Tżtówki ponownie plotkują VIII część zawojują :-) - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-23, 19:15   #3151
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: Tżtówki ponownie plotkują VIII część zawojują :-)

Eff juz tak niedlugo mam nadzieje ze tz wykurzy Maye

Ciaza.. nie mysle w ogole, za 2 miesiace mi sie tabletki koncza, jak nie bede miala pracy do tej pory to implant albo wkladka, poki jeszcze moge to w UK zrobic..


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-23, 19:37   #3152
Gazzzowana
Wtajemniczenie
 
Avatar Gazzzowana
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 388
Dot.: Tżtówki ponownie plotkują VIII część zawojują :-)

A ja ostatnio coraz częściej myślę o powiększeniu rodziny Chcę jednak trochę poczekać, bo planujemy najpierw kupić mieszkanie Ale to kwestia jakichś dwóch lat, także szybko zleci
Gazzzowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-23, 20:13   #3153
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Tżtówki ponownie plotkują VIII część zawojują :-)

[1=999fd1c55571ad5d2d0bdb0 1d195d36e03efc653;7315426 1]Stresuje się tym jak będę się czuła po porodzie i czy dam radę z porodem hahaha:p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Super, ze co raz blizej i ze Maya juz startuje a z porodem będziesz musiała dac rade co by nie było bo TŻ tego nie zrobi 😁 my baby jesteśmy silne, jak ja sobie poradzilam to i ty sobie poradzisz. A twój TŻ będzie przy porodzi?
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-23, 20:14   #3154
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 732
Dot.: Tżtówki ponownie plotkują VIII część zawojują :-)

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Super, ze co raz blizej i ze Maya juz startuje a z porodem będziesz musiała dac rade co by nie było bo TŻ tego nie zrobi 😁 my baby jesteśmy silne, jak ja sobie poradzilam to i ty sobie poradzisz. A twój TŻ będzie przy porodzi?
Tak będzie przy porodzie, powiedział że innej opcji nie widzi

Chyba im.blizej porodu tym mniej się to boje a bardziej przychodzą myśli czy z Maya będzie okej czy nic się nie wydarzy czyli zmartwienie każdej ciężarnej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-23, 20:19   #3155
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Tżtówki ponownie plotkują VIII część zawojują :-)

Cytat:
Napisane przez mansikkaa Pokaż wiadomość
Ja się boję porodu. Bez znieczulenia nie ma mowy o rodzeniu. Zbyt niski poziom bólu mam.
Tez tak myslalam ale w ciąży zmienia się podejście hormony swoje robią ale przy takim bólu jakby proponowali znieczulenie bralabym ale niestety. Gaz mnie uratował. Pinda jeszcze nie chciała mi go dac.

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Mnie wizja cesarski przeraza bardziej niz naturalnego
Ale dluuuugo nie bede musiała sie o to martwić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie tez, nie chciałam cesarki i nie chce mieć. Widziałam jak się czuła koleżanką z sali po CC. Więc dziękuje.

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

[1=999fd1c55571ad5d2d0bdb0 1d195d36e03efc653;7316132 1]Tak będzie przy porodzie, powiedział że innej opcji nie widzi

Chyba im.blizej porodu tym mniej się to boje a bardziej przychodzą myśli czy z Maya będzie okej czy nic się nie wydarzy czyli zmartwienie każdej ciężarnej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

To super! Mi TŻ bardzo pomogl, nie wyobrazam sobie żebym miała przez to przechodzić sama. Ja im bliżej to balam sie bardziej 😀 stresowalam się bardziej pobytem w szpitalu i opieki nad malutka ale nie potrzebnie
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-23, 20:23   #3156
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Tżtówki ponownie plotkują VIII część zawojują :-)

Mi po gazie było niedobrze.:P najbardziej mi pomagało skakanie przy drabinkach na piłce.:P
Eff, ja Ci życzę, z całego serca, żebyś nie miała bóli krzyżowych.

Po cesarce nie jest kolorowo. To jednak poważna operacja. Trzeba pozniej lezec przez 12h plackiem, nawet głowy nie pozwalają podnosić. A chciałoby się zająć dzieckiem. Ja sie cieszę, ze tz ze mną był, ze nie zabierali mi Niny na noc. A tz spał na takim starym lozku polowym, ze chyba wygodniej by mu było na podlodze
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-23, 20:24   #3157
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 732
Dot.: Tżtówki ponownie plotkują VIII część zawojują :-)

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Tez tak myslalam ale w ciąży zmienia się podejście hormony swoje robią ale przy takim bólu jakby proponowali znieczulenie bralabym ale niestety. Gaz mnie uratował. Pinda jeszcze nie chciała mi go dac.

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------



Mnie tez, nie chciałam cesarki i nie chce mieć. Widziałam jak się czuła koleżanką z sali po CC. Więc dziękuje.

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------



To super! Mi TŻ bardzo pomogl, nie wyobrazam sobie żebym miała przez to przechodzić sama. Ja im bliżej to balam sie bardziej 😀 stresowalam się bardziej pobytem w szpitalu i opieki nad malutka ale nie potrzebnie
Mam nadzieję że tz da radę i nie wymieknie:p
Dziś już dopytywal co chce na prezent z okazji porodu i całego trudu przez 9 miesięcy zaszokowal mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-23, 20:47   #3158
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: Tżtówki ponownie plotkują VIII część zawojują :-)

[1=999fd1c55571ad5d2d0bdb0 1d195d36e03efc653;7316161 6]Mam nadzieję że tz da radę i nie wymieknie:p
Dziś już dopytywal co chce na prezent z okazji porodu i całego trudu przez 9 miesięcy zaszokowal mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]



To mile Polly Ty chyba tez prezent dostalas?


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-23, 20:54   #3159
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Tżtówki ponownie plotkują VIII część zawojują :-)

A mi gaz bardzo pomógł, nie wiem czy bym wytrzymała bez gazu. Fajnie było być na takiej fazie, nawet nie pamiętam niektórych rzeczy ale żeby nie było potem przestał działać. Albo bóle były tak silne. Na partych poczulam ulgę w końcu.

Ja ci Eff życzę żeby poród sam z siebie naturalnie się zaczął. Bez wywoływania. Ta kroplówka to gowno.

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

[1=999fd1c55571ad5d2d0bdb0 1d195d36e03efc653;7316161 6]Mam nadzieję że tz da radę i nie wymieknie:p
Dziś już dopytywal co chce na prezent z okazji porodu i całego trudu przez 9 miesięcy zaszokowal mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

No popatrz ja nic nie dostałam a nawet sobie zazyczylam prezent bo wtedy byly moje urodziny ale sie nie doczekałam prezentu. Chciałam lancuszek z jakims wisiorkiem i data urodzin Natalki. Predzej sobie sama kupie 😂 Ale TŻ wynagradza to wszystko teraz. Bardzo kocha córeczka i bardzo dba o nią, opiekuje się ile może. Bardzo mnie wyrecza po południami czy w weekendy.
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-23, 20:57   #3160
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 732
Dot.: Tżtówki ponownie plotkują VIII część zawojują :-)

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
A mi gaz bardzo pomógł, nie wiem czy bym wytrzymała bez gazu. Fajnie było być na takiej fazie, nawet nie pamiętam niektórych rzeczy ale żeby nie było potem przestał działać. Albo bóle były tak silne. Na partych poczulam ulgę w końcu.

Ja ci Eff życzę żeby poród sam z siebie naturalnie się zaczął. Bez wywoływania. Ta kroplówka to gowno.

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------



No popatrz ja nic nie dostałam a nawet sobie zazyczylam prezent bo wtedy byly moje urodziny ale sie nie doczekałam prezentu. Chciałam lancuszek z jakims wisiorkiem i data urodzin Natalki. Predzej sobie sama kupie 😂 Ale TŻ wynagradza to wszystko teraz. Bardzo kocha córeczka i bardzo dba o nią, opiekuje się ile może. Bardzo mnie wyrecza po południami czy w weekendy.
Właśnie dlatego działamy od dziś z tz bo nie chce kroplowki wiem z czym to się wiąże:/
Mała jest już prawie całą głową wstawiona do kanału więc mam nadzieję że lada moment
Po drugie od 2/3 tyg bardzo często twardnieje mi brzuch..

To samo powiedziałam tz że ma mi pomagać w domu i przy małej i to jest najlepszy prezent jaki może mi dac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-23, 20:59   #3161
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Tżtówki ponownie plotkują VIII część zawojują :-)

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Mnie wizja cesarski przeraza bardziej niz naturalnego
Ale dluuuugo nie bede musiała sie o to martwić
Pewnie to indywidualna kwestia ale nie znam żadnej dziewczyny, która żałowałaby cesarki. Przeciwnie- wszystkie czuły się dobrze i chwaliły sobie. Zarówno te, które cesarke miały planowaną, jak i te, u których to wyszło w trakcie.
Wśród tych, które rodziły naturalnie już tak jednomyślnie nie jest. Tylko jedna koleżanka mówi, że drugi raz chce urodzić tak samo. Jedna już któryś rok chodzi na terapie a dwie pozostałe powiedziały, że mimo, że planowały większą rodzinę, więcej dzieci już nie chcą.

Ale mówię- to tylko opinie moich znajomych. Ja nie rodziłam, więc nie wiem
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-23, 21:00   #3162
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Tżtówki ponownie plotkują VIII część zawojują :-)

Moim zdaniem u ciebie zacznie się normalnie sam porod! Kciuki!
Moj TŻ potrafi wstać o 6 zająć sie mała posprzątać w domu, czy wyskoczyć na zakupy, gdzie ma na 8 do pracy. A ja sobie spie w najlepsze do tej 8😀 w nocy tez wstaje do małej. W sumie to on ja przebiera a ja karmie
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-23, 21:03   #3163
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 732
Dot.: Tżtówki ponownie plotkują VIII część zawojują :-)

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Moim zdaniem u ciebie zacznie się normalnie sam porod! Kciuki!
Moj TŻ potrafi wstać o 6 zająć sie mała posprzątać w domu, czy wyskoczyć na zakupy, gdzie ma na 8 do pracy. A ja sobie spie w najlepsze do tej 8😀 w nocy tez wstaje do małej. W sumie to on ja przebiera a ja karmie
Obyś miała rację bo zostało 8 dni do terminuNo to tata marzenie !
Mam nadzieję że u mnie na obietnicach się nie skończy xd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-23, 21:05   #3164
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Tżtówki ponownie plotkują VIII część zawojują :-)

Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
Pewnie to indywidualna kwestia ale nie znam żadnej dziewczyny, która żałowałaby cesarki. Przeciwnie- wszystkie czuły się dobrze i chwaliły sobie. Zarówno te, które cesarke miały planowaną, jak i te, u których to wyszło w trakcie.
Wśród tych, które rodziły naturalnie już tak jednomyślnie nie jest. Tylko jedna koleżanka mówi, że drugi raz chce urodzić tak samo. Jedna już któryś rok chodzi na terapie a dwie pozostałe powiedziały, że mimo, że planowały większą rodzinę, więcej dzieci już nie chcą.

Ale mówię- to tylko opinie moich znajomych. Ja nie rodziłam, więc nie wiem
A czy te po CC miały poród naturalny ? Bo jak się nie ma porownania to wiadomo ze tak się mowi. Ja mak znajome ci miały oba porody i zdecydowanie naturalny wybierają. Te co rodziły naturalnie tez urodziły by tak drugi raz. Po CC nie można zajac się swoim dzieckiem, dochodzi się do siebie bardzo dlugo. Po siłami natury po paru h funkcjonuje się normalnie i przede wszystkim dziecko ma się przy sobie od chwili narodzin
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-23, 21:39   #3165
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Tżtówki ponownie plotkują VIII część zawojują :-)

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
A czy te po CC miały poród naturalny ? Bo jak się nie ma porownania to wiadomo ze tak się mowi. Ja mak znajome ci miały oba porody i zdecydowanie naturalny wybierają. Te co rodziły naturalnie tez urodziły by tak drugi raz. Po CC nie można zajac się swoim dzieckiem, dochodzi się do siebie bardzo dlugo. Po siłami natury po paru h funkcjonuje się normalnie i przede wszystkim dziecko ma się przy sobie od chwili narodzin
Dwie tak i mówią mi, żebym w razie czego jednak zapłaciła za cesarkę...
Jedna opowiadała, że ona-po cesarce- kiedy tylko mogła wstać, wszystko normalnie robiła. I mówi, że patrzyła na dziewczyny po naturalnych, które nie mogły chodzić i siedzieć. Ona wypisała się ze szpitala na własne życzenie i prawie od razu poszła do sklepu po nowe- nieciążowe- ubrania

Ale to są pewnie indywidualne kwestie.
Moja mama miała wycinane spore mięśniaki- cięcie jak do cesarki. Miała później ileś tam leżeć z cewnikiem. Tymczasem w nocy po operacji obudziła się i kazała to wszystko sobie powyjmować bo ona idzie normalnie siku Pielęgniarka chciała ją wziąć pod rękę ale mama powiedziała, żeby nie robili z niej emerytki
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-23, 21:47   #3166
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Tżtówki ponownie plotkują VIII część zawojują :-)

Eff, trzymam kciuki za Ciebie i Mayę! 😘👊

Ja póki co porodu sobie nie wyobrażam, póki co to dla mnie jeszcze odległa sprawa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-23, 22:17   #3167
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Tżtówki ponownie plotkują VIII część zawojują :-)

Magda, dostałam prezent.
Za zauwazenie pierwszego ząbka tez dostałam.

Po tym jak człowiek bedzie dochodził do siebie po porodzie to kwestia indywidualna. I jak juz wspominałam, to jest operacja. Przed ciążą sama mówiłam, że jak rodzić, to tylko przez cc, za to teraz Nie ogarniam jak ludzie mogą za to płacić. poród naturalny jest lepszy dla dziecka. I pisze to osoba, która miała cesarkę. probowalam naturalnie, ale się nie udało. po cc tez bardzo szybko doszłam do siebie, po 6 dniach od porodu sama pojechałam samochodem na zdjecie szwu.:P
Chciałabym drugie dziecko urodzić jednak naturalnie, moze byc ciezko, po po wcześniejszym cc nie moze byc podawana oxy.:P a znając moje szczęście kolejne dziecko tez bym przenosiła:P
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-23, 22:31   #3168
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Tżtówki ponownie plotkują VIII część zawojują :-)

Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
Dwie tak i mówią mi, żebym w razie czego jednak zapłaciła za cesarkę...
Jedna opowiadała, że ona-po cesarce- kiedy tylko mogła wstać, wszystko normalnie robiła. I mówi, że patrzyła na dziewczyny po naturalnych, które nie mogły chodzić i siedzieć. Ona wypisała się ze szpitala na własne życzenie i prawie od razu poszła do sklepu po nowe- nieciążowe- ubrania

Ale to są pewnie indywidualne kwestie.
Moja mama miała wycinane spore mięśniaki- cięcie jak do cesarki. Miała później ileś tam leżeć z cewnikiem. Tymczasem w nocy po operacji obudziła się i kazała to wszystko sobie powyjmować bo ona idzie normalnie siku Pielęgniarka chciała ją wziąć pod rękę ale mama powiedziała, żeby nie robili z niej emerytki
No raka bo sa takie kobiety co dobrze to przechodzą. Naturalny poród tez może różnie się skończyć. Różnie do siebie kobiety do dochodzą. Jedne supdr a inne dlugo sie goja.Ja balam się cc bo to dla mnie operacja a tego się boje ale balam się tez SN b nie wiedziałam co mnie czeka i jak to przejdę. ale wolalam jednak rodzic tak jak stworzyła nas do tego natura. Ale na samym końcu juz mi było wszytko jedno oby dziecko w końcu przyszło na świat.

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Magda, dostałam prezent.
Za zauwazenie pierwszego ząbka tez dostałam.

Po tym jak człowiek bedzie dochodził do siebie po porodzie to kwestia indywidualna. I jak juz wspominałam, to jest operacja. Przed ciążą sama mówiłam, że jak rodzić, to tylko przez cc, za to teraz Nie ogarniam jak ludzie mogą za to płacić. poród naturalny jest lepszy dla dziecka. I pisze to osoba, która miała cesarkę. probowalam naturalnie, ale się nie udało. po cc tez bardzo szybko doszłam do siebie, po 6 dniach od porodu sama pojechałam samochodem na zdjecie szwu.:P
Chciałabym drugie dziecko urodzić jednak naturalnie, moze byc ciezko, po po wcześniejszym cc nie moze byc podawana oxy.:P a znając moje szczęście kolejne dziecko tez bym przenosiła:P
Otóż to, zdecydowanie za SN przemawial argument ze to jest najlepsze dla dziecka. Nawet nie wiedziałam tego ze po CC juz bez oxy.
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 06:11   #3169
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Tżtówki ponownie plotkują VIII część zawojują :-)

[1=999fd1c55571ad5d2d0bdb0 1d195d36e03efc653;7315426 1]Stresuje się tym jak będę się czuła po porodzie i czy dam radę z porodem hahaha:p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Na pewno dasz Kochana

Ja juz miałam przedsmak bolow porodowych - przynajmniej tak każdy mówił ze po tych tabletkach to bóle są porodowe. Myślałam że zdechne ale do przeżycia.
Ale zapewne podczas porodu dużego dziecka jest inaczej
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Mnie wizja cesarski przeraza bardziej niz naturalnego
Ale dluuuugo nie bede musiała sie o to martwić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zdecydowanie nie chce cc

Wysłane z Samsunga Galaxy J3
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-24, 06:25   #3170
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Tżtówki ponownie plotkują VIII część zawojują :-)

Listopadowa, słyszałam, że nie można, bo po oxy są mocniejsze skurcze i jest ryzyko rozejścia sie blizn.

Nemm, życzę Ci żebyś w niedługim czasie tego doświadczyła.

Nina miała w nocy bajlando i sie ze starym pożarłam
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 06:26   #3171
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Tżtówki ponownie plotkują VIII część zawojują :-)

Dzień dobry! ☺️
Dzisiaj zaczynam maraton w pracy. 💪 Ale wcześniej muszę jeszcze podjechać do przedszkola i sprawdzić czy Antoś się dostał. ☺️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 07:46   #3172
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Tżtówki ponownie plotkują VIII część zawojują :-)

Ja mialam.porownanie do cc i do sn. Zdecydowanie SN. Cc tylko w.przypadku komplikacji lub ewentualnie wskazan przes ginekologa z powodow zdrowotnych. Po cc wolniej chodzilam do siebie, po sn szybko do toalety poszlam, a balam sie ze bedzie bolec itp. Ogolnie porod i dojscie do siebie po cc zle wspominam.


Wczoraj bylismy u siostry tz, dzieci dostaly spoznione prezenty. Starszy 2autka z nexa a mlodszy koraliki na tych wykrecanych drutach i bluzki. Koralikami zero zainteresowania 😂 Ja mowilam ze tak bedzie 😂😂 Woli grzebac i rozwalac auta starszaka 😂

Tz wczoraj buty klinelam i dzis moj HM przyjdzie

Jak jakas zainteresowana

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png Screenshot_2017-04-24-07-28-57.png (148,9 KB, 21 załadowań)
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 08:08   #3173
vindicta
Rozeznanie
 
Avatar vindicta
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 920
Dot.: Tżtówki ponownie plotkują VIII część zawojują :-)

Witajcie, jak wam weekend minął ?
Ja już oblałam jedną sesję....
Szukam stale nowej pracy, bo w tej ledwo wytrzymuję. Oólnie nie mam czasu kompletnie na nic.
__________________
"Jeżeli chcesz wie­dzieć, co ma na myśli ko­bieta, nie słuchaj te­go co mówi - pat­rz na nią. "
vindicta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 08:29   #3174
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Tżtówki ponownie plotkują VIII część zawojują :-)

Hejo ::
Mam nadzieję że tz uda się po pracy zjechać do Orange i zobaczyć co mu zaproponuja bo już tydzień bez Internetu jest a trzeba rachunek zapłacić itp
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 08:55   #3175
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Tżtówki ponownie plotkują VIII część zawojują :-)

My wczoraj w Play orientowalismy sie jakie telefony zaproponuja i abo. Tz ma 3msc na podjecie decyzji ale pewnie przejdzoemy na abo bez tela w plushu a tel.dobierzemy w euro na raty. Obliczylam ze bedziemy 500-400zl do przodu w skali dwoch lat takze ten

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 09:03   #3176
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Tżtówki ponownie plotkują VIII część zawojują :-)

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Listopadowa, słyszałam, że nie można, bo po oxy są mocniejsze skurcze i jest ryzyko rozejścia sie blizn.

Nemm, życzę Ci żebyś w niedługim czasie tego doświadczyła.

Nina miała w nocy bajlando i sie ze starym pożarłam
Polly ja tam mam nadzieje, ze drugi raz bez oxy pojdzie, moze nastepnym razem nie przenosimy

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Czekoladowe_Serce Pokaż wiadomość
Ja mialam.porownanie do cc i do sn. Zdecydowanie SN. Cc tylko w.przypadku komplikacji lub ewentualnie wskazan przes ginekologa z powodow zdrowotnych. Po cc wolniej chodzilam do siebie, po sn szybko do toalety poszlam, a balam sie ze bedzie bolec itp. Ogolnie porod i dojscie do siebie po cc zle wspominam.


Wczoraj bylismy u siostry tz, dzieci dostaly spoznione prezenty. Starszy 2autka z nexa a mlodszy koraliki na tych wykrecanych drutach i bluzki. Koralikami zero zainteresowania 😂 Ja mowilam ze tak bedzie 😂😂 Woli grzebac i rozwalac auta starszaka 😂

Tz wczoraj buty klinelam i dzis moj HM przyjdzie

Jak jakas zainteresowana

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Ja tez sie bałam, ale wiecej w glowie siedziało, ale to przez bol ale grunt ze sobie od razu sama moglam isc do toalety czy pod prysznic a kolezanka po cc musiala czekac na mame zeby w ogole sie umyc. W nocy ja tuliłam swoje dziecko a ona sama lezala pod kroplowka przeciwbolową. Na driuga noc dostala dziecko ale z bolem je podnosila, miala problemy z kp przez bol. Najgorzej wspomina sie chyba te wysokie lozka, gdyby nie ona duzo latwiej by sie to przeszlo
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 09:04   #3177
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Tżtówki ponownie plotkują VIII część zawojują :-)

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Polly ja tam mam nadzieje, ze drugi raz bez oxy pojdzie, moze nastepnym razem nie przenosimy

Tez mam taką nadzieję.

Nina dzisiaj straszna maruda. Czekam az tz wroci,bo chce do Rosska podjechać.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 09:04   #3178
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Tżtówki ponownie plotkują VIII część zawojują :-)

ja mysle czy nie prejsc gdzie na abonament, chcialabym dostep do internetu zawwsze i wszedzie. A tak na karte i tak musze ladowac konto co 3 miesiace , rozmowyza free i takim sposobem mam ponad 100 na koncie. nie zuzyje tego
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 09:11   #3179
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Tżtówki ponownie plotkują VIII część zawojują :-)

Mi położne rano pomogły wstać i zaprowadziły do łazienki zebym mogła sie umyc. Cieszę sie, ze miałam sale rodzinna i osobna toaletę. W tych łazienkach dla wszystkich były bardzo wysokie prysznice i bardzo mało miejsca na przebranie sie, a ja w tym miałam bidet, prysznic z krzesełkiem, Ameryka.

Ma któraś z Was depilator ipl?

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
ja mysle czy nie prejsc gdzie na abonament, chcialabym dostep do internetu zawwsze i wszedzie. A tak na karte i tak musze ladowac konto co 3 miesiace , rozmowyza free i takim sposobem mam ponad 100 na koncie. nie zuzyje tego

Ja z tz w play mamy formule rodzinna, płacimy jeden abonament 120 zł i mamy nielimitowany internet i miliony minut i SMS, których i tak nigdy nie wykorzystaliśmy.:P
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 09:26   #3180
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Tżtówki ponownie plotkują VIII część zawojują :-)

Moj tz ma sam w Play i placi teraz 59zl i ma nielimitowane sms, rozmowy i neta 1giga ale mu nie potrzeba. My mamy kablowke wiec poza domem duzo internetow nie potrzeba teraz babka mu przy abo za 75zl z nielimitowanymi sms, rozmowami i 10giga neta i dala samsung j7 do doplaty ponad 400..niekalkuluje sie..

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-12 09:30:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:16.