Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-03, 10:00   #1831
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Poza naturalnymi olejami i ekstraktami wierzę w retinoidy, witaminę C, kwasy i filtry UV . I porządne, ale delikatne oczyszczanie
Niestety przekroczyłam magiczną barierę 30. i zaczynam widzieć pierwsze oznaki starzenia na mojej skórze (zwłaszcza pod oczami).


W tk przyszło sporo kremów dr Schellera i SS, m.in. ten: http://www.ecco-verde.pl/__fl/produk...?&f%5B3%5D=596
Ktoś może testował?
Ja ten krem kupiłam jakiś czas temu w tk maxxx i bardzo go lubię, ale ja mam mieszaną cerę Wiem, że na suchej może się nie sprawdzić (beeets chyba nie podpasował). Oby był też w moim tk maxxx , bo akurat mi się kończy i z chęcią kupię kolejne opakowanie
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 10:15   #1832
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Poza naturalnymi olejami i ekstraktami wierzę w retinoidy, witaminę C, kwasy i filtry UV . I porządne, ale delikatne oczyszczanie
Niestety przekroczyłam magiczną barierę 30. i zaczynam widzieć pierwsze oznaki starzenia na mojej skórze (zwłaszcza pod oczami).


W tk przyszło sporo kremów dr Schellera i SS, m.in. ten: http://www.ecco-verde.pl/__fl/produk...?&f%5B3%5D=596
Ktoś może testował?
ja juz dawno ta magiczna barwiere przekroczylam i juz nie do konca wierze. na poczatku tak jak ty wierzylam i uzywalam bo tak trzeba, ale jak cera zaczela sie robic coraz wrazliwsza, przekonalam sie ze jednak nie do konca chyba tak jest. Owszem zalezy nam na pozniejszym starzeniu, bo przeciez i tak tego nie zatrzymamy, mozemy co najwyzej ladniej sie starzec, ale skoro te wszystkie cuda mnie tylko uwrazliwiaja i powoduja ze wygladam gorzej...



Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Niestety Znasz jakiś filtr naturalny, godny polecenia, który nadaje się pod makijaż do mieszanej skóry?
Owszem Kimbery Sayer, niestety w tej chwili 125ml kosztuje juz 37€. 27€ bylam w stanie placic, teraz jest mi to za duzo, wiec wykoncze polowe mojego opakowania do konca i chyba na tym sie skonczy
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 10:15   #1833
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Ja ten krem kupiłam jakiś czas temu w tk maxxx i bardzo go lubię, ale ja mam mieszaną cerę Wiem, że na suchej może się nie sprawdzić (beeets chyba nie podpasował). Oby był też w moim tk maxxx , bo akurat mi się kończy i z chęcią kupię kolejne opakowanie


Też mam mieszaną. Już żałuję, że go nie kupiłam Może jeszcze będzie? Wcześniej dostałam maseczkę nawilżającą i też ją bardzo lubię.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 10:20   #1834
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

losek78 jak dezodorant lavery? Nie używałam go nigdy, działa?

anula zdradzasz pana z Pszczelego Dworku?!

MonikaPogrzeba ja też wierzę w nawilżanie o odżywianie, żaden kosmetyk nie może zmieniać owalu twarzy, bo to jest nawet prawnie zabronione (wówczas musiałby być lekiem na receptę), ale uwazam też, że naturalne kosmetyki opóźnią starzenie dzięki własnie dobremu nawilżeniu i odżywieniu

Kusum z filtrów naturalnych to tylko John Masters Organic - drogi, ale zdecydowanie wart swojej ceny.

Hosenka ten czeski dyzodorant to może być całkiem niezły bo to wersja do szpachlowania (pod pachą), a ja już jeden taki miałam (soapwalla z Anglii) i działał bardzo dobrze
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 10:21   #1835
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Jeśli szukacie naturalnego dezodorantu, to polecam takie czeskie: https://www.kremus.pl/pl/c/Dezydoranty-i-perfumy/112

"dezydorant"

Ciekawa jestem, jak się pisze latem, ale teraz nie mam zastrzeżeń.
No może poza malutka pojemnością - 15ml.
a ja polecam

http://www.waldfussel.de/index.php?c...-Deocreme.html
http://www.wolkenseifen.de/index.php...-Deocreme.html
i
http://amazingy.com/de/bio-naturkosm...soapwalla.html

ten ostatni najlepiej na mnie dziala. Te wczesniejsze to zalezy od zapachu, wiadomo co chemia skory to inny zapach moze sie lepiej sprawdzac.
poza tym ciekawia mnie tez

http://www.ecco-verde.de/schmidts-deodorant
oczywiscie lawendowa i bezzapachowa wersja, ale nie bede ukrywac, jak bym miala probki wszystkich zapachow, to by mnie to bardzo ucieszylo. Ostatnio co i roz podoba mi sie jakis cytrusek( ale nie kazdy), a to juz wielki sukces, bo kiedys nie lubilam takich zapachow, nawet jak pieknie naturalna cytrynka pachnialy, wszelkie cytrusowe nuty byly dla mnie blech

edit. bylm zapomniala, latem pod pachy na deo uzywam jeszcze pudru do ciala od wolkenseifen, oczywiscie moj ukochyna Blue No 1 ( kocham zapach NIvea i choc pasujace deo juz dawno wykonczylym to mi to nie przeszkadza i lacze je z innymi deami) Probowalam tez swoje zrobic i owszem ok, ale chyba musialabym inne proporcje skladnikow wziasc, bo az tak zadowolona nie bylam jak z tych robionych przez kogos innego

http://www.wolkenseifen.de/index.php...rperpuder.html

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2015-04-03 o 10:26
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 10:35   #1836
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Też mam mieszaną. Już żałuję, że go nie kupiłam Może jeszcze będzie? Wcześniej dostałam maseczkę nawilżającą i też ją bardzo lubię.
Myślę, że warto spróbować, bo jest całkiem fajny, ale właśnie jakoś super ekstra nie nawilża (choć dla mieszanej cery wystarczająco). Jest lekki i świetnie nadaje się pod makijaż (aktualnie używam podkładu mineralnego z Chrimaluxe i ten duet mi bardzo pasuje)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
a ja polecam

http://www.waldfussel.de/index.php?c...-Deocreme.html
http://www.wolkenseifen.de/index.php...-Deocreme.html
i
http://amazingy.com/de/bio-naturkosm...soapwalla.html

ten ostatni najlepiej na mnie dziala. Te wczesniejsze to zalezy od zapachu, wiadomo co chemia skory to inny zapach moze sie lepiej sprawdzac.
poza tym ciekawia mnie tez

http://www.ecco-verde.de/schmidts-deodorant
oczywiscie lawendowa i bezzapachowa wersja, ale nie bede ukrywac, jak bym miala probki wszystkich zapachow, to by mnie to bardzo ucieszylo. Ostatnio co i roz podoba mi sie jakis cytrusek( ale nie kazdy), a to juz wielki sukces, bo kiedys nie lubilam takich zapachow, nawet jak pieknie naturalna cytrynka pachnialy, wszelkie cytrusowe nuty byly dla mnie blech

edit. bylm zapomniala, latem pod pachy na deo uzywam jeszcze pudru do ciala od wolkenseifen, oczywiscie moj ukochyna Blue No 1 ( kocham zapach NIvea i choc pasujace deo juz dawno wykonczylym to mi to nie przeszkadza i lacze je z innymi deami) Probowalam tez swoje zrobic i owszem ok, ale chyba musialabym inne proporcje skladnikow wziasc, bo az tak zadowolona nie bylam jak z tych robionych przez kogos innego

http://www.wolkenseifen.de/index.php...rperpuder.html
Napisz proszę coś więcej o tym pudrze, bo mnie zaciekawił
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 10:44   #1837
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

MonikaPogrzeba no właśnie soapwalla jest najlepszym dezodorantem eko jak dla mnie!

anula i przez Ciebie zamówiłam mydełka miodowe z tej Pszczelej Dolinki….
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-03, 10:54   #1838
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Myślę, że warto spróbować, bo jest całkiem fajny, ale właśnie jakoś super ekstra nie nawilża (choć dla mieszanej cery wystarczająco). Jest lekki i świetnie nadaje się pod makijaż (aktualnie używam podkładu mineralnego z Chrimaluxe i ten duet mi bardzo pasuje)



Napisz proszę coś więcej o tym pudrze, bo mnie zaciekawił


Skoczę jutro do tk. Mam nadzieję, że jeszcze cos zostało.


Od minerałów trzymam się z daleka. Moja skóra ich nie lubi.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 11:03   #1839
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Sicilia , jeszcze nie próbowałam tego dezodorantu Lavery, ale piszę na opakowaniu że nie zawiera soli aluminium czyli nie jest oparty na ałunie? ostatnio czytałam że te dezodoranty oparte na ałunie i tak zawierają aluminium pomimo że są ekologiczne , teraz to już niczego nie można być pewnym ? Lepiej jest używać czegoś na bazie tylko naturalnych ekstraktów a nie z ałunu .

A w planach mam mydełko odświeżające, czytałam trochę o tym na mydlanym forum.




MonikaPogrzeba, zgadzam się z Twoim podejściem do tych substancji uwrażliwiających: filtry , kwasy , retinoidy to dla mnie radykalne kroki, raczej jestem skłonna stosować je doraźnie. Przerażają mnie wpisy dziewczyn, które eksperymentują z kwasem cały rok a cerą im się robi jak papier delikatna, pęka nawet. W imię czego takie kroki, rozumiem że ktoś jest zdesperowany. ale bez przesady.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 11:16   #1840
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Na Triny -20% do 8.04
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 11:33   #1841
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Jeśli szukacie naturalnego dezodorantu, to polecam takie czeskie: https://www.kremus.pl/pl/c/Dezydoranty-i-perfumy/112

"dezydorant"

Ciekawa jestem, jak się pisze latem, ale teraz nie mam zastrzeżeń.
No może poza malutka pojemnością - 15ml.
Dziewczyny, co polecacie z Phenome i Organique, zwłaszcza do pielęgnacji twarzy i do rąk? W następny weekend jest -25% i -20% z Twoim Sylem i Grazią. Na razie na liście mam:
- peeling enzymatyczny Organique
- cukrowy krem do rąk Phenome
- jabłkowy krem na dzień Phenome
- regulujący żel do mycia twarzy Phenome
Zastanawiam się w ogóle nad całą serią jabłkową ale ona opinie w necie ma różne...
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-03, 11:45   #1842
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
ja juz dawno ta magiczna barwiere przekroczylam i juz nie do konca wierze. na poczatku tak jak ty wierzylam i uzywalam bo tak trzeba, ale jak cera zaczela sie robic coraz wrazliwsza, przekonalam sie ze jednak nie do konca chyba tak jest. Owszem zalezy nam na pozniejszym starzeniu, bo przeciez i tak tego nie zatrzymamy, mozemy co najwyzej ladniej sie starzec, ale skoro te wszystkie cuda mnie tylko uwrazliwiaja i powoduja ze wygladam gorzej...





Owszem Kimbery Sayer, niestety w tej chwili 125ml kosztuje juz 37€. 27€ bylam w stanie placic, teraz jest mi to za duzo, wiec wykoncze polowe mojego opakowania do konca i chyba na tym sie skonczy


Masz rację: nie ma sensu robić czegoś na siłę. Każda skóra jest inna i co innego jej służy.
Na mnie dobrze działają kwasy, a bardzo źle wszystkie mechaniczne zdzieraki.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 12:12   #1843
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Charlotta11 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co polecacie z Phenome i Organique, zwłaszcza do pielęgnacji twarzy i do rąk? W następny weekend jest -25% i -20% z Twoim Sylem i Grazią. Na razie na liście mam:
- peeling enzymatyczny Organique
- cukrowy krem do rąk Phenome
- jabłkowy krem na dzień Phenome
- regulujący żel do mycia twarzy Phenome
Zastanawiam się w ogóle nad całą serią jabłkową ale ona opinie w necie ma różne...
Enzymatyczny phenome też fajny, maseczki, serum quenching, maska oczyszczająca do włosów, szampon regulujący, żel pod oczy cooling, eliksir do ciała z herbatą.

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Przerażają mnie wpisy dziewczyn, które eksperymentują z kwasem cały rok a cerą im się robi jak papier delikatna, pęka nawet. W imię czego takie kroki, rozumiem że ktoś jest zdesperowany. ale bez przesady.
Nie ma przeciwwskazań do stosowania kwasów całorocznie, pod warunkiem, że zmieniamy rodzaje, żeby skóra się nie przyzwyczaiła, niektórzy wręcz nie mają innego wyjścia, by cieszyć się ładną cerą, a pękanie skóry nie ma prawa się wydarzyć. Jeśli coś takiego się dzieje, to znak, że zastosowano za silne kwasy, albo zbyt często, nierozsądnie, nieumiejętnie i bez żadnej ochrony oraz odpowiedniej pielęgnacji.
Fajne zakupy, mam spray odżywczo stylizujący z Natury Siberiki, jest świetny.


Co do filtrów, mnie ciekawi ta emulsja bezolejowa 100% Pure spf 30. Ktoś miał

Soso, mnie mydła Lass ogólnie rozczarowały.

.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2015-04-03 o 12:14
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 14:44   #1844
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Napisz proszę coś więcej o tym pudrze, bo mnie zaciekawił
To normalny puder do ciala jak jedwabny puder od Dr. Hauschka. Wejdz w pierwszy lepszy i obejrzyj sklad. Sama myslalam zeby sobie cos takiego umieszac, ale narazie mam i mam moja pierwsza puszke, uzywam tylko latem jak sie mocniej poce to wiadomo uczucie suchosci mam troche dluzej

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Sicilia , jeszcze nie próbowałam tego dezodorantu Lavery, ale piszę na opakowaniu że nie zawiera soli aluminium czyli nie jest oparty na ałunie? ostatnio czytałam że te dezodoranty oparte na ałunie i tak zawierają aluminium pomimo że są ekologiczne , teraz to już niczego nie można być pewnym ? Lepiej jest używać czegoś na bazie tylko naturalnych ekstraktów a nie z ałunu .

A w planach mam mydełko odświeżające, czytałam trochę o tym na mydlanym forum.




MonikaPogrzeba, zgadzam się z Twoim podejściem do tych substancji uwrażliwiających: filtry , kwasy , retinoidy to dla mnie radykalne kroki, raczej jestem skłonna stosować je doraźnie. Przerażają mnie wpisy dziewczyn, które eksperymentują z kwasem cały rok a cerą im się robi jak papier delikatna, pęka nawet. W imię czego takie kroki, rozumiem że ktoś jest zdesperowany. ale bez przesady.
Wiesz , ja tez pisalam na forum takie madrosci, wystarczy poczytac moje starsze posty. Filtrowalam sie sumiennie caly rok i to SPF 50, filtrami chemicznymi oczywiscie, bo one lepiej chronia itd, ale co z tego... Przyszedl czas ze mialam takie a nie inne problemy, z mieszanej cery zrobilam sie permanetntyn sucharkiem i naczynkowcem, totalny wrazliwiec. Spuscilam z tony, przerzucilam sie na naturalna pielegnacje. Nie wszystko mi pasowalo, np calkowite zrezygnowanie z filtrow, ale chyba jestem tak daleko. jak wykoncze Kimbery to nie wiem czy go zakupie ponownie , nawet na ciepla pore roku. Jego obecna cena jest dla mnie na NIE przez duze N.

A co do alunu, to sa dwa rozne aluny, jeden ma byc naturalny a drugi jest wlasnie odpadkiem chemicznym i ten ma podobno przechodzic w jony aluminium i dzialac jak sole aluminium w klasycznych antyperspirantach. Potassium alun ma byc tym dobrym alunem ktory nie przechodzi w jony. Aluminium alun to wlasnie ten odpad w procesie produkcji i ten ma byc tym zlym. Oba , jesli chodzi o zapobieganie zapachu dzialaja tak samo.
Ja obecnie mam deo w postaci kamienia alunu ale tym razem mam potassium alun. Uzytkowo tak samo, czy te jony sie nie tworza? Czy to prawda jest? Nie wiem. Chcialam przestestowac i porownac do alunu z przedrostkiem aluminium i to robie. Czy dobrze? Czy zle? Nie wiem. mam nadzieje ze to prawda i jony sie nie wytwarzaja.

edit:
chyba sie zamotalam. Nie pamietam dokaldnie czy to aluminium alun czy amonnium alun sie nazywa, chyba jednak to drugie. Z potassium alun to wiem ze dobrze napisalam, ale ten drugi alun to mi sie ciagle myli

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2015-04-03 o 19:17
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 21:21   #1845
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

losek78 Z aluminium, glinem i ałunem sprawa nie wygląda jednoznacznie. Natknęłam się kiedyś na wpis chemika, który twierdzi, że wszystko jest tak samo szkodliwe:
http://nowaalchemia.blogspot.com/2012/07/aun.html
Nigdy nie lubiłam kryształu, choć miałam go przez jakiś czas, ale męczenie się z tą bryłką to jak oranie pod pachami i po jakimś czasie po prostu mi się znudził i go wyrzuciłam. I wcale nie był skuteczny. Po raz kolejny wygrywa dezodorant soapwalla, który nie ma aluminium w żadnej postaci.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 22:07   #1846
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Ja ten krem kupiłam jakiś czas temu w tk maxxx i bardzo go lubię, ale ja mam mieszaną cerę Wiem, że na suchej może się nie sprawdzić (beeets chyba nie podpasował). Oby był też w moim tk maxxx , bo akurat mi się kończy i z chęcią kupię kolejne opakowanie
o cześć kochana!!!!! kopę lat!!!
Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
anula zdradzasz pana z Pszczelego Dworku?!

nie zdradzam, przecież miodu nie kupiłam, tylko kosmetyki i inne bajery
Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość

anula i przez Ciebie zamówiłam mydełka miodowe z tej Pszczelej Dolinki….
dzięki mnie, dzięki mnie
ale same mydła?
trzeba było wziąć też woreczek zapachowy jeszcze ich dobrze nie odpakowałam a już je uwielbiam ciekawe ile czasu będą pachnieć. teraz wyjechałam, ale jak tylko wrócę to palę świece!
Jakie mydła wziełaś?????
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 22:23   #1847
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cześć
można się przyłączyć?
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 22:43   #1848
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Cześć
można się przyłączyć?
no jasne!
witamy serdecznie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 22:50   #1849
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Jakie mydła wziełaś?????
3 mydła na spróbowanie: ylang grapefruit z czerwoną glinką, pomarańcza i goździki, róża.

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Cześć
można się przyłączyć?
Dawaj!
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-03, 23:16   #1850
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
3 mydła na spróbowanie: ylang grapefruit z czerwoną glinką, pomarańcza i goździki, róża.


Dawaj!
fajne!
to będziemy porównywać doświadczenia
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 10:58   #1851
Zimtstange
Raczkowanie
 
Avatar Zimtstange
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 131
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Znacie może jakiś dobry, bezzapachowy balsam do ciała dla suchej skóry? Nie może być tłusty. Tylko nie JMO, bo o tym wiem, ale szukam czegoś tańszego...
Zimtstange jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 11:14   #1852
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Zimtstange Pokaż wiadomość
Znacie może jakiś dobry, bezzapachowy balsam do ciała dla suchej skóry? Nie może być tłusty. Tylko nie JMO, bo o tym wiem, ale szukam czegoś tańszego...
BD fur Mama. Lekki jest i niezbyt tlusty.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 11:45   #1853
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Dziękuję za ciepłe przyjęcie

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
BD fur Mama. Lekki jest i niezbyt tlusty.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
albo emulsja, jeszcze lżejsza od balsamu
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 12:26   #1854
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
losek78 Z aluminium, glinem i ałunem sprawa nie wygląda jednoznacznie. Natknęłam się kiedyś na wpis chemika, który twierdzi, że wszystko jest tak samo szkodliwe:
http://nowaalchemia.blogspot.com/2012/07/aun.html
Nigdy nie lubiłam kryształu, choć miałam go przez jakiś czas, ale męczenie się z tą bryłką to jak oranie pod pachami i po jakimś czasie po prostu mi się znudził i go wyrzuciłam. I wcale nie był skuteczny. Po raz kolejny wygrywa dezodorant soapwalla, który nie ma aluminium w żadnej postaci.
Pewnie to rzeczywiscie jeden czort
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-05, 11:05   #1855
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Tak dbają zajączki o mamusie w szpitalu...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1428228309169.jpg (27,5 KB, 39 załadowań)
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-05, 12:25   #1856
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Wszystkiego najlepszego w Te Święta, dużo zdrówka

Cloche, ekstra zajączek A czemu w szpitalu, mam nadzieję, że to nic poważnego? Wracaj do zdrowia
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-05, 13:27   #1857
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Ja zdrowa. To mój maluch. Poważna sprawa i to bardzo, ale nie zaśmiecam tutaj. W podpisie link... a tak dodam jeszcze, że tu w klinice dla dzieci używają weledy seria calendula
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-05, 13:57   #1858
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
Ja zdrowa. To mój maluch. Poważna sprawa i to bardzo, ale nie zaśmiecam tutaj. W podpisie link... a tak dodam jeszcze, że tu w klinice dla dzieci używają weledy seria calendula
Fantastyczna sprawa, wystarczy przekroczyć granicę i życie jak w Madrycie, nawet w szpitalach rozpieszczają U nas takie standardy będą może za 20 lat


Trzymam mocno kciuki i modlę się za Twojego synka, będzie dobrze, już tyle złego przezwyciężył, że teraz nic go już nie może powstrzymać w dojściu do pełnego zdrowia
Nie chcę się za bardzo wtryniać Wam w tamten wątek, ale podczytuję od początku, nie za często, bo to sporo ponad moje nerwy, ale
od początku trzymam za Te chore serduszka kciuki, mocno wierzyłam w synka "NadzieiToJa"-Ivo, niewielkie dawali mu szanse, okropny przypadek, wszystko co najgorsze i proszę, są w domu nareszcie!



.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-05, 14:25   #1859
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Wszystkiego dobrego dla Was

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Dziękuję za ciepłe przyjęcie

albo emulsja, jeszcze lżejsza od balsamu
aha, zdaje się, pisząc balsam, miałam na myśli lotion, czyli emulsję (oprócz tego znam jeszcze oliwkę
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 13:08   #1860
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Uwaga bede sie chwalic Osoby z delikatnymi nerwami, prosze nie zagladac w linki

Przyszedl czas na nowe zamowienie u Wolkenseifen
Do koszyka wpadlo

http://www.wolkenseifen.de/product_i...eben-oele.html
http://www.wolkenseifen.de/product_i...itronella.html
http://www.wolkenseifen.de/product_i...h-spirits.html ale 25ml i pasujacy do dea puder do ciala i perfumy na bazie oleju jojoba
http://www.wolkenseifen.de/product_i...sexy-hexy.html
http://www.wolkenseifen.de/product_i...sexy-hexy.html
oczywiscie nie moglo zabraknac mojego ulubienca, pasujacy puder cielesny mam w domu i perfumy na jojobie i w spraju, ale mojej wlasnej produkcji orginal mi sie skonczyl, wiec w orginalnych buteleczkach umieszalam swoje
http://www.wolkenseifen.de/product_i...rfect-day.html
Ale zeby nie bylo tak pieknie to zapomnialam o
http://www.wolkenseifen.de/product_i...seife-pur.html
http://www.wolkenseifen.de/product_i...-nageloel.html

Anne dodawala tez jakies gratisy, a ze sie poskarzylam na forum ze mi sie zapomnialo, a juz zamowienie wyslane i zaplacone to moze mi cos z tego dolozy. Bylo by fajnie jak nie to tez nie koniec swiata
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-28 17:52:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:00.