~~najmodniejszy Manicure-tendencje 2006~~ - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-09, 11:26   #151
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: ~~najmodniejszy Manicure-tendencje 2006~~

Najwyrażniej nie uczyli cie w szkole czytania ze zrozumieniem. Szkoda, odbija sie to pozniej w życiu czkawką jak widać.
A jesli ktoś poprzez stereotypy musi sobie ułatwiać postrzeganie rzeczywistosci, to w doskonały sposób swiadczy to o jego niedorozwiniętym intelekcie i braku odpowiednio rozwiniętych zdolnosci poznawczych. Zapale dziś świeczkę w tej intencji.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 11:30   #152
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: ~~najmodniejszy Manicure-tendencje 2006~~

Cytat:
Napisane przez ooliwka
wiesz czym zajmuje się socjologia??
Rzecz w tym,że wiem a ty po raz kolejny wykazujesz sie brakiem zrozumienia czytanego tekstu. A o ironii i sarkazmie też zapewne nie slyszalaś.
Zreszta koniec dyskusji, bo równie dobrze mozna prowadzić polemikę z głuchoniemym ( nie uliżając oczywiscie gluchoniemym).
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 11:32   #153
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: ~~najmodniejszy Manicure-tendencje 2006~~

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Najwyrażniej nie uczyli cie w szkole czytania ze zrozumieniem. Szkoda, odbija sie to pozniej w życiu czkawką jak widać.
A jesli ktoś poprzez stereotypy musi sobie ułatwiać postrzeganie rzeczywistosci, to w doskonały sposób swiadczy to o jego niedorozwiniętym intelekcie i braku odpowiednio rozwiniętych zdolnosci poznawczych. Zapale dziś świeczkę w tej intencji.

szkoda że ty ogólnie mało czytasz
o stereotypach wiem napewno więcej od ciebie
wnioskuje to z twojego ostatniego zdania
zdolności poznawcze mnie powaliły

co ty dziewczyno wypisujesz???
czytałaś chociasz jeden rozdział na ten temat??
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 11:32   #154
taaleeloo
Raczkowanie
 
Avatar taaleeloo
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 309
Dot.: ~~najmodniejszy Manicure-tendencje 2006~~

co do ,,różowego frencha'' jako nowości, los chciał iż przeglądałam ostatnio Cosmo z 2003 roku i pozwole sobie zacytować,,Na jesień polecamy klasykę w nowym wydaniu czyli french manicure w odcieniach różu'' więc pytam sie GDZIE JEST TA NOWOŚĆ????
__________________
,,Niechaj Bóg ma w swojej opiece człowieka, który Cię naprawdę pokocha. Złamiesz mu serce, śliczna moja, psotna, okrutna kotko, która tak jest nieuważna i pewna siebie, że nie stara się nawet osłaniać swoich pazurków''
taaleeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 11:38   #155
taaleeloo
Raczkowanie
 
Avatar taaleeloo
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 309
Dot.: ~~najmodniejszy Manicure-tendencje 2006~~

Aha jeszcze jedno czemu za guru w sprawach tego co jest modne, klasyczne, w dobrym guście wypowiada sie osoba która oświadcza o swej miłości do niejakiego Pynia w niezwykle tandetny i kiczowaty sposób? Twoja syganturka bynajmniej nie świadczy o tym iż masz jakiekolwiek pojecie o tym czym jest dobry gust lub smak.
__________________
,,Niechaj Bóg ma w swojej opiece człowieka, który Cię naprawdę pokocha. Złamiesz mu serce, śliczna moja, psotna, okrutna kotko, która tak jest nieuważna i pewna siebie, że nie stara się nawet osłaniać swoich pazurków''
taaleeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 11:39   #156
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: ~~najmodniejszy Manicure-tendencje 2006~~

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Rzecz w tym,że wiem a ty po raz kolejny wykazujesz sie brakiem zrozumienia czytanego tekstu. A o ironii i sarkazmie też zapewne nie slyszalaś.
Zreszta koniec dyskusji, bo równie dobrze mozna prowadzić polemikę z głuchoniemym ( nie uliżając oczywiscie gluchoniemym).

wiesz 3 lata studiowania socjologii
nauczyły mnie niektórych pojęć

co za pech że nie znalazłaś we mnie godnej osoby do dyskusji
wkońcu neznane są mi techniki ozdabiania paznokci
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 11:44   #157
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: ~~najmodniejszy Manicure-tendencje 2006~~

M. Stecewicza rozwija cechę indywidualną polegającą na zdolności do wytwarzania nowych pomysłów, czyli do kreatywności. Jego metoda jest technologią myślenia ujętą w procedurę, może być zatem rozumiana jako konkretna umiejętność dająca się wyuczyć. Metoda ta jest stymulatorem twórczego myślenia, ma zatem aspekt motywacyjny. Angażuje i rozwija zdolności poznawcze poprzez pobudzanie wyobraźni, skojarzeń, myślenia i intuicji.-Spełnione zatem zostały trzy aspekty talentu twórczego: zdolności poznawcze, cechy motywacyjne i konkretne umiejętności, które wyróżnił E. Nęcka

Stereotyp bedzie do tego pasował jak ulał, co? ( I R O N I A )

Rzeczywiscie 2 kierunki studiów i 2 etaty nie pozwalają mi aktualnie na czytanie więcej niż 5-8 ksiązek miesięcznie. Jednak jest to wystarczająca ilosć by nie popelniac chociasz podstawowych bledów ortograficznych i wykazać sie zrozumieniem tekstu pisanego.
Tyle w tym temacie.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-09, 11:51   #158
taaleeloo
Raczkowanie
 
Avatar taaleeloo
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 309
Dot.: ~~najmodniejszy Manicure-tendencje 2006~~

Cytat:
Napisane przez ooliwka
uwazaj na słowa żabciu
bo za takie zdania ktoś może ci ukrucic pazurki
Paulakrk wydaje mi sie iż przy okazji powinnaś poinformować szanowną ooliwkę o tzw groźbie karalnej(art 190 kk) oraz o tym iż jej wypowiedź realizuje znamiona takiej groźby
__________________
,,Niechaj Bóg ma w swojej opiece człowieka, który Cię naprawdę pokocha. Złamiesz mu serce, śliczna moja, psotna, okrutna kotko, która tak jest nieuważna i pewna siebie, że nie stara się nawet osłaniać swoich pazurków''
taaleeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 11:59   #159
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: ~~najmodniejszy Manicure-tendencje 2006~~

Cytat:
Napisane przez paulakrk
M. Stecewicza rozwija cechę indywidualną polegającą na zdolności do wytwarzania nowych pomysłów, czyli do kreatywności. Jego metoda jest technologią myślenia ujętą w procedurę, może być zatem rozumiana jako konkretna umiejętność dająca się wyuczyć. Metoda ta jest stymulatorem twórczego myślenia, ma zatem aspekt motywacyjny. Angażuje i rozwija zdolności poznawcze poprzez pobudzanie wyobraźni, skojarzeń, myślenia i intuicji.-Spełnione zatem zostały trzy aspekty talentu twórczego: zdolności poznawcze, cechy motywacyjne i konkretne umiejętności, które wyróżnił E. Nęcka

Stereotyp bedzie do tego pasował jak ulał, co? ( I R O N I A )

Rzeczywiscie 2 kierunki studiów i 2 etaty nie pozwalają mi aktualnie na czytanie więcej niż 5-8 ksiązek miesięcznie. Jednak jest to wystarczająca ilosć by nie popelniac chociasz podstawowych bledów ortograficznych i wykazać sie zrozumieniem tekstu pisanego.
Tyle w tym temacie.

a juz obiecałaś że kończysz dyskusje

ile ci kociaku zajeło wyszukanie tego w necie??
nie było nic na temat?? teraz mnie zawiodłaś

widocznie 8 ksiazek to dla niektórych za mało
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 12:00   #160
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ~~najmodniejszy Manicure-tendencje 2006~~

Cytat:
Napisane przez paulakrk
A tsykające komentarze w 99 % są przejawem tylko i wylącznie babskiej zazdrosci- bo jesli przychodzę na zajęcia w butach za 450zł( prosto z Rzymu, nie Japonii) to od szarych myszy dowiaduję się ,że " sa zbyt ekstrawaganckie a wrecz kur.....e".
Siostro! Myślałam, że tylko ja usłyszałam, że mam "k...e buty", a okazuje się, że jest więcej takich szalonych kobiet jak ja ;-)
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 12:06   #161
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: ~~najmodniejszy Manicure-tendencje 2006~~

Ah ah rozpleniło się to dziadostwo hihi Chyba z tego wszystkiego schowam je do szafy i nie będę nosić Wstyd przeciez w czymś takim na ulice wyjsc!!!
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-09, 12:06   #162
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: ~~najmodniejszy Manicure-tendencje 2006~~

Cytat:
Napisane przez taaleeloo
Paulakrk wydaje mi sie iż przy okazji powinnaś poinformować szanowną ooliwkę o tzw groźbie karalnej(art 190 kk) oraz o tym iż jej wypowiedź realizuje znamiona takiej groźby
radze przeczytac jakie zasady obowiazują na wizazu

najlepiej z Paulą nikt tak nie rozumie tekstu pisanego jak ona
a w dodatku jeśli zobaczysz niebezpieczne słowo np IRONIA, STEREOTYP to naprawde jesteś szcześciarą- Paula objaśni

powodzenia
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 12:07   #163
taaleeloo
Raczkowanie
 
Avatar taaleeloo
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 309
Dot.: ~~najmodniejszy Manicure-tendencje 2006~~

Cytat:
Napisane przez ooliwka
a juz obiecałaś że kończysz dyskusje

ile ci kociaku zajeło wyszukanie tego w necie??
nie było nic na temat?? teraz mnie zawiodłaś

widocznie 8 ksiazek to dla niektórych za mało
droga, kochana pani przyszła socjolog ( po 3 latach studiów o ile jeszcze na nich jesteś gdyż określenie 3 lata studiowania socjologii brzmi dośc enigmatycznie) podziel sie z nami ,,jedyną, słuszną, prawdziwą'' definicją stereotypu
__________________
,,Niechaj Bóg ma w swojej opiece człowieka, który Cię naprawdę pokocha. Złamiesz mu serce, śliczna moja, psotna, okrutna kotko, która tak jest nieuważna i pewna siebie, że nie stara się nawet osłaniać swoich pazurków''
taaleeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 12:15   #164
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: ~~najmodniejszy Manicure-tendencje 2006~~

Cytat:
Napisane przez taaleeloo
droga, kochana pani przyszła socjolog ( po 3 latach studiów o ile jeszcze na nich jesteś gdyż określenie 3 lata studiowania socjologii brzmi dośc enigmatycznie) podziel sie z nami ,,jedyną, słuszną, prawdziwą'' definicją stereotypu

nie bede cytowala ksiazek bo wtedy jedynie bedziecie mogli ocenić moją zdolność posługiwania się google

nikomu do głowy nie przyszło że za kazdym razem gdy widzimy np pana w formalnym stroju to automatycznie myślimy o jego zawodzie??
to właśnie jest DOBRY stereotyp który ułatwia nam życie
nie musimy poświecać cennego czasu na rozpoznawanie
przykładów jest multum


jednak wiekszość z was ma jedynie negatywną definicje tego słowa
co o IRONIO tez staje się stereotypem
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 12:17   #165
taaleeloo
Raczkowanie
 
Avatar taaleeloo
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 309
Dot.: ~~najmodniejszy Manicure-tendencje 2006~~

Cytat:
Napisane przez ooliwka
radze przeczytac jakie zasady obowiazują na wizazu

najlepiej z Paulą nikt tak nie rozumie tekstu pisanego jak ona
a w dodatku jeśli zobaczysz niebezpieczne słowo np IRONIA, STEREOTYP to naprawde jesteś szcześciarą- Paula objaśni

powodzenia
a o którą zasadę TObie konkretnie chodzi o tą;
6. Zwracaj szczególną uwagę na słownictwo, którego używasz. Słowa i zwroty, które stosujesz, tobie mogą wydawać sie zupełnie naturalne, natomiast innym mogą wydawać sie obraźliwe. Pamiętaj, że słowo pisane ma zupełnie inną siłę wyrazu niż słowo mówione- czyzby zwrot,,groźba karalna'' był obraźliwy?
7. W dyskusji odnoś się do tematu i wypowiedzi, nie dyskutuj na temat swoich adwersarzy. Personalne wycieczki pod adresem inteligencji, wykształcenia i pochodzenia adwersarzy są tutaj bardzo źle widziane. - urządziłaś sobie personalną wycieczkę pod adresem Paulikrk więc chciałam zwrócić jej uwagę na to iż zwrot którego użyłaś kierując się bezpośrednio do niej podlega karze w polskim prawie. Odniosłam się również do Twojej wypowiedzi.
Także który punkte regulaminu forum złamałam??
__________________
,,Niechaj Bóg ma w swojej opiece człowieka, który Cię naprawdę pokocha. Złamiesz mu serce, śliczna moja, psotna, okrutna kotko, która tak jest nieuważna i pewna siebie, że nie stara się nawet osłaniać swoich pazurków''
taaleeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 12:20   #166
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: ~~najmodniejszy Manicure-tendencje 2006~~

Cytat:
Napisane przez taaleeloo
a o którą zasadę TObie konkretnie chodzi o tą;
6. Zwracaj szczególną uwagę na słownictwo, którego używasz. Słowa i zwroty, które stosujesz, tobie mogą wydawać sie zupełnie naturalne, natomiast innym mogą wydawać sie obraźliwe. Pamiętaj, że słowo pisane ma zupełnie inną siłę wyrazu niż słowo mówione- czyzby zwrot,,groźba karalna'' był obraźliwy?
7. W dyskusji odnoś się do tematu i wypowiedzi, nie dyskutuj na temat swoich adwersarzy. Personalne wycieczki pod adresem inteligencji, wykształcenia i pochodzenia adwersarzy są tutaj bardzo źle widziane. - urządziłaś sobie personalną wycieczkę pod adresem Paulikrk więc chciałam zwrócić jej uwagę na to iż zwrot którego użyłaś kierując się bezpośrednio do niej podlega karze w polskim prawie. Odniosłam się również do Twojej wypowiedzi.
Także który punkte regulaminu forum złamałam??
Kotku chodziło mi o moją wypowiedz którą ty skomentowałaś
i w tym wypatku chyba jednak dalej zawendrowała Paula nazywając mnie głupią
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 12:20   #167
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: ~~najmodniejszy Manicure-tendencje 2006~~

Ooliwciu, szkoda naszego czasu na kontynuowanie tej dyskusji, ktora i tak zmierza donikad, chyba nie pasujemy do tego klanu wielbicielek sztucznych paznokci, ktore wyglaszaja peany na temat fantastycznych zdobien pauli...
ups, zaraz posypia sie gromy (juz sie boje), ze jak smiemy - wszakze tipsy/zele/akryle(zaraz ktos znowu mnie wysmieje,ze nie znam innych form przedluzania paznokciw takim razie prosze mnie doedukowac,mam chyba prawo, w koncu nie tym zajmuje sie zawodowo) sa takie kobiece, a naturalne paznokcie pomalowane na nudne bordo, bez bez cyrkonii i innych perelek czy tluczonych muszli sa typowe dla szarej myszki.
co tu duzo gadac, sylwiasta i tak juz trafnie stwierdzila, ze poziom dyskusji na tym watku jest co najmniej zenujacy...
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 12:27   #168
taaleeloo
Raczkowanie
 
Avatar taaleeloo
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 309
Dot.: ~~najmodniejszy Manicure-tendencje 2006~~

Cytat:
Napisane przez ooliwka
Kotku chodziło mi o moją wypowiedz którą ty skomentowałaś
i w tym wypatku chyba jednak dalej zawendrowała Paula nazywając mnie głupią
Nie uważam abyś miała prawo zwracać się do mnie per,,Kotku'', z tego co zauważyłam nie komentowałam żadnej Twojej wypowiedzi.
W naszym ustawodawstwie groźba karalna jest większym przewinieniem niz np obelga słowna/ znieważenie
__________________
,,Niechaj Bóg ma w swojej opiece człowieka, który Cię naprawdę pokocha. Złamiesz mu serce, śliczna moja, psotna, okrutna kotko, która tak jest nieuważna i pewna siebie, że nie stara się nawet osłaniać swoich pazurków''
taaleeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 12:31   #169
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: ~~najmodniejszy Manicure-tendencje 2006~~

Chomisiu sęk w tym, ze nie był to wątek poświęcony osobistym preferencjom związanym z tipsami badz naturalnymi paznokciami ale odnosił się on do Trendów 2006 wg Glamour. To ty piałaś z zachwytu nad zachodnimi dyktatorami mody, których wytycznymi kierowała sie autorka jakże madrego artykulu. Więc moze ustosunkujesz sie do reszty propozcyji Glamour? Stoi już na twoim biurku ramka na 100 zdjęc? Slinisz sie do Orlando Blooma? Wybierasz sie na wakacje do SPA ? Jesli przypadkiem na któres z tych pytań odpowiedziałabyś NIE - w łeb bierze cały wątek w którym usilnie probowałas nas przekonać ( dodam ,że w ogromnej wiekszosci przypadkow nieskutecznie) do wyższosci poglądów GLAMOUR nad pozostalymi decydentami w tej dziedzinie.

I prosiłabym o odpowiedz na moje pytanie dotyczace manikiuru z perelkami.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-09, 12:32   #170
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: ~~najmodniejszy Manicure-tendencje 2006~~

Cytat:
Napisane przez Chomiczka
Ooliwciu, szkoda naszego czasu na kontynuowanie tej dyskusji, ktora i tak zmierza donikad, chyba nie pasujemy do tego klanu wielbicielek sztucznych paznokci, ktore wyglaszaja peany na temat fantastycznych zdobien pauli...
ups, zaraz posypia sie gromy (juz sie boje), ze jak smiemy - wszakze tipsy/zele/akryle(zaraz ktos znowu mnie wysmieje,ze nie znam innych form przedluzania paznokciw takim razie prosze mnie doedukowac,mam chyba prawo, w koncu nie tym zajmuje sie zawodowo) sa takie kobiece, a naturalne paznokcie pomalowane na nudne bordo, bez bez cyrkonii i innych perelek czy tluczonych muszli sa typowe dla szarej myszki.
co tu duzo gadac, sylwiasta i tak juz trafnie stwierdzila, ze poziom dyskusji na tym watku jest co najmniej zenujacy...
dlatego ja koncze debate hehe na temat prawa w wątku poświeconym trendzie

mam nadzieje że przeczytałaś post który skierowalam do Ciebie??
szkoda że inni mają problemy z dyskusją na temat
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 12:35   #171
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: ~~najmodniejszy Manicure-tendencje 2006~~

Cytat:
Napisane przez ooliwka
dlatego ja koncze debate hehe na temat prawa w wątku poświeconym trendzie
............ U nas na UJ, po takiej wypowiedzi studentka wstydziałby sie pokazać na oczy przez cały semestr. Ale jak widać w Wejherowie obowiązują inne "trendzie".
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 12:44   #172
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: ~~najmodniejszy Manicure-tendencje 2006~~

Cytat:
Napisane przez paulakrk
............ U nas na UJ, po takiej wypowiedzi studentka wstydziałby sie pokazać na oczy przez cały semestr. Ale jak widać w Wejherowie obowiązują inne "trendzie".

tak zgadzamy sie z toba, wszystko u ciebie jest lepsze,
czytasz wiecej, robisz wiecej, masz lepszy gust,
twoje paznokcie nas zachwycają
twoja zrozumiałość tekstu jest powalająca
nie mówiać o dwóch kierunkach i tej samej ilości etatów
zazdroscimy ci twoich kozaków i całego stylu który sobą reprezentujesz nie mówiąc o słownictwie

stajesz się naszym guru mówie o wszystkich dziedzinach!!


dasz nam teraz spokój???
czy jesteś na tyle głupia i chcesz to ciagnąć??
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 12:53   #173
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Wink Dot.: ~~najmodniejszy Manicure-tendencje 2006~~

Cytat:
Napisane przez paulakrk
............ U nas na UJ, po takiej wypowiedzi studentka wstydziałby sie pokazać na oczy przez cały semestr. Ale jak widać w Wejherowie obowiązują inne "trendzie".
Paulo, a czy Ty przypadkiem nie powinnas siedziec teraz na zajeciach albo nad ksiazkami? wszakze jak twierdzisz studiujesz rownolegle na 2 kierunkach i prowadzisz kilka dzialanosci zarobkowych (zalezy co sie przez to rozumie...) troszke to zastanawiajace, ze mimo wszystko potrafisz poswiecic tyle swojego cennego czasu na branie udzialu w tej dyskusji...gratuluje

aha i nie zycze sobie, zebys obrazala publicznie mojego TŻa, smiejac sie pogardliwie z tego, ze nazywam go "Pyniem" (zreszta co Ty mozesz na ten temat wiedziec...to cos w stylu takiego inside joke - tylko ja i TŻ to rozumiemy). ja nie komentuje Twojego tekstu na temat fretek.
no i zapomnialabym - proponowany przez Ciebie manicure z perelkami, co tu duzo mowic, nie jest w moim guscienie zebym zarzucala komus "wiesnactwo" (nigdy w tej dyskusji nie uzylam takiego epitetu), po prostu ja nie uznaje tak ozdobionych paznokci za eleganckie ,ale nie potepiam osob, ktore w takowych gustuja. to tyle na ten temat.
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 12:54   #174
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: ~~najmodniejszy Manicure-tendencje 2006~~

no Chomiczka nasz Panna z UJ dala sobie spokój
no chyba że znów szuka cytatów z google
i zaraz zacznie nas douczać
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 12:55   #175
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: ~~najmodniejszy Manicure-tendencje 2006~~

Cytat:
Napisane przez ooliwka
tak zgadzamy sie z toba, wszystko u ciebie jest lepsze,
czytasz wiecej, robisz wiecej, masz lepszy gust,
twoje paznokcie nas zachwycają
twoja zrozumiałość tekstu jest powalająca
nie mówiać o dwóch kierunkach i tej samej ilości etatów
zazdroscimy ci twoich kozaków i całego stylu który sobą reprezentujesz nie mówiąc o słownictwie

stajesz się naszym guru mówie o wszystkich dziedzinach!!


dasz nam teraz spokój???
czy jesteś na tyle głupia i chcesz to ciagnąć??
Ooliwciu, baaardzo trafnie to skomentowalas
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 13:00   #176
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: ~~najmodniejszy Manicure-tendencje 2006~~

Cytat:
Napisane przez ooliwka
no Chomiczka nasz Panna z UJ dala sobie spokój
no chyba że znów szuka cytatów z google
i zaraz zacznie nas douczać
oj boje sie, ze po weekendzie (jade do rodziny do Gdanska) nie nadaze z czytaniem tych wszystkich cytatow i madrosci zyciowych kolezanki, ktorej nie dorastamy nawet do piet, bo w koncu to ona studiuje 2 kierunki na UJ, a my tylko marny jeden
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 13:02   #177
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: ~~najmodniejszy Manicure-tendencje 2006~~

Sesja, sesja i po sesji czas ferii sie zaczął, nieprawdaż?

A manikiur moze i nie jest w Twoim guscie, może i nie jest w moim - ale dziewczyna zażyczyła sobie takie a nie inne zdobienie a Twoim i moim obowiazkiem jest to uszanować a nie kwitować złosliwym "perełki są do bani , ciesze sie ze sa niemodne - bo Glamour tak napisal".
NIkt nigdy nie mial pretensji gdy kiciulka mowila,że tipsów nie lubi i nosic nie chce. Wszyscy to zrozumieli i usznowali - ale ona ( w przeciwientwie do ciebie) powiedziala to normalnym tonem, z normalnym nastawieniem!

A wracając do perełek...3 godziny przez zrobieniem tamtej fotki, paznokcie wygladały tak....NIech żyje naturalnosc!!!!!!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1063_2.JPG (23,9 KB, 76 załadowań)
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 13:06   #178
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: ~~najmodniejszy Manicure-tendencje 2006~~

Cytat:
Napisane przez Chomiczka
oj boje sie, ze po weekendzie (jade do rodziny do Gdanska) nie nadaze z czytaniem tych wszystkich cytatow i madrosci zyciowych kolezanki, ktorej nie dorastamy nawet do piet, bo w koncu to ona studiuje 2 kierunki na UJ, a my tylko marny jeden
obawiam się że studiuje
eksternistycznie (dodatkowo chyba przez internet)
zdobienie paznokci

no i słowo studia pomyłiło się koleżance z studium
pewnie obie definicje tych wyrazów oznaczają dla niej to samo
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 13:10   #179
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: ~~najmodniejszy Manicure-tendencje 2006~~

Cytat:
Napisane przez ooliwka
tak zgadzamy sie z toba, wszystko u ciebie jest lepsze,
czytasz wiecej, robisz wiecej, masz lepszy gust,
twoje paznokcie nas zachwycają
twoja zrozumiałość tekstu jest powalająca
nie mówiać o dwóch kierunkach i tej samej ilości etatów
zazdroscimy ci twoich kozaków i całego stylu który sobą reprezentujesz nie mówiąc o słownictwie
To ile czytam, co nosze, jakie kozaki kupuje i ile kierunkow studiuje jest dla mnie i dla mojego otoczenia jak najzupelniej normalne, nie widze w tym nic niezwyklego. Ty probowalas "szpanowac" zbliżeniem sie do licencjatu i sugerujac jakobym byla jakas stylistka po technikum i studium kosmetycznym. Jak widac pomylilas sie bardzo "studentko" ( " z kad wziąść, trendzie, chociasz" ) a swoimi wiesniackimi komentarzami wystawiasz sobie dodatkowo swiadectwo. A o zazdrosci byla juz w tym wątku mowa - przykre lecz prawdziwe, leczyć twoich kompleksów nie zamierzam.
I gratuluje wiedzy czym jest UJ. Choć napewno nie z autopsji ale wielki plus ,że slyszalas o takiej uczelni. Zadziwiające po prostu.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 13:11   #180
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: ~~najmodniejszy Manicure-tendencje 2006~~

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Sesja, sesja i po sesji czas ferii sie zaczął, nieprawdaż?

A manikiur moze i nie jest w Twoim guscie, może i nie jest w moim - ale dziewczyna zażyczyła sobie takie a nie inne zdobienie a Twoim i moim obowiazkiem jest to uszanować a nie kwitować złosliwym "perełki są do bani , ciesze sie ze sa niemodne - bo Glamour tak napisal".
NIkt nigdy nie mial pretensji gdy kiciulka mowila,że tipsów nie lubi i nosic nie chce. Wszyscy to zrozumieli i usznowali - ale ona ( w przeciwientwie do ciebie) powiedziala to normalnym tonem, z normalnym nastawieniem!

A wracając do perełek...3 godziny przez zrobieniem tamtej fotki, paznokcie wygladały tak....NIech żyje naturalnosc!!!!!!!!

widzisz i tu tkwi problem
naturalne paznokcie kosztują dużo wiecej jak i czasu tak i pieniedzy
gdyby ta osoba inwestowała z siebie przez kilka miesiecy a nie płaciła tobie
pewnie miała by sie czym chwalić no a tak......


co do tonu to chyba ty określiłaś jaki ma być na tym wątku

a jesli twierdzisz inaczej to czemu poświecasz nam tyle swojego cennego czasu???? praca nie wzywa?
prosze idz juz sobie!! wrecz błagam!!
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:27.