocy).
Wczesniej robilam pachy IPL raz. Po tym zabiegu wypadlo mi jakies 40% wlosow - tzn. po 5 tygodniach pozostalo jakies 60%. Nie wiem, czy ten zabieg mi nie namieszal przed obecnym. W kazdym razie planuje juz teraz na te parie poleciec diodowym+ rf.

No i sie zastanawiam, czy nie zrobic nog laserem diodowym - ale ze to juz duuuuzo kazdy wyjdzie to myslalam, zeby kazdy zabieg zrobic w innym salonie (na pierwszej wizycie najczesciej sa znizki, nawet 50%, albo skorzystac z grupona). Ale nie wiem czy to ma sens. Moze poczekam juz na jesien i wtedy zaczne z nogami....
Tylko do tej pory ciagle wosku uzywalam i nie wiem czy kontynuowac, czy juz lepiej maszynka zaczac golic...
Takie moje wahania

A wizyta dzisiejsza elegancik. Dostalam szlafrok, kapcie i majtki jednorazowe. Wypas
Aha- nie mam jakis strasznych podraznien. Skora wyglada jak po depialcji woskiem, albo nawet lepiej. Wasika nic nie widac (pewnie rezultat tez marny bedzie), na bikini troche kropek.

Edytowane przez celka2000
Czas edycji: 2011-01-19 o 18:12
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 18:23   #2455
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez kaskaj24 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale czy 400-500zł za depilacje bikini (laser lightsheer) to nie przegięcie?
http://www.laser-medica.szczecin.pl/...%C5%82osienia/


Szukam dobrego gabinetu w Szczecinie? Polecacie jakiś? Proszę o pomoc.
ceny zależą od salonu i wahają się od 300 zł-500 zł,czyli cennik w normie.popytaj się jeszcze w innych salonach.szczecin to duże miadto może mają konkurecje.może miasto obok,może tam bedzie taniej.ja na duet jadę 50km
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 20:12   #2456
Anielllka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anielllka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 460
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
hej, hej.
Ja dzis po pierwszej wizycie: bikini, pachy i wasik.
Laser o technologii elos, czyli diodowy + rf. Nie mam pojecia czy skuteczny. Chwala sie, ze potrafia nawet jasne i rude wlosy usuwac.
Nie wiem jak tylko teraz z wasikiem. Mam go golic?? Nie bedzie on strasznie wygladal w oczekiwaniu na kolejny zabieg?
No i bikini bolalo dosc mocno (mialam ustawione cos 42), wasik nic nie bolal (24 jednostki czegostam), pachy do znieniesia (nie widzialam mocy).
Wczesniej robilam pachy IPL raz. Po tym zabiegu wypadlo mi jakies 40% wlosow - tzn. po 5 tygodniach pozostalo jakies 60%. Nie wiem, czy ten zabieg mi nie namieszal przed obecnym. W kazdym razie planuje juz teraz na te parie poleciec diodowym+ rf.

No i sie zastanawiam, czy nie zrobic nog laserem diodowym - ale ze to juz duuuuzo kazdy wyjdzie to myslalam, zeby kazdy zabieg zrobic w innym salonie (na pierwszej wizycie najczesciej sa znizki, nawet 50%, albo skorzystac z grupona). Ale nie wiem czy to ma sens. Moze poczekam juz na jesien i wtedy zaczne z nogami....
Tylko do tej pory ciagle wosku uzywalam i nie wiem czy kontynuowac, czy juz lepiej maszynka zaczac golic...
Takie moje wahania

A wizyta dzisiejsza elegancik. Dostalam szlafrok, kapcie i majtki jednorazowe. Wypas
Aha- nie mam jakis strasznych podraznien. Skora wyglada jak po depialcji woskiem, albo nawet lepiej. Wasika nic nie widac (pewnie rezultat tez marny bedzie), na bikini troche kropek.
czy kupiłas na gruponie? gdzie miałas zabieg?
__________________
„nie można nic nie robić, tylko dlatego, że nie można zrobić wszystkiego”
Anielllka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 20:19   #2457
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Bylam dzisiaj na drugim zabiegu. Niestety trafilam na inna Pania wykonujaca zabieg. Po pierwsze poprzednio mialam skore schlodzona zamrozonym kompresem i nic nie czulam. Ta pani mi robila na zywca i powiem szczerze ze bolalo jak cholera. Tak sie trzeslam ze ta pani nie mogla mnie utrzymac Mam caly wzgorek w strupach...masakra. Poprzednio nie mialam prawie nic. A najlepsze jest to ze ciagle chciala koniecznie mi zrobic zwyklym light sheerem bo podobno lepszy. Ale nie pozwolilam. Sama nie wiem..ciekawe czy teraz tez wszystkie odrosna
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 20:57   #2458
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

korzystam aktualnie z oferty z Groupona, na depilacje we wspominanym juz tutaj salonie Casolla w Poznaniu. przyznam, ze tez weszylam jakis podstep, ale na miejscu sie okazalo, ze wszystko jak najbardziej ok do tego bardzo mila obsluga, kontaktowa - co wazne, bo bylo nie bylo, podczas zabiegu intymnosc zostawiam na krzesle, jak u ginekologa
do tego zadowolona jestem z dotychczasowego przebiegu zabiegu i efektow. wszystko dokladnie robione, nie mam zadnych zastrzezen. gdyby nie to, ze jednak to boli piekielnie, to rzeklabym nawet, ze czekam na kolejna wizyte z radoscia
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 06:26   #2459
ajcilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 31
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez kasia glamour Pokaż wiadomość
no właśnie! A jak mam wiedziec czy laser jest nowy czy nie? Pytam serio, bo dopiero mam zamiar zacząc moją przygodę z depilacją laserową. To trochę jak z lampami w solarium...
dokładnie jak wiedzieć?.. nawet jak się zapytam to czy uzyskam prawdziwą informację ..
a co do osób które wykonują nam te depilacje - jestem już w drugim salonie i.. albo ja mam tak wielkie wymagania.. albo faktycznie nie przykładają się zbytnio ... głównie chodzi mi o dokładność i depilowanie np. ud/pach/czy bikini bardzo dokładnie miejsce po miejscu ...
(wcześniej chodziłam na LSh teraz na LShD)
suma sumarum... jestem po 3 sesjach pach i 3 sesjach bikini - efekty? .. powiem jak odczekam te dwa tygodnie od wczorajszej trzeciej ...
ajcilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 07:51   #2460
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Anielllka Pokaż wiadomość
czy kupiłas na gruponie? gdzie miałas zabieg?
hej, kupilam na gruperze (ale to tylko na 1 zabieg na 1 czesc ciala). A robilam we Wroclawiu w Laserique. Na razie sie wstrzymuje z opiniami, bo ciezko mi powiedziec jakie ebda efekty
Powiedzcie mi prosze jak to z tym wasikiem, bo nie daje mi to spokoju. Czy jak zacznie odrastac to bedzie gorzej wygladac niz przed depilacja? Mam to golic? Codziennie? czy jak...
SKora dzien po depilacja jak najbardziej ok. Slady w ogole byly mniejsze niz po wosku. Boje sie tylko, ze efektu nie bedzie. A najbardziej sie tym wasikiem stresuje, bo w wiekszosci mialam tylko meszek (i nie nie robilam z nim - czasem rozjasnialam) a teraz jak po tym goleniu zacznie odrastac, brrr

A co do tego przykladania sie...eh... Mi sie tez wydaje, ze babka leciala na wariata z tym strzelaniem. Przeciez ta glowica jest tak malenka, ze te odstepy powinny byc minimalne. A ona leciala tak szybko i szybko pstrykala...

Edytowane przez celka2000
Czas edycji: 2011-01-20 o 07:52
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:11.