mam problem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-19, 15:16   #1
MadziA2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 172

mam problem


Nie wyzywajcie mnie od razu od brudasów itp.. Chodzi o to, że nie myję się codziennie, bo nie mam takiej możliwości. Mieszkam w domu, gdzie, aby była ciepła woda należy rozpalić w piecu, a że teraz jest lato, same wiecie że w piecu się nie pali. Mogę brać prysznic co 2 dzień i tak też robię, za każdym razem jak tylko jest ciepła woda idę pod prysznic. Źle się z tym czuję, że nie mogę robić tego codziennie. Czuję się nieświeżo. O ogólną higienę dbam codziennie. Ale nie wiem jak zmienić obecną sytuację
MadziA2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 15:25   #2
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: mam problem

Serio nie można zagrzać garnka wody, wlać do miski i umyć się??
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 15:27   #3
Weronikapr
Wtajemniczenie
 
Avatar Weronikapr
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 155
Dot.: mam problem

Cytat:
Napisane przez MadziA2010 Pokaż wiadomość
Nie wyzywajcie mnie od razu od brudasów itp.. Chodzi o to, że nie myję się codziennie, bo nie mam takiej możliwości. Mieszkam w domu, gdzie, aby była ciepła woda należy rozpalić w piecu, a że teraz jest lato, same wiecie że w piecu się nie pali. Mogę brać prysznic co 2 dzień i tak też robię, za każdym razem jak tylko jest ciepła woda idę pod prysznic. Źle się z tym czuję, że nie mogę robić tego codziennie. Czuję się nieświeżo. O ogólną higienę dbam codziennie. Ale nie wiem jak zmienić obecną sytuację
Myć się w zimnej wodzie.
Albo zagrzać w garnku jak prawi madana.

ja pitole.
Weronikapr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 15:31   #4
poranna_mgla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 46
Dot.: mam problem

moja koleżanka ma w domu z wodą na takiej samej zasadzie jak ty i nie ma innej możliwości jak tylko rozpalać codziennie w piecu...chyba ze będziesz sobie na gazie grzała wodę i w dzień kiedy nie możesz brac prysznica to chociaż troche sie odświeżyć w taki sposób
__________________
Pamiętam każdą wspólnie spędzoną chwilę. A w każdej było coś wspaniałego. Nie potrafię wybrać żadnej z nich i powiedzieć: ta znaczyła więcej niż pozostałe.
poranna_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 15:32   #5
Ewciaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 234
Dot.: mam problem

dokładnie zagrzać w garnku takim wiekszym wodę obmyć się i "gra gitara" :P
Ewciaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 15:36   #6
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: mam problem

za malo konkretow napisalas... masz prysznic a nie masz cieplej wody? w piecu palic? w lecie?

jest takie cos jak BOLIER
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 15:38   #7
poranna_mgla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 46
Dot.: mam problem

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
za malo konkretow napisalas... masz prysznic a nie masz cieplej wody? w piecu palic? w lecie?

jest takie cos jak BOLIER
nie każdy ma bojler. Moja koleżanka też musi palić w piecu żeby mieć ciepłą wodę i robi to codziennie mimo że jest lato bo myć sie trzeba, zwłaszcza teraz, grzejniki zakręca i z głowy
__________________
Pamiętam każdą wspólnie spędzoną chwilę. A w każdej było coś wspaniałego. Nie potrafię wybrać żadnej z nich i powiedzieć: ta znaczyła więcej niż pozostałe.
poranna_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-19, 15:40   #8
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: mam problem

Cytat:
Napisane przez poranna_mgla Pokaż wiadomość
nie każdy ma bojler. Moja koleżanka też musi palić w piecu żeby mieć ciepłą wodę i robi to codziennie mimo że jest lato bo myć sie trzeba, zwłaszcza teraz, grzejniki zakręca i z głowy
no ale kupic nie mozna? przeciez nie musi byc 100 litrowy zaraz...
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 15:45   #9
michachacha
Wtajemniczenie
 
Avatar michachacha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 660
Dot.: mam problem

Ja bym nie dała rady nie myć się w lecie codziennie, bo nawet zdarza mi sie to robić 2 razy dziennie.
Albo myłabym się w zimnej wodzie albo, tak jak pisały wcześniej dziewczyny, grzałabym w garnku i jakoś obmywała się w misce.
Tak na marginesie to mój TŻ też musi palić w piecu żeby mieć ciepłą wodę i jakoś jego rodzina nie widzi w problemu żeby wieczorem napalić tak aby wszyscy mogli wziąć prysznic. Przecież jak się pali w piecu żeby woda była ciepła to nie idzie to do kaloryferów i ciepło nie leci na mieszkanie, więc nie wiem czy to, że myjecie się w domu co 2 dnia to lenistwo(nie chce wam się na trochę rozpalić) czy brak pieniędzy.
michachacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 15:47   #10
mmona24
Zakorzenienie
 
Avatar mmona24
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 059
GG do mmona24
Dot.: mam problem

Cytat:
Napisane przez MadziA2010 Pokaż wiadomość
Nie wyzywajcie mnie od razu od brudasów itp.. Chodzi o to, że nie myję się codziennie, bo nie mam takiej możliwości. Mieszkam w domu, gdzie, aby była ciepła woda należy rozpalić w piecu, a że teraz jest lato, same wiecie że w piecu się nie pali. Mogę brać prysznic co 2 dzień i tak też robię, za każdym razem jak tylko jest ciepła woda idę pod prysznic. Źle się z tym czuję, że nie mogę robić tego codziennie. Czuję się nieświeżo. O ogólną higienę dbam codziennie. Ale nie wiem jak zmienić obecną sytuację
Piszesz ze o ogolna higiene dbasz codziennie a co wchodzi w jej sklad?
Nie mozesz isc chociazby do babci na szybki prysznic w takie upaly?
Niestety ale chyba wizazanki za duzo Ci nie pomoga, nie wynaleziono jeszcze kosmetykow czy innych cudow zastepujacych kapiel
__________________
06.06.2009
04.10.2014


Wymieniam się

Bloguje
mmona24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 15:50   #11
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: mam problem

Moja babcia tez nie ma bojleru ,wiec jak jestem czasem u niej to po prostu uzywam grzalki. A jak kiedys nie bylo cieplej wody w domu (z przyczyn nieznanych), to grzalam sobie w garnku. Jakies pol godziny i juz. Ale z mycia nie rezygnowalam
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-19, 15:54   #12
Ewciaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 234
Dot.: mam problem

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
no ale kupic nie mozna? przeciez nie musi byc 100 litrowy zaraz...

moze akurat nie chcieli płacić za prąd w końcu bojler troche prądu pobiera a ze mają piec z płaszczem wodnym to na pewno dlatego zeby nie płacić wiecej za prąd .
Ewciaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 15:57   #13
monikaa17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 91
Dot.: mam problem

Rozumiem że widocznie nie stac was na to żeby codziennie palic w piecu na ciepłą wodę( tak tez sie zdaza niestety)... Moja propozycja jest taka,bo chyba mowisz o higienie intymnej,wiec jesli chodzi o ogolna higiene to sobie radzisz,a intymnie to kup sobie husteczki odswiezajace i chociaz tak mozesz co drugi dzien sobie radzic(to moga byc do h.intymnej,albo zwykle dla bobasow). Mozesz takimi husteczkami cala sie wycierac i jakos dasz rade. Drogie Wizazanki,nie kazdego stac zeby palic w piecu dzien w dzien. To nie tylko zapałki,ale równiez węgiel,drewno...Nie smiejcie sie z dziewczyny.
monikaa17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 15:59   #14
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: mam problem

ale masz problemy dziewczyno u mnie też jest taka sytuacja..i jak nie mam gorącej wody,to myję się taką z poprzedniego dnia..nie jest zimna..albo grzeję na gazie..sądzę,że takimi problemami zaśmiecasz tylko forum..
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 15:59   #15
monikaa17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 91
Dot.: mam problem

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
no ale kupic nie mozna? przeciez nie musi byc 100 litrowy zaraz...
no widocznie nie mozna,dziewczyno skad Ty jestes,nie zdajesz sobei sprawy ze nie kazdego stac na bojler i codzienne kąpiele ? Ja tez mieszkam w domu i jest taka zasada ze myjemy sie codziennie ale jesli chodzi o jakies dlugie kąpiele to tak 1raz w tyfodniu,4 osoby w domu i woda i gaz kosztuje nie mozna pozwolic sobie na to zeby dzien w dzien palic na tyle wody zeby wszyscy mogli sie wylezec w wannie,ale na codzienne mycie starcza
monikaa17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 16:00   #16
Ewciaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 234
Dot.: mam problem

dokładnie

jesli czujesz sie brudna wstawiaj sobie wode na gazie(wiecej wody) bądź w czajniku elektrycznym zawsze sie obmyjesz i bedzie ci lepiej

Cytat:
Napisane przez monikaa17 Pokaż wiadomość
Ja tez mieszkam w domu i jest taka zasada ze myjemy sie codziennie ale jesli chodzi o jakies dlugie kąpiele to tak 1raz w tyfodniui
tez tak mam

Edytowane przez Ewciaaaaa
Czas edycji: 2011-07-19 o 16:01
Ewciaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 16:03   #17
Weronikapr
Wtajemniczenie
 
Avatar Weronikapr
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 155
Dot.: mam problem

Cytat:
Napisane przez monikaa17 Pokaż wiadomość
no widocznie nie mozna,dziewczyno skad Ty jestes,nie zdajesz sobei sprawy ze nie kazdego stac na bojler i codzienne kąpiele ? Ja tez mieszkam w domu i jest taka zasada ze myjemy sie codziennie ale jesli chodzi o jakies dlugie kąpiele to tak 1raz w tyfodniu,4 osoby w domu i woda i gaz kosztuje nie mozna pozwolic sobie na to zeby dzien w dzien palic na tyle wody zeby wszyscy mogli sie wylezec w wannie,ale na codzienne mycie starcza
Ojoj. Nasz Facet jedyny, ukochany, a tu takie coś.
Nie martw się, dalej jesteś normalny i dalej Cię
Weronikapr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 16:09   #18
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: mam problem

Cytat:
Napisane przez Ewciaaaaa Pokaż wiadomość
moze akurat nie chcieli płacić za prąd w końcu bojler troche prądu pobiera a ze mają piec z płaszczem wodnym to na pewno dlatego zeby nie płacić wiecej za prąd .
wbrew pozorom nowe boliery nie pobieraja AZ tyle pradu co te starszej generacji... poza tym zalezy tez od jego pojemnosci itp.. radzilbym zaopatrzec sie w taki bolier.. i po prostu podgrzewac wode w momencie kiedy jest korzystniejsza taryfa w naliczaniu pradu..poza tym taki bolier nie chodzi NON STOP..on nagrzewa wode do wybranej przez nas temperatury a po jej osiagnieciu automatycznie sie wylacza i po jakims czasie nastepuje ponowne uruchomienie w celu nastepnego podgrzania i tak w kolko..samemu mozna sobie wszystko regulowac..

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Cytat:
Napisane przez monikaa17 Pokaż wiadomość
no widocznie nie mozna,dziewczyno skad Ty jestes,
ekhm jak to mowia jestem z marsa milo mi

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Weronikapr Pokaż wiadomość
Nie martw się, dalej jesteś normalny i dalej Cię
hehehe
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 16:10   #19
vandes
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 584
Dot.: mam problem

Moim zdaniem są rzeczy ważne i ważniejsze. Internet jest ważny, ale boiler ważniejszy.
vandes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-19, 16:10   #20
Ewciaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 234
Dot.: mam problem

wiem jak działa bojler ale tak czy siak moze oni wychodzą z założenia ze mając właśnie ten piec z płaszczem wodnym po co płacić dodatkowo za prąd
Ewciaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 16:11   #21
michachacha
Wtajemniczenie
 
Avatar michachacha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 660
Dot.: mam problem

Cytat:
Napisane przez vandes Pokaż wiadomość
Moim zdaniem są rzeczy ważne i ważniejsze. Internet jest ważny, ale boiler ważniejszy.
prawda
michachacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 16:12   #22
Majciarkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 24
Dot.: mam problem

jeśli czujesz się brudna, to grzej wodę na gazie! to nie kosztuje wiele, i nie trwa godzinami..
Majciarkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 16:16   #23
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: mam problem

Cytat:
Napisane przez Ewciaaaaa Pokaż wiadomość
wiem jak działa bojler ale tak czy siak moze oni wychodzą z założenia ze mając właśnie ten piec z płaszczem wodnym po co płacić dodatkowo za prąd
u mnie w domu jest ogrzewanie centralne... w zimie jest normalnie wszystko na opał..(choc wiadomo pompa jest na prad to oczywiste ).. a bolier tez jest i nagrzewa sie poprzez te ogrzewanie... ale w lecie palac w piecu tez opal idzie jakby nie patrzec (u autorki)... i wydaje mi sie ze lepiej wlaczyc bolier (u mnie taki robimy) przed kapiela.. niz palic w piecu tracic wiecej czasu itp...
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 16:20   #24
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: mam problem

jest jeszcze coś takiego jak przepływowy podgrzewacz wody - grzeje on wodę gdy odkręci się prysznic, kran - koszt najtańszego, najzwyklejszego - takiego który wystarczy na pogrzanie wody potrzebnej do brania szybkiego prysznica to około 200zł, dochodzi do tego co prawda opłata za prąd (bo one są elektryczne) ale w sumie nie ciągną więcej niż czajnik elektryczny średniej klasy

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

aale u autorki może byc coś takiego jak cegiełka - w zwykłym piecu kaflowym
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 16:26   #25
ston3d
Zadomowienie
 
Avatar ston3d
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 538
Dot.: mam problem

Omg, nalać wody do 5 l baniaków albo butelek po wodzie mineralnej i zostawić na cały dzień na słońcu i wieczorem się umyć tym...
Myć się latem co dwa dni... Ohyda.
__________________
Włosomaniaczka
Obecnie: ~60 cm
Cel I: do ziemi
Cel II: żeby ukochany mógł wejść po nich na 3 piętro



Fakty nie przestają istnieć z powodu ich ignorowania.


Edytowane przez ston3d
Czas edycji: 2011-07-19 o 16:27
ston3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 16:26   #26
Ewciaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 234
Dot.: mam problem

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
u mnie w domu jest ogrzewanie centralne... w zimie jest normalnie wszystko na opał..(choc wiadomo pompa jest na prad to oczywiste ).. a bolier tez jest i nagrzewa sie poprzez te ogrzewanie... ale w lecie palac w piecu tez opal idzie jakby nie patrzec (u autorki)... i wydaje mi sie ze lepiej wlaczyc bolier (u mnie taki robimy) przed kapiela.. niz palic w piecu tracic wiecej czasu itp...
dobrze ale to wy robicie moze akurat oni bardziej oszczędzają
Ewciaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 17:19   #27
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: mam problem

Cytat:
Napisane przez ston3d Pokaż wiadomość
Omg, nalać wody do 5 l baniaków albo butelek po wodzie mineralnej i zostawić na cały dzień na słońcu i wieczorem się umyć tym...
Myć się latem co dwa dni... Ohyda.
albo naucz się myć w zimnej wodzie Mówię całkiem poważnie to bardzo zdrowe (na poczatku nieprzyjemne, ale można sie przyzwyczaić)

Moja koeżanka tak robi mimo,że ma kupę kasy i centralne. Dla chcącego nic trudnego
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 17:45   #28
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: mam problem

Miałam podobny problem lata temu, wakacjonując się u babci na wsi W piecu palone, ale tylko rano. Do wieczora woda zimna a prysznic wziąć trzeba. Chcąc nie chcąc, zagryzałam zęby i kąpałam się w zimnej (a wybitnie nie lubię zimnej wody). Wolałam przecierpieć 15 min niż męczyć się ze sobą do rana
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 17:50   #29
sunshine_92
Raczkowanie
 
Avatar sunshine_92
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 267
Dot.: mam problem

Jak wyżej. Do prysznica w zimnej wodzie można się przyzwyczaić, i w dodatku jest zdrowy ) ujędrnia! a jeśli nie dasz rady to faktycznie, wielkiego problemu nie ma aby zagotować parę litrów wody, wymieszać z zimną i gotowe .
__________________
-Skalpel- 5
-Killer- 2
-8 min abs- 5
-8 min buns- 7
-10 min z Mel B ramiona- 5



67-66-65-64->50

zakochana

sunshine_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 18:01   #30
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: mam problem

nie wiem, czy ktoś z Was był kiedykolwiek na Woodstocku ale tam z myciem się to jakaś straszna porażka. Oczywiście, o ile była taka możliwość leciałam do tych wielkich zlewów z lodowatą wodą w której myłam się na tyle na ile pozwalały znajdujące się obok mnie tłumy.

Ale mimo wszystko zainwestowałam w 5 paczek chusteczek nawilżających of course takich z biedrony i co bardziej intymne elementy myłam pod osłoną namiotu
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:36.