Smutno mi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-16, 11:24   #1
Alien
Wtajemniczenie
 
Avatar Alien
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 2 135

Smutno mi


Witam
Staram się z mężem o dziecko,minął pierwszy miesiąc i nic, nie udało się, i jakoś jest mi smutno z tego powodu
__________________

-------------------------------------------------------------------
11.09.2008 - spotkanie z Katesią
Alien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-16, 11:30   #2
KaśkaZ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 20
Re: Smutno mi

Nie przejmuj się aż tak bardzo to dopiero pierwszy miesiąc moi znajomi też starali się o dziecko i dopiero po czterech miesiącach im się udało. Wiem łatwo mi powiedzieć nie przejmuj się ale bądz dobrej myśli i nie stresuj się bardzo. Trzymam kciuki i pozdrawiam serdecznie.
KaśkaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-16, 11:37   #3
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: Smutno mi

kochana , przestancie sie starac a bedzie od razu

głowa do góry ,smutek nic nie pomoże ,rozerwijcie sie ,moze jakis wyjazd na weekend? zmiana klimatu dobrze robi wiem to po sobie

pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-16, 11:39   #4
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Re: Smutno mi

Podobno, pary, które bardzo starają się mieć dziecko mają czesto z tym problemy..... nie wiem na czym to polega, ale ja mam w swoim otoczeniu kilka par, które chcą mieć bardzo dziecko.... i ciągle nic.... dziwne ale prawdziwe.... trudno mi się wypowiadać w tym temacie, bo jestem narazie tylko teoretyczką
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-16, 11:56   #5
Alien
Wtajemniczenie
 
Avatar Alien
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 2 135
Re: Smutno mi

niki119 napisał(a):
> Nie przejmuj się aż tak bardzo to dopiero pierwszy miesiąc moi znajomi też starali się o dziecko i dopiero po czterech miesiącach im się udało.

Wiem że to nie jest takie łatwe ale teraz to mi się wydaje ze raczej wszystkim sie udaje orazu a nam nie.


paula78 napisał(a):
> kochana , przestancie sie starac a bedzie od razu
>
> głowa do góry ,smutek nic nie pomoże ,rozerwijcie sie ,moze jakis wyjazd na weekend? zmiana klimatu dobrze robi

Trudno przestać sięstarać jak dopiero zaczelismy.
Ja bardzo się stresuje wszystkim studia itp, wiec napewno przydałby sie nam wyjazd i zmiania klimatu ale niestety mąz całe dnie pracuje i nie ma wolnego, życie na pełnych obrotach, ja natomast mam duzo wolnego ale siedze całymi dniami sama, wiec napewno odpoczynek razem by nam sie przydał, mam nadzieje ze uda się znaleźć chwile wolnego na relaks.

Dziekuje za słowa otuchy
__________________

-------------------------------------------------------------------
11.09.2008 - spotkanie z Katesią
Alien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-16, 12:32   #6
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Re: Smutno mi

Zeta, to dopiero jeden miesiąc!!! Przestań się starać, przestań o tym myśleć, lecz ciesz się seksem i bliskością - a zobaczysz, że Twój organizm się "odblokuje" i jakoś samo się to stanie
Powodzenia!!!
__________________
Poglądy trzeba mieć tak ciasne,
By cenić zdanie tylko własne.
Na ciasne łby. Jan Sztaudynger
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-16, 12:51   #7
lumiaa
Rozeznanie
 
Avatar lumiaa
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: totutotam
Wiadomości: 638
Re: Smutno mi

Zeta, nie martw się, przecież to nie zawody! Mało której parze planującej potomstwo udaje sie od razu...trzeba troche cierpliwości...jesli ktos ci próbuje wmówić że jest inaczej to absolutnie w to nie wierz! To czy uda sie od razu czy później naprawdę nie zależy od nas..po prostu tak jest.
Staraj sie dobrze wykorzystać czas, który masz. Odpoczywaj, relaksuj sie, dobrze ożywiaj - jakna przyszłą mame przystało-bierz kwas foliowy, dbaj o skórę i generalnie daj na luz, zajmij sie czymś, staraj nie myśleć o tym jak o CELU ale bardziej jak uroczystym wydarzeniu,określ sobie w miare dni płodne +/- 3 dni no i w te dni uwijcie sobie prawdziwe miłosne gniazdko, wymyślcie coś ciekawego, cieszcie sie sobą,
Naprawdę nie masz powodów do niepokoju, u mnie w pracy jedna para leczy sie na niepłodność po 3 latach prób,inna stara się już 11 miesięcy,ja od 5 ale miałam różne przygody w między czasie...pomyśl więc z optymizmem że NA PEWNO SIE WAM UDA to tylko kwestia czasu...
Życzę powodzenia..nos do góry, marsz do sklepu po sexi bieliznę czy świetną książke na wieczór...ZRELAKSUJ się,

nie można tak sie zamartwiać!!!
lumiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-03-16, 13:10   #8
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Re: Smutno mi

Przestańcie się starać- to naprawdę dobra rada, wiesz?
Jesli podjęliście decyzję, ze chcecie by było was więcej- to na razie zupełnie wystarczy...Spokojnie, bez stresu- róbcie to, na co i kiedy macie ochotę bez nerwowego liczenia dni w kalendarzyku, na razie
Ginekolog twierdzi, ze pary, które systematycznie "starają się" o dziecko bez rezultatów, dopiero po co najmniej roku, mogą zacząć się zastanawiać, a co tu mówic jeszcze o zmartwieniu...
Jeśli nic się złego z Wami wcześniej nie działo, nie mialaś na przykład zaburzeń hormonalnych, zanikających cyklów etc...to spokojnie, dajcie sobie na luzik...
Jeśli uważasz, za konieczne, to mozesz kupic w aptece test owulacyjny, może to nieco pomóc...
Choc taniej jest po prostu obserwowć ciało, metodą bilingsa określić Twoją "gotowosć".
A teraz coś śmiesznego, ale naprawdę, może się przydać )
Kiedyś rozmawiałam z moim ówczesnym lekarzem, profesorem, o moich /wtedy nędznych/ szansach na dziecko/, mówił, żeby po stosunku unieść pupę do góry, hehehe, tak jak w świecy... Bo plemniki, owszem, są zdolne, ale niektóre wykazują ewidentny związek ze swoim właścicielem i ...są leniwe... nie chce im się podążac do wlotu do jajowodu-
tak naprawdę, nie wiem, czy skuteczne, w każdy m razie wesołe , takie urozmaicenie i odreagowanie
Będzie dobrze
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-16, 13:37   #9
Alien
Wtajemniczenie
 
Avatar Alien
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 2 135
Re: Smutno mi

Lumia

Czytałam i sledziłam twoje posty cały czas.
Mysle ze jesteś silną kobietką i życze tobie tego samego co sobie - dzidziusia
A ja postaram sie bardziej odpoczywać i relaksować.
__________________

-------------------------------------------------------------------
11.09.2008 - spotkanie z Katesią
Alien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-16, 14:02   #10
lumiaa
Rozeznanie
 
Avatar lumiaa
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: totutotam
Wiadomości: 638
Re: Smutno mi

Hm, no chyba się zaczerwieniłam ale dziękuję...STARAM się po prostu jakoś dawać sobie radę, no bo co mam zrobić - nie można usiąść i płakać bez końca i myśleć że to koniec świata... okazuje się że jednak nie...
Przez ostatnie kilka miesięcy naprawdę życie jakoś mnie nie oszczędza (mówię Wam czuję się jak jakaś Esmeralda z kiepskiej telenoweli więc pewnie stąd te wszystkie posty - no taka juz ze mnie wylewna osóbka - no i na dodatek gaduła no i przejmuję sie wszystkim okropnie... ale zawsze sobie myślę że co kilka głów to nie jedna no i że ktoś cos mądrego wymyśli...
Dzięki za wsparcie. Ja właśnie znowu zaczynam "starania"- to nasz tydzień bardzo,bardzo okropnie się boję... na razie daję na przeczekanie... mam tylko nadzieję że za jakieś 3- 4 miesiące odświerzę swoje "ciążowe" wątki i z duma napisze że będę mamą...oj będzie sie działo !!!
ja tez trzymam kciuki
lumiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-16, 14:03   #11
monic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 123
Re: Smutno mi

Hej, znam to uczucie kiedy chcesz mieć dziecko, mija miesiąc, spodziewasz się, że zajdziesz w ciążę, a tu nic. Lekarze twierdzą, że nawet jeśli para jest zdrowa, to prawdopodobieństwo zajścia w ciążę wynosi tylko 40%! Głowa do góry, wszystko będzie ok! Nam się udało po 5 miesiącach starań.
monic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-03-16, 14:35   #12
201701051337
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 907
Re: Smutno mi

Powiem Ci, że miałam podobny stres, ale przy 2-gim dziecku. Pierwsze "wcelowaliśmy" w sam środek cyklu i od razu "wyszło". Chłopak - teraz ma 4 lata.
Przy drugim zgodnie zaplanowaliśmy tą ciążę, bardzo się staraliśmy, i NIC przez prawie 3 m-ce "ciężkiej pracy". A potem były testy i testy, ciągle bez różowej kreseczki i w końcu, gdy zaczęłam się na serio denerwować, UDAŁO SIĘ !!! Moja córcia ma ponad rok i jest cudowna. Od 1-go marca poszła do żłobka, pochodziła 4-ry dni i od razu zapalenie ucha. Już 2 tygodnie musi siedzieć w domu z babcią.
Na pewno Wam się uda. Jeżeli się czegoś bardzo chce, to prawie zawsze wychodzi. Trzymam kciuki.
201701051337 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-18, 22:41   #13
sylwiamaria
Rozeznanie
 
Avatar sylwiamaria
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 670
Wyślij wiadomość przez ICQ do sylwiamaria GG do sylwiamaria
Problem z zajsciem w ciaze!

Preparat zawierający wyciąg z rośliny, której polska nazwa brzmi niepokalanek pieprzowy, zwiększa szanse kobiet na zajście w ciążę - informują badacze amerykańscy na łamach pisma "Journal of Reproducitive Medicine".

Wstępne wyniki badaczy z Uniwersytetu Stanforda wskazują, że około 30 proc. kobiet, które miały problemy z poczęciem, zaszło w ciążę po pięciu miesiącach stosowania preparatu.

Głównym składnikiem preparatu jest wyciąg z niepokalanka pieprzowego lub witeksa czczony (Vitex agnus-castus). Wcześniejsze badania sugerowały, że wyciąg z owoców tego śródziemnomorskiego krzewu może regulować jajeczkowanie i podnosić poziom progesteronu - hormonu płciowego niezbędnego do podtrzymania ciąży. Do tej pory środek próbowano stosować w terapii zaburzeń miesiączkowania i zespołu napięcia przed miesiączką. Mnisi od wieków stosowali go w celu hamowania popędu płciowego.

Wśród innych składników znajdują się wyciąg z zielonej herbaty, L- arginina - aminokwas, który poprawia krążenie w narządach rozrodczych oraz szereg witamin i minerałów.

Zespół prof. Lynn Westphal testował preparat w grupie 30 ochotniczek, między 24 a 46 rokiem życia, które bez skutku próbowały zajść w ciążę w okresie od 6 do 36 miesięcy. Tylko u niektórych uczestniczek badania zidentyfikowano przyczyny tych niepowodzeń.

Losowo wybrana połowa grupy zażywała preparat trzy razy dziennie, druga połowa przyjmowała placebo. Regularnie sprawdzano poziom hormonu płciowego progesteronu, podstawową temperaturę ciała oraz przebieg cyklu miesięcznego pacjentek.

Po 3 miesiącach u kobiet stosujących preparat zaobserwowano wzrost poziomu progesteronu oraz Podobne zmiany nie wystąpiły w grupie kontrolnej.

Po 5 miesiącach, w grupie stosującej preparat 5 kobiet zaszło w ciążę, podczas gdy w grupie kontrolnej - żadna. W 4 przypadkach ciąże zakończyły się sukcesem, jedna kobieta poroniła.

"Byłam sceptycznie nastawiona do tych badań, ale ich wyniki są obiecujące" - przyznaje Westphal. Badaczka zdaje sobie jednak sprawę, że wyniki jej zespołu trzeba będzie zweryfikować w badaniach na większej grupie pacjentek.

Jeśli będą pozytywne, środek może stać się alternatywną metodą leczenia niepłodności. Westphal uważa, że będzie to doskonała opcja zwłaszcza dla młodych kobiet, które lubią odkładać na później bardziej agresywne metody leczenia.

Obecnie jej zespół przyjmuje zgłoszenia ochotniczek do dalszych testów.

Do najczęstszych przyczyn niepłodności par zalicza się wady nasienia, zaburzenia jajeczkowania (np. w przypadku nieregularnych miesiączek) i pracy jajowodów, rzadziej zmiany w składzie śluzu w szyjce macicy. W 10 proc. przypadków przyczyny pozostają niewyjaśnione.
__________________

    1. " W życiu niewiasty rozróżnić można siedem okresów: niemowlę, dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta i młoda kobieta."
George Bernard S

sylwiamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-18, 22:57   #14
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Re: Problem z zajsciem w ciaze!

Niewiem czy to Cie pocieszy,ale napiszeJa juz staram sie ponad 2 lata i nic,tak po roku staran przestalam o tym myslec(tzn mysle mniej no bo przeciez jak pragnie sie dziecka to nie da sie nie myslec)Moje badania sa w normie mysle ze to psychika
Jezeli po roku staran nic sie nie dzieje to powinno sie wybrac do lekarza na badania,kilka miesiecy to naprawde nieduzo czasu.
Zycze Ci powodzenia i uwierz mi te kilka miesiecy to naprawde nieduzo
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 15:58   #15
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Problem z zajsciem w ciaze!

Cytat:
Napisane przez sylwiamaria Pokaż wiadomość
Preparat zawierający wyciąg z rośliny, której polska nazwa brzmi niepokalanek pieprzowy, zwiększa szanse kobiet na zajście w ciążę - informują badacze amerykańscy na łamach pisma "Journal of Reproducitive Medicine".

Wstępne wyniki badaczy z Uniwersytetu Stanforda wskazują, że około 30 proc. kobiet, które miały problemy z poczęciem, zaszło w ciążę po pięciu miesiącach stosowania preparatu.

Głównym składnikiem preparatu jest wyciąg z niepokalanka pieprzowego lub witeksa czczony (Vitex agnus-castus). Wcześniejsze badania sugerowały, że wyciąg z owoców tego śródziemnomorskiego krzewu może regulować jajeczkowanie i podnosić poziom progesteronu - hormonu płciowego niezbędnego do podtrzymania ciąży. Do tej pory środek próbowano stosować w terapii zaburzeń miesiączkowania i zespołu napięcia przed miesiączką. Mnisi od wieków stosowali go w celu hamowania popędu płciowego.

Wśród innych składników znajdują się wyciąg z zielonej herbaty, L- arginina - aminokwas, który poprawia krążenie w narządach rozrodczych oraz szereg witamin i minerałów.

Zespół prof. Lynn Westphal testował preparat w grupie 30 ochotniczek, między 24 a 46 rokiem życia, które bez skutku próbowały zajść w ciążę w okresie od 6 do 36 miesięcy. Tylko u niektórych uczestniczek badania zidentyfikowano przyczyny tych niepowodzeń.

Losowo wybrana połowa grupy zażywała preparat trzy razy dziennie, druga połowa przyjmowała placebo. Regularnie sprawdzano poziom hormonu płciowego progesteronu, podstawową temperaturę ciała oraz przebieg cyklu miesięcznego pacjentek.

Po 3 miesiącach u kobiet stosujących preparat zaobserwowano wzrost poziomu progesteronu oraz Podobne zmiany nie wystąpiły w grupie kontrolnej.

Po 5 miesiącach, w grupie stosującej preparat 5 kobiet zaszło w ciążę, podczas gdy w grupie kontrolnej - żadna. W 4 przypadkach ciąże zakończyły się sukcesem, jedna kobieta poroniła.

"Byłam sceptycznie nastawiona do tych badań, ale ich wyniki są obiecujące" - przyznaje Westphal. Badaczka zdaje sobie jednak sprawę, że wyniki jej zespołu trzeba będzie zweryfikować w badaniach na większej grupie pacjentek.

Jeśli będą pozytywne, środek może stać się alternatywną metodą leczenia niepłodności. Westphal uważa, że będzie to doskonała opcja zwłaszcza dla młodych kobiet, które lubią odkładać na później bardziej agresywne metody leczenia.

Obecnie jej zespół przyjmuje zgłoszenia ochotniczek do dalszych testów.

Do najczęstszych przyczyn niepłodności par zalicza się wady nasienia, zaburzenia jajeczkowania (np. w przypadku nieregularnych miesiączek) i pracy jajowodów, rzadziej zmiany w składzie śluzu w szyjce macicy. W 10 proc. przypadków przyczyny pozostają niewyjaśnione.

co o tym myślicie? może warto by spróbować zacząć łykać tego niepokalanka
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 16:16   #16
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Problem z zajsciem w ciaze!

Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
co o tym myślicie? może warto by spróbować zacząć łykać tego niepokalanka
Mozesz spróbowac ja juz pije zioła wiec nie bede mieszac. A czytałas o tych ziołach co pisałam w naszym wątku? one tez maja cos w sobie na te sprawy ja je pije od 4 dni.
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 16:47   #17
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Problem z zajsciem w ciaze!

Cytat:
Napisane przez adatka Pokaż wiadomość
Mozesz spróbowac ja juz pije zioła wiec nie bede mieszac. A czytałas o tych ziołach co pisałam w naszym wątku? one tez maja cos w sobie na te sprawy ja je pije od 4 dni.
coś chyba czytałam , czy to w tym samym poscie co o wiesiołku? a co dokładnie pijesz adatko?

znalazłam , ale to chyba Kindzia wkleiła ten link
http://www.umamy.homestead.com/koncepcja_nat.html


EDIT: teraz to już zgłupiałam i nie wiem które mam pić?

Edytowane przez Madziorka
Czas edycji: 2007-01-29 o 13:51
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 17:11   #18
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Problem z zajsciem w ciaze!

Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
coś chyba czytałam , czy to w tym samym poscie co o wiesiołku? a co dokładnie pijesz adatko?
Ja pije zioła o nazwie ALVEO - mozesz sobie poczytac o tym :
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 18:07   #19
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Problem z zajsciem w ciaze!

Cytat:
Napisane przez adatka Pokaż wiadomość
Ja pije zioła o nazwie ALVEO - mozesz sobie poczytac o tym :
dzieki adatka teraz dopiero mam dylemat które z nich wybrać
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-18, 18:13   #20
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Problem z zajsciem w ciaze!

Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
dzieki adatka teraz dopiero mam dylemat które z nich wybrać
Ja pije te zioła tez po to bo oczyszczaja organizm po lekach i ogólnie dla lapszego samopoczucia,ale tez wspomagajaco w niektórych dolegliwościach. Jednak najbardziej zainteresowało mnie to ze reguluje hormony i wspomaga zajscie w ciązę
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 18:20   #21
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Problem z zajsciem w ciaze!

Cytat:
Napisane przez adatka Pokaż wiadomość
Ja pije te zioła tez po to bo oczyszczaja organizm po lekach i ogólnie dla lapszego samopoczucia,ale tez wspomagajaco w niektórych dolegliwościach. Jednak najbardziej zainteresowało mnie to ze reguluje hormony i wspomaga zajscie w ciązę
ja jutro sobie kupię zioła z niepokalankiem pieprzowym i zaczynamy wielkie testowanie
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 18:23   #22
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Problem z zajsciem w ciaze!

Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
ja jutro sobie kupię zioła z niepokalnakikem pieprzowym i zaczynamy wielkie testowanie
eee długo sie nie zastanawiałas to juz wybrałas ziółka teraz trzeba skoczyc do apteki a pozniej tylko pozostanie czekac na efekty kuracji ziołowej
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 18:55   #23
Naja84
Rozeznanie
 
Avatar Naja84
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 776
Dot.: Smutno mi

no ładnie teraz jakieś ziółka Wam po główkach chodzą ? yhh nio i chyba udało się Wam ( całkiem nieświadomie) "wciągnąć" mnie w ziółkomanie
__________________

[*]
Naja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 19:08   #24
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Smutno mi

Cytat:
Napisane przez Naja84 Pokaż wiadomość
no ładnie teraz jakieś ziółka Wam po główkach chodzą ? yhh nio i chyba udało się Wam ( całkiem nieświadomie) "wciągnąć" mnie w ziółkomanie
Teraz jedziemy na ziołach wszystkie kobitki zaraz wciagniemy w ziołolecznictwo ------>jeszcze troche hi hi
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 19:22   #25
jolineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 463
Dot.: Smutno mi

Cytat:
Napisane przez Naja84 Pokaż wiadomość
no ładnie teraz jakieś ziółka Wam po główkach chodzą ? yhh nio i chyba udało się Wam ( całkiem nieświadomie) "wciągnąć" mnie w ziółkomanie
Mnie te ziólka też wciągneły...

Ps. Strasznie wolno mi internet chodzi co mnie irytuje, więc ide się przytulić do mojego męża...
jolineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 19:29   #26
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Smutno mi

mnie tez sie internet wiesza a raczej wizaz chyba przeciążenie jest ciagle odswiezam i d...a blada bład mi wyskakuje -
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 21:19   #27
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Problem z zajsciem w ciaze!

Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
ja jutro sobie kupię zioła z niepokalankiem pieprzowym i zaczynamy wielkie testowanie
Madziorko, jak je kupisz napisz dokładną nazwę i cenę. Będę wdzieczna
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 22:28   #28
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Smutno mi

Cytat:
Napisane przez adatka Pokaż wiadomość
mnie tez sie internet wiesza a raczej wizaz chyba przeciążenie jest ciagle odswiezam i d...a blada bład mi wyskakuje -
ja jakieś dwie godziny temu miałam dokładnie to samo, pewnie serwer był przeciążony , teraz jest juz ok

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Madziorko, jak je kupisz napisz dokładną nazwę i cenę. Będę wdzieczna
dobrze Aguś
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 14:26   #29
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Smutno mi

no więc tak, byłam dzisiaj w aptece i niestety nie było niepokalanka , Pani stwierdziła że pierwsze słyszy o takiej nazwie, więc wróciłam do domu z wodą termalną za chwilkę pobuszuję troche w necie może znajdę jakiś sklep zielarski.


EDIT: znalazłam artykuł o niepokalanku pieprzowym i jest tam napisane zeby stosować go pod ścisłą kontrolą lekarza, wklejam link

http://mamo-tato.pl/article_show.php...s_id=1&ss_id=3

powiem szczerze ze chyba sobie go odpuszcze i poszukam innego zioła.

zerknijcie też na artkuł o wiesiołku

Edytowane przez Madziorka
Czas edycji: 2007-01-19 o 15:22
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 15:18   #30
Meme
Zadomowienie
 
Avatar Meme
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: bielsko- biała
Wiadomości: 1 030
GG do Meme
Dot.: Smutno mi

Cytat:
Napisane przez Alien Pokaż wiadomość
Witam
Staram się z mężem o dziecko,minął pierwszy miesiąc i nic, nie udało się, i jakoś jest mi smutno z tego powodu
hej Alien! To super że staracie sie o dzidzie! Wierze że szybko sie uda! A czemu sie wcześniej nie chwaliłas? Wika ma juz jakoś roczek chyba z małym haczykime, prawda? Trzymam kciuki ,zeby miała szybko rodzeństwo!
__________________
Kategorycznie odmawiam dalszego rozmnażania

FILIPEK
http://tickers.baby-gaga.com/t/squsq...pek+ma+już.png

MADZIA
http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbu...+Madzia+ma.png
Meme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-30 20:24:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:25.