American & Polish Girls część XXII <333 - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-08, 11:16   #751
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: American & Polish Girls część XXII <333

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
heh, ja mam chyba najmniej bo 158...

porazka, dzisiejsze czasy sa naprawde ciezkie, ja sie naprawde boje o przyszlosc moich dzieci bo to wszystko idzie w zlym kierunku...


ojej niefajnie nie martw sie, w takim razie moze to nic groznego skoro to tak potraktowali?

ja leze w lozku, jechalam do gina o 7, i sama nie wiem co myslec bo bylam u jednego i powiedzial ze jest infekcja i nie za ciekawie to wyglada, bylam u drugiego dzis(z ciekawosci) i powiedzial ze wszystko jest ok, nic tam nie ma nie wiem czy isc do trzeciego heh
a masz jakies uplawy czy cos? cos cie boli? kurde ja tak chodzilam co miesiac do prywatnego sie leczyc z 2 lata co miesiac zostawialam po 170 zl minimum,leczylam nadrzerke pod koniec drugiego roku facet do mnie mowi ze juz prawie wyleczona ze dalismy rade ( po 2 latach( poszlam z mama do przychodni a lekarz mi mowi ze mam nadrzerke w wielkosc 50 groszowki i ze ja musimy leczyc ROZUMIECIE tyle pieniedzy poszlo w błoto!

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Jennifer85 Pokaż wiadomość
Ma dziurke, to sie dowiedzielismy jak sie urodzila... Nie mogla latac samolotem, meczyc sie itd. Teraz majasprawdzc czy sie powiekszyla itd...
napewno szystko w porzadku ...


mojej kolezance sie dziecko urodzilo z dziura na wylot w brzuchu wyobrazacie sobie??:/

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
ty.. uwazaj, zeby ci sodowa nie uderzyla do glowy od nadmiaru buahahaha
no wlacha tyle kasy niewiem na co wydać :p po****** mi sie w glowie od tego
__________________
ToTwojeLęki-TyJeStworzyłaś-ATo,CoStworzyłaś, MożeszZniszczyć...

Zuza

Razem
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 11:19   #752
Magdolina1986
Rozeznanie
 
Avatar Magdolina1986
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 915
Dot.: American & Polish Girls część XXII <333

Cytat:
Napisane przez Jennifer85 Pokaż wiadomość
Heee j sie wlasnie wkurzylam, okazalo sie, ze moja mala ma dzis bardzo wazna wizyte w szpitalu - beda badac jej serduszko bo ma dziure- a ja sie o tej wizycie dowiedzialam 30 minut temu!!! Przez przypadek, poszlam do mojej przychodni po recepte a oni do mnie, ze maja list ze szpitala dla mnie... Padaka....
Trzymam kciuki, żeby było OK:
Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
heh, ja mam chyba najmniej bo 158...

porazka, dzisiejsze czasy sa naprawde ciezkie, ja sie naprawde boje o przyszlosc moich dzieci bo to wszystko idzie w zlym kierunku...


ojej niefajnie nie martw sie, w takim razie moze to nic groznego skoro to tak potraktowali?

ja leze w lozku, jechalam do gina o 7, i sama nie wiem co myslec bo bylam u jednego i powiedzial ze jest infekcja i nie za ciekawie to wyglada, bylam u drugiego dzis(z ciekawosci) i powiedzial ze wszystko jest ok, nic tam nie ma nie wiem czy isc do trzeciego heh
Idź do trzeciego
Cytat:
Napisane przez d0tkaaa Pokaż wiadomość
[/B]

ja sie ostatnie 10 dni prosilam o pieniadze o moja prezna wyplate za styczen uwaga uwaga 200 zl<LOL> wstyd;D i dopiero dzis po nią idę .. eh
Paranoja

Ja mam 174cm
__________________
"Jutro...? Jutro będę ideałem"

And I wonder why
I'm addicted to love
One day I will run away from you and this love ...


DuKaM
Faza IV
Magdolina1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 11:27   #753
Kimi_
Zadomowienie
 
Avatar Kimi_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 832
Dot.: American & Polish Girls część XXII <333

Jen mam nadzieję, że z córeczką będzie wszystko w porządku taka malutka a już taka chora.. ehh

ja mam 170
Kimi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 11:38   #754
Jennifer85
Zakorzenienie
 
Avatar Jennifer85
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 280
Dot.: American & Polish Girls część XXII <333

Debile pomieszli adresy i list nie przyszedl na moj nowy adres, dobrze, ze poszlam do przychodni. Ta wizyta jest bardzo wazna dla nas, powiedza nam czy malej sie pogorszylo i czy bedzie konieczna operacja no i czy moze juz latac samolotem. Ehhh...

Dzieki dziewczyny, wieczorem napisze co i jak
__________________
Zapuszczam wlosy

Jennifer85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 11:52   #755
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: American & Polish Girls część XXII <333

Cytat:
Napisane przez d0tkaaa Pokaż wiadomość
a masz jakies uplawy czy cos? cos cie boli? kurde ja tak chodzilam co miesiac do prywatnego sie leczyc z 2 lata co miesiac zostawialam po 170 zl minimum,leczylam nadrzerke pod koniec drugiego roku facet do mnie mowi ze juz prawie wyleczona ze dalismy rade ( po 2 latach( poszlam z mama do przychodni a lekarz mi mowi ze mam nadrzerke w wielkosc 50 groszowki i ze ja musimy leczyc ROZUMIECIE tyle pieniedzy poszlo w błoto!

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------



napewno szystko w porzadku ...


mojej kolezance sie dziecko urodzilo z dziura na wylot w brzuchu wyobrazacie sobie??:/

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------



no wlacha tyle kasy niewiem na co wydać :p po****** mi sie w glowie od tego
wlasnie nic mi nie dolega, kompletnie nic. Ale mam nadzerke wlasnie... mialam zamrazana, byla duza ale bylo ok, teraz inny mi powiedzial ze jest b.duza, ze w 1/3 jest wyleczona a w 2/3 nie... i ze niefajnie to wyglada, mialam cytologie i infekcja. dzis mi ten drugi powiedzial ze nic nie ma , wsztystko ok- ten co mnie wyslal na te wymrazanie.. chcialam zeby mnie wyslal drugi raz(bo za darmo) to mowi ze nic tam nie widzi. ten pierwszy z kolei robi tylko prywatnie, a nie chce wydawac tyle kasy, zreszta poweidzial ze ja decyduje o leczeniu i nie musze wcale tego zamrazac czy wypalac bo nie rodzilam jeszcze... i wez tu badz madry... najlepsze jest to ze na wizyte poczekam znow 2 lub 3 miesiace...
ok ide do pracy, nie chce mi sie strasznie, wylaczyli mi znowu neta wiec nie posiedze z wami
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.

Edytowane przez party_girl7
Czas edycji: 2011-02-08 o 11:54
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 12:02   #756
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: American & Polish Girls część XXII <333

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
wlasnie nic mi nie dolega, kompletnie nic. Ale mam nadzerke wlasnie... mialam zamrazana, byla duza ale bylo ok, teraz inny mi powiedzial ze jest b.duza, ze w 1/3 jest wyleczona a w 2/3 nie... i ze niefajnie to wyglada, mialam cytologie i infekcja. dzis mi ten drugi powiedzial ze nic nie ma , wsztystko ok- ten co mnie wyslal na te wymrazanie.. chcialam zeby mnie wyslal drugi raz(bo za darmo) to mowi ze nic tam nie widzi. ten pierwszy z kolei robi tylko prywatnie, a nie chce wydawac tyle kasy, zreszta poweidzial ze ja decyduje o leczeniu i nie musze wcale tego zamrazac czy wypalac bo nie rodzilam jeszcze... i wez tu badz madry... najlepsze jest to ze na wizyte poczekam znow 2 lub 3 miesiace...
ok ide do pracy, nie chce mi sie strasznie, wylaczyli mi znowu neta wiec nie posiedze z wami
ze co!? przeciez trzeba nadrzerke wyleczyc ona prowadzi do jakis iinnych rzeczy a przedewszystkim jakbys chciala zajsc w ciaze to musisz miec wyleczoną nadrzerke bo cos tam dziecko czy plodowi niewiem dokladnie ale mi lekaz tak tlumaczyl...

powiem wam ze jestem w ciezkim szoku co ten wax zrobil z moimi wlosami:O a przedewszystkim z moimi spalonymi koncami ... sa delikatne i mieciutkie :O szok!!

ale troszku przyklapnietę
__________________
ToTwojeLęki-TyJeStworzyłaś-ATo,CoStworzyłaś, MożeszZniszczyć...

Zuza

Razem

Edytowane przez d0tkaaa
Czas edycji: 2011-02-08 o 12:10
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 12:12   #757
Daria1707
Zakorzenienie
 
Avatar Daria1707
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 067
GG do Daria1707
Dot.: American & Polish Girls część XXII <333

Cytat:
Napisane przez Jennifer85 Pokaż wiadomość
Debile pomieszli adresy i list nie przyszedl na moj nowy adres, dobrze, ze poszlam do przychodni. Ta wizyta jest bardzo wazna dla nas, powiedza nam czy malej sie pogorszylo i czy bedzie konieczna operacja no i czy moze juz latac samolotem. Ehhh...

Dzieki dziewczyny, wieczorem napisze co i jak
napisz koniecznie

Dotka to poszalejesz z wyplata nie wiadomo czy sie smiac czy plakac z naszego pieknego kraju
__________________
"Tyle wiemy o sobie, na ile nas sprawdzono"
Daria1707 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 12:19   #758
Jennifer85
Zakorzenienie
 
Avatar Jennifer85
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 280
Dot.: American & Polish Girls część XXII <333

Hhheeee ja ma lepszy przypadek Juz ponad 3 tygodnie mam zablokowane konto i karty bo... ktos uzyl mojej karty w NIemczech, sprawa zostala zgloszona itd ale ma zablokowane konto i nie ma dostepu do kasy. Dzis mi juz komorke odcieli, szlag mnie trafia...Jak dzwonilam sie dowiadywac to uslyszalam: Prosz uzbroic sie w cierpliwosc.
I nic, ze musze przeciez placic rachunki i mam dwojke dzieci... Ciekawe co mam wykombinowac...
__________________
Zapuszczam wlosy

Jennifer85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 12:24   #759
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: American & Polish Girls część XXII <333

Dziendobry AG ja niedawno wstałam i wlasnie jem sniadanio-obiad


Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
wlasnie nic mi nie dolega, kompletnie nic. Ale mam nadzerke wlasnie... mialam zamrazana, byla duza ale bylo ok, teraz inny mi powiedzial ze jest b.duza, ze w 1/3 jest wyleczona a w 2/3 nie... i ze niefajnie to wyglada, mialam cytologie i infekcja. dzis mi ten drugi powiedzial ze nic nie ma , wsztystko ok- ten co mnie wyslal na te wymrazanie.. chcialam zeby mnie wyslal drugi raz(bo za darmo) to mowi ze nic tam nie widzi. ten pierwszy z kolei robi tylko prywatnie, a nie chce wydawac tyle kasy, zreszta poweidzial ze ja decyduje o leczeniu i nie musze wcale tego zamrazac czy wypalac bo nie rodzilam jeszcze... i wez tu badz madry... najlepsze jest to ze na wizyte poczekam znow 2 lub 3 miesiace...
ok ide do pracy, nie chce mi sie strasznie, wylaczyli mi znowu neta wiec nie posiedze z wami
tez mialam zamrazana nadrzere i odpukac do tej pory jest ok
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 12:24   #760
kociaczek88
Wtajemniczenie
 
Avatar kociaczek88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 599
Dot.: American & Polish Girls część XXII <333

Cytat:
Napisane przez Jennifer85 Pokaż wiadomość
Hhheeee ja ma lepszy przypadek Juz ponad 3 tygodnie mam zablokowane konto i karty bo... ktos uzyl mojej karty w NIemczech, sprawa zostala zgloszona itd ale ma zablokowane konto i nie ma dostepu do kasy. Dzis mi juz komorke odcieli, szlag mnie trafia...Jak dzwonilam sie dowiadywac to uslyszalam: Prosz uzbroic sie w cierpliwosc.
I nic, ze musze przeciez placic rachunki i mam dwojke dzieci... Ciekawe co mam wykombinowac...
dasz rade i wszystko bedzie dobrze , czekamy wieczorem na informacje
kociaczek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 12:28   #761
Jennifer85
Zakorzenienie
 
Avatar Jennifer85
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 280
Dot.: American & Polish Girls część XXII <333

Napewno napisze Dzieki dziewczyny, ide sie szykowac
__________________
Zapuszczam wlosy

Jennifer85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 12:38   #762
Ewciaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 234
Dot.: American & Polish Girls część XXII <333

hej dziewczyny mam do was malę pytanko stosowała ktoras z was moze pas neoprenowy podczas gimnastyki czy wykonywania codziennych czynnosci? jesli tak działa to cos?



co do nadżerki tez miałam zamrażaną nic nie boli jest oki nio i jak narazie (3 lata chyba) i nie ma nawrotu

Edytowane przez Ewciaaaaa
Czas edycji: 2011-02-08 o 12:48
Ewciaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 12:59   #763
princesska23
Wtajemniczenie
 
Avatar princesska23
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 914
Dot.: American & Polish Girls część XXII <333

hej pustaki
bylam u lekarza, okazalo sie ze jestem alergiczka i do tego sie zaziebilam i dostalam antybiotyk w ogole w aptece zostawilam tyle kasiory ze malo mnie cos nie strzelilo tam przy placeniu
__________________

AG
princesska23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 12:59   #764
poziomeczkaa89
Zakorzenienie
 
Avatar poziomeczkaa89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 710
Dot.: American & Polish Girls część XXII <333

Cytat:
Napisane przez Jennifer85 Pokaż wiadomość
Ma dziurke, to sie dowiedzielismy jak sie urodzila... Nie mogla latac samolotem, meczyc sie itd. Teraz majasprawdzc czy sie powiekszyla itd...
oby wszystko było w porządku
__________________
diabelsko kobiecy blog
poziomeczkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 13:12   #765
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: American & Polish Girls część XXII <333

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
noooo to ladnie ja mam 172, wiec karakan jestem przy Tobie nie no, moja psiola ma 175


buaahahahhahahahah
ejj nie naśmiewaj się z mojego wysokiego kalectwa buhahahahha chętnie oddam kilka cm , która chce ?

Cytat:
Napisane przez Magdolina1986 Pokaż wiadomość


Nieźle



Doberek przy kawusi
Zdjęcia

Dziewczyny, jestem po bodajże szóstym masażu bańkami i z czystym sumieniem mogę je polecić Naprawdę zaczyna podobać mi się mój tyłek
mówisz ? chyba się na nie skuszę jak często masujesz i ile minut ?

Cytat:
Napisane przez Jennifer85 Pokaż wiadomość
Heee j sie wlasnie wkurzylam, okazalo sie, ze moja mala ma dzis bardzo wazna wizyte w szpitalu - beda badac jej serduszko bo ma dziure- a ja sie o tej wizycie dowiedzialam 30 minut temu!!! Przez przypadek, poszlam do mojej przychodni po recepte a oni do mnie, ze maja list ze szpitala dla mnie... Padaka....
biedna malutka , mam nadzieję , że bedzie wszystko dobrze

Cytat:
Napisane przez Ewciaaaaa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny mam do was malę pytanko stosowała ktoras z was moze pas neoprenowy podczas gimnastyki czy wykonywania codziennych czynnosci? jesli tak działa to cos? [COLOR=Silver]
ja nie mam ale chyba sobie zakupie bo jak się zrobi ciepło to mam zamiar biegać a wiadomo , że brzuch ciężko rozgrzać i utrzymać "ciepły"

Dzień dobry AG
idę jutro do fryzjera zobaczymy co z tego wyjdzie
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 13:14   #766
poziomeczkaa89
Zakorzenienie
 
Avatar poziomeczkaa89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 710
Dot.: American & Polish Girls część XXII <333

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
ejj nie naśmiewaj się z mojego wysokiego kalectwa buhahahahha chętnie oddam kilka cm , która chce ?



mówisz ? chyba się na nie skuszę jak często masujesz i ile minut ?



biedna malutka , mam nadzieję , że bedzie wszystko dobrze


ja nie mam ale chyba sobie zakupie bo jak się zrobi ciepło to mam zamiar biegać a wiadomo , że brzuch ciężko rozgrzać i utrzymać "ciepły"

Dzień dobry AG
idę jutro do fryzjera zobaczymy co z tego wyjdzie
tniesz jakoś konkretnie ??
__________________
diabelsko kobiecy blog
poziomeczkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 13:16   #767
Magdolina1986
Rozeznanie
 
Avatar Magdolina1986
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 915
Dot.: American & Polish Girls część XXII <333

Cytat:
Napisane przez princesska23 Pokaż wiadomość
hej pustaki
bylam u lekarza, okazalo sie ze jestem alergiczka i do tego sie zaziebilam i dostalam antybiotyk w ogole w aptece zostawilam tyle kasiory ze malo mnie cos nie strzelilo tam przy placeniu
Ja niby mam alergie na pyłki brzozy, ale jakoś, Bogu dzięki, nigdy tego nie zauważyłam
Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość


mówisz ? chyba się na nie skuszę jak często masujesz i ile minut ?
Co dwa dni, tzn. poniedziałek, środa, piatek - weekendy sobie odpuszczam Hmmm wydaje mi się, że łącznie wychodzi ponad 20 minut - warto



Ja lecę z psiakiem na spacer, bo pogoda extra
__________________
"Jutro...? Jutro będę ideałem"

And I wonder why
I'm addicted to love
One day I will run away from you and this love ...


DuKaM
Faza IV
Magdolina1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 13:22   #768
poziomeczkaa89
Zakorzenienie
 
Avatar poziomeczkaa89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 710
Dot.: American & Polish Girls część XXII <333

Cytat:
Napisane przez Magdolina1986 Pokaż wiadomość
Ja niby mam alergie na pyłki brzozy, ale jakoś, Bogu dzięki, nigdy tego nie zauważyłam

Co dwa dni, tzn. poniedziałek, środa, piatek - weekendy sobie odpuszczam Hmmm wydaje mi się, że łącznie wychodzi ponad 20 minut - warto



Ja lecę z psiakiem na spacer, bo pogoda extra
u mnie też, mam już za sobą spacerek 5km po parko/lesie
__________________
diabelsko kobiecy blog
poziomeczkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 13:27   #769
princesska23
Wtajemniczenie
 
Avatar princesska23
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 914
Dot.: American & Polish Girls część XXII <333

ja tam leze pod koldra z moim psiakiem nigdzie sie dzisiaj nie ruszam ja mam tez z 175 cm i nie wiem kiedy tak uroslam bo jeszcze w lo mialam 170 a potem sie niby nie rosnie i najbardziej lubie ubrac szpile na platformie i jak mi malolaty z dyskoteki siegaja do nosa i o ile przyjemniej mi sie teraz liczy BMI
__________________

AG
princesska23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 13:29   #770
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: American & Polish Girls część XXII <333

BMI to jakas totalna glupota to nawet dobrze nie dziala

podam przyklad na sobie:
mam 168, wiec moja waga miesci sie wg tego smiesznego licznika w przedziale 52-70kg no dla mnie 18kg roznicy to duzo miec 18 kg a nie miec
__________________


Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2011-02-08 o 13:31
buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 13:30   #771
Ewciaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 234
Dot.: American & Polish Girls część XXII <333

ktos tu pisał ze ma 158 wzrostu hehehhe ja tez tyle mam małe jest piekne
Ewciaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 13:30   #772
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: American & Polish Girls część XXII <333

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
ejj nie naśmiewaj się z mojego wysokiego kalectwa buhahahahha chętnie oddam kilka cm , która chce ?
oszalala? ja sie nie smieje jak ja patrze na anje rubik to mam ochote sobie dodac jeszcze z 6cm
Cytat:
Napisane przez princesska23 Pokaż wiadomość
ja tam leze pod koldra z moim psiakiem nigdzie sie dzisiaj nie ruszam ja mam tez z 175 cm i nie wiem kiedy tak uroslam bo jeszcze w lo mialam 170 a potem sie niby nie rosnie i najbardziej lubie ubrac szpile na platformie i jak mi malolaty z dyskoteki siegaja do nosa i o ile przyjemniej mi sie teraz liczy BMI
kurde ale duzo tu wysokich az jestem w szoku
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 13:31   #773
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: American & Polish Girls część XXII <333

Cytat:
Napisane przez poziomeczkaa89 Pokaż wiadomość
tniesz jakoś konkretnie ??
pewnie , końcówki buahahaha ide z kolorem powalczyc
Cytat:
Napisane przez princesska23 Pokaż wiadomość
ja tam leze pod koldra z moim psiakiem nigdzie sie dzisiaj nie ruszam ja mam tez z 175 cm i nie wiem kiedy tak uroslam bo jeszcze w lo mialam 170 a potem sie niby nie rosnie i najbardziej lubie ubrac szpile na platformie i jak mi malolaty z dyskoteki siegaja do nosa i o ile przyjemniej mi sie teraz liczy BMI
prawda !

Aguś 172 ja miałam jak z gimnazjum wychodziłam , nie wiem gdzie mi później te 3 cm przybyły ale na co mi one jak modelka ze mnie nie będzie w ogóle kiedyś usłyszałam od koleżanki która ma 160 , że ja nie powinnam nosić szpilek takich wysokich ( akurat wtedy kupilam ubrałam i obok niej stanełam ) bo jestem za wysoka no i masz Ci babo placek haha
__________________

*Ćwiczę*


Edytowane przez @na
Czas edycji: 2011-02-08 o 13:34
@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 13:33   #774
marlienkaa2
Zadomowienie
 
Avatar marlienkaa2
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: K-W/Krk
Wiadomości: 1 542
Dot.: American & Polish Girls część XXII <333

Hello Ale u mnie dziś pięknie. Słońce świeci i w ogóle. Aaaa!
Ja chyba jestem najniższa. Mam 153cm.
__________________
Nadie sabe que podra pasar mańana
marlienkaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 13:37   #775
Ewciaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 234
Dot.: American & Polish Girls część XXII <333

heheh my krasnale mozemy zalożyc buty na wysokim obcasie i nie bedziemy wygladały jak gwiazdy koszykówki (bez obrazy )

Edytowane przez Ewciaaaaa
Czas edycji: 2011-02-08 o 13:38
Ewciaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 13:40   #776
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: American & Polish Girls część XXII <333

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
pewnie , końcówki buahahaha ide z kolorem powalczyc

prawda !

Aguś 172 ja miałam jak z gimnazjum wychodziłam , nie wiem gdzie mi później te 3 cm przybyły ale na co mi one jak modelka ze mnie nie będzie w ogóle kiedyś usłyszałam od koleżanki która ma 160 , że ja nie powinnam nosić szpilek takich wysokich ( akurat wtedy kupilam ubrałam i obok niej stanełam ) bo jestem za wysoka no i masz Ci babo placek haha
no ja juz w licem mialam 171,5 a na koniec 172
Cytat:
Napisane przez Ewciaaaaa Pokaż wiadomość
heheh my krasnale mozemy zalożyc buty na wysokim obcasie i nie bedziemy wygladały jak gwiazdy koszykówki (bez obrazy )
buehehehehe jasne ja tam nie mam problemu, ze mam 182 w szpilach. jak komus sie nie podoba to jego problem
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 13:41   #777
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: American & Polish Girls część XXII <333

Cytat:
Napisane przez Ewciaaaaa Pokaż wiadomość
heheh my krasnale mozemy zalożyc buty na wysokim obcasie i nie bedziemy wygladały jak gwiazdy koszykówki (bez obrazy )
dokładnie ! ja czasami zazdroszczę tym dziewczyną co maja 160 , moze troszke wiecej , bo jak ubiora baardzo wysokie buty to i tak normalnie wyglądają ale z drugiej strony jak chodzę w balerinach to nie czuję sie niska a i ja w szpilkach czuje się normalnie tylko przy bracie , ale on ma ponad 2 metry buhahaha
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 13:44   #778
Ewciaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 234
Dot.: American & Polish Girls część XXII <333

heheheheheh no ja na szczęście w szpilach wyglądam normalnie przy moim tż heheheheh

Agusia dokładnie kazdy ubiera sie tak jak chce i nic nikomu do tego oj uwielbiam seksowne stroje
Ewciaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 13:50   #779
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: American & Polish Girls część XXII <333

hej kochane
a ja dzisiaj urlop na zadanie
popilam wczoraj tak ze echhhhhhhh.....
Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Dobrywieczor, witam po pracy



buhahahaha odrazu mi sie to przypomniało hahaha

http://www.youtube.com/watch?v=hQZhZAXd3uw


buahahahhahaha dobre dobre kolesia ponioslo troche
Cytat:
Napisane przez poziomeczkaa89 Pokaż wiadomość
a ja jeszcze mniej 162cm
to tyle co ja
Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
dokładnie ! ja czasami zazdroszczę tym dziewczyną co maja 160 , moze troszke wiecej , bo jak ubiora baardzo wysokie buty to i tak normalnie wyglądają ale z drugiej strony jak chodzę w balerinach to nie czuję sie niska a i ja w szpilkach czuje się normalnie tylko przy bracie , ale on ma ponad 2 metry buhahaha
sa plusy i minusy wlasnie ja w balerinach czuje sie jak krasnal, nie lubie, dlatego non stop smigam na obcasach
__________________
Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 13:53   #780
princesska23
Wtajemniczenie
 
Avatar princesska23
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 914
Dot.: American & Polish Girls część XXII <333

jaka gwiazda koszykowki bez jaj uwielbiam swoje nogi w szpilach i obcislych jeansach albo w pracy w obcislej spodniczce do kolanka
i przy takim wzroscie nawet w balerinach albo adidasach sie wyglada ok tylko jeszcze musze zrzucic z 2kg i na lato bedzie jak znalazl zeby nie bylo malutki dziewczynki tez mi sie podobaja ale to jak sa drobniutkie a nie jak kuleczki
__________________

AG
princesska23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:13.