Lakiery hybrydowe - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-17, 17:58   #2551
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez martuskawr Pokaż wiadomość
kochane,a ja poszukuję dwóch kolorków
Mam bazę Gelish,więc nie musi być to hybryda z wyższej półki
jeden to piękny błękit a druhi to koral wstawiam zdjęcia
Estetiq ma taki błękit: image.jpg
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 18:01   #2552
martuskawr
Raczkowanie
 
Avatar martuskawr
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 380
Dot.: Lakiery hybrydowe

KissLexi,po wypróbowaniu tej 50 jak będzie się fajnie trzymać to wybiorę ten 56
martuskawr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 19:10   #2553
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez martuskawr Pokaż wiadomość
KissLexi,po wypróbowaniu tej 50 jak będzie się fajnie trzymać to wybiorę ten 56
A ja muszę sobie kupić tą 50 bardzo lubuję się w kolorkach cielistych, NUDE
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 19:33   #2554
martuskawr
Raczkowanie
 
Avatar martuskawr
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 380
Dot.: Lakiery hybrydowe

oj ja też lubię takie odcienie Ja jeszcze szukam takiego który stapia się z kolorem skóry
martuskawr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 19:36   #2555
jajagna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 97
Dot.: Lakiery hybrydowe

Kadyrka, bardzo ładna hybryda. Też mam ten kolor i to jeden z moich faworytów. Ale co do topu to wierz mi, że różnica między topem CZ a Shellakiem czy Eco jest ogromna. I to nie tylko ze względu na ryski po dwóch tygodniach. Ja też nie mam gosposi, mało tego - mam właśnie wykończeniówkę w domu, w której biorę dosyć aktywny udział, gruntuję, maluję, mieszam kleje itp. Oczywiście do tych cięższych prac używam rękawiczek, ale mój mani po tygodniu jest błyszczący jak lusterko, bardziej niż z topem CZ 5 minut po nałożeniu. Skuś się na Eco a zobaczysz różnicę.
jajagna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 19:37   #2556
JAGA_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 122
Dot.: Lakiery hybrydowe

cześć dziewczyny
jest nowa kolekcja indigo. załączam dla zainteresowanych, które jeszcze nie widziały
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg indigo_nowe.jpg (48,3 KB, 85 załadowań)
JAGA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 19:40   #2557
martuskawr
Raczkowanie
 
Avatar martuskawr
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 380
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez JAGA_ Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
jest nowa kolekcja indigo. załączam dla zainteresowanych, które jeszcze nie widziały
Fat Cat to mój faworyt!
martuskawr jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-17, 19:44   #2558
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez JAGA_ Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
jest nowa kolekcja indigo. załączam dla zainteresowanych, które jeszcze nie widziały
Bardzo podoba mi się fat cat i lady kung fu. Ale dopiero w przyszłym miesiącu będę mogła sobie pozwolić na zakupy, w tym i tak za dużo wydałam
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 19:45   #2559
kadyrka
Rozeznanie
 
Avatar kadyrka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 954
GG do kadyrka
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez jajagna Pokaż wiadomość
Kadyrka, bardzo ładna hybryda. Też mam ten kolor i to jeden z moich faworytów. Ale co do topu to wierz mi, że różnica między topem CZ a Shellakiem czy Eco jest ogromna. I to nie tylko ze względu na ryski po dwóch tygodniach. Ja też nie mam gosposi, mało tego - mam właśnie wykończeniówkę w domu, w której biorę dosyć aktywny udział, gruntuję, maluję, mieszam kleje itp. Oczywiście do tych cięższych prac używam rękawiczek, ale mój mani po tygodniu jest błyszczący jak lusterko, bardziej niż z topem CZ 5 minut po nałożeniu. Skuś się na Eco a zobaczysz różnicę.
Dzięki
Kusisz,kusisz.....może mnie namówisz? I serio nie ma rysek po dwóch tygodniach?
Bazy raczej nie zmienię,bo nie ma sensu skoro się trzyma. Nawet mojej Córce,której zupełnie nie trzymał się akryl,a lakier do paznokci szedł w ruch co drugi dzień,trzyma się już ponad tydzień. Jak na takie miękkie pazurki jakie posiada,to sukces.
__________________
KADYRKA

No i stało się. Ukończyłam kurs stylizacji paznokci.
kadyrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 19:48   #2560
martuskawr
Raczkowanie
 
Avatar martuskawr
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 380
Dot.: Lakiery hybrydowe

Sama jestem ciekawa tego topu,mam teraz akurat IBD,nie wiem czy będzie się tak ładnie błyszczał
martuskawr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 19:54   #2561
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez martuskawr Pokaż wiadomość
oj ja też lubię takie odcienie Ja jeszcze szukam takiego który stapia się z kolorem skóry
kolor 042 z Cosmetics Zone jest właśnie taki nude, który stapia się ze skórą tu jest foto https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater a tu innej osoby https://www.facebook.com/photo.php?f...size=492%2C324 , Estetiq też ma kolor 042 i wygląda dokładnie tak samo

Edytowane przez yashe
Czas edycji: 2014-02-17 o 20:01
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-17, 19:56   #2562
JAGA_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 122
Dot.: Lakiery hybrydowe

wrzucam swój wzornik, może komuś się przyda
CZ- Cosmetics Zone, CH-Charbonne, TiF- Tiffton, DH-Diamond Hybrid, MM-Mistero Milano, są też 2 IBD i Summer Joy z Indigo. W rzeczywistości żywsze kolorki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wzornik.jpg (104,7 KB, 97 załadowań)
JAGA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 20:24   #2563
godblessyou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez kadyrka Pokaż wiadomość
Witam.
Od dawna przeglądam "hybrydowe wątki" i też postanowiłam pobawić się w domu. Korzystając z wiadomości tu zawartych skusiłam się na produkty CZ. Nie żałuję. Kierowałam się oczywiście ceną. W tzw. międzyczasie czytałam tu sporo na temat lepszych baz i topów i miałam na nie chęć. Tylko pytanie-po co, skoro po dwóch tygodniach będę zdejmowała lakier tylko dlatego że straszę odrostem? Na potwierdzenie swoich słów wstawiam fotki . Jedna jest zaraz po,pazury robione 1 lutego,a druga dziś-przed chwilą. I baza i top CZ. Kolor również, nr 062.Jak widać,dwie cyrkonie już zgubiłam. A że ryski na wierzchu? No cóż-nie mam w domu gosposi i w czasie ponad dwóch tygodni ,robiłam tymi "ręcyma" różne rzeczy w domu.
Dodam tylko,że zakochałam się w hybrydzie i pozostanę jej wierna.
Załącznik 5586648

Załącznik 5586649
Śliczny kolorek , ja też jestem niestety uzależniona od hybryd
godblessyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 20:28   #2564
jajagna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 97
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez JAGA_ Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
jest nowa kolekcja indigo. załączam dla zainteresowanych, które jeszcze nie widziały
Oooo taaaak, Fat Cat cudo! Malaga też na lato będzie chyba super... Ale ja też już poczekam do przyszłego miesiąca

Cytat:
Napisane przez kadyrka
Kusisz,kusisz.....może mnie namówisz? I serio nie ma rysek po dwóch tygodniach?
Bazy raczej nie zmienię,bo nie ma sensu skoro się trzyma. Nawet mojej Córce,której zupełnie nie trzymał się akryl,a lakier do paznokci szedł w ruch co drugi dzień,trzyma się już ponad tydzień. Jak na takie miękkie pazurki jakie posiada,to sukces.
Powiem szczerze, że ja osobiście nie wiem jak jest po dwóch tygodniach, bo przeważnie robię sobie nowy kolor po tygodniu (mam tyle cudnych kolorów, że nie mogę się doczekać, żeby wypróbować następny... jak dziecko), ale dam Ci przykład: położyłam bazę CZ, kolor met-15 CZ i się zachwyciłam bo sam lakier był pięknie błyszczący. Wysuszyłam i położyłam top CZ.... blask przygasł. Po czterech dniach połysk był minimalny. Z topem Eco przez cały tydzień paznokcie błyszczą pięknie, a ja czepialska co do blasku jestem Ja też nie zamierzam na razie rezygnować z bazy CZ, bo na moje potrzeby jest zupełnie wystarczająca. Aczkolwiek jak się skończy to pewnie kupię zachwalaną tu Gelish'a
jajagna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 20:55   #2565
Roszpunka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 116
Send a message via Skype™ to Roszpunka34
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez fail Pokaż wiadomość
Mój fireworks i czarny CZ już do mnie jadą, nie mogę się doczekać!

Wrzucam moje świąteczne pazurki, dopiero teraz miałam możliwość zgrania zdjęć z telefonu
ale extra ! kobito sama te wzory malowałaś ? ja na razie myślę o próbie nałożenia kropek haha
Roszpunka34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 21:18   #2566
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez ewica84 Pokaż wiadomość
mam 2 kolory z cz i jestem bardzo zadowolonaz tiftona mam 5 kolorów tu szału nie ma,ale tragicznie też nie jest
szukam lakierów o mniejszej pojemności i tu moje pytanie czy miałyście styczność z allepaznokcie ,lacco i silicare?
jakie są wasze opinie?

Jeśli taką słabą notę dajesz lakierom Tifton to alle i lacco to jest dopiero masakra!
One to jak dla mnie nie są hybrydami.
Nie odmaczają sie.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
mój ulubiony top to Atistic -Colour coś tam siostrzana marka Gelisha ale top jak dla mnie o wiele lepszy
Też czekam na info co i jak,chetnie wypróbuję

Cytat:
Napisane przez JAGA_ Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
jest nowa kolekcja indigo. załączam dla zainteresowanych, które jeszcze nie widziały
Boskie są.

Cytat:
Napisane przez martuskawr Pokaż wiadomość
Sama jestem ciekawa tego topu,mam teraz akurat IBD,nie wiem czy będzie się tak ładnie błyszczał
Używasz IBD?kiedyś ten top był super,teraz jak dla mnie totalna porażka.
asik G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 06:54   #2567
LittleWhiteDress_
Przyczajenie
 
Avatar LittleWhiteDress_
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dziewczyny, ma któraś top z IBD? Czy ładnie błyszczy i czy się odmacza w acetonie? Bo planuję zakupić... Teraz mam top z CZ, ale jakoś niespecjalnie jestem zadowolona. Po kilku dniach matowieje ;(
LittleWhiteDress_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 07:42   #2568
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

Jestem coraz bardziej wkurzona, że nigdzie nie mogę dostać Estetiq nr 50. Czekam jeszcze na wiadomość od jednego sprzedawcy na allegro i jak nie będzie to nie ręczę za siebie.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 07:47   #2569
martuskawr
Raczkowanie
 
Avatar martuskawr
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 380
Dot.: Lakiery hybrydowe

Używasz IBD?kiedyś ten top był super,teraz jak dla mnie totalna porażka.[/QUOTE]

Tak mam IBD,mam nadzieję że nie będzie najgorszy

_polly_,ja miałam to szczęście że dostałam ją stacjonarnie
martuskawr jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-18, 08:00   #2570
rysz4rd
Raczkowanie
 
Avatar rysz4rd
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 100
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Jestem coraz bardziej wkurzona, że nigdzie nie mogę dostać Estetiq nr 50. Czekam jeszcze na wiadomość od jednego sprzedawcy na allegro i jak nie będzie to nie ręczę za siebie.

Na biokur.pl bedą mieli dostawę ale dopiero pod sam koniec tego tygodnia. Też się czaje ale na kolor 33, a też niedostępny juz ponad tydzień


Wysłane z mojego iPhone za pomocą Tapatalk Pro
rysz4rd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 08:27   #2571
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez rysz4rd Pokaż wiadomość
Na biokur.pl bedą mieli dostawę ale dopiero pod sam koniec tego tygodnia. Też się czaje ale na kolor 33, a też niedostępny juz ponad tydzień


Wysłane z mojego iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Mi pisali chyba dwa tygodnie temu, że będą w zeszły piątek.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 09:15   #2572
godblessyou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Jestem coraz bardziej wkurzona, że nigdzie nie mogę dostać Estetiq nr 50. Czekam jeszcze na wiadomość od jednego sprzedawcy na allegro i jak nie będzie to nie ręczę za siebie.

Zerknij na pst1 z CZ ( to ten sam kolor )ja zamówiłam i już mam, później wstawię zdjęcie wzornika
godblessyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 09:58   #2573
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez godblessyou Pokaż wiadomość
Zerknij na pst1 z CZ ( to ten sam kolor )ja zamówiłam i już mam, później wstawię zdjęcie wzornika
No chyba będę musiała, bo się chyba nie doczekam tej 50.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 10:28   #2574
kadyrka
Rozeznanie
 
Avatar kadyrka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 954
GG do kadyrka
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez godblessyou Pokaż wiadomość
Śliczny kolorek , ja też jestem niestety uzależniona od hybryd
Dzięki. Ja dopiero zaczęłam,a już przepadłam!
Cytat:
Napisane przez jajagna Pokaż wiadomość
Oooo taaaak, Fat Cat cudo! Malaga też na

Powiem szczerze, że ja osobiście nie wiem jak jest po dwóch tygodniach, bo przeważnie robię sobie nowy kolor po tygodniu (mam tyle cudnych kolorów, że nie mogę się doczekać, żeby wypróbować następny... jak dziecko), ale dam Ci przykład: położyłam bazę CZ, kolor met-15 CZ i się zachwyciłam bo sam lakier był pięknie błyszczący. Wysuszyłam i położyłam top CZ.... blask przygasł. Po czterech dniach połysk był minimalny. Z topem Eco przez cały tydzień paznokcie błyszczą pięknie, a ja czepialska co do blasku jestem Ja też nie zamierzam na razie rezygnować z bazy CZ, bo na moje potrzeby jest zupełnie wystarczająca. Aczkolwiek jak się skończy to pewnie kupię zachwalaną tu Gelish'a
Zgadnij co zrobiłam. Tak przekonująco zachwalałaś top,że właśnie go zamówiłam. Cholernie droga przesyłka w Star Nail,ale cóż. Ciekawe ile czasu będzie szło. Planowałam nowe pazury robić jutro,ale chyba zaczekam na to cudo.
__________________
KADYRKA

No i stało się. Ukończyłam kurs stylizacji paznokci.
kadyrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 13:05   #2575
JAGA_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 122
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cześć dziewczyny. Na wątku jestem od września pora więc, by podziękować wam wspaniałe kobiety za wiedzę, którą tu zdobyłam. Dzięki Wam mogę się cieszyć pięknymi paznokciami, mimo że spotyka je wiele w ciągu dnia. W szczególności wdzięczna jestem Asik G, głównie za bazę gelish i top Eco Star Nails. Wasze pracę mogą być inspiracją. Jesteście cudowne. Sprawiłyście, że zakochałam się w hybrydzie. Udało mi się zebrać sporą kolekcję, więc zaczęłam się nią dzielić z tymi kogo lubię. Ostatnio malowałam paznokcie przyjaciółce, która do tej pory cały czas miała paznokcie żelowe. Hybryda ponoć nie lubi płytki, na której był żel. Tak było w tym przypadku. Mam pytanko Czy gdy płytka odrośnie jest szansa, że przyjmie hybrydę? Czy teraz jest sens posiłkować się porcelaną? Zastanawiałam się bowiem, czy by nie położyc na jej paznokcie porcelany, na to bazę gelish itd
JAGA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 13:10   #2576
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez JAGA_ Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Na wątku jestem od września pora więc, by podziękować wam wspaniałe kobiety za wiedzę, którą tu zdobyłam. Dzięki Wam mogę się cieszyć pięknymi paznokciami, mimo że spotyka je wiele w ciągu dnia. W szczególności wdzięczna jestem Asik G, głównie za bazę gelish i top Eco Star Nails. Wasze pracę mogą być inspiracją. Jesteście cudowne. Sprawiłyście, że zakochałam się w hybrydzie. Udało mi się zebrać sporą kolekcję, więc zaczęłam się nią dzielić z tymi kogo lubię. Ostatnio malowałam paznokcie przyjaciółce, która do tej pory cały czas miała paznokcie żelowe. Hybryda ponoć nie lubi płytki, na której był żel. Tak było w tym przypadku. Mam pytanko Czy gdy płytka odrośnie jest szansa, że przyjmie hybrydę? Czy teraz jest sens posiłkować się porcelaną? Zastanawiałam się bowiem, czy by nie położyc na jej paznokcie porcelany, na to bazę gelish itd
.....
ja nie zauważyłam tego''syndromu'' wśród Klientek,normalnie kładę hybrydę po żelu,albo uzupełniam hybrydą zrost żelowy....jedynie,jeżeli po złym założeniu lub złym ściągnięciu żelu paznokcie wołają kondycyjnie o pomste do nieba to może wtedy być problem.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 13:11   #2577
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

No właśnie też słyszałam, że po żelach hybrydy się słabo trzymają, a dzisiaj jadę robić hybrydy koleżance z pracy, która nosiła przez długi czas żele. Ciekawe ile one u niej wytrzymają.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 13:25   #2578
JAGA_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 122
Dot.: Lakiery hybrydowe

dziękuję za odpowiedź. Jej paznokcie moim zdaniem wygladają strasznie. Są cienkie jak papier i gdy nimi czegoś dotyka sprawia jej to ból. Położyłam 2 warstwy gelisha, 2 warstwy koloru i top. Było ok przez 4 dni. Sądzę, że wszystko zrobiłam tak, jak trzeba. Dlatego zastanawiałam się czy warto je dodatkowo wzmocnić porcelaną i na to hybrydę.
JAGA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 13:41   #2579
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez JAGA_ Pokaż wiadomość
dziękuję za odpowiedź. Jej paznokcie moim zdaniem wygladają strasznie. Są cienkie jak papier i gdy nimi czegoś dotyka sprawia jej to ból. Położyłam 2 warstwy gelisha, 2 warstwy koloru i top. Było ok przez 4 dni. Sądzę, że wszystko zrobiłam tak, jak trzeba. Dlatego zastanawiałam się czy warto je dodatkowo wzmocnić porcelaną i na to hybrydę.
...
to może spróbuj tej metody z sypanym akrylem.warstwa bazy,warstwa posypanego akrylu,naprzemiennie...ch odzi o to żeby paznokiec fizycznie wzmocnić czymś co można potem usunąć bez piłowania.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 14:12   #2580
rossogatto
Raczkowanie
 
Avatar rossogatto
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Poznań/Swarzędz
Wiadomości: 124
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez JAGA_ Pokaż wiadomość
dziękuję za odpowiedź. Jej paznokcie moim zdaniem wygladają strasznie. Są cienkie jak papier i gdy nimi czegoś dotyka sprawia jej to ból. Położyłam 2 warstwy gelisha, 2 warstwy koloru i top. Było ok przez 4 dni. Sądzę, że wszystko zrobiłam tak, jak trzeba. Dlatego zastanawiałam się czy warto je dodatkowo wzmocnić porcelaną i na to hybrydę.
Ja mam cienką płytkę i u mnie hybryda dobrze trzyma się jedynie na porcelanie (akrylu nie próbowałam, ale może to też być dobry trop), na to dwa razy baza gelish, kolor w zależności od potrzeb i razy supercienko top Eco.
rossogatto jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 12:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:11.