W co ubrać mężczyzne do pracy?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-26, 15:47   #1
mrude
Raczkowanie
 
Avatar mrude
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 288

W co ubrać mężczyzne do pracy??


Mam problem. Od 1 maja mój mężczyzna zaczyna pracę w biurze (komenda straży pożarnej) w starej jednostce wszyscy chodzili w mundurach w nowej nie. Musze zrobić mojemu mężczyźnie zakupy i tu mam problem: On na co dzień to woli sportowo a tu przydała by się jakaś koszula, spodnie inne niż dżinsy. Macie jakieś propozycje?? Mile widziane zdjęcia i ewentualnie z jak sie da to marka ubrania, będzie mi łatwiej wybrać sklepy do których mam go zaciągnąć.
__________________
Prawdziwa kobieta potrafi stworzyć z niczego kolczyki, scrapa i scenę małżeńską.... Nie tak to leciało?? Nic nie szkodzi
www.mrude.pl
mrude jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 16:28   #2
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: W co ubrać mężczyzne do pracy??

Roznie ludzie sie ubieraja do pracy - nawet w tej samej branzy, zawodzie czy stanowisku. Sama zreszta widzisz, ze zmiana wymaga tez zmiany w ubieraniu.

Ja mysle, ze najlepiej z wiekszymi zakupami sie na razie wstrzymac, ew. kupic jedne spodnie i koszula raczej elegancka, bo przeciez taka sie zawsze przyda. A pozniej facet sam zauwazy jak mniej wiecej ubieraja sie ludzie w nowym miejscu i naturalnie i stopniowo sie dopasuje. Moze mu sie uda, ze bedzie mogl chodzic na sportowo - w niektorych biurach jest to tolerowane.

Wiec nie ma co szalec, lepiej spokojnie obserwowac.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 15:02   #3
mrude
Raczkowanie
 
Avatar mrude
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 288
Dot.: W co ubrać mężczyzne do pracy??

Niby racja ale...
jest obawa że po przyjściu do pracy okaże się że większość chodzi w dżinsach i podkoszulkach i wtedy już nie namówię mojego mężczyzny na zakupy, a tak on na razie ma (w końcu) motywacje aby kupić sobie coś nowego
Szukam na stronach ale nic nie potrafię znaleźć. Mam tylko kilka zdjęć ze strony Reportera ale sama nie wiem czy to dobre pomysły
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (24,9 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg koszula.jpg (39,4 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg koszula2.jpg (23,9 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg koszula3.jpg (29,3 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg koszula4.jpg (25,7 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg spodnie.jpg (25,0 KB, 12 załadowań)
__________________
Prawdziwa kobieta potrafi stworzyć z niczego kolczyki, scrapa i scenę małżeńską.... Nie tak to leciało?? Nic nie szkodzi
www.mrude.pl
mrude jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 15:03   #4
mrude
Raczkowanie
 
Avatar mrude
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 288
Dot.: W co ubrać mężczyzne do pracy??

i jeszcze takie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg spodnie 2.jpg (23,4 KB, 11 załadowań)
__________________
Prawdziwa kobieta potrafi stworzyć z niczego kolczyki, scrapa i scenę małżeńską.... Nie tak to leciało?? Nic nie szkodzi
www.mrude.pl
mrude jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 16:10   #5
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: W co ubrać mężczyzne do pracy??

według mnie takie zastawienia jakie proponujesz są w porządku, bo nie są ani super poważnie eleganckie ale też nie są zbyt luzackie, takie właśnie odpowiednie do pracy przy biurku. mój brat też ma pracę biurową i ubiera się podobnie.
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 16:35   #6
buttreflyyyy
Zadomowienie
 
Avatar buttreflyyyy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 125
Dot.: W co ubrać mężczyzne do pracy??

zdjecia które wkleiłaś są ok, mój facet pracuje w biurze i u nich obowiazuje raczej casualowy look, czyli jeansy lub inne spodnie + swtereki, koszule, nawet tiszerty-ale to branza raczej artystyczna-pracuje w impresariacie kultury. Mysle ze na pewno nie powinnaś kupować typowo eleganckich-garniturowych spodni i takich koszul, bardziej cos w stylu zdjec j.w

w poprzedniej firmie-w sumie jednej z bardziej znanych korporacji tez sie tak ubierał, podobnie jak cała załoga, nie sadze zeby u ciebie miało byc inaczej
buttreflyyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:54.