strój na rozmowę o pracę, help! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-25, 16:57   #1
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman

strój na rozmowę o pracę, help!


hej!
w poniedziałek idę na pierwszą w życiu rozmowę o pracę, chociaż tak w zasadzie te pracę już mam ale jestem umówiona z moją przyszłą kierowniczką na omówienie moich obowiązków itp i teraz w co mam się ubrać? chcę wyglądać ładnie ale na tyle żeby nie odstraszać ani żeby za bardzo się też nie rzucać w oczy, po prostu tak schludnie i odpowiednio do sytuacji. ogólnie nie mam żadnej koncepcji. mogłybyście mi pomóc podając jakieś propozycje, mile widziane też zdjęcia
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 17:02   #2
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: strój na rozmowę o pracę, help!

tez mnie to czeka tyle ze po dlugim weekendzie. planuje zalozyc ciemne jeansy rurki, kowbojki czarne, bialy t-shirt i grzeczny czarny sweterek z okraglym dekoltem i bufkami . i zmyc oczo***.. rozowy lakier z paznokci i zamienic go na jakas bezbarwny mysle tez o jasne apaszcze zawiazanej na kokarde pod szyja, bo ladnie mi w tym, ale bedzie chyba zbyt powaznie do sytuacji
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 17:33   #3
Jeanette83
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanette83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 104
Dot.: strój na rozmowę o pracę, help!

Jako byla pracownica HR bioraca udział w naborach radze - jak najskromniej . Tylko blagam Cie, nie bierz przykladu z zestawow z szafy na wizazu albo jakichs forow - tam dziewczyny wklejaja ladne ale malo odpwiednie zestawy. Dokladniejsze rady moge dac jak napiszesz co to za praca - jaki typ firmy, stanowisko (bedziesz miec kontakt z klientami? praca za biurkiem? asystentka? zawód artystyczny?) itp.
Najlepiej ubrać spodnie nie za ciasne ale tez nie calkiem luzne, o prostych nogawkach, ew. jeansy ale tylko czarne i nieprzecierane, lub spodnice do kolana, prosta lub lekko rozszerzana, jesli olowek to nie zbyt zwezany czy obcisly. Do tego jasna bluzka (biała, kremowa, różowa ale blada, błękitna), ew. żakiet. w ostatecznosci swetereke blizniak lub sweterek na koszule. Bizuteria skromna, najlepiej same kolczyki i obraczke/pierscionek zareczynowy jesli masz. Buty na nieduzym obcasie, około 5-8 cm - w plaskich sie nienajlepiej wyglada do takiego stroju a szpilki sa zle widziane. Makijaz i manikure w kolorach naturalnych (zadnych niebieskich/zielonych cieni), Wlosy raczej spiete chyba ze masz krotka, niespinalna fryzure
Generalnie - im wieksza firma (np. korporacja), czestszy kontakt z l;ientami i mniej samodzielne i artystyczne stanowisko tym bardziej ntzrezba sie tzrymac tych regul.
Mam nadzieje ze pomoglam, jak znajde zdjecie to wkleje.
__________________


Jeanette83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 18:02   #4
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: strój na rozmowę o pracę, help!

Cytat:
Napisane przez Jeanette83 Pokaż wiadomość
Jako byla pracownica HR bioraca udział w naborach radze - jak najskromniej . Tylko blagam Cie, nie bierz przykladu z zestawow z szafy na wizazu albo jakichs forow - tam dziewczyny wklejaja ladne ale malo odpwiednie zestawy. Dokladniejsze rady moge dac jak napiszesz co to za praca - jaki typ firmy, stanowisko (bedziesz miec kontakt z klientami? praca za biurkiem? asystentka? zawód artystyczny?) itp.
Najlepiej ubrać spodnie nie za ciasne ale tez nie calkiem luzne, o prostych nogawkach, ew. jeansy ale tylko czarne i nieprzecierane, lub spodnice do kolana, prosta lub lekko rozszerzana, jesli olowek to nie zbyt zwezany czy obcisly. Do tego jasna bluzka (biała, kremowa, różowa ale blada, błękitna), ew. żakiet. w ostatecznosci swetereke blizniak lub sweterek na koszule. Bizuteria skromna, najlepiej same kolczyki i obraczke/pierscionek zareczynowy jesli masz. Buty na nieduzym obcasie, około 5-8 cm - w plaskich sie nienajlepiej wyglada do takiego stroju a szpilki sa zle widziane. Makijaz i manikure w kolorach naturalnych (zadnych niebieskich/zielonych cieni), Wlosy raczej spiete chyba ze masz krotka, niespinalna fryzure
Generalnie - im wieksza firma (np. korporacja), czestszy kontakt z l;ientami i mniej samodzielne i artystyczne stanowisko tym bardziej ntzrezba sie tzrymac tych regul.
Mam nadzieje ze pomoglam, jak znajde zdjecie to wkleje.

Napisałaś to wszystko, co ja też chciałam napisać

Odstępstwa od tej klasyki można zrobić ewentualnie w pracach związanych z reklamą i pokrewnymi rzeczami. Jak się nie wie, jak ubrać - najlepiej postawić na klasykę - to zawsze jest mile widziane i nie ma ryzyka wtopy.
__________________
KUPUJĘ TYLKO KOSMETYKI NIETESTOWANE NA ZWIERZĄTKACH


Mój blog modowy - zapraszam

http://ana-collection.blogspot.com


Mój instagram: https://instagram.com/anacollection83/





Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:31.