Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-19, 10:53   #4351
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Ja na dodatek mam inny niż za dziecka, kiedyś miałam co najmniej kilka tonów jaśniejszy i się zdziwiłam, że odrosły mi aż tyle ciemniejsze Ale generalnie jestem zadowolona, no i najważniejsze, że w tym wieku nie mam jeszcze siwych
Zapisz
A to to wiadomo - za dziecka to miałam jaśniutki blondzik, zwłaszcza latem.
Mnie się pojedyncze siwe zdarzają, ale muszę się mocno przyglądać, żeby je zauważyć, bo mam na tyle nierówny kolor włosów, że niektóre z nich są prawie tak jasne jak siwe, więc nie widać tego.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-21, 19:25   #4352
rurq
Rozeznanie
 
Avatar rurq
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Zdolny
Wiadomości: 644
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Ale patrząc na ten mysi nie wiem właściwie dlaczego wracam do naturalnych... przecież nigdy mi się nie podobał..
Zdjęcia mają to do siebie, że potrafią przekłamać kolory. Jeśli na żywo nie jest źle a dopiero to zdjęcie skłoniło Cię do refleksji to nie ma czym się martwić Czasami zdarzy się jakaś pierdoła- niekorzystne zdjęcie, makijaż czy po prostu gorszy dzień i denerwujemy się na wszystko a w pierwszej kolejności zwalamy winę na to co nowe czyli naturalki Sama się na tym łapię
rurq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-22, 07:21   #4353
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez rurq Pokaż wiadomość
Zdjęcia mają to do siebie, że potrafią przekłamać kolory. Jeśli na żywo nie jest źle a dopiero to zdjęcie skłoniło Cię do refleksji to nie ma czym się martwić Czasami zdarzy się jakaś pierdoła- niekorzystne zdjęcie, makijaż czy po prostu gorszy dzień i denerwujemy się na wszystko a w pierwszej kolejności zwalamy winę na to co nowe czyli naturalki Sama się na tym łapię
I to jest właśnie najgorsze
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-22, 08:43   #4354
basia0707
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 229
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

ja 3 lata wracałam do naturalnych włosów i niestety pojawiły mi się gdzie nie gdzie siwe włosy i zrobiłam pare refleksów i czuję się o niebo lepiej Ważne by czuć się dobrze ze sobą i nie robić nic na siłę
basia0707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 07:21   #4355
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

W trakcie poszukiwań nowego dość łagodnego szamponu trafiłam na szampon "rozjaśniający":
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...neysuckle.html


Ciekawe, czy zmieni troche mój blond
Ale nawet jeśli nie, to po pierwszym użyciu wydaje się być bardzo fajny - dobrze myje, ale nie zdziera, ładnie się pieni (będzie wydajny, więc nie szkoda prawie 20 zł), ma ładny zapach i włosy są po nim przyjemnie - potrzebowałam tylko z 1/3 mojej normalnej ilości odżywki.


Zobaczymy jeszcze, co moja skóra głowy powie na ten szampon
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 08:21   #4356
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
W trakcie poszukiwań nowego dość łagodnego szamponu trafiłam na szampon "rozjaśniający":
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...neysuckle.html


Ciekawe, czy zmieni troche mój blond
Ale nawet jeśli nie, to po pierwszym użyciu wydaje się być bardzo fajny - dobrze myje, ale nie zdziera, ładnie się pieni (będzie wydajny, więc nie szkoda prawie 20 zł), ma ładny zapach i włosy są po nim przyjemnie - potrzebowałam tylko z 1/3 mojej normalnej ilości odżywki.


Zobaczymy jeszcze, co moja skóra głowy powie na ten szampon
Ja rozjaśniam powolutku domowymi sposobami. Najbardziej łapie mi włosy na czubku głowy i obecnie mam coraz to ładniejsze ombre
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 09:01   #4357
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Ja rozjaśniam powolutku domowymi sposobami. Najbardziej łapie mi włosy na czubku głowy i obecnie mam coraz to ładniejsze ombre
A czego używasz?
Mnie słońce już troche złapało i mam delikatne refleksy
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-23, 09:38   #4358
someonelikeyou2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 147
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Mi już trochę przestało zależeć na rozjaśnieniu. Kiedyś namiętnie stosowałam korzeń rzewienia. Efektów nie widziałam. Teraz to się obawiam ciepłego odcienia i rudości, więc jedyne co stosuję to gencjanę i płukankę jakąś mam, żeby ochłodzić kolor włosów. Ale to też niestety wysusza.
someonelikeyou2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 09:45   #4359
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez someonelikeyou2 Pokaż wiadomość
Mi już trochę przestało zależeć na rozjaśnieniu. Kiedyś namiętnie stosowałam korzeń rzewienia. Efektów nie widziałam. Teraz to się obawiam ciepłego odcienia i rudości, więc jedyne co stosuję to gencjanę i płukankę jakąś mam, żeby ochłodzić kolor włosów. Ale to też niestety wysusza.
Moje same z siebie mają ciepły odcień, ale zupełnie mi to nie przeszkadza. Na rozjaśnieniu też mi nie zależy jakoś specjalnie - to bardziej ciekawość
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 10:28   #4360
rurq
Rozeznanie
 
Avatar rurq
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Zdolny
Wiadomości: 644
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez basia0707 Pokaż wiadomość
Ważne by czuć się dobrze ze sobą i nie robić nic na siłę
Pewnie Ja uwielbiam ciemne włosy ale niestety widzę, że farbowanie mi nie służy. Pomimo całkiem dobrej pielęgnacji miałam znacznie rzadsze włosy niż kiedyś, nieustannie się plątały i generalnie było z nimi dużo zachodu. Dla świętego spokoju wolę naturalki, ewentualnie właśnie jakieś drobne zmiany typu refleksy
rurq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 12:05   #4361
vindicta
Rozeznanie
 
Avatar vindicta
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 920
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez rurq Pokaż wiadomość
Pewnie Ja uwielbiam ciemne włosy ale niestety widzę, że farbowanie mi nie służy. Pomimo całkiem dobrej pielęgnacji miałam znacznie rzadsze włosy niż kiedyś, nieustannie się plątały i generalnie było z nimi dużo zachodu. Dla świętego spokoju wolę naturalki, ewentualnie właśnie jakieś drobne zmiany typu refleksy


Ja miałam tak samo. Nagle nie farbuję i włosy gęstsze i przyjemniejsze.
Nieważne jakie zabiegi, na farbowane włosy nic nie działało.
__________________
"Jeżeli chcesz wie­dzieć, co ma na myśli ko­bieta, nie słuchaj te­go co mówi - pat­rz na nią. "
vindicta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-23, 20:08   #4362
someonelikeyou2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 147
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Moje same z siebie mają ciepły odcień, ale zupełnie mi to nie przeszkadza. Na rozjaśnieniu też mi nie zależy jakoś specjalnie - to bardziej ciekawość
Moje też chyba wpadają w ciepły odcień, przynajmniej w słońcu tak to wygląda, ale jestem chłodnym typem urody i wolałabym nie mieć ciepłych refleksów.
someonelikeyou2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-24, 06:48   #4363
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
A czego używasz?
Mnie słońce już trochę złapało i mam delikatne refleksy
W zależności od długości włosów, ja mam na razie do ramion: 2 łyżeczki miodu, 2 łyżeczki cynamonu i z dwie łyżeczki jakiejś lekkiej odżywki (ja używam Kallos blueberry lub multivitamin) mieszasz i dokładnie nakładasz na włosy(ja daje na wymoczone w wodzie i odsączone w ręcznik, na to czepek i ręcznik aby ciepło trzymało) im dłużej tym lepiej, ja trzymam nawet 10-12 godzin choć i 6-7 wystarczy.
PS. I tak raz w tygodniu, w zależności od stanu włosów, miód może po czasie trochę wysuszać więc trzeba uważać
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-24, 09:02   #4364
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
W zależności od długości włosów, ja mam na razie do ramion: 2 łyżeczki miodu, 2 łyżeczki cynamonu i z dwie łyżeczki jakiejś lekkiej odżywki (ja używam Kallos blueberry lub multivitamin) mieszasz i dokładnie nakładasz na włosy(ja daje na wymoczone w wodzie i odsączone w ręcznik, na to czepek i ręcznik aby ciepło trzymało) im dłużej tym lepiej, ja trzymam nawet 10-12 godzin choć i 6-7 wystarczy.
PS. I tak raz w tygodniu, w zależności od stanu włosów, miód może po czasie trochę wysuszać więc trzeba uważać
Aj, takie papranie to nie dla mnie, zwlaszcza że nie zależy mi za bardzo na zmianie koloru. Odkąd nie farbuję, stosuję absolutne minimum, jeśli chodzi o włosy. I w ogóle nie mam ochoty wracać do siedzenia w czepkach, trzymania odzywek czy innych papek dłużej niż 10 sekund
Ale dzięki
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-24, 15:41   #4365
someonelikeyou2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 147
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Skąd ja to znam
Jak miałam farbowane włosy, to wiecznie się babrałam w tych maskach, odżywkach, olejkach, pod czepek, milion sposobów, pół dnia to zajmowało. Ale wtedy lubiłam to robić.
Teraz już nie lubię. I na szczęście moje włosy już też za tym nie przepadają. Krótka i szybka pielęgnacja im się podoba.
someonelikeyou2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-25, 06:51   #4366
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Dzisiaj usłyszałam coś co poprawiło mi humorMój odrost (naturalny) został uznany za celowo zrobione sombre, he,he,he....Tzn.koleżanka która wie że chcę "zejść" z farbowania zapytała:"A kiedy zaczniesz zapuszczać swoje naturalne włosy z tego sombre?Bo ładnie te pasemka na czubku głowy Ci zrobili.."A to moje naturalki tak się ładnie rozjaśniają powoli...Zdziwiła się kiedy jej powiedziałam że te "pół głowy" to już moje....
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-25, 06:52   #4367
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Ja niestety nadal się babram bo ta farbowana część wymaga większej pięlęgnacji, a do tego i tak mam wysokoporowate włosy więc klapa Ale za to naturalki są takie miękkie i błyszczące
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-25, 10:29   #4368
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Ja niestety nadal się babram bo ta farbowana część wymaga większej pięlęgnacji, a do tego i tak mam wysokoporowate włosy więc klapa Ale za to naturalki są takie miękkie i błyszczące
Dla mnie to była męczarnia, jak miałam pól naturalek, pół farbowanych, bo cały czas miałam do wyboru albo przyklap + przetluszczanie po 2 godzinach na naturalkach, albo sianowate farbowańce. Nie za bardzo udawalo się odżywić tylko połowę, zresztą nawet szamponów by wymagały innych.
Ja swoja naturalki mam śliskie, błyszczące, mięciutkie i nie wymagają one prawie żadnej pielęgnacji poza szamponem i odrobiną lekkiej odżywki na dosłownie 5-10 sekund (nakladam, zamykam butelkę, odkladam i od razu spłukuję). Czasem nakladam zamiast tego odżywkę b/s, którą i tak spłukuję.
Czuję się włosowo wolna jak nie muszę trzymać dlugo odżywek, nakladać masek i olejów. Cokolwiek próbowałam sobie wmawiać, nigdy tego nie lubiłam. Tak samo jak farbowania. To też dla mnie była taka comiesięczna męka
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-25, 11:58   #4369
rurq
Rozeznanie
 
Avatar rurq
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Zdolny
Wiadomości: 644
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Ojj skąd ja to znam... Też mnie denerwuje czasochłonna pielęgnacja, nie wyobrażam sobie już siedzieć godzinami z olejem albo maską, strasznie to niekomfortowe jest dla mnie. Zaraz się okaże, że co druga włosomaniaczka nie lubi tych zabiegów, tylko się męczy dla efektów
rurq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-25, 12:08   #4370
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez rurq Pokaż wiadomość
Ojj skąd ja to znam... Też mnie denerwuje czasochłonna pielęgnacja, nie wyobrażam sobie już siedzieć godzinami z olejem albo maską, strasznie to niekomfortowe jest dla mnie. Zaraz się okaże, że co druga włosomaniaczka nie lubi tych zabiegów, tylko się męczy dla efektów
Tak właśnie jest
A propo przetłuszczania, czy tylko ja mam wrażenie że farbowane dłużej są świeże? Mam kilka cm naturalek i drugiego dnia już jest inny zapach, po farbie tak nie było... Jakiś sposób?
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-25, 12:50   #4371
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Tak właśnie jest
A propo przetłuszczania, czy tylko ja mam wrażenie że farbowane dłużej są świeże? Mam kilka cm naturalek i drugiego dnia już jest inny zapach, po farbie tak nie było... Jakiś sposób?
Inny zapach? Co masz na myśli? Że bardziej chłoną zapachy z otoczenia?
Mnie się naturalki nie przetłuszczają szybciej, ale dużo bardziej oklapują w ciągu dnia, co początkowo myliłam z przetłuszczaniem, ale one są wyraźnie świeże, tylko już bez żadnej objętości. Dlatego myję codziennie (ale jak farbowałam, też myłam codziennie)
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-25, 13:09   #4372
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Inny zapach? Co masz na myśli? Że bardziej chłoną zapachy z otoczenia?
Mnie się naturalki nie przetłuszczają szybciej, ale dużo bardziej oklapują w ciągu dnia, co początkowo myliłam z przetłuszczaniem, ale one są wyraźnie świeże, tylko już bez żadnej objętości. Dlatego myję codziennie (ale jak farbowałam, też myłam codziennie)
Ten zapach kiedy już skóra jest przetłuszczona Moje naturalne zawsze szybciej się przetłuszczały, chyba taka natura
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-25, 14:21   #4373
someonelikeyou2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 147
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Ja jak farbowałam myłam co 3 dni, teraz muszę co 2.
someonelikeyou2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-25, 15:52   #4374
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez someonelikeyou2 Pokaż wiadomość
Ja jak farbowałam myłam co 3 dni, teraz muszę co 2.
No to ja co 2 teraz wypadałoby co 1 ale staram się chociaż 1,5 wytrzymać
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-26, 08:16   #4375
vindicta
Rozeznanie
 
Avatar vindicta
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 920
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Mi naturalki układają się inaczej niż farbowane ; c
I tak jak pisałyście, o farbowane muszę inaczej dbać niż o naturalki co jest naprawdę męczące.
Męczy mnie też nakładanie tych wszystkich olejów i maseczek, chociaż nawet farbowane już potrzebują mniej niż dwa miesiące temu. Przez pierwsze pięć miesięcy po odstawieniu farby chłonęły wszystkie oleje, olejki, maski odżywki jak szalone. Teraz już trochę się przeciążają przy nadmiarze pielęgnacji, to jest plus.
Chociaż zanim mi urosną... Mam już do zapięcia stanika i szkoda mi ich skracać, więc sobie sukcesywnie podcinam.
__________________
"Jeżeli chcesz wie­dzieć, co ma na myśli ko­bieta, nie słuchaj te­go co mówi - pat­rz na nią. "
vindicta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-26, 09:36   #4376
rurq
Rozeznanie
 
Avatar rurq
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Zdolny
Wiadomości: 644
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Też mi się przetłuszczają szybciej...
Aż mi się właśnie przypomniała stara reklama szamponu do włosów z różnymi włosowymi " potworkami" o nazwach typu Przyklapiusz Smętny Pamięta to ktoś jeszcze? Strasznie mi utknął w pamięci ten Przyklapiusz, teraz to już szczególnie

Edytowane przez rurq
Czas edycji: 2017-05-26 o 09:36 Powód: literówka
rurq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-26, 10:02   #4377
tortilla999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 3
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Melduję się i ja
25.05.2017
tortilla999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-26, 11:58   #4378
vindicta
Rozeznanie
 
Avatar vindicta
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 920
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez rurq Pokaż wiadomość
Też mi się przetłuszczają szybciej...
Aż mi się właśnie przypomniała stara reklama szamponu do włosów z różnymi włosowymi " potworkami" o nazwach typu Przyklapiusz Smętny Pamięta to ktoś jeszcze? Strasznie mi utknął w pamięci ten Przyklapiusz, teraz to już szczególnie

Reklamy nie kojarzę,a le naprawdę coś w tym jest.


Cytat:
Napisane przez tortilla999 Pokaż wiadomość
Melduję się i ja
25.05.2017
Hej, witam
Coś więcej może napiszesz ;> ?
__________________
"Jeżeli chcesz wie­dzieć, co ma na myśli ko­bieta, nie słuchaj te­go co mówi - pat­rz na nią. "
vindicta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-27, 11:10   #4379
someonelikeyou2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 147
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez tortilla999 Pokaż wiadomość
Melduję się i ja
25.05.2017
Witamy
Skąd taka decyzja? Na jaki kolor farbowałaś? Ile lat farbowałaś? Jaki jest Twój naturalny kolor włosów?
2 dni temu zafarbowałaś ostatni raz włosy na kolor już zbliżony do Twojego naturalnego?
someonelikeyou2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-27, 11:28   #4380
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez tortilla999 Pokaż wiadomość
Melduję się i ja
25.05.2017
Witaj

Jak tam dziewczyny wpływa na Was i Wasze zapuszczanie wiosna?
Kusi Was do zmian czy przeciwnie - determinuje do walki o naturalki?
I ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-14 13:21:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:14.