TŻtówki 2016 cz. II - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-04-10, 21:59   #2251
may9313
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Italia <3
Wiadomości: 2 712
Dot.: TŻtówki 2016 cz. II

Cytat:
Napisane przez Amadora Pokaż wiadomość
Wpadam Wam tylko napisać (po raz kolejny), że kilku miesięczny związek w którym jest idealnie nie świadczy o tym, że za kolejne 5 miesięcy będzie tak samo, a ten idealny tż nie okaże sie całkiem kimś innym. Ja sie właśnie przekonałam, że ten "idealny facet, z którym w ogóle sie nie kłócimy" w świeżym, rocznym związku może tak operować słowami, by wyrządzić krzywde.
Rozstaliśmy sie z tż, w takiej atmosferze jakbyśmy byli dla siebie największymi wrogami. Życze Wam, żeby Wasze związki nie skończyły sie tak jak mój i za kilka lat nadal były idealnymi
Zdaję sobie z tego sprawę... Wiem, że wszystko jest w życiu możliwe, ale i tak ryzykuję i zobaczymy. Najwyżej się sparzę - trudno. Nauczę się czegoś nowego.

Przykro mi z Twojego powodu. Ale głowa do góry - uczymy się na błędach!
__________________
Złośliwe, bo małe
Polsko - włoski duet blogujący!

Gaduła
Chwilami nadpobudliwa
Włochy
Bloguję!

may9313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 07:23   #2252
vindicta
Rozeznanie
 
Avatar vindicta
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 920
Dot.: TŻtówki 2016 cz. II

Cytat:
Napisane przez may9313 Pokaż wiadomość
Hej hej!
Ja się już tak przyzwyczaiłam do mieszkania z TŻtem, że masakra. Dalej się o nic nie pokłóciliśmy, każdy robi swoje rzeczy i jest git Nawet jak jest coś, co mogłoby być powodem do kłótni, to od razu się to obraca w żart - wtedy oboje wiemy, że coś nie odpowiada komuś ale bez żadnych spięć, wręcz przeciwnie Ja nie wiem, jak to nam się udaje Ale niedługo będzie dwa miesiące wspólnego mieszkania i 5 miesięcy związku i chcę więcej!
Wczoraj zaczęła się nawet jakaś luźna gadka na temat ślubów No ale na razie się o tym nie myśli (mam nadzieję), temat na kilka lat do przodu.

Co do mieszkania z rodzicami - ja się wyprowadziłam na studia, jak miałam 19 lat, mieszkałam przez 4 lata 200 km od domu. Teraz za granicą, 1500 km od domu, od pażdziernika i... tak zostanie jak na razie Ale moi rodzice nic do tego nie mają. W sumie na tą chwilę moja mama jest 10 km ode mnie bo na chwilę przyjechała do mojej siostry Także nawet w Polsce tak blisko nie miałyśmy

Ja mieszkam dopiero miesiąc, ale jesteśmy razem 8 meisiący, znamy się już ponad 1.5 roku. Jednak nie zawsze chodzi o czas. Czas jest ważny, jednak ważne jak się nim pokieruje. Ja sama obawiam się tego, co może być z czasem.



Ja wyprowadziłam się bez pytania rodziców o zgodę, od 16 roku życia sama na siebie zarabiam.


Cytat:
Napisane przez Amadora Pokaż wiadomość
Wpadam Wam tylko napisać (po raz kolejny), że kilku miesięczny związek w którym jest idealnie nie świadczy o tym, że za kolejne 5 miesięcy będzie tak samo, a ten idealny tż nie okaże sie całkiem kimś innym. Ja sie właśnie przekonałam, że ten "idealny facet, z którym w ogóle sie nie kłócimy" w świeżym, rocznym związku może tak operować słowami, by wyrządzić krzywde.
Rozstaliśmy sie z tż, w takiej atmosferze jakbyśmy byli dla siebie największymi wrogami. Życze Wam, żeby Wasze związki nie skończyły sie tak jak mój i za kilka lat nadal były idealnymi

Przykro nam. Jednak najważniejsze, że po czymś takim nie postanowiłaś brnąć, jak to potrafią robić niektóre kobiety. Ja też ze swoim byłym rozstałam się w gniewnej atmosferze, jednak po 3.5 roku związku. I powiem Ci, że jestem ogromnie szczęśliwa, iż mój poprzedni związek się zakończył.


Cytat:
Napisane przez Amadora Pokaż wiadomość
madz no tu akurat (ex)tż był moim plasterkiem po poprzednim związku. Tak strasznie sie dziwił, jak można skrzywdzić "taką kruszyne" i zapierał sie że on nigdy celowo mnie nie skrzywdzi Gówno warte słowa.
Coraz częściej dochodzę do wniosku, że ludzie nie zdają sobie w ogóle sprawy z wagi słów i obietnic... Jednak jesteś silna i pójdziesz dalej.


Cytat:
Napisane przez aszin Pokaż wiadomość
Ej, ja też usunęłam byłego z facebooka Ale to dopiero po czasie, jak nie mogłam patrzeć na zielone kółeczko na samej górze czatu

Ja nie usunęłam. Nie chciałam pokazać, że mój były swoimi głupimi czynami jakkolwiek wpłynął na moje nerwy. Jest dla mnie nikim, chociaż często dostaje wiadomości naśmiewcze z tego, jak się zmienił po zerwaniu i znajomi podsyłają mi jego zdjęcia.
Wyjaśnię,były po zerwaniu nagle zapotrzebował aprobaty, zrobiłs ię bardzo kobiecy... O włosy i ryjka dba bardziej niż ja.
Mało to interesujące, jednak nigdy nie wyjaśnię jak długo z takim pacanem wytrzymałam.
__________________
"Jeżeli chcesz wie­dzieć, co ma na myśli ko­bieta, nie słuchaj te­go co mówi - pat­rz na nią. "
vindicta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 07:34   #2253
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: TŻtówki 2016 cz. II

Vindicta no to nieźleja za to od mojego dostaje wiadomości jak on teraz mnie docenia i że jaka ja dobra byłam dla niego. Przez pewien czas myślałam że chce do mnie wrócić ale ja już byłam w cudownym związku i ani na chwilę bym tego nie zamieniła. Na szczęście po zareczynach przestał pisać więc może ogarnął że nie ma szans

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 08:09   #2254
vindicta
Rozeznanie
 
Avatar vindicta
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 920
Dot.: TŻtówki 2016 cz. II

Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
Vindicta no to nieźleja za to od mojego dostaje wiadomości jak on teraz mnie docenia i że jaka ja dobra byłam dla niego. Przez pewien czas myślałam że chce do mnie wrócić ale ja już byłam w cudownym związku i ani na chwilę bym tego nie zamieniła. Na szczęście po zareczynach przestał pisać więc może ogarnął że nie ma szans

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Najczęściej potrafią docenić dopiero jak stracą. Do byłego nie docierało w ogóle, że po tylu latach kiedykolwiek mogłabym zerwać. Nawet gdy pojawił się mój aktualny, do którego mnie ciągnęło, to tamten nic sobie z tym nie robił. PO zerwaniu jeszcze uznał, że polepszył się w łóżku i czy nie chcę się z nim przespać. Wyśmiałam go.


Ja sama przestałam pisać, bo też próbował utrzymać kontakt.
__________________
"Jeżeli chcesz wie­dzieć, co ma na myśli ko­bieta, nie słuchaj te­go co mówi - pat­rz na nią. "
vindicta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 08:40   #2255
MOgrama
Zadomowienie
 
Avatar MOgrama
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 016
Dot.: TŻtówki 2016 cz. II

Amadora przykro mi okropne jeśli w takiej atmosferze to wszystko. Nie napisałaś co się stało ale może to wszystko emocje i nerwy. Chyba ostatnio mieliście kryzys może napięcie wywołało taka kumulacje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MOgrama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 08:49   #2256
vindicta
Rozeznanie
 
Avatar vindicta
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 920
Dot.: TŻtówki 2016 cz. II

Cytat:
Napisane przez MOgrama Pokaż wiadomość
Amadora przykro mi okropne jeśli w takiej atmosferze to wszystko. Nie napisałaś co się stało ale może to wszystko emocje i nerwy. Chyba ostatnio mieliście kryzys może napięcie wywołało taka kumulacje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jaki to by nie był kryzys, są słowa które nigdy nie powinny zostać wypowiedziane.
__________________
"Jeżeli chcesz wie­dzieć, co ma na myśli ko­bieta, nie słuchaj te­go co mówi - pat­rz na nią. "
vindicta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 08:58   #2257
Amadora
Rozeznanie
 
Avatar Amadora
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 931
Dot.: TŻtówki 2016 cz. II

MOgrama nie napisałam co sie stało, bo brakłoby mi miejsca. Zresztą co chwile ktoś pyta, nie chce mi sie znowu powtarzać co sie zje*ało bo zwyczajnie boli. Wydarzyło sie dużo, za dużo. Po ostatnim kryzysie przez chwile było "dobrze", ale to chyba on nas zabił. Miałam przeczucie, że tym razem już z tego nie wyjdziemy no i nie wyszliśmy...
Póki co jeszcze to wszystko do mnie nie dociera. Żal miesza sie ze złością. Aczkolwiek staram sie podchodzić do tego wszystkiego z dystansem i jakoś sobie z tym poradzić. Wychodzi mi całkiem dobrze bo w nocy udało mi sie zasnąć, a rano wstać z łóżka. Mam nadzieje, że przy braku kontaktu i znalezieniu sobie jakichś zajęć pozbieram sie za kilka dni.

vindicta w punkt. Tż poleciał po bandzie, przez to jest mi jeszcze gorzej bo nigdy bym go nie podejrzewała o to, że może mnie w ten sposób skrzywdzić. Że w ogóle jest w stanie mnie skrzywdzić. Bo przecież kiedyś obiecał, że tego nie zrobi, nie?
__________________
01.01.2016 ❤
01.06.2018 💍
10.10.2020 👰

Edytowane przez Amadora
Czas edycji: 2017-04-11 o 09:00
Amadora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-11, 09:03   #2258
MOgrama
Zadomowienie
 
Avatar MOgrama
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 016
Dot.: TŻtówki 2016 cz. II

Cytat:
Napisane przez vindicta Pokaż wiadomość
Jaki to by nie był kryzys, są słowa które nigdy nie powinny zostać wypowiedziane.
Niby tak ale Amadora nie napisała co właściwie się stało nie wiemy jakie to słowa. Nie założyłam najgorszego czasem jeśli atmosfera jest duszaca reagujemy bardziej emocjonalnie i on mógł powiedzieć za dużo i ona poczuć się bardziej dotknięta. Niekoniecznie trzeba wyjść z wnioskiem ze osoba okazała się zupełnie inna niż przez poprzednie 364 dni roku. Oczywiście nie znam sytuacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MOgrama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 09:04   #2259
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: TŻtówki 2016 cz. II

Cytat:
Napisane przez Amadora Pokaż wiadomość
Wpadam Wam tylko napisać (po raz kolejny), że kilku miesięczny związek w którym jest idealnie nie świadczy o tym, że za kolejne 5 miesięcy będzie tak samo, a ten idealny tż nie okaże sie całkiem kimś innym. Ja sie właśnie przekonałam, że ten "idealny facet, z którym w ogóle sie nie kłócimy" w świeżym, rocznym związku może tak operować słowami, by wyrządzić krzywde.
Rozstaliśmy sie z tż, w takiej atmosferze jakbyśmy byli dla siebie największymi wrogami. Życze Wam, żeby Wasze związki nie skończyły sie tak jak mój i za kilka lat nadal były idealnymi
Przykro mi ale niestety czasami tak bywa. My też mamy kryzys. Tylko, że u nas oboje się staramy, a Twój ex tylko wymagał.
Będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
Ja nie usuwam, choć nie w sumie jednego usnelamA ten ostatni usunął mnie bo jak twierdził "dla świętego spokoju" - jego obecna (ale też byla, wrócił do niej po ponad 4 latach i 2 zwiazkach) mu kazała zapewne. Ale i tak do mnie pisze czasem, ja to raczej zlewam i grzecznie odpisuje ale mój TŻ się bardzo denerwuje. Ostatnio pisał do mnie i pogratulował zarwczyn bo widział na insta (mimo że mnie nie obserwuje :p)
Mój ostatni ex mnie usunął bo nie chciał widzieć moich smutnych postów ja go zablokowałam, a on potem,że czemu tak drastycznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Amadora Pokaż wiadomość
MOgrama nie napisałam co sie stało, bo brakłoby mi miejsca. Zresztą co chwile ktoś pyta, nie chce mi sie znowu powtarzać co sie zje*ało bo zwyczajnie boli. Wydarzyło sie dużo, za dużo. Po ostatnim kryzysie przez chwile było "dobrze", ale to chyba on nas zabił. Miałam przeczucie, że tym razem już z tego nie wyjdziemy no i nie wyszliśmy...
Póki co jeszcze to wszystko do mnie nie dociera. Żal miesza sie ze złością. Aczkolwiek staram sie podchodzić do tego wszystkiego z dystansem i jakoś sobie z tym poradzić. Wychodzi mi całkiem dobrze bo w nocy udało mi sie zasnąć, a rano wstać z łóżka. Mam nadzieje, że przy braku kontaktu i znalezieniu sobie jakichś zajęć pozbieram sie za kilka dni.
Jak ktoś ma klasę to i przy rozstaniu ją ma. I jeżeli powiedział coś co Cię zraniło to Jej nie ma. Jak widać prawdziwe jest to, że ocenia się faceta jak kończy,a nie zaczyna.
__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018











kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 09:08   #2260
vindicta
Rozeznanie
 
Avatar vindicta
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 920
Dot.: TŻtówki 2016 cz. II

Cytat:
Napisane przez Amadora Pokaż wiadomość
MOgrama nie napisałam co sie stało, bo brakłoby mi miejsca. Zresztą co chwile ktoś pyta, nie chce mi sie znowu powtarzać co sie zje*ało bo zwyczajnie boli. Wydarzyło sie dużo, za dużo. Po ostatnim kryzysie przez chwile było "dobrze", ale to chyba on nas zabił. Miałam przeczucie, że tym razem już z tego nie wyjdziemy no i nie wyszliśmy...
Póki co jeszcze to wszystko do mnie nie dociera. Żal miesza sie ze złością. Aczkolwiek staram sie podchodzić do tego wszystkiego z dystansem i jakoś sobie z tym poradzić. Wychodzi mi całkiem dobrze bo w nocy udało mi sie zasnąć, a rano wstać z łóżka. Mam nadzieje, że przy braku kontaktu i znalezieniu sobie jakichś zajęć pozbieram sie za kilka dni.

vindicta w punkt. Tż poleciał po bandzie, przez to jest mi jeszcze gorzej bo nigdy bym go nie podejrzewała o to, że może mnie w ten sposób skrzywdzić. Że w ogóle jest w stanie mnie skrzywdzić. Bo przecież kiedyś obiecał, że tego nie zrobi, nie?


Ja po ostatnim zerwaniu przez kilka miesięcy nie wypowiadałam się na temat powodu, czy pewnych sytuacji. Pewne sprawy były zbyt świeże i wspominanie wywoływało tylko nieprzyjemności. Co wykorzystał były i sam z chęcią rozpowiadał na lewo i prawo o fałszywych zdarzeniach. Zignorowałam to i właściwie wiedziałam, że nie będę się tłumaczyć ani go oczerniać. Sam się oczernił. Wielu rzeczy również się nie spodziewałam.
Jednak po pewnym czasie dochodzi się do wniosku, że lepiej iż tak postąpił niż by nie pokazywał do czego jest zdolny. Ludzie potrafią udawać przez długi czas, albo też żyć w świecie oczekiwań innych.


Cytat:
Napisane przez MOgrama Pokaż wiadomość
Niby tak ale Amadora nie napisała co właściwie się stało nie wiemy jakie to słowa. Nie założyłam najgorszego czasem jeśli atmosfera jest duszaca reagujemy bardziej emocjonalnie i on mógł powiedzieć za dużo i ona poczuć się bardziej dotknięta. Niekoniecznie trzeba wyjść z wnioskiem ze osoba okazała się zupełnie inna niż przez poprzednie 364 dni roku. Oczywiście nie znam sytuacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Nie zawsze najważniejszy jest powód zerwania, czasem i bez powodu lepiej zakończyć związek.
Czasem zdarza się, że sami nie do końca znamy siebie i własne reakcje, a co dopiero reakcje innych.
__________________
"Jeżeli chcesz wie­dzieć, co ma na myśli ko­bieta, nie słuchaj te­go co mówi - pat­rz na nią. "
vindicta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 09:10   #2261
Amadora
Rozeznanie
 
Avatar Amadora
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 931
Dot.: TŻtówki 2016 cz. II

MOgrama atmosfera nie była dusząca. Rozmawialiśmy normalnie. Pisał, że tęskni. Po raz kolejny próbowałam mu wtłuc do głowy, że sie sypie. Stwierdził, że nie rozumie o co mi chodzi i zaczął po mnie jechać. Wystarczy?
__________________
01.01.2016 ❤
01.06.2018 💍
10.10.2020 👰
Amadora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-11, 09:12   #2262
694fcdf7a19624f0727048617a838dcb1266be57_641ce80216f07
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 8 556
Dot.: TŻtówki 2016 cz. II

Cytat:
Napisane przez aszin Pokaż wiadomość
Ej, ja też usunęłam byłego z facebooka Ale to dopiero po czasie, jak nie mogłam patrzeć na zielone kółeczko na samej górze czatu
Znaczy w jego przypadku to było o tyle głupie, że on na fb wchodzi (a przynajmniej wchodził) raz na ruski rok, nawet nigdy na fejsie nie pisaliśmy ze sobą. Nawet mu się nie wyświetlałam nigdzie zapewne
No ale to było akurat najmniej dotkliwe z jego zachowań. Chyba w takich rozstaniach boli najbardziej brak klasy po prostu.
694fcdf7a19624f0727048617a838dcb1266be57_641ce80216f07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 09:20   #2263
vindicta
Rozeznanie
 
Avatar vindicta
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 920
Dot.: TŻtówki 2016 cz. II

Cytat:
Napisane przez Amadora Pokaż wiadomość
MOgrama atmosfera nie była dusząca. Rozmawialiśmy normalnie. Pisał, że tęskni. Po raz kolejny próbowałam mu wtłuc do głowy, że sie sypie. Stwierdził, że nie rozumie o co mi chodzi i zaczął po mnie jechać. Wystarczy?

Pewnie i wiele innych rzeczy by do niego nie dotarło. Trudno drążyć tak trudny temat.
Ja Tobie życzę obyś w końcu trafiła na takiego odpowiedniego, który będzie w stanie Cię wspierać i co najważniejsze będzie miał otwarte oczy na twoje potrzeby.


[1=694fcdf7a19624f07270486 17a838dcb1266be57_641ce80 216f07;72768621]Znaczy w jego przypadku to było o tyle głupie, że on na fb wchodzi (a przynajmniej wchodził) raz na ruski rok, nawet nigdy na fejsie nie pisaliśmy ze sobą. Nawet mu się nie wyświetlałam nigdzie zapewne
No ale to było akurat najmniej dotkliwe z jego zachowań. Chyba w takich rozstaniach boli najbardziej brak klasy po prostu.[/QUOTE]


To fakt, ktoś kiedyś powiedział, że mężczyzny nie poznaje się po tym jak zaczyna związek a jak go kończy.
Mój jak kiedyś wspominałam włamał się na fb, udostępnił po zerwaniu treści moich rozmów i wyzwał mnie od najgorszych, z takim elaboratem, że nawet Orzeszkowa epitetami o opisami by go nie przebiła, oznaczył jeszcze moich i swoich bliskich w poście.
Facebook to piękne narzędzie. Ja to zignorowałam, jednak nie wyrzuciłam go ze znajomych, pokazałabym wtedy, że mógł mieć rację.
__________________
"Jeżeli chcesz wie­dzieć, co ma na myśli ko­bieta, nie słuchaj te­go co mówi - pat­rz na nią. "
vindicta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 09:37   #2264
Amadora
Rozeznanie
 
Avatar Amadora
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 931
Dot.: TŻtówki 2016 cz. II

vindicta ale żebym ja jeszcze miała jakieś ogromne potrzeby No chyba, że moje "mógłbyś mnie czasem przytulić bez powodu" to wymagania rangi "kup mi maseratti"
__________________
01.01.2016 ❤
01.06.2018 💍
10.10.2020 👰
Amadora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 09:43   #2265
694fcdf7a19624f0727048617a838dcb1266be57_641ce80216f07
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 8 556
Dot.: TŻtówki 2016 cz. II

Amadora czasem dla facetów przytulenie bez powodu to szczyt ich możliwości, a i często niemożliwy do zdobycia. Bardzo ważne jest chyba zrozumienie jednej, pozornie bardzo prostej sprawy: jeśli facet zachowuje się jakby mu nie zależało, to po prostu mu nie zależy
694fcdf7a19624f0727048617a838dcb1266be57_641ce80216f07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 09:47   #2266
vindicta
Rozeznanie
 
Avatar vindicta
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 920
Dot.: TŻtówki 2016 cz. II

Cytat:
Napisane przez Amadora Pokaż wiadomość
vindicta ale żebym ja jeszcze miała jakieś ogromne potrzeby No chyba, że moje "mógłbyś mnie czasem przytulić bez powodu" to wymagania rangi "kup mi maseratti"

Teoretycznie, nie.
Praktycznie... Wszystko zależy od mężczyzny. Dla nich kupno ciastka, albo kwiatka raz na miesiąc to wyczyn(jakby nie wiadomo ile kosztowało, a ogromnie cieszy).
Jeżeli od razu do faceta nie dociera to jakie masz potrzeby, to nigdy nei dotrze.
Są dinozaury, które rozumieją, że trzeba przytulić, zrobić niespodziankę i że to wcale tyle wysiłku nie wymaga, ale podkreślam to dinozaury. Mi się wydaje, że trafiłam na takiego dinozaura, ale z czasem zobaczymy, jeszcze przed nami długa droga. Rok to mało Trzeba poznać się w każdej sytuacji.
__________________
"Jeżeli chcesz wie­dzieć, co ma na myśli ko­bieta, nie słuchaj te­go co mówi - pat­rz na nią. "
vindicta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 09:48   #2267
Amadora
Rozeznanie
 
Avatar Amadora
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 931
Dot.: TŻtówki 2016 cz. II

consenso kiedyś potrafił to zrobić... Nie miał z tym problemu, przytulał sam z siebie, mówił że kocha... Próbuje zrozumieć co sie zmieniło, co sie takiego stało że tak nagle przygasł... Próbowałam sie tego od niego dowiedzieć, ale on twierdził że przecież wszystko jest ok

vindicta ale ja nie wymagałam kwiatków, niespodzianek i nie wiadomo jakich fajerwerków.
__________________
01.01.2016 ❤
01.06.2018 💍
10.10.2020 👰

Edytowane przez Amadora
Czas edycji: 2017-04-11 o 09:49
Amadora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 09:54   #2268
vindicta
Rozeznanie
 
Avatar vindicta
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 920
Dot.: TŻtówki 2016 cz. II

[1=694fcdf7a19624f07270486 17a838dcb1266be57_641ce80 216f07;72769901]Amadora czasem dla facetów przytulenie bez powodu to szczyt ich możliwości, a i często niemożliwy do zdobycia. Bardzo ważne jest chyba zrozumienie jednej, pozornie bardzo prostej sprawy: jeśli facet zachowuje się jakby mu nie zależało, to po prostu mu nie zależy [/QUOTE]



Są też baranki, które nie potrafią okazywać, tego że im zależy... Ale to ich problem.

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Amadora Pokaż wiadomość
consenso kiedyś potrafił to zrobić... Nie miał z tym problemu, przytulał sam z siebie, mówił że kocha... Próbuje zrozumieć co sie zmieniło, co sie takiego stało że tak nagle przygasł... Próbowałam sie tego od niego dowiedzieć, ale on twierdził że przecież wszystko jest ok

vindicta ale ja nie wymagałam kwiatków, niespodzianek i nie wiadomo jakich fajerwerków.


Może zbyt duży wysiłek ? To tylko udowadnia, że okazywanie uczuć nie było naturalne, nie robił tego sam z siebie. Może nigdy się tak nie rozpaliło ?

Metaforycznie porównałam, że przytulenie może być spontaniczne jak mały prezent. Wiesz co jest najgorsze? Kiedy mało wymagamy i nie wierzymy, w to że dostaniemy więcej.
__________________
"Jeżeli chcesz wie­dzieć, co ma na myśli ko­bieta, nie słuchaj te­go co mówi - pat­rz na nią. "
vindicta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 10:05   #2269
Amadora
Rozeznanie
 
Avatar Amadora
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 931
Dot.: TŻtówki 2016 cz. II

Cytat:
Napisane przez vindicta Pokaż wiadomość
Może zbyt duży wysiłek ? To tylko udowadnia, że okazywanie uczuć nie było naturalne, nie robił tego sam z siebie. Może nigdy się tak nie rozpaliło ?
Nie wiem, nic już nie wiem. Mam mętlik w głowie i dziure w sercu.
Znowu jestem w sytuacji kiedy nie wiem co sie k*rwa stało. Próbowałam sie dowiedzieć, mówiłam że coś sie psuje, że nie jest tak jak powinno. Chciałabym tylko żeby mi powiedział o co chodzi. Nawet jeśli usłyszałabym że już mnie nie kocha. Przynajmniej wiedziałabym od razu na czym stoje.
__________________
01.01.2016 ❤
01.06.2018 💍
10.10.2020 👰
Amadora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-11, 10:10   #2270
vindicta
Rozeznanie
 
Avatar vindicta
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 920
Dot.: TŻtówki 2016 cz. II

Cytat:
Napisane przez Amadora Pokaż wiadomość
Nie wiem, nic już nie wiem. Mam mętlik w głowie i dziure w sercu.
Znowu jestem w sytuacji kiedy nie wiem co sie k*rwa stało. Próbowałam sie dowiedzieć, mówiłam że coś sie psuje, że nie jest tak jak powinno. Chciałabym tylko żeby mi powiedział o co chodzi. Nawet jeśli usłyszałabym że już mnie nie kocha. Przynajmniej wiedziałabym od razu na czym stoje.


A może on sam jeszcze nie wie o co mu chodziło? Czasem lepiej nie wiedzieć i zostawić jak jest.
Nawet jeżeli stoisz w punkcie, w którym sama nie wiesz co zrobić to jedynym rozwiązaniem jest przeczekanie.
To był związek na odległość, jeżeli mogę zapytać ?
Wiesz, w końcu staniesz na nogi i będziesz silniejsza, a dziura w sercu się załata. Tylko, jaką drogą pójdziesz, czy nie będziesz miała urazu do kolejnych związków ?
__________________
"Jeżeli chcesz wie­dzieć, co ma na myśli ko­bieta, nie słuchaj te­go co mówi - pat­rz na nią. "
vindicta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 10:21   #2271
Amadora
Rozeznanie
 
Avatar Amadora
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 931
Dot.: TŻtówki 2016 cz. II

vindicta na początku byliśmy na odległość. Później ja przeniosłam sie do niego, bo on nie chciał mieszkać w mieście. Mieszkaliśmy razem zaledwie 4 miesiące...

Póki co nie chce żadnych związków. Nie wiem jak będę podchodzić do tego później.
__________________
01.01.2016 ❤
01.06.2018 💍
10.10.2020 👰
Amadora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 10:43   #2272
694fcdf7a19624f0727048617a838dcb1266be57_641ce80216f07
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 8 556
Dot.: TŻtówki 2016 cz. II

Cytat:
Napisane przez Amadora Pokaż wiadomość
vindicta na początku byliśmy na odległość. Później ja przeniosłam sie do niego, bo on nie chciał mieszkać w mieście. Mieszkaliśmy razem zaledwie 4 miesiące...

Póki co nie chce żadnych związków. Nie wiem jak będę podchodzić do tego później.
Później po prostu staniesz na nogi, otrzepiesz się i zaczniesz spotykać innych facetów. Teraz to jest dla Ciebie koszmar - co jest absolutnie zrozumiałe, ale każda z nas dobrze wie, że na wszystko trzeba po prostu czasu Pozwól sobie teraz w spokoju przecierpieć, popłakać, a potem będzie tylko lepiej z resztą masz tu na wątku w nas wsparcie
694fcdf7a19624f0727048617a838dcb1266be57_641ce80216f07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 10:52   #2273
vindicta
Rozeznanie
 
Avatar vindicta
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 920
Dot.: TŻtówki 2016 cz. II

Cytat:
Napisane przez Amadora Pokaż wiadomość
vindicta na początku byliśmy na odległość. Później ja przeniosłam sie do niego, bo on nie chciał mieszkać w mieście. Mieszkaliśmy razem zaledwie 4 miesiące...

Póki co nie chce żadnych związków. Nie wiem jak będę podchodzić do tego później.


A chociaż do ładnego miasta ?

[1=694fcdf7a19624f07270486 17a838dcb1266be57_641ce80 216f07;72772831]Później po prostu staniesz na nogi, otrzepiesz się i zaczniesz spotykać innych facetów. Teraz to jest dla Ciebie koszmar - co jest absolutnie zrozumiałe, ale każda z nas dobrze wie, że na wszystko trzeba po prostu czasu Pozwól sobie teraz w spokoju przecierpieć, popłakać, a potem będzie tylko lepiej z resztą masz tu na wątku w nas wsparcie [/QUOTE]


Popieram i podpinam się. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.
__________________
"Jeżeli chcesz wie­dzieć, co ma na myśli ko­bieta, nie słuchaj te­go co mówi - pat­rz na nią. "
vindicta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 11:24   #2274
Amadora
Rozeznanie
 
Avatar Amadora
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 931
Dot.: TŻtówki 2016 cz. II

Dziewczyny ja wiem, że sie w końcu podniose. Wiem, że teraz musi mnie boleć. Wiem że musze to przepłakać i przecierpieć. Znaleźć sobie jakieś zajęcie, wyjść do ludzi, zająć sie sobą, swoimi pasjami. Wiem. Ale to wszystko po prostu do mnie nie dociera. Mam wsparcie w znajomych, mam co robić, mam "plan B". Tylko że w tym momencie to wszystko kompletnie nie ma dla mnie znaczenia. Straciłam grunt pod nogami. Zaczynam być cieniem własnej siebie. Nie mam siły wstać z fotela. Nie chce mi sie jeść i pić. Nic mi sie nie chce.
__________________
01.01.2016 ❤
01.06.2018 💍
10.10.2020 👰
Amadora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 12:26   #2275
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: TŻtówki 2016 cz. II

Cytat:
Napisane przez Amadora Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja wiem, że sie w końcu podniose. Wiem, że teraz musi mnie boleć. Wiem że musze to przepłakać i przecierpieć. Znaleźć sobie jakieś zajęcie, wyjść do ludzi, zająć sie sobą, swoimi pasjami. Wiem. Ale to wszystko po prostu do mnie nie dociera. Mam wsparcie w znajomych, mam co robić, mam "plan B". Tylko że w tym momencie to wszystko kompletnie nie ma dla mnie znaczenia. Straciłam grunt pod nogami. Zaczynam być cieniem własnej siebie. Nie mam siły wstać z fotela. Nie chce mi sie jeść i pić. Nic mi sie nie chce.
to normalne. Myślałaś, że to będzie facet na zawsze. Zwłaszcza, że tak jak mówisz. Nie wiesz co się stało. Masz masę pytań a zero odpowiedzi. Dasz radę,ale wszystko na spokojnie. Daj sobie czas na tak zwaną "Żałobę" po związku. Potem wyjdziesz silniejsza i wszystko się ułoży<przytul>
__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018











kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 13:09   #2276
Amadora
Rozeznanie
 
Avatar Amadora
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 931
Dot.: TŻtówki 2016 cz. II

Najbardziej dobija mnie to, że on sie nie odzywa. Tak mu mnie brakowało 12h temu, a teraz cisza. On chyba cały czas uważa, że to ja jestem wszystkiemu winna
__________________
01.01.2016 ❤
01.06.2018 💍
10.10.2020 👰
Amadora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 13:11   #2277
aszin
Zakorzenienie
 
Avatar aszin
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 26 814
Dot.: TŻtówki 2016 cz. II

Amadora, ja już nic dodawać nie będę. Najważniejsze, żebyś wiedziała, że nic więcej zrobić nie mogłaś. Jasno komunikowałaś mu, co czujesz, co Ci nie pasuje, co chciałabyś zmienić. Jeśli to do niego nie docierało lub nie chciał tego przyjąć do wiadomości, to już jego sprawa i jego problem. Ty sumienie masz czyste.
I wiem, że jest ciężko i nie masz ochoty dosłownie na nic, ale nie pozwól sobie na załamanie, nie wpakuj się w siedzenie w domu i płakanie w poduszkę, bo będzie gorzej. Wychodź do ludzi, zajmij się swoją pasją. Już, teraz, nie po pogodzeniu się z tą sytuacją. Jak tego nie zrobisz, cały swój czas poświęcisz na rozpamiętywanie i trudniej będzie się pozbierać. Wiem po sobie.

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Amadora Pokaż wiadomość
Najbardziej dobija mnie to, że on sie nie odzywa. Tak mu mnie brakowało 12h temu, a teraz cisza. On chyba cały czas uważa, że to ja jestem wszystkiemu winna
Bo jest dupkiem, dla którego duma jest najważniejsza. A skoro uważa, że Ty jesteś winna, to coś jest z nim nie tak.
__________________
challenge accepted
start: 08.03.18.
aszin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 13:16   #2278
StarFinance
Przyczajenie
 
Avatar StarFinance
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 2
Dot.: TŻtówki 2016 cz. II

dokładnie tak
StarFinance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 13:32   #2279
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: TŻtówki 2016 cz. II

Cytat:
Napisane przez Amadora Pokaż wiadomość
Najbardziej dobija mnie to, że on sie nie odzywa. Tak mu mnie brakowało 12h temu, a teraz cisza. On chyba cały czas uważa, że to ja jestem wszystkiemu winna
Unosi się"honorem" I jest pewnie tak jak mówisz. Uważa się za ofiarę.
Nie jest wart Ciebie
__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018











kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 17:49   #2280
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: TŻtówki 2016 cz. II

Amadora, przykro mi

Daj sobie czas, by wyczuć wszystko do końca. Tyle czasu, ile naprawdę potrzebujesz. Płacz, zaszyj się w łóżku i nie wychodź nigdzie, jeśli nie masz ochoty.
Jak to o.Szustak mówi: Opłacz to, wykrzycz to, a później weź się w garść, stań na nogi i zacznij żyć. Możesz żyć tak szczęśliwie, że głowa mała!
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-23 10:38:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:06.