Nie myję się. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-16, 11:11   #91
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Nie myję się.

dla mnie to nie jest normalne,nie czujesz sie dziwnie bedac nieumyta?przeciez kąpiel/prysznic to nawet przyjemna sprawa,pewnego rodzaju relaks,odświeżenie,człowi ek o wiele lepiej i lżej sie czuje ...moze idź do psychologa?serio to dziwne,swoja droga chce Ci sie malowac,zakladac te bransoletki jakos tam ubierac a myc nie? a nikt z rodziny,domowników tego nie zauwazył? jak w ogole obcujesz z ludźmi?
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 12:33   #92
syrena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 148
Exclamation Dot.: :/

Tak
tej osobie ktora ten bajer wymyslila
ZDECYDOWANIE potrzebny jest psychiatra !
syrena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 12:36   #93
Dzikun
Zakorzenienie
 
Avatar Dzikun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5 729
Dot.: Nie myję się.

Ciekawe, czemu autorka się już nie odezwała
Obstawiam, że zarosła brudem
Dzikun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 13:25   #94
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: Nie myję się.

Poprostu sie myj.
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci



qathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 14:29   #95
Ewciaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 234
Dot.: Nie myję się.

Cytat:
Napisane przez Dzikun Pokaż wiadomość
Ciekawe, czemu autorka się już nie odezwała
Obstawiam, że zarosła brudem
takim meszkiem jak niektóre pleśniejące owoce/warzywa
Ewciaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 17:19   #96
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Nie myję się.

Cytat:
Napisane przez Dzikun Pokaż wiadomość
Ciekawe, czemu autorka się już nie odezwała
Obstawiam, że zarosła brudem
bardzo prawdopodobne
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 22:44   #97
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Nie myję się.

co się wysuszy to się wykruszy, więc niedługo wróci
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 23:04   #98
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Nie myję się.

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
co się wysuszy to się wykruszy, więc niedługo wróci
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 18:02   #99
Bonbon88
Raczkowanie
 
Avatar Bonbon88
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 499
Dot.: Nie myję się.

Prowokacja czy nie...dla mnie nie myć się to jest tragedia.....

Należy myć się codziennie a żeby mieć motywację to może problem rozwiąże jakiś fajny żel pod prysznic? W Rossmanie jest dużo żeli do wyboru cudownie pachnących.:l ove:
Prysznic to jest czysty relaks dla duszy (dla mnie ) i słodycze mogą dla mnie nie istnieć

W czasie miesiączki trzeba się podmywać przy każdej zmianie podpaski. Nie musisz się moczyć cała bo jest to zbędne, ale najważniejsze są miejsca intymne w czasie tych dni. Najwygodniej jest w wannie w której można też prysznic brać.

Ząbki należy myć jak najczęściej najlepiej po każdym posiłku...bo 2 ray dziennie to jest minimum.

Włosy też codziennie..najlepiej rano. Ja bynajmniej nie lubię wieczorem bo rano się śmiesznie układają

Lubię jak ludzie wokół mnie są czyści i pachnący. Jak ktoś wsiądzie do autobusu nie świadomy tego, że niemiło pachnie jest udręką dla siedzącego obok czyścioszka. Czyścioszek wyczuje niemal od razu....niestety. Pamiętam jak w autobusie jeden facet zwrócił uwagę drugiemu aby się umył...to musiał być cios dla tego drugiego. Nie chciałabym być na jego miejscu bo to wstyd...tak przy wszystkich pasażerach usłyszeć taką krytykę..

Pogratuluję ci jak się za siebie weźmiesz a jak nie to szukaj pomoc u psychologa dla twojego dobra. Nie musisz się go bać..psycholog cię nie skrytykuje za to ani nie wyśmieje.
Bonbon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 22:02   #100
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Nie myję się.

Przypadkiem trafiłam na ten wątek i wcale nie uważam, że to prowokacja. Pamiętam, jak pojechałyśmy w pięć z koleżankami na domek letniskowy. Jedna koleżanka przez cztery dni pobytu się nie myła, w czwartą noc była impreza pożegnalna- to znaczy siedziałyśmy, gadałyśmy i piłyśmy. Jedna z koleżanek wprost zapytała "Milena, czemu Ty się nie myjesz?", a Milena pijana i zaczęła mówić. Powiedziała, że ona myć się po prostu nie lubi, dla niej to męka, do której musi się zmuszać. Mycie uważa za nieprzyjemne, bo nie lubi być mokra, nie lubi się wycierać ręcznikiem itp. Myje się co kilka dni, czasami dwa razy na tydzień, bardzo rzadko, ale jednak zdarza się jej myć i raz w tygodniu. Wszystko zależy od tego czy gdzieś wychodzi. Jeśli siedzi w domu, to może nie myć się kilka dni. Ciekawe ile dni autorka wątku może się nie myć. CO więcej, ta Milena to naprawdę atrakcyjna dziewczyna, smrodku od niej nigdy nie czułyśmy, włosy ma zawsze umyte, zęby też myje codziennie, bo jak mówi "boi się, że zgniją". Milena stwierdziła, że po włosach czy zębach widać, że cżłowiek się nie myje, a że jak ciała nie umyje to nikt nie pozna, więc dlatego się nie myje. Za to demakijaż robi codziennie, bo grozi to wysypem pryszczy
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 22:28   #101
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: Nie myję się.

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
Przypadkiem trafiłam na ten wątek i wcale nie uważam, że to prowokacja. Pamiętam, jak pojechałyśmy w pięć z koleżankami na domek letniskowy. Jedna koleżanka przez cztery dni pobytu się nie myła, w czwartą noc była impreza pożegnalna- to znaczy siedziałyśmy, gadałyśmy i piłyśmy. Jedna z koleżanek wprost zapytała "Milena, czemu Ty się nie myjesz?", a Milena pijana i zaczęła mówić. Powiedziała, że ona myć się po prostu nie lubi, dla niej to męka, do której musi się zmuszać. Mycie uważa za nieprzyjemne, bo nie lubi być mokra, nie lubi się wycierać ręcznikiem itp. Myje się co kilka dni, czasami dwa razy na tydzień, bardzo rzadko, ale jednak zdarza się jej myć i raz w tygodniu. Wszystko zależy od tego czy gdzieś wychodzi. Jeśli siedzi w domu, to może nie myć się kilka dni. Ciekawe ile dni autorka wątku może się nie myć. CO więcej, ta Milena to naprawdę atrakcyjna dziewczyna, smrodku od niej nigdy nie czułyśmy, włosy ma zawsze umyte, zęby też myje codziennie, bo jak mówi "boi się, że zgniją". Milena stwierdziła, że po włosach czy zębach widać, że cżłowiek się nie myje, a że jak ciała nie umyje to nikt nie pozna, więc dlatego się nie myje. Za to demakijaż robi codziennie, bo grozi to wysypem pryszczy
Skoro już odkopałaś również się odezwę Także jestem skłonna uwierzyć, że to prawda. Kiedyś na studiach często nocowałam u koleżanki. Uprzedziłam ją już na wstępie, że dużo czasu lubię spędzać w łazience, a zwłaszcza jeżeli chodzi o kąpiel, że często długo i w ogóle. Wolałam się upewnić, że nie będzie Jej to przeszkadzać.
Wtedy mi powiedziała, że nie ma problemu bo Ona ma tak samo, ale doznałam szoku jak opowiedziała mi o pewnej koleżance, która wcześniej nocowała u Niej kilkukrotnie. Wyznała mi wówczas, że zawsze jak u Niej zostawała na noc to potrafiła się nie myć przez 2-3 dni.
W sumie nawet głupio Jej było o tym mówić bo nie chciała Jej obgadywać i w ogóle temat taki niezręczny, ale jakoś Jej się to wymsknęło.
Znam tamtą laskę bo studiowała z nami i w życiu bym nie podejrzewała, że może się nie myć. Wydawała się być zadbana, może nie jakaś odpicowana, ale nic nie wskazywało na brak higieny.
Fakt faktem nie miałam z Nią nigdy bardzo bliskich kontaktów, ale powierzchownie nie wyglądała na brudasa.

Edytowane przez pandulek
Czas edycji: 2013-05-07 o 22:30
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-08, 08:59   #102
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Nie myję się.

Moja ex lokatorka, to też był niezły numer. Codziennie nie myła się na pewno, myła właśnie tylko zęby, włosy i twarz- to co widać, a reszta nie była istotna. Pamiętam , że przez tydzień się nie myła jak była przeziębiona, wtedy to obrzydliwie u niej w pokoju śmierdziało potem, myślałam, że zwymiotuję. W dodatku udawała wielką imprezowiczkę i jak leciała do klubu, to wtedy się myła

A Wy to zawsze z chęcią lecicie pod prysznic? Ja Wam powiem,że trochę muszę się zmuszać, ale za to po myciu człowiek taki czysty i rześki, że aż miło.
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 09:53   #103
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Nie myję się.

Ja też nie lubię się kąpać, też nie lubię być mokra itd, ale kurde... no robię to codziennie to chyba podstawa, dla mnie przynajmniej


ale takie dziewczyny co to na zewnątrz pachnące, pod ubraniem śmierdzące też znam... uważam, że to obleśne i tyle, nie te czasy
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 10:26   #104
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Nie myję się.

nie wyobrazam sie nie myc. Ja wlaze pod prysznic rano a wieczorem do wanny. I tak codziennie. Jak sie nie myje dwa razy dziennie to czuje sie dziwnie, po prostu brudna. Wolalabym, zeby ktos sie przy mnie nie przyznawal, ze sie nie myje. No na pewno nie patrzylabym pozytywnie na taka osobe.
Rozumiem, ze mozna sie nie lubic myc (znam taka osobe), ale nie ma wyboru i uzywa mydla, wody, recznika (recznika rzadko-woli sama schnac).

Ale myc sie raz/dwa razy w tygodniu? O matko...
a jak jeszcze zebow nie myje, odbytu (ktorego, zapewne codziennie uzywa...fuuuj). Nie chcialabym byc facetem takiej panny

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2013-05-08 o 10:29
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 10:32   #105
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Nie myję się.

No ja nie wierzę, że majty kogoś takiego pachną nie mogą, ja tylko pamiętam, że jak byłam na woodstocku to tam higiena była utrudniona, starałam się, jeździłam do miasta pod płatne prysznice nawet haha, do tego upał....... i wiem, że to stereotyp, ale kurde nawet takie metale itd się tam myją! a taka pachnąca panienka ukrywa smrodek, no nieładnie
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 12:36   #106
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Nie myję się.

Ymy
Cytat:
Napisane przez bezpojecia Pokaż wiadomość

Roluje się po prysznicu i wytarciu ręcznikiem- po prostu schodzi.
Jak widzę że szyja jest już brudna to po prostu ją szoruję...
może to opalenizna ci tak schodzi?
(jeśli ją masz)
Cytat:
Napisane przez damngirl90 Pokaż wiadomość
To nie jest prowokacja Ludzie na prawdę mają takie problemy.
Chodzi tylko o zwykłe mycie. Wam się wydaje, że jak ktoś się nie myje to śmierdzi na odległość. Wcale nie. Są ludzie którzy się nie pocą, lub w bardzo małym stopniu - i nie śmierdzą mimo nie mycia się. Codziennie zakładanie czystego ubioru. Mycie zębów zastępuje żucie gumy miętowej. Nie zmienianie bielizny wynika np. z braku wydzielania śluzu, przez co się nie brudzi. Po każdej załatwianej potrzenie używanie chusteczek nawilżających, ładnie pachnących. Mycie włosów codziennie, dbanie o twarz.
Nie wiecie nawet ile osób jest takich wokół Was. Ale to jest zwykłe lenistwo, raczej na podłożu psychicznym.
a wiesz w ogóle jak działa macica,pochwa u kobiety?
Nie ma czegoś takiego jak brak śluzu. + grawitacja

Edytowane przez 201804100943
Czas edycji: 2013-05-08 o 16:25
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 12:56   #107
peggy7
Zadomowienie
 
Avatar peggy7
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 599
Dot.: Nie myję się.

Dla mnie to niewyobrażalne mieć świadomość, że jest się brudasem i nie mieć motywacji do mycia.. Toż to 5 minut zajmuje.

Ale że brudasy są wokół nas - to prawda. Miałam koleżankę, która "tylko" nie myła włosów, choć twierdziła, że myje codziennie (byłam z nią 2 tyg na wyjeździe i może z raz czy dwa myła) - ach ten zapach łoju, obrzydlistwo... Miała włosy typu szopa i nie były uklepane od tłuszczu, poza tym się nie czesała, więc ten łój się trzymał przy głowie, ale ta woń :/

Co do braku śluzu czy potu... Sama nie wiem, ja jak nie użyję antyperspirantu po kąpieli/prysznicu i cokolwiek robię (nawet zmywam naczynia przez 10 min), to się pocę i nie na pachnąco... Więc te bajki o świeżym pocie, który nie śmierdzi, mnie nie przekonują. Ale za to mój tata się nie poci i całe życie nie używa antyperspirantu i przyrzekam, że nigdy żadnego zapachu od niego nie czułam, przenigdy.
__________________
Życie jest piękne
peggy7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 12:56   #108
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Nie myję się.

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
Przypadkiem trafiłam na ten wątek i wcale nie uważam, że to prowokacja. Pamiętam, jak pojechałyśmy w pięć z koleżankami na domek letniskowy. Jedna koleżanka przez cztery dni pobytu się nie myła(...)
ja też jestem skłonna uwierzyć- siostra pojechała kiedyś na pare dni, daleko daleko, z koleżankami. I jedna dostała okresu i stwierdziła, ze jak się nie będzie myć ze 3 dni, to ten okres szybko się jej skończy i do końca wyjazdu będzie miała już luz (a zależało jej na tym, żeby wycisnąć z pobytu ile się dało, bo nie codziennie człowiek jedzie na drugi kraniec świata). ;/ ;/

Różni ludzie po świecie chodzą
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 15:25   #109
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Nie myję się.

Znajoma opowiadała, że jej siostra myje się jak jej się chce. Zdarzy się od czasu do czasu, że codziennie, ale raczej co 2-3 dni. Podobno jej majtki, które lądują w koszu na bielizne są zawsze brązowe w kroku. Fuj.
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-08, 16:20   #110
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Nie myję się.

Cytat:
Napisane przez damngirl90 Pokaż wiadomość
. Uważasz, że te smierdzące osoby z autobusu to się nie myją? Ludzie myją się po 5 razy dziennie i dalej "śmierdzą" bo taka ich natura. Mycie się wcale nie sprowadza do tego, że wszędzie będą piękne zapachy -.-
Fakt jest taki,ze mozesz sie myc nawet 6 razy dziennie a jak nie uzyjesz dezodorantu, to bedziesz powodem dla ktorego kolejny autobus "malo pachnie".
Ludzie, mycie to nie wszystko, trzeba uzyc potem dezodorantu! Mydlo i woda umyje dotychczasowy brud, ale przeciez nie powstrzyma przed kolejnym na caly dzien!

Cytat:
Napisane przez damngirl90 Pokaż wiadomość
Co do próchnicy zębów. To nie jest prawda, że jak się nie myje zębów to się ją ma.
Znam przypadek gdzie kobieta nie dba przesadnie o zeby a ma białe, zdrowe i bez próchnicy. Wystarczy dobra dieta, czyli pełno warzy, owoców, mało słodyczy.
Zgadzam sie. Glownym tego powodu sa jednak.... geny.


Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
A Wy to zawsze z chęcią lecicie pod prysznic? Ja Wam powiem,że trochę muszę się zmuszać, ale za to po myciu człowiek taki czysty i rześki, że aż miło.
Mnie sie najbardziej nie chce z rana, ale to i tak moj rytual.
W nocy mam mega kapiel, takze z rana tylko mini mycie ( i oczywiscie dezodorant )
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 10:13   #111
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Nie myję się.

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość

A Wy to zawsze z chęcią lecicie pod prysznic? Ja Wam powiem,że trochę muszę się zmuszać, ale za to po myciu człowiek taki czysty i rześki, że aż miło.
zawsze. Dla mnie to relaks. Zwlaszcza, ze jestem zmarzluchem to z przyjemnoscia wskakuje pod ciepla wode.

Rano lubie, bo wtedy czuje, ze wstalam. I jak piszesz, czlowiek jest rzeski i czysty.
A wieczorem- to tylko wanna z ksiazka. Czyli sam relaks.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 10:51   #112
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Nie myję się.

Wiecie co.... wątpię by 60% społeczeństwa cierpiało na to coś co człowiek się myje, używa wszystkiego i dalej śmierdzi (jakaś dziewcyzna kiedyś o tym założyła temat, że nie wie co robić)

Ludzie po prostu
- rzadko się myją
- zakładają brudne przepocone koszulki
- nie psikają się dezodorantem

i uwaga moje ulubione
PSIKAJĄ SIĘ PERFUMEM

Poważnie, z reguły faceci - znałam kilka, zawsze po kąpieli psikali się perfumem ja prdl..................... ....
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 10:54   #113
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Nie myję się.

Mnie w myciu irytuje to, że wchodzę do ciepłej wody, a jak tylko przestanę polewać się wodą, to od razu robi mi się nieprzyjemnie zimno brrr, skóra czasami się przesusza. Może stąd niechęć autorki do mycia? Ja sobie zawsze mowię ' to tylko pięć minut, a potem jak się fajnie człowiek czuje'. Po prostu nie trzeba za długo rozmyslać i przekładać na później.
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 11:50   #114
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Nie myję się.

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Poważnie, z reguły faceci - znałam kilka, zawsze po kąpieli psikali się perfumem ja prdl..................... ....
Call me crazy but.... co w tym strasznego?

Ty nie uzywasz perfum po prysznicu np przed wyjsciem?
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 11:56   #115
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 559
Dot.: Nie myję się.

Dzisiaj za mną w kolejce stał facet który idealnie wpasował się w temat wątku. Rany jak on niego capiło, im bardziej się odsuwałam tym bardziej on się przysuwał, myślałam, że się tam uduszę
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 11:58   #116
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Nie myję się.

Litości tu chodziło o to, że zamiast antyperspirantu czy dezodorantu po prysznicu psikali się perfumami Tak ciężko się domyślić?
__________________
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 12:00   #117
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Nie myję się.

Cytat:
Napisane przez funk_you Pokaż wiadomość
Litości tu chodziło o to, że zamiast antyperspirantu czy dezodorantu po prysznicu psikali się perfumami Tak ciężko się domyślić?
No ja sie tez psikam perfumami po kapieli czy prysznicu z rana ale to nie znaczy,ze nie uzywam dezodorantu Juz wstalas czy jeszcze lezysz?
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 12:10   #118
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Nie myję się.

To perfumami czy perfumem? To bardzo ważne, bo to drugie nie istnieje więc z pewnością nie nadaje zapachu...
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 12:12   #119
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Nie myję się.

Cytat:
Napisane przez Ivi 1988 Pokaż wiadomość
Call me crazy but.... co w tym strasznego?

Ty nie uzywasz perfum po prysznicu np przed wyjsciem?
wiesz, niektórzy używają tylko perfum, bez dezodorantu/antyperspirantu, i wtedy taka mieszkanka jest straszna. czujesz zapach perfum zmieszany z potem
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 12:15   #120
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Nie myję się.

Cytat:
Napisane przez szprotka_ Pokaż wiadomość
wiesz, niektórzy używają tylko perfum, bez dezodorantu/antyperspirantu, i wtedy taka mieszkanka jest straszna. czujesz zapach perfum zmieszany z potem
No i fajnie, jesli napiszesz, ze uzywa sie perfum ZAMIAST dezodorantu, to brzmi inaczej niz,ze uzywa sie perfum po kapieli. Gdzie wiekszosc z nas tak robi, mysle.

Jeny, co wy ludzie tacy kasnieci na wymowe perfum/perfumem/perfumy - serio znam gorsze bledy w polszczyznie haa
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:49.