Zenkowe pokusy :) - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-20, 20:51   #2311
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Juz od dawna jest


Sent from my iPhone using Tapatalk
No ja też od dawna trzaskam zamówienia przez telefon, Zenka mam dzięki temu zawsze blisko
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 06:32   #2312
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Moje naklejki dolecialy wczoraj
zamawialam 13.06, wiec mega szybko

270907_10150936101044145_193369464_n.jpg

[niestety jedynie sweet focie w lustrze, bo obecnie wyszlo tak, ze ajfą jest moim jedynym aparatem i wszystko ladnie pieknie, dopoki nie musze zrobic zdjecia jemu ]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 07:37   #2313
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Moje naklejki dolecialy wczoraj
zamawialam 13.06, wiec mega szybko

Załącznik 4737311

[niestety jedynie sweet focie w lustrze, bo obecnie wyszlo tak, ze ajfą jest moim jedynym aparatem i wszystko ladnie pieknie, dopoki nie musze zrobic zdjecia jemu ]
Bardzo apetyczny . Mój ajfonek ma podobną , w sensie, też słodziastą, ale chyba przerzucam się na blackberry ;(
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 07:43   #2314
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Bardzo apetyczny . Mój ajfonek ma podobną , w sensie, też słodziastą, ale chyba przerzucam się na blackberry ;(
naprawde? a czemu? moja mama ma BB i jakos nie moze sie do niego przekonac.
ciekawa jestem co Ci nie pasuje w iP, ze chcesz zmieniac
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 08:26   #2315
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość

Już chyba wiem jaki chce telewizor
Obejrzyj sobie go w sklepie, spodoba Ci się jeszcze bardziej
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 09:54   #2316
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
mi ostatnio pękły Huntery
jakim cudem?

Cytat:
Nie zgadzam sie, uważam że w tytule należy uczcić imię Zenka
Masz racjesku I chyba zacznę od dziś mówić na Zenka - Zenek Generator

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2012-06-21 o 09:55
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 10:06   #2317
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
naprawde? a czemu? moja mama ma BB i jakos nie moze sie do niego przekonac.
ciekawa jestem co Ci nie pasuje w iP, ze chcesz zmieniac
Tżet ma Blackberry od lat i zdecydowanie lepiej mi się w BB przegląda internet To raz, a dwa, wydaje mi się, że BB ma lepszą nawigację.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-21, 10:09   #2318
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Tżet ma Blackberry od lat i zdecydowanie lepiej mi się w BB przegląda internet To raz, a dwa, wydaje mi się, że BB ma lepszą nawigację.
nie, no jak Ci sie wygodniej przeglada net, to faktycznie Cie przesiadka czeka
nie martw sie, na bb tez sa naklejki
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 10:38   #2319
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
nie, no jak ci sie wygodniej przeglada net, to faktycznie cie przesiadka czeka
nie martw sie, na bb tez sa naklejki :d
:d
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 10:50   #2320
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Zenkowe pokusy :)

No i nie kupiłam tej torebki - trzeba będzie poczekać na kolejną okazję
Apropos ajfonów - w Playu od jutra będzie można wziąć np. iPhone 3GS, za złotówkę na start plus miesięczna opłata 139 zł w ramach umowy na 24 miesiące
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 10:59   #2321
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zenkowe pokusy :)

iPhone 3gs obecnie sie nie oplaca kompletnie, bo jesienia jak wyjdzie nowy iPhone i kompletnie nowe oprogramowanie to ono juz na 3gs nie pojdzie
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-21, 11:01   #2322
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
iPhone 3gs obecnie sie nie oplaca kompletnie, bo jesienia jak wyjdzie nowy iPhone i kompletnie nowe oprogramowanie to ono juz na 3gs nie pojdzie
A to oni nie robią update'ów na starszych modelach?
W ofercie będzie jeszcze 4 i 4s, 4s 16GB za 180PLN to już chyba nie będzie zły deal.
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 11:16   #2323
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
A to oni nie robią update'ów na starszych modelach?
W ofercie będzie jeszcze 4 i 4s, 4s 16GB za 180PLN to już chyba nie będzie zły deal.
robia
po modelu 3gs [on mial na poczatku oprogramowanie 3.0] byl model 4, ktory dostal oprogramowanie 4.0 [plus aktualizacje] i 4s, ktory dostal oprogramowanie 5.0 [plus aktualizacje] i na 3gs te wszystkie 3 wersje chodzily spokojnie
ale teraz wejdzie oprogramowanie 6.0 i 3gs najzwyczajniej w swiecie go nie uciagnie
to tak jakbys chciala zainstalowac windows 7 na jakims kompie sprzed 5 lat ciezko by bylo

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

[apple ma zasade ze oprogramowanie dziala na ostatnich 3 modelach telefonu - w przeciwnym razie bez sensu byloby podkrecac mozliwosci sprzetu, skoro oprogramowanie musialoby dzialac plynnie nadal na modelach ze slabszym ramem, prockiem i karta graficzna ]

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

aaa i jeszcze inna kwestia, ze naprawde - kupowanie teraz modelu, ktory swoja premiere mial w 2009 roku to nie jest najlepszy pomysl
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 11:24   #2324
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
robia
po modelu 3gs [on mial na poczatku oprogramowanie 3.0] byl model 4, ktory dostal oprogramowanie 4.0 [plus aktualizacje] i 4s, ktory dostal oprogramowanie 5.0 [plus aktualizacje] i na 3gs te wszystkie 3 wersje chodzily spokojnie
ale teraz wejdzie oprogramowanie 6.0 i 3gs najzwyczajniej w swiecie go nie uciagnie
to tak jakbys chciala zainstalowac windows 7 na jakims kompie sprzed 5 lat ciezko by bylo

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

[apple ma zasade ze oprogramowanie dziala na ostatnich 3 modelach telefonu - w przeciwnym razie bez sensu byloby podkrecac mozliwosci sprzetu, skoro oprogramowanie musialoby dzialac plynnie nadal na modelach ze slabszym ramem, prockiem i karta graficzna ]

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

aaa i jeszcze inna kwestia, ze naprawde - kupowanie teraz modelu, ktory swoja premiere mial w 2009 roku to nie jest najlepszy pomysl

Niestety nie znam się na ajfonach i nie znam strategii Apple odnośnie wersji oprogramowania, stąd moje pytania Ale wydaje mi się, że jak ktoś nie pyka głównie w najnowsze gierki, tylko korzysta normalnie z teleofnu, to nie musi mieć hiper nowego sprzętu.
Apropos Windows 7 - czemu miałby nie pójść na sprzęcie sprzed 5 lat? On nie ma jakiś kosmicznych wymagań.
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 11:38   #2325
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Niestety nie znam się na ajfonach i nie znam strategii Apple odnośnie wersji oprogramowania, stąd moje pytania Ale wydaje mi się, że jak ktoś nie pyka głównie w najnowsze gierki, tylko korzysta normalnie z teleofnu, to nie musi mieć hiper nowego sprzętu.
Apropos Windows 7 - czemu miałby nie pójść na sprzęcie sprzed 5 lat? On nie ma jakiś kosmicznych wymagań.
no wlasnie dlatego, ze nie znasz to napisalam

generalnie - ten telefon nadal bedzie sobie spokojnie dzialal, tylko na najwyzszym mozliwym dla niego oprogramowaniu
np mialam pierwszego iPhone - i on max mial oprogramowanie w wersji 3 - potem juz weszla wersja 4 i ja spokojnie sobie ponad rok i tak siedzialam na tym nizszym oprogramowaniu i gralam w gierki i robilam wszystko inne - poza jakimis nowosciami wprowadzonymi przez oprogramowanie 4
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 11:51   #2326
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Juz od dawna jest


Sent from my iPhone using Tapatalk
o to ja gapa, nie zauważyłam

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Moje naklejki dolecialy wczoraj
zamawialam 13.06, wiec mega szybko

Załącznik 4737311

[niestety jedynie sweet focie w lustrze, bo obecnie wyszlo tak, ze ajfą jest moim jedynym aparatem i wszystko ladnie pieknie, dopoki nie musze zrobic zdjecia jemu ]
śliczne słodkości

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
robia
po modelu 3gs [on mial na poczatku oprogramowanie 3.0] byl model 4, ktory dostal oprogramowanie 4.0 [plus aktualizacje] i 4s, ktory dostal oprogramowanie 5.0 [plus aktualizacje] i na 3gs te wszystkie 3 wersje chodzily spokojnie
ale teraz wejdzie oprogramowanie 6.0 i 3gs najzwyczajniej w swiecie go nie uciagnie
to tak jakbys chciala zainstalowac windows 7 na jakims kompie sprzed 5 lat ciezko by bylo

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

[apple ma zasade ze oprogramowanie dziala na ostatnich 3 modelach telefonu - w przeciwnym razie bez sensu byloby podkrecac mozliwosci sprzetu, skoro oprogramowanie musialoby dzialac plynnie nadal na modelach ze slabszym ramem, prockiem i karta graficzna ]

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

aaa i jeszcze inna kwestia, ze naprawde - kupowanie teraz modelu, ktory swoja premiere mial w 2009 roku to nie jest najlepszy pomysl
zgadzam się - w przypadku sprzętów elektr. nie opłaca się kupować staroci, chyba że kompy Apple - te zawsze miały wysokie parametry, więc np. laptop MacBook Pro z 2007 roku cały czas będzie śmigał.

ja mam IP 4, mam nadzieje, że jeszcze rok-półtorej na nim pociągnę, bo cały czas jest ok. Potem oddam go swojej pasierbicy i kupie jakiś nowy, jak będzie czas na nowa umowę

Widziałam, że nowy Lion Mountain (oprogramowanie OSX), który ma wyjść w lipcu będzie miał możliwość konfigurowania jednocześnie trzech urządzeń - iPhona, iPada i kompa. Dla mnie to byłaby rewelacja. Własnie przerzuciłam się z programu pocztowego Entourage na macowego Mail'a (zsynchronizowanego z Google/gmailem), żeby wszystko mieć na równi dostępne.
Między innymi za to kocham Apple. Wreszcie sprawdza się ich filozofia ścisłego zintegrowania sprzętu z oprogramowaniem, tak kiedyś krytykowana przez Microsoft/PCtowców. Dla mnie to jest bardzo wygodne, a przy tym softy Apple są estetyczne, intuicyjne i rozbudowane zarazem.

W pracy korzystam z PCta i na prawdę czasami się zastanawiam po co tak utrudniać niektóre rzeczy
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 12:09   #2327
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Właśnie: jakie zauważyłyście plusy i minusy ajfonów? Czy któraś z Was miała kiedyś telefon z Androidem i może porównać swoje odczucia? Mam kolegów ajfonowców, ale to fanatycy, więc są same ochy i achy
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 12:17   #2328
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Właśnie: jakie zauważyłyście plusy i minusy ajfonów? Czy któraś z Was miała kiedyś telefon z Androidem i może porównać swoje odczucia? Mam kolegów ajfonowców, ale to fanatycy, więc są same ochy i achy
Android też jest fajny Nie wiem jak teraz, ale jakiś czas temu na Androida było o wiele więcej darmowych aplikacji - jakby nie było Apple to firma, która lubi miec kontrole nad wszystkim, Android jest (jak PCty dla programistów i informatyków - mozna zmieniać w BIOSie itp) bardziej "wolnościowy"
Mój TZ bardzo lubi Androida, ale co jakiś czas jęczy o iPhona (do niego jest dużo aplikacji muzycznych, profesjonalnych).

Ale może użytkowniczki wypowiedzą się konkretniej

Edytowane przez milka-pilka
Czas edycji: 2012-06-21 o 12:19
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 12:38   #2329
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Android też jest fajny Nie wiem jak teraz, ale jakiś czas temu na Androida było o wiele więcej darmowych aplikacji - jakby nie było Apple to firma, która lubi miec kontrole nad wszystkim, Android jest (jak PCty dla programistów i informatyków - mozna zmieniać w BIOSie itp) bardziej "wolnościowy"
Mój TZ bardzo lubi Androida, ale co jakiś czas jęczy o iPhona (do niego jest dużo aplikacji muzycznych, profesjonalnych).

Ale może użytkowniczki wypowiedzą się konkretniej
Jestem użytkowniczką Androida i powiem szczerze, że jak kiedyś chciało mi się grzebać, kombinować, zmieniać ustawienia, to tak teraz mi się po prostu zwyczajnie NIE CHCE (mój telefon wciąż chodzi na oryginalnym sofcie dostarczonym przez operatora, a ja już od kilku lat nie mam systemu unixowego na desktopie . Jedyne co zmieniłam, to doinstalowałam aplikacje, zmieniłam tapetę i układ ikon. Bardzo wygodna jest synchronizacja z kontem Google - po zalogowaniu się na innym urządzeniu mam w kilka chwil wszystkie swoje kontakty, ustawienia, pocztę itp. Czasami tylko się zawiesza i muszę go restartować (bywało tak, że konieczne było wyjęcie baterii). Nie miałam okazji użytkować dłużej ajfona, dlatego z przyjemnością poczytam Wasze opinie
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-21, 13:09   #2330
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Właśnie: jakie zauważyłyście plusy i minusy ajfonów? Czy któraś z Was miała kiedyś telefon z Androidem i może porównać swoje odczucia? Mam kolegów ajfonowców, ale to fanatycy, więc są same ochy i achy
Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Android też jest fajny Nie wiem jak teraz, ale jakiś czas temu na Androida było o wiele więcej darmowych aplikacji - jakby nie było Apple to firma, która lubi miec kontrole nad wszystkim, Android jest (jak PCty dla programistów i informatyków - mozna zmieniać w BIOSie itp) bardziej "wolnościowy"
Mój TZ bardzo lubi Androida, ale co jakiś czas jęczy o iPhona (do niego jest dużo aplikacji muzycznych, profesjonalnych).

Ale może użytkowniczki wypowiedzą się konkretniej
Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Jestem użytkowniczką Androida i powiem szczerze, że jak kiedyś chciało mi się grzebać, kombinować, zmieniać ustawienia, to tak teraz mi się po prostu zwyczajnie NIE CHCE (mój telefon wciąż chodzi na oryginalnym sofcie dostarczonym przez operatora, a ja już od kilku lat nie mam systemu unixowego na desktopie . Jedyne co zmieniłam, to doinstalowałam aplikacje, zmieniłam tapetę i układ ikon. Bardzo wygodna jest synchronizacja z kontem Google - po zalogowaniu się na innym urządzeniu mam w kilka chwil wszystkie swoje kontakty, ustawienia, pocztę itp. Czasami tylko się zawiesza i muszę go restartować (bywało tak, że konieczne było wyjęcie baterii). Nie miałam okazji użytkować dłużej ajfona, dlatego z przyjemnością poczytam Wasze opinie
ja z kolei nie mam porownania, bo od ponad 5 lat na ajfonie jade
i tak - pierwszy mialam zlamany [tzn jailbreak - obejscie tych zabezpieczen apple] i wtedy masz swobode pelna co do grzebania w telefonie lacznie z plikami systemowymi i co tylko chcesz
teraz od grudnia mam nowego - i tu juz mi sie nie chce grzebac, wiec grzecznie uzywam tak jak wujek Steve chcial
[zeby nie bylo to aplikacje, tapete i uklad ikon - na to ajfą tez pozwala ]

mi iphone bardzo pasuje
jest mega stabilny, szybko dziala, ma dopracowane i dopicowane jakies takie szczegoliki, ze od 5 lat niezmiennie patrze na niego z zachwytem [a od pol roku z jeszcze wiekszym ]

ale ma minusy
- nie ma np profili - glupota totalna - wprowadza to w wersji 6.0 [na zasadzie czegos takiego, co mialy juz stare nokie, ze np mozesz wlaczyc tryb noc - nikt sie do Ciebie nie dodzwoni poza wybranymi osobami - teraz tel daje tylko mozliwosc wyboru glosno-cicho i albo sie do Ciebie dodzwonia wszyscy albo nikt ]
- nie dziala java i flash - ma to plusy i minusy. stron we flashu nie obejrzysz, ale z 2 strony nie lataja Ci wszechobecne banery -> niemniej uwazam, ze powinni dac obsluge tego i np opcje, zeby sam sobie uzytkownik decydowal czy chce czy nie chce uzywac tego
- nie ma powiadomien doreczenia w smsach [tylko w iMessage jest.. a jednak nie wszyscy maja sprzet apple.. (ale iMessage kocham - osoby z iPadami lub iPhonami moga do siebie zawsze pisac za darmo )]
- iTunes - ja juz przywyklam do tego, ze zeby zaladowac dokolwiek do telefonu musze to zrobic za posrednictwem iTunes, a nie da sie tak, zeby komp widzial go jako dysk zewnetrzny i tylko sobie przerzucam cos. po kilku latach uzywania w ten sposob uwazam to nawet za wygodne, ale wiem, ze osoby, ktore przesiadaja sie z innego sprzetu sa najpierw zle i musza przywyknac
- bateria - no ale to trzeba sie liczyc ze sprzetem, ktory ma ekran pewnej wielkosci, ze bez ladowania co 1-2 dni raczej sie nie obedzie [tzn mowie o sytuacji, kiedy uzywa sie telefonu, a nie kiedy ktos np sie cieszy, ze tel wytrzymal mu tydzien, a on sobie w trybie czuwania non stop ], dodatkowo denerwuje mnie, ze jest zamontowana na stale i nie da sie jej wyjac ani samodzielnie wymienic jakby co

wiecej wad nie pamietam
jak mi sie przypomni jakas to dam znac
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 15:59   #2331
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
No i nie kupiłam tej torebki - trzeba będzie poczekać na kolejną okazję
Apropos ajfonów - w Playu od jutra będzie można wziąć np. iPhone 3GS, za złotówkę na start plus miesięczna opłata 139 zł w ramach umowy na 24 miesiące
Oferta na grouponie jest nadal aktywna, ale trzeciej chętnej brak Może zrobimy reklamę naszej akcji na wątku o S. i D.?
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 16:01   #2332
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Dziewczyny Wy takie oblatane w sprzęcie Poradźcie coś, bo mam problem z programem pocztowym z Windows Vista. Wczoraj informatycy zainstalowali mi ją do nowego kompa pod Windows 7, bo w siódemce program pocztowy mi się nie podobał. Wcześniej działało mi szybkie wyszukiwanie maili w tym okienku na górze po prawej. Teraz mi nie wyszukuje w treści, tylko w tytule, co dla mnie jest uciążliwe, bo mam dużo maili i potrzebuję szybkiego wyszukiwania w treści maila.
Nie wiem gdzie mam szukać jakichś ustawień, żeby tak jak dotąd wyszukiwało mi pocztę po jakimkolwiek słowie zarówno w tytule jak i treści maila.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 16:09   #2333
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Obejrzyj sobie go w sklepie, spodoba Ci się jeszcze bardziej

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
jakim cudem?

ze starości- mają już dwa lata i przechodziłam w nich dwie zimy,
ale prawie dostałam zawału jak zobaczyłam dziure
musialam od razu kupić nowe zeby odreagowac ten stres

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
No i nie kupiłam tej torebki - trzeba będzie poczekać na kolejną okazję
Apropos ajfonów - w Playu od jutra będzie można wziąć np. iPhone 3GS, za złotówkę na start plus miesięczna opłata 139 zł w ramach umowy na 24 miesiące
to chyba bardziej oplaca sie wziac na allegro - teraz to wydatek rzedu chyba 300-400 PLN, oczywiscie za uzywany

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
no wlasnie dlatego, ze nie znasz to napisalam

generalnie - ten telefon nadal bedzie sobie spokojnie dzialal, tylko na najwyzszym mozliwym dla niego oprogramowaniu
np mialam pierwszego iPhone - i on max mial oprogramowanie w wersji 3 - potem juz weszla wersja 4 i ja spokojnie sobie ponad rok i tak siedzialam na tym nizszym oprogramowaniu i gralam w gierki i robilam wszystko inne - poza jakimis nowosciami wprowadzonymi przez oprogramowanie 4
Ilios a co Ci sie tak wlasciwie stalo z tym starym telefonem - mowilas ze zaczal Ci wariowac, upadl Ci czy jak ?
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 16:15   #2334
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja z kolei nie mam porownania, bo od ponad 5 lat na ajfonie jade
i tak - pierwszy mialam zlamany [tzn jailbreak - obejscie tych zabezpieczen apple] i wtedy masz swobode pelna co do grzebania w telefonie lacznie z plikami systemowymi i co tylko chcesz
teraz od grudnia mam nowego - i tu juz mi sie nie chce grzebac, wiec grzecznie uzywam tak jak wujek Steve chcial
[zeby nie bylo to aplikacje, tapete i uklad ikon - na to ajfą tez pozwala ]

mi iphone bardzo pasuje
jest mega stabilny, szybko dziala, ma dopracowane i dopicowane jakies takie szczegoliki, ze od 5 lat niezmiennie patrze na niego z zachwytem [a od pol roku z jeszcze wiekszym ]

ale ma minusy
- nie ma np profili - glupota totalna - wprowadza to w wersji 6.0 [na zasadzie czegos takiego, co mialy juz stare nokie, ze np mozesz wlaczyc tryb noc - nikt sie do Ciebie nie dodzwoni poza wybranymi osobami - teraz tel daje tylko mozliwosc wyboru glosno-cicho i albo sie do Ciebie dodzwonia wszyscy albo nikt ]
- nie dziala java i flash - ma to plusy i minusy. stron we flashu nie obejrzysz, ale z 2 strony nie lataja Ci wszechobecne banery -> niemniej uwazam, ze powinni dac obsluge tego i np opcje, zeby sam sobie uzytkownik decydowal czy chce czy nie chce uzywac tego
- nie ma powiadomien doreczenia w smsach [tylko w iMessage jest.. a jednak nie wszyscy maja sprzet apple.. (ale iMessage kocham - osoby z iPadami lub iPhonami moga do siebie zawsze pisac za darmo )]
- iTunes - ja juz przywyklam do tego, ze zeby zaladowac dokolwiek do telefonu musze to zrobic za posrednictwem iTunes, a nie da sie tak, zeby komp widzial go jako dysk zewnetrzny i tylko sobie przerzucam cos. po kilku latach uzywania w ten sposob uwazam to nawet za wygodne, ale wiem, ze osoby, ktore przesiadaja sie z innego sprzetu sa najpierw zle i musza przywyknac
- bateria - no ale to trzeba sie liczyc ze sprzetem, ktory ma ekran pewnej wielkosci, ze bez ladowania co 1-2 dni raczej sie nie obedzie [tzn mowie o sytuacji, kiedy uzywa sie telefonu, a nie kiedy ktos np sie cieszy, ze tel wytrzymal mu tydzien, a on sobie w trybie czuwania non stop ], dodatkowo denerwuje mnie, ze jest zamontowana na stale i nie da sie jej wyjac ani samodzielnie wymienic jakby co

wiecej wad nie pamietam
jak mi sie przypomni jakas to dam znac

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź
Odczuwasz jakoś bardzo brak javy i flasha? Na niektórych stronach dają tylko flash i nic więcej Z opcji doręczeń nie korzystam w ogóle (znacznie rzadziej smsuję niż dzwonię) więc to nie byłby problem. Baterię w moim Szajsungu też ładuję średnio co 2 dni.
Jedyne co na ten moment widzę co mogłoby mi przeszkadzać, to flash. Doczytałam sobie, że dla iOSa 5 jest darmowy iCloud i mnóstwo rzeczy można zrobić bez korzystania z iTunes na kompie Czyżbym powoli generowała sobie nową potrzebę?
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 16:34   #2335
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Jailbreak jest legalny obecnie. A ja zauwazylam ze strasznie leci bateria na nim


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 16:35   #2336
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Ja korzystam z icloud jesli chodzi o zdjecia i dziala wysmienicie


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 16:36   #2337
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zenkowe pokusy :)

]

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja z kolei nie mam porownania, bo od ponad 5 lat na ajfonie jade
i tak - pierwszy mialam zlamany [tzn jailbreak - obejscie tych zabezpieczen apple] i wtedy masz swobode pelna co do grzebania w telefonie lacznie z plikami systemowymi i co tylko chcesz
teraz od grudnia mam nowego - i tu juz mi sie nie chce grzebac, wiec grzecznie uzywam tak jak wujek Steve chcial
[zeby nie bylo to aplikacje, tapete i uklad ikon - na to ajfą tez pozwala ]

mi iphone bardzo pasuje
jest mega stabilny, szybko dziala, ma dopracowane i dopicowane jakies takie szczegoliki, ze od 5 lat niezmiennie patrze na niego z zachwytem [a od pol roku z jeszcze wiekszym ]

ale ma minusy
- nie ma np profili - glupota totalna - wprowadza to w wersji 6.0 [na zasadzie czegos takiego, co mialy juz stare nokie, ze np mozesz wlaczyc tryb noc - nikt sie do Ciebie nie dodzwoni poza wybranymi osobami - teraz tel daje tylko mozliwosc wyboru glosno-cicho i albo sie do Ciebie dodzwonia wszyscy albo nikt ]
- nie dziala java i flash - ma to plusy i minusy. stron we flashu nie obejrzysz, ale z 2 strony nie lataja Ci wszechobecne banery -> niemniej uwazam, ze powinni dac obsluge tego i np opcje, zeby sam sobie uzytkownik decydowal czy chce czy nie chce uzywac tego
- nie ma powiadomien doreczenia w smsach [tylko w iMessage jest.. a jednak nie wszyscy maja sprzet apple.. (ale iMessage kocham - osoby z iPadami lub iPhonami moga do siebie zawsze pisac za darmo )]
- iTunes - ja juz przywyklam do tego, ze zeby zaladowac dokolwiek do telefonu musze to zrobic za posrednictwem iTunes, a nie da sie tak, zeby komp widzial go jako dysk zewnetrzny i tylko sobie przerzucam cos. po kilku latach uzywania w ten sposob uwazam to nawet za wygodne, ale wiem, ze osoby, ktore przesiadaja sie z innego sprzetu sa najpierw zle i musza przywyknac
- bateria - no ale to trzeba sie liczyc ze sprzetem, ktory ma ekran pewnej wielkosci, ze bez ladowania co 1-2 dni raczej sie nie obedzie [tzn mowie o sytuacji, kiedy uzywa sie telefonu, a nie kiedy ktos np sie cieszy, ze tel wytrzymal mu tydzien, a on sobie w trybie czuwania non stop ], dodatkowo denerwuje mnie, ze jest zamontowana na stale i nie da sie jej wyjac ani samodzielnie wymienic jakby co

wiecej wad nie pamietam
jak mi sie przypomni jakas to dam znac
No zgadzam sie, dla mnie ten brak powiadomien to jest mega porażka, to taka podstawowa funkcja
jeszcze dodam że przeszkadza mi również brak radia, to znaczy oczywiscie radia mozna sobie sluchac przez internet, na ale na przyklad za granica jesli sie nie chce placic za roming danych 500 PLN, to kiepsko.
Poza tym zgodze sie ze GPS jest dziwny bylam teraz nad morzem i uliczki w miasteczku ktore powinny byc za plaza w kierunku lądu, wg mojego telefonu byly umiejscowione w morzu wyglądało to jak siatka molo
Ale chyba nie chcialabym juz innego telefonu
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 17:22   #2338
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zenkowe pokusy :)

iCloud jest fajowy faktycznie - dzięki niemu mozna ominąć kompa w dużej mierze- nadal jednak jest to jakies cos applowego czego musimy uzyc zeby nasze dane przeszły z kompa do ajfą i niektorzy maja co do tego zastrzezenie, ze nie mogą po prostu na tel niczym na pendrive czegos wrzucić
(ja juz przywyklam, ale chcialam wprost napisac, bo wiem, ze niektórym to nie pasuje)

Co do mojego poprzedniego tel - byl to iPhone pierwszej generacji - z 2007 roku, dzielnie sie sprawował ale zaczela mu padać bateria. Tzn od czasu zakupu kilka lat działała tak samo az nagle jesienią zeszłego roku zaczęło byc tak, ze padala np po 12 godzinach. W sumie to rozumiem - kazda bateria ma określona liczne cykli i po prostu nadszedł jej czas a i tak 4 lata ostrego używania przeze mnie tamten tel przeżył

Natomiast flash - tu znow nie odczuwam tego za bardzo, choc faktycznie moze to byc problem przy niektórych stronach. Jedna sprawa jest taka, ze flash powoli odchodzi do lamusa, po tym szale jaki byl kilka lat temu, coraz mniej spotyka sie stron całkiem we flashu niemniej nie podoba mi sie to, ze Apple zadecydowało za nas, ze to nam niepotrzebne jest
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 19:13   #2339
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Zenkowe pokusy :)

iCloud to genialny wynalazek, wszędzie powinien być stosowany Możliwość zdalnego zablokowania lub wykasowania danych z urządzenia, nie tracąc ich przy tym (kopia zapasowa na koncie), do tego śledzenie poprzez GPS - w razie zgubienia lub kradzieży bardzo przydatne opcje Sprawdzalam, reset działa bezbłędnie.

iTunes mnie na początku wkurzał jak chyba z 5 lat temu kupiłam iPoda ale też się już zdążyłam przyzwyczaić, wszystko w jednym miejscu - muzyka, filmy, programy, książki, itd.

Flash - ja się cieszę, ze Apple stoi afrontem do Adobe, dostaje szału od wszechobecnych reklam, a dzięki iOS mam spokój. Niemniej jak ktoś lubi oglądać filmy na internecie, które najczęściej są w flashu, to ratuje go tylko JB. Jobbs był bardzo na anty wobec flasha, głosił stanowisko, ze internet może się bez niego obyć, a co teraz zarząd Apple postanowi w tej kwestii to zagadka

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2012-06-21 o 19:16
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 11:37   #2340
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Zenkowe pokusy :)

A jakie macie pojemności w swoich telefonach? Zastanawiam się, czy 16GB by mi nie starczyło W Samsungu nie mam połowy tego, a zużywam z tego 1/4 , być może dlatego, że nie słucham muzyki z telefonu. Jedyne co przechowuje to zdjęcia i jakieś dokumenty. Z drugiej strony nie wiem, czy nie zaczęłabym ajfona traktować jako odtwarzacza
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:56.